Page 509 of 1249 FirstFirst ... 94094594995055065075085095105115125135195596091009 ... LastLast
Results 12,701 to 12,725 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12701
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Taj, taj... Evo im partijsko glasilo veli krenulo provjetravanje u MUPu

    https://borba.me/krenulo-provjetrava...-i-spasavanje/

  2. #12702
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sto bi Gando I Kimmi rekli kad im pomenem to partijsko zaposljavanja, ti ih mrzis jer su Srbi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  4. #12703
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,637
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    nisam advokat @kimmi al ovakve slučajeve je redovno kritikovao. što je najbolja fora, mjesto je bilo obećano drugom članu DFa ali su ga zeznuli i on pošao iz stranke

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #12704
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Morate se oslobodit tih predrasuda koje imate o ljudima koji tek počinju da rade. Ne znam ko đe radi i čime se ko od vas bavi, ali mislim da bi svako od vas bio mnogo ljut da su se prema njemu negativno ophodili ljudi, prije no sto je i prionuo na posao.

    Ne pricam zbog ovog covjeka, ne znam ni ko je. Poenta je da ako je neko pjanica, narkoman, kockar, Srbin, Crnogorac, Albanac... to ne treba da bude nikakva podloga za diskriminisanje. Mozda se pokaze kao pun pogodak za posao koji mu je dodijeljen... sta ce da radi u svojoj kuci i u slobodno vrijeme uopste ne treba da bude predmet icijeg interesovanja. No, ovo je mala sredina puna taksista kojima je Dejo sjedio na klupu, konobara koji su bili direktori u Radoje Dakic i Marko Radovic i zivi se od carsijske price...

  6. #12705
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Morate se oslobodit tih predrasuda koje imate o ljudima koji tek počinju da rade. Ne znam ko đe radi i čime se ko od vas bavi, ali mislim da bi svako od vas bio mnogo ljut da su se prema njemu negativno ophodili ljudi, prije no sto je i prionuo na posao.

    Ne pricam zbog ovog covjeka, ne znam ni ko je. Poenta je da ako je neko pjanica, narkoman, kockar, Srbin, Crnogorac, Albanac... to ne treba da bude nikakva podloga za diskriminisanje. Mozda se pokaze kao pun pogodak za posao koji mu je dodijeljen... sta ce da radi u svojoj kuci i u slobodno vrijeme uopste ne treba da bude predmet icijeg interesovanja. No, ovo je mala sredina puna taksista kojima je Dejo sjedio na klupu, konobara koji su bili direktori u Radoje Dakic i Marko Radovic i zivi se od carsijske price...
    Ne znam kako može pun pogodak biti ona Kljajevićka na mjestu direktora NPCG, od rsdnog iskustva portparol DNPa

    Ili Rovčo direktor CEDISa sa mjesta pravnika u Vodovodu Pljevlja.

    Jel pametnije bil raspisati međunarodni ili slobodan oglas i stimulisati ljude da se jave na te pozicije, nego davati takvim partijskim junošama da se probaju na mjestima koja su jako bitna za razvoj ove države.

    Ne brani nebranjivo.

    U suštini jedino veliko razočarenje kod nove većine je nastavak prakse forsiranja psrtijskih koritaša. Tu je DF najgori, sa Radulovićima znanim i neznanim, pa Demokrate sa ovim Rovlom ili onim profesorom fizičkog na mjestu direktora ZZZ. CnB je tu najkorektnija, ali ne znam jel zbog liste koju su podržali ljudi sa nekakvim radnim iskustvom i intelektualci ili zbog nemanja izraženih partijskih apetita.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #12706
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Kako ludim od ovih slovnih grešaka i nemogućnosti korišćenja edita.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #12707
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ma mislim realno, čovjek je naslijedio profesora književnosti.. Presipanje iz šupljeg u prazno
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #12708
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,035
    Thanks Thanks Given 
    5,034
    Thanks Thanks Received 
    2,442
    Thanked in
    1,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Morate se oslobodit tih predrasuda koje imate o ljudima koji tek počinju da rade. Ne znam ko đe radi i čime se ko od vas bavi, ali mislim da bi svako od vas bio mnogo ljut da su se prema njemu negativno ophodili ljudi, prije no sto je i prionuo na posao.

    Ne pricam zbog ovog covjeka, ne znam ni ko je. Poenta je da ako je neko pjanica, narkoman, kockar, Srbin, Crnogorac, Albanac... to ne treba da bude nikakva podloga za diskriminisanje. Mozda se pokaze kao pun pogodak za posao koji mu je dodijeljen... sta ce da radi u svojoj kuci i u slobodno vrijeme uopste ne treba da bude predmet icijeg interesovanja. No, ovo je mala sredina puna taksista kojima je Dejo sjedio na klupu, konobara koji su bili direktori u Radoje Dakic i Marko Radovic i zivi se od carsijske price...
    Momak sa kojim sam se podigao,vrijedan,radan,od rijechi i iz poshtene familije.
    Nikad nismo dijelili iste stavove,ali smo se maximalno poshtovali.
    Mislim da ce funkciju obavljati kako treba,kako se kaze...shvata posao ozbiljno,i nema zayebancije.
    ...

  10. #12709
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Lepi temeljno briljira iz dana u dan


    Da li ovaj zakon podrazumijeva da drzava vrati svima pare koji su kaznjeni?
    Da li na osnovu ovoga propisa mogu kafane trazit nazad pare od kazni?
    Vidim pise “lica” ne pise fizickih i pravnih…
    Miguce da se zapetlja solidno ovaj propis.
    Pretpostavljam da vi ih drzava iskulirala sa zahtjevom, ali sto bi bilo na sudu?
    Ustavnost ako vazi nesto samo za fizicka, a ne i za pravna lica?
    Evo ovdje pravnika ima, bolje znaju…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  11. #12710
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Posto edit ne radi i uz slovne ne mozes dopuniti, ima jedno pitanje koje se otvara ovim zakonom.
    Da li se salje poruka “krsenje propisa je sasvim OK i buce oprosteno ako je u mom pokitickom Interesu”.
    Zvuci poznato? A nije, cini vam se…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. #12711
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Bez da ulazim u to sta i kako, onda bi bilo posteno da i ove iz Ljusinih kolona onda dobiju isti tretman.
    Ne znam kakva bi vam prica bila da ove sto se nedeljom okupljaju i voze pocnu da privode po sudovima, pisu im novcane i zatvorske kazne. A takvih je na drugoj strani skoro 1500.
    Onda bi bilo cetnici uzimaju demokratska prava da se protestvuje.
    Lijepo vi vidite demokratiju. Davno sam vam rekao "za prijatelje sve, za neprijatelje zakon". E zato ste i izgubili

  13. #12712
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Možemo li mi kako usvojit neki zakon da ovo EU tužilaštvo ima jurisdikciju i kod nas.

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa...u-smo-zbog-vas

    Pa da Laura Kovesi malo prodrma nečije račune. Ne znam bil smjeli onda da kažu "revanšizam"?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #12713
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Znas sto me interesuje dje sad rade ovi smijenjeni politicki direktori, bivsi direktori cedisa, irf firfa ostalih matraka zna li iko jesu li na ulicu ostali?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  15. #12714
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,994
    Thanked in
    1,933 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne valja ti ni kad te branim.

    https://www.cdm.me/drustvo/gradani-n...ise-iz-srbije/

    Eto je DPS mrziteljska propaganda, svaki dan pokušavaju da prodube podjele u narodu na najgluplje i najprimitivnije moguće načine.
    Nije problem kad me braniš, problem je kad pokušaš da me gladiš dračama.
    i u MNE Airlines su se služili sokovi iz Srbije i kafa iz Italije takoda slobodno možeš da pitaš CDM đe su bili prije 30tog.

    Čuš CDM i ovakvi članci. Nije ni za čitanje u toalet.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...n-od-korupcije

    Što se ASK naradi ovih po godine ka nikad prije.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #12715
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bez da ulazim u to sta i kako, onda bi bilo posteno da i ove iz Ljusinih kolona onda dobiju isti tretman.
    Ne znam kakva bi vam prica bila da ove sto se nedeljom okupljaju i voze pocnu da privode po sudovima, pisu im novcane i zatvorske kazne. A takvih je na drugoj strani skoro 1500.
    Onda bi bilo cetnici uzimaju demokratska prava da se protestvuje.
    Lijepo vi vidite demokratiju. Davno sam vam rekao "za prijatelje sve, za neprijatelje zakon". E zato ste i izgubili
    Vidim da ti Ljusa kvalitetno drma kavez, a i da nisi jedini. Meni njegova pisanija nije nesto, ali izgleda nalazi metu, cim vam je on svake malo argument. Zasto to uspijeva, vidji sam.
    Pogadja vam zicu kvalitetno, sva je prilika.
    Elem, ako SPC nije kaznjena za litije novcano, odnosno obrisane su jos eventualne kazne za litije povodom raznih svetaca, zasto bi hotel “Podgorica” morao da plati 2.500€ sto se previse ljudi skupilo na ukazaniju prasvjatog Isaka Schabanovitza?
    Zbog cega bi neki ugostitelj morao da plati kaznu jer se previse vjernika klanjalo prepodobnoj dojc kafi, medju Serbljem poznatoj kao produzeni sa mlekom?
    Misljenja sam da bi svako treba da plati ko krsi pravila.
    Nego, odavno je tu selektivnost, maltene je naslijedjena. Nista novo na tom polju nije donijela smjena vlasti ocigledno.
    Sa ovakvim amnestijama dokle cemo da idemo? Sjutra dodje neko na vlast i kaze amnestiramo za… krsenje izbornih zakona i kupovinu glasova. Why not?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  17. #12716
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Jeste vala, bas nam Ljusa drma kavez. Ljusa je postao sinonim za selektivnost, opste sljepilo za bilo sta drugo sem DPS komitski narativ, i apsulutno pogresne procjene.
    Bar da drma kavez, pa da se nesto zabrinu ljudi.
    Nego je postao izraz za karakternu osobinu, da je ne kazem nesto teze. Nije bas pohvalno, niti je tvoj pokusaj da mu das na zanacaju nesto dobar.
    Covjek je to sto jeste i na zalost, uporediti ga sa njim nije ni malo pohvalno. Sem u uskom krugu Miro Zivkovic, Twitter komiti i bane unuk heroja i podrzavaoci lika i djela Veljovica i Mizcunovica iz Niksica.
    Elem, lijep pokusaj poentiranja sa poluistinama ili bar nazivno pribliznom pricom.
    Sta je problem da se uklone kazne ljudima
    -koje je policija zaustavljala ispred hrama
    -kojima su pisane kazne jer su drzali zastavu kroz prozor vozila
    -kojima su pisane kazne jer sjede na prozoru vozila.
    -kojima su pisane kazne jer ih je bilo vise od dvoje u autu
    -kojima su pisane kazne jer ih je bilo vise od 10 na nekom platou ili ulici
    -kojima je jedini problem neslaganje sa bivsim rezimom

    Za to vrijeme imamo kolone "patriota" koje su se vozale oko hrama. Kaznjenih nula, dok ista policija pise kazne onima sa druge strane za isto to, cak isti dan.
    100 kazni je napisano na biocu kad je bio sadasnji premijer, da bi sledeci dan policija dopratila kolasince i mojkovcane u podgoricu. Napisanih kazni na trgu nula.
    Policija 22 maja je napisala oko 200 razlicitih kazni, dok se kod milove kuce u NK okupilo 200 ljudi da mu cestitaju 21.maj. Ima i video cak. Napisanih kazni nula.
    Vukovic place na twiteru kako se ne postuju mjere a ide na cetinje na skup. E da, i tamo je broj kaznjenih nula.
    Lijep pokusaj, samo stvarno amaterski. Cak lose i za tvoj stil. Popustas polako.
    Ovo se odnosi na ove slucajeve gore dje je 1500 ljudi kaznjeno, dok ste vi osiono barjacili po CG uz pratnju policije.
    Zanimljivo da ti je odmah asocijacija crkva/kafana... Rekao bi covjek da ti smeta religija, samo znamo da nije tako. Sjetimo se navijaca Zvijezde iz Rozaja i Plava, koje znamo kako su se zarazili, dok su se satanizovali budvani.
    Popusta paznja po malo. Morace to bolje

  18. #12717
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kaze Vukovic plače sto se ne postuje mjere I ide na Cetinje a ovamo premijer ljubi kovceg dok je umiralo 10 osoba dnevno, ili jede iz iste klasike kao svi drugi ili da ne nabrajam sve koliko je puta prekrsio mjere a sjutra pozivao da se iste postuju.
    Kaze selektivnost za vrijeme DPS a a ne vidi istu tu selektivnist sada.
    Koliko je naroda po crkvama, izbornim proslavama i sl. Kaznjen do sada od strane ove vlasti a kaznjavaninsu ljudi u kolonama, ako su sjeli njih 5 za sto i sl.
    To nije ista selektivnost kao za vrijeme DPSa???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #12718
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,462
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Još jedan vrhunski predlog zakon koji nam je baš bio potreban u ovom trenutku, nadam se da će se bar pet dana potrošiti na skupštinsku raspravu jer nemamo bitnijih stvari od Zakona o amnestiji učesnika litija i slično. Važno je da se u izgradnji novog društva prioriteti znaju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #12719
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...utvrde-krivicu

    Ni snimci ne pomažu da utvrde krivicu

    Tužilac je objasnio da i snimak sa nadzorne kamere TC Palada pokazuje da je vozač drugog automobila D.P. kroz raskrsnicu krenuo kada se upalilo zeleno svjetlo na semaforu, a da je vladin mercedes kojim je upravljao Kandić iz suprotnog smjera udario u to vozilo

  21. #12720
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Još jedan vrhunski predlog zakon koji nam je baš bio potreban u ovom trenutku, nadam se da će se bar pet dana potrošiti na skupštinsku raspravu jer nemamo bitnijih stvari od Zakona o amnestiji učesnika litija i slično. Važno je da se u izgradnji novog društva prioriteti znaju.
    A budalastina kao i svaki drugi u zadnje vrijeme. Kao da nema pametnijih stvari od toga. Ovo se rjesava za sat vremena

  22. #12721
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kaze Vukovic plače sto se ne postuje mjere I ide na Cetinje a ovamo premijer ljubi kovceg dok je umiralo 10 osoba dnevno, ili jede iz iste klasike kao svi drugi ili da ne nabrajam sve koliko je puta prekrsio mjere a sjutra pozivao da se iste postuju.
    Kaze selektivnost za vrijeme DPS a a ne vidi istu tu selektivnist sada.
    Koliko je naroda po crkvama, izbornim proslavama i sl. Kaznjen do sada od strane ove vlasti a kaznjavaninsu ljudi u kolonama, ako su sjeli njih 5 za sto i sl.
    To nije ista selektivnost kao za vrijeme DPSa???
    Dobro, i? Kakve ima veze? Meni ne smeta iskreno ni da ih ni jesu ni da ih nisu kaznili. Boli me briga iskreno.
    Da nisu koga kaznili iz patriotskih kolona do sad. Da nije popio ko kaznu za te stvari. Neka Lepetanac. Mi ko da smo u kini pa se raspravljamo sta je bilo u evropi prije 100 godina, a ne sta je bilo prosle godine.
    Policija je kaznjavala tamo dje je imala muda da kaznjava. I to je to. Ako vas je 30 do 50 onda idu kazne. Ako se pokupi gomila onda su cutali ko....
    Ali je problem sto ove druge nisu kaznjavali bio ih 10 ili 10 000.
    Sto se mene tice, ako uletis u auto litiju pa pises kazne za izlazak na prozor, onda je elementarni red da napravis to i kad je patriotska auto kolona sledeci dan. A ne da ih obezbjedjes.
    Ali dobro. Tebi nikad nije smetalo kad se diktatorske mjere primjenjuju, dokle god nije na tebe ili tvoje.
    Mi svi smo pozdravili sto vas policija nije maltretirala evo pola godine. Nego je ocigledno to problem. Pa to vidite kao slabost drzave. Ne smeta vama ko je na vlasti izgleda, nego "visak demokratije"

  23. #12722
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dobro, i? Kakve ima veze? Meni ne smeta iskreno ni da ih ni jesu ni da ih nisu kaznili. Boli me briga iskreno.
    Da nisu koga kaznili iz patriotskih kolona do sad. Da nije popio ko kaznu za te stvari. Neka Lepetanac. Mi ko da smo u kini pa se raspravljamo sta je bilo u evropi prije 100 godina, a ne sta je bilo prosle godine.
    Policija je kaznjavala tamo dje je imala muda da kaznjava. I to je to. Ako vas je 30 do 50 onda idu kazne. Ako se pokupi gomila onda su cutali ko....
    Ali je problem sto ove druge nisu kaznjavali bio ih 10 ili 10 000.
    Sto se mene tice, ako uletis u auto litiju pa pises kazne za izlazak na prozor, onda je elementarni red da napravis to i kad je patriotska auto kolona sledeci dan. A ne da ih obezbjedjes.
    Ali dobro. Tebi nikad nije smetalo kad se diktatorske mjere primjenjuju, dokle god nije na tebe ili tvoje.
    Mi svi smo pozdravili sto vas policija nije maltretirala evo pola godine. Nego je ocigledno to problem. Pa to vidite kao slabost drzave. Ne smeta vama ko je na vlasti izgleda, nego "visak demokratije"
    https://www.antenam.net/drustvo/1976...tskim-kolonama

    Policija nastavlja da građanima koji učestvuju u patriotskim kolonama piše prekršajne kazne.

  24. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  25. #12723
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Nama su pisali vama nisu... pa ovo je top.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  26. #12724
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default



    Ja stvarno ne znam, kako je čovjek sebi ovo dozvolio - ovakav kiks.
    Možda, ali možda... da je imao malo veći krst, možda bi izbjegao udes ? Pošto mu ovaj baš malo kvari pogled, treba još više da se smanji vidljivost. Pitanje je veliko, odgovor još veći. Hmm...

    A da ne pričamo o tome šta će vjerski simboli na državna auta, to je skroz okay, poznata praksa u Evropi. Pojedina istraživanja su dokazala da krst, biblija, kuran ili šta god da okačite štedi gorivo jer auto onda pomjera vjera.
    Love, peace and respect.

  27. #12725
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Pisanje prekrsajne prijave i pozivanje za davanje izjave nije isto sto i sudska presuda. Ondje vidim jednu prekrsajnu prijavu i dva poziva za savanje izjave.
    Sve ukupno 3 su uspjeli da skupe.
    Haos. Ovdje imas sa druge strane 1500 ljudi sa sudskom presudom ili jos uvijek u sudskom postupku
    Plac zbog 2 poziva za davanje izjave..... Mekani ste previse brate mili. Sta bi radili da vas policija hapsi jednom nedeljno jer se ne odazivate na poziv koji vam nisu ni poslali.
    Dobra vam je ta fora, samo izlizana evo 30 godina.
    1 prekrsajna prijava i dva poziva da se da izjava = 1500 sudskih procesa.
    DPS logika

Page 509 of 1249 FirstFirst ... 94094594995055065075085095105115125135195596091009 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •