Page 5 of 1249 FirstFirst 12345678915551055051005 ... LastLast
Results 101 to 125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Nova Vlada bi,radi dužeg opstanka, mogla da angažuje @Ego_and_his_own .Čovjek ima nove ideje za podjele."Mi" i "on(i)" kako navede u postu

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    A znaš kad ću ja sa vama srbima crnogorskim prijateljovat ikad više.

    Nikad više u život. Da vi ne govorim što mislim o vašoj odanosti državi i vašem poštenju.

    A ja sam počinuo jadan od patoloških lažova i neiskrenih ljudi.

    Eto pa se bicikajte vi sa milom i ostalima vašim liderima i nadajte se u njih...da vi sreću donesu ka do sad.

    Zaslužujete vi sve što će ve snać. Neću ve žalit ni malo.

  2. The Following User Says Thank You to Ego_and_his_own For This Useful Post:


  3. #102
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Odgledah Dritanov govor u skupstini. Odlican "motivacion govor" iz kojeg izbija iskrenost. Moj utisak je da taj Albanac zeli bolje Crnoj Gori nego vecina Srba i Crnogoraca. Imam velike simpatije za tog momka. Posebno zbog toga sto se bori s velikim pritiscima. Treba biti mentalno jak pa to izdrzati. Ja bih davno pukao, kazao "ma gonite se" i digao ruke. Politika je jedna od najprljavijih stvari na svijet i tu se nije lako snaci nekom ko nije debelo "namazan". Samo se nadam da bavljenje politikom Dritana ne uvuce u blato i iskvari ga.

    Ne daj se bitangama Dritango!
    Je li moguce? Albanac? Zeli bolje Crnoj Gori? Nego vecina Srba i Crnogoraca?
    Jutros sam setao psica i sreo sam neku majku koje je setala neposlusno dijete. Kaze mu: "Pogledaj koliko je psic poslusniji od tebe!"
    Ova ti recenica jako smrdi na sovinizam

  4. #103
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Zasto se ljudi van CG vise 'brinu' na nju no ovi koji zive tu?

    Od 5 ljudi sam istu pricu cuo. I to su ubijedjeni u to.

    Neznanje ili sto li vec ...

    Bas paradoks... Podjes zbog DPSa a onda zelis da su oni na vlasti. Koja je to dijagnoza?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  6. #104
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Je li moguce? Albanac? Zeli bolje Crnoj Gori? Nego vecina Srba i Crnogoraca?
    Jutros sam setao psica i sreo sam neku majku koje je setala neposlusno dijete. Kaze mu: "Pogledaj koliko je psic poslusniji od tebe!"
    Ova ti recenica jako smrdi na sovinizam
    Zaista? Zasto?

    Vecina Srba i Crnogoraca rade protiv dobra Crne Gore preganjajuci se oko crkve, jezika, nacije. Nebitno iz kog razloga to rade. Dritan to ne radi. Nasuprot, pokusava da uspostavi mostove izmedju podijeljene Crne Gore. Jedan dio Srba cak navija protiv svoje zemlje, cime pokazuju da ovu drzavu bas i ne osjecaju "svojom". Patologija. Jedan dio crnogorskoh "patriota", uklucujuci mnoge koji su bliski DPS-u i, narocito, SD-u, se uclanio u patriote iz cisto lukrativnih razloga. Sto rece Dritan "drzeci desnu ruku na srcu, a lijevu u dzepovima gradjana". Prevaranti & foliranti.

    Jedino mogu da prihvatim da, mozda, nijesam trebao napisati "vecina", nego nesto neodredjenije, recimo "znatnog broja Srba i Crnogoraca". Iako neodredjenije, to bi bilo preciznije (znam da moze da zvuci besmisleno, ali tako osjecam). A ja stvarno mislim da se radi o vecini. Onaj dio Srba i Crnogoraca koje smatram da razmisljaju na nacin koji zeli dobro Crnoj Gori i radi za dobro Crne Gore nalazi se u Demokratama i URA. Gradjanska Crna Gora. To je manjina. Po definiciji, oni koji podrzavaju DPS i SD ne mogu zeljeti dobro Crnoj Gori, zato su su je poharali i produbili podjele u njoj. Tako, dolazimo do toga da i nijesam mnogo pogrijesio. Moje misljenje. Spreman sam da ga branim.

  7. #105
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ima razlog što si mi na ignore.
    Ja ne volim ljude koji se ne libe da lažu da bi opanjkali političkog protivnika.

    Ako ti je problem što reči meni direktno i citiraj. Al ti nemaš šta. Samo lažeš i mećeš mi u usta ono što nikad nisam rekao.

    To je tako nisko da se ja nemam što čudit lošem kvalitetu diskusije ođe. I ne samo ođe no i na državnom nivou. Samo neke šuplje komentare i što im smeta moja jezička forma i što znam ja što je nekima u glavama.
    Ko zna što se tu zbiva i kakvi đavoli sve tu vire. Nebi zalazio.

    Ali podmuklo ponašanje takvo u društvu ... ja znam na primjer za sigurn da sa tobom i takvima ka ti nema gradnje ničega da valja. Vi ste takve štetočine po društvo da je to strašno.
    Od vas se ne može naprijed ić.

    Umjesto da se ođe vode diskusije o državi i njenom progresu ođe se grupice formirale kako koja vlast dođe pa ne daju nikom progovorit.

    Pobro vi ste sad vlast a vlast na zemlju postoji da bi se kritikovala. Naviknite se i na to ne samo na moć.

    Sad ste vi DPS al pod drugim imenom. Ne mislte valjda da će da vas svi maze sad.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own
    Pojasniću ja sve samo vi pitajte. A vi nemorate objašnjavat nevidljivi kupus.
    Egoizam na nivou.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #106
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zasto se ljudi van CG vise 'brinu' na nju no ovi koji zive tu?

    Od 5 ljudi sam istu pricu cuo. I to su ubijedjeni u to.

    Neznanje ili sto li vec ...

    Bas paradoks... Podjes zbog DPSa a onda zelis da su oni na vlasti. Koja je to dijagnoza?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pretpotstavljam da se ne odnosi na mene, ali svejedno. Posto se javljam izvanka.

    Ne mislim da ja brinem vise o Crnoj Gori od onog ko zivi tamo. Ne mislim ni da brinem manje. Ne bih to vagao.

    Ja jesam posao zbog DPS-a (onog jedinstvenog), odnosno nacionalisticke euforije koju je forsirao DPS, zajedno, da se ne lazemo, sa SPC, i to nikad nijesam oprostio DPS-u. Mislio sam da nikad necu dozivjeti da vidim ledja DPS-u. Eto, i to se desi. Zahvalan sam SPC zbog toga.

  9. #107
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Za mene kao za stranca Crnogorci, crnogorski Srbi, crnogorski Albanci, crnogorski Muslimani/Bosnjaci, crnogorski Hrvati i Cigani, svi imaju jednaku vrijednost.
    Nadam se da ce nova Vlada biti Vlada svih gradjana Crne Gore, kojim, kako mi se cini, potreban je prije svega porast blagostanja, razvoj gospodarstva, borba protiv korupcije i kriminala, napredak u procesu pristupanja Uniji i t.d.
    Da sam Crnogorac ocevao bih od nove Vlade upravo ovako nesto

  10. The Following User Says Thank You to A+A For This Useful Post:


  11. #108
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pretpotstavljam da se ne odnosi na mene, ali svejedno. Posto se javljam izvanka.

    Ne mislim da ja brinem vise o Crnoj Gori od onog ko zivi tamo. Ne mislim ni da brinem manje. Ne bih to vagao.

    Ja jesam posao zbog DPS-a (onog jedinstvenog), odnosno nacionalisticke euforije koju je forsirao DPS, zajedno, da se ne lazemo, sa SPC, i to nikad nijesam oprostio DPS-u. Mislio sam da nikad necu dozivjeti da vidim ledja DPS-u. Eto, i to se desi. Zahvalan sam SPC zbog toga.
    Pricam za ove sto placu za DPSom. Bijah i ja godinama van pa nisam podrzavao DPS, znam zasto sam posao.

    Ali nase gore listovi sto placu sa Milom i kukaju o jestanku CG.... to mi je IQ 28.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  13. #109
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pricam za ove sto placu za DPSom. Bijah i ja godinama van pa nisam podrzavao DPS, znam zasto sam posao.

    Ali nase gore listovi sto placu sa Milom i kukaju o jestanku CG.... to mi je IQ 28.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I to je patologija. Druge vrste.

  14. #110
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Za mene kao za stranca Crnogorci, crnogorski Srbi, crnogorski Albanci, crnogorski Muslimani/Bosnjaci, crnogorski Hrvati i Cigani, svi imaju jednaku vrijednost.
    Nadam se da ce nova Vlada biti Vlada svih gradjana Crne Gore, kojim, kako mi se cini, potreban je prije svega porast blagostanja, razvoj gospodarstva, borba protiv korupcije i kriminala, napredak u procesu pristupanja Uniji i t.d.
    Da sam Crnogorac ocevao bih od nove Vlade upravo ovako nesto
    To je potpuno druga ravan. Naravno, ne pravim razliku medju ljudima na osnovu toga koje su vjere i nacije. Toga se gadim. Ljude cijenim po onome sto su, sto pricaju i, narocito, sto rade. E zbog toga mi je Dritan blizak srcu. Ne zbog toga sto je Albanac.

  15. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Naime, sjeti se kako su prolazili svi protivnici režima od devedesetih do danas.
    Takoe. Sjetimo se tužnih sudbina Dake, Žarka Rakčevića, Bata Carevića, Vasilija Miličkovića...

    I ovi iz vlade nove su prošli golgotu...Krivi stan od države 130kvm, četvorocifrena plata; Bratićka, Dobričanin...suza da ti krene kad čitaš šta su ti ljudi preživjeli.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  17. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Moraš Ostoja ako ga misliš penziju tamo dočekat i kopat se.
    Ko zna ko će tad bit na vlast najbolje sa svima da si dobro.

    Ja sam drukčije situacije. Mene Crna Gora samo zanima ka časna zemlja dostojanstvenih ljudi. Ako nemože takva bit netreba mi nikakva.
    A ova izdaja zemlje se meni gadi. Gade mi se ljudi kojima istina ne znači ništa. Ljudi koji su nikakve vjere. Koji ne vjeruju niušta ljucko.

    A crnogorski srbi su politička kategorija. To su crnogorci mahom koji su za večeru prodali svoju zemlju prije sto godina kad su nastali.
    Uzeli su vjeru koja je nikakva.
    Albanci i Muslimani u Crnu Goru koji vjeruju njima išta su po mene sami krivci.
    Mogli su naučit iz istorije ko su ti srbi crnogorski bilo 18-te bilo 90-te.

    A ja znam da dosta njih nisu mutavi. Sa ljudima koji ne priznaju zločin nemaš se što nadat bez da ga ponove.
    Last edited by Ego_and_his_own; 05-12-20 at 10:28.

  18. #113
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zasto se ljudi van CG vise 'brinu' na nju no ovi koji zive tu?

    Od 5 ljudi sam istu pricu cuo. I to su ubijedjeni u to.

    Neznanje ili sto li vec ...

    Bas paradoks... Podjes zbog DPSa a onda zelis da su oni na vlasti. Koja je to dijagnoza?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ti ljudi su ubjedjeni da su svi srbi cetnici. Da je Mitropolija Crnogorsko primorska zlocinacka... A ne znaju da je pokojni Amfilohije, kada je DPS i Milo im voljeni, gurao drzavu i narod u gradjanski rat, sacuvao mir, usmjeruo gnjev ljudi u mirne i dostojanstvene litije, i spasio Crnu Goru.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  19. #114
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Meni je Dritan bas blizak zbog toga sto je Albanac, jer su onda svi Albanci drazi za "tonu" jer mi samo dokazuju da i tamo postoje ljudi pravicni, kojima je obraz preci od bilo cega i necu iste gledat drugacije od sebe, i uvijek gledam da u svakog oko mene nađem nekog drugog Dritana, koji ce mi odrzat vjeru u ljude sa kojim dijelim ovo parče zemlje koju danas zovemo CG, nekad je zvali Jugoslavijom, Zetom, Dukljom, Ilirijom itd.
    Sad se vratih sa biciklom sa Gorice, dakle nisam bio na Avalu, viđeh crkvu ispod Gorice nije ponešena još uvijek u Srbiju, eno ga i Hram gdje je bio, i Milenijum je cak na mjesto, cak viđeh i popa jednog ispred crkve, izgleda i ja i on se čudili čudu da se nismo probudili u Srbiju, da po nebu nema diverzantskih padobranaca rusije, srbije i ostalih pravoslavnih koji nemaju druge brige nego kako da okupiraju cg, da je izvedu iz evro-atlanskog puta, i da je pripoje drzavi u susjedstvu a sve po direkcijama i dekretima sanu-a.
    Zakleo bih se da viđeh da su popu dvije tri zene pokazivale pasos i listicu sa popisa gdje im pise da su srbi pa ih pusti da uđu ili su bile iz rusije.

    Inače sam slušao Vojka v "kako to" i jos uvijek se smijem i ne mogu da vjerujem da ima zivota posle dps-a, da se zemlja okrece i dalje, da je Srbija inostranstvo, da je pop u crkvu i da isti ne nosi kalaš ispod mantije(bar ne jos uvijek), da lovcen jos nije mrdnuo iznad ct, da hodza ne nosi nož ispod njegove mantije, da pop iz druge koncesije ne nosi aktovku para ispod mantije. Ali vidjeh opet zgrade gdje im mjesto nije, kisu da pada, parkirana auta po bulevara sa 4 migavca, da moram uzet na povratku litar tetrapak kravice, i sve isto samo njih nema u vladu.
    Nema više prdonja, patriJota, lopova, kretena, mediokriteta, kontrol-frikova, procent-ministara, plagijatora, forsiranja J, IJ gdje im mjesto nije, forsiranje novonastalih slova koja niko ne koristi, sem onih kojima je isto "arhaicno-književno" da bi zadovoljili svoju sujetu da su "različiti" od drugih, i ostalih dps kadrova u vladi, i sad je ostala samo nada u bolje da ću od plate moć da dočekam sledeci prvi, da će moć drug i rođak da izađu na tender sa svojom firmom nudeći znanje i referencu, a ne pare i clanstvo u lokalni odbor, da ce moc ona baba sto prodaje vunene carape po klupa da nadoknadi penziju koju nema, a ne streca od "komunalnih-sanitarnih i ostalih nazovi inspekcija" koje ce kontrolisat samo velike i iskljucivo velike, jer baba ne moze prodat preko dvije vunene carape dnevno, deset kutija cigara, a onaj prodaje robu sa rokom upotrebe jos pet-sest dana, laznim popustom, itd itd itd.
    I konacno izbacanje floskule,
    cuti, dobro je moze biti samo gore,
    I upotreba sledeće
    progovori, biti ce bolje, ne slušaju, zamijeni

    Prođe mi pola albuma "vojko" a ceka me posle coleman the sky is crying


    Poslato je nadam se

  20. #115
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Moraš Ostoja ako ga misliš penziju tamo dočekat i kopat se.
    Ko zna ko će tad bit na vlast najbolje sa svima da si dobro.

    Ja sam drukčije situacije. Mene Crna Gora samo zanima ka časna zemlja dostojanstvenih ljudi. Ako nemože takva bit netreba mi nikakva.
    A ova izdaja zemlje se meni gadi. Gade mi se ljudi kojima istina ne znači ništa. Ljudi koji su nikakve vjere. Koji ne vjeruju niušta ljucko.

    A crnogorski srbi su politička kategorija. To su crnogorci mahom koji su za večeru prodali svoju zemlju prije sto godina kad su nastali.
    Uzeli su vjeru koja je nikakva.
    Albanci i Muslimani u Crnu Goru koji vjeruju njima išta su po mene sami krivci.
    Mogli su naučit iz istorije ko su ti srbi crnogorski bilo 18-te bilo 90-te.

    A ja znam da dosta njih nisu mutavi. Sa ljudima koji ne priznaju zločin nemaš se što nadat bez da ga ponove.
    Ne mislim traziti penziju iz Crne Gore. Ova koju zaradim vani ce mi biti dosta. Crnogorske sam se vec odrekao.

    Ne zavism ni od koga, nikom nista ne dugujem, ne treba mi nicija usluga. Naucio sam da sve radim sam, ne preko reda niti "veze". Svakom mogu pogledati u oci, da ne spustam pogled. Volim da kazem sto mislim, a ne hajem mnogo sto drugi o tom misle. Ako ja mislim da sam u pravu.

    Tamo u CG imam veoma dobre drugove. To je blago ovog svijeta. Ne mislim da ce meni licno biti lose, koja god vlast da bude. Lako je zivjeti u CG ako imas dovoljno para. Zaradio sam toliko, da ne mogu potrosit. Da mi neko sad nudi neki veliki novac, rekao bi, "fala ne treba". Najsladji je novac koji sam posteno zaradis.

    Jedino mi je stalo da Crna Gora bude dobro uredjena zemlja u kojoj se ljudi nece djeliti po vjeri i naciji, dakle gradjanska Crna Gora jednakih sansi za sve podjednako. I dje ce zakoni vaziti za sve podjednako. Zemlja u kojoj ce postojati tolerancija za drugacija misljenja i ljudi se nece strecati da kazu sto misle. Mozda djeluje skromno, ali nije bas tako.

    Od ove vlade ocekujem da napravi napredak ka pravnoj drzavi jednakih gradjana. Ko god zeli dobro Crnoj Gori, pridruzice se toj zelji.

  21. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ma kakve veze ima vjera i nacija kad neko laže... prava vjera i nacija ne laže.

    Evo doći ću ja opet za par godina da vidim đe ste stigli sa željama i realnošću.. Vi dimo se tad ako bude ovog foruma. Ako ne, onda kako Bog da kome.

  22. #117
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ne no ću ve puštit da me čepite ođe. Nemoj da mi se obraćeš nikad više!

    Uveo bi ja vama američki sistem, stari crnogorski. Da su svi građani naouružani. Kako bi međusobno poštovanje skočilo odma tu.

    Tako ođe, svi naoružani pa se poštuju znaš kako. Tako je nekad bilo u Crnu Goru pa visok bio komunikativni standard.

    A ne ovo danas klošarsko ponašanje i davamje sebe svakakvih prava. Misle mogu tako bez posledica.

    U ove par dana nema što nisam doživio ođe. Te bi da mi uskrate vjerka prava te politička.... ma tu da mogu bi te gazili do iznemoglosti.

    Kako se iskvario narod.
    Ego druže...Nije li građanska država najpribližnija hrišćanskom učenju jer Bog ne gleda ko je ko. Niti je Bog Crnogorac, ni Srbin, ni Hrvat...Dao bi nam oružje? Ja ne bi dao oružje, dao bi djeci bolje školstvo, uložio bi sve u znanje, a oružje koje prizivaš neka ostane za devedesete , a pamtiš ih vrlo jasno i to koliko nam je dobra donijelo.
    Ne znam što si doživio ođe, a da nisu mnogi od nas decenijama od mnogih "patriota".
    Narod se iskvario odavno...odavno.

  23. #118
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Moraš Ostoja ako ga misliš penziju tamo dočekat i kopat se.
    Ko zna ko će tad bit na vlast najbolje sa svima da si dobro.

    Ja sam drukčije situacije. Mene Crna Gora samo zanima ka časna zemlja dostojanstvenih ljudi. Ako nemože takva bit netreba mi nikakva.
    A ova izdaja zemlje se meni gadi. Gade mi se ljudi kojima istina ne znači ništa. Ljudi koji su nikakve vjere. Koji ne vjeruju niušta ljucko.

    A crnogorski srbi su politička kategorija. To su crnogorci mahom koji su za večeru prodali svoju zemlju prije sto godina kad su nastali.
    Uzeli su vjeru koja je nikakva.
    Albanci i Muslimani u Crnu Goru koji vjeruju njima išta su po mene sami krivci.
    Mogli su naučit iz istorije ko su ti srbi crnogorski bilo 18-te bilo 90-te.

    A ja znam da dosta njih nisu mutavi. Sa ljudima koji ne priznaju zločin nemaš se što nadat bez da ga ponove.
    Evo i moji su preci dočekali Petroviće u Staru Crnu Goru kad su došli iz ...ti ćeš bolje znat' okle.Mo'š ti mene etiketirat' ka srbina,crnogorskog srbina ili kako god,tvoje pravo.Ja tebe nisam etiketirao kao Egipćanina ili Spartanca.Lako je laprdati o filosofiji i mitologiji iz bijelog svijeta,no ajd ti kod mene u Cuce kad uvatiš malo godišnjeg odmora u taj bijeli svijet da zajedno trijebimo one doline od kršâ i brojimo krvna zrnca.Ti meni pa ja tebi.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. #119
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. sreća

    Evo malo "come back" na temu.
    Najzad sto bi rekli neki "narodno", a patriJoti ovi sjevernjaci(srbi) što oce da oslabe "vojsku" da ne bi vježbali kad dođu padobranima da nas nose za Jagodinu.

    Ministarko sve ti ćetalo. Ima CG dovoljno "kvadrata" za drugu lokaciju, ima CG dovoljno pameti da se ne"gura inat" jer je neko iz kancelarije odlučio da je to ta "lokacija" i ako odustane od iste da mu je država ugrožena.

    https://www.vijesti.me/v/492133


    Poslato je nadam se

  25. The Following User Says Thank You to licmius For This Useful Post:


  26. #120
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Medo napusta parlament.
    Opet.

    Ali samo jos 5 minuta mama.
    Samo jos jednu cokoladicu i krecem...

    Dugo cemo mi njega jos gledati.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  27. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  28. #121
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ignore majka. Ako vas zanima kako izgleda prosjecan glasac PZP upravo ga gledate.
    Kao medojevica da slusam. Ja ovo...ja ono...ja vam sve objasnio....
    Evo je i onaj objasnio, vidim pohvali se izjavom za medije, kako je on detaljno objasnio sta vlada treba da radi.
    Kao da ega slusam. I njegovo je bilo "ja bih pohapsio, uzeo, zabranio...."
    Jeste da nije trazio postovanje uvodjenjem oruzija i nije toliki vjernik kao ovaj, ali je prica ista.
    Da srbuju ovdje rekao bih Balkan Info, ali ovako bas ne znam. Ima li sta po tih tvitera sta gledaju ovi ljudi. Ima li tih QAnon stranica i kod nas
    Last edited by Hell Raiser; 05-12-20 at 13:34.

  29. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:

    Emp

  30. #122
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Volio bi u skorije da vidim racionalizaciju citaj. prodaju skoro svih sluzbenih vozila. Cini mi se da ih imamo oko 4000. Samo za zdravstvo, policiju i ostale sluzbe koje stvarno obavljaju djelatnost da ostanu auta, a ove ostale prodat odma.

    Kad vidim mercedese zatamnjene MORT od 5000 kubika nije mi dobro.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  32. #123
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ništa dok ne vidim dva majbaha na autodiler.me

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  33. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Volio bi u skorije da vidim racionalizaciju citaj. prodaju skoro svih sluzbenih vozila. Cini mi se da ih imamo oko 4000. Samo za zdravstvo, policiju i ostale sluzbe koje stvarno obavljaju djelatnost da ostanu auta, a ove ostale prodat odma.

    Kad vidim mercedese zatamnjene MORT od 5000 kubika nije mi dobro.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Koliko se sjecam to je jedan od prvih najavljenih prioriteta.

    Ja bih volio da vidim kresanje budzeta za kancelariju predsjednika. Otkako je Djukanovic dosao povecali su ga bezobrazno. Dosta mu je 5000 mjesecno za te njegove protokolarne duznosti.

  34. #125
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Srce mi je na mjestu <3

    https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1406585...ndo%20internal

    Imacemo more I jos jednu bratsku drzavu Republiku Srpsku da spojimo s nama i nebo je granica

    https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1406565...ndo%20internal


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 5 of 1249 FirstFirst 12345678915551055051005 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •