Page 634 of 1249 FirstFirst ... 1345345846246306316326336346356366376386446847341134 ... LastLast
Results 15,826 to 15,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15826
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ako mi je jasno to oko advokata, sad ozbiljno. Kao Vukšić je ok na čelu ANBa a bio je advokat mnogo opskurnijih likova od DFovaca, a ovog lika diskvalifikuju jer je bio advokat DFa.

    Volio bi da mi neko objasni u čemu je problem.

    Malo sam se isključio i slabije pratim politiku zadnjih nedjelja, vidio sam naslove ali me smaralo da ulazim u detalje. Vidim da je prepucavanje, ali ne kapiram zašto je sporan advokat.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Advokat Mandicev koji ga je branio u slucaju drzavnog udara, jedan od pisaca statuta SNPa. Nije ni malo politicki advokat, ne bi Ura dala to.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #15827
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Sorry, ali napisao si :



    A ovo je urađeno nezakonito, makar tako kaže prosvjetna inspekcija. A isto će reći i sudovi. I onda isplatite tužitelje. I?

    Ako već drugi državni organ kaže da je radila nezakonito, misliš li da je treba doma poslati? Ili je mrzimo jer je Srpkinja. A da je nezakonito zborili su joj kad je štancovala rešenja. Mogla je u medije pročitat da je mimo zakona.

    Mada, nije ona kriva. Dritan veli zayebali je saradnici. Ni Tito nije znao za Goli Otok. Milo je OK, a ovi oko njega kradu iza njegovih leđa... Treba li nam još koja floskulica?
    Opet si seen, svaka je takva rasprava odje kad se nema sto argumentovano odgovoriti. Ili je mrzis jer je Srpkinja odgovor.
    Da ne pricamo o floskulama, dje si bio kad sam bio niko
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #15828
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Advokat Mandicev koji ga je branio u slucaju drzavnog udara, jedan od pisaca statuta SNPa. Nije ni malo politicki advokat, ne bi Ura dala to.
    kakav CV, nema šta. mada da Demokrate imaju svog čoeka ne bi im smetao ovaj. no je problem što nemaju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #15829
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    357
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ako mi je jasno to oko advokata, sad ozbiljno. Kao Vukšić je ok na čelu ANBa a bio je advokat mnogo opskurnijih likova od DFovaca, a ovog lika diskvalifikuju jer je bio advokat DFa.

    Volio bi da mi neko objasni u čemu je problem.

    Malo sam se isključio i slabije pratim politiku zadnjih nedjelja, vidio sam naslove ali me smaralo da ulazim u detalje. Vidim da je prepucavanje, ali ne kapiram zašto je sporan advokat.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Vjerovatno jer znaju da je ovaj vise od obicnog DF advokata. A da im je krivo sto nemaju svoga pa najlakse im je bilo da posalju svoga da se prijavi na konkurs i onda zatezu da onda mora i on biti izabran, ali oni zatezu da svi budu nestranacki.

    Naravno svaka kontra DFu pa i ako je 100% ispravna je po njima izdaja tako da ne znam da li bi im na kraju bilo pametnije da su popustili kod ovoga.

    Problem sa DFom je ako im popustis u jednom slucaju u sledecem ti ne duguju uslugu no opet od nule krecete.

    Sent from my phone

  5. #15830
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    I na kraju ih evropa i ura podrzavaju koliko tumačim a demokrate kontra.
    Ne. Njemacka i EU su podrzale Demokrate i trazile odlaganje odlucivanja o TS.

  6. #15831
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ako mi je jasno to oko advokata, sad ozbiljno. Kao Vukšić je ok na čelu ANBa a bio je advokat mnogo opskurnijih likova od DFovaca, a ovog lika diskvalifikuju jer je bio advokat DFa.

    Volio bi da mi neko objasni u čemu je problem.

    Malo sam se isključio i slabije pratim politiku zadnjih nedjelja, vidio sam naslove ali me smaralo da ulazim u detalje. Vidim da je prepucavanje, ali ne kapiram zašto je sporan advokat.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Bulatovic je idiot prve klase. Bruka i zastidje od advokata kome su se svi ostali rugali u slucaju drzavni udar. Nije problem sto je advokat blizak DF nego sto nema ni elementarne strucnosti.

  7. #15832
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-drzavne-firme

    A koliko su transparenti procitat ce te u tekstu, od sve one price o najtransparetnijoj vladi ostali dugmići
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #15833
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Nesto sam letimicno slusao kandidate za TS, Borivoje Djukanovic, pa 150 mjesta prazno pa sledeci. Saslusavali su ga 3,4 sata min i na kraju mu svi odradili duboki naklon. Ipak nema ga u TS, bice jer je Saricev advokat.

  9. #15834
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/ekonomija/za-dva-sp...eura-mjesecno/

    Dok ne proradi forums ko spinovanje ajmo jos malo p transparentnosti i drugacijem radu nice vecine u odnosu na DPS.
    Zasto li je ono propao Montenegro Airlines da nije zbog ovakvih stvari???
    https://m.cdm.me/ekonomija/za-dva-sp...eura-mjesecno/
    Bas me zanima kako ce SKOJ i Hell inkstali ovo spinovat, ili će reći a Limenka.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #15835
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/ekonomija/za-dva-sp...eura-mjesecno/

    Dok ne proradi forums ko spinovanje ajmo jos malo p transparentnosti i drugacijem radu nice vecine u odnosu na DPS.
    Zasto li je ono propao Montenegro Airlines da nije zbog ovakvih stvari???
    https://m.cdm.me/ekonomija/za-dva-sp...eura-mjesecno/
    Bas me zanima kako ce SKOJ i Hell inkstali ovo spinovat, ili će reći a Limenka.
    Oho, DPS medij se sjetio zakona o slobodnom pristupu informacijama i odjednom mu smeta onaj član po kome možeš bilo šta da proglasiš tajnom?

    Osvježilo zaista!

  11. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  12. #15836
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-drzavne-firme

    A koliko su transparenti procitat ce te u tekstu, od sve one price o najtransparetnijoj vladi ostali dugmići
    Znaci oce da se uvede nadzor nad finasijama u svim firmama u drzavnom vlasnistvu i to je kao lose? Znaci nece vise moci da se potpisuju putni nalozi, dijele bonusi kako ko hoce i kradu pare naroda i to je lose?
    Naravno da ce direktorima drzavnih firmi da ovo smeta, ali znajuci koliko je samo novca nestalo bez traga, treba da se uvede poseban nadzor nad ovim, jer mi kao sve imamo pa opet opustosise drzavu, ako se bude radilo kao sto Spajic planira potpuna podrska...

  13. #15837
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Znaci oce da se uvede nadzor nad finasijama u svim firmama u drzavnom vlasnistvu i to je kao lose? Znaci nece vise moci da se potpisuju putni nalozi, dijele bonusi kako ko hoce i kradu pare naroda i to je lose?
    Naravno da ce direktorima drzavnih firmi da ovo smeta, ali znajuci koliko je samo novca nestalo bez traga, treba da se uvede poseban nadzor nad ovim, jer mi kao sve imamo pa opet opustosise drzavu, ako se bude radilo kao sto Spajic planira potpuna podrska...
    Pa jeste malo cudno. Moze da bude i da postoji samo radi sebe. Tipa u Spajic ne vjeruje politicarima koji su ma celu drzavne firme.
    Mac sa dvije ostrice iskreno. Moze da se koristi kako treba, a moze da sluzi kao batina za obracun sa neistomisljenicima.
    Sve zavisi ko ce biti tamo i sta je cilj.
    S obzirom kako gledam na ponasanje vecine populacije.... Moze biti ikebana ko ASK i Agencija za zastitu konkurencije. Imamo ih pro forme...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #15838
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Oho, DPS medij se sjetio zakona o slobodnom pristupu informacijama i odjednom mu smeta onaj član po kome možeš bilo šta da proglasiš tajnom?

    Osvježilo zaista!
    Opet ti DpSom se bavis, jel DPS ili nova vlada pricala da nece da radi sto je DPS radio da ce biti transparenti itd.
    Vidis to je taj spin o kome ja pricam da ces da uradis, umjesto da kazes ovo je pogrešno jer je ovo i DPS radio godinama i protiv ovoga smo bili, i rekli smo da to necemo da radimo tvoj odgovor je kao i uvijek to njeni DPS radio.
    Hahaha
    Meni milo sto se potvrdjuje sva moja prica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #15839
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Znaci oce da se uvede nadzor nad finasijama u svim firmama u drzavnom vlasnistvu i to je kao lose? Znaci nece vise moci da se potpisuju putni nalozi, dijele bonusi kako ko hoce i kradu pare naroda i to je lose?
    Naravno da ce direktorima drzavnih firmi da ovo smeta, ali znajuci koliko je samo novca nestalo bez traga, treba da se uvede poseban nadzor nad ovim, jer mi kao sve imamo pa opet opustosise drzavu, ako se bude radilo kao sto Spajic planira potpuna podrska...
    Ja o transparentnosti svega ovoga i pitanju i pisanju vijesti okontoga a ti da to smeta direktorima firmi.
    Koliko sam ja procitao smeta ministru Bojanicu i skoro polovini vlade a ne direktorima, a ti me ispravi ako u tekstu drugacije pise.
    A o svemu tome koliko je transparentnost ove vlade najbolje vijesti o tome pisu a njihov su portal.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #15840
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    'Oće li ovo Miki da bude premijer umjesto premijera? Sve više se centralizuje moć posebno u dijelu finansija što mi se ne sviđa. Upravo treba da fragmentiramo moć kako jednog dana ne bi opet cmakali vođe.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Objasni kolega gore da je to zbog putnih naloga… nikako centralizovanje moci..
    f6

  17. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  18. #15841
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Ada cus, jes bice da je to, vidimo kako je to sve lijepo funkcionisalo do sad, ja tebi ti meni bez pokrica, moje misljenje je da je ovo odlicna ideja ako ostane u ovim granicama, sad mozemo da se slazemo ili ne, bez da mi objasnjavate kako nisam u pravu a vi jeste ...

  19. #15842
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ajd dobro sto plagira House of Cards. Nije prvi plagijator u politici, a nije prvi plagisjator ni medju sadasnjim visokim duznosnicima.
    Al sto priziva losu karmu…
    Sto bi jedan moj prijatelj rekao “sa Petrom cemo praviti prvi veliki napredak u poglavljima 23 i 24, a Mickey ce biti taman za zatvaranje poglavlja”




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  20. #15843
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Opet ti DpSom se bavis, jel DPS ili nova vlada pricala da nece da radi sto je DPS radio da ce biti transparenti itd.
    Vidis to je taj spin o kome ja pricam da ces da uradis, umjesto da kazes ovo je pogrešno jer je ovo i DPS radio godinama i protiv ovoga smo bili, i rekli smo da to necemo da radimo tvoj odgovor je kao i uvijek to njeni DPS radio.
    Hahaha
    Meni milo sto se potvrdjuje sva moja prica
    Ja ne mislim da je pogrešno uopšte, mislim da je odlično što su se Dnevne novine i CdM sjetili posle decenije da im smeta što je zakon o slobodnom pristupu informacijama napravljen tako da sve može biti tajna. Lijepo je vidjeti kako su se probudili, neka su nam dobrodošli!

    Što se ove njihove priče tiče - ništa im ne vjerujem dok ne pokažu informacije i dokumenta da su tražili informacije i kakve su odgovore dobili. Čak i tako će ti svako ko se iole razumije reći da je 14.000 za 500 kvadrata u Kapital plazi jeftino. Moja firma bi bila presrećna da je poslovni prostor toliko košta.

  21. #15844
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Znaci trebaju da dokazu da traze jer moguce da lazu da su trazili a nisu u stvari, cudi me da menadžment 2 MN ne izadje sa pricom kako da vam damo papire kad niste trazili.
    Čitas li ti sebe sto pišeš ili je bitno samo da obrnes priču.
    A sto se cijene tice jer 14 hiljada mjesecno puno ili malo u CP.
    Mora li tamo jesu li mogli naci jeftinije prostore pa da se ustedi a ne samo za poslovni prostor ljusnu 150 hiljada eura, rade isto sto i montenegro airlines Ali ti to me vidis cudi me
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #15845
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Spajic ako udje u politiku sve ce ih cikovat lagano.

  23. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  24. #15846
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Izabrano 6 članova Tužilačkog savjeta (TS):
    1. Dražen Burić
    2. Tatjana Begović,
    3. Sanja Jovićević,
    4. Đurđina Nina Ivanović
    5. Nikola Samardžić
    6. Boris Marić
    Treba da se odabere još 5 članova. Da bi neka odluka TS bila valjana treba 6 glasova. Ovim, ako sam dobro razumio, može da radi TS i prije izbora ostalih 5 članova, ali sve odluke moraju biti jednoglasne.
    Stevo Muk je predložen za člana TS.



    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Last edited by wulfy; 05-08-21 at 13:00.

  25. #15847
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čak i tako će ti svako ko se iole razumije reći da je 14.000 za 500 kvadrata u Kapital plazi jeftino. Moja firma bi bila presrećna da je poslovni prostor toliko košta.
    Zar i ti sine SKOJ?
    Jesu ovo neki dvostruki arsini kod tebe stigli?

    Jeftino? Salis li se vjerovatno Pa Bojanic je, OPRAVDANO, kukao kako se Cijevni placa 10eura m2 u Premier nekih 200 metara kod Capital Plaze pored toliko prostora koje drzava ima.

    A m2 najskuplji u Capital Plazu je 20eura. Vecina firmi i za manje dobija na duzi rok.

    Ne znam dje radis, ali spoji me sa vlasnikom da mu zavrsim rentiranje u Capital Plazu za 30 eura m2 ako hoce.

    DN i CDM su dobili cifre za visegodisnje ugovore vjerovatno i kiksali sa prezentovanjem cifri.

    Nije PG Menhetn pa da rentiranje ide u nebesa nego se zna kolike su cijene odlicno.
    Last edited by hercules; 05-08-21 at 13:34.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  27. #15848
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čak i tako će ti svako ko se iole razumije reći da je 14.000 za 500 kvadrata u Kapital plazi jeftino. Moja firma bi bila presrećna da je poslovni prostor toliko košta.
    Nemam pojma iskreno kako se cijene najma poslovnog prostora krecu u Podgorici a pogotovo ne u toj famoznoj zgradi al' to mi djeluje poprilicno previse kako god da okrenes. Nije cijena poslovnog prostora po kvadratu ista za prostor od 100 kvadrata i 500, ide to drasticno dolje a Podgorica stvarno nije centar Tokija da bi baratali sa takvim cijenama.

  28. #15849
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sto ste na SKOJa diglu hajku....
    Sad ce vam on to sve objasniti
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  29. #15850
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    A htjeli su da ustede. Pa su od muke uzeli u Capital
    f6

  30. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


Page 634 of 1249 FirstFirst ... 1345345846246306316326336346356366376386446847341134 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •