View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 53 of 119 FirstFirst ... 34349505152535455565763103 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #1301
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    "NEOPHODNI AUTENTIČNI PREDSTAVNICI GRAĐANSKE CRNE GORE"
    Nikolić: Alternativa ne smije biti ona koju čine eksponenti centara moći iz druge države
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...z-druge-drzave
    Ček, zar nije DPS jedini pravi izbor?


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  3. #1302
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    A jbg, SDPS, isto je to :-D
    Forever young, i want to be forever young

  4. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  5. #1303
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    "NEOPHODNI AUTENTIČNI PREDSTAVNICI GRAĐANSKE CRNE GORE"
    Nikolić: Alternativa ne smije biti ona koju čine eksponenti centara moći iz druge države
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...z-druge-drzave


    SDP-u nije smetalo kad su predstavnici druge države direktno formirali vladu u kojoj je bio SDP kada je Bošnjačka stranka presudno odigrala ulogu u konstrukciji vlade.
    http://predsjednistvobih.ba/fotog/de...&langTag=bs-BA

    https://www.trt.net.tr/bosanski/regi...rnoj-gori-9319


    SDP-u smeta kad neka stranka ima dobre sa Vučićem ali im ne smeta kad neka stranka ima dobre odnose sa Izetbegovićem.Prvo je miješanje u unutrašnje odnose a drugo nije miješanje.

  6. #1304
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ček, zar nije DPS jedini pravi izbor?


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Evropski tim...

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    SDP-u nije smetalo kad su predstavnici druge države direktno formirali vladu u kojoj je bio SDP kada je Bošnjačka stranka presudno odigrala ulogu u konstrukciji vlade.
    http://predsjednistvobih.ba/fotog/de...&langTag=bs-BA

    https://www.trt.net.tr/bosanski/regi...rnoj-gori-9319


    SDP-u smeta kad neka stranka ima dobre sa Vučićem ali im ne smeta kad neka stranka ima dobre odnose sa Izetbegovićem.Prvo je miješanje u unutrašnje odnose a drugo nije miješanje.
    hahahahahahahaha e jesi me dobro nasmijao
    Dobar vic

    A inače od svih partija najviše prozivki BS ima od SDP-a, čitaj malo...
    Last edited by mneonly; 23-02-21 at 12:09.
    Love, peace and respect.

  7. #1305
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Evropski tim...



    hahahahahahahaha e jesi me dobro nasmijao
    Dobar vic

    A inače od svih partija najviše prozivki BS ima od SDP-a, čitaj malo...



    SDP je bio u vladi koju je diektno sastavio Bakir Izetbegović. Tadašnja Bošnjačka stranka se premišljala s kime će formirati vlast i onda je došao Bakir u posjetu CG i sredio stvari.
    Princip je bukvalno isti na koji se sada žali Nikolić iz SDP-a.
    Ustvari to je mnogo gore nego danas jer se DF ne premišlja sa kime će nego autonomno donosi odluke i prije nego što je Vučić došao na vlast dok se BS premišljala šta će da uradi. Sarajevo je direktno uticalo na izbornu volju građana Crne Gore.
    Eto kakva je stranka SDP kad su u pitanju principi. Gori su od splačina.

  8. #1306
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    SDP je bio u vladi koju je diektno sastavio Bakir Izetbegović. Tadašnja Bošnjačka stranka se premišljala s kime će formirati vlast i onda je došao Bakir u posjetu CG i sredio stvari.
    Princip je bukvalno isti na koji se sada žali Nikolić iz SDP-a.
    Ustvari to je mnogo gore nego danas jer se DF ne premišlja sa kime će nego autonomno donosi odluke i prije nego što je Vučić došao na vlast dok se BS premišljala šta će da uradi. Sarajevo je direktno uticalo na izbornu volju građana Crne Gore.
    Eto kakva je stranka SDP kad su u pitanju principi. Gori su od splačina.
    Jes vala, ovi iz BS tada nisu mogli noćima da spavaju od razmišljanja 2012. godine... Vagali su dan i noć, kako da ne
    Na muke se bili mrčani

    Ali ajde da idemo logikom, i da jeste to tako što pričaš i protiv si toga, onda znači i da si protiv ovoga sada. Zar ne ?
    Sem ako ne nosiš jakne sa 2 lica, ovaj 3...
    Love, peace and respect.

  9. #1307
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Miješanje bi bilo kad bi Vučić prisilio DF da protiv njihove volje i volje biača formira vlast sa DPS-om. A to je 2012.uradio Bakir Izetbegović kad se direktno umiješao i zajedno sa reisom Fejzić prisilio Bošnjačka stranku da uđe sa DPS-om i SDP-om. Ovo govorim zbog SDP-a i njihovog splačinastog saopštenja koje je gola laž.

  10. #1308
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Miješanje bi bilo kad bi Vučić prisilio DF da protiv njihove volje i volje biača formira vlast sa DPS-om. A to je 2012.uradio Bakir Izetbegović kad se direktno umiješao i zajedno sa reisom Fejzić prisilio Bošnjačka stranku da uđe sa DPS-om i SDP-om. Ovo govorim zbog SDP-a i njihovog splačinastog saopštenja koje je gola laž.
    "SDP kao izvorna državotvorna građanska partija će se zalagati za neophodne promjene u upravljanju gradom, za čisti građanski Nikšić, antifašistički i slobodarski grad Ljuba Čupića, za Nikšič kojim će se upravljati iz Nikšića i Crne Gore"

    Iza nas u Socijaldemokratskoj partiji (SDP) ne stoje nikakvi centri moći, ni državni, ni crkveni, ni medijski već jedino moć trajanja, istog programa i vizije pune tri decenije koliko postojimo, saopštio je danas Željko Nikolić, nosilac liste "SDP- Srcem za Nikšić" na lokalnim izborima u tom gradu koji se održabvaju 14. marta.


    "SDP kao izvorna državotvorna građanska partija će se zalagati za neophodne promjene u upravljanju gradom, za čisti građanski Nikšić, antifašistički i slobodarski grad Ljuba Čupića, za Nikšič kojim će se upravljati iz Nikšića i Crne Gore", istakao je Nikolić.

    On je dodao da su Nikšiću potrebne promjene i alternativa.


    "Ali nikako alternativa ne smije biti ona koju čine eksponenti centara moći iz druge države, već su i Nikšiću i Crnoj Gori neophodni autentični predstavnici građanske Crne Gore. SDP je politički subjekat koji je autentični zastupnik državotvornog biračkog tijela koje želi građansku Crnu Goru, Crnu Goru koja je svoja na svome i koja želi poštenu vlast okrenutu svim građanima a ne privilegovanim pojedincima", rekao je Nikolić.


    On je kazao i da građani žele bolji život, izbore bez nepotrebnih tenzija i bez upliva bilo koga sa strane, jer o Nikšiću treba da odlučuju Nikšićani.


    "Tražimo podršku nezavisnih građana Nikšića, slobodnih građana koji se ne mogu kupiti ni dolarima, ni dinarima, a ni eurima. Uvjereni smo u odličan izborni rezultat liste “SDP – Srcem za Nikšić” jer su na našoj listi ugledni ljekari, inženjeri, doktori, profesori, pravnici, ekonomisti, sportisti, koji svojom prošlošću i svojim radom u profesijama koje su obavljali zavrijeđuju pažnju da vode grad. Naša lista će biti garancija snažnog građanskog Nikšića koji će ponovo postati grad u koji se dolazi a ne grad iz kojeg se odlazi i odnosi", zaključio je Nikolić.


    -----

    Ako ti u DFu vidiš spas, nemamo šta da razgovaramo...
    Last edited by mneonly; 23-02-21 at 12:26.
    Love, peace and respect.

  11. #1309
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Jes vala, ovi iz BS tada nisu mogli noćima da spavaju od razmišljanja 2012. godine... Vagali su dan i noć, kako da ne
    Na muke se bili mrčani

    Ali ajde da idemo logikom, i da jeste to tako što pričaš i protiv si toga, onda znači i da si protiv ovoga sada. Zar ne ?
    Sem ako ne nosiš jakne sa 2 lica, ovaj 3...

    Vagali su dva mjeseca koga da podrže jer im je opozicija davala manjinsku podršku. Dva mjeseca vlada nije bila formirana. Organi BS-a su većinski bili da se prihvati ponuda opozicije. I onda je morao Izetbegović dolaziti da utiče na njih da promijene odluku. Ovo ti je sve istina što ti govorim.

  12. #1310
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Vagali su dva mjeseca koga da podrže jer im je opozicija davala manjinsku podršku. Dva mjeseca vlada nije bila formirana. Organi BS-a su većinski bili da se prihvati ponuda opozicije. I onda je morao Izetbegović dolaziti da utiče na njih da promijene odluku. Ovo ti je sve istina što ti govorim.
    Čitavu priču ja znam i bio sam uključen u te izbore i prozivao BS na sve strane ovdje na forumu kada ti nisi ni bio registrovan.
    Samo su pravili malo drame za malu đecu...
    Nije postojao ni 1% šanse tada da ovi pređu na drugu stranu.
    Isto kao što ni sada nisu ušli u Vladu iako im je nuđeno i kao pregovarali i toboš razmišljali.
    Love, peace and respect.

  13. #1311
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne vidim ja spas u DF ali manje je DF vezan za Beogad i Pravoslavlje nego što si ti vezan za Sarajevo i islam. Nisam ni glasač DF-a a ti jesi glasač SDP-a.
    I više sam građanski orjentisan od tebe. I DF je više građanski orjentisan od vas iz SDP-a. Za vas su šampioni ljudskosti,principa i demokratije.

  14. #1312
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Ne vidim ja spas u DF ali manje je DF vezan za Beogad i Pravoslavlje nego što si ti vezan za Sarajevo i islam. Nisam ni glasač DF-a a ti jesi glasač SDP-a.
    I više sam građanski orjentisan od tebe. I DF je više građanski orjentisan od vas iz SDP-a. Za vas su šampioni ljudskosti,principa i demokratije.
    Ti si stvarno fantastičan... hahahahahaha

    <3

    Kakva nebuloza.

    DF koga predstavljaju vojvode, četnici, nacionalisti, ekstremi itd. su samo to i ništa više od toga. Trula strana političkog djelovanja u CG.

    A te pokušaje pravdanja četnika i pravljenje od njih narodnih heroja neće moći u CG.

    Čućemo se...
    Love, peace and respect.

  15. #1313
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ako ti u DFu vidiš spas, nemamo šta da razgovaramo...
    "Ako ti u DF-u , DPS-u , SD-u i SDP-u vidiš spas , onda nema šta da razgovaramo".
    Ovako je ispravnija rečenica.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  17. #1314
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ti si stvarno fantastičan... hahahahahaha

    <3

    Kakva nebuloza.

    DF koga predstavljaju vojvode, četnici, nacionalisti, ekstremi itd. su samo to i ništa više od toga. Trula strana političkog djelovanja u CG.

    A te pokušaje pravdanja četnika i pravljenje od njih narodnih heroja neće moći u CG.

    Čućemo se...

    A Bošnjaci mogu slaviti ratne zločince?
    https://www.dnevnik.ba/vijesti/bosnj...locincu-sakibu
    Možete dizati spomenike okupatorima i zločincima, kao npr. Mehmedu Fatihu Osvajaču usred CG?


    Kako ste krenuli biće vam problem ako se neko krsti u crkvi. Moraće se vaditi odobrenje od Bošnjaka za ulazak u crkvu. Htjeli ste da konfiskujete imovinu crkvi a onda se kao građanski orjentisani.
    Mehmed Fatih Osvajač građanština.

  18. The Following User Says Thank You to busquets For This Useful Post:


  19. #1315
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Još ovaj post ti pišem i ne odgovaram ti više, na ove gluposti.

    Ja se ne palim na tu diverznu priču, a nisam ni dokon toliko.

    Tekstovi iz BiH, Sidneja i onda ih povezuješ sa CG, ajde konkretno sa Bošnjacima u CG.

    Ružno i niđe veze.

    U suštini po tvojoj priči ti bi da narod šalješ jedne na druge. Neće moći u CG!
    Još jednom - Neće moći u CG!

    Ili ćemo se poštovati, demokratski ili to sjeme mržnje ćemo svi zajedno ukloniti ako kad do toga dođe. To da znaš.
    A valjda neće.

    A ja da ti objašnjavam ko je bolji Srbi ili Bošnjaci ili Crnogorci ili ovi ? How yes no.

    Proces i ništa više.

    Goodbye Charlie.
    Love, peace and respect.

  20. #1316
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Još ovaj post ti pišem i ne odgovaram ti više, na ove gluposti.

    Ja se ne palim na tu diverznu priču, a nisam ni dokon toliko.

    Tekstovi iz BiH, Sidneja i onda ih povezuješ sa CG, ajde konkretno sa Bošnjacima u CG.

    Ružno i niđe veze.

    U suštini po tvojoj priči ti bi da narod šalješ jedne na druge. Neće moći u CG!
    Još jednom - Neće moći u CG!

    Ili ćemo se poštovati, demokratski ili to sjeme mržnje ćemo svi zajedno ukloniti ako kad do toga dođe. To da znaš.
    A valjda neće.

    A ja da ti objašnjavam ko je bolji Srbi ili Bošnjaci ili Crnogorci ili ovi ? How yes no.

    Proces i ništa više.

    Goodbye Charlie.



    Kako da ne povezujem sa CG kad je vam uzor Bakir Izetbegović koji vam je sastavljao vladu? Vi iz SDP-a ste obične balije koji ste prvi počeli sa uvoženjem stranog faktora i velikobošnjačkim nacionalizmom. Vi ste nam dovukli Bakira da nam sastavlja vladu kao da nismo nezavisna država.
    Jedina razlika je u tome što neki Bošnjak iz SDP-a voli popiti, pojesti malo krmetine i sekularniji je od Bošnjaka iz Bošnjačke stranke, ali obojica su balije i nacionalisti koji bi ukinuli crkve.


    Kad budete glasali neke građanske stranke kao URA i Demokrate onda ćete moći drugima držati pridike, a do tada ste obične balije koje hoće izazvati rat kao i u Bosni što ste ga izazvali.
    Dajete školama i džamija imena po Mehmedu Fatihu što je kao kad bi DF nazovao školu Osnovna škola "Ratko Mladić". Vi ste veći nacionalisti od DF-a.

  21. #1317
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Aoooo ok...

    Uživaj u banu.

    Hvala na iskrenosti, da svi vide šta u stvari ljudi kao ti misle nego se folirate dok ne završite rabotu.
    Ponekad je to teško, pa ovako puknete i razotkrijete se odmah.
    Love, peace and respect.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  23. #1318
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Aoooo ok...

    Uživaj u banu.

    Hvala na iskrenosti, da svi vide šta u stvari ljudi kao ti misle nego se folirate dok ne završite rabotu.
    Ponekad je to teško, pa ovako puknete i razotkrijete se odmah.

    Prvi si ti poceo sa cetnicima i velikosrpskim nacionalistima pa ti adekvatno odgovaram.Uvijek prvi krenete s provokacijama i prozivkama a onda aj kuku u pomoć.
    Što bez potrebe ljudima govoris da su cetnici i neprijatelji ako oni kazu da nisu?

    Evo neka se jave ljudi pa neka posvjedoče je li Bakir Izetbegović sastavljao crnogorsku vladu 2012.godine jer BS nije htjela ući sa DPS i SDP-om pa ih je on natjerao? Je li to strani uticaj?SDP je bio dio te vlade. I onda dođe Nikolić govoriti o stranom uticaju a on bio dio vlade koja je formirana u Sarajevu mimo volje građana cg?

  24. #1319
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Druže tema je o izborima o Nikšiću, ti blage veze nemaš šta pričaš.

    Znaš li koliko me interesuje taj Bakir ? 0%
    Jer ti priča i povezanost nemaju veze, sem što indirektno vodiš neku raspravu sam sa sobom, a još i vrijeđaš za permanentni ban odmah slobodno.

    A ovi tvoji čak i ne kriju šta su tako da ne mlati i ne izvlači se. Dobro mi svi u CG znamo ko je i šta je.
    Ko je nacionalista, a ko nije. Ko je četnik, a ko nije i tako dalje. Sve se zna.

    Ti si klasičan trol provokator moj Sergio...

    Ili stvarno vjeruješ u te neke bajke za đecu, da se Bakir pita u CG. hahahahahahaha

    Ali svejedno doza neke mržnje kroz tvoje pisanje je prevelika tako da je sve nebitno i neozbiljno s tvoje strane.
    Love, peace and respect.

  25. #1320
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Druže tema je o izborima o Nikšiću, ti blage veze nemaš šta pričaš.

    Znaš li koliko me interesuje taj Bakir ? 0%
    Jer ti priča i povezanost nemaju veze, sem što indirektno vodiš neku raspravu sam sa sobom, a još i vrijeđaš za permanentni ban odmah slobodno.

    A ovi tvoji čak i ne kriju šta su tako da ne mlati i ne izvlači se. Dobro mi svi u CG znamo ko je i šta je.
    Ko je nacionalista, a ko nije. Ko je četnik, a ko nije i tako dalje. Sve se zna.

    Ti si klasičan trol provokator moj Sergio...

    Ili stvarno vjeruješ u te neke bajke za đecu, da se Bakir pita u CG. hahahahahahaha

    Ali svejedno doza neke mržnje kroz tvoje pisanje je prevelika tako da je sve nebitno i neozbiljno s tvoje strane.


    Sad fino staješ na loptu kad ti se drsko odgovori.

    Čekaj, jesam li ja krenuo pričat o stranom uticaju ili ti postavljanjem saopštenja SDP-a?
    Ja sam krenuo argumentima objašnjavati a ti si onda krenuo sa cetniima i neprijateljima...
    Šta ja tebi treba sad kažem? Da vi Muslimani čekate da postanete apsolutna većina u CG i onda da uvedete šerijat i polumjesec na zastavi?
    Svi Muslimani iz SDP-a su balije koje podržavaju islamske teroriste.
    Možda ti imaš oružje skriveno za terorističke napade po Evropi? Trebalo bi te uhapsiti jer preko 10 članova SDP-a su bili borci Islamske države. Neki su i poginuli.
    Imate kampove po Siriji u kojima žive Muslimani sa Balkana.


    Nećeš ti određivati ko je ****** i sta će se raditi po Crnoj Gori. Kakve ti veze imaš sa CG? Topovsko ste meso DPS-a a izgleda da vam je sudbina da budete topovsko meso, nesretnici jedni.

  26. #1321
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Niti sam bio na loptu niti stajem na loptu. Šta se radi kod tebe, kako su ti kući ?
    Ti meni drsko odgovorio ? hahahahahaha šta sve neću čuti od tebe

    Vidim da te boli kad neko pomene tvoje četnike. Duše tvoje malene <3
    Pozdravi ih puno u bazu. Kakvi su planovi, ako možeš da nam otkriješ prije bana ?

    Nemam riječi, sve si gori i gori, ne umiješ da staneš jer količina mržnje je u tebi ogromna.

    Sujeta, naravno.

    Ti i argumenti - ne ide zajedno.

    Ti i gluposti - da.

    Ja ne određujem ko je ko, ljudi sami sebi odrede jesu li retardi ili ne, četnici ili ne, dobri ljudi ili neljudi itd.

    A ja imam veze sa CG tako što je volim najviše na svijetu, njene gradove, prirodu, bogatstva, ljude, zastavu, himnu... sve!
    A koga ti voliš hoćeš li nam reći prije bana ? Srbiju i Šešeljev nos ?
    Ko si i šta si ti onda ?

    P.S.
    I da, samo da ti kažem pošto sam zaboravio jer uopšte te ne shvatam ozbiljno pa sam preskočio, sram te bilo.
    Last edited by mneonly; 23-02-21 at 15:13.
    Love, peace and respect.

  27. #1322
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Miješanje bi bilo kad bi Vučić prisilio DF da protiv njihove volje i volje biača formira vlast sa DPS-om. A to je 2012.uradio Bakir Izetbegović kad se direktno umiješao i zajedno sa reisom Fejzić prisilio Bošnjačka stranku da uđe sa DPS-om i SDP-om. Ovo govorim zbog SDP-a i njihovog splačinastog saopštenja koje je gola laž.
    Licno mislim da izetbegovic nije ni trebao dolaziti, premisljanja nije bilo jednostavno su se sprdali sa vama dajuci vam nadu, bs je i na vas poziv sad odgovorila kako misli da treba, znaci odavno niko nikog nije onako ispljuvao.

  28. #1323
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Licno mislim da izetbegovic nije ni trebao dolaziti, premisljanja nije bilo jednostavno su se sprdali sa vama dajuci vam nadu, bs je i na vas poziv sad odgovorila kako misli da treba, znaci odavno niko nikog nije onako ispljuvao.


    Bolje da nas BS pljuva nego da nas vole, pa da im se mora dati pola vlasti. Platili ste vi ljubav BS-a.

  29. #1324
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    par strana priče o totalno nebitnim stvarima kako za Crnu Goru tako i za ove izbore u Nikšiću
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #1325
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nema, od kejbord branioca jedne ili druge države izgibosmo ki Vlasi na ringišpil.. Skalajte, ima 101 tema za naglabanja čiji je nacionalizam bolji..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 53 of 119 FirstFirst ... 34349505152535455565763103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •