View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 60 of 119 FirstFirst ... 105056575859606162636470110 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #1476
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    i sl.)"


    Dodje neko ispred stanice policije, drzi miting, pali baklje, vatromet... Sto bi stovani kolega Medo rekao stanje redovno.
    Primjećujem po reakcijama da su se isti oni ljudi koji su aplaudirali psovanju Krivokapića na Cetinju i Stijovića nedavno u Nikšiću sad sjetili mjera i zgražavaju se nad ispraćajem policajaca. Isto važi i za drugu stranu, ovo im se sviđa dok im je ono bilo neljudski.

    Licemjeri.

  2. #1477
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Primjećujem po reakcijama da su se isti oni ljudi koji su aplaudirali psovanju Krivokapića na Cetinju i Stijovića nedavno u Nikšiću sad sjetili mjera i zgražavaju se nad ispraćajem policajaca. Isto važi i za drugu stranu, ovo im se sviđa dok im je ono bilo neljudski.

    Licemjeri.
    Primjećujem i da su oni sa Cetinja završili u stanicu na kaficu, a ovi, kolko znam, nisu.

    Inače, da se i to desi , se skroz slažem s onim što si reko. Navijačko sljepilo je opšti sport u Crnu Goru, i niko od nas mi se ne čini imun.

    Razlika, koja je ođe očigledna, i to sve vremenom sve jasnije, što oni zaduženi da sprovode zakone i štite pravdu i pravo, moraju bit vakcinisani od selektivnosti, a baš se ođe, i taj dan na Cetinje, ili neki dan u Tuzi, vidi da nisu.
    I, ne, ne pere ih što ni DPS nije bio, samo ih čini sve sličnijim.
    I, M.I., što gođ ja ili bilo ko mislio o njima, je tačno pogodio poentu sa adresom ovih pitanja- čoek ih je eksplicitno smijenio da ne bi bilo selektivnosti, i da UP ostane čvrsto nepristrasna..
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  3. #1478
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    .....

  4. #1479
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Meander View Post
    Spusti DPS na 35%
    DF na 30%
    Demokrate na 17-20%
    URA 6-8%
    Daka 5%
    Ovo je i po meni realno stanje stvari. Ipak se nadam da se ovi procenti drugacije izgledati, jer DF kao dominatno tijelu u vlasti mi je uzasna opcija, sve se uzdam u Demokrate, oni jedini imaju snage da ih preklope.

  5. #1480
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default












  6. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  7. #1481
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    DPS u blagom rastu u Niksicu, bice gusto. Racunaju ih na 43% sad.
    Da smo koju stotinu godina nazad, ti bi na lomaču završio za ovako nešto A možda i manje od koje stotine, ipak smo mi mi.

    Ne ulazim uopšte u realnost informacije, niti koliko je to nemoguće, ali me hipotetički, znači hipotetički ali baš HIPOTETIČKI interesovalo što mislite:
    Da se shjutra desi da DPS uzme vlast u Nikšić, što bi se činjelo idući dan po ulicama?

    Baš me interesuje bi li se našla jedna jedina duša koja misli da ne bi bilo lomače na sve strane, čak i u hipotezi da DPS osvoji vlast čisto kao suza ( hipotetički hipotetički HIPOTETIČKI govorim o pretpostavljenom scenariu za potrebe modela ).

    Ono što je u svoj toj priči, satiričnoj i imaginarnoj, realna poenta... što nama to jeste realnost. Da shjutra, iako je to sasvim nemoguće, kao što je opšte poznato, ipak nastupi čudo i DPS uzme vlast, prekshjutra bi gorele ulice.
    I to je mnogo loša dijagnoza jednog društva, potpuno nevezano za bilo koju stranku, izbore ili dnevne politike.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. #1482
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Aooo jesu li te to isprali da će da gore ulice ako DPS pobijedi ?

    HAHAHAHAHA
    Love, peace and respect.

  9. #1483
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Aooo jesu li te to isprali da će da gore ulice ako DPS pobijedi ?

    HAHAHAHAHA
    Jesu

    I nije im bilo lako, zaista su imali što ispirat
    I trebalo im je prethodnih par izbora, zakona o vjeroispovjesti, predizbornih obećanja i postizbornih simfonija da me uvjere
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. #1484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...nastupi čudo i DPS uzme vlast, prekshjutra bi gorele ulice...
    Zbog?

    Možda bi gorele od slavlja okuraženih pristalica DPS, bilo bi euforije žestoke... Ali ako misliš na nešto drugo, ja vala ne vidim kako i zašto...

  11. #1485
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Po ovim anketama sto kacite svaka partija varira od 10 do 50% iz dana u dan.

  12. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  13. #1486
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Po ovim anketama sto kacite svaka partija varira od 10 do 50% iz dana u dan.
    Jedino što DPS ni na jednoj nije ni blizu 35%

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #1487
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Zbog?

    Možda bi gorele od slavlja okuraženih pristalica DPS, bilo bi euforije žestoke... Ali ako misliš na nešto drugo, ja vala ne vidim kako i zašto...
    To ti je samo jedna od hiljadu manipulacija koje bacaju u narod tajne službe.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  15. #1488
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Da smo koju stotinu godina nazad, ti bi na lomaču završio za ovako nešto A možda i manje od koje stotine, ipak smo mi mi.

    Ne ulazim uopšte u realnost informacije, niti koliko je to nemoguće, ali me hipotetički, znači hipotetički ali baš HIPOTETIČKI interesovalo što mislite:
    Da se shjutra desi da DPS uzme vlast u Nikšić, što bi se činjelo idući dan po ulicama?

    Baš me interesuje bi li se našla jedna jedina duša koja misli da ne bi bilo lomače na sve strane, čak i u hipotezi da DPS osvoji vlast čisto kao suza ( hipotetički hipotetički HIPOTETIČKI govorim o pretpostavljenom scenariu za potrebe modela ).

    Ono što je u svoj toj priči, satiričnoj i imaginarnoj, realna poenta... što nama to jeste realnost. Da shjutra, iako je to sasvim nemoguće, kao što je opšte poznato, ipak nastupi čudo i DPS uzme vlast, prekshjutra bi gorele ulice.
    I to je mnogo loša dijagnoza jednog društva, potpuno nevezano za bilo koju stranku, izbore ili dnevne politike.
    To je dijagnoza drustva koje je DPS stvorio, i daleko najveca krivica za to je njihova.

    Unistili su svako povjerenje u institucije, u sudove, u tuzilastva, policiju, izborne komisije. Zloupotrebljavali su ih nemilice, drzavni udar, koverta, snimak, udaljena sumnja.

    Danas se iscudjavati sto bi gradjani Niksica odbili da povjeurju u “cistu kao suza” DPS pobjedu je licemjerno. Ja bih na njihovom mjestu odbio da povjerujem. To je kao da se icudjavas sto Belorusi izadju na proteste kad Lukasenko dobije 85%. Mozda je i dobio, ali ko mu vjeruje?

    I nije to krivica gradjana, vec Lukasenka.

  16. #1489
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jedino što DPS ni na jednoj nije ni blizu 35%

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kako ce i biti kad ih pisu stabovi Demokrata i DF?

    Inace sinocnji dogadjaj izazvao novi pa se poslije jedne ture srbovanja dosla tura crnogorcenja po Niksicu jer kako kazu ako cute salju poruku da ih nema i tako idemo redom, red ovih, red onih... Sto bi rekli "upuceni" forumasi stanje redovno i sto strana drzava ima projekat da dovede do apsolutne vlasti svoje marionete uopste nije interesantno i vrijedno pomena...

  17. #1490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kako ce i biti kad ih pisu stabovi Demokrata i DF?

    Inace sinocnji dogadjaj izazvao novi pa se poslije jedne ture srbovanja dosla tura crnogorcenja po Niksicu jer kako kazu ako cute salju poruku da ih nema i tako idemo redom, red ovih, red onih... Sto bi rekli "upuceni" forumasi stanje redovno i sto strana drzava ima projekat da dovede do apsolutne vlasti svoje marionete uopste nije interesantno i vrijedno pomena...
    Opet licemjerje. Kad su strani predsjednici dolazili ovamo da daju podrsku DPS, ili intervenisali i prijetili i zahtijevali da se promijeni izborna volja gradjana posle izbora - tada nije smetalo strano mijesanje.

    Sto se mene tice jednako mi je neprihvatljivo i jedno i drugo petljanje. Ali mi se gadi DPS prenemaganje dok u isto vrijeme zapomazu da im "strani partneri" daju podrsku i obore ovu vlast.

  18. #1491
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel moguce da nema jos nijedno relevantno istraživanje, Wulfi kakva je situacija u Bd s a nece i tamo novi izbori?
    Sad ce brzo u Herceg Novi
    Imaju istraživanja, no, izgleda nikome ne odgovaraju pa ih ne objavljuju.

    Što se Budve tiče to je... Ajde, biću pristojan i reći - ludilo. Recimo, glavni gradski arhitekta nema ovlašćenja da bilo šta potpiše (nije postavljen kako treba, da ne ulazim u pravne finese) tako da sada sve stoji, direktor vodovoda nije postavljen, treći mjesec nemaju plate pa je opština isplatila (da, isto ono što je radila ona vlast na prepad, a što nije legalno), onda... ma, dosta, da ne zatrpavam.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  19. #1492
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Definitivno ću morat češće da pominjem pobjedu DPS-a, odma pažnja nagrne na mene, a ovako sam bio skroz usamljen i zapostavljen

    @Nije bitno...

    Zato što to gledam već blizu deset godina, i iz godine u godinu, iz izbora u izbore, iz situacije u situaciju, sve kompletniije, cjelovitije. To je odavno prestalo da bude sklonost, ili stihija, i postalo strategija. A ti mi ličiš na nekoga ko to poima.
    Zato što u Budvu živim u jednu nesretnu ulicu đe sam se prošle godine toliko baš toga toliko nagledao, da nikakve sumnje nemam. ( odma da se ogradim od teme, i ja mislim da bi samo maloumnik obarao vlast dva mjeseca pred izbore, i da veći politički idiotizam davno nisam gledao, ali, kad su to već uradili, uradili su ga sasvim u skladu za zakonskom procedurom, i, što je još veći štos, na identičan način kako je i dotadašnja vlast postala vlast u Budvu ). Nakon toga, maltene iduće jutro, sam svojim očima gledao ženu od pedes i kusur godina kako kršom od po kile otvara čoeku glavu, kroz sav kordon koji ga pokriva, i sve vrijeme viče: ubi nas policija kukuuu što učinjeste gadoviiiiii, a da bukvalno niko ruku na njih do tad nije.
    Zato što se, za svaku božiju stvar koja nekome nije po volji, najprije ide na ulicu i ćera svoja pravda protiv tuđe.
    Drugačije rečeno, empirija. Zato mislim da nam je opšta dijagnoza loša, i da je izbori u NK ni najmanje ne popravljaju, i da, bilo koja od drugih strana, bilo kakvu hipotetičku pobjedu DPS-a ne bi ćutke prihvatila.
    A, ako si možda pomislio da, usled prezumpcije nemira, sugerišem da jedna strana treba, ili mora, ili hoće odnijet jasnu pobjedu, varaš se. Volim da mislim da naš čoek, generalno, kojoj god strani, vjeri, ili naciji pripadao, ipak na kraju postupa po ubjeđenju, a ne po strahu.
    Pa da se pošteno prebroje, nakon toga, kako god cifre rekle, malo počinu, i to je sve.



    @mneonly

    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  20. #1493
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je dijagnoza drustva koje je DPS stvorio, i daleko najveca krivica za to je njihova.

    Unistili su svako povjerenje u institucije, u sudove, u tuzilastva, policiju, izborne komisije. Zloupotrebljavali su ih nemilice, drzavni udar, koverta, snimak, udaljena sumnja.

    Danas se iscudjavati sto bi gradjani Niksica odbili da povjeurju u “cistu kao suza” DPS pobjedu je licemjerno. Ja bih na njihovom mjestu odbio da povjerujem. To je kao da se icudjavas sto Belorusi izadju na proteste kad Lukasenko dobije 85%. Mozda je i dobio, ali ko mu vjeruje?

    I nije to krivica gradjana, vec Lukasenka.
    Postaje zabrinjavajuće, opet se u mnogome slažem s tobom

    Čim je dominantno predvodio društvo tries godina, naravno da je DPS ponajviše odgovaran za to.
    Ali ti se tu moraju dopisat dvije stvari, koje se ođe, baš naveliko i nagrubo, brišu gumicom:

    Prvo, ne može se polarizovat jednopolni sistem. No mora postojat i drugi pol, i ćerat na svoju stranu. I to samo tako.
    Drugo, i neka je anatema na mene zaslužena, opet empirija- DPS je izgubio vlast, i ne jedan put, a bez ijednog slomljenog izloga. I to isto tako ima neku težinu, i jeste argument, koliko god se ođe preskakalo.

    Tako da, slažem se s tim što govoriš, ali je i to daleko od cijele istine, jednako ko što smo i mi ođe, većinom, daleko od svakog mišljenja koje nam nije po volji.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  21. #1494
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,125
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Da smo koju stotinu godina nazad, ti bi na lomaču završio za ovako nešto A možda i manje od koje stotine, ipak smo mi mi.

    Ne ulazim uopšte u realnost informacije, niti koliko je to nemoguće, ali me hipotetički, znači hipotetički ali baš HIPOTETIČKI interesovalo što mislite:
    Da se shjutra desi da DPS uzme vlast u Nikšić, što bi se činjelo idući dan po ulicama?

    Baš me interesuje bi li se našla jedna jedina duša koja misli da ne bi bilo lomače na sve strane, čak i u hipotezi da DPS osvoji vlast čisto kao suza ( hipotetički hipotetički HIPOTETIČKI govorim o pretpostavljenom scenariu za potrebe modela ).

    Ono što je u svoj toj priči, satiričnoj i imaginarnoj, realna poenta... što nama to jeste realnost. Da shjutra, iako je to sasvim nemoguće, kao što je opšte poznato, ipak nastupi čudo i DPS uzme vlast, prekshjutra bi gorele ulice.
    I to je mnogo loša dijagnoza jednog društva, potpuno nevezano za bilo koju stranku, izbore ili dnevne politike.
    Pa ew, ono jes, nije dps dobio nijednew izbore u NK, pa bi sad gorele ulice da dobije.
    Oh, wait...
    Forever young, i want to be forever young

  22. #1495
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,125
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kako ce i biti kad ih pisu stabovi Demokrata i DF?

    Inace sinocnji dogadjaj izazvao novi pa se poslije jedne ture srbovanja dosla tura crnogorcenja po Niksicu jer kako kazu ako cute salju poruku da ih nema i tako idemo redom, red ovih, red onih... Sto bi rekli "upuceni" forumasi stanje redovno i sto strana drzava ima projekat da dovede do apsolutne vlasti svoje marionete uopste nije interesantno i vrijedno pomena...

    Zasto onda dps ne3 izbaci njihovu anketu?
    Ili ih je mozda strah?
    Naravno da je svaka anketa narucena sa neke strane.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #1496
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Zasto onda dps ne3 izbaci njihovu anketu?
    Ili ih je mozda strah?
    Naravno da je svaka anketa narucena sa neke strane.
    Niko nije izbacio relevantnu anketu. Sve ankete koje su se pojavile su izmisljene. Hoce li ili ne i iz njihovog staba izbaciti jednu tako "pouzdanu" kao ove sto su bile ne znam mada im aktivosti tvrde da su na 43%. Nikisic je nezahvalan trenutno za bilo koju prognozu jer su ogromne oscilacije izmedju tri liste. Neko juce kaze da je za Daku, danas za DF a sjutra je za Demokrate isto je nezahvalno ocijeniti kolika ce biti izlaznost jer je i tu haos posto je dostina zgrozena opstim haosom pa govore da nece izlaziti. Sve frizirane ankete koje su izasle su propagandni materijali dvije koalicije koje vode ljutu bitku za primat i u funkciji su tihog rata izmedju DF i Demokrata.

  24. #1497
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...DPS je izgubio vlast, i ne jedan put, a bez ijednog slomljenog izloga. I to isto tako ima neku težinu, i jeste argument, koliko god se ođe preskakalo...
    Slazem se, i mene je to prvoga iznenadilo. Svi se dobro sjecamo kako su se ocajnicki drzali vlasti u Niksicu i Budvi i da je tu palo mnogo vise od jednog slomljenog izloga.

    Plus, jos nije zavrsena tranzicija vlasti. Evo tek sad se konacno preuzimaju neke od institucija koje direktno odgovaraju vladi. EPCG se jos odupire rukama i nogama. Predsjednik blokira sve sto moze, najduze sto moze. Znamo svi da se dugo prelamalo u DPS da li da se aktivno odupiru, na srecu je pobijedila razumna opcija (steta sto ista nije pobijedila na kongresu vec se otislo u komitovanje). Sve u svemu, tek za mozda mjesec dana cemo moci da kazemo da se preslo koliko-toliko mirno i razumno iz DPS vlasti u novu.

  25. #1498
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Što primijeti Nikola Terzić na tw...

    Ovo je prvi put u mnogo izbornih ciklusa da ime predsjednika partije nije ispred izborne liste DPSa.

    Vjerovatno nije htio da veže svoje ime ispred liste koja će doživjeti ubjedljiv poraz.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #1499
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Mi imamo šansu, ako budemo dovoljno radili, da 14. marta naveče, prebrojimo toliki broj odborničkih mandata, da nam neće trebati niko za formiranje vlasti u Nikšiću", kazao je Mandić u Vraćenovićima.

    Nego prodjose dva dana i nista ne saznasmo oko onog momka osim da je sin brata od tetke Andrije Mandica.

  27. #1500
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Niko nije izbacio relevantnu anketu. Sve ankete koje su se pojavile su izmisljene. Hoce li ili ne i iz njihovog staba izbaciti jednu tako "pouzdanu" kao ove sto su bile ne znam mada im aktivosti tvrde da su na 43%. Nikisic je nezahvalan trenutno za bilo koju prognozu jer su ogromne oscilacije izmedju tri liste. Neko juce kaze da je za Daku, danas za DF a sjutra je za Demokrate isto je nezahvalno ocijeniti kolika ce biti izlaznost jer je i tu haos posto je dostina zgrozena opstim haosom pa govore da nece izlaziti. Sve frizirane ankete koje su izasle su propagandni materijali dvije koalicije koje vode ljutu bitku za primat i u funkciji su tihog rata izmedju DF i Demokrata.
    Po anketi rađenoj za potrebe DPS-a prije metar dana , DPS je na oko dvadesetak odsto.
    Naravno , anketa nikad nije izašla u javnost.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Page 60 of 119 FirstFirst ... 105056575859606162636470110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •