Page 438 of 1249 FirstFirst ... 338388428434435436437438439440441442448488538938 ... LastLast
Results 10,926 to 10,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10926
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    "N.K. je nakon 10 minuta od započetog izviđaja došao na lice mjesta saobraćajne nezgode kada je i izjavio da on nije upravljao navedenim vozilom. Službenici saobraćajne policije su alkotestirali sva lica zatečena na licu mjesta a ne kako se navodi u službenim prostorijama policije. Ustanovljeno je da A.Ć. ima 0.1 g/kg alkohola u organizmu, N.K. 1,2 g/kg alkohola u organizmu dok D.P. nije imao alkohola u organizmu", saopštila je policija.
    Izdvojmo ovaj detalj ipak. Bio u autu, nije vozio pa došao posle 10 minuta.

  2. #10927
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Ovaj čovjek konstantno radi zamiienu teza.
    Mi imamo haos koji pravi taj njegov nazovi duhovni svijet. Mada meni guranje iste kašike ljudima u usta i ne izgleda baš kao duhovna stvar. Zbog toga će neko da umre.
    Više mi to izgleda kao inat popova. Može nam biti i hoćemo tako.
    Isto kao što je Đukanović neke stvari radio iz inata jer mu je moglo biti.

    Pričao je ranije i priču kako bi neki ljudi voljeli da premijer ne bude vjernik.
    Boli mene briga je li neko vjernik ili nije, je li Crnogorac ili Srbin. Mene interesuje da dobro radi svoj posao.
    U šta vjeruje i kako se nacionalno osjeća je njegova privatna stvar, sve dok ta njegova privatna stvar ne počne da ga ometa u dobrom obavljanju posla za koji je izabran.
    A Krivokapiću njegovo privatno mišljenje o crkvi definitivno smeta da obavlja njegov posao premijera. I to ništa ne valja.
    Neprijatno mi je da slušam šta premijer moje zemlje priča kad se dohvati religije....isto kao što mi je neprijatno kad predsjednik priča o poštenju.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  3. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  4. #10928
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Polako, tek su poceli

    Epcg je DF, Cedis Demokrate.
    Sad cete da vidite sta znaci kad ne moze ni cistacica da se zaposli bez partijske knjizice


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://m.cdm.me/ekonomija/clan-demo...elazi-u-cedis/




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  6. #10929
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Otprilike

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da da,samo shto ja nikad ne zaboravljam.
    ...

  7. #10930
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Vidim da je bolje da ostavimo kadrove. Zoran Vukcevic koji je uhapsen pa pusten, ko sportski ribolov, poslije gubitka vlasti promijenio ugovor sam sebi i predvidio isplatu 130 000 eura.
    Tu su jos direktor poste, direktor aerodroma, direktor RDC, i direktor Eko fonda. Sve po 50 do 60 000 eura dopisali sami sebi u oktobru i novembru.
    Direktor Eko fonda je bio jos bolji pa je samom sebi rentirao auto koje vozi za 50 eur dnevno

  8. #10931
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    E pakla ovoga

    https://twitter.com/BojanBaca/status...417597953?s=09



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #10932
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ovaj čovjek konstantno radi zamiienu teza.
    Mi imamo haos koji pravi taj njegov nazovi duhovni svijet. Mada meni guranje iste kašike ljudima u usta i ne izgleda baš kao duhovna stvar. Zbog toga će neko da umre.
    Više mi to izgleda kao inat popova. Može nam biti i hoćemo tako.
    Isto kao što je Đukanović neke stvari radio iz inata jer mu je moglo biti.

    Pričao je ranije i priču kako bi neki ljudi voljeli da premijer ne bude vjernik.
    Boli mene briga je li neko vjernik ili nije, je li Crnogorac ili Srbin. Mene interesuje da dobro radi svoj posao.
    U šta vjeruje i kako se nacionalno osjeća je njegova privatna stvar, sve dok ta njegova privatna stvar ne počne da ga ometa u dobrom obavljanju posla za koji je izabran.
    A Krivokapiću njegovo privatno mišljenje o crkvi definitivno smeta da obavlja njegov posao premijera. I to ništa ne valja.
    Neprijatno mi je da slušam šta premijer moje zemlje priča kad se dohvati religije....isto kao što mi je neprijatno kad predsjednik priča o poštenju.
    i Erdogan je vjernik

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  10. #10933
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,160
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    559
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Sto se tice gospodina Krivokapic prof. Zdravka za mene je taj covjek zavrsio misiju onog trenutka kad je rekao da je on u onoj kuci dje je bilo neko ce*nicko-teroristicko sijelo rekao,citiram/parafraziram >Ja sam tamo dosao,nit sam znao dje sam,ni ko su ti ljudi tamo,niti sam sa kim pricao tamo (iako se vidi na snimku da prica),mene je tamo doveo moj kum,a ja mom kumu vjerujem (vjeruje da ga nije doveo na pogresno/lose mjesto/medju lose ljude)<

    ...premda ga jos branim ponekad,kad vidim kakvi ga i kako napadaju...

    I za mene je ova skupstinska vecina izgubila svaki kredibilitet moralni i ljudski,onog trenutka kad je notorni opskurni izvjesni Jovan Vucurovic,koji je prosle godine u sred Skupstine izjavio da je za njega >Radovan Karadzic apsolutni heroj< i do dana danasnjeg nije povukao tu izjavu (i ne treba,da ne bude ono kao sa Vesnom Bratic,ona ne priznaje crnogorsku naciju,a pazi,kad je postala ministarka,naprasno je svatila da ta nacija,ipak,postoji,mos mislit..) postao pazi ovu genijalnost Predsjednik odbora za ljudska i manjinska prava!

    Za mene je ova vlast izgubila svaki kredibilitet onog trenutka kad je gospodin ministar Milojko Spajic otisao sa svojim kolegama iz Vlade u Bosnu i Hercegovinu da se pokloni sjenima vladike Atanasija,nacionaliste,soviniste,uzasnog raspirivaca mrznje. Da bi gospodin Spajic izjavio u Nacisto, Ja sam se poklonio njemu kao duhovniku a ne kao sovinisti.

    Uau! Stvarno?! Pazi ovo, i ja sam se poklonio gospodinu Hitleru fireru Adolfu. ALI SLIKARU!
    A poklonio sam se i gospodinu Budaku Mili - KNJIZEVNIKU! Pisao covjek knjige...

    Ima tu jos slicnih stvari da se nabraja vezano za clanove Vlade..tipa ono kad je ministar poljoprivrede pored svih crnogorskih poljoprivrednika otisao kod najveceg moguceg DPSovca a mnogi ce reci i kriminalca Marka Carevica, da se divi njegovim kozama i jarcima i da drzi govorancije kako je ovaj uspjesan. Jeste uspjesan. Uspjesan udbas. Jedino je gori ministar koji ode da se divi takvima, Carevic je za njega moralna vertikala..

    Gospodo, dzaba vam zlatne viljuske (koje necete gledat,iako je premijer rekao da tezimo tome da budemo Luksemburg broj 2) ako vam se fasizam daje da konzumirate makar na vrh viljuske..

    Oni kojima se sve u zivotu vrti oko visine plata,penzija,poreza,profita,obrta i imetka,oni su gori i od samih fasista.Jer fasista bar ima neke ideale,makar sumanute,ima nesto nadmaterijalno,ideolosko u sta vjeruje,za razliku od materijaliste kojem ni Hitler ne bi smetao ako mu daje da rilja iz korita neke ukusne,poslastice,u dovoljnoj kolicini.
    Last edited by Platinum; 06-05-21 at 19:50.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  12. #10934
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,160
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    559
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    E sad slijedi cuvena logika >Ovi su losi al je gori DPS< i to je tacna logika, ali pored toga sto je tacna to je logika bezkarakternih pojedinaca, ljudi bez principa, dosljednosti, stava, bez odlucnosti, ako cemo da idemo tom logikom onda BISMO MOGLI DA TRPIMO BAS VELIKE,OGROMNE, SADISTICKE EKSPERIMENTE NAD NAMA. Bas velike. Ne onolike kakve je trodecenijska sadisticka ekspedicija vrsila nad nama, ali eto skoro taman tolike.To je ta logika. Ako idemo logikom da su ovi manje zlo, onda smo spremni da trpimo bas puno...

    Ovaj narod ne razumije da ne treba da se mijenjaju stranke i vlasti samo, nego da mijenjamo njihove odluke, zakone, da ih mijenjamo kao ljude, da trazimo, da ispostavljamo zahtjeve, ne moras ti jarane ic s vlasti, ali daj mi ono sto mi pripada, ne kradi me, ne lazi me, ne krsi zakone, eto ti funkcija, ali me ne ponizavaj, radi za mene a ne za sebe protiv mene. Ali to trazi gradjanski aktivizam, to trazi da ne budes ljudski i moralni otpad, da malo manje blejis po kafanama, da manje blejis u telefon, u teretanu, da malo manje visis na Netflix i da malo manje smrces kokaina. A to tesko da mozes i smijes trazit od prosjecnog Crnogorca danas...
    Last edited by zvoncica; 27-05-21 at 23:13. Reason: brisanje video klipa
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  13. #10935
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Ovo sa Kandićem je sprdnja neviđena. Ne znaju ko je vozio. Ne znaju ko je bio nadležan da ga zatvori. I ne znaju kad će da utvrde ko je vozio.
    Polakote! Ali ček, ček.....ovoga polakote oni kao ne podnose.
    A svi se pozivaju na institucije. Identično kao DPS, kad ih je kontrolisao i bio siguran da neće raditi kako treba.
    Pa svako malo neka nova izjava koja Kandiću sasvim slučajno ide na ruku.
    Samo još fali da SPC zvanično saopšti da je on u stvari svešteno lice.....a pošto postoje i duhovne stvari i sveštena lica ne mogu u zatvor....slučaj riješen.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  14. #10936
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,356
    Thanks Thanks Given 
    3,487
    Thanks Thanks Received 
    8,469
    Thanked in
    4,568 Posts

    Default

    meni je najtužnije što su mediji više upirali oko one direktorice iz Pljevalja no oko ovoga. samo ne znam kako UP ne može utvrditi ko je vozio
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #10937
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Krivokapić je jedan pravi pop u duši.
    Jednostavno je čovjek promašio zanat.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Markys For This Useful Post:


  17. #10938
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    meni je najtužnije što su mediji više upirali oko one direktorice iz Pljevalja no oko ovoga. samo ne znam kako UP ne može utvrditi ko je vozio
    Evo Brdjanin rece da znaju i da je predato tuzilastvu.
    Vidim ne slusate izgleda. Lagano ispade podatak kako je Basovic odbio slucaj.
    Dje su zastitnici CG policije. Svi optuzujuci dokazi su dosli od zapadnih policijskih sluzbi, i nisu ih slali prethodnoj vlasti.
    Toliko o tome kako su gledali na ANB, UP i njene specijalne snage ili posebno policijsko odeljenje

  18. #10939
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Krivokapić je jedan pravi pop u duši.
    Jednostavno je čovjek promašio zanat.
    Imamo premijera koji se više bavi onozemaljskim nego ovozemaljskim.

    Jedina utjeha mi je što neće dat da se nešto pokrade, ne zato što ga je strah zakona nego zato što ga je strah boga.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #10940
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Iscitah na portalu sto je Brdjanin razgovarao sa Petrom.
    Djeluje da je ozbiljan profesionalac.
    Mozda da ga pustimo svi na mir pa neka rabota neko vrijeme.
    Pri tome “svi” mislim kako na “kriticare”tako i na razne “Dritane” koji bi da se voze na njegov racun. Mislim da bi to bilo najljekovitija stvar trenutno.
    Naravno, nista od moje ideje, nazalost


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 06-05-21 at 21:04.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. #10941
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E pakla ovoga

    https://twitter.com/BojanBaca/status...417597953?s=09



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nisam u toku, zašto Boris Raonić više nije dio Građanske Alijanse?

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  22. #10942
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Imamo premijera koji se više bavi onozemaljskim nego ovozemaljskim.

    Jedina utjeha mi je što neće dat da se nešto pokrade, ne zato što ga je strah zakona nego zato što ga je strah boga.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Vjerujem mu taman onoliko koliko mu je onaj stan nematerijalan.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  23. #10943
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Nema budale do skolovane, ne mogu da vjerujem da se covjek ovako gubi.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  24. #10944
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Premijer je na današnjoj pres konferenciji logicirao kako sveštenstvo ne može biti odgovorno za kršenje mjera, jer oni ne pozivaju vjernike u crkve i manastire, što djeluje kao odličan argument za (recimo) potencijalne žalbe vlasnika ugostiteljskih objekata, koji takođe nisu pozivali građane da se goste, pa po premijerovom principu ispada da ni oni ne mogu biti odgovorni zbog nepoštovanja epidemioloških mjera
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  26. #10945
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    I za mene je ova skupstinska vecina izgubila svaki kredibilitet moralni i ljudski,onog trenutka kad je notorni opskurni izvjesni Jovan Vucurovic,koji je prosle godine u sred Skupstine izjavio da je za njega >Radovan Karadzic apsolutni heroj< i do dana danasnjeg nije povukao tu izjavu (i ne treba,da ne bude ono kao sa Vesnom Bratic,ona ne priznaje crnogorsku naciju,a pazi,kad je postala ministarka,naprasno je svatila da ta nacija,ipak,postoji,mos mislit..) postao pazi ovu genijalnost Predsjednik odbora za ljudska i manjinska prava!
    Ovo je teski debilizam DF-a i veliki promasaj Vlade. Mandic je boranija za ovog lika, lik je zestok desnicar.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. #10946
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Krivokapić je izjavio da je u saznanju da ugostitelji nece pozivati narod u svoje kafane ali je njihova obaveza da budu sa gostima lokala.

  28. #10947
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Krivokapić je izjavio da je u saznanju da ugostitelji nece pozivati narod u svoje kafane ali je njihova obaveza da budu sa gostima lokala.
    https://www.vijesti.me/kolumne/53672...-onoga-svijeta



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #10948
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,160
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    559
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Ne cudi. Krivokapic prof. Zdravko je vjernik SPC.
    Za razliku od Rimokatolicke crkve i Islamske zajednice koje su kljuc u lokote metnule odma kad se pojavila Corona u CG, SPC je drzala sirom otvorene crkve i ne samo to, sad pricam o vremenu od prije godinu dana+ u vrijeme lockdowna, straha i opreza.

    Pa je njihov pop u vrijeme zabrane medjugradskog prevoza iz Ulcinja krenuo za PG, uvacen i kaznjen mislim sa par hiljada eura. U vrijeme kad je cijela CG zakljucana u kuce i gradove.
    https://www.cdm.me/hronika/uhapsen-s...o-u-podgoricu/

    Pa ste imali popa koji ilegalno prelazi granicu u vrijeme kad cijela CG sjedi kucama i gradovima.
    https://www.pcnen.com/portal/2020/03...ika-iz-srbije/

    Evo ovdje imate popa koji govori da su "sluzbe sad potrebnije nego ikad" (i sto vece prisustvo ljudi na njima,podrazumijeva se), ovo je bilo prije godinu dana kad je sve bilo pod kljucem i kad je vladao veliki strah i oprez od virusa.


    Dok je bio ziv pop Momo Krivokapic je takodje pozivao ne obrede, imali ste obrede i u HN, pa u PG na Zlaticu, oni nisu i nece priznati da taj virus postoji bilo dje dje je prisutno nesto crkveno. Dakle oni priznaju postojanje virusa, ali ne tamo dje je tamjan i krst. O tome svjedoci i recenica Gojka Pomiritelja Perovica recena prosle godine u Pljevljima:

    "Saljemo poruku Institutu za javno zdravlje - koronavirus u Pljevljima nema sta da radi (dok su oni tu sa krstovima, tamjanom i svetom vodicom)"

    Ta crkva permanentno vrsi psiholosko-logicko-nevjernicku vratolomiju, umjesto da poziva vjernike da se mole Bogu kuci i tako se sacuvaju, sebe i bliznje, da na taj nacin iskazu ljubav prema Covjeku, oni tog Covjeka pozivaju u propast..

    Gospodo nevjernici..Bog nije samo u vjerskim objektima. To su njegove kuce. Ali oni nije samo u toj kuci. Nego svud. I kad mu se molis u kuci On je sa tobom. Ovo vam nece reci popovi, jer su nevjernici i otpadnici od vjere...

    Oni koji bi trebali da budu prvi i od pomoci u ovom matriksu kom svjedocimo evo preko godinu dana, oni koji bi trebali savjetovati vjernike da se mole Bogu kuci ako su vjernici, oni koji treba da pomazu ljude, cerali su ljude u smrt pricestima prljavim kasikama, skupovima, obredima, negiranjem postojanja virusa. Pa da su svojim nedjelima ubili "samo" jednog covjeka MNOGO JE I ZLOCIN JE. A znamo svi da nisu jednog...

    Ali znate kako..sjecate li se kad je jedan idiot ubio prelijepu morsku kornjacu u Boki, u Stoliv..cijela javnost je bilo zgrozena vidjevsi propodeni oklop mrtve kornjace harpunom..
    https://www.cdm.me/drustvo/skandaloz...rsku-kornjacu/
    I cucete malo malo pa je neko sutnuo macku, Danilovgradjanin silovao psa, ljudi maltretiraju zivotinje..ali zapravo mi smo civilizacijski napredovali, i to napredujemo velikim koracima..

    Mi smo (mi i nase komsije iz regiona, isti smo kreteni manje vise) prije 20 i kusur godina kidali glave jedni drugima i igrali sa njima fudbala. Silovali zene. Spaljivali onda te zene. Kidali usi ljudima. Pod prijetnjom smrcu sinovi su cerani da seksualno opste sa svojim ocevima i obrnuto, po Bosni...ovo vam je sve ziva istina..ljudi su pod prijetnjom oruzja cerani da skacu sa vrha kuce..da jedu svoj izmet i slicno..

    Danas ubijamo morske kornjace, pse i macke. Dakle napredujemo.

    elem..

    Ta crkva ciji je sljedbenik Krivokapic je prije 20-30 godina podrzavala i blagosiljala glavokidace, krvoloke i povampirene nacisticke spodobe i teroriste, krila ih po crkvama, blagosiljala im tenkove, slavila ih kao svece, a neke i proglasila za iste..

    Danas kao sto napisah ta vjerska organizacija to ne radi, mislim ne blagosilja tenkove i njihovi popovi ne ostre nozeve i na taj nacin ne prinose zrtve Satani, ali zato su slicno nesto radili tokom cijele prosle godine glede Koronavirusa, svakako ubili su mnogo manje ljudi (svojim rijecima) nego za vrijeme rata 90ih. Virus nit su priznavali nit mjere NKT-a.

    Nekad se velicao Karadzic (i danas ali u nekoj mjeri manje od onog perioda 90ih) a danas se velica...moc tamjana nad virusom. Dakle napreduju!

    Tako i Krivokapic prof. Zdravko...u duhu te vjerske organizacije i njihovom logikom, se vodi i postupa. Tu nema vjere. To je spoj idolopoklonstva, etnofiletizma, etno tradicionalizma cija je religijska sadrzina folklorna i povrsna. Tako da njegova jucerasnja prica ne cudi.

    Ubiti covjeka. A ne trepnut. To, za klerike SPC-a, nije nista novo. Ponavljam, ne ubija se samo pistoljem, ubija se i rijecima, i nekad se tako ubije i vise ljudi nego mnogim orudjima.

    Kad jedna osoba ode u manastir Podmaine, prije nekih 10-12 godina i tamo toj osobi daju papir A4 formata na kom je ispisana najstrasnija moguca pljuvacina na Rimakatolicizam i Islam, papir koji su valjda tog dana, ili tih dana, davali svakom valjda ko je krocio tamo, sta ti ga ja znam, onda namjanje sto me cudi je da njihov vjernik Zdravko Herbiko poziva ljude na skupove..

    Ili kad vidis na jednom zidu u manastiru Stanjevici...to je kao neka manastirska prostorija za sjedjenje, jedenje, boravak, na zidu na jednoj slici dje su kao naslikani znameniti Srbi i malog nacrtanog Dragoljuba Mihailovica, mene ne cudi da ta crkva negira i virus i da njen vjernik i sljedbenik Krivokapic prof. Zdravko poziva ljude na skupove..Pa je to sve komplementarno inkorporirano jedno u drugo..logicno.
    Last edited by Platinum; 07-05-21 at 02:17.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  32. #10949
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Vezano za Zdravka.....

    Ako me strah nije sad da će Vlada Crne Gore da padne, jer je premijer podnio ostavku.
    A to se desilo jer je Zdravko odlučio da se zamonaši iz razloga što je imao neko proviđenje, ili nešto tako slično pa mu se kazalo. Prepodobni Zdravko Velikomučenik. Ja vjerujem da bi Marko Milačič uzeo Svetog Zdravka ka krsnu slavu

    Nego, na vedrije teme.

    Sjutra izgleda prelazimo 100k vakcinisanih, što je veliki uspjeh, a izgleda stiže i 150k Fajzera.

    Konačno nešto lijepo.

    Još da se desi da u HN bude moguća vlast bez DPSa i DFa. Kakva bi to bila topčina!!!!



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-05-21 at 02:23.

  33. #10950
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,160
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    559
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Kad pomenu Marka Milacica, kod Marka je dobro sto lose glumi. Preglumljava. Ima na studijama glume predmet Pokret. Tu bi trebao da uzme privatne casove nekog profesora da mu uskladi gestikulaciju, govor, pokrete, jer nekako nije izbalansiran glede toga. I znate koji su najbolji politicari zapravo? Oni koji lose glume. Tu na primjer postujem jednog Miga Stijepovica, covjek iskren, kaze sto misli, ne zna da laze. Ili Vesna Medenica recimo. Ja necu da moja djeca imaju problema sa nekretninama, nego ocu ja da im sve to obezbijedim, sta vam nije jasno gospodo..?

    Marko inace, istetetovirao veliku kicerajsku tetovazu na ruci, nesto kao Njegos, pa krst, pa tako nekako...i veli taj veliki vjernik, koji kao takav nema blage veze da je skrnavljenje i obiljezavanje tijela na taj nacin zabranjeno po Hriscanstvu..citiram "Nadam se da ce mi oprostiti nas Mitropolit (Amfilohije, bio ziv tad)"

    Ajvane ajvanski...NE PRASTA MITROPOLIT. NEGO PRASTA BOG, AJVANE. I to ako se pokajes a mozda ni tad...

    U HN tesko bez DF-a, a i to su sad kako ono kazu iz DPS-a...tradicionalni koalicioni partneri..lol...i onda trebo ne trebo idemo skupa..
    DF je jedino gori od DPS-a.
    DPS kazu mi smo lopovi. To ne krijemo, kleptomani smo, ljudi pomozite nam.
    DF je kao opozicija (bila) a temelj su bez kog DPS odavno ne bi bio precerano jak na politickoj sceni.
    I tako se krug nastavlja tj. ispunjava...Srbi glasaj za Front...zapravo glasaj za DPS...tuces sebe kosijerom po glavi a mislis tuces....Sneska belica..sizofrenija balkanskog primitivizma..
    postskriptum..
    7.5. Josip Broz rodjen..
    Last edited by zvoncica; 27-05-21 at 23:16.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  34. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


Page 438 of 1249 FirstFirst ... 338388428434435436437438439440441442448488538938 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •