Page 1154 of 1249 FirstFirst ... 15465410541104114411501151115211531154115511561157115811641204 ... LastLast
Results 28,826 to 28,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #28826
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    naravno da ne. no spasioci vidiš da Konatar veli da su podnijeli veliku žrtvu. ja napisah ođe da sam čuo da će ući neko iz DNPa. ako bilo ko iz izdajničke, plaćeničke i četničke grupacije koju neko zove DFa uđe u Vladu onda Abazović i komplet URA treba istog momenta da ugase partiju jer su ispali totalni amateri. kako rekoše, mirimo CG. pa se miri sa ljudima koji bi pobili sve Crnogorce, važi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ne znam iskreno šta bi ti rekao na kraju.. Kod DF je jedna stvar konstanta - njihov politički cilj i pravac.. Na koncu viđosmo kako pomiriteljski ispade Profo sa ovim potezima a on me više iznenadio i od Dritana..
    Nema sreće u ovoj državi u kojoj ti 60% glasova ide na dpsdf grupaciju a ostatak na manjine i kvazi nacionalističke partije.. Građanska opcija nije za plemena i niti će ikad biti.. Stalno se pominje Gando i kako bi glasali za njega, biste u startu sve dok i on ne bi povukao potez koji bi se kosio sa "razmišljanjem" većine i odma bi bila priča kakve smo se naslušali zadnje 20 dana.. Ko drži do sebe se ne bavi politikom u CG, fakat.. Evo okaljala je i golden boys-e Jakova i Mickeya koji su mogli da ostanu veliki i nedodirljivi ali ne, ego naš i politika su opasna kombinacija..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #28827
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,390
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,154
    Thanked in
    2,098 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Pošto je očigledno da će df biti temelj nove vlasti (pa kako god se ona zvala, manjinska, tehnička), ja kad pitah na startu ove gungule - ako df podrži novu vlast da li je to izdaja? Pa me redom iskuliraste.. Šta se promijenilo od tad?
    Nije izdaja. Treba li neko da objašnjava ovo?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  3. #28828
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije izdaja. Treba li neko da objašnjava ovo?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Aha, nije izdaja, znači plan (ako i postoji) ure sad nije izdaja?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. #28829
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,638
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam iskreno šta bi ti rekao na kraju.. Kod DF je jedna stvar konstanta - njihov politički cilj i pravac.. Na koncu viđosmo kako pomiriteljski ispade Profo sa ovim potezima a on me više iznenadio i od Dritana..
    Nema sreće u ovoj državi u kojoj ti 60% glasova ide na dpsdf grupaciju a ostatak na manjine i kvazi nacionalističke partije.. Građanska opcija nije za plemena i niti će ikad biti.. Stalno se pominje Gando i kako bi glasali za njega, biste u startu sve dok i on ne bi povukao potez koji bi se kosio sa "razmišljanjem" većine i odma bi bila priča kakve smo se naslušali zadnje 20 dana.. Ko drži do sebe se ne bavi politikom u CG, fakat.. Evo okaljala je i golden boys-e Jakova i Mickeya koji su mogli da ostanu veliki i nedodirljivi ali ne, ego naš i politika su opasna kombinacija..
    ne znam čemu graja eo 10 dana - neće biti DFa i DPSa u vladi a onda na kraj nekako bude ovih prvih. mislim, totalno amaterski ispada. da ne pričamo o tome kako ćemo ko zna koliko lutati do sastava nove vlade. prošli put skoro tri mjeseca od konsitutivne sjednice Parlamenta dobismo Vladu. u ovoj situaciji dobro će biti do jeseni ako je skockaju. dok god ljudi kao spasioce gledaju lopove iz DPSa i DFa ođe sreće nema. jes, sve su Ivanović i Radunović ti koji žele dobro ovoj državi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #28830
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam čemu graja eo 10 dana - neće biti DFa i DPSa u vladi a onda na kraj nekako bude ovih prvih. mislim, totalno amaterski ispada. da ne pričamo o tome kako ćemo ko zna koliko lutati do sastava nove vlade. prošli put skoro tri mjeseca od konsitutivne sjednice Parlamenta dobismo Vladu. u ovoj situaciji dobro će biti do jeseni ako je skockaju. dok god ljudi kao spasioce gledaju lopove iz DPSa i DFa ođe sreće nema. jes, sve su Ivanović i Radunović ti koji žele dobro ovoj državi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Taman, od jeseni do jeseni nam 30 i kusur godina prođe a ljudi zeru nisu pametniji u odabiru političkih predstavnika..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #28831
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Aha, nije izdaja, znači plan (ako i postoji) ure sad nije izdaja?

    Ako puste DF u Vladu, za mene je URA pokojna. Suvisno je govoriti zasto
    Sate sate sate

  7. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  8. #28832
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ako puste DF u Vladu, za mene je URA pokojna. Suvisno je govoriti zasto
    Ma to je jasno, nego pitam za ove koji su na prvu loptu sve znali pa im je i priča taman kao urin plan, zavisna od dana u nedjelji..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #28833
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Aha, nije izdaja, znači plan (ako i postoji) ure sad nije izdaja?
    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ma to je jasno, nego pitam za ove koji su na prvu loptu sve znali pa im je i priča taman kao urin plan, zavisna od dana u nedjelji..
    Evo ja cu da ti pojasnim ako se vec pravis da ne razumijes. Ura je prije izbora krenula u kampanju u kojoj je vise puta saopsteno da nece kreirati nista sa Dpsom i na racun toga dobili glasove. Sve sa Dpsom je izdaja izborne volje a sa drugima nije.
    Jasno?

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  10. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  11. #28834
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Evo ja cu da ti pojasnim ako se vec pravis da ne razumijes. Ura je prije izbora krenula u kampanju u kojoj je vise puta saopsteno da nece kreirati nista sa Dpsom i na racun toga dobili glasove. Sve sa Dpsom je izdaja izborne volje a sa drugima nije.
    Jasno?

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Zar nije od starta bila priča ure, nećemo vladu sa dps/df ali očekujemo podršku u parlamentu (kako se ispostavilo a i predpostavljalo i od df-a) pa je to bila izdaja, sad kad je df prihvatio tu igru onda nije izdaja a prvi su im najglasniji priskočili u zagrljaj.. Studio?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. #28835
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,390
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,154
    Thanked in
    2,098 Posts

    Default

    @Zedd Znači mora da se objasni. Ne može biti izdaja izborne volje građana ako se ne ide sa DPS-om.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  13. #28836
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    A makse, kad cuh Konatara i izlive ljubavi prema DF splacinama. Stvarno su politika i politicari odvratni . DF nam unistio priliku za novi pocetak i sad su ok, a kako brate mili !!!
    Sate sate sate

  14. The Following 3 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  15. #28837
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @Zedd Znači mora da se objasni. Ne može biti izdaja izborne volje građana ako se ne ide sa DPS-om.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Top, samo mi nije jasno đe su oni to eksplicitno naglasili da očekuju podršku dps-a? Liše očekivane podrške da se vlada obori?
    Meni je od starta bio jasan koliko toliko plan (i ako je političko samoubistvo) da će oni da se pitaju u kreiranju vlade ali da očekuju parlamentarnu podršku i drugih partija (sa sve bezuslovno podrškom df-a ili dps-a, kako da ne)..
    Ne pričam o pravljenju vlade sa članovima dps-a nego o podršci za pojedina pitanja za koja treba parlamentarna većina..
    Ludost kako god okreneš ali daleko je to od priče o izdaji koju su potencirale demokrate bez jednog konkretnog dokaza osim pukih nagađanja..

    E sad odjednom se priča mijenja..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #28838
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,383
    Thanked in
    2,202 Posts

    Default

    Da ne citiram više postova i teza, nego neka ide ovako najedno.

    Što se tiče diplomatije, otkad je posao mvp da odličuje da li ćemo se priključivat nekakvim otvorenim Balkanima i sličnim inicijativama? Pošto sve to ima veze i sa ekonomijom, protokom robe i ljudi i sličnim stvarima, zar nije vlada ta koja treba da donese odluku a da je mvp sprovodi? Mislim, može mvp da ima presudnu ulogu u odluci vlade, ali se, makar po mom mišljenju, vlada preko premijera mora izjasniti šta su nam ciljevi i namjere. Kad se kaže da diplomata priča o tome da će da čeka šta će ostale države da urade, pomislim kakve veze ima mišljenje diplomate. Isto kao da se od ambasadora očekuje da kreira spoljnu politiku i da se kritikuje ako nije dao konkretan predlog. Posao diplomatije nije da donosi odluke o takvim stvarima, nego da sprovodi odluke vlade, na koje mvp može ali ne mora dominantno da utiče. Što se tiče konkretnih stvari koje je Radulović naveo, recimo da nijedna od njih nije tačna, porazno je to što ono što se navelo potpuno uklapa u nešto što bi Zdravinjo rekao ili uradio. Sama činjenica da navedene tvrdnje ne djeluju ni najmanje suludo i nevjerovatno ekstremno je problematična.

    Kad su u pitanju apstitentni koji bi glasali za dps. Vjerovali ili ne, znam ih nekoliko. Pretpostavljam da nisu glasali jer je dps uvijek dobijao pa su kontali da ne moraju time da se bakću, ali na naredne izbore izlaze sigurno i glasaju za dps. Mada mislim da takvih nema mnogo, a pogotovo ih nema dovoljno da nadoknade ono što je dps već izgubio. Sa druge strane, biće dosta glasača koji su izašli na izbore 30. avgusta, a sad će nazad u apstinenciju. Ja sam jedan od njih. U svakom slučaju, partije koje imaju homogenizovano i disciplinovano glasačko tijelo imaće dobar rezultat, što znači i dalje jaki i dps i df.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #28839
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Diplomatija je svojevrstan sistem spoljne kontra-obavještajne službe, koja radi uglavnom političkim sredstvima.. Složio bih se sa Hell-om da su trebali da imaju konkretan stav po pitanju otovorenog balkana a ne da čekamo dok se svi izjasne..
    Diplomatija pored osnovne funkcije - jačanja odnosa sa drugim zemljama treba da služi i kao sistem koji opipava puls zemlje domaćina na određena pitanja/politiku matične zemlje..
    Nije to sve u otvatanju ambasade i fotkanja za medije..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #28840
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,229
    Thanks Thanks Given 
    783
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Prvo da je 4tog obale, a onda se podnosi inicijativa prema lomiju da preda mandat novom mandataru koji donese 41+ potpis, pa zakazivanje skupstine, ekspoze i program. Tamo u mart nedje...
    Do tad ova vlada radi...
    Samo sto Milo nece to prihvatiti, vec ce raspisati nove izbore. Jes da im ne odgovaraju bas, ali ima puno pravo na to, posto smjena premijera automatski znaci novi izbori. Bar nam Ustav tako kaze, posto zakona o vladi nemamo...


  19. #28841
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Nekad su crnogorke vlazile kad Mila vide sad ce to Spajke da bude. Cemu frustracije momci ?

  20. #28842
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Diplomatija je svojevrstan sistem spoljne kontra-obavještajne službe, koja radi uglavnom političkim sredstvima.. Složio bih se sa Hell-om da su trebali da imaju konkretan stav po pitanju otovorenog balkana a ne da čekamo dok se svi izjasne..
    Diplomatija pored osnovne funkcije - jačanja odnosa sa drugim zemljama treba da služi i kao sistem koji opipava puls zemlje domaćina na određena pitanja/politiku matične zemlje..
    Nije to sve u otvatanju ambasade i fotkanja za medije..
    Aha. Objasnjavas liku kojem je izgleda normalno da je neko, a do sad je bio Djulanovic, alfa i omega svega.
    I kreator i izvrsilac spoljne politike, i ambasador u UN i u EU, i glavni pregovarac za pristupanje i sve zivo.
    Ispade da sam napisao da je Radulovic alfa i omega sta drzava treba da radi.
    Valjda spoljna politika sluzi da saznas sta se desava i da ojacas poziciju svoje drzave i sta ko dogovara.
    A ne da cekamo sta ce dvometrica o tome da kaze.
    Ali evo izgleda da mi ako nema jedan "najljepsi i najpametniji" da sve odluci, oni nista da ne rade, bez da se eto pojave nedje i zive u inostranstvu.
    Kakva diplomatija takva i drzava. Sacekajmo da se svi dogovore, pa kad se sve zavrsi izace Vozd da kaze da je ulazak u EU prikriveni program srpskog sveta.
    Firme po AL i SRB su pocele da lobiraju oko nekih stvari, a mi cekamo da vidimo, pa da udarimo sakom u sto i kazemo "e ne moze tako".
    Reko Rocen dok obilazi krave u Rasovu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 29-01-22 at 14:46.

  21. #28843
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,583
    Thanks Thanks Given 
    7,514
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Mali offtopic...

    Upravo, na RTCG, odgledah debatno takmičenje srednjih škola... Ova đeca mogu predavati poslanicima, političarima i novinarima, kulturu dijaloga...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  22. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  23. #28844
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Nekad su crnogorke vlazile kad Mila vide sad ce to Spajke da bude. Cemu frustracije momci ?
    Što jes jes, vidim da gotovo svaka kad se pomene ta tema kazu da je prezgodan, visok, pametan itd.. pojma nemam ne razumijem se u musku ljepotu, samo u zensku
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #28845
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Aha. Objasnjavas liku kojem je izgleda normalno da je neko, a do sad je bio Djulanovic, alfa i omega svega.
    I kreator i izvrsilac spoljne politike, i ambasador u UN i u EU, i glavni pregovarac za pristupanje i sve zivo.
    Ispade da sam napisao da je Radulovic alfa i omega sta drzava treba da radi.
    Valjda spoljna politika sluzi da saznas sta se desava i da ojacas poziciju svoje drzave i sta ko dogovara.
    A ne da cekamo sta ce dvometrica o tome da kaze.
    Ali evo izgleda da mi ako nema jedan "najljepsi i najpametniji" da sve odluci, oni nista da ne rade, bez da se eto pojave nedje i zive u inostranstvu.
    Kakva diplomatija takva i drzava. Sacekajmo da se svi dogovore, pa kad se sve zavrsi izace Vozd da kaze da je ulazak u EU prikriveni program srpskog sveta.
    Firme po AL i SRB su pocele da lobiraju oko nekih stvari, a mi cekamo da vidimo, pa da udarimo sakom u sto i kazemo "e ne moze tako".
    Reko Rocen dok obilazi krave u Rasovu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Roćen stari kgb-ovac, prosto i ne čudi kakva nam je bila spoljna politika pod njegovom palicom..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. #28846
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ja sam jedan od njih. U svakom slučaju, partije koje imaju homogenizovano i disciplinovano glasačko tijelo imaće dobar rezultat, što znači i dalje jaki i dps i df.
    Na koji nacin mislis da apstiniranje doprinosi resenju problema?

  26. #28847
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,383
    Thanked in
    2,202 Posts

    Default

    Doprinosi rješavanju mog problema. Ako moram da biram manje zlo, onda ću da biram manje zlo po svoju psihu. Ne glasati je manje zlo od glasanja za trenutnu ponudu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  27. #28848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,443
    Thanks Thanks Given 
    4,226
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mali offtopic...

    Upravo, na RTCG, odgledah debatno takmičenje srednjih škola... Ova đeca mogu predavati poslanicima, političarima i novinarima, kulturu dijaloga...

    Sent using Tapatalk
    Para, pozicija i idolopoklonstvo mnoge mijenjaju. Vidjeli bi kulturu dijaloga tih istih srednjoskolaca za 10-15 godina. Cak mislim da su mladje generacije generalno nekulturnije, recimo manje postuju starije itd.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #28849
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,383
    Thanked in
    2,202 Posts

    Default

    Sns škola mladih lidera je ključ za uspjeh.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  30. #28850
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Doprinosi rješavanju mog problema. Ako moram da biram manje zlo, onda ću da biram manje zlo po svoju psihu. Ne glasati je manje zlo od glasanja za trenutnu ponudu.
    Najbolje za tvoju i svaciju psihu bi bilo da se ovo uopste ne prati ali jendostavno je nemoguce.
    Zasto ona pratis ako vec neces da glasas? I to ti utice na psihu

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  31. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


Page 1154 of 1249 FirstFirst ... 15465410541104114411501151115211531154115511561157115811641204 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •