Page 271 of 1249 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275281321371771 ... LastLast
Results 6,751 to 6,775 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #6751
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Jes Daka. Trebace mu kad bude tunel zatrpavao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa kako ce za PG ))

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  2. #6752
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Vijesti polako pocele sa cackaju Vladu. Dje li je pukla tikva zajade?
    Danas uz trebinjsku ekskurziju evo i priloga o rezultati DHL posiljke u vezi Marovica. Zero.
    Cak se i nase Ministarstvo oravde ne glaska.
    Jedino Pipun nesto smatra

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/51...lja-se-cutanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  3. #6753
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vijesti polako pocele sa cackaju Vladu. Dje li je pukla tikva zajade?
    Danas uz trebinjsku ekskurziju evo i priloga o rezultati DHL posiljke u vezi Marovica. Zero.
    Cak se i nase Ministarstvo oravde ne glaska.
    Jedino Pipun nesto smatra

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/51...lja-se-cutanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A možda su vijesti eto koliko toliko malo više objektivni od cdm-a i ostalih?

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  4. #6754
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Vijesti i objektivnost u istoj recenici >

  5. The Following User Says Thank You to SERIUS.MNE For This Useful Post:


  6. #6755
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Da Crna Gora odbija da izruči nekog osuđenika Srbiji, pogotovo za vrijeme prethodne vlasti, Knežević ne bi ništa smatrao nego bi vrištao kako moramo da ga izručimo.

  7. #6756
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Umirovljeni episkop zahumsko-hercegovački Atanasije blagoslovio je skup i poručio da ne provociraju Hercegovce, jer će uzeti mošti svetog Vasilija Ostroškog i prebaciti ga u Hercegovinu.
    On je ispričao istorijat kako su mošti Svetog Vasilija stigle u Manastir Ostrog i istakao da Crnogorci ne treba da ljute Hercegovce.
    „Nemojte nas ljutiti, jer možemo uzeti ćivot Svetog Vasilija Ostroškog u preneti ga u Hercegovinu, u njegovo rodno mesto“, poručio je vladika Atanasije.

    Generalno ne volim gledat političare na sahrane ali prošireni sastav da oda počast ovom čovjeku koji bi nosio nečije mošti iz sopstvenog manastira ( sve i da nije tako ) je prećerano ...

    deuscroix

  8. #6757
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Umirovljeni episkop zahumsko-hercegovački Atanasije blagoslovio je skup i poručio da ne provociraju Hercegovce, jer će uzeti mošti svetog Vasilija Ostroškog i prebaciti ga u Hercegovinu.
    On je ispričao istorijat kako su mošti Svetog Vasilija stigle u Manastir Ostrog i istakao da Crnogorci ne treba da ljute Hercegovce.
    „Nemojte nas ljutiti, jer možemo uzeti ćivot Svetog Vasilija Ostroškog u preneti ga u Hercegovinu, u njegovo rodno mesto“, poručio je vladika Atanasije.

    Generalno ne volim gledat političare na sahrane ali prošireni sastav da oda počast ovom čovjeku koji bi nosio nečije mošti iz sopstvenog manastira ( sve i da nije tako ) je prećerano ...

    Dokle bismo stigli kad bismo ljudima potezali sve sto su ikad rekli za zivota.

    Sa nasim Predsjednikom Hrvati nikad rijec ne bi progovorili, a bogami i malo ko od komsijskih naroda.

  9. #6758
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Polako ali sigurno ulazimo u metafiziku što je podjednako uzrokovano koronom i kombinacijom politike&duhovnosti ... zaključavanje + ispiranje mozga na tv ... možda bi trebalo napravit barku i otvorit česme ...
    deuscroix

  10. The Following 2 Users Say Thank You to night_silence For This Useful Post:


  11. #6759
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    ...Pravo da ti kažem, mislim da je ovaj incident totalna sitnica. Trebalo bi da izbjegavaju jer se pravi vještačka histerija, ali će se zaboraviti za dva dana...
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dokle bismo stigli kad bismo ljudima potezali sve sto su ikad rekli za zivota...
    Složiću se da smo skloni političkoj demenciji i zaboravljanju (za par dana) stvari koje inače ne bi trebale da se zaboravljaju. Upravo je taj mehanizam da ne kažem fenomen DPS koristio 30-ak godina (između ostalih stvari) da birači "zaborave" na razne afere i izjave koje bi realno trebale da se i zapamte i da se kazne. Bojim se da relativizacijom ponašanja premijera, njegovih izjava i postupaka (i drugih članova Vlade) nastavljamo sa praksom kolektivnog zaboravljanja, koliko se god izjave i postupci činili minimalni ili umanjivali. U tom kontekstu mogu da shvatim da pojedini forumaši insistiraju na tezi da je ova vlast ista kao prethodna, što bi po meni bilo porazno i za šta se i dalje nadam da nije tako. Samo ne bih volio da dođemo u situaciju da nastavimo sa praksom zaboravljanja za par dana pa da prođe 30-ak godina dok opet ne zaboravimo da smo zaboravni i sjetimo se svega.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  12. The Following 2 Users Say Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  13. #6760
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Polako ali sigurno ulazimo u metafiziku što je podjednako uzrokovano koronom i kombinacijom politike&duhovnosti ... zaključavanje + ispiranje mozga na tv ... možda bi trebalo napravit barku i otvorit česme ...
    Ovo je četvrta dimenzija, ovo u čemu sad živimo. Mi smo uspjeli da je otkrijemo.

  14. #6761
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dokle bismo stigli kad bismo ljudima potezali sve sto su ikad rekli za zivota.

    Sa nasim Predsjednikom Hrvati nikad rijec ne bi progovorili, a bogami i malo ko od komsijskih naroda.
    Slazem se,ali vjerski poglavari moraju kao takvi valjda imat posebnu libelu za svaku iskazanu rijec...tako ih ja makar dozivljavam.
    Stoga mi i teze pane neka neukusna ocjena ili izjava sa te bande.
    Pogovoto ako se ponavlja.
    Last edited by Sidewinder; 08-03-21 at 10:25.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  16. #6762
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ili ne pretražih dobro temu (više vjerovatno), ili mi je nevjerovatno da ovo niko nije spomenuo? U suštini šta bi ovo trebalo da znači, prekid bilo kakve diplomatije? Koji će mu k ovakve izjave s obzirom da je potpisao sporazum, bespotrebno ulaženje u smaranje sa vlastima Kosova (granice, Kamenovo...) ali bez ikakve potrebe ? Da se razumijemo, ne bih vjerovatno ni ja priznao Kosovo ali ja nisam premijer i mogu to da vičem koliko mi je volja, ne tangira nikoga...

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...je-mog-dolaska
    Last edited by BiTrAtE; 08-03-21 at 12:43.
    War. War never changes.

  17. #6763
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Da li to znači da on nikada neće otići do Prištine, Ili primiti njihovu delegaciju, moguće, čak i vjerovatno, ali ne vidim problem. Iliti u prevodu ne mora da mu se sviđa ali poštuje tu odluku kao gotovu stvar.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  18. #6764
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ili ne pretražih dobro temu (više vjerovatno), ili mi je nevjerovatno da ovo niko nije spomenuo? U suštini šta bi ovo trebalo da znači, prekid bilo kakve diplomatije? Koji će mu k ovakve izjave s obzirom da je potpisao sporazum, bespotrebno ulaženje u smaranje sa vlastima Kosova (granice, Kamenovo...) ali bez ikakve potrebe ? Da se razumijemo, ne bih vjerovatno ni ja priznao Kosovo ali ja nisam premijer i mogu to da vičem koliko mi je volja, ne tangira nikoga...

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...je-mog-dolaska
    Premijer je tako zablistao na trebinjskoj ekskurziji da se jednostavno ne stiže raspraviti svaki njegov gaf tokom dana.

  19. #6765
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ili ne pretražih dobro temu (više vjerovatno), ili mi je nevjerovatno da ovo niko nije spomenuo? U suštini šta bi ovo trebalo da znači, prekid bilo kakve diplomatije?...
    Ma kakvi, samo kaze covjek da ne bi on to uradio, ali je sad gotov posao. Kao kad Milo kaze da on nikad ne bi napao Dubrovnik da je tada bio na vlasti ali sad bi sta bi.

  20. #6766
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Složiću se da smo skloni političkoj demenciji i zaboravljanju (za par dana) stvari koje inače ne bi trebale da se zaboravljaju. Upravo je taj mehanizam da ne kažem fenomen DPS koristio 30-ak godina (između ostalih stvari) da birači "zaborave" na razne afere i izjave koje bi realno trebale da se i zapamte i da se kazne. Bojim se da relativizacijom ponašanja premijera, njegovih izjava i postupaka (i drugih članova Vlade) nastavljamo sa praksom kolektivnog zaboravljanja, koliko se god izjave i postupci činili minimalni ili umanjivali. U tom kontekstu mogu da shvatim da pojedini forumaši insistiraju na tezi da je ova vlast ista kao prethodna, što bi po meni bilo porazno i za šta se i dalje nadam da nije tako. Samo ne bih volio da dođemo u situaciju da nastavimo sa praksom zaboravljanja za par dana pa da prođe 30-ak godina dok opet ne zaboravimo da smo zaboravni i sjetimo se svega.
    Nesretna junska klasa 1991. je bila nesretna sa milion razloga. Vjerovatno najnesretnija što je moglo bit.
    Između ostalih, recimo, iskopavala je đecu od 4 do 6 godina, iz dvorišta vrtića u Borovo Selo.
    Poslije toga, na obavezno gledanje dnevnika u 19.30h, gledala je kako budući ministar odbrane SRJ pregleda tijela, navodi broj godina, i pokazuje otvore na lobanjama, objašnjavajući kako su đeca pobijena.
    Poslije toga, gledala je par nedelja pojašnjavanja, jesu li đeca bila katolička lli pravoslavna.
    Poslije toga su uslijedile godine istoga, MI i ONI.
    Suština svega.

    A što je danas?
    Danas, većina ovih ljudi ođe je bila i suviše mlada da bi to pamtila. Ili nije tad bila ni rođena.
    A čoek kojem je Vlada CG neki dan poslala četvoročlanu delegaciju na sahranu je bio jedan od najvećih teologa. Toga, tadašnjeg, MI - i - ONI teologa.
    I moš to ovoj digitalnoj mlađariji prodat kako oćeš.
    Jer je to ODUVIJEK tako.
    Jer su i ONI tako radili.
    Jer je i MILO tako govorio.

    Kad pomeneš ZABORAV, reko si svu suštinu naše nevolje.
    Uz ODSUSTVO SAMOSTALNOG MIŠLJENJA, svu suštinu ovog beskrajnog kruga nesreća koji nam se ponavlja.

    No mene ne treba slušat, očito je da pominjanjem takvih stvari spinujem da se pobrišu DPS nepočinstva.
    Iako ih sa vlasti nije spuštila ni sva opozicija, u četiri kolone sa onim jednim poslanikom viška, ni Hrvati što se onako sapletoše i padoše na oštru stranu shjekire, no baš ja, i dvadesetak hiljada ovakvih.

    Jesam jeretik, ali nešto mislim da se i ovoj vladi piše ista sudbina.
    Ne što je Milo reka, no što su nebeski neznaveni.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  22. #6767
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    "Dok su narod trovali pričom o Srbiji, odvijala se prvobitna akumulacija kapitala u Crnoj Gori, koja je postala feud nekoliko porodica. I šta imamo danas? Nezavisnu Crnu Goru koju Srbija nije ugrozila ničim i prebogate pojedince koji su ugrozili Crnu Goru".

    Nalupetao se čovjek za sve pare. Prvobitna akumulacija kapitala se dešavala za vrijeme zajedničkog dps-a i za vrijeme "Jugoslavije bez alternative". Sve je neko čekao referendum da očerupa državu, no određenopj grupaciji ne odgovara da se narod sjeća koja je ideologija bila dominantna u vrijeme prvobitne akumulacije kapitala.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  24. #6768
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    "Dok su narod trovali pričom o Srbiji, odvijala se prvobitna akumulacija kapitala u Crnoj Gori, koja je postala feud nekoliko porodica. I šta imamo danas? Nezavisnu Crnu Goru koju Srbija nije ugrozila ničim i prebogate pojedince koji su ugrozili Crnu Goru".

    Nalupetao se čovjek za sve pare. Prvobitna akumulacija kapitala se dešavala za vrijeme zajedničkog dps-a i za vrijeme "Jugoslavije bez alternative". Sve je neko čekao referendum da očerupa državu, no određenopj grupaciji ne odgovara da se narod sjeća koja je ideologija bila dominantna u vrijeme prvobitne akumulacije kapitala.
    Pa znaš kako mnogi su postali anti DPS posle 1997, jer do te godine DPS je bio na pravom putu.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #6769
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Naravno. Neki poslije 1997, neki poslije 2002, a neki poslije 2006. Uostalom, ni poslije 2006. se nisu bunili proziv dps-a dok nije napao glavni simbol te gtupacija. Prvi Krivokapić nije mislio da dps radi išta strašno do pretprošlog decembra. Neće biti da je država očerupana od decembra 2019. do 30. avgusta 2020.

  26. #6770
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Naravno. Neki poslije 1997, neki poslije 2002, a neki poslije 2006. Uostalom, ni poslije 2006. se nisu bunili proziv dps-a dok nije napao glavni simbol te gtupacija. Prvi Krivokapić nije mislio da dps radi išta strašno do pretprošlog decembra. Neće biti da je država očerupana od decembra 2019. do 30. avgusta 2020.
    Ljudska pricipijelnost i pravdoljubivost rađaju se sa jaukom guze kojoj je nešto počelo nedostajati. Pun stomak generiše optimistički pogled na svijet. Principijenost se uglavnom prostire do sopstvene guze. Čovjek gleda na svijet kroz naočare sopstvene pokvarenosti. Treba još ovih univerzalnih?

  27. #6771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Pa je li moguće ovo, ruski agenti u vrhu NATO presreli Ljušinog goluba pismonošu sa upozorenjem.

    "Čelnik Agencije za nacionalnu bezbjednost Crne Gore, Dejan Vukšić, boravi u radnoj posjeti Briselu, gdje je, kako je saopšteno iz Vlade, ostvario niz sastanaka sa visokim zvaničnicima NATO u sjedištu Alijanse, na čelu sa Dejvidom Katlerom, pomoćnikom Generalnog sekretara NATO."

    https://www.pobjeda.me/clanak/vuksic...rocesima-u-anb

    Ali... ali... upozorenja Zapada, okretanje leđa novoj vladi, advokat kavčana, ruski agenti, ljutnja Amerikanaca, jed Luksemburžana, vratite nam DPS. Je li moguće da sve to lagarija bijaše?

  28. #6772
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa je li moguće ovo, ruski agenti u vrhu NATO presreli Ljušinog goluba pismonošu sa upozorenjem.

    "Čelnik Agencije za nacionalnu bezbjednost Crne Gore, Dejan Vukšić, boravi u radnoj posjeti Briselu, gdje je, kako je saopšteno iz Vlade, ostvario niz sastanaka sa visokim zvaničnicima NATO u sjedištu Alijanse, na čelu sa Dejvidom Katlerom, pomoćnikom Generalnog sekretara NATO."

    https://www.pobjeda.me/clanak/vuksic...rocesima-u-anb

    Ali... ali... upozorenja Zapada, okretanje leđa novoj vladi, advokat kavčana, ruski agenti, ljutnja Amerikanaca, jed Luksemburžana, vratite nam DPS. Je li moguće da sve to lagarija bijaše?
    Zna se ko MORA da se sluša

  29. #6773
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Živo me zanima oće li stavit to imenovanje na dnevni red vlade kad se vrne, da vidimo kako je prošo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  30. #6774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Živo me zanima oće li stavit to imenovanje na dnevni red vlade kad se vrne, da vidimo kako je prošo
    Sama cinjenica da su ga zvali u Brisel i nivo sastanaka koje je imao mnogo govori.

  31. #6775
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sama cinjenica da su ga zvali u Brisel i nivo sastanaka koje je imao mnogo govori.
    To i ja mislim.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 271 of 1249 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275281321371771 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •