Page 82 of 1249 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2026
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ljudi, skroz u sjeni protesta ostade protest Deda Mrazova zbig uvodjenja Bozic Bate

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Dzoni55 For This Useful Post:


  3. #2027
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Kol'ko seru ovi koji pišu da su crnogorci ali da im crnogorska kultura, jezik, nacija, crkva i identitet nijesu bitni...
    Kol'ko treba debeli obraz imat i napisat to...
    I ti isti se pozivaju na budućnost svoje đece koja će svoj život provest stiđeći se onoga ne ko su, no što su im roditelji bili...
    Svak je rođen da po jednom živi
    čast i bruka žive dovijeka...
    Nista manje nego napisati da je djukanovic, markovic i popovic... Vukovic ili gvozdenovic mjera patriotizma i crnogorstva.
    Samo eskimi jos nisu bili

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #2028
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ja i dalje placam porez PU a ne placam danak crkvi. Tako da dok se to ne desi mozes da forsiras DPS postapalice koliko volis
    Ne znate ni sta je drzava, a ne teokratija

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Cu DPS postapalice. Ja se uvijek nadam da mozete bolje i smislenije odgovoriti. Evo vidim koliko ste upuceni u to sta je drzava kad se krse osnovi procedure i nacin upravljanja a podjela vlasti je potpuno razvaljena. Trenutno smo najmanje drzava u svojoj istoriji, vise su plemena u staroj Crnoj Gori imali neko uredjenje nego mi sada. Odbraniste je svaka vam cast.

  6. #2029
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    O, imamo i Čegevari i petokraku opet. Pribilovićka, bivša ministarka javne uprave.
    Komunizam iz njih nije mrda niđe. A vijore im se i američke zastave.
    No nismo krivi što nam je IQ takav.

  7. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  8. #2030
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Branili su sekularnu drzavu tako sto hoce da uvedu teokratiju. Ovog nema nidje.
    Влада ДМ хтјела на силу да национализују цркве, ДПС најавио оснивање своје цркве. Самим овим се крши секуларност.

  9. #2031
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Cu DPS postapalice. Ja se uvijek nadam da mozete bolje i smislenije odgovoriti. Evo vidim koliko ste upuceni u to sta je drzava kad se krse osnovi procedure i nacin upravljanja a podjela vlasti je potpuno razvaljena. Trenutno smo najmanje drzava u svojoj istoriji, vise su plemena u staroj Crnoj Gori imali neko uredjenje nego mi sada. Odbraniste je svaka vam cast.
    Obozavam DPS civiljenje oko prava i pravde. Da jesam upucen, ocigledno malo bolje.
    Zadnje 4 godine vlada je upravljala drzavom uredbama, a ne zakonima. Zakoni su dolazili na kraju da se ozvanice pojedine uredbe, a neke nisu nikad.
    Tako da mi nemoj pricati o tome kako je danas haos a juce smo bili sredjena drzava.
    Koliko naslova je bilo prosle godine na osnovu uredbe vlade.... Na osnovu uredb NKT...
    Evo i ovaj skuo danas. Je li dato ustavno pravo da se ne slazete sa necim. Jeste....
    Da se ne baca suzavac ili hapsi i privodi narod.
    Ja znam da zulja pomalo sto se nece moci na isti nacin kao do sada, ali ajde da ne pricamo o bezakonju kad je situacija kudikamo bolja.
    Nema DFa da mozete da placete kako se zakoni ne postuju, jer vidimo kako bi se ponasali. Cujes vlada i smjena Katnica i Lazovica.
    Da je DPS ovo bi vec bilo gotovo nekakvim papiricem kao direktor aerodroma tivat kad je SDP postao opozicija.
    Tako mi tog prava i pravde, posebno od 2016 naovamo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #2032
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,414
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    A sa drugog krila nastupa DF sa uslovljavanjem vlade na mjesec dana. Vidim, ove rede se i Danilović pridružio. A i Medo je tu. Džaba su izgleda čuvenu Ljiku zaglavarili za direktora KBC.
    Veselo
    https://www.cdm.me/politika/koalicij...jenu-lazovica/
    Ok, ajde da ne spinujemo. Dali su rok od mjesec dana vladi da predloži izmjene zakona, a ako vlada to ne uradi oni će.

    Na mjesto vlade rekao bih im ajte odma, radite svoj posao!

    Mada, kakvi su im predlozi, bolje da to vlada uradi. Najavljen je novi zakon o MUPu, tako da ne vidim ođe ništa toliko spektakularno.

    DF prdnjave što će da rade bez da prdnjave.

    Ako oburdaju vladu, ugasili su ga i oni to znaju. Sad gledamo koprcanje ali to za sad rade veoma glupo, na svu sreću.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #2033
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Влада ДМ хтјела на силу да национализују цркве, ДПС најавио оснивање своје цркве. Самим овим се крши секуларност.
    Pa ja sam sam da se izmijeni zakon i nadje neki dogovor i prevazidju podjele ali oni sad podmecu neki svoj zakon krseci svu mogucu proceduru ponizavajuci samu drzavu i izrvcuci ruglu podjelu vlasti vladavinu prava. URA jos uvijek ne moze da garantuje da ce njihova 4 poslanika glasati za ovu sprdnju.

  12. #2034
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Obozavam DPS civiljenje oko prava i pravde. Da jesam upucen, ocigledno malo bolje.
    Zadnje 4 godine vlada je upravljala drzavom uredbama, a ne zakonima. Zakoni su dolazili na kraju da se ozvanice pojedine uredbe, a neke nisu nikad.
    Tako da mi nemoj pricati o tome kako je danas haos a juce smo bili sredjena drzava.
    Koliko naslova je bilo prosle godine na osnovu uredbe vlade.... Na osnovu uredb NKT...
    Evo i ovaj skuo danas. Je li dato ustavno pravo da se ne slazete sa necim. Jeste....
    Da se ne baca suzavac ili hapsi i privodi narod.
    Ja znam da zulja pomalo sto se nece moci na isti nacin kao do sada, ali ajde da ne pricamo o bezakonju kad je situacija kudikamo bolja.
    Nema DFa da mozete da placete kako se zakoni ne postuju, jer vidimo kako bi se ponasali. Cujes vlada i smjena Katnica i Lazovica.
    Da je DPS ovo bi vec bilo gotovo nekakvim papiricem kao direktor aerodroma tivat kad je SDP postao opozicija.
    Tako mi tog prava i pravde, posebno od 2016 naovamo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Mogu li da odgovorim gospodinu u istom stilu a da ne dobijem infrakciju. Jedno pitanje za moderatore kako odgovoriri gospodinu koji je htio da kaze nesto a posto ne moze nista smisleno da iznjedri onda se to mora zaciniti provokacijama i uvredama jer kad nemas konstrukciju onda moras da zagalamis iz ocaja nesuvislosti. Da li su ikad uopste ovi forumaski apostoli odgovorili ikom ista smisleno a da nisu zacinili uvredama i pretpostavkama kako bi opravdali svoju nedosljednost i nemanja kondicije da odgovore normalno. Ja evo ne pamtim.

    Bulvalno sva prica gospode angazovanih intelektualaca sa foruma je placenici, do cepa, udbasi, depesovci ucvijeljeni, botovi, monenegrini, dukljani... Osvjezilo nema sta. Kultura dijaloga i ideja procvetala.
    Last edited by Rodion Romanovich; 28-12-20 at 11:56.

  13. #2035
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    ‘Crna Gora je 2019.godine iz Srbije (koja nema izvor soli) uvezla 165.231 eura soli za jelo (zvanični podatak Monstata).’

    mislite o ovome. naša solana je ugašena. mi uvozimo vodu iako imamo naših. ali dobro bitno da se dijelimo. ljudi praznih novčanika i frižidera brane ljude pune keša. nebitno sa koje strane. isti su. posle godinu dana opet je zakon glavna tema u državi koja se raspada na svim nivoima. skupovi u sred epidemije onih koji slave nešto i onih koji brane nešto. dok neko popije kaznu jer nije nosio masku

    Crna Goro kapljo vode. najtužnija državo svijeta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #2036
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,414
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ‘Crna Gora je 2019.godine iz Srbije (koja nema izvor soli) uvezla 165.231 eura soli za jelo (zvanični podatak Monstata).’

    mislite o ovome. naša solana je ugašena. mi uvozimo vodu iako imamo naših. ali dobro bitno da se dijelimo. ljudi praznih novčanika i frižidera brane ljude pune keša. nebitno sa koje strane. isti su. posle godinu dana opet je zakon glavna tema u državi koja se raspada na svim nivoima. skupovi u sred epidemije onih koji slave nešto i onih koji brane nešto. dok neko popije kaznu jer nije nosio masku

    Crna Goro kapljo vode. najtužnija državo svijeta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://twitter.com/TerzoPG/status/1...787852288?s=09

    https://twitter.com/TerzoPG/status/1...247470080?s=09

    Da ponovim Kumare



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 28-12-20 at 13:03.

  16. #2037
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Pusti nas outline da rijesimo prvo ove bitne probleme hahahah.

    E kako bi dobro bilo da je samo ekonomska kriza u CG, no ovo je neka neobjasnjiva kriza naroda.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #2038
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Tako vam je to stanovnici i stanovnice Crne Gore, jer vas građanima ne mogu nazvati.

    Reče bloger Slavko u jednom svom blogu.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  19. #2039
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ‘Crna Gora je 2019.godine iz Srbije (koja nema izvor soli) uvezla 165.231 eura soli za jelo (zvanični podatak Monstata).’

    mislite o ovome. naša solana je ugašena. mi uvozimo vodu iako imamo naših. ali dobro bitno da se dijelimo. ljudi praznih novčanika i frižidera brane ljude pune keša. nebitno sa koje strane. isti su. posle godinu dana opet je zakon glavna tema u državi koja se raspada na svim nivoima. skupovi u sred epidemije onih koji slave nešto i onih koji brane nešto. dok neko popije kaznu jer nije nosio masku

    Crna Goro kapljo vode. najtužnija državo svijeta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Obrati se CEFTA, Crna Gora ima nepovoljne uslove u toj trgovinskoj organizaciji zbog toga i uvozimo so i vodu i brašno i poljoprivredna dobra i ostalo. To su trgovinske bescarinske obligacije koje se dijele između država. Ne može se u CG voditi merkantilizam.

    Pa pogledaj Hrvatsku koja je u EU, plaćaju se ogromne kazne za domaće pečenje rakije, ne daj bože prodavanje.

  20. #2040
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Pusti nas outline da rijesimo prvo ove bitne probleme hahahah.

    E kako bi dobro bilo da je samo ekonomska kriza u CG, no ovo je neka neobjasnjiva kriza naroda.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    narod IQ jednakog nuli. eto, to je. jedina manjina u ovoj državi je onaj dio normalnog naroda. bačiš im špicu i svi skoče. toliko godina ništa nije smetalo, sve je bilo u redu.

    džaba svakih pola godine dobijali novu vladu sa profom i ovom ekipom dok je svijest naroda u blatu. nisi pravi Crnogorac ako ideš na litije, nisi pravi Srbin ako ne glasaš Mandića itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #2041
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Crna Gora ko Iran, Liban, Irak... bokte.

  22. #2042
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sto ce reci da ti bas imas izrazeno nacionalno opredjeljenje. Ja ovo jos cuo nisam. Sta bi tek trebalo da kazu neki kad vide ko je sve Njemac, Francuz i Englez? Nisam ti bas siguran da ti je i biti Bocvanjanin najsretnije opredjeljenje.
    imam. ja znam šta sam. svi moji su Crnogorci, đed mi je bio u partizanima, borio se da oslobodi ovu zemlju od najvećeg zla svijeta. više ja volim ovu državu no ovi danas ispred Skupštine. za razliku od njih ja ne mrzim nikoga. znam neke ljude koji su danas bili tamo, do 2005. godine su bili okoreli Srbi. onda dođe referendum i postadoše najveći Crnogorci. nikad nisam zavisio od ovih ili onih, niti bih sebi to dozvolio. ovi danas su se sprdali svim onim ljudima koji su bili na protestima Odupri se ili na litijama. nije im smetalo EKONOMSKO ugrožavanje države, kad su mnogi ljudi gubili posao od 2006. na ovamo. nije im smetalo što je Tara postala kao smetlište. normalnom GRAĐANINU ove zemlje to mora smetati. da se razumijemo isto ovo nije smetalo ni mnogim Srbima u CG no su ih uredno glasali. država se voli na drugačije načine a ne tako što ogrneš zastavu i pjevaš. isto tako nije mi vjernik onaj koji upali baklju ispred Hrama ili maše četničkom zastavom. ljudi koji brane interese ove ili one partije a imaju NULA eura u džep su diskutabilne pameti.

    ja bih samo državu u kojoj je BITNIJE kakav si čoek a ne kako se pišeš
    Last edited by outline; 28-12-20 at 14:30.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  24. #2043
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    imam. ja znam šta sam. svi moji su Crnogorci, đed mi je bio u partizanima, borio se da oslobodi ovu zemlju od najvećeg zla svijeta. više ja volim ovu državu no ovi danas ispred Skupštine. za razliku od njih ja ne mrzim nikoga. znam neke ljude koji su danas bili tamo, do 2005. godine su bili okoreli Srbi. onda dođe referendum i postadoše najveći Crnogorci. nikad nisam zavisio od ovih ili onih, niti bih sebi to dozvolio. ovi danas su se sprdali svim onim ljudima koji su bili na protestima Odupri se ili na litijama. nije im smetalo EKONOMSKO ugrožavanje države, kad su mnogi ljudi gubili posao od 2006. na ovamo. nije im smetalo što je Tara postala kao smetlište. normalnom GRAĐANINU ove zemlje to mora smetati. da se razumijemo isto ovo nije smetalo ni mnogim Srbima u CG no su ih uredno glasali. država se voli na drugačije načine a ne tako što ogrneš zastavu i pjevaš. isto tako nije mi vjernik onaj koji upali baklju ispred Hrama ili maše četničkom zastavom. ljudi koji brane interese ove ili one partije a imaju NULA eura u džep su diskutabilne pameti.

    ja bih samo državu u kojoj je BITNIJE kakav si čoek a ne kako se pišeš
    Od protesta Odupri se zauzet je diskurs a sve radi tzv pomirenja da se Crnogorci posipaju pepelom i dovode do samounistenja a Srbi aplaudiraju i nastavljaju sa istom nacinalistickom retorikom i od tada sam ja digao ruke od takvog pomirenja jer pomirenja ne moze biti bez izrazene volje obije strane a sa druge strane ne da nema volje nego ima sve suprotno. To sto pises veze nema sa tvojom nacionalnom identifikacijom a ono sto se prebacalo DPSu da radi zbog odrzanja vlasti sad drugi rade radi opravdanja svojih nedosljednosti. Ne moze vam za sve u zivotu biti kriv DPS, ne moze se diskriminacija pravdati da je neko tobos bio diskriminisan nekad, ne odrazavas svoju neutralnost i objektivnost sto ces van smisla i nicim izazvan prozivati za neke postupke. Ovdje uglavnom umjesto da se govori kako se ispod stola donosi potpuno novi zakon od koga se izmjenama pravi Frankestajn i kome se do zadjeg nije znala ni sadrzina i koji se uvodi van procedure, javne rasprave i na diskriminatoran nacin i koji ni u ovom trenutku nema jasnu podrsku od 41 poslanika bacaju se krinke o Kapu, Obodu i ekonomskom sunovratu!? Kakve veze ima to sa prethodnim i zasto se ne ide na stvarno pomirenje nego se pravi ovaj cirkus?

  25. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  26. #2044
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Gledam sa strane desavanja u drzavi i gadi mi se na narod, teski nacionalizam Crnogorac/Srbin ispunjen mrznjom prema svemu sto se ne zove njegovim imenom. Velika vecina nece imati da prezivi januar mjesec ali mu je bitno da se crkva zove Crnogorska ili da se crkva zove Srpska. Velika vecina nece imati djeci kupiti poklone za Bozic ili spremiti pristojan rucak za Novu godinu a da se prije toga ne zaduzi, ali ni to nije bitno, bitno je da mrzi ovog drugog iz zna duse. Ta mrznja ce nas sve unistiti.
    Obije strane ce optuzivati jedna drugu a nijedna nece prvo pogledati sebe.
    Mene ne zanima ko je srbin ko je crnogorac. Ali nikako ne podrzavam ove crnogorske nacionaliste a isto tako ove srpske nacionaliste.
    Tek sa strane mozes vidjeti kolika mrznja vlada medju narodom da me tuga uhvati sta se desava u nasoj nam dragoj Crnoj Gori.
    DPS i njegovi privesci i DF su rak ovog drustva i zbog te dvije partije se sve ovo i desava, jer je lako manipulisati sa IQ86

  27. The Following 8 Users Say Thank You to Sh0ne For This Useful Post:


  28. #2045
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Od protesta Odupri se zauzet je diskurs a sve radi tzv pomirenja da se Crnogorci posipaju pepelom i dovode do samounistenja a Srbi aplaudiraju i nastavljaju sa istom nacinalistickom retorikom i od tada sam ja digao ruke od takvog pomirenja jer pomirenja ne moze biti bez izrazene volje obije strane a sa druge strane ne da nema volje nego ima sve suprotno. To sto pises veze nema sa tvojom nacionalnom identifikacijom a ono sto se prebacalo DPSu da radi zbog odrzanja vlasti sad drugi rade radi opravdanja svojih nedosljednosti. Ne moze vam za sve u zivotu biti kriv DPS, ne moze se diskriminacija pravdati da je neko tobos bio diskriminisan nekad, ne odrazavas svoju neutralnost i objektivnost sto ces van smisla i nicim izazvan prozivati za neke postupke. Ovdje uglavnom umjesto da se govori kako se ispod stola donosi potpuno novi zakon od koga se izmjenama pravi Frankestajn i kome se do zadjeg nije znala ni sadrzina i koji se uvodi van procedure, javne rasprave i na diskriminatoran nacin i koji ni u ovom trenutku nema jasnu podrsku od 41 poslanika bacaju se krinke o Kapu, Obodu i ekonomskom sunovratu!? Kakve veze ima to sa prethodnim i zasto se ne ide na stvarno pomirenje nego se pravi ovaj cirkus?
    O cemu pricas to, kakvo posipanje pepelom, pa je li od 2006. bio izdajnik onaj ko nije bio Crnogorac po mjeri Ranka Krivokapica.
    To je bio trenutak da se stvari postave u neku normalu i nadju neku kompromisi, a ne da se na silu forsira i u nos nabija neki novi identitet, koji je velikom djelu gradjana bio neprihvatljiv, ja sam u to vrijeme klinac bio ali se dobro sjecam koliko je otrova tada bilo samo medju nama djecom. Neki su se malo ohladili od tih podjela ali dobar dio naroda nije. Bojim se da je sad kasno za bilo kakvo pomirenje, suvise smo "ponosni" i tvrdoglavi.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  29. The Following 2 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  30. #2046
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Meni je najzanimljivije kako crkva i DF stvaraju sliku da je sramota bit bogat, imat neki kulturni sadržaj (Eo sad se prozivaju TBOK kao režimski igrači) a da to nije nešto vezano za srpstvo, SPC, Srbiju. Znači trošak je doček nove godine u Budvi (Naročito se spominje Dino Merlin kao glavni problem tog dočeka), a Ceca im ne bi smetala eo onu rabotu na panj da stavim i da je osječem. Sljedeće, okupljanja po crkava u sred pandemije i litije svaki dan od desetina hiljada ljudi nisu bili nikakav problem, ano je sad nekolko stotina ispred skupštine - plaćenici, botovi i sendvičari, gorivaši jer eto imaju drugačiji stav. A nisu vam botovi iz bh. entiteta Republika Srpska po čitav dan na komentare Vijesti.me? I tako godinama.

    Nego eto, ovo je neki novi Teheran na koji ćemo morati da se naviknemo.

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Saruman For This Useful Post:


  32. #2047
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovdje uglavnom umjesto da se govori kako se ispod stola donosi potpuno novi zakon od koga se izmjenama pravi Frankestajn...
    Frankeštajn je bio stari zakon, jer je sadržao članove kojim bi se faktički zakonom o vjeroispovjesti rešavala imovinska pitanja.
    To nema nigdje na bijeli svijet.

    Izbacivanjem tih članova, dobijamo normalan zakon o vjeroispovjesti.

  33. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


  34. #2048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    A sa drugog krila nastupa DF sa uslovljavanjem vlade na mjesec dana. Vidim, ove rede se i Danilović pridružio. A i Medo je tu. Džaba su izgleda čuvenu Ljiku zaglavarili za direktora KBC.
    Veselo
    https://www.cdm.me/politika/koalicij...jenu-lazovica/
    Ne čitaj samo naslov, posebno ne kad se radi o CdM. Daje Knežević vladi mjesec dana da podnese predlog zakona inače će on da podnese.

  35. #2049
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...red-parlamenta

    kako zavidim svim onim pametnim ljudima te su pošli odavde. tek mi sad nije jasno šta je naćeralo ljude poput Srzentićke, Milatovića ili Spajića da se vrnu ođe
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  37. #2050
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Dritan je izgubio konce. Pokušava preko Sveta mrčenog da se pere DF-u. DF isto zna da je puko sa ovim ucjenama prema Vladi i da im slijedi raspad. DPS je isto puko definitivno. Bečić je trenutno jedini mudar i mislim da će najviše benefita izvući iz ove situejšn.

Page 82 of 1249 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •