View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 112 of 119 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast
Results 2,776 to 2,800 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #2776
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Na biračkom mjestu 82, u golijskom selu Javljen, u nikšićkoj opštini, ponovljeno je glasanje na lokalnim izborima koji su održani 14. marta i od 40 upisanih birača pravo glasa ostvarilo je njih 36, koliko ih je glasalo i 14. marta.

    Kako je kazao predsjednik Opštinske izborne komisije, Rade Perišić, od 36 glasačkih listića, 35 je važećih.

    Za koaliciju "Crno na bijelo – Može Nikšić" glasalo je 28 građana, "Evropski tim za Nikšić" imao je šest glasova, a "Za budućnost Nikšića" jedan.

    Ostale liste, "Mir je naša nacija – Ne damo Nikšić", "Narodni pokret" i "SDP-Srcem za Nikšić" nijesu dobile nijedan glas.

    U Javljenu je 14. marta, kada su održani lokalni izbori u Nikšiću, koalicija "Evropski tim za Nikšić" osvojila šest glasova, "Narodni pokret devet", "Za budućnost Nikšića" 16, a “Mir je naša nacija – Ne damo Nikšić” pet, dok liste "SDP-Srcem za Nikšić" i "Crno na bijelo – Može Nikšić" nijesu dobile ni jedan glas.

    Koaliciji "Crno na bijelo – Može Nikšić" koju predvodi Građanski pokret URA su falila 32 glasa da od koalicije "Evropski tim za Nikšić" koju je predvodila Demokratska partija socijalista (DPS) uzme jedan mandat.

    U Javljenu je ponovljeno glasanje jer je Ustavni sud usvojio prigovor nositeljke liste GP URA "Crno na bijelo“ – Može Nikšić", Tatjane Đurišić-Bečanović.

    URA je tražila ponavljanje izbornog postupka jer je nedostajao štampani izvod iz biračkog spiska i dio izbornog materijala.

    Kako su u prigovoru istakli, zbog nedostatka štampanog izvoda iz biračkog spiska nije moguće na adekvatan način utvrditi broj izašlih birača na tom biračkom mjestu.

    Opštinska, a zatim i Državna izborna komisija, odbili su žalbu, ali je Ustavnu sud prihvatio prigovor, poništio izborni postupak na tom biračkom mjestu i naložio da se nepravilnost ispravi ponavljanjem izbornog postupka.

    Na izborima održanim 14. marta koalicija "Evropski tim za Nikšić" je osvojila 18 mandata, "Za budućnost Nikšića" 11, "Mir je naša nacija" deset, "Crno na bijelo" i "Narodni pokret" po jedan mandat, dok Socijaldemokratska partija (SDP) sa osvojenih 2,64 odsto glasova nije prešla cenzus, tako da u budućoj lokalnoj vlasti neće imati ni jedan mandat.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  2. #2777
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Znaci dzaba su krecili, opet im nedostaju 4 glasa za taj mandat?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #2778
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Jes, za 4 glasa hahaha, muke, a bili bi mi milo da su dps u skinuli mandat...

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  4. #2779
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Koliko su politicari osioni i dokle to ide kad su spremni na takav inzenjering sa ljudskim glasovima radi kalkulacija sa mandatima. Koliko bezvrijednim smatraju glasove tih ljudi.
    Istovremeno pokazuje koliko ljudi nemaju kicme kad dozvoljavaju i cak udovoljavaju takvim zahtjevima. Taman su onda i bezvrijedni.
    Velika klasa je ovaj jedan sto je uprkos zahtjevu glasao onako kako je i prvobitno glasao. Ipak, minus za njega sto je uopste izasao da glasa, jer sta si ti ako svjesno das glas onome ko ti je dao do znanja koliko bezvrijednim tvoj glas smatra.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  6. #2780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Koliko su politicari osioni i dokle to ide kad su spremni na takav inzenjering sa ljudskim glasovima radi kalkulacija sa mandatima. Koliko bezvrijednim smatraju glasove tih ljudi.
    Istovremeno pokazuje koliko ljudi nemaju kicme kad dozvoljavaju i cak udovoljavaju takvim zahtjevima. Taman su onda i bezvrijedni.
    Velika klasa je ovaj jedan sto je uprkos zahtjevu glasao onako kako je i prvobitno glasao. Ipak, minus za njega sto je uopste izasao da glasa, jer sta si ti ako svjesno das glas onome ko ti je dao do znanja koliko bezvrijednim tvoj glas smatra.
    O kakvom inžinjeringu pričaš molim te?

    Kao da su naši birači glupi pa ne znaju kome da daju glas da bi uzeli DPS još jedan mandat. Ja bih isto na njihovom mjestu glasao i URA i Demokrate i DF samo da se DPS oslabi još malo.

    Koliko god se vođe naše nove većine svađali, njihovim biračima je potpuno jasno ko je glavni neprijatelj i protiv koga uvijek treba glasati.

    Mislim da je čak dobar znak što su tvrdi srpski birači DF izašli do jednog da daju glas Albancu i njegovoj URA.

  7. #2781
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    O kakvom inžinjeringu pričaš molim te?

    Kao da su naši birači glupi pa ne znaju kome da daju glas da bi uzeli DPS još jedan mandat. Ja bih isto na njihovom mjestu glasao i URA i Demokrate i DF samo da se DPS oslabi još malo.

    Koliko god se vođe naše nove većine svađali, njihovim biračima je potpuno jasno ko je glavni neprijatelj i protiv koga uvijek treba glasati.

    Mislim da je čak dobar znak što su tvrdi srpski birači DF izašli do jednog da daju glas Albancu i njegovoj URA.
    Pa valjda izbori ne sluze da svoj glas das protiv onog protiv koga si ti, nego da podrzis onoga za koga si.
    Glas treba da se zaradi. I to posteno da se preznoji za njega, dje covjek drzi do sebe i svog glasa. Dje ne drzi, tamo imas nesto poput ovog gore.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #2782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa valjda izbori ne sluze da svoj glas das protiv onog protiv koga si ti, nego da podrzis onoga za koga si.
    Glas treba da se zaradi. I to posteno da se preznoji za njega, dje covjek drzi do sebe i svog glasa. Dje ne drzi, tamo imas nesto poput ovog gore.
    Mogu da daju glas svojoj partiji i da ne promijene ništa ili da daju glas političkom savezniku URA i da oslabe političkog neprijatelja DPS. Logika je jasna.

    Kad treba da se glasa protiv Le Penovih fašista u Francuskoj i desničari i ljevičari glasaju jedni za druge.

  9. #2783
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Moze lock.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2784
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Jedan rekap za niksicke izbore bi bio. Angazovanje SNS infrastrukture, invazija SNS botova po mrezama, "bitka za Niksic" u svim srpskim medijima, uplitanje jedne drzave u lokalne izbore druge a sve zarad obaranja aktuelne vlasti ili popularno nazvano "rekonstrukcija", propali pokusaj snimanja filma od DF-a, potom navodno 'prebijanje' aktera propalog amaterskog filma koji je doveo do smjene nacelnika CB, paljenje rashodovanog vozila najnebitnijeg aktiviste Demokrata, navodno pracenje 'sluzbe' Demokrata, raspirivanje nacionalnih tenzija i krsenje svih mogucih epidemioloskih mjera a najvise od onih koji su ih donijeli....

    Sto se tice foruma imali smo ove Dr Dzekil i Mr Hajd naloge, tvrdnje 'angazovanih' forumasa iz NK da se tamo navodno nista ne desava nego mi izmisljamo, postavljanje svih mogucih fabrikovanih 'anketa', opsta psovavacina, recimo na mene, kad sam im odgovarao da su im ankete lazne i da ja imam neke koje govore da DPS uzima oko 40 % pa ih ne objavljujem, gotovo neizbjezno iskrivljivanje cinjenica povlascenih forumasa kakav status neki nisu imali ovdje ni u zlatno doba DPS... itd., itd... Sto bi rekli, pravo osvjezilo. Smrt objektivnosti, Zivjela demokratija

    P.S. Nikad mi nece biti jasno zasto gospoda angazovani misle da ce svjesnim plasiranjem neistina nesto dobro donijeti i koga misle da 'otrijezne' neistinama kako se jedan izrazi. To vam je gospodo draga goli agitprop a vi sluzbenici istog i nista vise.
    Last edited by Rodion Romanovich; 05-04-21 at 00:46.

  11. #2785
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jedan rekap za niksicke izbore bi bio. Angazovanje SNS infrastrukture, invazija SNS botova po mrezama, "bitka za Niksic" u svim srpskim medijima, uplitanje jedne drzave u lokalne izbore druge a sve zarad obaranja aktuelne vlasti ili popularno nazvano "rekonstrukcija", propali pokusaj snimanja filma od DF-a, potom navodno 'prebijanje' aktera propalog amaterskog filma koji je doveo do smjene nacelnika CB, paljenje rashodovanog vozila najnebitnijeg aktiviste Demokrata, navodno pracenje 'sluzbe' Demokrata, raspirivanje nacionalnih tenzija i krsenje svih mogucih epidemioloskih mjera a najvise od onih koji su ih donijeli....

    Sto se tice foruma imali smo ove Dr Dzekil i Mr Hajd naloge, tvrdnje 'angazovanih' forumasa iz NK da se tamo navodno nista ne desava nego mi izmisljamo, postavljanje svih mogucih fabrikovanih 'anketa', opsta psovavacina, recimo na mene, kad sam im odgovarao da su im ankete lazne i da ja imam neke koje govore da DPS uzima oko 40 % pa ih ne objavljujem, gotovo neizbjezno iskrivljivanje cinjenica povlascenih forumasa kakav status neki nisu imali ovdje ni u zlatno doba DPS... itd., itd... Sto bi rekli, pravo osvjezilo. Smrt objektivnosti, Zivjela demokratija

    P.S. Nikad mi nece biti jasno zasto gospoda angazovani misle da ce svjesnim plasiranjem neistina nesto dobro donijeti i koga misle da 'otrijezne' neistinama kako se jedan izrazi. To vam je gospodo draga goli agitprop a vi sluzbenici istog i nista vise.
    Dr Dzekil i Mr Hajd, ahaha ziva istina.
    Odavno se da ovo primjetiti.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  12. #2786
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Velika je stvar kad u leglu cetnika Albanac uzme vecinu. Napreduje se.

  13. #2787
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Meander View Post
    Velika je stvar kad u leglu cetnika Albanac uzme vecinu. Napreduje se.
    Nigde veze jer sjecate se HGI-a u Andrijevici. Narod radi ono sto partija kaze. Demokrate ga castile te glasove (opet nedovoljno)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #2788
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,052
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Koliko su politicari osioni i dokle to ide kad su spremni na takav inzenjering sa ljudskim glasovima radi kalkulacija sa mandatima. Koliko bezvrijednim smatraju glasove tih ljudi.
    Istovremeno pokazuje koliko ljudi nemaju kicme kad dozvoljavaju i cak udovoljavaju takvim zahtjevima. Taman su onda i bezvrijedni.
    Velika klasa je ovaj jedan sto je uprkos zahtjevu glasao onako kako je i prvobitno glasao. Ipak, minus za njega sto je uopste izasao da glasa, jer sta si ti ako svjesno das glas onome ko ti je dao do znanja koliko bezvrijednim tvoj glas smatra.
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    O kakvom inžinjeringu pričaš molim te?

    Kao da su naši birači glupi pa ne znaju kome da daju glas da bi uzeli DPS još jedan mandat. Ja bih isto na njihovom mjestu glasao i URA i Demokrate i DF samo da se DPS oslabi još malo.

    Koliko god se vođe naše nove većine svađali, njihovim biračima je potpuno jasno ko je glavni neprijatelj i protiv koga uvijek treba glasati.

    Mislim da je čak dobar znak što su tvrdi srpski birači DF izašli do jednog da daju glas Albancu i njegovoj URA.
    Mislim da je ovo malo šira priča od lokalnih izbora unišić, mada i nije prvi put da se dešava. Valjalo bi da moderator ovaj rukavac rasprave prebaci na temu o parlamentarnom životu ili otovori novi topic o političkoj trgovini glasačima (da se ne lažemo).
    URA je napravila od sebe budalu i klona HGI tako što je na mjestu gdje je prethodno dobila nula glasova sada razvalila, jer su je druge partije častile glasove. Kao što je URA sebe izjednačila sa HGI koji je dobijao glasove u Andrijevici, tako su i njeni partneri sebe izjednačili sa DPS. Nije mi jasno zašto je URA uopšte ulazila u aranžman "I wanna be HGI" kad je bilo baš minimalno vjerovatno da će upaliti priča i da će DPS-u otkinuti jedan mandat. A i da su to senzacionalno uspjeli, ne bi se ništa značajno promijenilo. Zauzvrat, postaješ partija koju šlepaju partneri, što bi rekli privezak. Ovo je bilo klanje vola ne za kilo, no za deset deka neizvjenosg mesa, na kraju si džabe klao vola.
    Vratimo se u prošlost. Nije slučajno što je HGI dobijao glasove u Andrijevici. DPS je mogao reći glasačima u Tivtu da glasaju za njih i sve OK. međutim, očigledno je da je htio dodatno da ih ponizi, kao i da se tačno zna koliko su im dodali da pređu cenzus. Na kraju čak i to je imalo smisla. Dešavalo se na izborima gdje je tijesno i gdje ti životno znači svako mjesto u skupštinu, a ovime se su se osiguravali i DPS i HGI.
    Ovako, čašćavanje na biračko mjesto gdje možeš, uz minimalne šanse, zakačiti još jednog odbornika koji ništa ne znači, što je uradila URA, ima smisla kao od kamataša uzeti pare "da ti se nađu".
    Bez ikakvog razloga URA stvara imidž da je HGI nove većine. Čak i ako ga ne stvara, duguje neku političku uslugu odnosno vraćanje iste. A zadužila se za ništa...
    Da zaključimo, ovo je samo još jedan detalj, a biće ih vjerovatno još, koji govori da su razlike između prethodne i sadašnje većine uglavnom u tome što su se prethodni opustili posle višedecinijskog jahanja i baš imali qrtzobolju za sranja koja su pravili. Dok će novoj većini trebati malo vremena da se opusti. A što se tiče načina funkcionisanja, bojim se da je to manje više isto.

  15. #2789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Prica ti je neargumentovana.

    Ogromna razlika je u tome sto ce ti vecina glasaca bivse opozicije u ovom selu glasati URA i da im niko nista ne kaze. Procitaju ljudi da DPS pada jedan mandat ako skupe 32 glasa i svako ko moze ce tako da glasa.

    Ne treba ti nikakav dogovor i trgovina za to, jednostavno ljudi mrze DPS i hoce da padne jos jedan mandat.

  16. #2790
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Eto Demokrtaama prilika da iskoriste ovaj trenutak i svojim glasacima kazu da glasaju za URA-u. Vjerujem da DF-u ne bi bilo svejedno ako bi to Demokrate uradile.
    Nevjerovatno koilko sam promasio. Bio sam ubjedjen da DF nece dozvoliti URA-i taj mandat, da bi se lakse nadjacavali sa Demokratama. Svakako se nije nista promijenilo, ali bas zestoko omasih.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #2791
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Koliko ja znam, DF je pozvao svoje birače u tom selu da i drugi put glasaju za njih, ali ih je samo jedan poslušao.

  18. #2792
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    DPS će podržati manjinsku lokalnu vlast u NK onih staga koje su gradjanske i proevropske:

    ZAPELO U NIKŠIĆU Demokratama nije prihvatljiv Marko Kovačević: Bečić bira između četnika i Evrope!?


  19. #2793
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kakav bidon.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. #2794
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Niksic je birao da hoce cettnika za gradonacelnika i ne znam sta takozvanim Demokratama smeta kad su osvojili manje glasova?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #2795
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ne mislim da je Aktuelno pouzdan izvor.

  22. #2796
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Zna li neko kako idu pregovori o novoj vlasti u Nikšiću?

  23. #2797
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Danas je, dan nakon Dana pobjede i Dana Evrope, u Nikšiću, gradu koji se diči Ljubom Čupićem, izabran predsjednik opštine, Marko Kovačević, koji podržava pokret koji je Ljuba uhapsio, mučio i na kraju, strijeljao. Dotični sljedbenik zlikovačkog pokreta nije imao demokratskog kapaciteta ni da sasluša himnu svoje države, već je u skupštinsku salu ušao nakon intoniranja. URA je (iako od nje nije zavisio ishod) glasala "Za".

    Da ostane zapisano u ovoj digitalnoj arhivi sramotni momenat posrnuća našeg društva.

    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 12:55.
    In vino veritas

  24. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  25. #2798
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Danas je, dan nakon Dana pobjede i Dana Evrope, u Nikšiću, gradu koji se diči Ljubom Čupićem, izabran predsjednik opštine, Marko Kovačević, koji podržava pokret koji je Ljuba uhapsio, mučio i na kraju, strijeljao. Dotični sledbenik zlikovačkog pokreta nije imao demokratskog kapaciteta ni da sasluša himnu svoje države, već je u skupštinsku salu ušao nakon intoniranja. URA je (iako od nje nije zavisio ishod) glasala "Za".

    Da ostane zapisano u ovoj digitalnoj arhivi sramotni momenat posrnuća našeg društva.

    Kolko god ne volim Marka Kovačevića, ova slika Marka sa chetnickom šubarom je iz predstave. Glumio je u amaterskom pozorištu onog Bulajića što je uz DF.

    Ne tvrdim da mu je strana ta ideologija, naprotiv, ali ja koliko znam ove slike su iz uloge.

    Svakako me ne raduje glas CnB za ovog balvana.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 10-05-21 at 12:58.

  26. #2799
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,573
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Da ostane do čega nas je DPS doveo, ne ponovilo se...
    #fakenews

  27. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  28. #2800
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kolko god ne volim Marka Kovačevića, ova slika Marka sa chetnickom šubarom je iz predstave. Glumio je u amaterskom pozorištu onog Bulajića što je uz DF.

    Ne tvrdim da mu je strana ta ideologija, naprotiv, ali ja koliko znam ove slike su iz uloge.

    Svakako me ne raduje glas CnB za ovog balvana.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    čoek mrzi Crnu Goru. ne poštuje njene simbole. slike su u skladu sa onim što jes

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


Page 112 of 119 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •