Page 1170 of 1249 FirstFirst ... 17067010701120116011661167116811691170117111721173117411801220 ... LastLast
Results 29,226 to 29,250 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #29226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,443
    Thanks Thanks Given 
    4,226
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,197 Posts

    Default

    Da se prisjetimo.

    https://www.cdm.me/politika/joanikij...voje-interese/

    Joanikije: Crkva se neće miješati u politiku, svaka partija ima svoje interese
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #29227
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    2012 godine minimalac 175 evra, dizel 1,38 evra, i sad je problem sto je minimalac podignut na 450 evra, mislim da je bolje da se vrati DPS i da smanji minimalac i da onda jedemo g.vna ka ljudi...
    Sto bi sad ugrozavao nas ostale povratkom dps a, niko ti ne brani da jedes g.vna ka cojek, za to ti ne treba dps i nebitna je visina minimalca

  3. #29228
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pa ne grijesi nista. Ti je tako nazivas. Rekao je mickey da kad on ode to nece umjet niko da sprovodi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije problem u nazivu nego ga naziva "vašim", a zapravo je program za dobrobit svih. Nismo do sada navikli da partije na vlasti gledaju jednako na sve njene građane. Otud su "vaši" imali debele benefite nekada. Ni dobro ne valja ljudima, sad je i program Evropa sad "vaš" a ne "naš". Pakao...
    Očekujem stvarno protest protiv programa Evropa sad.

  4. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #29229
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Država ogromne pare uzima upravo od akciza na gorivo. Za te stvari mi uopšte nije žao kad plaćam. Ali neke korekcije su se morale napraviti.
    Da li cijene goriva utiču na ostale cijene ? Naravno i veliko da. Ali nisu cijene samo zbog toga skočile, da ne bude da je to samo problem.
    Šta bi sa onim uljem što se dijelilo ?

    Što se tiče akciza SDP npr. godinama poziva sve stranke da glasaju za smanjenje akciza i to se odbija. Nova vlast tj. bivša opozicija i oni isto tako odbijaju. Tako mi tih stranaka pozicije i opozicije. Foliranti.
    Bezolovni Mickey i super Jacob
    Last edited by mneonly; 02-02-22 at 15:07.
    Love, peace and respect.

  6. #29230
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Za ovu veli vašu Evropu...pa može li ovo?
    Naravno da je vasa Evropa sad, populisticki program dijeljenja zaduzenih para. Ja nijesam pristalica zaduzivanja, uvijek sam se drzao one "da se mozemo pruziti samo oniliko koliko nam je dugacak pokrivac" i u startu sam bio rezervisan prema toj vasoj Evropi sad, a vi ste balavili cim se pomenula, dakle namijenjena je vama i vasa je.

  7. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:

    A+A

  8. #29231
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije problem u nazivu nego ga naziva "vašim", a zapravo je program za dobrobit svih. Nismo do sada navikli da partije na vlasti gledaju jednako na sve njene građane. Otud su "vaši" imali debele benefite nekada. Ni dobro ne valja ljudima, sad je i program Evropa sad "vaš" a ne "naš". Pakao...
    Očekujem stvarno protest protiv programa Evropa sad.
    Nikakvih benefita od dps a i njihovih partnera nijesam imao, cak naprotiv. Drzite se vi za mantije popovima i ne brinite

  9. #29232
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Naravno da je vasa Evropa sad, populisticki program dijeljenja zaduzenih para. Ja nijesam pristalica zaduzivanja, uvijek sam se drzao one "da se mozemo pruziti samo oniliko koliko nam je dugacak pokrivac" i u startu sam bio rezervisan prema toj vasoj Evropi sad, a vi ste balavili cim se pomenula, dakle namijenjena je vama i vasa je.
    Polako, ja bi dao šansu. Do sada je stotine miliona išlo na namještene gadluke , da bi neko imao 5 stanova, 3 kola, školovao djecu na prestižne škole, univerzitete itd, a i koji milion sa strane da im se nađe na računima banaka. Finansiri smo gubitaše, da bi neko imao 2000 eura platu itd. Ja apsolutno ne mislim da je populistički. Možda za Mikaša jes, navikao je na skroman život...

  10. #29233
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nikakvih benefita od dps a i njihovih partnera nijesam imao, cak naprotiv. Drzite se vi za mantije popovima i ne brinite
    Teško onom ko se u bilo čije mantije uzda, bilo da su one od popova ili skupa odijela uskoramenih ljardi rastoka...

  11. #29234
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ono što je loše je što su se izgubili svi razlozi za promjenu vlade. Nema 49 poslanika, DF još dublje uključen, Vučić je odjednom glavni faktor.

    Jedina je promjena što je Dritan premijer. Pa je li se zato radio sav ovaj cirkus?
    Ne znam ko bi bio premijer, manje bitno, Zdravko definitivno nije za to mjesto, pokazao je ovim suludim ponašanjem na kraju. Ne umije da stane na loptu, da prikoči, reaguje impulsivno i u konačnom pokazao je političke aspiracije. Zar je logično da tri koalicije drže čovjeka na čelu vlade kojem je nam palo da osniva stranku sa ministrima koje je doveo da pokažu da je struka bolja od politike, a ne da se bave politikom.

    Ono što bi bila OGROMNA razlika je što bi imali podršku vladi od minimum 46 poslanika, za razliku od sadašnjih 10, dakle stabilnu večinu makar u nekom periodu, što je bitna razlika zar ne. Plus bi bile u tu vladu uključene manjinske stranke, što bi relaksiralo podjele, nadam se da se makar oko toga slažemo.

    "Negativan" efekat takvog scenarija bi bila slabija startna pozicija buduće Evropa sad stranke, na nekim budućim izborima, a možda i slabija startna pozicija Demokrata u odnosu na poziciju nakon larme o izdaji, pod uslovom ako bi uspjeli da održe dogovor o koaliciji sa novom strankom.

    Obrni okreni, sva ova galama se svodi na rejting i zauzimanje bolje startne pozicije pred sledeće izbore. U suprotnom bi se lako dogovorili.

    Evo po forumašima ođe bolja je vlada sa podrškom od manje od 20% skupštine, samo da su njihovi favoriti u vladi, u suprotnom vičimo glasno IZDAJA....

    Kad stvari postavimo na gornji način, jasno je da su u stvari Demokrate te koje koče dogovor parlamentarne većine sa manjinama i formiranje stabilne podrške u skupštini, a sve zbog procjene da će im ovako biti bolji rejting od varijante ulaska u vladu i stabilizacije prilika, te zbog straha da će im Zdravko i ekipa sa podrškom Milače u parlamentu povikati "izdajnici".

    Da podvučem po stoti put, nemam ništa protiv Mikija i Jakova, mislim da im je mjesto u vladi kao ekspertima a ne u stranci, ali zarad njihovih političkih apetita održavati vladu bez ikakve podrške u parlamentu uz stalne političke igre i opstrukcije je suludo.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 02-02-22 at 15:24.

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #29235
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Suludo ali neka daju ostavke na fukcije i raspišu izbore, manimo se foliranja.

  14. #29236
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Polako, ja bi dao šansu. Do sada je stotine miliona išlo na namještene gadluke , da bi neko imao 5 stanova, 3 kola, školovao djecu na prestižne škole, univerzitete itd, a i koji milion sa strane da im se nađe na računima banaka. Finansiri smo gubitaše, da bi neko imao 2000 eura platu itd. Ja apsolutno ne mislim da je populistički. Možda za Mikaša jes, navikao je na skroman život...
    Onda je doslo osvjezenje i trpanje uhljeba na pozicije, oni vjerovatno rade volonterski, pa lakse podnosite ili trpite srpstva radi
    Nije populizam To Montenegro za 0 eura, pa na kraj godine minus desetine miliona, a direktor platu pet hiljada, pa hiljadu za stan, pa bonus, trideset hiljada i ko zna sto jos. I ko zna koliko jos takvih direktora.
    Zaduzenje koje ne odobri skupstina, znaci tajno se svuda zove kriminal, a vama isti covjek pise program u koji se kunete, ne sumnjam da je dps ostavio praznu kasu, ali da je zaduzenje islo legalno ne bi se niko mogao ugraditi. Sto kaze pipun, citavu kampanju u jedno odijelo, a kad stupi na duznost, mijenja ih kao carape, za Mercedes da ne pricamo, to je vjerovatno iz Singapura, taman kao Milo sto je digao kredit da pocne biznis

  15. #29237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Čekaj, daj da se ne pretvaramo da je ovo nekakav plan od početka.

    Svi smo sad svjesni da je URA već mjesecima tajno pregovarala sa DPS. Svaki korak je dogovoren, uključujući imena ministara.

    Sad, kad se SNP raspao, a postaje očigledno da će taj plan biti puno teže sprovesti nego što se mislilo - sad URA pokušava da dogovori vladu sa Demokratama i DF.

    Znači, ako ispadne ova varijanta - ista stara vlada, samo ima više DF u njoj. I dalje bez 49 poslanika većine. Samo je Dritan pokušao da prevari svoje partnere iz vlade, pa mu nije uspjelo, pa je onda prevario DPS sa kojim je napravio zavjeru. Izgubio 2/3 glasača i ojačao DF i DPS. I uveo Vučića u naše političke pregovore.

    Majstorski.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #29238
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Teško onom ko se u bilo čije mantije uzda, bilo da su one od popova ili skupa odijela uskoramenih ljardi rastoka...
    U se i u svoje kljuse, nego vi se ne uzdate u svoje kljuse, vec u prase srbijansko

  18. #29239
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,779
    Thanks Thanks Given 
    10,908
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    ...Ja i dalje tvrdim da nije sve u novcu i ne moze se u zivotu samo grabuljom raditi, uzmite i vile u ruke povremeno.
    Evropa, Evropa . . . tacno ste mi se smucili.

    Uzivajte Evropejci
    Jesi ovo,greškom,govor za kongres stranke poslao na forum?

    ...ili je trebalo na neki sastanak poslodavaca da se čita ovo?


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  20. #29240
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nikakvih benefita od dps a i njihovih partnera nijesam imao, cak naprotiv. Drzite se vi za mantije popovima i ne brinite
    Napisa covjek koji je takodje napisao da je pozdravio radnika jer je isao na litije.
    Mora da nista od njih imao nisi sa tim stavom. Bravo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 02-02-22 at 15:39.

  21. #29241
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čekaj, daj da se ne pretvaramo da je ovo nekakav plan od početka.

    Svi smo sad svjesni da je URA već mjesecima tajno pregovarala sa DPS. Svaki korak je dogovoren, uključujući imena ministara.

    Sad, kad se SNP raspao, a postaje očigledno da će taj plan biti puno teže sprovesti nego što se mislilo - sad URA pokušava da dogovori vladu sa Demokratama i DF.

    Znači, ako ispadne ova varijanta - ista stara vlada, samo ima više DF u njoj. I dalje bez 49 poslanika većine. Samo je Dritan pokušao da prevari svoje partnere iz vlade, pa mu nije uspjelo, pa je onda prevario DPS sa kojim je napravio zavjeru. Izgubio 2/3 glasača i ojačao DF i DPS. I uveo Vučića u naše političke pregovore.

    Majstorski.
    Jesmo?
    Jeste?
    Blago vama ...
    Last edited by A+A; 02-02-22 at 15:42.

  22. #29242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Jesmo?
    Jeste?
    Potvrdio je Pavićević iz Civisa, a već je opštepoznata činjenica zaista. Ni Dritan ne poriče, samo kaže da se nije on srijetao sa Đikanovićem.

  23. #29243
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čekaj, daj da se ne pretvaramo da je ovo nekakav plan od početka.

    Svi smo sad svjesni da je URA već mjesecima tajno pregovarala sa DPS. Svaki korak je dogovoren, uključujući imena ministara.

    Sad, kad se SNP raspao, a postaje očigledno da će taj plan biti puno teže sprovesti nego što se mislilo - sad URA pokušava da dogovori vladu sa Demokratama i DF.

    Znači, ako ispadne ova varijanta - ista stara vlada, samo ima više DF u njoj. I dalje bez 49 poslanika većine. Samo je Dritan pokušao da prevari svoje partnere iz vlade, pa mu nije uspjelo, pa je onda prevario DPS sa kojim je napravio zavjeru. Izgubio 2/3 glasača i ojačao DF i DPS. I uveo Vučića u naše političke pregovore.

    Majstorski.
    Možemo se mi složiti manje ili više da je URA napravila grešku u koracima, ali da je vlada imala podršku u skupštini do ovoga ne bi došlo.

    URA je odigrala i kako god na kraju ispadne, izbori ili prekompozicija, imaćemo makar koliko toliko stabilnu podršku u skupštini, što do sad nismo imali.

    Zar je logično da Mikijeva i Zdravkova buduća stranka, koja sa parlamentarnim strankama nema skoro nikakvu saradnju, sem evo odnedavno sa Demokratama, a evo po svim istraživanjima ima solo ispod 10% konstantno, drži 50%+ resora u vladi. Sve ostalo je izdaja?

    Nama treba politička stabilnost, a ne cirkus i non stop kampanja.

    Ti se sve vraćeš na prethodne planove, o tome možemo diskutovati do sjutra, uključujući i planove da se URA zamijeni manjinama.

    Poenta je u onom što je sad na stolu.

    Vlada URA, Demokrate, manjine i SNP, možda neko iz struke ko je blizak DFu. Možda bi i DPS podržao pa da zapjevamo svi.

    Ja te molim da prokomentarišeš moj prethodni post i navedeš realne pluseve i minuseve takvog raspleta. Jasno mi je da iz pozicije Evropa sad stranke to ne valja, ali ajde da se uzdignemo iznad stranačkih interesa makar mi ođe, jel bi to bilo bolje za naše društvo i državu ili ne i zašto.

    Moje mišljenje je da bi to bila pozitivna promjena, koliko toliko stabilna podrška vladi u skupštini, što do sad nismo imali, i uključivanjem manjina spuštanje tenzija.

    Volio bih da čujem argumente protiv.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 02-02-22 at 15:47.

  24. #29244
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja bi volio da čujem okle ti ta ideja da će ista od toga biti, ti si prvi pričao ako DF udje u vladu da bi prvi pozdravio Uru sad ti to ne smeta??
    Drugo misliš da postoji ikakva vjerovatnoca da poslije svega Demokrate udju u bilo koji dil sa Urom.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #29245
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potvrdio je Pavićević iz Civisa, a već je opštepoznata činjenica zaista. Ni Dritan ne poriče, samo kaže da se nije on srijetao sa Đikanovićem.
    Bljak ako je istina, mada moji prijatelji-urasi ne potvrdjuju ovo. Rijec protiv rijeci ...

  26. #29246
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja bi volio da čujem okle ti ta ideja da će ista od toga biti, ti si prvi pričao ako DF udje u vladu da bi prvi pozdravio Uru sad ti to ne smeta??
    Drugo misliš da postoji ikakva vjerovatnoca da poslije svega Demokrate udju u bilo koji dil sa Urom.
    DF političari (četverac naročito) su jedno, a ljudi koji su iz struke a bliski su im nešto potpuno drugo.

    Na žalost mislim da Demokrate i URA ne mogu napravit dogovor, mislim Boris je glatko već odbio ovu ponudu, jer procjenjuje da dizanjem larme o izdaji još pojačava rejting i da bi u nekoj koaliciji sa Mikijevom strankom izdominirao sledeće izbore.

    Ko što vidiš po forumu, Borisov marketing pali iz najjače.

    To što bi ta varijanta bila dobra za stabilizaciju političkih prilika, njima se ebe, jer rejting....



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #29247
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Evo se oglasila SPC, treba poštovati naaAAAarodnu volju da oni upravljaju Crnom Gorom, izgleda da većina građana kojoj ta ideja nije bliska nije naaAAAarod.

    Nula

  28. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  29. #29248
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,637
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja bi volio da čujem okle ti ta ideja da će ista od toga biti, ti si prvi pričao ako DF udje u vladu da bi prvi pozdravio Uru sad ti to ne smeta??
    Drugo misliš da postoji ikakva vjerovatnoca da poslije svega Demokrate udju u bilo koji dil sa Urom.
    plan je valjda URA/SNP/manjine i jedno ili dvoje bliskih DNPu (ka' što je Sergej blizak URI). da li će to tako biti pojma nemam. s obzirom da Demokrate neće glasat za smjenu Abazovića, valjda ni URA neće glasati za smjenu Bečiča

    jer - Konatar se miri da DFom. SDP i SD bi izbore. ko zna šta se tu sve dešava i kakve se igre igraju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #29249
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo se oglasila SPC, treba poštovati naaAAAarodnu volju da oni upravljaju Crnom Gorom, izgleda da većina građana kojoj ta ideja nije bliska nije naaAAAarod.

    Nula
    Najbolje je da nAAAArod izabere recimo…
    Joanikija za premijera.
    Ili možda Metodija, mlađi je pa može intenzivnije da se bavi politikom.

    Ajde da se više ne foliramo.
    SPC određuje koja partija može u vlast, što joj nikad nije palo na pamet da pokuša u centru srpstva Beogradu. Omeli bi ih lagano sa par pedofilskih afera po novina, kao što su pametno uvijek radile beogradske vlasti čim popovi počnu PREVIŠE DA SMATRAJU (malo velikih slova Ljalju za ljubav).
    Nek nam je sa srećom pravoslavni Avganistan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  31. #29250
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,582
    Thanks Thanks Given 
    7,512
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Šta znači za CG stabilna podrška u skupštini, koja se forsira od strane Ura-e...? I DPS je 30 godina imao stabilnu podršku, pa smo dobili šta smo dobili...

    Ja nisam primjetio da iko tvrdi da je postojeća Vlada idealna, niti da će nas uvesti u EU...

    Ali je još manje rješenje da se zbog uskopartijskih interesa (bojazan da će biti zamijenjeni manjinama), izda volja birača i bez ikakvog plana uvede Država u ozbiljnu političku nestabilnost... Uz to su ugasili jedinu pravu građansku partiju, koju smo do sada imali na sceni...

    Pokažu li se realnim istraživanja javnog mnjenja za izbore u Pg, koja se provlače po netu, Dritan će biti zapamćen kao jedan od najvećih izdajnika u istoriji CG...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  32. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Page 1170 of 1249 FirstFirst ... 17067010701120116011661167116811691170117111721173117411801220 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •