Page 477 of 1249 FirstFirst ... 377427467473474475476477478479480481487527577977 ... LastLast
Results 11,901 to 11,925 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11901
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Mislim da je Zdravko ovim izveo na čistac sve i da ih je satjerao u ćošak. Temeljni će se potpisivati u Crnoj Gori kako dolikuje, a da će Sabor imenovat Joanikija jer nemaju kud, ako bude neko drugi svima će biti jasno da je Vučić patrijarh.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #11902
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    dobro je što ambasade podržavaju ovu vladu. to je koliko toliko sigurno. a DF neka je obali, samo to moraju uraditi sa DPSom pa da ih vidimo

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #11903
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ovo je takva samarcina ekipi iz DFa da niste ni svesni...

    Zdravko im je direkt odgovorio, i posle ovakvog pisma, svako normalan bi uskratio podrsku premijeru... ali avaj.. obore li vladu, nece preci ni 10%, narod ce ih rastrgnuti..

    Ostanu li u vladi bice posrani i nemaju vise nikakvo pravo da pricaju bilo sta...

    Krivi im ga je dobro zavukao...

    Da mene pita, posle ovog pisma, nikakva komunikacija i prepucavanje sa njima... samo rad, i na glasanje, pa ako ce da obaraju vladu nek to rade uzivo u prenosu...

    Ako se slize sa njima posle ovoga i Krivi gubi

  4. #11904
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mene ne bi čudio neki dil DF i DPS ali oni nemaju podršku EU i zapada. To je veoma jasno. Ko god misli da će Njemac oprostiti pare koje su davali CG da bi te pare se vrtjele na namjestenim tenderima, kupovali stanovi i skupa auta sljama dps-a, taj ne zna koliko takve stvari su na zapadu neoprostive. A sama najava da su trazili jasno ispitivanje odgovornosti za kredit autoputa znači da će mnogi završiti u Spužu ako EU odluči da nas pomogne.

  5. #11905
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nista ja ne racunam ako se ne objavi konacno video snimak sastanka pod Ostrogom. Mnogi pocnu da zamackuju i dobiju crvenilo u licu kad se to spomene.

  6. #11906
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nista ja ne racunam ako se ne objavi konacno video snimak sastanka pod Ostrogom. Mnogi pocnu da zamackuju i dobiju crvenilo u licu kad se to spomene.
    To će se izvaditi kad mu bude vakat.

    Zamislite kad krene narod sa litija da sluša Pipuna kako viče na pokojnog Amfilohija.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #11907
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Zamislimo narod koji glasa Mila, Pipuna, Draginju, Puru itd... Što će nama snimci? Najbolji snimak nas samih je što 3 decenije živimo kao jadnici u državi bez ijedne otvorene fabrike, a đe je svađa i vika non stop

  8. The Following 5 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  9. #11908
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Nervira ga sto Zdravko kad je vec stigao u Beograd nije pustio da mu pale sklempe kao sto su navikli po Srbiji no se uzjogunio
    Uzjogunio se, pa danas piše pokajnička pisma.

  10. #11909
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,465
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Daca na aparatima.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. The Following 8 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  12. #11910
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Uzjogunio se, pa danas piše pokajnička pisma.
    skapirali smo. samo SNS i to. ođe si vrijeđao Crnogorce, jasno da imaš problema sa Krivokapićem

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #11911
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zamislimo narod koji glasa Mila, Pipuna, Draginju, Puru itd... Što će nama snimci? Najbolji snimak nas samih je što 3 decenije živimo kao jadnici u državi bez ijedne otvorene fabrike, a đe je svađa i vika non stop
    Mada, ja sam glasa za Draginju na predsjedničke . Tad se nije znalo da nije dobro s' glavom, mada je moguće da je prsla kasnije. A bilo je svejedno u prvi krug ko je, samo da niko ne prebači 50%.

    A i smatrao sam da je ok podržat ženskog kandidata iz opozicije.

    Sad sa ove distance.... Blam.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #11912
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ide gaaaaaas!!!




    Slavice i ko nece

  16. #11913
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Brate,glasao si ženu ivice stankovića,šta dalje da se prica...
    zdravko nastavlja da buca,vrijeme je bilo više,jer odje nekima odgovaraju stalno neke tenzije i na tome dobijaju svoje glasove,valjda je vrijeme da se krene naprijed.

    Zato sam za zdravka,UrU,demokrate i ko god želi da se pridruži toj zdravoj strani,mada mislim da nas je i dalje nedovoljno,ali vremenom će narod shvatit valjda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  18. #11914
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ide gaaaaaas!!!




    Slavice i ko nece
    Greote.

  19. #11915
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Pitanje SPC/MCP u Crnoj Gori je slicno problemu Palestine i Izraela - jedino pravedno rjesenje nikad nece biti postignuto, samo ono manje pravedno i manje uzasno od nekog drugog. S tim da mi je mnogo vise stalo do sudbine Palestinaca od statusa SPC u CG, sa kojom je narod zaludjen.

    A svi mi koji ne volimo SPC cemo od blata pravit Amfilohija, koji je bio direktan, iskren, bez dlake na jeziku, u poredjenju sa nekim novim generacijama klerika koji nam se i koje nam (na primjer neki ljudi iz Vijesti tipa Miodraga Perovica) predstavljaju kao pomiritelje naroda u Crnoj Gori, koji nam velikosrpsku pricu za razliku od Amfilohija motaju u iljadu oblandi, sarmi, kruze oko tebe ki macka oko vruce kase. Nema brale moj. Sovinizam je lijep u odnosu na velikodrzavne ideje umotane u celofan "pomirenja".

    Ili kako jednom rekoh jednom mladom nacisti iz jedne susjedne drzave, fanaticnom obozavatelju Hitlera, zagovorniku Holokausta, posle mnogo truda da mu objasnim da nije u pravu, kad sam vidjeo da nista nisam postigao - rekao sam mu samo - ostani takav kakav si - ne mijenjaj apsolutno nijedan stav ni nacin na koji ih iznosis. (Ostani vidljiv).

    Od motiva donosenja Zakona o slobodi vjere od strane bivse vlasti do danas dosta je toga misterija. Nije iskljuceno da su taj zakon podrzavali Irinej i Vucic. I DF svakako. Do toga kako je krivokapic zavrsio navodno na celu liste DF-a pod uticajem Joanikija, Gojka Perovica, Amfilohija, koji ne podrzavaju isti taj DF, a i Zdravko nije pao s kruske, zna da su ovi filijala DPS-a pa je pitanje kako je pristao na saradnju sa njima, sa srpskim krilom DPSa. Mada je i bazicni DPS zapravo prosrpski iz mnogo razloga. Izborna kampanja koalicije Za buducnost CG, dje se pojavljivao samo Krivokapic, a onda vec 31.avgusta bio pljuvan od strane svih tih ljudi sa te liste...Mnogo je tu otvorenih pitanja i sve se nadovezuje na aktuelno potpisivanje ugovora sa SPC od strane premijera.

    Ne navijam ni za Joanikija ni za nekog drugog, moguce da bi taj neki drugi pravio vece nacionalne podjele u Crnoj Gori, ali pravice ih i ovaj prvi.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  20. #11916
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Brate,glasao si ženu ivice stankovića,šta dalje da se prica...
    zdravko nastavlja da buca,vrijeme je bilo više,jer odje nekima odgovaraju stalno neke tenzije i na tome dobijaju svoje glasove,valjda je vrijeme da se krene naprijed.

    Zato sam za zdravka,UrU,demokrate i ko god želi da se pridruži toj zdravoj strani,mada mislim da nas je i dalje nedovoljno,ali vremenom će narod shvatit valjda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Haha true.

    Zajebala me sestra rođena, ona rekla da će za Draginju jer smatra da je red da je podrži kao ženu. Ja reko zbilja red je žene podržat, kad ono Draginja fckin' luda.

    Samo SDP je u periodu od 2015-2019 bio strogo opoziciona partija.

    Što im bi, ne znam, al sami su donijeli odluku koja će ih dovesti do nestanka sa političke scene.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #11917
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Nisam izlazio na te izbore(zadnji put sam izašao da glasam lekića,onda nisam do 30avgusta)mada moram reci da je i meni tad bila prihvatljiva,ali znao sam da će kad dođje stani pani(a došlo je to vrijeme)sdp opet u zagrljaj dpsu,pričao sam to i onda kad su se tek “pocijepali”...

    Sto se ovoga sad tiče,to je jasno koliko i politika fronta recimo,ispiranje mozga narodu zarad glasova,vrijeme je da se distanciramo od takvih partija,možemo svi zajedno da budemo,nećemo se uvijek slagat oko svega ali ne mora da znaci da treba svako u svoj tor...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  23. #11918
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakav je život muškarcu koji živi sa ženom poput Draginje to sam se uvijek pitao? Stvarno mislim da je onakvo ponašanje psihički poremećaj

  24. #11919
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovo je fabrika za novu mercedesovu C klasu u Dojčland. Kod nas i dalje mnogi u državnim firmama ne znaju za e-mail... Živimo živote trovani tenzijama, dok su likovi poput Sava Parače uzimali nekoliko otpremnina, obezbijedili unučad i proputovali svijet...


  25. #11920
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Iskreno, izbor nasljednika TRONA SVETOG PETRA CETINJSKOG će mi imat toliko težine ( koliko mu pridajete ), na onaj dan kad ga budu činjeli ONI KOJI SU NA TAJ ISTI TRON BIRALI TOG ISTOG PETRA.
    Dotle, svi su vam ti izbori manje više isti, iako jes zanimljivo gledat kako bukvalno sve strane ovđe ( a i šire ) nađoše način da iz ove sprdnje skupljaju poene.

    Isto tako, mnim da se zemlja sa premijerom koji je toliko pisama napisao svome narodu još nije rađala.

    I, konačno, da nije ko probao da kupi karte za onaj čuveni let Air Montenegra? Ako jeste, baš me zanima je li uspio.

    A budžet puštite, i tako mu nije vakat.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  26. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  27. #11921
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Evo koga interesuje da se uključi u "početnu fazu pripreme Programa za privlačenje digitalnih nomada i podsticanje stranih investicija"

    https://www.gov.me/clanak/javni-pozi...ane-javnosti-2

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #11922
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Iskreno, izbor nasljednika TRONA SVETOG PETRA CETINJSKOG će mi imat toliko težine ( koliko mu pridajete ), na onaj dan kad ga budu činjeli ONI KOJI SU NA TAJ ISTI TRON BIRALI TOG ISTOG PETRA.
    Dotle, svi su vam ti izbori manje više isti, iako jes zanimljivo gledat kako bukvalno sve strane ovđe ( a i šire ) nađoše način da iz ove sprdnje skupljaju poene.

    Isto tako, mnim da se zemlja sa premijerom koji je toliko pisama napisao svome narodu još nije rađala.

    I, konačno, da nije ko probao da kupi karte za onaj čuveni let Air Montenegra? Ako jeste, baš me zanima je li uspio.

    A budžet puštite, i tako mu nije vakat.
    Neko piše pisma, a neko pljačka konavle i svoj narod...možda si zaboravio i preCednika da potkačiš u svojim "nepristrasnim" analizama...

  29. #11923
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Neko piše pisma, a neko pljačka konavle i svoj narod...možda si zaboravio i preCednika da potkačiš u svojim "nepristrasnim" analizama...
    Ahahahahahaha, eo ga onaj čuveni manevar- od mojega o budžetu ti ga zavrnu u Konavle

    Ali eto, da te ispoštujem, mnogo mašiš adresu.
    Mene mašiš e sam u ta doba glasao Ljubišu.
    Preshjednika mašiš e je u ta doba bio adolescent premijer, u sistemu u kojem se preshjednik praktično sve pitao. A taj preshjednik je bio rodonačelnik politike koju ođe tako bučno zastupaš, da štos bude veći

    Za šta da ga kačim, što nema budžeta, ili što nema karti, nema sajta, nema...?
    Za rezultate njegove vlasti potkačio sam ga na poslednjih četvoro izbora, što je, cijenim, mnogo više od bar polovine vas što se bukate sa tries godina opozicionarstva ovuda.

    Za tu praznu priču za ćeranje vode na neke svoje vodenice, tebe ne smijem kačit, da me opet ne pozoveš da se onako viteški pobijemo u inboks, zato te pozrdavljam
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  31. #11924
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Vojničkim rječnikom rečeno, YK je žestoko uzvratio. Neće se drijemat Andriji M. Mada, to su ljudi debelog obraza.

    ZK nije tipični političar i to je ovim pismom pokazao. Mislim da je bio saćeran u ćošak raznoraznim pritiscima, uključujući čak i njegovu crkvu, pa je riješio da oduši i kaže što mu je na srcu. Vjerujem da će pismo naići na pozitivan odjek u CG, jer narod voli ovakve izlive iskrenosti. Posebno kad dolaze od političara na takvim pozicijama. Ovo je i žestok šamar DF-u.

    Bog mu pomogao!

  32. The Following 9 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  33. #11925
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo koga interesuje da se uključi u "početnu fazu pripreme Programa za privlačenje digitalnih nomada i podsticanje stranih investicija"

    https://www.gov.me/clanak/javni-pozi...ane-javnosti-2

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kimmi bih kod jednog iz agencije on je ovaj projekat prije godinu uradio ))

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Page 477 of 1249 FirstFirst ... 377427467473474475476477478479480481487527577977 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •