View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 114 of 119 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118 ... LastLast
Results 2,826 to 2,850 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #2826
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    A sto je taj spasoje tomić toliko bitan,ko je taj lik,prvi put cujem za njega od tebe odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2827
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Pa on i Spaka su dobri drugovi (ne samo stranacke kolege) i ideoloski potpuno isti. Ako o kome znam nesto to su njih dvojica jer godinama pratim njihov rad na fejsbuku


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imam i ja drugova i crnogorskih i srpskih nacionalista, pa ja nisam ni jedno od to dvoje :-D
    Da, vjerovatno su ideološki isti, ali ne i metodološki, dok Marko ima normalnu i neisključivu priču (bar ja sto sam gleda ovo po lokalnih medija u vezi Nk izbora), dok Spaka ne daj bože da lrimiriše bilo kakvoj jačoj funkciji.
    Blokira sam ga na FB, ner su mi stalno iskakali njegovi komentari na stranicu Vijesti i ostalih medija, boli glava od toga.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #2828
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    A sto je taj spasoje tomić toliko bitan,ko je taj lik,prvi put cujem za njega od tebe odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Budala jedna ostrašćena, koja je tripleti mila jer mu je argument za svaku političku raspravu :-D
    Forever young, i want to be forever young

  4. #2829
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ništa, Nikšićani, s obzirom da nikakve reakcije na ovo nema, da vam je ovo nova normalnost i naravno, s obzirom da je sve bolje od DPS-a, čak i kad je na njegovom čelu svjetski priznata naučnica, sa više međunarodnih referenci nego što dobri četničić Marko ima godina (i kokarda), makar se postidite malo Ljuba, pa spustite pogled kad prolazite onim trgom ili ga makar više ne uzimajte u usta. Imate vi nove heroje našeg doba, vašeg Đeda i Joanikija, pa dodajte još koje meš platno i ceradu, a 9. maj proglasite danom žalosti. Taman da se ne foliramo više kako znamo i razumijemo šta je antifašizam i šta su evropske vrijednosti.

    I, naravno, ne zaboravite da đipite sa sjedišta kad vam se na Bogetićima negdje u perifernom vidu ukaže Ostrog.
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 18:06.
    In vino veritas

  5. #2830
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Da ostane do čega nas je DPS doveo, ne ponovilo se...
    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ništa, Nikšićani, s obzirom da nikakve reakcije na ovo nema, da vam je ovo nova normalnost i naravno, s obzirom da je sve bolje od DPS-a, čak i kad je na njegovom čelu svjetski priznata naučnica, sa više međunarodnih referenci nego što dobri četničić Marko ima godina (i kokarda), makar se postidite malo Ljuba, pa spustite pogled kad prolazite onim trgom ili ga makar više ne uzimajte u usta. Imate vi nove heroje našeg doba, vašeg Đeda i Joanikija, pa dodajte još koje meš platno i ceradu, a 9. maj proglasite danom žalosti. Taman da se ne foliramo više kako znamo i razumijemo šta je antifašizam i šta su evropske vrijednosti.

    I, naravno, ne zaboravite da đipite sa sjedišta kad vam se na Bogetićima negdje u perifernom vidu ukaže Ostrog.
    Je li te sramota...

    Ljudi u Nk leba nemaju da jedu. Socijala i penzioneri... Ljudi se iseljavaju u Pg i na primorje evo 20 godina...

    Samo cu reci je li te sramota da pricas protiv promjene.

    Ako nova koalicija ne bude valjala fino ih smijenit, ali po treci put, je li te sram...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. #2831
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ko ima vise stanova cetnici ili partizani

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  8. #2832
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Je li te sramota...

    Ljudi u Nk leba nemaju da jedu. Socijala i penzioneri... Ljudi se iseljavaju u Pg i na primorje evo 20 godina...

    Samo cu reci je li te sramota da pricas protiv promjene.

    Ako nova koalicija ne bude valjala fino ih smijenit, ali po treci put, je li te sram...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Nije svaka promjena dobra.

    I Hitler (to ti je, uzgred, saveznik ovih koje Marko idolizuje) je zaustavio hiperinflaciju, otvorio fabrike, pokrenuo industriju, zaposlio populus, ali... Samo nemoj posle da bude - "nismo znali", kao za neke najsvježije slučajeve, Leposavića ili Carevića.

    Sramota me jeste, ali od stepena regresije i primitivizma koje naivno dozvoljavamo i prihvatamo kao društvo.
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 18:25.
    In vino veritas

  9. #2833
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nije svaka promjena dobra.

    I Hitler (to ti je, uzgred, saveznik ovih koje Marko idolizuje) je zaustavio hiperinflaciju, otvorio fabrike, pokrenuo industriju, zaposlio populus, ali... Samo nemoj posle da bude - "nismo znali", kao za neke najsvježije slučajeve, Leposavića ili Carevića.

    Sramota me jeste, ali od stepena regresije i primitivizma koje naivno dozvoljavamo i prihvatamo kao društvo.
    Poredis ove s Hitlerom, pa nemojmo...

    DPS se prije moze poredit s Hitlerom no nova vlast.

    Bitno je da je iskra kvrcnula narodu u glavu da se vlast moze smijenit anda ne bude klanica po ulica ka u Avganistan.

    Vjekovni iskorak smo napravili, samo to mnogima jos nije jasno.

    Cg je razjedao kancer, koji je razorio drzavu nikad gore od 2.svjetskog rata. Sledeca faza pod DPSom bi bila uspostavljanje rezima kao u S.Koreju.

    30.avgust za praznik demokratije, kraj skakavaca,a ako nam ne budu valjale Demokrate, Ura i ekipa, i njih cemo metlom pocistit. Ali ajde za pocetak da im damo sansu. Ne 30 godina, ali makar 2-3 godine, prije no sto ospemo paljbu.

    Tesko da su nas gori mogli zapast od M.Dj i njegove svite.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #2834
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Hitler je volio zivotinje isto , samo cekam ovoga da vidim da nedje psa pomazi sad .
    Nista , najbolja opcija vam je sad da se nadate da ce i on krenut tim stopama , pa da uletite nazad za 4 god nakon zaposljavanja /fabrika , a prije ...pa , hitlera .
    Da dobije DPS nove igracke , one stare istrosi skroz
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  12. #2835
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ništa, Nikšićani, s obzirom da nikakve reakcije na ovo nema, da vam je ovo nova normalnost i naravno, s obzirom da je sve bolje od DPS-a, čak i kad je na njegovom čelu svjetski priznata naučnica, sa više međunarodnih referenci nego što dobri četničić Marko ima godina (i kokarda), makar se postidite malo Ljuba, pa spustite pogled kad prolazite onim trgom ili ga makar više ne uzimajte u usta. Imate vi nove heroje našeg doba, vašeg Đeda i Joanikija, pa dodajte još koje meš platno i ceradu, a 9. maj proglasite danom žalosti. Taman da se ne foliramo više kako znamo i razumijemo šta je antifašizam i šta su evropske vrijednosti.

    I, naravno, ne zaboravite da đipite sa sjedišta kad vam se na Bogetićima negdje u perifernom vidu ukaže Ostrog.
    Eto vidi do cega je dRps doveo grad, kad je prihvatljivije da je DF na celo opstine, nego ti nepomenici.
    Sanja Damjanovic, to je ona sto bi da mjenja drustveni poredak i demokratski izabranu vlast 'pustanjem zvjeri iz kaveza'?
    Ona 'gospodja' koja je, dok je bila na celu ministarstva, trosila 50.000e za 2 noci konferencija u Splendidu?
    Neka, hvala.
    Izgleda bolje znate vi koji u Nk dodjete jednom godisnje, ako i toliko, sta je bolje za grad, nego mi koji tu zivimo od rodjenja
    Last edited by technus; 10-05-21 at 18:45.
    Forever young, i want to be forever young

  13. #2836
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,482
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Meni je kod Marka Kovačevića veći problem to što je "imao naviku" da kao glavni u Bratstvu pravoslavne omladine "šklapi para" sebi u džep.
    Kad je to tad radio , a što će činjeti sad kad ima priliku da mnogo više "šklapi" ?

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  14. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  15. #2837
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Poredis ove s Hitlerom, pa nemojmo...


    DPS se prije moze poredit s Hitlerom no nova vlast.


    Bitno je da je iskra kvrcnula narodu u glavu da se vlast moze smijenit anda ne bude klanica po ulica ka u Avganistan.


    Vjekovni iskorak smo napravili, samo to mnogima jos nije jasno.


    Cg je razjedao kancer, koji je razorio drzavu nikad gore od 2.svjetskog rata. Sledeca faza pod DPSom bi bila uspostavljanje rezima kao u S.Koreju.


    30.avgust za praznik demokratije, kraj skakavaca,a ako nam ne budu valjale Demokrate, Ura i ekipa, i njih cemo metlom pocistit. Ali ajde za pocetak da im damo sansu. Ne 30 godina, ali makar 2-3 godine, prije no sto ospemo paljbu.


    Tesko da su nas gori mogli zapast od M.Dj i njegove svite.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ilustrujem primjer, koji nije lišen svoje simbolike.

    Ne bih se zaklanjao ispravnošću većinske volje naroda (uzgred, za 1400 glasova većinske). Narodu je slična iskra, iz sličnih pobuda, kvrcnula 1989. (eto ti još jedne promjere na gore). Isto se neka glad pominjala, lopovi, odnarođena elita, socijalno nezadovoljstvo, "jagnjeće brigade"... Bijiaše i policijska represija (Žuta greda), pendreci, suzavci... Poznato? I vidiš, ne naučismo ama baš ništa odatle (kao društvo). Zato smo danas na popravnom.

    Ovo o čemu ti pišeš je generalno jeftina, simplifikovana propaganda o skakavcima i oslobodiocima. Fina priča možda, ali ja te savjetujem da priču malo ostaviš sa strane, pa pogledaš rezultate i efekte. Ima ih već sad previše za analizu i ocjenu.


    Quote Originally Posted by technus View Post
    Eto vidi do cega je dRps doveo grad, kad je prihvatljivije da je DF na celo opstine, nego ti nepomenici.
    Sanja Damjanovic, to je ona sto bi da mjenja drustveni poredak i demokratski izabranu vlast 'pustanjem zvjeri iz kaveza'?
    Ona 'gospodja' koja je, dok je bila na celu ministarstva, trosila 50.000e za 2 noci konferencija u Splendidu?
    Neka, hvala.
    Izgleda bolje znate vi koji u Nk dodjete jednom godisnje, ako i toliko, sta je bolje za grad, nego mi koji tu zivimo od rodjenja
    Najozbiljnije, srećno!
    I kao što rekoh, samo nemojte da bude posle - "nismo znali".
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 19:12.
    In vino veritas

  16. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  17. #2838
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Je li Krsto Sarađivao sa Hitlerom ili samo sa Musolinijem? Onoj svjetskoj poznatoj naučnici što se kandidovala na izbore u Nk je bliska ta ideologija, pa pitam, čisto onako...

    Ali veli, što se ne bunite što vam je gradonačelnik wannabe četnik, pitam ja vas koji sam ćutao kad je gradonačelnik bio silovatelj, reketaš i siledžija. Biće da su Ljubu bili mili takvi pa nije imalo smisla.

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to trebjesanin For This Useful Post:


  19. #2839
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nikšić je dotakao svoje dno. Da sam odatle, bilo bi me sramota da ovo bez problema prolazi. Primila se očigledno Đedova ideologija.
    Sta je ovo, kakve su ovo madjije... Ne znam odakle si, ali ako si iz Crne Gore treba da se postidis svog pisanja. Prvenstveno zbog nepostovanja i vrijedjanja naroda jedne sredine, koji je demokratski izabrao sta god da je izabrao. A izabrao je promjene - da li ce one biti dobre ili lose ostaje nam da vidimo.

    Mozda se ni meni ne svidja odabir, ali najmanje sto treba razumjeti je da Niksicani u zadnjih 30 godina na nivou CG vjerovatno imaju najvise razloga za nezadovoljstvo.

    Da ne nabrajam razloge koji su opste poznati. Ideolosku spicu moze da baca samo neko ko nije zivio devedesetih i ne zna ko je pozivao u rat za mir. Ako mene pitas, Niksicani su tad dotakli dno, a mnogi su naivno platili glavom.

    Ako smo dozvolili nepismenom i polu-retardiranom Radojicicu, ne vidim zasto bi Kovacevic bio sporan. Prenisko je postavljena ljestvica odavno.

    2021. godine cetnici i partizani ispijaju dojc, deru cevape i apsolutno ih boli cosak jesu li im se djedovi ubijali prije 100 godina. Ako bismo zivjeli u proslosti pola nas ne bi pricalo medjusobno.

    Sa srecom Kovacevicu, nijesam odusevljen tvojim izborom, ali ajde da vidimo koliki si patriota. Patriote na papiru se nijesu dokazale.


    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  21. #2840
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Mile, ne slažem se.

    Mislim da je mnogo veća uvreda za Nikšić dovesti na vlast podržavaoca onih snaga i ideologija, koje su su direktno stajale iza hapšenja, mučenja i strijeljanja Ljuba Čupića, čija se uspomena njeguje u kolektivnom sjećanju, ne samo grada, nego i mnogo šire. Baš ta ideologija je i odvela Nikšićane na ratišta devedesetih, a na vlast dolaze oni koje je se nikad nisu odrekli. Ali, dobro, i kod Joanikija u kancelariji stoje slike Kralja Nikole i Aleksandra, jedna pored druge, evo i u Srbiji se Dan pobjede obilježava proslavom Draže Mihailovića, Ljotića i Tita, pa što i ovo danas ne bi moglo.

    Ja sam zaista bio pod utiskom i šokiran, ali očigledno je do mene nešto. Tako da, još jednom - srećno! I ponavljam, nemojte samo da bude da nismo znali i bili upozoreni, kao za Carevića, Leposavića, Krivokapića, Bratić itd. Meni ne treba test, ni neki "grejs period" da bih znao ko su oni koji se diče svojim četništvom i nacionalizmom. Dotični je stigao da svoj patriotizam pokaže "prvi dan" nepoštovanjem sopstvene himne. Možda da posadi neki cvijet - to je izgleda neka new age mjera patriotizma.
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 22:46.
    In vino veritas

  22. #2841
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2021-05-10-22-26-16-930_com.Slack.jpg 
Views:	163 
Size:	10.2 KB 
ID:	172266
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #2842
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2021-05-10-22-26-16-930_com.Slack.jpg 
Views:	163 
Size:	10.2 KB 
ID:	172266
    Moze li opis slike, posto ja ovde vidim da je sa zastavom Srbije, jel se jos nesto bitno desava.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  24. #2843
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default



    Kakav šok i iznenađenje. Ma nemoguće? Ko bi pomislio? Ja mislio kosmpolita, kad ono...
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 23:15.
    In vino veritas

  25. #2844
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Sigurno da će sad ovi što pravdaju izbor Kovačevića da kažu da Marko možda misli na Petroviće kad se slika sa ovom zastavom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. #2845
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Neće.
    Zašto bi?
    Ljudi otvoreno slave Podgoričku skupštinu i ponose se četničkim pokretom.
    Vođa partije mu je četnički vojvoda.
    Last edited by ASC; 10-05-21 at 23:26.

  27. #2846
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Lukave Demokrate, nijesu smijeli podrzati ovog chekija dok nijesu prosli izbori u HN. Nijesu ga trebali podrzati pa makar i po cijenu novih izbora. Ovo im je prva veca greska...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  28. The Following 7 Users Say Thank You to fotograf For This Useful Post:


  29. #2847
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Lukave Demokrate, nijesu smijeli podrzati ovog chekija dok nijesu prosli izbori u HN. Nijesu ga trebali podrzati pa makar i po cijenu novih izbora. Ovo im je prva veca greska...
    Ajde da su makar 2+2 dogovorili.
    Ovo mi je suludo iskreno.

    Navodno je DF prijetio obaranjem vlade.

    Pa neka je obale mudonje i nek se samougase, stvarno ne kapiram ovo, eto.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #2848
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,675
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

    A vi kao ne znate ko su Demokrate i da im 85-90% glasaca nema nikakvih problema sa ravnogorskim pokretom. Najmanje sto im treba je da se zamjeraju biracima. Konstantno takticki nastupaju, pravi politicari, nista ljudsko nemaju
    Dobro je ljudi, cije ovce toga i planina, Niksicani su ga izabrali i idemo dalje. Znali su dobro ko je on i prije ovih slika. Ja iz pg sam znao sve o njemu a ne oni da ne znaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 11-05-21 at 00:08.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  31. #2849
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A vi kao ne znate ko su Demokrate i da im 85-90% glasaca nema nikakvih problema sa ravnogorskim pokretom. Najmanje sto im treba je da se zamjeraju biracima. Konstantno takticki nastupaju, pravi politicari, nista ljudsko nemaju
    Dobro je ljudi, cije ovce toga i planina, Niksicani su ga izabrali i idemo dalje. Znali su dobro ko je on i prije ovih slika. Ja iz pg sam znao sve o njemu a ne oni da ne znaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I to je tacno. Mada sam primjetio tokom kampanje u HN da ovima sto su nekad bili ludi za tom srpskom idejom pocinje da prija i prica o crnogorskom patriotizmu, sto je generalno dobro. Ali nije mi jasno da u trenucima kad su i dps i df na koljenima oni daju podrsku ovom chekiju. Pravi je trenutak za nove izbore ukoliko bi front pravio problem na drzavnom nivou...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  32. #2850
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Vanredni ce izbori ovako ili onako…

    Demokrate su namazani do bola, ali su trenutno nesto najbolje sto imamo, a to je zbilja porazavajuca cinjenica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 114 of 119 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 21:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 18:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 13:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •