Page 797 of 1249 FirstFirst ... 297697747787793794795796797798799800801807847897 ... LastLast
Results 19,901 to 19,925 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19901
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    @kimmi,niko im ne brani da udju u vladu,bili su pozvani,ali izgleda da se i dalje nadaju povratku dps-a na vlast,možda ne smiju od oca nacije,u svakom slucaju su ponudjeni,a ako bi sad opet odbili da udju u vlast kad bude rekonstrukcija šta ima tu više da se čeka,nastavljamo bez njih pa neka čekaju nove izbore,no su im bile Mile fotelje,kako će bez njih još 3 godine


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  3. #19902
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja se iskreno nadam da ovo neko troluje.

    Zamisli ponižavat crnogorsku naciju na način što ćeš nazvat ovog mafijaša i svaštočinju ocem nacije. Pih.

    Ako stvarno ima Crnogoraca koji smatraju Mila ocem nacije, ja ih se jednostavno stidim.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nekima je i otac nacije, ima ih i na forum odje sto su bili Srbi dok ih Milo nije prosvjetlio pa su postali Crnogorci, takvima je on otac nacije.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #19903
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    @kimmi,niko im ne brani da udju u vladu,bili su pozvani,ali izgleda da se i dalje nadaju povratku dps-a na vlast,možda ne smiju od oca nacije,u svakom slucaju su ponudjeni,a ako bi sad opet odbili da udju u vlast kad bude rekonstrukcija šta ima tu više da se čeka,nastavljamo bez njih pa neka čekaju nove izbore,no su im bile Mile fotelje,kako će bez njih još 3 godine


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma na njima je, bilo bi dobro za pomirenje da uđu. Nadam se da su svjesni trenutka, a još više se nadam da će im ambasade objasniti trenutak.

    Ukoliko bi DF odustao od guranja viđenih političara i ponudio Zdravku da sam probere iz njihovih redova ili da ponude stvarno ljude od struke koji su im bliski, a manjine uđu u vladu, to bi bilo dobro za relaksiranje situacije, stabilnost države i put ka EU.

    Džaba sve reforme ovoga svijeta, ako imamo barikade po ulicama i nacionalne nestabilnosti, nećemo ga mrčit kod EU.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #19904
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pozdrav za sve vas 15tak izdrzljivih forumasa + x clonova (malo pretjerah ali radi efekta).. Placeni ili ostrasceni svejedno - citani ste sa predvidljivim zadovoljstvom...
    Distanca 1 Year Delta, sve je isto - samo istine nigdje...
    Inace, jeste li se u novim sistemskim okolnostima (koalicije bla bla) ugodno i elitisticki preslozili u dobro placenim drzavnim i partijskim foteljama, i, naravno, kako vas slusa narod? Sistem se nadogradjuje sve detaljnije? Pritezete, zaduzujete, mazete, folirate, ne slazete, igrate se i dalje?
    Glumata se i dalje u %, statistici, podjelama, ovi, oni, a sve po obicnom narodu (sto bi vi rekli ostatku - 100% bez drzavnog budzeta) ?
    Znate da postoji u svakoj drzavi podjela samo na one koji vladaju placeni od gl0balista i zaduzenja na racun naroda, i oni koji su iskoristeni u korist tih profesionalaca?
    Druge podjele su kao sto znate, vjestacke, i to sa namjerom...Znamo?
    Partijske dogme.... Interesne, jel'te..
    Dakle, za godinu dana igranke, rezultat je?
    Glumci, i sistemski dobro upregnuta, slaba publika...


    Hvala Lepo

  6. #19905
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    @kimmi,niko im ne brani da udju u vladu,bili su pozvani,ali izgleda da se i dalje nadaju povratku dps-a na vlast,možda ne smiju od oca nacije,u svakom slucaju su ponudjeni,a ako bi sad opet odbili da udju u vlast kad bude rekonstrukcija šta ima tu više da se čeka,nastavljamo bez njih pa neka čekaju nove izbore,no su im bile Mile fotelje,kako će bez njih još 3 godineSent from my iPhone using Tapatalk

    Ja kad sam priča' da su bili ponudjeni, prvi ti si mi otvara' glavu da je to samo formalno bilo.

    Svakako bi bilo dobro da manjine udju u Vladu, ali još bolje bi bilo kad bi to bile neke pročišćene stranke, bez kontaminiranih članova dps satelita.

    @kimmi naravno da ne treba da dozvole ulazak df glavonjama u Vladu, sad ako imaju kojeg stručnjaka (a da to nije Medo, stručnjak za sve poznate oblasti u ovom djelu Univerzuma), to je ok.

    Ali priča o strahu od čeetnika u 2021-oj godini, adje je NATO, Evrooa itd?
    Za mene je to samo izgovor kojim su se mnogi služili da se uvuku Blitvi u anus.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #19906
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ne znam kako sam ti otvarao glavu ako sam napisao ono sto mislim,da su ih reda radi pozvali,i dalje imam to mišljenje.
    Ali to je bilo ono prvi put ako se ne varam,do sad su ih 2,3 puta zvali u vladu i mislim da je korektno,mada sam svjestan da to svijet traži od njih.

    Koliko god da nemam simpatije prema frontu glupo bi bilo očekivati da će oni i pored nudjenja ulaska u vladu “manjinama” ostati bez ulaska u vlast,samo zato sto ovi neće da udju,a Ura neće dati rekonstrukciju bez njih.

    Sve u svemu,drago mi je sto su tenzije spuštene i nadam se dogovoru,da se krene naprijed konačno,ova prva godina je bila turbulentna


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #19907
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ali priča o strahu od čeetnika u 2021-oj godini, adje je NATO, Evrooa itd?
    To bi bilo ko da tebe pitamo da li bi ušao u vladu sa Prkačinom u 2021. godini.

    Manda je četnički vojvoda i ako neko ne razumije zašto takvi opskurni likovi nisu prihvatljivi većem dijelu stanovništva, onda taj neko nema baš dodira sa realnošću.

    Bitno je da čak i većini ljudi koji su glasali ZBCG ulazak Mande, Meda, Pipuna i Slavena u vladu nije baš poželjna opcija. Ostalo će več nekako doći na svoje mjesto.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #19908
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kakav je stav ove Vlade u vezi sa Agendom 30 koju je Predsjednik CG potvrdio u UN govoru?
    Mada, niko ni iz opozicije (mislim posebno na SDP), nije zucnuo na tu izjavu..
    Normala im, kao i vama?
    Poslusno dakako..



    Đukanović u Njujorku: Svijet na raskrsnici, napraviti iskorak ka sigurnijoj budućnosti (vijesti.me)

    Crna Gora će nastaviti da podržava napore na implementaciji reformske agende u okviru razvojnih, upravljačkih i struktura za očuvanje mira i bezbjednosti i realizaciju Agende 2030.
    Puna implementacija Agende 2030 i Pariškog klimatskog sporazuma ključna je za što bolji oporavak od pandemije i pripremu svijeta na buduće sistemske šokove.
    Bas sam pratila da li ce iko od ucesnika reci nesto na tu temu, ali "chudo" niko bas, a "okoreli" statisticari i majstori za podjele.....
    Zanimljiva pojava za posmatrace ovog pdf-a...

    Let me tell you why you’re here. You are here because you know something. What you know, you can’t explain. But you feel it.”
    - Morpheus, ‘

    Hvala Lepo

  10. #19909
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    SDG je na papiru, isto kao i ekološka država, u praksi... Crna Gora i održivi razvoj? Ako budemo 2030 onako po agendi ,,sve nogama u guzi*u".
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja se iskreno nadam da ovo neko troluje.

    Zamisli ponižavat crnogorsku naciju na način što ćeš nazvat ovog mafijaša i svaštočinju ocem nacije. Pih.

    Ako stvarno ima Crnogoraca koji smatraju Mila ocem nacije, ja ih se jednostavno stidim.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ovo je istu noć kao sprdnju postavila jedna nikšićanka na tviteru, e, sad, da li se neko primio ili zaista živimo sprdnju...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  11. #19910
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,864
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kakav je stav ove Vlade u vezi sa Agendom 30 koju je Predsjednik CG potvrdio u UN govoru?
    Mada, niko ni iz opozicije (mislim posebno na SDP), nije zucnuo na tu izjavu..
    Normala im, kao i vama?
    Poslusno dakako..



    Đukanović u Njujorku: Svijet na raskrsnici, napraviti iskorak ka sigurnijoj budućnosti (vijesti.me)





    Bas sam pratila da li ce iko od ucesnika reci nesto na tu temu, ali "chudo" niko bas, a "okoreli" statisticari i majstori za podjele.....
    Zanimljiva pojava za posmatrace ovog pdf-a...

    Let me tell you why you’re here. You are here because you know something. What you know, you can’t explain. But you feel it.”
    - Morpheus, ‘

    Hvala Lepo
    Uf poslije 15 dana se javljaš oko agende 2030. Što ti tad nisi zucnula ?
    A kakav je tvoj stav ?
    Love, peace and respect.

  12. #19911
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi ste znaci culi stav ove Vlade o A30, i shvatili ste da oni Uporedjuju interni dokument "ekoloska Drzava", sa prihvacenom Obavezom na medjunarodnom nivou, ili je to samo vasa projekcija?

    Ovo je Drugi govor Predsjednika u UN konkretno u vezi sa Agendama. Prvi govor niko od politicara nije komentarisao a radilo se o govoru u vezi sa A21... parafraziram... "odradjenog sistema uspostavljanja horizontalne podjele vlasti" pored ostalog,, a u poslednji govor u kojem tvrdi da je CG tvrdo za "transformisanje svijeta".... "pripremu svijeta na buduće sistemske šokove" - A30, opet niko od "politicara" ni rijec o tim najavljenim i planiranim shokovima?


    Hvala Lepo

  13. #19912
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovi što Mila nazivaju ocem nacije... Što reći na to? Mi smo stvarno dobro prošli kao narod, sa kakvim paćenicima smo okruženi... To isto mislim i za ove što kače slike Sloba Miloševića po socijalnim mrežama i vele "sve si bio u pravu". Svakog dana treba da slavimo što nismo gore prošli za sve ove decenije...

  14. #19913
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    danas je 1 year Delta...
    Ban na godinu dana (hvala puno )..
    Cekali smo svi da neko od vas upucenih napise komentar u vezi sa izjavom Predsjednika CG, ali... precutano = odobravanje. Lijepo da se isprati.

    Hvala Lepo

  15. #19914
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,864
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Vi ste znaci culi stav ove Vlade o A30, i shvatili ste da oni Uporedjuju interni dokument "ekoloska Drzava", sa prihvacenom Obavezom na medjunarodnom nivou, ili je to samo vasa projekcija?

    Ovo je Drugi govor Predsjednika u UN konkretno u vezi sa Agendama. Prvi govor niko od politicara nije komentarisao a radilo se o govoru u vezi sa A21... parafraziram... "odradjenog sistema uspostavljanja horizontalne podjele vlasti" pored ostalog,, a u poslednji govor u kojem tvrdi da je CG tvrdo za "transformisanje svijeta".... "pripremu svijeta na buduće sistemske šokove" - A30, opet niko od "politicara" ni rijec o tim najavljenim i planiranim shokovima?


    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    danas je 1 year Delta...
    Ban na godinu dana (hvala puno )..
    Cekali smo svi da neko od vas upucenih napise komentar u vezi sa izjavom Predsjednika CG, ali... precutano = odobravanje. Lijepo da se isprati.

    Hvala Lepo
    Opet po starom, opet pisanje u zagonetkama, a ne jasno i precizno. (mada si ovaj put bila konkretnija, mora se priznati)
    Rijetko ko će shvatiti o čemu misliš, a posebno o ovome jer vidiš da malo ko i zna šta je agenda 2030.
    Niti smo mi ovdje sinovi Mitre niti ovo ili ono...

    Za početak bi bilo korisno da nas prosvijetliš i objasniš jer kako će neko da "zucne" od običnih građana ili nas forumaša kad pojma nemaju o tome... A možda i političari nemaju pojma pa se ne javiše a?...
    Zato te i pitah za tvoj stav.
    Love, peace and respect.

  16. #19915
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    To bi bilo ko da tebe pitamo da li bi ušao u vladu sa Prkačinom u 2021. godini.

    Manda je četnički vojvoda i ako neko ne razumije zašto takvi opskurni likovi nisu prihvatljivi većem dijelu stanovništva, onda taj neko nema baš dodira sa realnošću.

    Bitno je da čak i većini ljudi koji su glasali ZBCG ulazak Mande, Meda, Pipuna i Slavena u vladu nije baš poželjna opcija. Ostalo će več nekako doći na svoje mjesto.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    Ma daj, nije im bilo mrsko ni teško da udju u vlast sa nekim ko ih je privodio i maltretira' prije 30 god, ponekoga bgm i ubio ili poslao u smrt, ali zato sa nekim čeetničkim vojvodom, koji je to samo na papiru, a ustvari kad iole prigusti ka' npr. neki suzavac ili policijski pendrek, on trk na koljenicu, sa takvima ni po koju cijenu, jer eto čeetnički vojvoda, ka' u prkno.


    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ne znam kako sam ti otvarao glavu ako sam napisao ono sto mislim,da su ih reda radi pozvali,i dalje imam to mišljenje.
    Ali to je bilo ono prvi put ako se ne varam,do sad su ih 2,3 puta zvali u vladu i mislim da je korektno,mada sam svjestan da to svijet traži od njih.

    Koliko god da nemam simpatije prema frontu glupo bi bilo očekivati da će oni i pored nudjenja ulaska u vladu “manjinama” ostati bez ulaska u vlast,samo zato sto ovi neće da udju,a Ura neće dati rekonstrukciju bez njih.

    Sve u svemu,drago mi je sto su tenzije spuštene i nadam se dogovoru,da se krene naprijed konačno,ova prva godina je bila turbulentna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne shvataj sve bukvalno, šalim se malo za "otvaranje glave"
    Pozvani su do sad par puta, 2016-te i da sastave manjinsku vladu, glat su odbili.
    Naravno da se još nadaju da će Milaš izvući neki kec iz rukava.
    Mada, opet kažem, svakako bi valjalo da neki nekompromitovani predstavnici manjina udju u Vladu.
    Forever young, i want to be forever young

  17. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  18. #19916
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Opet po starom, opet pisanje u zagonetkama, a ne jasno i precizno. (mada si ovaj put bila konkretnija, mora se priznati)
    Rijetko ko će shvatiti o čemu misliš, a posebno o ovome jer vidiš da malo ko i zna šta je agenda 2030.
    Niti smo mi ovdje sinovi Mitre niti ovo ili ono...

    Za početak bi bilo korisno da nas prosvijetliš i objasniš jer kako će neko da "zucne" od običnih građana ili nas forumaša kad pojma nemaju o tome... A možda i političari nemaju pojma pa se ne javiše a?...
    Zato te i pitah za tvoj stav.
    Zar se sjecate mojih "zagonetki"? Divno, cijenim...
    Ne mozete tvrditi da profesionalni politicari koji su se potpisima debelo zaduzili na racun naroda, za licne beneficije pored ostalog, da ne znaju sta rade, tj. sta potpisuju, za sta glasaju, i da ih ne zanima da li narod zna ista o tome...

    Tu onda ne bi bilo razlike izmedju Politicara i Botova... Sendvic je ipak sendvic - placa Narod CG..

    Zato, precutkivanje od strane svih politicara znaci da su obavezali da ce Narod CG da uvede u Sistem A30 koji su prihvatili, ili? Ko je?

    Zasto javnost nije upoznata sa onim sto politicari glasaju u ime svih u CG, e to je pitanje onih koji podrzavaju precutkivanje.
    Mozda se drze onog "Dragicka", i svrsenom poslu - mane su zalud.
    Nikog nije zabrinula recenica o nekoj "pripremi" naroda za "buduce sistemske sokove"...
    Ne znam kako politicari dozivljavaju narod, ali nesto mi ovo zvuci kao organizovano tj. pripremljeno plansko moduliranje mase za neke/necije ciljeve, i da masa pod shokovima prihvati nepoznanicu kao voljeni dozivljaj..
    Jeste da je citava nauka uigrana oko modulacija psihe u interesu mocnika, i manipulacija voljom covjeka je svakodnevna, ali ovako otvoreno receno, i da niko od Politicara (vajnih pravasa) ni da zucne... E zaista su se time i samoprocijenili.
    Moze li da se zakljuci da su svi politicari u CG gl0balisticki sluzbenici, a ne u sluzbi Naroda CG?
    Bar su u necemu slozni, a narod nek bude samouk i nek sami nagadjaju sta ih ceka ?
    Zato je bitno znati stavove Politicara.

    Hvala Lepo

  19. #19917
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Stvarno ovaj Fidelity sve nešto bezveze izbača,
    čuš kakve veze imaju neke tajne investicije u desetinama miliona eura sa Britanskih Djevičanskih ostrva.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #19918
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @kimmi i ovi su udarili na državu i oca nacije ali neće još zadugo...Računi su otvarani da vide kako to funkcioniše samo.

  21. #19919
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Pa samo ludom nije jasno da su preko offshore firmi pokupovali sve iole vrijedno u CG, bukvalno on i njegova svita privatizovali državu dok narod grca u dugovima i nemaštini, ka' nekad oralj Nikola i njegova svita.
    Da su vječna Panama i BVI.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #19920
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa samo ludom nije jasno da su preko offshore firmi pokupovali sve iole vrijedno u CG, bukvalno on i njegova svita privatizovali državu dok narod grca u dugovima i nemaštini, ka' nekad oralj Nikola i njegova svita.
    Da su vječna Panama i BVI.
    A nije baš samo to, pretpostavljam da su tamo i uplaćivane provizije od privatizacija raznih i projekata sa "pogodičnim" investitorima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #19921
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    @Maja sa ekavice presla na ijekavicu...fin napredak za jednog bota, vjerujem bota preletaca :-)

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  24. #19922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Hvala Lijepo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. #19923
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A nije baš samo to, pretpostavljam da su tamo i uplaćivane provizije od privatizacija raznih i projekata sa "pogodičnim" investitorima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    "Ana, u tebe gledam, splačino" napiši slobodno tako

    Ma da, i provizije naravno, nego se osvrnuh samo na ove investicije sa egzotičnih destinacija, naravno, većinim classified.

    Za ove što se što javno, što potajno nadaju da se neće otkriti tokovi novca, svemu se može ući u trag ako se ima volje, pogotovo ako Evropa da zeleno svijetlo.
    Money talks, jbg.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #19924
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    DPS kontrola štete, na Pandora papers aferu, zvuči ovako otprilike



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #19925
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,402
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    samo jedna stvar kad vec zelimo da mijenjamo drzavu
    Zdravinjov sin i sestra koji drze apoteke ne osiguravaju na punu platu
    pitajte ga to vi koji imate kontakt, valjalo bi da se to rijesi napokon

  29. The Following 14 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


Page 797 of 1249 FirstFirst ... 297697747787793794795796797798799800801807847897 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •