Page 723 of 1249 FirstFirst ... 2236236737137197207217227237247257267277337738231223 ... LastLast
Results 18,051 to 18,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18051
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sa 5% Dritan drži potpredsjedničko mjesto i kontroliše dva ključna ministarstva i opet je malo Pa što ga ne glasaste, kuće, da se malo više pita?
    Najteze je svom selu udovoljiti...

  2. #18052
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sa 5% Dritan drži potpredsjedničko mjesto i kontroliše dva ključna ministarstva i opet je malo Pa što ga ne glasaste, kuće, da se malo više pita?
    Oću eo trčim... jedva čekam da mi glas kod Žane Milačić završi.

  3. #18053
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Pošto nema edita: Vrhunski ga poklopiše partneri sa ovim manastirom nakon onoga izvinjenja njegovog. Al to neka vidi sa partnerima, nisam mu ih ja birao.

  4. #18054
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Oću eo trčim... jedva čekam da mi glas kod Žane Milačić završi.
    I što veliš Gašo na ove verbalne napade na Vladanu Lompar i Śola ispred opštine na CT?

    Da se apse ko onaj Kukuličić?

    Poznajem Vladanu iz nekog njenog ranijeg poslovnog angažmana i znam da se radi o jednoj divnoj ženskoj osobi.

    Zamislite vi te patriote koje vrijeđaju ženu.
    Evo ne znam kuda ide ova zemlja.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #18055
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Je li velika social media ratnica Draginja, osudila verbalne napade današnje...?
    #fakenews

  6. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  7. #18056
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I što veliš Gašo na ove verbalne napade na Vladanu Lompar i Śola ispred opštine na CT?

    Da se apse ko onaj Kukuličić?

    Poznajem Vladanu iz nekog njenog ranijeg poslovnog angažmana i znam da se radi o jednoj divnoj ženskoj osobi.

    Zamislite vi te patriote koje vrijeđaju ženu.
    Evo ne znam kuda ide ova zemlja.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ko krši zakon odma kazniti. Ja sam za.

    Ali prije nego osudim isto da sačekam što će reći Žaka, da se ne istrčavam, pošto bude kako ona kaže. Ona je izgleda i od Voolina važnija

  8. #18057
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sa 5% Dritan drži potpredsjedničko mjesto i kontroliše dva ključna ministarstva i opet je malo Pa što ga ne glasaste, kuće, da se malo više pita
    - Dritan uputi izvinjenje ljudima sa CT zbog svih onih događaja od prije desetak dana. valjda mu neko šapnuo da neće biti da su svi baš kriminalci tamo, pa ono, glasovi da se vrate nekako. dan posle toga, Vlada čiji je on dio, vuče ovakav potez. pri tomex oćemo li da se pretvaramo da ne znamo kakav je stav pojedinih ljudi iz URE u vezi ovih stvari?
    - kod Petra, jasno i pravilno reče da je dosta jednih te istih tema. slažem se sa njim. od tad, vlada, čiji je on dio, oće da sprovede potpis najbrže što može (jer mora, pošto je ucijenila filijala SNSa). a popis sa sobom nosi baš priču o stvarima niđe veze. danas donosi odluku koja će dodatno podgrijati atmosferu. juče Šoć reče kako bilo koja odluka sa današnjeg zasijedanja nije pravno važeća, dakle dva dana priče i ćao. ovako ko zna do kad
    - od prošlog ponedeljka, partiju i njega na najsmećarskije načine vrijeđaju - DCG, duo Milačić i DF preko svojih nacionalističkih grupa sa FB. to je okej ponašanje jel?

    doduše vi ođe propagirate stav - kad vas neko vrijeđa treba spuštit glavu i ćutati dok ne prođe. problem je što vrijeđanje ne staje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #18058
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ne mogu podržati ni jednu desnu priču, a imamo ih dvije. Ne mogu ni uz ove što im je lopovluk karakterna osobina, a ni uz ove što gledaju kako su iz crkve jutros u volju.

    Na žalost postoji samo jedna suštinski građanska priča u CG, a svi bi da je satru.

    Oće da ih satru i Milača i Vulin i DF i Demokrate, ali još više žele da ih satru DPS, SD i SDP. Što znam, meni to govori da su jedini ispravni.

    Na žalost, većini naroda je lakše u jedan od dva tora da se svrstaju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #18059
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ko krši zakon odma kazniti. Ja sam za.

    Ali prije nego osudim isto da sačekam što će reći Žaka, da se ne istrčavam, pošto bude kako ona kaže. Ona je izgleda i od Voolina važnija

    Izadjes i zapjevas "imal iko da da bratu, malo para na kamatu"
    Intelektualna elita cetinja.... Mogli su kakvu gumu docerati, ko na moracu.... No vode nemaju....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  12. #18060
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I što veliš Gašo na ove verbalne napade na Vladanu Lompar i Śola ispred opštine na CT?

    Da se apse ko onaj Kukuličić?

    Poznajem Vladanu iz nekog njenog ranijeg poslovnog angažmana i znam da se radi o jednoj divnoj ženskoj osobi.

    Zamislite vi te patriote koje vrijeđaju ženu.
    Evo ne znam kuda ide ova zemlja.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kad smo kod URA fino im ga pakuju partneri Demokrate da u potencijalnoj rekonstrukiciji preuzmu sistem bezbjednosti. Završavaju to i kod stranih partnera. A za URA taman ekologija, pošto su u zelene.
    Ostave izbor kao i Gojku Peroviću, pop no. 2 u gradsku
    Kako će da im ga šuknu Demokrate. A ni Zdravku nije mrsko. A sve preko Milačića, da te niko ne okrivi.

  13. #18061
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    - Dritan uputi izvinjenje ljudima sa CT zbog svih onih događaja od prije desetak dana. valjda mu neko šapnuo da neće biti da su svi baš kriminalci tamo, pa ono, glasovi da se vrate nekako. dan posle toga, Vlada čiji je on dio, vuče ovakav potez. pri tomex oćemo li da se pretvaramo da ne znamo kakav je stav pojedinih ljudi iz URE u vezi ovih stvari?
    - kod Petra, jasno i pravilno reče da je dosta jednih te istih tema. slažem se sa njim. od tad, vlada, čiji je on dio, oće da sprovede potpis najbrže što može (jer mora, pošto je ucijenila filijala SNSa). a popis sa sobom nosi baš priču o stvarima niđe veze. danas donosi odluku koja će dodatno podgrijati atmosferu. juče Šoć reče kako bilo koja odluka sa današnjeg zasijedanja nije pravno važeća, dakle dva dana priče i ćao. ovako ko zna do kad
    - od prošlog ponedeljka, partiju i njega na najsmećarskije načine vrijeđaju - DCG, duo Milačić i DF preko svojih nacionalističkih grupa sa FB. to je okej ponašanje jel?

    doduše vi ođe propagirate stav - kad vas neko vrijeđa treba spuštit glavu i ćutati dok ne prođe. problem je što vrijeđanje ne staje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ponovo ću citirati prađeda "gowno je meko pa ga svako gazi".

    Kad nemaš testise da se suprostaviš bićeš gažen, jahan, iskorišten i bačen. Od neđe prvog osnovne je tako.

    A izgleda da se smiju naqrčit samo DPS-u. Kad ih partneri raznose, samo ćute.

    Kako oće, ali sa ovakvim stavom neće daleko dogurat, opa navijajte koliko oćete.

  14. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  15. #18062
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Eo još nešto pošto edit ne radi, a pominja sam na drugoj temi. Da vas ostavim na mir.

    KAD POČNU DA TE PODRAZUMIJEVAJU PRESTAJU DA TE CIJENE.

    URU podrazumijevaju jbg...

  16. #18063
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad smo kod URA fino im ga pakuju partneri Demokrate da u potencijalnoj rekonstrukiciji preuzmu sistem bezbjednosti. Završavaju to i kod stranih partnera. A za URA taman ekologija, pošto su u zelene.
    Ostave izbor kao i Gojku Peroviću, pop no. 2 u gradsku
    Kako će da im ga šuknu Demokrate. A ni Zdravku nije mrsko. A sve preko Milačića, da te niko ne okrivi.
    Neće rekonstrukcije bez gusala bit, pazi što ti kažem.

    Kakva intelektualna elita u DPSu? Pjani Milo Janković, devedesetih jedan od lidera Saveza komunista pokret za Jugoslaviju za Crnu Goru (utopili se u JUL kasnije), koji je držao sliku Sloba Miloševića u kancelariji nekome ovako da se obraća?






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #18064
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ponovo ću citirati prađeda "gowno je meko pa ga svako gazi".

    Kad nemaš testise da se suprostaviš bićeš gažen, jahan, iskorišten i bačen. Od neđe prvog osnovne je tako.

    A izgleda da se smiju naqrčit samo DPS-u. Kad ih partneri raznose, samo ćute.

    Kako oće, ali sa ovakvim stavom neće daleko dogurat, opa navijajte koliko oćete.
    Citat prađeda ti mi je potpuno jasan samo u nastavku tvog posta ("A izgleda da se smiju naqrčit samo DPS-u....)nisam siguran percipiraš li DPS kroz tu izreku prađeda ti ,jer,eto, i URA-i mekoj i bez testisa može bit da se "naqrči DPS-u.Ja te svatih da je URA meka ali je DPS mekši pa ga svako(i URA) može ugazit

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. #18065
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Eo još nešto pošto edit ne radi, a pominja sam na drugoj temi. Da vas ostavim na mir.

    KAD POČNU DA TE PODRAZUMIJEVAJU PRESTAJU DA TE CIJENE.

    URU podrazumijevaju jbg...
    Kao sto bi ih DPS podrazumevao da je Dritan odlucio da izda samog sebe i ode sa njima posle 30.08…

    Ne budali zivota ti… evo se vlada 100 puta raspala za godinu dana… pa na kraju nista…

    Nikako da shvatis, da to sto ti je zelja nece a sad ni ne moze biti… nedaju stranci, a ne Dritan, Zdravko, Marko ili Janko…

    tako da se opusti i uzivaj…

  19. #18066
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi;5636247

    [B
    Na žalost, većini naroda je lakše u jedan od dva tora da se svrstaju.[/B]

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Imaš li osjećaj da je današnjom odlukom oko manastira, vlada u kojoj od partija jedino URA zvanično participira i može da je oburda, potpomogla ućerivanje naroda u torove? Ali zaista...

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Neće rekonstrukcije bez gusala bit, pazi što ti kažem.

    Kakva intelektualna elita u DPSu? Pjani Milo Janković, devedesetih jedan od lidera Saveza komunista pokret za Jugoslaviju za Crnu Goru (utopili se u JUL kasnije), koji je držao sliku Sloba Miloševića u kancelariji nekome ovako da se obraća?






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kosti raznoraznih predaka u raznorazne svrhe ovdje su folklor da se ne lažemo
    Fakat da je ovo avetinja.

  20. #18067
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ponovo ću citirati prađeda "gowno je meko pa ga svako gazi".

    Kad nemaš testise da se suprostaviš bićeš gažen, jahan, iskorišten i bačen. Od neđe prvog osnovne je tako.

    A izgleda da se smiju naqrčit samo DPS-u. Kad ih partneri raznose, samo ćute.

    Kako oće, ali sa ovakvim stavom neće daleko dogurat, opa navijajte koliko oćete.
    Zamislite, lik koji podržava one kojima je lopov karakterna osobina, nekom priča da je gowno.

    Svašta li ovaj internet trpi.

    Sublimirana poruka koja se šalje, dođi u DPS tabor tamo su sve "ljudi sa kičmom".

    A tamo dupelisci, uvlakači, beskičmenjaci koji i kad "šef" srlja i pravi greške kažu "bravo šefe" jer nemaju moodah da kažu što misle, ljudi koji su cijelu državu i sve njene institucije podredili interesima jednog čovjeka i jedne familije, koji su jahali na patriotizmu dok su se punili džepovi, a sve zarad mrvica sa gospodarevog stola.

    Ti isti koji su se sad kad su opozicija sjetili da rješavaju prava CPC, pošto nisu imali kad tri decenije.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #18068
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Oće da ih satru i Milača i Vulin i DF i Demokrate, ali još više žele da ih satru DPS, SD i SDP. Što znam, meni to govori da su jedini ispravni.

    Na žalost, većini naroda je lakše u jedan od dva tora da se svrstaju.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    javni diskurs kod nas je takav kakav je. uvrede na relaciji vlast - opozicija imamo eo ko zna koliko. ali malo jes problem kad imamo saopštenja između stranaka koje su na vlasti. recimo DCG i DF su se prepucavali na tako niskom nivou da je ono odvratno bilo. za to vrijeme su uredno radili zajedno da uzmu FSCG. od prošlog ponedeljka na URU su svi digli viku. recept kao onaj koji koristi SNS protiv Marinike. užasan, jadan i nikakav. Milača koji je bio 'Crnogorac', izvještava vas srećan iz štaba DPSa pa postade 'Srbin' za pare treba da drži čas Dritanu? e, propalo se. DCG koja piše saopštenja koja su dno, gora čak i od DFa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #18069
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Fakat da je ovo avetinja.
    Ta avetinja je bila DPSov predsjednik opštine CT, što bi ono rekli ođe gradonačelnik.

    E zamisli kad su DPSu bolji kadrovi pri vrhu no ovi na lokalu..... Milo Janković pjani.... ludilo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #18070
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,833
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Je li realno da se ovo radi u ovom trenutku, je li moralo baš sad? Da se razumijemo zabolje me uvo na koga se što vodi, ali nije se ni oladila situacija na Cetinju i ti sad nađeš da se igraš katastra i dijeliš ovaj zadojeni narod još više (ako ima kud više). Je li realno da su ga Dritanu ovako zavukli, nako se se isti nije izvinio unaprijed, misleći na ova današnja dešavanja na koje izgleda nije moga' uticati?
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  26. #18071
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    http://www.rtcg.me/vijesti/politika/...istvu-cpc.html

    Evo URA na CT će podržati inicijativu u korist CPC.

    Ne slažem se sa ovom odlukom, isto ko što se nisam slagao ni sa odlukom da se glasa za Kovačevića u Nikšiću.

    Ovo je samo primjer kako funkcioniše decentralizovana stranka kojoj lokalni odbori odlučuju kako oni misle da treba.

    Isto ko što sam siguran da su fotelje bile motiv lokalnog odbora za glasanje u NK, tako mislim da ljudi iz URA CT (skoro svi iz liberalnih porodica) su sve sem skloni SPC i da je ovo za njih potpuno logična i prirodna odluka.

    E sad sviđa li se meni, ne vala, isto ko ni ona u NK. Ne zato što sam "fan" SPC, nego zato što CPC nema veze sa crkvom. Ali dobro...idemo dalje. Dala se municija onima koji prvo gledaju jel koji pop digao obrvu oko nečega prije nego što iznesu stav.

    Cirkus se nastavlja....





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #18072
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li realno da se ovo radi u ovom trenutku, je li moralo baš sad? Da se razumijemo zabolje me uvo na koga se što vodi, ali nije se ni oladila situacija na Cetinju i ti sad nađeš da se igraš katastra i dijeliš ovaj zadojeni narod još više (ako ima kud više). Je li realno da su ga Dritanu ovako zavukli, nako se se isti nije izvinio unaprijed, misleći na ova današnja dešavanja na koje izgleda nije moga' uticati?
    Ja bih prije rekao da je ovo bila prigodna reakcija partnera na Dritanovo izvinjenje, buduci da u susret dolaze izbori na Cetinju koji su, po meni, i bili razlog za Dritanovo izvinjenje. Svi su oni u kampanji vec.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  28. #18073
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zamislite, lik koji podržava one kojima je lopov karakterna osobina, nekom priča da je gowno.

    Svašta li ovaj internet trpi.

    Sublimirana poruka koja se šalje, dođi u DPS tabor tamo su sve "ljudi sa kičmom".

    A tamo dupelisci, uvlakači, beskičmenjaci koji i kad "šef" srlja i pravi greške kažu "bravo šefe" jer nemaju moodah da kažu što misle, ljudi koji su cijelu državu i sve njene institucije podredili interesima jednog čovjeka i jedne familije, koji su jahali na patriotizmu dok su se punili džepovi, a sve zarad mrvica sa gospodarevog stola.

    Ti isti koji su se sad kad su opozicija sjetili da rješavaju prava CPC, pošto nisu imali kad tri decenije.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pokušavaš vrijeđati, ali OK je. Niko ne zove nikoga u DPS, a možemno razgovarati o drugoj činjenici. Tokom 22 godine od 1998. DPS je imao koalicione partnere. I za to vrijeme ti partneri su od DPS dobili mnogo manje uvreda nego što je URA dobila od Demokrata i raznih Milačića u dva dana. Naravno, sve je to progutala za viši cilj. Mada, možda ljudi vole kad ih časte javnim bukakeom u medije. O ukusima ne vrijedi raspravljati.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ta avetinja je bila DPSov predsjednik opštine CT, što bi ono rekli ođe gradonačelnik.

    E zamisli kad su DPSu bolji kadrovi pri vrhu no ovi na lokalu..... Milo Janković pjani.... ludilo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da nije grđi od onoga Kovačevića Unišić, pa ne viđu da nešto smeta?
    Eto kadar koji je podržala URA i gospođa "URA mi je peta partija" Bečanović.
    Tako da...

    A što se ljubavi prema boci tiče, ima tu možda neki bliskijih partnera. Npr. ponekoga ko zaboravi da se testira prije puta u Albaniju. Ljudi, ovo postaje ozbiljno koliki je haos u Vladu pa ovakve operativne kikseve prave.

    Na kraju, ne odgovori mi, da li je vlada ovom odlukom o manastiru potpomogla utjerivanje u torove?

  29. #18074
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pokušavaš vrijeđati, ali OK je. Niko ne zove nikoga u DPS, a možemno razgovarati o drugoj činjenici. Tokom 22 godine od 1998. DPS je imao koalicione partnere. I za to vrijeme ti partneri su od DPS dobili mnogo manje uvreda nego što je URA dobila od Demokrata i raznih Milačića u dva dana. Naravno, sve je to progutala za viši cilj. Mada, možda ljudi vole kad ih časte javnim bukakeom u medije. O ukusima ne vrijedi raspravljati.



    Da nije grđi od onoga Kovačevića Unišić, pa ne viđu da nešto smeta?
    Eto kadar koji je podržala URA i gospođa "URA mi je peta partija" Bečanović.
    Tako da...

    A što se ljubavi prema boci tiče, ima tu možda neki bliskijih partnera. Npr. ponekoga ko zaboravi da se testira prije puta u Albaniju. Ljudi, ovo postaje ozbiljno koliki je haos u Vladu pa ovakve operativne kikseve prave.

    Na kraju, ne odgovori mi, da li je vlada ovom odlukom o manastiru potpomogla utjerivanje u torove?
    Druže, ti si nekog nazva gownetom, a sad se snebivaš.

    Ne ide to tako.

    Da nisi mene konkretno uvrijedio, ali jesi neđe one kojima na neki način vjerujem. Što znam mislim da ako ovi što bi da je satru uspiju da ugase jedinu realno građansku opciju, možemo polako svi da se pakujemo.

    Nisam ni ja tebe nazvao lopovom, "samo" podržavaocem istih, tako da ne znam čemu drama.

    Što se tiče ovog rješenja vlade, apsurdno je da litijaši sad prepisuju crkve na državu, a bivša vlast traži da se upiše na crkvu.

    Sve što se dešava je guranje naroda u torove, pa i ovo, ali ja što ću odbijam da se svrstam.

    Ni lopovi, ni popovi!!!

    Preskačeš neke postove, na znam zašto.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #18075
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li realno da se ovo radi u ovom trenutku, je li moralo baš sad? Da se razumijemo zabolje me uvo na koga se što vodi, ali nije se ni oladila situacija na Cetinju i ti sad nađeš da se igraš katastra i dijeliš ovaj zadojeni narod još više (ako ima kud više). Je li realno da su ga Dritanu ovako zavukli, nako se se isti nije izvinio unaprijed, misleći na ova današnja dešavanja na koje izgleda nije moga' uticati?
    Ovo je i guess odgovor na inicijativu DPSa da, sad nakon tri decenije vlasti, krenu da rješavaju "pitanje CPC". Jel upereno protov Dritana, dunno, evo im je CT URA rekla što misli.

    Ne znam, mislim da smo država apsurda.
    Ođe je jednostavno sve poluđelo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 723 of 1249 FirstFirst ... 2236236737137197207217227237247257267277337738231223 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •