Page 174 of 1249 FirstFirst ... 741241641701711721731741751761771781842242746741174 ... LastLast
Results 4,326 to 4,350 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #4326
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    #fakenews

  2. #4327
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Čast je kada vas ovakvi blate.

  3. #4328
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ovo ce biti kao ona ponuda za 1euro i MA. Vec rekoh kako bih to rijesio.
    Imate 15 dana za isporuku, pored nas je WHO, dobicete kontakt da oni isprate lanac snabdijevanja i odakle ste nabavili i oni garantuju ispravnost.
    Ukoliko ne bude u razumnom roku od 20 dana isporuka, proglasiti nepozeljnim osobama, protjerati njih i savjetnike pa neka onda nude vakcine.
    Toliki grc i pravdanje jos ne mogu da ukapiram iskreno.
    Ako im bude fora donacija, ali kad bude slobodnih vakcina, brzo bi se saznalo poslije ovakve izjave vlade.
    A ako kazu izvinite mi se salili, dacemo kad bude, opet bih ih protjerao. I njih i sav njihov tim. Pa neka upravljaju iz susjedne drzave

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #4329
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čast je kada vas ovakvi blate.
    Malo odmaram od foruma, ali vidim da se ovdje prica kao da je na CT bilo nekakva razmjena kafanskog misljenja.
    Pa da bar imamo sve informacije

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #4330
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja prvi put čujem za ovu Deripsakinu fondaciju a evo rekoše da su poklonili laboratorije vrijednosti 700.000 € a opet vi kažete da ne vjerujemo, ima li ko iz Kotora da nam kaže postoji li ta laboratorija ili ne .

    Kad smo već kod toga niko više ne pominje ni Mijača ni MA, svako čudo za tri dana.
    Takodjer po prvi put cujem za ovu fondaciju, a zivim u Rusiji i poslovno sam vezan uz sferu zdravstvene zastite a poznajem i kljucne igrace u sferi filantropije.
    http://volnoe-delo.ru
    Ali ako je istina ono o cemu pise AntenaM ... ja stvarno nemam sto da kazem.
    Posebito ona izjava ministrice koja je navodno "kazala da ne želi da prihvati te vakcine jer je to „donacija za DPS“".
    Za objaviti tako nesto oni iz AnteneM trebaju posjedovati 100% sigurni dokaz da je dala upravo onakvu izjavu
    Last edited by A+A; 29-01-21 at 10:48.

  6. #4331
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Zasto. Sta ce to da im se desi u CG. Kao da je problem kod nas izjaviti tako nesto.
    Izjavi li Nikcevicka da je ambasadorka rekla da ce milo da izvede tenkove. Da se nije sto desilo njoj ili RTCG
    Jos su se i ona i bastilja nasli uvrijedjeni jer im govore da treba da se stide.
    Cujes treba biti siguran.....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #4332
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Koliko sam shvatio, radi se o ponudi "na sastanku, prema saznanjima Pobjede, na kojem su između ostalih bili i predstavnici Deripaskine humanitarne fondacije „Volnoe djelo“".
    Ovo ti je kao da ja svojim susjedima na CT ponudim u raspravi cjepivo, a on mi prvo da odgovore sa "ne treba nam, jer je "donacija za DPS"' pa da kasnije pocnu objasnjavati javnosti da nikad nisu dobili od mene sluzbenu ponudu.
    Bilo bi bolje kad bi Pobjeda ili AntenaM ili bilo tko drugi objavili transkript sa sastanka

  9. #4333
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Cesto se potencira to da li je neko bio NE ili DA tokom referenduma, u smislu da se onima koji su bili za NE smatraju nekim vrstama protivnika Crne Gore (da ne upotrijebim neku tezu rijec). Svako je imao pravo da se izjasni kako je mislio, i to je sasvim legitimno. Kako moze MDj biti neki patriota, kad je urnisao CG? Mnogi koji su na referendumu glasali NE su mnogo vece patriote. Sve dok CG osjecaju kao svoju drzavu i ne rade protiv nje. MDj nije patriota, nego stetocina. S druge strane, argument ZK u dijalogu s Cetinjanima da je bio za NE zbog toga da je znao ko je na pokretu za nezavisnu CG, i nema mnogo smisla. Ne znam na koji nacin je zajednicka drzava bila bolja, kad je za vrijeme zajednicke drzave krenula pljacka. Ima poseban topik o tome i moze se vidjeti da su velika nepocinstva pocinjena za vrijeme zajednicke drzave. Nezavisnost ili zajednicka drzava, bilo je nebitno. Dokle god je na celu bio DPS.

    Odgledah i Nacisto. Ono sto je mene interesovalo, o tome kako su to ambasadori nanijeli stetu CG, objasnjenje je bilo, blago receno, nesuvislo. Ispalo je da Radulovic i ne zna za "nanosenje stete", nego mu je ZK to kazao, i to da je i on "cuo". Da su bili aktivni u izbornoj kampanji? Kako se time nanosi steta Crnoj Gori? Moze se nanijeti steta opoziciji, ali to je nesto drugo. Da su bili neaktivni? Hm. Ne znaju strane jezike? Meni je to nesto drugacije od "nanosenja stete Crnoj Gori". Za ambasadorku Kulis je, nakon opaske Komnenica da je on bila pohvaljena od njemackih diplomata, kazao je da ona bas "nije profil kadra kakav je potreban". To je opet nesto potpuno drugacije od "nanosenja stete CG". Ispalo je da je MDj imao razlog da postavi to pitanje obrazlozenja. I da obrazlozenje o "nanosenju stete Crnoj Gori" stoji na staklenim nogama.

    Generalni utisak o Dj. Radulovicu. Veoma tanko. Ostavljajuci po strani licne simpatije, politicku opciju i moralni aspekt, sto i nije nesto sto ide uz politicare, Srdja Darmanovic je daleko visi nivo u odnosu na Dj. Radulovica - moze mu biti profesor. "Srednja zalost" je neka realna ocjena. Meni je zao da na to mesto nije izabran Lekic, koji je, vjerovatno, najbolji diplomata kojeg je CG dala u zadnjih par decenija. Mozda su ga malo godine pritisle, ali je on jos uvijek kvalitet iznad. I za Darmanovica i, narocito, za Dj. Radulovica. No, da mu damo neki kredit, Dj. Radulovic djeluje posteno i posveceno. Time se dosta manjkavosti moze nadoknaditi.

  10. #4334
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Virus bas pita jel od DPS a donacija ili nije

  11. #4335
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://twitter.com/didileja/status/...029843969?s=20

    https://twitter.com/LjuboMoran/statu...489630210?s=20

    https://twitter.com/venegor10/status...121028099?s=20

    Jeste, cetinjani gospoda. Da ne bude da je hajlajt dana razgovor u lokalu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A vidji Ananija iz Vijesti na prvom klipu... Jedina preporuka da bude desna ruka Zdravkova mu je sto je Amfilohijev obozavatelj i vjernik SPC. Veliki je vjernik, pitao me nedje nesto oko vjere, rekoh da ne vjerujem u Boga, zanijemio covjek. A evo i ostali na pozicijama su tu dje jesu samo jer su bliski Crkvi. Nevjerovatno A dobar je momak, sto jes jes


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #4336
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Cetinjani se najviše ponose periodom u SFR Jugoslaviji a tada nisu bili suvereni i nisu imali sadašnju zastavu. Onda bi i njih trebalo optužiti da su izdajnici jer su bili protiv Crne Gore. Svi koji su bili za Jugoslaviju su izdajnici jer su bili protiv sadašnje zastave,himne i države. Eto koliko je to smećarska priča sa referendumom iz 2006.godine. Ali neka su mu rekli, nije mi žao Krivokapića. Miliji su mi Cetinjani od tog lažnog opozicionara i lažnog vjernika.Crni djavo je bolji od Zdravka Krivokapića.

  13. #4337
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/ko-je-ljilj...nickog-centra/
    Ma nije po dubini nego sirini sto mislis Kimmi

  14. #4338
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Da se ovo isto desilo Dusko Markovicu bilo gdje ovdje bi se pricalo o hrabrim i odvaznim gradjanima, gradu slobode, otpora, pojedini bi pricali o perjanici srpstva a neki bi vec i u pjesmama bili opjevani. Niko ne sumnja koji bi bili stavovi pojedincima u gotovo istoj situaciji sa promjenjenim ulogama i to je jedna ociglednost koja vise ne smeta nikome pa ni njima samima sto je sivo sivo samo od prilike do prilike. 50 nijansi sive u nekim dokonim sadomazohistickim razmisljanjima "slobodnih" gradjana.

    No, da se ne lazemo barem oko jedne stvari. Cetinje smeta jer je dominantno crnogorsko i kao takvo je izlozeno brutalnoj visedecenijskoj kampanji da se prikazu njeni gradjani u najgorem svijetlu a vise izgleda nije ni problem ni u tu svrhu se koristiti bez ustrucavanja sirokim spektrom uvreda koje su vec odavno poprimile sovinisticki oblik.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  16. #4339
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/ko-je-ljilj...nickog-centra/
    Ma nije po dubini nego sirini sto mislis Kimmi
    Nemam ja problem kad doktorica postane direktor KC, pa neka je po partijskoj liniji, ili kad doktorica postane ministarka zdravlja (svakako bolje nego ekonomista Hrapović). Ne bih imao ništa protiv ni ovog Dobričanina. Za ovu Radulovićku čuh da je na mjestu.

    Imam problem kad portparolka partije, bez dana radnog iskustva, postane direktorka NPCG.






    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #4340
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nemam ja problem kad doktorica postane direktor KC, pa neka je po partijskoj liniji, ili kad doktorica postane ministarka zdravlja (svakako bolje nego ekonomista Hrapović). Ne bih imao ništa protiv ni ovog Dobričanina. Za ovu Radulovićku čuh da je na mjestu.

    Imam problem kad portparolka partije, bez dana radnog iskustva, postane direktorka NPCG.






    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Što baš navodiš primjer NP? Mogao si navesti Dritana Abazovića koji je isto bez dana staža došao na trenutnu funkciju. Bečić bez dana staža predsjednik skupštine, razni kadrovi URA-e zaposleni u MUP bez dana staža...o ovome ćutiš

  18. #4341
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jolen View Post
    Što baš navodiš primjer NP? Mogao si navesti Dritana Abazovića koji je isto bez dana staža došao na trenutnu funkciju. Bečić bez dana staža predsjednik skupštine, razni kadrovi URA-e zaposleni u MUP bez dana staža...o ovome ćutiš
    Do sad si botovao, a sad već ispadaš glup.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  19. #4342
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Niko novi paket mjera da prokomentariše, nego se ovim glupostima zamlaćujete?

    Momci iskidali, odlična konferencija.Paket baš dobro strukturiran, i dobro targetiran, kad se uzmu u obzir ograničenja budžetska

  20. #4343
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Znači ovaj Bojanić me svakim danom sve više oduševljava. Baš čovjek na mjestu.

    https://twitter.com/MladenBojanic1/s...390386688?s=09


    https://twitter.com/minkicg/status/1...929084930?s=09

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-01-21 at 12:18.

  21. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #4344
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da se ovo isto desilo Dusko Markovicu bilo gdje ovdje bi se pricalo o hrabrim i odvaznim gradjanima, gradu slobode, otpora, pojedini bi pricali o perjanici srpstva a neki bi vec i u pjesmama bili opjevani. Niko ne sumnja koji bi bili stavovi pojedincima u gotovo istoj situaciji sa promjenjenim ulogama i to je jedna ociglednost koja vise ne smeta nikome pa ni njima samima sto je sivo sivo samo od prilike do prilike. 50 nijansi sive u nekim dokonim sadomazohistickim razmisljanjima "slobodnih" gradjana.

    No, da se ne lazemo barem oko jedne stvari. Cetinje smeta jer je dominantno crnogorsko i kao takvo je izlozeno brutalnoj visedecenijskoj kampanji da se prikazu njeni gradjani u najgorem svijetlu a vise izgleda nije ni problem ni u tu svrhu se koristiti bez ustrucavanja sirokim spektrom uvreda koje su vec odavno poprimile sovinisticki oblik.
    Jadni oni. Rekoh kad ce ljusa da brani cetinje od mimera. Mora da su ih isprovocirali jer nisu pobjegli.
    Eto sad visedecenijska kampanja a DPS na vlast taman toliko na CT.
    Mora da im je abazovicev savjetnik unistio grad saljuci im poljupce na ove izlive gradjanstva i kulture.
    Bolje bilo ranije kada dodje Djukanovic pa ih ogradom odmakne da ih ne gleda

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  23. #4345
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nemam ja problem kad doktorica postane direktor KC, pa neka je po partijskoj liniji, ili kad doktorica postane ministarka zdravlja (svakako bolje nego ekonomista Hrapović). Ne bih imao ništa protiv ni ovog Dobričanina. Za ovu Radulovićku čuh da je na mjestu.

    Imam problem kad portparolka partije, bez dana radnog iskustva, postane direktorka NPCG.






    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    ja imam problem ako je neko postao direktor samo zato jer joj je otac tamo dje je, pa jel moguce da nije bilo drugih doktora koji bi taj posao obavljali.
    treba prekinu sa praksom partijskog zaposljavanja , nepotizma itd.
    evo dobro rece onaj gore za direktoricu KC smjenila je sve nacelnike jer su partijski vojnici a jel onda i ministarka bila partijski vojnik DPSa???
    revansizam samo zbog partijske pripadnosti je isto kao i zaposljavanje zbog partijske pripadnosti, tu nema kraja ako cemo pravo.
    treba li sledeci izbori da bude opet u krug ako izgubi ova vlast???
    ako je neko lose radio smjenis ga ne vezano ciji je kadar ali isto tako ako je neko dobro radio ostavis ga pa taman da je sto puta u dps bio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #4346
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja imam problem ako je neko postao direktor samo zato jer joj je otac tamo dje je, pa jel moguce da nije bilo drugih doktora koji bi taj posao obavljali.
    treba prekinu sa praksom partijskog zaposljavanja , nepotizma itd.
    evo dobro rece onaj gore za direktoricu KC smjenila je sve nacelnike jer su partijski vojnici a jel onda i ministarka bila partijski vojnik DPSa???
    revansizam samo zbog partijske pripadnosti je isto kao i zaposljavanje zbog partijske pripadnosti, tu nema kraja ako cemo pravo.
    treba li sledeci izbori da bude opet u krug ako izgubi ova vlast???
    ako je neko lose radio smjenis ga ne vezano ciji je kadar ali isto tako ako je neko dobro radio ostavis ga pa taman da je sto puta u dps bio
    Evo pa se prijavi i javi tima za koje ti misliš da zaslužuju.

    https://twitter.com/MladenBojanic1/s...390386688?s=09

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #4347
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo pa se prijavi i javi tima za koje ti misliš da zaslužuju.

    https://twitter.com/MladenBojanic1/s...390386688?s=09

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To sam i ja isto rekao, posaljite svi CV ili preporucite te strucnjake kad sve znate...

  26. #4348
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jadni oni. Rekoh kad ce ljusa da brani cetinje od mimera. Mora da su ih isprovocirali jer nisu pobjegli.
    Eto sad visedecenijska kampanja a DPS na vlast taman toliko na CT.
    Mora da im je abazovicev savjetnik unistio grad saljuci im poljupce na ove izlive gradjanstva i kulture.
    Bolje bilo ranije kada dodje Djukanovic pa ih ogradom odmakne da ih ne gleda

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Evo sad najiskrenije posto jednom kad se desi moze biti slucajnost, par puta moze biti provokacija ili smisljeno spinovanje ali stalno kad se ponavlja onda se radi vec kad neko ima duboko nerazumjevanje i percepciju stvari i okoline. Mislio sam da je stvar nedostatka koncentraacije ali eto pogrijesih.

    Elem, ovdje se ne raspravlja o necijim pretpostavljenim stavovima, niti se mi znamo da bi bacali necije karakterne kvalifikative i nekog degradirali a time i njegove stavove. Ovdje se raspravlja o cinjenicama i kako dozivljava neko iste.

    Dakle, imas neciji stav, imas neke cinjenice i ti oponiras njima a ne da bacas tlapnje, losi humor i besmislice a najmanje da percipiras necije poglede jer ti to bas ne ide a i nema svrhu.

    Eto ja probah da ti pomognem a ti kako hoces jer mislim da je zaludna prica tebi objasnjavati sta znaci "vise decenijska kamanja" i da se misli na narativ koji se plasira preko prosrpskih portala i mreza, kao i otvorenih sovinistickih uvreda prema jednom gradu i njenim gradjanima, niti je ovo prica o Abazovicu i njegovom savjetniku a koji bi se btw slozio sa mojom pricom, niti o Djukanovicu.

    Uzmes recimo cokoladu, ona folija to ti je forma, ono unutra je sustina a ti si neko ko stalno o foliji prica i izgleda da je nikad ni skidas kad je konzumiras. Zbog tog nedostatka da razlkujes pojmove desava ti se da ti vidis recimo da premijer prica sa sindikatom direktora i slicne stvari a kad se tome doda tvoje plahovite i brojne reakcije dobije se ovo sto redovno isporucujes ovdje.

  27. #4349
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Uzmes recimo cokoladu, ona folija to ti je forma, ono unutra je sustina a ti si neko ko stalno o foliji prica i izgleda da je nikad ni skidas kad je konzumiras. Zbog tog nedostatka da razlkujes pojmove...
    To je to nepoznavanje pojmova i nemogucnost razlikovanja istih... Nikako ljudi da shvate da su sustina prethodnih decenija srpski portali i mimeri, a ne vlast koja je ojadila ovu drzavu, da vise nije mogla.. a narocito taj kukali grad. Sto prije ljudi shvate da su mimeri i srpska propaganda sustina problema, to bolje po sve nas. A ko je bio vlast i kako ju je vrsio.. to je samo folija...


  28. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  29. #4350
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znači ovaj Bojanić me svakim danom sve više oduševljava. Baš čovjek na mjestu.

    https://twitter.com/MladenBojanic1/s...390386688?s=09


    https://twitter.com/minkicg/status/1...929084930?s=09

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ooo je li moguce da se palis na ovo. Pa i ranije su ljudi slali CV-e i prijavljivali se na konkurse pa su se primali oni sa vezom. Nece ni sad Bojanic primiti onoga ciji mu se CV svidja nego nekog sa kojim ima dogovor. S tim sto, naravno, prvo se mora prijaviti na “oglas” da se ispostuje procedura


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 174 of 1249 FirstFirst ... 741241641701711721731741751761771781842242746741174 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •