Page 720 of 1249 FirstFirst ... 2206206707107167177187197207217227237247307708201220 ... LastLast
Results 17,976 to 18,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17976
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne mora niko nikog da zna. Već sam pisao na prethodnim stranama , pa me mrzi da se ponavljam. U gradu milion i po stanovnika, sa bezbroj štićenih ličnosti, sad će baš neko da zna svaku štićenu ličnost i auto kojim se prevozi.


    To ti je kao kad neko dojavi da je u nekom lokalu postavljena bomba. Pa policija dodje sa protivdiverzionom zaštitom, isprazni lokal, sve prevrnu i nigdje ništa. I nikom ništa, samo gazda osta ojadjen.
    Nije problem procedura, nego ko je tipovao lokal i dojavio bombu.

    Tako je i ovdje.
    Neko je tipovao Zdravkovog sina i namjestio mu policiju. Jednostavno pozvao 192 i rekao opasni naoružani likovi kreću se tim i tim autom.
    Možda. Meni na to liči, jer nije neuobičajen slučaj.

    Može biti Vučić, može biti Vulin, može biti i Milo, može i Andrija Mandić, možda kavčani, možda škaljarci, možda neki savjesni gradjanin, a možda i neko iz okruženja Zdravkovog sina ili njegovog obezbjedjenja.

    Super bi bilo kad bi se otkrilo ko je dojavio.
    Nidje veze. Vec se zna i sta i kako.
    Krivokapic je bio u streljani sa pripadnikom obezbjedjenja. Prijavio ih je vlasnik streljane.
    On je rekao da je vidio da su naoruzani. S obzirom da u streljani mozes da gadjas iz svog oruzija ako je registrovano.... Nije bas daleko logika odakle zna da je obezbjedjenje naoruzano. Vjerovatno mu je i CG dozvolu pokazao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #17977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A obezbjeđenje štićene ličnosti registrovano kod MUP Srbije, i oružje prijavljeno.

    I onda ih pretresaju pred kućom druge štićene ličnosti.

    Naravno, centrala kojoj prijavljuju akciju nema pojma ni da je to adresa štićene ličnosti ni da auto prevozi drugu.

    Vulinova policija. Tragedija u šta se pretvorila nekad ozbiljna država Srbija.

  3. #17978
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne mora niko nikog da zna. Već sam pisao na prethodnim stranama , pa me mrzi da se ponavljam. U gradu milion i po stanovnika, sa bezbroj štićenih ličnosti, sad će baš neko da zna svaku štićenu ličnost i auto kojim se prevozi.


    To ti je kao kad neko dojavi da je u nekom lokalu postavljena bomba. Pa policija dodje sa protivdiverzionom zaštitom, isprazni lokal, sve prevrnu i nigdje ništa. I nikom ništa, samo gazda osta ojadjen.
    Nije problem procedura, nego ko je tipovao lokal i dojavio bombu.

    Tako je i ovdje.
    Neko je tipovao Zdravkovog sina i namjestio mu policiju. Jednostavno pozvao 192 i rekao opasni naoružani likovi kreću se tim i tim autom.
    Možda. Meni na to liči, jer nije neuobičajen slučaj.

    Može biti Vučić, može biti Vulin, može biti i Milo, može i Andrija Mandić, možda kavčani, možda škaljarci, možda neki savjesni gradjanin, a možda i neko iz okruženja Zdravkovog sina ili njegovog obezbjedjenja.

    Super bi bilo kad bi se otkrilo ko je dojavio.
    ne pricaj gluposti, nema veze koliko stanovnika ima, oni priprovjeri vozila odmah znaju da li se radi o sticenoj licnosti ili ne. i jos premijerov sin cg - ti kao da djeca u 2 razre oanovne vode policiju.... kako naivno

  4. #17979
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nidje veze. Vec se zna i sta i kako.
    Krivokapic je bio u streljani sa pripadnikom obezbjedjenja. Prijavio ih je vlasnik streljane.
    On je rekao da je vidio da su naoruzani. S obzirom da u streljani mozes da gadjas iz svog oruzija ako je registrovano.... Nije bas daleko logika odakle zna da je obezbjedjenje naoruzano. Vjerovatno mu je i CG dozvolu pokazao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pa kako nidje veze?
    Napisao sam da ga je mogao prijaviti bilo ko, dok neki tvrde da je naredba 99% došla s vrha.

    Eto vlasnik streljane ga je prijavio.
    Nijesam shvatio, zašto ga je prijavio? Zna li se?

  5. #17980
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Može li neki primjer za "satiranje svega crnogorskog", tj šta se to izdešavalo u poslednje godinu dana, a da nije ranije...?

    Smatraš li to ustavom garantovanu mogućnost da Srbi iskažu svoj stav javno, satiranjem svega crnogorskog...?

    Sent using Tapatalk
    Mislim da Srbima nikad nije branjeno da iskazu svoj stvav. Cak su pofino finansirani preko srpskog nacionalnog savjeta za te stvari dok se ne posvadjase oko para.


    A puno je toga bilo ne moze se sve popamtit. Nemam mozak tinejdzera jbg.

    1. Favorizovanje jedne vjerske zajednice u odnosu na sve ostale u multinacionalnoj državi. Da ne kazem da je i Vlada podredjena istoj, ide na sve prigode tipa biranje mitropolita i sl.
    2. Izostanak bilo kakve reakcije na negiranje cg nacije od strane srpskih zvaničnika, medija, intelektualaca. Cak i ovo od danas je tuzno reagovanje.
    3. Prećutno dozvoljavanje da se sprski simboli svuda istaknu, imenovanja raznih srpskih nacionalista na državne funkcije kad promijenise zakon o zaposljavanju u drzavnoj upravi pa sad imamo i osudjenike na rukovodecim mjestima.
    4. Docekasmo vakcine prekrsismo protokol sa zastavama kad dodje oremijerke Srbije.
    5. Odlaganje upllacivanja sredstava fakultetu za crnogorski jezik i knjizevnost pa uplacivanje neceg sitnog tik pred saslusanje u odbor.
    6. Skandalozne izjave minstarske Bratic izmedjunostalog o udajama u crnini nasih baba zbog Kosova
    7. Sef biroa za odnose sa javnoscu (mada su ga ispratili i iz Demokrata nakon sto je sve partije prosao prije toga) na twitter izjednacava OVK i fakultet za crnogorski jezik.
    8. Ljekar iz djecije bolnice bio sikaniran jer je podrzao inicijativu 21 maj mada je veci problem sto mu otac podrzava CPC. Ja eto nisam roditelj, cuh par roditelja dje progovorise da je uz Sasu Radovica i njega djecija bolnica dosta izgubila.
    9. Plava boja na pozadine ispred skupstine za proslavu 21 maja je malecno provociranje.
    10. Micanje drzavnih obiljezja iz dostine kancelarija sekretara i kacenje Amfilohijevih i bogougodnih. U NK bolnicu eno makose Hiporkatovu zakletvu da stave Amfilohija.
    11. Diplomatski skandali koje smo izazvali i dopisi koje smo poslali. Tuga.
    12. Postavljanje osvjedocenih cetninka na mjesta direktora skola.
    13. Cestitanje uskrsa i prvog maja iz manastira onako pompezno sa dronovima, a za 13 jul se ne pojavit nidje je blago receno uvreda.
    14. Dijeljenje crkvenih kalendara osnovncima Srpske Pravoslavne Crkve i zloupotreba djece.

    Imao bih jos ali nema veze sve je OK.
    Kako Dodik rece demokratija sta ces.
    Ili kako Dritan rece porodjajne muke demokratije.
    Ili kako Komnenic zavrsi ovo vise lici na abortus.

    Svako iz svog ugla, sto je naravno legitimno.
    Last edited by hercules; 11-09-21 at 17:33.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #17981
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Viđi, lijepo bi bilo da budemo svi malo realniji ođe. DPS vlada jeste šikanirala sve koji nisu bili za DPS, realno.

    To jel Bato "sva sreća pa su bili korumpirani pa se nešto moglo završiti" Carević se napunio nema nikakve veze. Napunio se zbog kombinacija sa Gugijem, Svetom i Branom. Slična priča je i za ostale.

    Tom logikom, ako je primjenjuješ dosljedno, možeš sam sebi oponirati za ovaj anticrnogorski stav, jer niko sad ne dira ni Bemax, ni Voli, ni Čeda Popovića, ni..... dopiši ima ih stotine, pa tom tvojom logikom nema ni a od anticrnogorstva. Ne volim duple aršine. Oni su nas dovde i doveli.

    Diraju šverc cigara, droge, plantaže marihuane i klanove, a to mislim da nikom normalnom biti problem.

    E jes, stali su na rep malo Vesu Pejoviću i neka su. Oni pretovari za "dž" na štetu željeznice...itd.

    Ili najbolje da ne stanu na rep Draganu Brkoviću. Treba da je sramota DPS sa privjescima što su puštili razne Dragane Brkoviće da podijele među sobom cijelu crnogorsku privredu i useru se u nju.

    Ako misliš da treba vratiti DPS na vlast i nastaviti sa kumovskom ekonomijom, onda stvarno nemam riječi.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ja sam prvi da se svaki poreski duznik disciplinuje da ne kazem naplati i procesuira.

    Nemam problem da se krene od Bemaxa (iako ce tamo utaju poreza tesko naci i nije da nisu probali) a da Slaven Radunovic bude zadnji.

    Nidje nisam napisao da mislim da treba vratiti DPS. Njima se iz sveg srca zahvaljujem sto su napravili od ove napacene drzave. Zaisto za udzbenike.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #17982
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Opet kažem, nisam iz te branše pa ne znam proceduru, da li civilne tablice mogu uopšte doći u takvu poziciju da budu pod oznakom štićene ličnosti, pojma nemam.
    Ako je ispoštovana procedura u potpunosti, ne vidim problem, ja još ne znam ni kako mu izgleda taj sin.
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa kako nidje veze?
    Napisao sam da ga je mogao prijaviti bilo ko, dok neki tvrde da je naredba 99% došla s vrha.

    Eto vlasnik streljane ga je prijavio.
    Nijesam shvatio, zašto ga je prijavio? Zna li se?
    Aj budite realni i recite bi li smjela policija ovako da pretresa sina americkog ili ruskog ambasasora u BG npr?

    Bi li proslo 2 ili 3 minuta od kad bi prva raketa pala na Srbiju, sto mislite onako odokativno?

    Ovo je sramota za Srbiju nevidjenih razmjera no je mediji uspjesno prikrivaju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #17983
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    ne pricaj gluposti, nema veze koliko stanovnika ima, oni priprovjeri vozila odmah znaju da li se radi o sticenoj licnosti ili ne. i jos premijerov sin cg - ti kao da djeca u 2 razre oanovne vode policiju.... kako naivno
    To sam i ja pretpostavio u prvom postu, u vezi ovog slučaja...ali sam se ogradio da samo pretpostvljam da je tako.

    Ali može biti i da ne postoji evidencija reg.tablica štićenih ličnosti. Nije ni to nelogično.
    Pogotovo ako su u pitanju strane tablice.

    Sad koliko sam razumjeo, njegov sin uopšte ne živi u Beogradu. Što opet mijenja stvar značajno.

    Jel ti misliš da i u Njemačkoj policija ima u sistemu auto od sina Zdravka Krivokapića, pa kad policajci vide prepoznatljive crnogorske tablice, samo se sklone i kažu "Pusti, to je sin od Krivog".

  12. #17984
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa kako nidje veze?
    Napisao sam da ga je mogao prijaviti bilo ko, dok neki tvrde da je naredba 99% došla s vrha.

    Eto vlasnik streljane ga je prijavio.
    Nijesam shvatio, zašto ga je prijavio? Zna li se?
    Sprdas li se iskreno.
    Da bi pucao u streljani, legalnoj, treba da pokazes licnu. Dakle da vlasnik zna i ime i prezime i jednog i drugog.
    Oruzije u pregradtku za rukavice nije mogao da vidi, tako da ga je pripadnik obezbjedjenja vjerovatno koristio, samim tim je dao i dozvolu za isto....
    Nije tu niko naivan toliko, tako da mozemo odmah i da nadjemo ugao.
    Vucic pokazuje zube da moze da utice na Krivokapicevu porodicu.
    Pa ce ili da se savije ili ce pokazati zube. Ukoliko pokaze zube ide prica Krivokapic DPS i mrzi srbe.
    Ljuljanje koalicije da bi dosao DF na celo ili se vratio DPS.
    Njemu je svejedno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #17985
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Aj budite realni i recite bi li smjela policija ovako da pretresa sina americkog ili ruskog ambasasora u BG npr?

    Bi li proslo 2 ili 3 minuta od kad bi prva raketa pala na Srbiju, sto mislite onako odokativno?

    Ovo je sramota za Srbiju nevidjenih razmjera no je mediji uspjesno prikrivaju.
    Da znaju da je on unitra, ne bi sigurno.
    To je i poenta moje nedoumice, da li su oni uopšte znali ko je unutra, da li postoji taj registar tamo, ako jesu ovo namjerno izveli, onda je sramno.
    Forever young, i want to be forever young

  15. #17986
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Aj budite realni i recite bi li smjela policija ovako da pretresa sina americkog ili ruskog ambasasora u BG npr?

    Bi li proslo 2 ili 3 minuta od kad bi prva raketa pala na Srbiju, sto mislite onako odokativno?

    Ovo je sramota za Srbiju nevidjenih razmjera no je mediji uspjesno prikrivaju.
    A čuj, palile su se i čitave ambasade, a ne da su kontrolisani sinovi ambasadora.
    Obično se oni voze u vozilima sa prepoznatljivim ambasadorskim tablicama, prema kojima je policijski protokol nešto drugačiji.

    Ovdje imaš dojavu o naoružanim licima sa civilnim crnogorskim tablicama.
    A to u Beogradu ni ljude, ni policajce ne asocira odmah na djecu Zdravka Krivokapića.

  16. #17987
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Da znaju da je on unitra, ne bi sigurno.
    To je i poenta moje nedoumice, da li su oni uopšte znali ko je unutra, da li postoji taj registar tamo, ako jesu ovo namjerno izveli, onda je sramno.
    Moram da ti se izvinim, pogresno sam te ukacio u kvotovanje, nisam ni htio. Prastaj.

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    A čuj, palile su se i čitave ambasade, a ne da su kontrolisani sinovi ambasadora.
    Obično se oni voze u vozilima sa prepoznatljivim ambasadorskim tablicama, prema kojima je policijski protokol nešto drugačiji.

    Ovdje imaš dojavu o naoružanim licima sa civilnim crnogorskim tablicama.
    A to u Beogradu ni ljude, ni policajce ne asocira odmah na djecu Zdravka Krivokapića.
    Brale sto je ovo. Da su mi vasa rezonovanja dva dana na posao da kakvi kastig napravim.
    Ovako je i policija bila brutalna Marku Milacicu kad su ga hapsili jer je visio na auto pauka, pa mu je sad simbol profesionalizma.

    Zaboravio si jedan detalj - Vucic im je licno garantovao bezbjednost. Pa ili policajci rade protiv predsjednika, pa ce ih kaznit taman kao sto su onaj snimak sa rampe pokazali ili je pritisak na premijera CG, a ovi pogani bi rekli mozda je i 1400kg kokaina problem.
    Ja isto mislim da je ovo ocajna demonstracija moci psihopate Vucica i nista vise.
    Vise je tekstova bilo sto Jadrnaka Barjaktarovic pjevase u kafic u PG no za ovaj skandal.

    Ali valjda je sad Ydravko uvidio u kakvoj je poziciji i sto mu misle.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17988
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,634
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ovdje imaš dojavu o naoružanim licima sa civilnim crnogorskim tablicama.
    A to u Beogradu ni ljude, ni policajce ne asocira odmah na djecu Zdravka Krivokapića.
    jes, kao nisu znali čije je to auto i ko je u njemu. može bolje ta odbrana SNSa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #17989
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sprdas li se iskreno.
    Da bi pucao u streljani, legalnoj, treba da pokazes licnu. Dakle da vlasnik zna i ime i prezime i jednog i drugog.
    Oruzije u pregradtku za rukavice nije mogao da vidi, tako da ga je pripadnik obezbjedjenja vjerovatno koristio, samim tim je dao i dozvolu za isto....
    Nije tu niko naivan toliko, tako da mozemo odmah i da nadjemo ugao.
    Vucic pokazuje zube da moze da utice na Krivokapicevu porodicu.
    Pa ce ili da se savije ili ce pokazati zube. Ukoliko pokaze zube ide prica Krivokapic DPS i mrzi srbe.
    Ljuljanje koalicije da bi dosao DF na celo ili se vratio DPS.
    Njemu je svejedno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Jesi li ti baš siguran da je to tako bilo?

    Ko je vlasnik streljane? Neki SNS-ovac ili šta? Pa ih zato prijavio?

    A šta ako je nešto drugo po sredi?

    Vlasnika streljane interesuju prije svega oružni listovi. Oružni listovi iz Crne Gore važe samo uz potvrdu sa granice o unosu oružja.
    Šta ako to nisu sa sobom imali ili nisu htjeli da pokažu ili su ušli u neku verbalnu raspravu iz ko zna kojih razloga?

    Malo pretjerujete.
    Vučić psihopata, derpe, lud...sve to ok. Ali malo ga potcjenjujete kao političara i malo precjenjujete njegove interese u CG.
    Da hoće, ima mnogo jačih načina da destabilzuje vlast u Crnoj Gori.
    Mogao je recimo, kao što je Gandalf prognozirao, staviti Crnu Goru na crvenu listu, uvesti testove ili čak i zatvoriti skroz granice kao DPS prošle godine.
    Kapiram da bi to uzdrmalo vlast ovog ljeta mnogo više.

    Umjesto toga, djelio je vakcine svuda okolo, kad ih niko nije imao, dozvoljavao da se iz cijelog regiona ljudi vakcinišu u Srbiji i svo vrijeme drži granice otvorene.

    Pričalo se ovdje da je on protiv Joanikija, da hoće nekog svog iz Kruševca da postavi. A sad ispade da je silom lično on ustoličio Joanikija na Cetinje.

    Čak je prvi put prije dva dana smogao snage i da pohvali Krivokapića, a sad mu kao maltretira djecu.

    Nema mi to neke logike.
    Prije su neki drugi krugovi i u Srbiji i u Crnoj Gori zainteresovani za loše odnose Podgorice i Beograd, a samim tim Vučića i Krivokapića.

    Rekoh, malo pretjerujete. I sva ta priča o "srpskom svijetu", na način na koji se tumači ovdje a i šire je smješan. To je amo metafora čiji je autor Gojko Raičević, a kojim Vulin troluje okolo. To je u stvari vizuelni narativ jednog naroda koji želi da živi zajedno. Ali to ne podrazumijeva ukidanje ni država ni administratibnih granica. To je u planu na drugi način sprovesti u djelo.
    Sve u skladu sa planovima EU za ovaj region.

    Samo je wulfy ovdje nešto namirisao po tom pitanju, otvorivši jednu temu na koju se nije mnogo ljudi upecalo.

  19. #17990
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ali malo ga potcjenjujete kao političara i malo precjenjujete njegove interese u CG.
    upravo mu je sa DPSom zajedno palo tonu i po interesa
    Nema mi to neke logike.
    Prije su neki drugi krugovi i u Srbiji i u Crnoj Gori zainteresovani za loše odnose Podgorice i Beograd, a samim tim Vučića i Krivokapića.
    Neki krugovi




    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #17991
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mislim da Srbima nikad nije branjeno da iskazu svoj stvav. Cak su pofino finansirani preko srpskog nacionalnog savjeta za te stvari dok se ne posvadjase oko para.


    A puno je toga bilo ne moze se sve popamtit. Nemam mozak tinejdzera jbg.

    1. Favorizovanje jedne vjerske zajednice u odnosu na sve ostale u multinacionalnoj državi. Da ne kazem da je i Vlada podredjena istoj, ide na sve prigode tipa biranje mitropolita i sl.
    2. Izostanak bilo kakve reakcije na negiranje cg nacije od strane srpskih zvaničnika, medija, intelektualaca. Cak i ovo od danas je tuzno reagovanje.
    3. Prećutno dozvoljavanje da se sprski simboli svuda istaknu, imenovanja raznih srpskih nacionalista na državne funkcije kad promijenise zakon o zaposljavanju u drzavnoj upravi pa sad imamo i osudjenike na rukovodecim mjestima.
    4. Docekasmo vakcine prekrsismo protokol sa zastavama kad dodje oremijerke Srbije.
    5. Odlaganje upllacivanja sredstava fakultetu za crnogorski jezik i knjizevnost pa uplacivanje neceg sitnog tik pred saslusanje u odbor.
    6. Skandalozne izjave minstarske Bratic izmedjunostalog o udajama u crnini nasih baba zbog Kosova
    7. Sef biroa za odnose sa javnoscu (mada su ga ispratili i iz Demokrata nakon sto je sve partije prosao prije toga) na twitter izjednacava OVK i fakultet za crnogorski jezik.
    8. Ljekar iz djecije bolnice bio sikaniran jer je podrzao inicijativu 21 maj mada je veci problem sto mu otac podrzava CPC. Ja eto nisam roditelj, cuh par roditelja dje progovorise da je uz Sasu Radovica i njega djecija bolnica dosta izgubila.
    9. Plava boja na pozadine ispred skupstine za proslavu 21 maja je malecno provociranje.
    10. Micanje drzavnih obiljezja iz dostine kancelarija sekretara i kacenje Amfilohijevih i bogougodnih. U NK bolnicu eno makose Hiporkatovu zakletvu da stave Amfilohija.
    11. Diplomatski skandali koje smo izazvali i dopisi koje smo poslali. Tuga.
    12. Postavljanje osvjedocenih cetninka na mjesta direktora skola.
    13. Cestitanje uskrsa i prvog maja iz manastira onako pompezno sa dronovima, a za 13 jul se ne pojavit nidje je blago receno uvreda.
    14. Dijeljenje crkvenih kalendara osnovncima Srpske Pravoslavne Crkve i zloupotreba djece.

    Imao bih jos ali nema veze sve je OK.
    Kako Dodik rece demokratija sta ces.
    Ili kako Dritan rece porodjajne muke demokratije.
    Ili kako Komnenic zavrsi ovo vise lici na abortus.

    Svako iz svog ugla, sto je naravno legitimno.
    Tako je. A ođe se odlično vidi kakav je tvoj ugao gledanja na svoje komšije.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  21. #17992
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Tako je. A ođe se odlično vidi kakav je tvoj ugao gledanja na svoje komšije.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Nisam ni ocekivao od tebe neki smisleniji komentar. Od koga je, previse je

    Mada kad mi DF lajkaci citiraju post onda je sve OK.
    Last edited by hercules; 11-09-21 at 19:10.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #17993
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Možda ne umijem smislenije ali nemam ovakvo mišljenje o svojim komšijama koji se drugačije izjašnjavavaju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  23. #17994
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    A i bilo koji odgovar tebi očigledno neće promijeniti mišljenje. Jer da oćeš imao si vremena. Nisi mali. Ali neću se više kačoti na tvoje postove. Svako za sebe.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  24. #17995
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Moras to mnogo bolje i da treniras svaki dan po malo.

    A sad da uozbiljimo pricu. Procitaj jos jednom pa se zapitaj dje sam to dao misljenje o komsijama / braci i ostale termine koje koristite. I bez podmecanja ubuduce nego cinjenicama.

    Nijednom recenicom nikoga nisam vrijedjao niti im ista lose mislio.

    Jedno je sigurno. Ja im ne mislim sto ti i tvoji. jer ovi prije vas su mislili jednu krajnost, vi sad potpuno drugu.

    A to koliko se tvoji razlikuju od DPS probacu da pojednostavim da bi lakse razumio. Igrom slucaja dosta dopisa MUPa dobijam poslom.
    Prije je svaki potpisivao musliman / bosnjak.
    Danas svaki potpisuje neki pravoslavac.

    Osim sto je sad dopis na cirilicu i mahom nepismen, a i to je ok, ako ti ne vidis da je i jedno i drugo ponasanje strahovito pogresno, ispolitizovano do krajnjih granica, ekstremno, onda nemamo o cemu da pricamo.
    Last edited by hercules; 11-09-21 at 19:22.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #17996
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ti kažeš bez podmećanja a onda kažeš ti tvoji. Dovoljno rečeno. Trenutno nemam dovoljno vremena za šire. Kad budem imao odgovaram na onaj prvobitni post da vidiš u čemu sve griješiš. Iako sam siguran da ću bespotrebno kuckati jer je nemoguće promijeniti tvoje mišljenje. Da ne idem sa nekim težim izrazom. A to si opet pokazao i sa zadnjim postom.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  26. #17997
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ti kažeš bez podmećanja a onda kažeš ti tvoji. Dovoljno rečeno. Trenutno nemam dovoljno vremena za šire. Kad budem imao odgovaram na onaj prvobitni post da vidiš u čemu sve griješiš. Iako sam siguran da ću bespotrebno kuckati jer je nemoguće promijeniti tvoje mišljenje. Da ne idem sa nekim težim izrazom. A to si opet pokazao i sa zadnjim postom.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    A ti me nicim izazvan svrsta u jedne od komsija.
    Pojasnih ti razlike i koliko su pogresne i tada i sad ali ti to nekako promice.
    Ne trudi se.
    Drzi se svog stava i uzivaj. Imate dosta ovih koji prihvataju ta nova ucenja pa sa njima to slobodno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #17998
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Davno bjese kad je puklo izmedju Mila i Momira. Milovi rodjaci (ne porodica nego rodjaci) vratili su se u Crnu Goru, jer Mili vise nije slusa Beograd.
    Evo i Krivokapicieva porodica se drugi put za pola godine seli iz Beograda, uprkos tome sto im je Vucic javno garantova bebjednost.
    I daju neko saopstenje orprilike “vikend je, dosadno nam je, ajmo onoga starog jadnika u Podgoricu da bijemo muricom po glavi”
    Dakle, porodica, ali i rodjaci, ako si neki politicki testis u CG nece biti maltretirani samo ako si politicka krpa Beograda.
    U svakoj drugoj situaciji hoce. Eto, otprilike tako Beograd misli o bilo kome ko ovdje sjedi.
    Najjace je sto sam ubijedjen da bi ovaj tranjo sav srecan sjutra potrca u Beograd da ga pozovu i sve proguta. Zbog toga ga i ovako cijene i gaze po njemu preko familije.
    A ne no nisu znali. A znali sunod kad su usli kolima na Dobrakovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. #17999
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pojasnih ti razlike i koliko su pogresne i tada i sad ali ti to nekako promice.
    Realno, ali realno...nisi se nešto potrudio da da pojasniš nekadašnje "pogrešno".

    Primjetio sam samo da kod tebe postoji sadašnje "satiranje svega crnogorskog" i nekadašnje "mislim da je Srbima bilo fino, iskazivali su svoj stav, djelili su pare i svadjali se oko njih".

  29. #18000
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dakle, porodica, ali i rodjaci, ako si neki politicki testis u CG nece biti maltretirani samo ako si politicka krpa Beograda.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Najviše DPS-ovaca i ovih što po vokaciji nisu političke krpe Beograda, ima nekretnine u istom.
    Eno ih Kolarevići se raširili ko epidemija po Savskom vencu.
    Da ih u poslednje vrijeme svako malo ne izuvaju na granici, tačno ne bi znali koliko nekretnina, baba, ujčevine i rodjaka imaju po Srbiji.

Page 720 of 1249 FirstFirst ... 2206206707107167177187197207217227237247307708201220 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •