View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 17 of 119 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast
Results 401 to 425 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ma gluposti.

    Stara DPS priča da je izbor između njih i DF četnika.

    Demokrate i URA se ne uklapaju u tu fantaziju pa se DPS bajkopisci pretvaraju da ih nema i da će ih DF pojesti za doručak. Iako u stvari DF opada i nema šanse da će gledati onih 32% sa parlamentarnih izbora.

  2. #402
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigic View Post
    Govorite o koaliciji DF-DCG u Budvi, ali zar nije ta koalicija toliko disfunkcionalna da se i dalje nisu dogovorili oko nekih osnovnih stvari?
    Ne sto je disfunkcionalna nego je jedna odbornica SNP presla u redove Bata Carevica da bi profunkcionisala a iz SNP su na to imali saopstenje khm, khm... optuzujuci je "ponaša se pogubljeno i transparentno trazi poslove za članove familije, prepustila se u potragu zbrinjavanja svojih interesa i pronalazi “sreću” u NSD."

    Zvuci poznato? Kad su mogli oni mozemo i mi...

  3. #403
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Vec nekoliko ljudi najavljuje pad DF-a i da su Demokrate jace od njih u Nk. aj da vidimo ali mislim da nema trika.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #404
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Tesko da ce DF ici ispod 20%. Malo je zeznuto sto imamo koaliciju doktora i profesora, koja moze da napravi iznenadjenje kao i u tivtu.
    Ali opet od 18-20% do 51% je dobar dio procenata.
    Znam da ce sad vecina reci da je to isto ali nije. Vecinu ce imati vjerovatno DF, ali ne toliku da moze sam. Sto opet dovodi do vece kontrole jedni drugih. Porediti koaliciju DPS/SD sa koalicijom DF/Demokrate/ZbNK je smijesno.
    Demokrate ne duguju nista DFu kao ni ZBNK

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #405
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Tesko da ce DF ici ispod 20%. Malo je zeznuto sto imamo koaliciju doktora i profesora, koja moze da napravi iznenadjenje kao i u tivtu.
    Ali opet od 18-20% do 51% je dobar dio procenata.
    Znam da ce sad vecina reci da je to isto ali nije. Vecinu ce imati vjerovatno DF, ali ne toliku da moze sam. Sto opet dovodi do vece kontrole jedni drugih. Porediti koaliciju DPS/SD sa koalicijom DF/Demokrate/ZbNK je smijesno.
    Demokrate ne duguju nista DFu kao ni ZBNK

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Koliko ja čuh DF ucjenjuje koaliciju doktora i profesora, SNP i Pravu, da ako ne budu zajedno sa njima išli na lokalne u NK da će oburdat vladu. Meni nema nikakvog rezona da ovi idu sa DFom, jer bi koalicija ZŽNK/SNP/Prava/Demos ubila DF potpuno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 25-01-21 at 00:10.

  6. #406
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ispriča mi lik koji je simpatizer URA situaciju u Nikšiću. Dakle, poslao je Vučić ozbiljne pare, a i navijačke grupe da malo poguraju glasače Za bolji Nikšić.
    Kešom pridobijaju aktiviste DPS da isto što su radili za DPS sada rade za DF i partnere. Sve kao i prije, štabovi isplate.
    Takođe, Škaljarci se preselili u Nikšič, da in oni malo poguraju za DF i navijače iz BG doveli koji su im partneri.
    Cerade sa Amfilohijem&Irinejem pokušala da makne komunalna, parkiraju se dva auta i izađu nepoznati nabildovani momci koji ne daju da se to uradi. Kada se zovne asistencija policije, naravno da se policajci prave mrtvi.
    Pa da se mi polako navikavamo na ovu novu Crnu Goru što bi rekle drage kolege.
    E u ovom postu si sve svoje pokazao.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #407
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ja cekam ova istrazivanja sto je najavio Gando. Svakako da i ona imaju uticaj na oblikovanje javnog mnjenja u smislu - dje idu svi tu i mali Mujo, sto ce odvuci koji procenat neodlucnih na stranu vec vidjenih pobjednika.

    Inace ne mogu biti licemjeran pa optuzivati samo jednu stranu za kupovinu glasova, kad to rade i drugi.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  9. #408
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koliko ja čuh DF ucjenjuje koaliciju doktora i profesora, SNP i Pravu, da ako ne budu zajedno sa njima išli na lokalne u NK da će oburdat vladu. Meni nema nikakvog rezona da ovi idu sa DFom, jer bi koalicija ZŽNK/SNP/Prava/Demos ubila DF potpuno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nije to nista iznenadjujuce. Divlja politika koja je 30 godina usavrsavana na balkanu. Ali ima fundamentalnu manu. Isti problem kao i DPS. Nemanje "kandzi i kohonesa" da to sprovedes.
    Lijepo je to da se sire pred svojim biracima ali realno, nemaju nikakvu prednost koju mogu da iskoriste.
    Pa se ide sa ocajnickim potezima sa obije strane.
    Tipa DPS kroz policiju provocira hapsenjem ovog Klikovca za onu sliku Braticke, a inace se vezivao za neku id mim stranica. Na osnovu saopstenja i njega i roditelja to privodjenje je teska sprdnja.
    Ali sluzi da isprovocira glasace DFa preko izbora novog ministra unutrasnjih poslova.
    Izgubice DPS izbore, ali ce nerjesavanje ovakvih kadrova dovesti do jos veceg nepovjerenja na liniji DF/Demokrate/ko god bude treci.
    Na veliku radost twiter komita

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koliko ja čuh DF ucjenjuje koaliciju doktora i profesora, SNP i Pravu, da ako ne budu zajedno sa njima išli na lokalne u NK da će oburdat vladu.
    Ne razumijem zašto bi SNP i koaliciji bilo bitnije da vlada preživi nego što je DF-u? Ako će da burdaju neka burdaju pa neka trpe posljedice na izborima.

  11. #410
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nije to nista iznenadjujuce. Divlja politika koja je 30 godina usavrsavana na balkanu. Ali ima fundamentalnu manu. Isti problem kao i DPS. Nemanje "kandzi i kohonesa" da to sprovedes.
    Lijepo je to da se sire pred svojim biracima ali realno, nemaju nikakvu prednost koju mogu da iskoriste.
    Pa se ide sa ocajnickim potezima sa obije strane.
    Tipa DPS kroz policiju provocira hapsenjem ovog Klikovca za onu sliku Braticke, a inace se vezivao za neku id mim stranica. Na osnovu saopstenja i njega i roditelja to privodjenje je teska sprdnja.
    Ali sluzi da isprovocira glasace DFa preko izbora novog ministra unutrasnjih poslova.
    Izgubice DPS izbore, ali ce nerjesavanje ovakvih kadrova dovesti do jos veceg nepovjerenja na liniji DF/Demokrate/ko god bude treci.
    Na veliku radost twiter komita

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kasalicu su uhapsili valjda?

    @tigrovo_oko kao i uvijek pogodiš u srž

    Samo što smo mi narod koji se između dva zla zadovoljava sa manjim (zlom)..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. #411
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Ne bih se složio ako imamo to da je DPS vladao 30 godina.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #412
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Tesko da ce DF ici ispod 20%. Malo je zeznuto sto imamo koaliciju doktora i profesora, koja moze da napravi iznenadjenje kao i u tivtu.
    Ali opet od 18-20% do 51% je dobar dio procenata.
    Znam da ce sad vecina reci da je to isto ali nije. Vecinu ce imati vjerovatno DF, ali ne toliku da moze sam. Sto opet dovodi do vece kontrole jedni drugih. Porediti koaliciju DPS/SD sa koalicijom DF/Demokrate/ZbNK je smijesno.
    Demokrate ne duguju nista DFu kao ni ZBNK

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Racunam da ce DF bit 30-40% u Nk, blize 40...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #413
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Bas tesko mojsije. Uzece meda sa sobom, plus su se isprosipali sa crkvom. Tesko da oni mogu uzeti i 25%, a ne 40%.
    Ne pratim previse jer je lokal u NK, ali po nekim izjavama nisam bas siguran da oni mogu da odrade toliku cifru.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  16. #414
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,769
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    I ja mislim da ce ta lista oko DFa uzeti u Niksicu 35-40% ako ostanu u cijelo sto se kaze.Uostalom na parlamentarnim izborima uzeli su 37.5% a ne vjerujem da se stvari tako brzo mijenjaju.
    To ce svakako biti izbori u rangu bitke za Staljingrad,odlucice dalji tok politickog zivota u CG.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  17. #415
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Meni iz pouzdanih izvora javiše da URA u Nk daje 150 eura za glas i obećava posao ako budu tas na vagi.
    Da nije isti izvor ka Gagarinov?
    Budite relaksirani.

  18. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  19. #416
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Meni iz pouzdanih izvora javiše da URA u Nk daje 150 eura za glas i obećava posao ako budu tas na vagi.
    Precijenjeno ako mene pitaš, DPS birače mogu kupiti za dojč i kiflu iz Trenda.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  20. #417
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bas tesko mojsije. Uzece meda sa sobom, plus su se isprosipali sa crkvom. Tesko da oni mogu uzeti i 25%, a ne 40%.
    Ne pratim previse jer je lokal u NK, ali po nekim izjavama nisam bas siguran da oni mogu da odrade toliku cifru.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Bilo bi odlicno da DF ne predje 25%, ali mislim da su jako uprli sa crkvom i radom na teren...

    Idealno bi bilo sledece: DF do25%, Demokrate 25-30%, URA 5%, DPS do25%.
    Realno ocekujem: DF 37-40%, Demokrate 17-20%, DPS 28-31%, URA 2-3%...

  21. #418
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Svi preskacete listu koja je sastavljena od vidjenijih niksicana, a svi opet imaju za te glasace povoljan stav prema Eparhiji i Joakiniju. Tako da mislim da idemo na klasicne partije, potpuno zanemarujuci ove ljude. Neka uzmu i 8 do 10% u NK i sve te kombinacije partija padaju u vodu.
    Brzo cemo znati ko je u pravu. Nadam se ja, ako budes ti onda je to lose jer ulazimo u netrpeljivosti koje nece pomoci novoj vecini da bude fokusirana i efikasna

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. #419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Svi preskacete listu koja je sastavljena od vidjenijih niksicana, a svi opet imaju za te glasace povoljan stav prema Eparhiji i Joakiniju. Tako da mislim da idemo na klasicne partije, potpuno zanemarujuci ove ljude. Neka uzmu i 8 do 10% u NK i sve te kombinacije partija padaju u vodu.
    Brzo cemo znati ko je u pravu. Nadam se ja, ako budes ti onda je to lose jer ulazimo u netrpeljivosti koje nece pomoci novoj vecini da bude fokusirana i efikasna

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    U koaliciju idu oni
    Neće sami
    One Ring to Rule them all...

  23. #420
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Ako je tako onda je Trend danonoćno radio dostavu kifli u prostorije URE.Gajbama na otpis.Pune prostorije bivših birača DPS-a i SDP-a.
    Pa to ti govorim, prodali se glasači DPS, SD, SDP za rol viršlu i dansko pecivo. Svakako će se viđet' sve u martu.

    Nego niko ne komentariše poll na ovoj temi, moguće da ovih 60% bude blizu istini, na uzorak od 50ak forumaša.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  24. #421
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    U koaliciju idu oni
    Neće sami
    Mislio sam da idu sami, ne znam zasto

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #422
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    U koaliciju idu oni
    Neće sami
    Najgora stvar u vezi lokalnih NK izbora.

    Da oće ti profesori i doktori sa SNP/Prava/Demos raznijeli bi. Uzeli bi poveći komad DFu, a bogomi i ostalima uključujući i DPS.

    Ti profesori su dobra priča i generalno treba podržati na lokalu ljude od znanja i ugleda, a ne partijske ljude. Recept Tivat. Simple as that.

    Ovako će DF, ko na zadnje izbore,zbog sinergije i nekih drugih imena da izgura dobar rezultat, a onda će da barjače i busaju se u prsa junačka nakon izbora. I tako, ništa novo u Crnoj Gori.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  27. #423
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Iskreno mi je nejasno, bar na lokalu. Posebno u svijetlu prvih mjesec poslije drzavnih izbora.
    Koalicioni kapacitet DF je bukvalno 0. Cak i da imas slicne svjetonazore kao Milaca, opet je malo siri on za koaliciju nego MMK. Ako zelis da se vidis i nesto uradis sa svojom politickom grupacijom, jednostano ne ides sa DF. Iskoristice tvoj kredibilitet do izbora, a onda te prosuti ko pomije.
    Koliko god je DPS koristio slicnu "kafansku matricu", vidim da ni DF nije strana. Njihova jacina je izmjerena 2016 i od tad ide samo dolje.
    Uci sa njima u predizbornu koaliciju je politicko samoubistvo. Partija "mi smo najjaci" ali na pricu samo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  29. #424
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Zahvaljujući DF-u dostina partija su prešle cenzus a URA je recimo došla na vlast zaslugom DF-a. Milača ne bi bio u parlamentu da nije išao u zajedničku koaliciju, Radnička partija, Demos, Ujedinjena...to je sve ispod cenzusa sve da ih skupiš na gomilu.


    Umjesto da se veselite i pozdravite što je DF okupio oko sebe te snage da se ne prospu glasovi vi kitikujete DF. I onda mislite da vam neko vjeruje da ste opozicija?
    Smetnuo si s uma da je milaca partiju napravio ruskim parama, da je dosla direktiva frontu da bude u vrhu izborne liste i onda mu je pipun ustupio mjesto, znaci milaca je bio treci na listi koalicije. Ovi dalje sisnjari sto si nabrojao, to se slepa uz front, kao brajovicevi uz dps.

  30. #425
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Smatrao bih sebe idiotom ako bih pomislio da jedna megasila poput Rusije ide na osobu kao Marko Milačić. Koliko košta da se registruje partija i reklamira na svom facebook profilu? 20 eura platiš crps i malo dobre volje da šeruješ objave= Milača u parlamentu a Dajko na parkingu ispred.

    Ali svakakve teorije zavjera su na snazi pa i ta da Kremlj finansira jednog Marka Milačića. Mada ne sporim da je eventualno izmolio da mu plate kartu Moskva-Tivat kada je kao budala išao da im traži pare da ih zastupa. Neviđen lik.
    Nije on njihov izbor, on je isao da se nudi, dali su mu nesto sitno, ali dovoljno da ne dozvoljava uvid u bankovni racun. Nije Moskva poslala direktivu da on bude u vrhu liste, to je vucic poslao svojima.

Page 17 of 119 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •