Page 657 of 1249 FirstFirst ... 1575576076476536546556566576586596606616677077571157 ... LastLast
Results 16,401 to 16,425 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #16401
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Ako je lik zajebao radnike svoje firme, sta onda narod moze ocekivati od Slavena? Postenje sigurno ne.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #16402
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Lopov jeste lopov, ali nećemo izjednačiti Gvozdena i Radunovića nikako. A ođe se radi o tome da bi dosti forumaši radije vidjeli povratak DPS a nego li bilo kakvu ulogu DF a u vlasti. E pa nije isto nikako.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ček ček, Gvozden je nešto drugo. Gvozdenu teško možeš naći padnan i u samom DPSu. Ko je pominjao Gvozdena? Pomenuo sam ja Miga zbog cifre, jer je Babo krenuo o tričavih 50k za koje je oštećena država, a ja se nadovezao da smo zbog koverte sa 47.5k izlazili mjesecima na ulice.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. #16403
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,188
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Evo ja mislim da Babo ne brani Radunovića. Koliko sam ja ukapiroa iz njegovog pisanja. Već upravo potencira to da se niti jedan opozicioni političar ne može mjeriti sa drpsom. To je poenta. Ajmo ovako kratko i jasno da li je Radunović bolji od Gvozdenovića i pa sigurno 90 posto ministara iz DPSa? Ali ne ono ne valja ni jedan. Toga smo svi svjesni ako ćemo relano i normalno. Ali ako nema trećeg izbora.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  5. #16404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja ne vidim razliku sem partijske knjizice a ti mi je nadji.
    Jel fer???
    A ko ce da plati kad dodju na naplatu ovi nezakonit otkazi hoces mi reći?
    To što ti ne vidiš razliku je problem za tvog oftalmologa, ne moj. Pridruži se Peđi Boškoviću, Petru Ivanoviću i ostaloj bulumenti koja "ne vidi razliku" ili im je sva razlika u tome što više ne mogu da kradu.

  6. #16405
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Kad pominjete najvece lopove ne treba ni carevica zapostavljati, on je isto ostvario blistavu karijeru, koja jos traje.

  7. #16406
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    A nemo` Bato je dobar.
    On ide u crkvu i ljubi ruku kad treba.
    I Daka je isto fin.
    Ljubavni su strašno.
    I najgrđi su za druge.

  8. #16407
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,188
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Oni su tu zahvaljujući ovima koje vi podržavate. Tako da i to sebi pripišite.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  9. #16408
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Da je sistem iole uredjeniji prvog bi Bata trebalo da kazne, cak i prije bilo kog DPS-SDP-SD-BS clana.
    Znam da mnogi ne vide to tako, i da se zalazu da se prvo funkcioneri gore pomenutih partija kaznjavaju - i to je OK kao argument. Ali kaznjavanjem Carevica daje se primjer da se neke stvari nece tolierisati, pa ce i drugi promisliti prije nego krenu da rade van zakona. A funkcionere gore pomenutih partija ce svakako stici pravda.

    Da se ne lazemo, daleko je ovo od realne situacije i ne vidim Vladu koja bi ovo uradila svojim clanovima, izuzev kad je u pitanju licni ili politicki obracun sa opozicijom.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #16409
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To što ti ne vidiš razliku je problem za tvog oftalmologa, ne moj. Pridruži se Peđi Boškoviću, Petru Ivanoviću i ostaloj bulumenti koja "ne vidi razliku" ili im je sva razlika u tome što više ne mogu da kradu.
    Opet ti nesto licno sa mnom u dopisivanju i neke kao blage uvrede, hahahha.
    Nesto si mi nervozan spineru, ja sam samo rekao nadji mi razlike i da je to fer a ti umjesto da ih nadjes kazes ja ih ne vidim i da mi treba oftamolog. Hahhahahaha
    Kazi razliku ostavi se DPSa, ja nisam rekao da je on dobro radio nego naprotiv, samo sam dodao da ovi rade isto sto i DPS partijsko zaposljavanje direktora, krse sve zakone da bi t nu uradili.
    Tvoj demant je da mi treba oftamolog umjesto da me demantujes, e moj spineru mozes ti I bolje.
    Haha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #16410
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Da je sistem iole uredjeniji prvog bi Bata trebalo da kazne, cak i prije bilo kog DPS-SDP-SD-BS clana.
    Znam da mnogi ne vide to tako, i da se zalazu da se prvo funkcioneri gore pomenutih partija kaznjavaju - i to je OK kao argument. Ali kaznjavanjem Carevica daje se primjer da se neke stvari nece tolierisati, pa ce i drugi promisliti prije nego krenu da rade van zakona. A funkcionere gore pomenutih partija ce svakako stici pravda.

    Da se ne lazemo, daleko je ovo od realne situacije i ne vidim Vladu koja bi ovo uradila svojim clanovima, izuzev kad je u pitanju licni ili politicki obracun sa opozicijom.
    Ја се нпр слажем с тобом и мислим да поједини раде на томе ал није једноставно, кад иза Царевића стоји 27 посланика из скупштине. Сви су скоро против њега у Будви Ал не иде.

    Надам се да ће га неутралисати Ал заједно са трулежи из Дпса који су уништили све живо у ово држави

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  12. #16411
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Evo ja mislim da Babo ne brani Radunovića. Koliko sam ja ukapiroa iz njegovog pisanja. Već upravo potencira to da se niti jedan opozicioni političar ne može mjeriti sa drpsom. To je poenta. Ajmo ovako kratko i jasno da li je Radunović bolji od Gvozdenovića i pa sigurno 90 posto ministara iz DPSa? Ali ne ono ne valja ni jedan. Toga smo svi svjesni ako ćemo relano i normalno. Ali ako nema trećeg izbora.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ne mogu ljudi da ukapiraju jednostavno.
    Miliji im je DPSDP koji ih je ojadio 30 godina do kraja života da dugove vraćaju no ljudi koji im bukvalno euro uzeli nisu... neshvatljiva pojava...

    Isti kimmi će sjutra da pozdravi neku koaliciju URA sa "zdravim tkivom DPSa" i da nam priča "bolje ovo no Slaven Office Centar"

    Niđe veze...

  13. #16412
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,649
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    dobrodoša' @kimmi u klub ljubitelja DPSa. sve to jer smeta Slaven

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #16413
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Mislim da je svakom jasno da autovana gospoda sa foruma samo trose pricu srpskog sveta skovane u beogradskim agitprop uredima a po kojima pricu o korupciji I pljacki treba staviti ispred sve ociglednijeg negiranja crnogorske nacije I drzave. Obadvije price su vazne. Vazna je rasciscavanje svih nepravilnosti proslog rezima ali je vazan I crnogorski nacionalni identitet I drzava.

    U cijeloj euforiji uspjeli su velikom broju ljudi nametnuti tu agendu ali su toliko lose prikrivali stvarne ciljeve da je sve manje ljudi kojima mogu prodati svoje besmislice a od tzv. pomirenja nisu ostali ni dugmici. Pomirenje znaci uvazavanje a kako sami kazahu par propagandista sa foruma da je pomirenje jedino moguce ako priznamo da smo Srbi. Naravno kad odu u corsokak sa svojim lose naucenim narativima mora ici skretanje sa teme, pretpostavkama, petparackim humorom I spominjanjem proslog rezima I njihovih afera. Da li to njima znaci da bi se oni u suprotnom isto odrekli samih sebe I zasto nisu kad je trebalo to su tek vise teme do kojih ne dosezu vec samo do onog dokle njihov nacionalizam doseze I sto je propagirani cilj.

    No, kao sto kazah. To je jedna potrosena prica I sve je manje onih kojima je mogu prodati. Doslo je vrijeme da se kaze dosta I da dokazu svoju iskrenost jer im se zaista I previse pustilo I dalo.

    P.S. Nece URA dati. Biliv mi, no mistejk.

  16. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  17. #16414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mislim da je svakom jasno da autovana gospoda sa foruma samo trose pricu srpskog sveta skovane u beogradskim agitprop uredima a po kojima pricu o korupciji I pljacki treba staviti ispred sve ociglednijeg negiranja crnogorske nacije I drzave. Obadvije price su vazne. Vazna je rasciscavanje svih nepravilnosti proslog rezima ali je vazan I crnogorski nacionalni identitet I drzava...

    Dobro je, konačno je i Rodion došao do toga da je važna tema i korupcija i pljačka prethodnog režima. Nisam vjerovao da ćemo to ikad čuti od njega

    Naravno, važniji je popis od 200 Bemaksovih miliona od autoputa, ali i ovo je neki napredak. Bravo, Rodione!

  18. #16415
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dobrodoša' @kimmi u klub ljubitelja DPSa. sve to jer smeta Slaven

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa e, ko nije za Mandu, Meda, Pipuna i Slavena taj je za DPS, ko nije za srpski svet taj je za DPS, ko nije za to da se po cijeli dan trubi o nacionalnim i crkvenim temama taj je za DPS, ko smatra da nije za ministra onaj koji je utajio porez i na tenderima bio glavni snadbjevač države kancelarijskim materijalom taj je za DPS.

    Mislim da bi bolje bilo DFu da malo skalaju sa ovim nacionalnim burlikanjem i uzdizanjem "zaslužnih boraca", svađanjem sa ostalima i bušenjem vlade, trčanjem u Beograd i gostovanjima sa Rakovićem po Hepiju i Pinku, da se malo batali sa kočenjem puta ka EU kroz razne smicalice i priče o stranim ambasadama, jer me strah da će desiti apstinencija velika usljed razočarenja zbog partitokratije, koritaša i neispunjenja obećanog, pa će se DPS, ovakav kakav je lopovski i još brutalniji u krađi i svemu, vratiti pa će onda opet neko drugi biti kriv, a ne srpski svet i Vučićevi bukači i poltroni. Sve što DF orvaci rade ide u prilog narativu DPSa i njihovih medija, svjesno ili nesvjesno. Polarizuju li polarizuju i jedni i drugi.

    DF je čoče nudio podršku manjinskoj vladi BSa 2016. godine, a sad ne mogu ovu da podnesu, jer zamisli ne pristaju da budu klimoglavci psihopati iz Beograda. Nemoj da se sprdamo.

    Ako je sprski svet sa AV na čelu nešto što nam se nudi kao jedina opcija, ja na tu opciju ne pristajem, pa ti to tumači kako oćeš.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #16416
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ne zanosi se.
    Ljusin stav ne da je problem pljacka, ali prvo da rijesimo pitanje nacije i zaokruzivanje drzavnosti, pa ce onda doci na red pljacka resursa.
    Prica koja se prica od nedje 2001 godine... Od strane istih ljudi koji je i sad pricaju.
    To sto su oni ti koji evo dvije decenije i zaokruzuju i kradu za njih nema mnogo veze, dokle god su oni ti koji kradu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  22. #16417
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dobro je, konačno je i Rodion došao do toga da je važna tema i korupcija i pljačka prethodnog režima. Nisam vjerovao da ćemo to ikad čuti od njega

    Naravno, važniji je popis od 200 Bemaksovih miliona od autoputa, ali i ovo je neki napredak. Bravo, Rodione!
    Kao sto vec rekoh. Niti je ikad iko sporio naprijed navedeno, niti afirmisao bilo kakvo drugacije rezonovanje ali copy - paste druzina ide sa istom potrosenom pricom i kao u nekom krugu mozete odavde odsustvovati godinama oni ce vas sa sve jednim te istim sacekati imalo to ili ne suvislosti ali bitno da se trosi.

    Valjda je svima jasno ko su jedini aktivisti na forumu I koji im je smisao djelovanja I kakve veze ima negiranje crnogorskog nacionalnog identiteta I povampireno cetnistvo te ozbiljno naruseno gradjansko drustvo I sve izrazeniji jezik mrznje sa Bemaksom, limenkom I slicnim bedastocama to samo oni znaju, to jest ideologija koja ih je naucila da u svom agitpropu na taj nacin djeluju.

    No, dobro dok nismo dosli do Belgije I ko je pisao po Kotoru a nije receno da necemo I tu pricu po hiljaditi put cuti.

    Inace, ne postoje zahvalniji ljudi da im covjek lijepi etikete I pretpostavke kao sto oni rade pa niko I ne pokusava vec ljudi probaju sa njima normalno razgovarati. Ali avaj, agitprop usao u njih I ne izlazi.

  23. #16418
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ја се нпр слажем с тобом и мислим да поједини раде на томе ал није једноставно, кад иза Царевића стоји 27 посланика из скупштине. Сви су скоро против њега у Будви Ал не иде.

    Надам се да ће га неутралисати Ал заједно са трулежи из Дпса који су уништили све живо у ово држави
    To je to - tesko da ce se iakda nesto slicno desiti, osim ako neko ne pritisne sa strane. Situacija je takva da cak i ako bi se krenulo na Carevica DF bi taj potez iskoristio za dodatna uslovljavanja Vlade. Bas nerealna situacija.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #16419
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ne razumijem. Ako dobro čitam, tebi je Slaven Radunović previše bogat čovjek za tvoj lični ukus, pa si procijenio da je tu 100% nešto nelegalno. Čovjek se bavio biznisom čitavog života, mogao je zaraditi novac na hiljadu načina, ali ti tvrdiš da je on nešto ukrao.

    Problem ti je što je čovjek kupio stan u Maksim kod Zetagradnje, a potom firma koju je imao propala?

    Izvlačio je pare iz firme, nije plaćao poreza 9%? Kako je to moguće? Neka pretpostavimo da si u pravu, na stan od 200k eura Radunović je navodno oštetio državu za manje od 20k eura.

    Dakle, ti žališ zaposlene Office Centra. Ok, skroz legitimno.

    Pod pretpostavkom da je sve ovo što pričaš TAČNO OVAKO BILO, a vjerovatno nije, ukupna šteta pričinjena državi ne može biti veća od nekih 50k eura. A to je šteta koju bukvalno na ovaj ili onaj način napravi makar 80% privatnika i minimum 97% ugostiteljskih objekata u Crnoj Gori.

    Smiješna priča. Čovjek imao privatni biznis i otišao u stečaj sa minimalnom štetom po sebe koristeći zakonske mehanizme.

    Ođe svi pričaju ka da u životu nisu nikad uzeli 5 eura mimo nekog ugovora. Licemjerstvo nas nagrdi...
    Je si li ti siguran u ovo ili želiš da vjeruješ da je ovako?
    Radunović se sigurno manje ukrao od nekih iz DPS-a.
    Kad je neko lopov, pa manje ukrade, to je samo zbog toga što nije mogao više da ukrade.

    Ja recimo znam čovjeka kome je ostao dužan neke relativno sitne pare. Obećavao da će platiti, a onda otišao u stečaj. Čovjeku rekao da mu on nije dužan nego njegova firma.
    Onda se ovaj naljuti, pa dobavi dokaze da je u stečaju radio krivična djela. I podnese krivičnu prijavu.
    Ta krivična prijava je završila u fioci tužilaštva kontrolisanog od DPS-a, a Slaven je za to vrijeme bio ugroženi Srbin i vikao Milo lopove.
    E od tada ja znam da DF radi za DPS.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  25. The Following 8 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  26. #16420
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,649
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa e, ko nije za Mandu, Meda, Pipuna i Slavena taj je za DPS, ko nije za srpski svet taj je za DPS, ko nije za to da se po cijeli dan trubi o nacionalnim i crkvenim temama taj je za DPS, ko smatra da nije za ministra onaj koji je utajio porez i na tenderima bio glavni snadbjevač države kancelarijskim materijalom taj je za DPS.

    Mislim da bi bolje bilo DFu da malo skalaju sa ovim nacionalnim burlikanjem i uzdizanjem "zaslužnih boraca", svađanjem sa ostalima i bušenjem vlade, trčanjem u Beograd i gostovanjima sa Rakovićem po Hepiju i Pinku, da se malo batali sa kočenjem puta ka EU kroz razne smicalice i priče o stranim ambasadama, jer me strah da će desiti apstinencija velika usljed razočarenja zbog partitokratije, koritaša i neispunjenja obećanog, pa će se DPS, ovakav kakav je lopovski i još brutalniji u krađi i svemu, vratiti pa će onda opet neko drugi biti kriv, a ne srpski svet i Vučićevi bukači i poltroni. Sve što DF orvaci rade ide u prilog narativu DPSa i njihovih medija, svjesno ili nesvjesno. Polarizuju li polarizuju i jedni i drugi.

    DF je čoče nudio podršku manjinskoj vladi BSa 2016. godine, a sad ne mogu ovu da podnesu, jer zamisli ne pristaju da budu klimoglavci psihopati iz Beograda. Nemoj da se sprdamo.

    Ako je sprski svet sa AV na čelu nešto što nam se nudi kao jedina opcija, ja na tu opciju ne pristajem, pa ti to tumači kako oćeš.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    takav je narativ stvaran dugo. nekad je bilo ako kažeš da je loš potez vlade onda je to atak na državu Crnu Goru. sad ako kažeš da je Slaven loš onda si za DPS. jer DF je sad 'naš' i ono ne smiješ da ih diraš. još ih Krivokapić zeznuo pa ih ostavio van Vlade. a oni tužni radi toga

    DF radi sve ovo što si naveo, ali neće ti to priznati mnogi ođe. vidiš kako ćute na izjavu ovog nebitnog Stanivukovića, dakle slažu se sa njom. tako su proljetos odobrovali izjave Rakovića. a Bato im je dobar iako i sad uzurpira državnu imovinu plus mu daju pare, jer je ugrožen.

    zbog ove zadnje rečenice će te sad označit kao protivnika Srbije. zato se DFu žuri za popis. da bi Vučić sjutra pričao kako je on predsjednik svih Srba u CG, a Manda to potvrdio. jer, napadali su Krivokapića kad reče da ne može Beograd biti matica Srba iz CG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #16421
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Je si li ti siguran u ovo ili želiš da vjeruješ da je ovako?
    Radunović se sigurno manje ukrao od nekih iz DPS-a.
    Kad je neko lopov, pa manje ukrade, to je samo zbog toga što nije mogao više da ukrade.

    Ja recimo znam čovjeka kome je ostao dužan neke relativno sitne pare. Obećavao da će platiti, a onda otišao u stečaj. Čovjeku rekao da mu on nije dužan nego njegova firma.
    Onda se ovaj naljuti, pa dobavi dokaze da je u stečaju radio krivična djela. I podnese krivičnu prijavu.
    Ta krivična prijava je završila u fioci tužilaštva kontrolisanog od DPS-a, a Slaven je za to vrijeme bio ugroženi Srbin i vikao Milo lopove.
    E od tada ja znam da DF radi za DPS.
    Ja uopšte ne mislim da je Slaven neki bezgrešan lik, to ni za sebe ne mislim, a ne za njega ili generalno neko treće lice.

    Ja samo tvrdim da on ne može u isti koš sa DPSDP ekipom i tu se završava moja priča o njemu, iliti glorifikacija DFa, kako vole outline i kimmi to da prekrste.

    Ođe se konstantno DF predstavlja gorim od DPSa na osnovu nekih "znam ja, vjeruj mi" i "reče mi jedan čoek" priča. Valjalo bi da se probudite malo iz tog paralelnog univerzuma u kojem živite. Bez šale sad.

    Glasači DFa po logici kimija treba da posluže da se riješi DPS, a onda da se zabiju u neku rupu i pušte Dritana i Aleksu da vladaju do besvijesti. Takav im je narativ, kao da su to neki građani drugog reda koji treba da posluže svojoj svrsi, a onda da se odbace do neke nove potrebnosti.

    Opet kažem, živite neku fikciju crnogorske realnosti

  28. #16422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kao sto vec rekoh. Niti je ikad iko sporio naprijed navedeno, niti afirmisao bilo kakvo drugacije rezonovanje ali copy - paste druzina ide sa istom potrosenom pricom i kao u nekom krugu mozete odavde odsustvovati godinama oni ce vas sa sve jednim te istim sacekati imalo to ili ne suvislosti ali bitno da se trosi.

    Valjda je svima jasno ko su jedini aktivisti na forumu I koji im je smisao djelovanja I kakve veze ima negiranje crnogorskog nacionalnog identiteta I povampireno cetnistvo te ozbiljno naruseno gradjansko drustvo I sve izrazeniji jezik mrznje sa Bemaksom, limenkom I slicnim bedastocama to samo oni znaju, to jest ideologija koja ih je naucila da u svom agitpropu na taj nacin djeluju.

    No, dobro dok nismo dosli do Belgije I ko je pisao po Kotoru a nije receno da necemo I tu pricu po hiljaditi put cuti.

    Inace, ne postoje zahvalniji ljudi da im covjek lijepi etikete I pretpostavke kao sto oni rade pa niko I ne pokusava vec ljudi probaju sa njima normalno razgovarati. Ali avaj, agitprop usao u njih I ne izlazi.

    Eto ti ne valja ni kad te pohvalim da si konačno i ti primijetio korupciju i pljačku prethodnog režima

    Sad još da se složimo da je treba kazniti što prije da bi ova država mogla naprijed pa ćemo završiti zagrljeni, glasajući istu partiju!

  29. #16423
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ne volim kad mene neko strpa u neki koš ili ekipu, pa se trudim da to ni drugima ne radim.
    Odgovornost je uvijek lična.
    Ja sam pričao o Radunoviću kao pojedincu i zašto bi trebao da bude u zatvoru.....kao i mnogi drugi iz raznih partija.
    Tužilaštvo treba da radi svoj posao profesionalno, pa kad zatvore koga treba, oni koji preostanu i treba da vladaju.
    Možda je ovo fikcija, ali ću u nju vjerovati dok sam živ.

    Među glasačima DF znam dobrih ljudi. Ne slažem se sa njihovim političkim stavovima, ali mi je par njih drago zbog drugih kvaliteta.
    Znam i jednog poštenog starijeg čovjeka koji glasa za DPS.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  30. #16424
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Eto ti ne valja ni kad te pohvalim da si konačno i ti primijetio korupciju i pljačku prethodnog režima

    Sad još da se složimo da je treba kazniti što prije da bi ova država mogla naprijed pa ćemo završiti zagrljeni, glasajući istu partiju!
    Pa to. Jos I ti da se oslobodis Vulina I srpskog sveta jer svi pamtimo da si se davno ovdje registrovao kao mladi julovac I opsjenar komunistickih ideja iz sesira Mire Markovic te sebi dao znakoviti pseudonim SKOJ. Ne znam jesi li kao drug Vulin furao dugu kosu ali znam da si se oslobodio tih skretanja kao Vulin kose I sad plivas ovim pseudo nacionalistickim mantrama I lose naucenim pricama te u ime svetosavlja dajes svoj doprinos... pffff...

  31. #16425
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ne volim kad mene neko strpa u neki koš ili ekipu, pa se trudim da to ni drugima ne radim.
    Odgovornost je uvijek lična.
    Ja sam pričao o Radunoviću kao pojedincu i zašto bi trebao da bude u zatvoru.....kao i mnogi drugi iz raznih partija.
    Tužilaštvo treba da radi svoj posao profesionalno, pa kad zatvore koga treba, oni koji preostanu i treba da vladaju.
    Možda je ovo fikcija, ali ću u nju vjerovati dok sam živ.

    Među glasačima DF znam dobrih ljudi. Ne slažem se sa njihovim političkim stavovima, ali mi je par njih drago zbog drugih kvaliteta.
    Znam i jednog poštenog starijeg čovjeka koji glasa za DPS.
    Pa ne trpam ja nikoga u koš. To rade uglavnom ljudi koji ne glasaju DF, a od skoro ni DPS.

    O Slavenu Radunoviću se povela priča zbog toga što ga par likova sa foruma trpa u isti koš sa ljudima koji su debelo oštetili državu, odnosno čak idu toliko daleko da pričaju da je potencijalno i veća štetočina. Zanimalo me zašto, saznao sam da je u pitanju stečaj njegove privatne firme i par tendera za kancelarijski namještaj u državnoj upravi.

    Na osnovu svega napisanog svako može da izvuče zaključak za sebe, naravno shodno svojoj mentalnoj kondiciji.

    Što se mene tiče tu može da se zaustavi priča o njemu. Ali ne, potpuno su neke druge pobude u pitanju.

Page 657 of 1249 FirstFirst ... 1575576076476536546556566576586596606616677077571157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •