Page 795 of 1249 FirstFirst ... 295695745785791792793794795796797798799805845895 ... LastLast
Results 19,851 to 19,875 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19851
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Moj Lucke, da nisam imao sa tobom prepisku pa da ne znam. Pravis se sad francuska sobarica, nista nisi znao ali si sad sve vidio u zadnju godinu. Bio si srbin, pa komita a sad si litijas
    Proliv me fata od ljudi kao sto si ti. Sad cekaj izbore pa se unovci.
    Lepetanac, malo je jedna reputacija za ovo
    No ovo je najveci problem, makar 10-15 odsto ce od ovih dpsovaca ubrzo da glasa za DF. Popis ce bit tek posebna prica. Bice ime mi je crnogorsko a prezime srpsko crna goro, zemljo izdajnika. Greote
    Za razliku od tebe ja ne zavisim ni od bivsih ni od sadasnjih. Ni ovu novu vladu ne podrzavam. Nemam se sta unovcit, mogu oniwda dodju da se unovce kod mene
    ne ubrajam sebe u te kategorije koje si naveo, prosto komentarisem i kazem sta mislim... problem je jer je narodu ovdje, kao ti i slicni, mozak formatiran da se radi samo iz interesa... jbg, palanka...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #19852
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Evo sad ispade da novinari istrazivaci ne postoje nego da neke velike sile objavljuju podatke da bi poslale poruku Milu. Ne mislis da je malo uvrjedljivo za ljude koji su radili na otkrivanju ovih podataka i koji su vjerovatno rizikovali zivot, da tako olako plasiras ideju da neka visa sila stoji iza toga?
    Ne ispade ništa, no tebi nešto misli odoše na neku drugu stranu.
    U onome što sam ja napisao nije bilo ni viših sila, ni vrijednih novinara koji rizikuju živote za opšte dobro, ni sve te grdne rabote samo da bi se Milu poslala poruka, dok su Putin i ovi drugi samo tu nešto nebitno statirali...

    Ono što jeste bilo je zapažanje da se, sa fotokopijom pasoša i trustom bez ijedne transakcije, našo između čoeka kojem su našli blizu milijarde imovine, i drugog čoeka sa tričavih par desetina miliona. Konkretnih.
    I prilično lak zaključak zašto je to tako.
    Jednako recimo onome kad se, u onu rezoluciju EP, austrijski zeleni upisaše sa mali milion komentara na zle počinioce izgradnje auto-puta i supermena Dritana koji će to sve počistit iz brišućeg leta.
    I jedno i drugo su istovrsni proizvod. Kvalitetnog lobiranja.
    Koje svijet sasvim legitimno i otvoreno pokreće eo više od stotinu godina. Bez viših sila i ostalih čuda.

    Generalno ti gotivim pisanje, ali si ođe lonce mnogo polupao. Ostavi vrijedne i neustrašive istraživače u raljama viših sila za neke druge priče, kod mene ih nisi našo.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  3. #19853
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    zar stvarno neko moze da pomisli jedne sekunde da ljekso i dritan mogu da maknu Mila Gazdu koji u prstu malom ima pameti i iskustva koliko oni zajedno...? ne sprdajte se ljudi
    Neka,sad cesh stavitt lucketa u razmishljanje...da se opet lomi dje ce.
    ...

  4. The Following 8 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  5. #19854
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ko te nije pokrao ili unovcio tudjina si mu bila.
    Steta na ovakvo podneblje da nije neki bolji narod. Uzivao bi

    Milion puta sam pomislio do sad zamisli da sve ovo shto mi imamo imaju recimo Finci...no nama budalama dade ovakvu ljepotu,mora da je popio taj dan,nemam objashnjenje.
    ...

  6. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  7. #19855
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Dzaba sve, nece covjeku oprostit sto vise ne glasa dps.


    Laku noc.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to autoput For This Useful Post:


  9. #19856
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Auh sine kakve se droge konzumiraju na ovom topiku u zadnje vrijeme..
    Spočitavanje velite? Činjenice, iole stariji forumaš zna kakvi su se postovi pisali za dps, analize, kako se biznis pokrenuo, pa kako se osvajalo drugo mjesto u čemu bješe ono, diskusiji ili besjedi? Pa biranje ko će na pripravnički u firmu a ko neće i tako.. Tu prvi put zamalo dobih ban jer te nazvah pravim imenom..
    Ne shvati me pogrešno Lucke, radi mene imao 30x toliko, đeca ti uvijek zdrava bila i imala što požele, samo si za mene sa ovom pričom od avgusta prošlog na ovamo potvrdio ono što sam sumnjao, da si jedna splačina i što se mene tiče ovo naknadno otvaranje očiju te ne pravda.. Neka si progledao, valjda je to neki napredak, samo da se pokriješ ušima makar i ništa više..

    Jedan pokojni forumaš, nazdravlje nama je uvijek govorio "ne na loltu no na igrača", taj primjer sam uvijek pokušavao da ispoštujem, samo kad si ti u pitanju - neka grijeh ide na mene, pa i ban..
    Dosta je zamotavanja u oblande..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  11. #19857
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Dzaba sve, nece covjeku oprostit sto vise ne glasa dps.


    Laku noc.
    Oprostilo bi se i Milu sve samo da opet zamrzi sah, a ne da se lucketu ne oprosti. No neke price bas ne idu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  13. #19858
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,524
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Za razliku od tebe ja ne zavisim ni od bivsih ni od sadasnjih. Ni ovu novu vladu ne podrzavam. Nemam se sta unovcit, mogu oniwda dodju da se unovce kod mene
    ne ubrajam sebe u te kategorije koje si naveo, prosto komentarisem i kazem sta mislim... problem je jer je narodu ovdje, kao ti i slicni, mozak formatiran da se radi samo iz interesa... jbg, palanka...
    Posto ja radim za strance radujem se da ce jednog dana doc da procesljaju sve nase racune. Ne, nisam ja moju zemlju unovcio, nego sam u nju donio, donosio i donijecu nadam se jos. Dok si ti, evo i ostali se sjecaju cuda cinio izbornih noci. Agitovao. Vjerovatno si imao i zaduzenja neka. Tu se razlikujemo i dok sam ja primao ozbiljne oare uzasno sam se osjecao gledajuci komsije, rodjake, prijatelje koji se muce i zelio sam promjene. Dok ti i slicni sad kad ste u strahu za svoje trafike, prodavnice itd mijenjate slike na zid. Mice se milo a kaci sveti Vasilije, Sava ili mozda Slaven.
    Sve sto sam ti napisao su cinjenice, ne vrijedjanja. No nisi niti prvi niti zadnji.

  14. The Following 8 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  15. #19859
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Posto ja radim za strance radujem se da ce jednog dana doc da procesljaju sve nase racune. Ne, nisam ja moju zemlju unovcio, nego sam u nju donio, donosio i donijecu nadam se jos. Dok si ti, evo i ostali se sjecaju cuda cinio izbornih noci. Agitovao. Vjerovatno si imao i zaduzenja neka. Tu se razlikujemo i dok sam ja primao ozbiljne oare uzasno sam se osjecao gledajuci komsije, rodjake, prijatelje koji se muce i zelio sam promjene. Dok ti i slicni sad kad ste u strahu za svoje trafike, prodavnice itd mijenjate slike na zid. Mice se milo a kaci sveti Vasilije, Sava ili mozda Slaven.
    Sve sto sam ti napisao su cinjenice, ne vrijedjanja. No nisi niti prvi niti zadnji.
    Ima jedan u Tivat koji se preko DPSa zaposlio u komunalno preduzeće i to dogurao do pozicije šefa, samo ću reći ovaj podatak.
    Do 30tog se potpisivao latinicom poslije 30 tog ćirilicom i da još je na istoj poziciji ako nije i napredovao.
    Podsjeća li vas na nekog odje?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #19860
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,524
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Bice toga koliko hoces. Toga u CG nikad falilo nije

  17. #19861
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Mora je tako siromah. Bio je ugnjetavan decenijama.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #19862
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ima jedna priča Italijanskog oficira u drugom svjetskom ratu.
    Kaze u Albaniji su kupovali špijun, jedva su ih nalazili u Crnoj Gori se nisu mogli odbraniti od njih i to nijesu plaćali.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #19863
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Auh sine kakve se droge konzumiraju na ovom topiku u zadnje vrijeme..
    Spočitavanje velite? Činjenice, iole stariji forumaš zna kakvi su se postovi pisali za dps, analize, kako se biznis pokrenuo, pa kako se osvajalo drugo mjesto u čemu bješe ono, diskusiji ili besjedi? Pa biranje ko će na pripravnički u firmu a ko neće i tako.. Tu prvi put zamalo dobih ban jer te nazvah pravim imenom..
    Ne shvati me pogrešno Lucke, radi mene imao 30x toliko, đeca ti uvijek zdrava bila i imala što požele, samo si za mene sa ovom pričom od avgusta prošlog na ovamo potvrdio ono što sam sumnjao, da si jedna splačina i što se mene tiče ovo naknadno otvaranje očiju te ne pravda.. Neka si progledao, valjda je to neki napredak, samo da se pokriješ ušima makar i ništa više..

    Jedan pokojni forumaš, nazdravlje nama je uvijek govorio "ne na loltu no na igrača", taj primjer sam uvijek pokušavao da ispoštujem, samo kad si ti u pitanju - neka grijeh ide na mene, pa i ban..
    Dosta je zamotavanja u oblande..
    Za sve zdravo ti meni bio, pa i za uvrede, tvoj obraz... za ostalo pišem šta mislim i kako jeste, tad sam pisao šta sam tad mislio, sad sa ovim aferama i čudima ono što danas mislim... prosto može mi biti, nisam se okoristio centa od dps tako da me briga savršeno, slobodan sam čovjek i vazda ću reći šta mislim... nisam se ni tad krio kad ste me svi napadali, neću ni sad kad me opet svi napadate... i opet kažem nemam šta da očekujem od ovih niti od bilo koga, što sa svoje 2 ruke ne zaradim to mogu mačku o rep okačit...

    Dobro neko reče, teže je na forum progutat da neko ko je bio za dps više to nije nego li 1000 glasača df ili ne znam ti koga već...

    Lično sam mislio da možda za onaj kongres posle izbora ima neki promil šanse ako se dovedu mladi neukaljani ljudi koje narod nije omrzao na čelo dps, jer imaju takvih dosta ili su imali pojma nemam, a doveli su na kraju vukovica, nikolice, jefta, abaza, i ostalu ekipu i ostavili predsjednika, i time stavili tacku na bilo kakvu mogucnost da ikad vise bude nesto od njih...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #19864
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,799
    Thanks Thanks Given 
    10,947
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    2,409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ima jedna priča Italijanskog oficira u drugom svjetskom ratu.
    Kaze u Albaniji su kupovali špijun, jedva su ih nalazili u Crnoj Gori se nisu mogli odbraniti od njih i to nijesu plaćali.
    Evo i Lepetanac počeo da mokri po Cetinjanima.Drži balans zbog luckeovog lupinga.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  22. #19865
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Sto je najjace,Lucke je bio jedan od rijetkih na forumu koji je pisao da glasa za dps

    Sjetimo se samo onih anketa iliti poll-ova,dje dps nije imao ni 20,30% glasova,neka me neko ispravi ako grijesim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #19866
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Ovo su vece akrobacije i kombinacije no sto ih Tripleta ima na njegovu temu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #19867
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Neka,sad cesh stavitt lucketa u razmishljanje...da se opet lomi dje ce.
    Necu ne brini, digao sam ruke od politike, sjutra da su izbori trenutno nema opcije da bi dobila moj glas... odje po forumu piskaram bzv, ubijam vrijeme, meni je ovo zadnja rupa na svirali, dok vidim da ovaj forum mnogi preozbiljno shvataju i da ih ozbiljno pogadja moja prica, lika potuno neuticajnog u ovoj drzavi kao sto je i ostatak od 600 hiljada...

    lagano samo, proce sve, i ove godine turbulencija, i dps, i politicar i cuda i jada, ovoga svega ćete se blijedo sjećat kao što se danas naši roditelji sjećaju nekih 70-80tih prošlog vijeka.. život ide dalje, da su nam svima djeca zdravo, pa za drugo ćemo lako...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #19868
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Brzo li se okrenu priča od "ma kakvo zdravo tkivo dps-a" do "neka si ti progledao, trebaju nam takvi"..

    Glavna osobina ljudi i preživljavanja je adaptacija, samo što nam u CG j*ba majku zadnjih 100 godina..

    "Deda deda kako si preživio Njemce?"
    "Strijeljali me sinko, 2x"
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. The Following 5 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  27. #19869
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,859
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Tad mu nije smetalo 1 zapošljeni 4 glasa.
    A ni sad mu ne smeta da 1 zapošljeni mora da ima 4 litije iza sebe.

    Razmišljao je o porodici.
    Love, peace and respect.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  29. #19870
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Brzo li se okrenu priča od "ma kakvo zdravo tkivo dps-a" do "neka si ti progledao, trebaju nam takvi"..

    Glavna osobina ljudi i preživljavanja je adaptacija, samo što nam u CG j*ba majku zadnjih 100 godina..

    "Deda deda kako si preživio Njemce?"
    "Strijeljali me sinko, 2x"
    Pobrka' si malo lončiće, kad se spomene "zdravo tkivo drps-a", misli se na političare, a ne glasaçe, i ne, nema tu zdravog tkiva, vidjeli smo sinoć to "zdravo tkivo" kad su se gurali ko će dublju kolonoskopiju gospodaru da uradi da im ni vezice ne vire.

    A i forumski Kerberi nisu sjedjeli skrštenih tastatura.
    Forever young, i want to be forever young

  30. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  31. #19871
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Neka ovo ođe.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  32. The Following 6 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  33. #19872
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Neka ovo ođe.d

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Neka ga taman kao što je tu sve što sam pisao od 2010te, lagano samo...
    pa onda pogledaj od ovog 26 jula postove dalje, cijeli avgust 1 post napisao nisam na temu politike i izbora nisam jer onda ode sve u suprotnom pravcu, jer onda krenuše nakon toga prijetnje traktorima iseljavanje od duška u finiš kampanje, tad krenuše najjače prijetnje da ćemo termine u crkvu zakazivat, da za manastir za koju su mi glavu u odbrani dali najmanje 20 predaka počev od djeda i pradjeda rodjenog u zadnjih 500 godina da ćemo morati da se naviknemo na neku novu stvarnost da će tu miraš preuzet konce, itd... a onda posle 30tog, afera za aferom, stanovi, milioni, čuda jada, ofšor firme itd... e ne može jbg... kad već listaš moje postove pogledaj cijeli avgust do izbora 30tog šta sam pisao... nema 1 posta...

    i onda sam ja problem, nije nikako dps problem...

    Laka vam noć, opustite se
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  34. #19873
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pobrka' si malo lončiće, kad se spomene "zdravo tkivo drps-a", misli se na političare, a ne glasaçe, i ne, nema tu zdravog tkiva, vidjeli smo sinoć to "zdravo tkivo" kad su se gurali ko će dublju kolonoskopiju gospodaru da uradi da im ni vezice ne vire.

    A i forumski Kerberi nisu sjedjeli skrštenih tastatura.
    Mislio sam tačno onako kako sam napisao, političare nisam pomenuo niđe, nego za ovakav "srednji kadar"..
    Što se tiče političara, pa Goli otok bi im bio Dizinilend šta zaslužuju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  35. #19874
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    i onda sam ja problem, nije nikako dps problem...
    Nijesi ti problem , već je problem što je ogromna većina naroda ođe ista ka' ti.
    Rođenog bi brata prodali zbog guzice , a ne promijenili partijski dres.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  36. The Following 6 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  37. #19875
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Moram priznati da je najbolji izgovor za prelazak iz dpsa u “protivnički” tabor ovo oko crkve,oca mi yebite ako nije

    Samo mi nisu jasni ljudi koji vjeruju i mole se Bogu a istovremeno glasaju za kriminalce,lopove,ljude za čije se vladavine desilo dosta nerijesenih ubistava,ljude koji rade sa drogom,ljude koji svako malo diskriminisu jedan/ili više narod/a zbog političkih poena itd itd.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


Page 795 of 1249 FirstFirst ... 295695745785791792793794795796797798799805845895 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •