Page 52 of 1249 FirstFirst ... 242484950515253545556621021525521052 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #1276
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kimmi pretjeruješ.

    Što se tiče ekologije, za početak bi valjalo objasniti značaj kante za smeće narodu.Za 10g kada se to pregrmi preći na neke teže teme tipa kontejner
    Za nacionalne parkove nam treba vjerovatno još nekih 200g učenja o značaju kontejnera u životnoj sredini.
    Lagano
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  3. #1277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Kakav je to "konkurs" za šefa ANB-a, zar nije to u direktnoj nadležnosti premijera?
    War. War never changes.

  4. #1278
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Kimmi pretjeruješ.

    Što se tiče ekologije, za početak bi valjalo objasniti značaj kante za smeće narodu.Za 10g kada se to pregrmi preći na neke teže teme tipa kontejner
    Za nacionalne parkove nam treba vjerovatno još nekih 200g učenja o značaju kontejnera u životnoj sredini.
    Lagano
    U čemu pretjerujem? Što smatram IZDAJOM da partije dijele javna preduzeća kao plijen?

    Evo Demokrate premjeravaju Morsko dobro. Alo bre, to je NAŠE Morsko dobro, a ne partijsko.

    Šta će URA da dobije? Što god da dobije SRAMNO!!!!

    @wulfy



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #1279
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U čemu pretjerujem? Što smatram IZDAJOM da partije dijele javna preduzeća kao plijen?

    Evo Demokrate premjeravaju Morsko dobro. Alo bre, to je NAŠE Morsko dobro, a ne partijsko.

    Šta će URA da dobije? Što god da dobije SRAMNO!!!!

    @wulfy



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Potrebe sa terena.Lijepo sam rekao da je narod izgradio DPS po svom meraku.
    Last edited by Markys; 17-12-20 at 22:24.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  8. #1280
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kakav je to "konkurs" za šefa ANB-a, zar nije to u direktnoj nadležnosti premijera?
    Ne u direktnoj nadleznosti Dake. Bice pusaka i pistolja jeftino.



    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to AmFi For This Useful Post:


  10. #1281
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Potrebe sa terena.Lijepo sam rekao da je narod izgradio DPS po svom meraku.
    Znam druže ali ja za ovo nisam glasao.

    Odbijam da ćutim!!!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #1282
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne u direktnoj nadleznosti Dake. Bice pusaka i pistolja jeftino.



    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ajde ti kod đenerala, nije ovo za tebe.

    Da nije DPS pod "normalno" podveo uhljebljenja ne bi sad ovu muku imali.

    Ali mi za razliku od vas smijemo da pljujemo i one koje smo glasali i dižemo glas protiv nepravde.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #1283
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kakve sandalice
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Markys For This Useful Post:


  15. #1284
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ajde ti kod đenerala, nije ovo za tebe.

    Da nije DPS pod "normalno" podveo uhljebljenja ne bi sad ovu muku imali.

    Ali mi za razliku od vas smijemo da pljujemo i one koje smo glasali i dižemo glas protiv nepravde.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Sta ti kao forumski brav znas sta je za mene, a sta za nekoga drugoga? Ja sam odgovoruo covjeku gore sta je i kako. Evo jos malo.

    Kako vi je dobro

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by AmFi; 17-12-20 at 22:31.

  16. #1285
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Pričam iz ugla onih koji se nisu snašli, nisu htjeli veze radi dobijanja posla, nisu se učlanjivali u partije i koji su jednostavno odbacivali takav sistem vrijednosti do kraja.
    Eto tako. Moja očekivanja su bila da se tome stane na put. Ali očigledno nas spremaju da nam djeca moraju u stranke da bi imala bolju startnu poziciju. PIH

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #1286
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Sta ti kao forumski brav znas sta je za mene, a sta za nekoga drugoga. Ja sam odgovoruo covjeku gore sta je i kako. Evo jos malo.

    Kako vi je dobro

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ok ja sam forumski brav, a ti se slikaš sa mafijašima i ubicama. Ne znam, biram da sam brav. Ljepše je i poštenije.

    A i taj Vukšić je, ako je tačno ovo što se piše, katastrofalan izbor.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-12-20 at 22:35.

  19. #1287
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Eto tako. Moja očekivanja su bila da se tome stane na put. Ali očigledno nas spremaju da nam djeca moraju u stranke da bi imala bolju startnu poziciju. PIH

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Moja će, umjesto u stranku, nadam se u neku drugu zemlju, ako ikako može protestantsku.

  20. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  21. #1288
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Pa jesi, ko si ti da kazes sta je za mene sta za bilo koga drugoga?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. #1289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Zovite Dušana Kovačevića, bojim se da imamo scenario za Profesionalac 2.
    War. War never changes.

  23. #1290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Aoooo are you fakin kidding me?!

    Marina effen Jocic?

    Oce li stiklama zmijskim da obilazi parkove?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #1291
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ovo je zrelo za izlazak na ulicu.
    Marina fuckin Jočić.
    Pa nemojmo , molim vas.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  26. #1292
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Moja će, umjesto u stranku, nadam se u neku drugu zemlju, ako ikako može protestantsku.
    samo što dalje odavde. nedje dje nije bitno koje si nacije, vjere, šta ti je djed bio. dje se cijene neke normalne stvari

    ja kad odje pisah za DF, rekoše da mrzim Srbe. DF je kancer ove zemlje. isti mantra kao DPS samo što oni kao brane interese Srba u CG. funkcioneri DF po par stanova, poslovnih prostora, ako bude zakon o porijeklu imovine mogu da se pakuju. a oni znaju da isti nikada neće biti usvojen. EU je pogurala ovakvu vladu i zato je ona okej. ostalo je puštila da se sredi i evo imamo ovo. samo partijsko zapošljavanje

    Tapatalk
    Last edited by outline; 17-12-20 at 22:45.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    acs

  28. #1293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    @kimmi, kimmi, kimmi...
    Pomenuo sam ti već ranije da imaš prevelika očekivanja. Da ne bankrotiraju i da ne "suturaju auto u Platije". Gornji limit. Staviš realno očekivanje i to je to. Zašto misliš da će vlast u kojoj sa 40% participira DF koristiti drugačije matrice od DPS. Zašto misliš da je jedna polovina Crne Gore drastično bolja od druge polovine?
    Prethodni su samo malo previše zabudalili računajući da će dovijeka pošto su decenijama jahali. Novi znaju da neće dovijeka, da moraju malo pripazit kako jašu, ali se jahanje nastavlja.
    Da je nova vlast bolja od stare? Jeste, daleko. Svjetlosnim godinama.

    Je li moguće preći iz 100% partijskog zapošljavanja u 0% partijsko zapošljavanje? Ne, ni u snovima, izuzimajući neku stranu, po mogućstvu njemačku, okupaciju.

    Da vam je neko prije šest mjeseci rekao da će smanjiti partijsko zapošljavanje i korupciju za 50% u dvije godine biste li ga poljubili u oba obraza? I u oba obraza i posred nosa sjaktećeg.

    Pa što je sad muka? E, to što smo mi isto takva falična ljudska bića kao političari nam, pa hoćemo odmah i hoćemo sve. Istina, tako se najlakše i izgubi ono što se ima, ali onda ćemo samo nekoga drugoga da krivimo umjesto sebe i žalimo se kako su nas svi razočarali.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  30. #1294
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nakon po ure mijenjaju zbog meda odluku.
    Zbog ovakvih stvari ova Vlada nece trajati ni godinu dana. DF misli ucjenama da kontrolise svaki potez Vlade. A vec su pocele funkcije da se dodjeljuju nesposobnim partijskim vojnicima. Meni je svejedno da li je DPS bot ili DF bot ili bot neke trece partije tamo gdje ne zasluzuje da bude. Bot je bot, i zaposljavanje po partijskoj liniji je kancer nezavisno od partije. Za sad se niko ne usudjuje da obori Vladu jer nece da bude proglasen izdajnikom, ali to ce da se promijeni kad nezadovoljstvo nadmasi benefite. Kako su halapljivo krenuli, nece im dugo trebati.
    Last edited by VanjaTheMan; 17-12-20 at 22:52.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  31. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  32. #1295
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Znači počeo je slobodan pad, a tek što su uzlećeli.

    Ko zna što je ovo dobro, možda ovaj premudri narod konačno nauči da cijeni sebe. Kakva li će biti buduća namještenja, imam osjećaj da će to tek da bude fešta...

    Generalno se moglo očekivati nešto ovako, dešava se jednim dijelom i u najvećim demokratijama, ali je izbor kadrova poražavajući. Ako se na ovaj način bude zapošljavao "običan" kadar, neće im trebati izbori da siđu sa vlasti.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  33. #1296
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da je nova vlast bolja od stare? Jeste, daleko. Svjetlosnim godinama.

    Je li moguće preći iz 100% partijskog zapošljavanja u 0% partijsko zapošljavanje? Ne, ni u snovima, izuzimajući neku stranu, po mogućstvu njemačku, okupaciju.

    Da vam je neko prije šest mjeseci rekao da će smanjiti partijsko zapošljavanje i korupciju za 50% u dvije godine biste li ga poljubili u oba obraza? I u oba obraza i posred nosa sjaktećeg.

    Pa što je sad muka? E, to što smo mi isto takva falična ljudska bića kao političari nam, pa hoćemo odmah i hoćemo sve. Istina, tako se najlakše i izgubi ono što se ima, ali onda ćemo samo nekoga drugoga da krivimo umjesto sebe i žalimo se kako su nas svi razočarali.
    Nije mi jasno zašto meni repliciraš. Ja nisam razočaran, u citatu koji si stavio rekao sam ti koja su mi očekivanja.
    Zaobišli su stranke na ministarskom nivou zbog pritiska zapadnih partnera pa su malo porasla očekivanja, priznajem i meni. Na sastancima su već najavili da će po dubini da dijele plijen, ali pod uslovom da ipak ti koje postave budu najbolji. Pa Jočićka je najbolja
    Šalu na stranu, pogledaj Budvu đe se poklaše oko plijena. Misliš li da neko može dobiti posao u opštini a da to nije stranačaki. Počnimo od referenata, pa ćeraj put gore.
    Opet u citat koji si stavio kazao sam da su bivši jahali 30 godina i zabudalili, mislili da će dovijeka, pa se ponašali kako su se ponašali. Neka ovi novi malo zatraju neće se mnogo razlikovat.

  34. #1297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zbog ovakvih stvari ova Vlada nece trajati ni godinu dana. DF misli ucjenama da kontrolise svaki potez Vlade. A vec su pocele funkcije da se dodjeljuju nesposobnim partijskim vojnicima. Meni je svejedno da li je DPS bot ili DF bot ili bot neke trece partije tamo gdje ne zasluzuje da bude. Bot je bot, i zaposljavanje po partijskoj liniji je kancer nezavisno od partije. Za sad se niko ne usudjuje da obori Vladu jer nece da bude proglasen izdajnikom, ali to ce da se promijeni kad nezadovoljstvo nadmasi benefite. Kako su halapljivo krenuli, nece im dugo trebati.
    Nažalost, mislim sasvim obrnuto. Mislim da ova vlada treba da žrtvuje nekih 30-40... pa i 100 položaja, možda čak i do 25% ukupnog broja visokih funkcija, i da ih partijama "po dubini". To je jedini način da ih spriječiš da te obore prvom prilikom. Kad im vođstvo zasjedne po kabinetima neće im padati na pamet da posle 200 dana obaraju vladu i pakuju prnje.

    Je li to loše? Jeste. Je li to bolje nego 100% partijskog zapošljavanja, kao pod DPS? Jeste, sigurno.

    I možda najvažnije pitanje - je li to bolje nego 0% partijskog zapošljavanja i onda obaranje vlade za 200 dana, pa onda povratak na staru partitokratiju ko god da na izborima pobijedi? Ne znam, ali se meni čini da je bolje.

  35. #1298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nije mi jasno zašto meni repliciraš. Ja nisam razočaran, u citatu koji si stavio rekao sam ti koja su mi očekivanja.
    Zaobišli su stranke na ministarskom nivou zbog pritiska zapadnih partnera pa su malo porasla očekivanja, priznajem i meni. Na sastancima su već najavili da će po dubini da dijele plijen, ali pod uslovom da ipak ti koje postave budu najbolji. Pa Jočićka je najbolja
    Šalu na stranu, pogledaj Budvu đe se poklaše oko plijena. Misliš li da neko može dobiti posao u opštini a da to nije stranačaki. Počnimo od referenata, pa ćeraj put gore.
    Opet u citat koji si stavio kazao sam da su bivši jahali 30 godina i zabudalili, mislili da će dovijeka, pa se ponašali kako su se ponašali. Neka ovi novi malo zatraju neće se mnogo razlikovat.
    U pravi su, odgovaram nekolicini, a citiram tebe.

    Mislim da je Jočićka samo početak, i da će kreteni iz DF-a još da dobiju. Razlika je samo u tome što ja mislim da ako vlada postigne 75% nepartijskog zapošljavanja (gdje DF i URA i Demokrate i dalje dobijaju desetine pozicija) to je tako dobar rezultat da se nismo smjeli ni nadati boljem. Oboriti partijsko zapošljavanje za 75% je možda nemoguće ali vrijedi pokušati. Oboriti ga za 100% odjednom ne da je nemoguće u Crnoj Gori, nego niko nikad nije to uspio nigdje.

  36. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  37. #1299
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nažalost, mislim sasvim obrnuto. Mislim da ova vlada treba da žrtvuje nekih 30-40... pa i 100 položaja, možda čak i do 25% ukupnog broja visokih funkcija, i da ih partijama "po dubini". To je jedini način da ih spriječiš da te obore prvom prilikom. Kad im vođstvo zasjedne po kabinetima neće im padati na pamet da posle 200 dana obaraju vladu i pakuju prnje.

    Je li to loše? Jeste. Je li to bolje nego 100% partijskog zapošljavanja, kao pod DPS? Jeste, sigurno.

    I možda najvažnije pitanje - je li to bolje nego 0% partijskog zapošljavanja i onda obaranje vlade za 200 dana, pa onda povratak na staru partitokratiju ko god da na izborima pobijedi? Ne znam, ali se meni čini da je bolje.
    Ne sporim to što pričaš, ajde na neki način da ih malo potkupimo i odobrovoljimo. Ima smisla...
    Ali, da li si siguran da će to da "radi". Bojim se da neće. U prvom postu sam naveo da će time samo da im rastu apetiti i da postoji rizik da ti samo traže više i više...
    Jedina alternativa je da im zaposliš toliko aktivista da ih jednostavno usidriš u vlast. A bojim se da je to malo više od 100 (što je nekih 25%). Moguće da nestranački tada postanu izuzetak.
    Bojim se da za ovo dio krivice snosi URA sa sekretarima u MUP, ali svršenom poslu mane nema.
    Edit: Citirah tebe... Ne zamjeri... Razvila se fina diskusija.
    Last edited by Gagarin; 17-12-20 at 23:10.

  38. #1300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ne sporim to što pričaš, ajde na neki način da ih malo potkupimo i odobrovoljimo. Ima smisla...
    Ali, da li si siguran da će to da "radi". Bojim se da neće. U prvom postu sam naveo da će time samo da im rastu apetiti i da postoji rizik da ti samo traže više i više...
    Jedina alternativa je da im zaposliš toliko aktivista da ih jednostavno usidriš u vlast. A bojim se da je to malo više od 100 (što je nekih 25%). Moguće da nestranački tada postanu izuzetak.
    Bojim se da za ovo dio krivice snosi URA sa sekretarima u MUP, ali svršenom poslu mane nema.
    Edit: Citirah tebe... Ne zamjeri... Razvila se fina diskusija.
    Ne znam hoće li da radi. Nema u politici garancija. Nije pitanje hoće li sigurno da radi nego ima li više šanse da uspije nego druga opcija.

    Jesu li vladi bolje šanse da preživi ako usidri najviše kadrove DF i Demokrata, pa i URA, u nekoliko dobrih ambasada, državnih institucija? Svakako.

    Gdje je granica popuštanja gdje se ti pretvaraš u novi DPS i više tvoje preživljavanje da bi sproveo reforme nema smisla, jer nikakve reforme ne sprovodiš? To svaka vlada mora da odluči za sebe, ali bih ja rekao da žrtvovati 25% nije tolika cijena da se ne može platiti.

  39. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 52 of 1249 FirstFirst ... 242484950515253545556621021525521052 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •