Page 425 of 1249 FirstFirst ... 325375415421422423424425426427428429435475525925 ... LastLast
Results 10,601 to 10,625 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10601
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    napisah da je imala dobre i loše odluke kao svi ministri. rektor joj je greška

    možda griješim pa nije glasala, a možda sam u pravu. odakle ti znaš kakvi su ljudi postavljeni na neka mjesta u tom ministarstvu? ne volim da upoređujem ali kakvi su to bili prethodnici? bolji ili gori? ovaj što je vrijeđa Šofra treba da ide. moja pretpostavka da neće. još jedan penal daju DPSu

    nisam ja rekao da ću cijeniti ministarku, no da smatram da bi to bio dobar potez. svaki loš ću da osudim. ne samo nje no i svakog ministra i premijera.

    ne razumijem ovo za čije interese i kako je to URA dozvolila? da je URA bila protiv nje kao ministarke ova vlada ne bi ni bila izabrana. evo sad ispade da i URA radi za nečije interese? za čije interese je radio Šehović?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #10602
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    napisah da je imala dobre i loše odluke kao svi ministri. rektor joj je greška

    možda griješim pa nije glasala, a možda sam u pravu. odakle ti znaš kakvi su ljudi postavljeni na neka mjesta u tom ministarstvu? ne volim da upoređujem ali kakvi su to bili prethodnici? bolji ili gori? ovaj što je vrijeđa Šofra treba da ide. moja pretpostavka da neće. još jedan penal daju DPSu

    nisam ja rekao da ću cijeniti ministarku, no da smatram da bi to bio dobar potez. svaki loš ću da osudim. ne samo nje no i svakog ministra i premijera.

    ne razumijem ovo za čije interese i kako je to URA dozvolila? da je URA bila protiv nje kao ministarke ova vlada ne bi ni bila izabrana. evo sad ispade da i URA radi za nečije interese? za čije interese je radio Šehović?

    Тapatalk
    Ja krenem da pricam o jednom ti kao i vecina odje o drugom.
    Jel se to spinovanje kaze nisam siguran.
    Jel moguce da se ne moze pricati o vladi, ministru, Uri ili bilo cemu da se ne kaze a kako je dps radio.
    Kako je Sehovic radio itd.
    Da su dobro radili ne bi bili dje su sada a blizi su Spuzu nego Zeti.
    Ali vama je svaka odbrana a kako je DPS radio, ako cemo sve mjeriti po tome dzaba ste krecili.
    Kazem čemu samo partijska zaposljavanja, odgovor a to je i DPS radio.
    Zasto je vlada netransparentna a takva je i DPS bila.
    Da ne nabrajam ostalo.
    Odakle znam kakvi su ljudi postavljeni, salis li se ti to. Samo cu reći splačina, jel dovoljno
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  4. #10603
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    u pravu si za sve brate. imam bitnija posla od toga da pratim dešavanja u i oko vlade 24/7. evo sad će 5 mjeseci od kad ova vlada radi, ne pamtim da je ijedna bila na udaru kao ova. za većinu stvari su sami krivi, jer su DPSu penale namještali. odbijam da mi čast izigravaju ljudi koji su uništili ovu državu. vrlo dobro znam kako su neki ljudi došli na neka mjesta. kako u vladi DPSa tako i kod novih. razlika je samo što su ovi iz DPSa zbog prilika za punjenje džepova ćutali da su zadrti nacionalisti a sad pojedini otvoreno podržavaju četnike. došli smo do toga da ljudi koji su 2005. godine iz dna duše mrzjeli ovu državu sad je nedeljom brane od mene

    davno sam skapirao da nam nikad neće biti bolje. a i realno zaslužuli smo samo loše. ovaj narod je velika stoka. čast izuzecima

    Тapatalk
    Last edited by outline; 28-04-21 at 00:28.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #10604
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Nego promiče nekako, djeluje li i vama da Bratićka i Srzentićka nisu u istoj Vladi ili mi se samo čini. Ono malo im se pogledi na dešavanja razlikuju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  8. #10605
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Vidim niko ne komentarise kako su se pravile pare. Ljubisa Stankovic kao rektor prodaje sve poslovne prostore, da bi ih vrlo brzo kao predsjednik drzavne komisije otkupio po 3x vecoj cijeni od istog covjeka.
    Ima li kakvih zastava da se ogrnemo sa njom.
    Evo ce neko sad da napise da je sve to zakonito, jer ima neka odluka i procedura

  9. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #10606
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nego promiče nekako, djeluje li i vama da Bratićka i Srzentićka nisu u istoj Vladi ili mi se samo čini. Ono malo im se pogledi na dešavanja razlikuju.
    Samo ti se čini. Prirodno je da ministri budu različiti, posebno oni iz različitih partija. Mi smo samo navikli da na vlade koje ujedinjava jedan jedini ideal do koga im je stalo, ljubav prema novcu.

  11. #10607
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u pravu si za sve brate. imam bitnija posla od toga da pratim dešavanja u i oko vlade 24/7. evo sad će 5 mjeseci od kad ova vlada radi, ne pamtim da je ijedna bila na udaru kao ova. za većinu stvari su sami krivi, jer su DPSu penale namještali. odbijam da mi čast izigravaju ljudi koji su uništili ovu državu. vrlo dobro znam kako su neki ljudi došli na neka mjesta. kako u vladi DPSa tako i kod novih. razlika je samo što su ovi iz DPSa zbog prilika za punjenje džepova ćutali da su zadrti nacionalisti a sad pojedini otvoreno podržavaju četnike. došli smo do toga da ljudi koji su 2005. godine iz dna duše mrzjeli ovu državu sad je nedeljom brane od mene

    davno sam skapirao da nam nikad neće biti bolje. a i realno zaslužuli smo samo loše. ovaj narod je velika stoka. čast izuzecima

    Тapatalk
    zasto je na udaru da mi je znati, ova vlada je u startu bila ogranicena vremenom. pa sami su rekli ne dirajte nas 200 dana.
    sta je ova vlada trebala da uradi zatih 200 dana.
    da krene u ciscenje tuzilastva ali ne na nacin na koji su krenuli pa su odmah packe dobili i u startu izgubili 3 mjeseca. ne radi se to silam na sramotu da bi se islo DFu uz dlaku.
    da sredjuje biracki spisak, brisu duhove, nepostojece glasove itd. naprave novi izborni zakon.
    sta su oni uradili, precutali direktno mjesanje Srbije u izbore Nk ucestvujuci direktno u iste izbore sa svom logistikom kao i prethodna vlada i opet autogol pokusavajuci silom na sramotu da upisu cirka 20 hiljda ljudi u isti taj spisak. znaci umjesto da ga unaprijede oni ga pogorsavaju, opet gibe u startu 3 mjeseca.
    zakon o porjeklu imovine, ni blizu nisu rekli su da ce pocet da pricaju o njemu pred kraj godine.
    sudstvo, ni mrdnuli nisu niti se potrudili. koliko god cudno zvucalo moraju saradjivati sa DPSom bar oko tih stvari ni pokusali nisu.

    moja ocekivanja nove vlade su ove stvari bile
    tuilastvo, sudstvo, izborni zakon i spisak i zakon o porjeklu imovine. pa kad to srede novi izbori pa ko sto ponese po fer i demokratskim uslovima , uz neku nadu da ce DF i DPS da padnu ispod 50% i nece ucestovati u vlasti.

    umjesto toga sto je novaa vlada uradila, posvadjala nas sa Evrpom dobila opasne packe , posvadjala nas sa Kinom koja jos cuti, posvadjala nas sa Rusijom ili natavila u istom tonu kao i prosla.
    zaposlila po dubini sve moguce politicke kadrove, isto sto i DPS radi godinama, postavila na najbitnije funkcije osobe u najmanju ruku sumnjivog morala ( da ne kazem da rade za neke sluzbe ili druge drzave)
    obrukala nas u bezbjedonosnom sektoru.
    zaduzila dobre pare(opravdano ili ne ne ulazim)
    lose se bori sa ovim virusom, sto ce se odraziti i na sezonu.
    diplomatski nas obrukala.
    zemlja nikad nije bila podjeljenija

    da zakljucim , to sto je ova vlada na udaru je direktno ona sama kriva sa njenim postupcima. jedan od razloga je i taj sto igra kako DF svira a DF svira kako DPSu odgovara.
    kad je to pustila ne moze i je biti zao , jedino mi zao sto sam mislio da ne moze biti gore od DPS vladavine ali sve su prilike da moze
    Last edited by lepetanac; 28-04-21 at 01:13.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  13. #10608
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Realno reci Sofru da je splacina to je kao dobar dan ali da su mu rekli da je Prdnjava e vec za tu rijec postoji sudska praksa!
    I sto ste navalili otkaz da se da covjeku koji radi i ministartsvo ada ne radi u Vojsku! jel ovo.zemlja dembelija pa zele pojedini forumasi da se uskrati pravo na sopstveno misljenje ... neka si ti splacina bolje i splacina nego pedofil

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  15. #10609
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vidim niko ne komentarise kako su se pravile pare. Ljubisa Stankovic kao rektor prodaje sve poslovne prostore, da bi ih vrlo brzo kao predsjednik drzavne komisije otkupio po 3x vecoj cijeni od istog covjeka.
    Ima li kakvih zastava da se ogrnemo sa njom.
    Evo ce neko sad da napise da je sve to zakonito, jer ima neka odluka i procedura
    Je li to prica oko ovoga: https://tfsacg.wordpress.com/2013/11...-prostori/amp/ ?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #10610
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Vidim da se priča oko stanova pokušava relativizovati na foru "pa znalo se to i ranije, što ste baš sad uprli?", pa da sistematizujem zašto je ovo loša argumentacija:



    Novost je obim ovog lopovluka. Novost je da su stanove dobijali sudije i tužioci, u vrijeme kad su vodili važne sudske procese. Novost je da su davali stanove po cijeni od 15% tržišne. Novost je da su napravili masovnu akciju krađe stanova dok je vlada bila u tehničkom mandatu.

    Novost je da su uzimali stanove jer im se u postojećim nijesu dobro luftirale prostorije zbog uljanih boja koje koriste. Novost je da su izvršili masovnu krađu stanova dok je vlada bila u tehničkom mandatu. Novost je da su ljudima davali stanove jer im se nije sviđala terasa.

    Novost je da su dati stanovi ljudima koji su imali po 3,4,5 stanova/kuća u tom trenutku. Novost je da su uzimali stanove i iste prodavali posle dva dana. Novost su sistematizovani podaci, pa se vidi jasno kao dan da ovo nije radila vlada već organizovana kriminalna grupa.

    Novost je i to što je sve to proglašeno tajnom i dugo čuvano od očiju javnosti, a kada su izgubili vlast dio arhive u vezi ovoga je uništen.

    Novost je i da su tržišnu vrijednost kvadrata stana u profesorskoj zgradi procjenjivali na 800 €, u vrijeme kad je ista iznosila preko 1.200 €.
    Budite relaksirani.

  17. #10611
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Nebitno jel ko imao kucu prije ili ne , Koji matrak se davaju stanovi pod takvim povoljnim uslovima!!!Zasto Vanja Calovic nema pravo na jedan takav? Zasto ne TI sto citas nemas pravo!?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  18. #10612
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pretpostavljam da jeste. Ostaje nejasno zasto je agencija za telekomunikacije kupila kasnije pi vecoj cijeni, ako joj je trebao prostor.
    Slicno mi je i sa kancelarijama Uprave za inspekciju u tzv Toloskim apartmanima koje je radio tast Igora Luksica dok je bio ministar finansija. A njegova zena je direktor tastove firme, dok on je kao ministar odlucivao o upravi za inspekciju.
    Nema tu nikakvog konflikta.

  19. #10613
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ovdje se ne radi o tome da li neko ima pravo na stan. Stanove dijele mnoge ustanove koje se finansiraju iz budžeta i u tome nema ničeg nemoralnog i nezakonitog, ukoliko je zasnovano na pozitivnom propisu ustanove odnosno države. (Da li je takva dodjela iz budžeta socijalno pravedna, posebno prema mlađim generacijama, to je već druga tema).

    Ovdje se radi o tome da su stanovi dijeljeni od strane jedne grane vlasti drugoj, čime se direktno gazi Ustav i ugrožavaju interesi države, jer je ovo o čemu čitamo ovih dana knjiški primjer korupcije i konflikta interesa.

    Sudije, tužioci, poslanici i direktori nezavisnih agencija dobijaju stan od izvršne vlasti, koju bi ti isti trebalo da kontrolišu. Pa kud će bolji primjer korupcije?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #10614
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Da si citao moje postove znao bi sta mislim, ali ajde nije mi tesko.
    Tuzilastvo i sudstvo se mora mijenjati pa i po cijenu da se VK ne slozi u svemu, nidje nije napisano da se striktno moraju postovati stavovi VK, tako da bi penzionisao sudije i tuzioce koji vec sticu to pravo, smijenio sve koji su na treci nezakoniti mandat.
    Oko ove dodjele stanova, svaki clan komisije bi morao da vrati nadoknadu stete pricinjenu ovim lopovlukom (a clanovi komosije su bili cak i neki ministri, tipa Sekulicke, Boskovica itd itd), i naravno sto prije radio na zakonu o porijeklu imovine, pa i vlast i opozicija da dokazu okle im sve sto imaju, jer svi javni funkcioneri odgovaraju samo narodu, i svako donosenje nekih veoma bitnih zakona za CG raspisivao referendum da narod odluci a ne 81 poslanik.
    Ima tu jos stosta da se doda, to su teme kojima treba i da se bave ljudi na forum, a ne sakarije cukarije price i jel ovaj mahao srpskom ili bosanskom zastavom, samo se botovi vataju tih tema.
    Tuzilastvo I sudstvo se moraju menjati ali ne tako da prosta vecina odlucuje o tome, jer eto sjutra se smjeni vlast oni biraju svoje. Onda ovi biraju svoje, pa sledeci svoje I vazda zarobljena institucija, to treba kvalitetno uraditi i rijesi to jednom za uvijek.
    Ostalo, ko god je stanu radio nezakonito, nelegitimno da se procesuria bio vlast ili opozicija. Da nema duplih arsina kao do sada, nekima se moze sve nekima nista.
    Zakon o porjeklu imovine je trebao biti donesen prije svih zakona, pa da vidis kako bi se punio budzet. Ali opet da ne bude selektivan jer ima dosta milionera i u sadasnjoj vlasti.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. The Following 2 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  22. #10615
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Tuzilastvo I sudstvo se moraju menjati ali ne tako da prosta vecina odlucuje o tome, jer eto sjutra se smjeni vlast oni biraju svoje. Onda ovi biraju svoje, pa sledeci svoje I vazda zarobljena institucija, to treba kvalitetno uraditi i rijesi to jednom za uvijek.
    Ostalo, ko god je stanu radio nezakonito, nelegitimno da se procesuria bio vlast ili opozicija. Da nema duplih arsina kao do sada, nekima se moze sve nekima nista.
    Zakon o porjeklu imovine je trebao biti donesen prije svih zakona, pa da vidis kako bi se punio budzet. Ali opet da ne bude selektivan jer ima dosta milionera i u sadasnjoj vlasti.
    Druze, imas zarobljenu drzavu i institucije, nema tu treba 2/3 da se promijene korupcija i kriminal, to se mora sad promijenti i dovesti ljudi koji ce casno da rade taj posao, apoliticni i onda u buducnosti nece biti potrebe da se preduzimaju radikalne mjere, jer ces imati cisto sudstvo i tuzilastvo koje radi svoj posao.
    Gdje imas u EU ovakav nacin dodijele stanova i to jos sve tajno radis, misleci kako ces vjecno da vladas, da se ne sprdamo vise. Sto prije se smijene korumpiurani tuzioci i sudije, CG je bliza EU, ako to sad ne uradimo ostasmo za sprdnju.
    Evo misljenje VK salje 10 maja, optimista sam da ce biti pozitivno i da ce se vec 11 maja donijeti novi zakon o sudstvu i tuzilastvu i da krece prava borba protiv korupcije i kriminala.

  23. #10616
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ja kažem da je dobro ovo što su dijelili stanove, mislim da je to ono što ih je obalilo. Loše je što lopovsku zamijeni crkvenočetnička koalicija, no to je trenutno i oni neće dugo izdržati. To osjeća i vučko pa upire preko fronta i crkve će isto da zaokruži srpski svet, nadam se da neće uspjeti. No da se vratimo stanovima, naći način da se oduzmu i vrate pare u budžet.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  24. #10617
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Druze, imas zarobljenu drzavu i institucije, nema tu treba 2/3 da se promijene korupcija i kriminal, to se mora sad promijenti i dovesti ljudi koji ce casno da rade taj posao, apoliticni i onda u buducnosti nece biti potrebe da se preduzimaju radikalne mjere, jer ces imati cisto sudstvo i tuzilastvo koje radi svoj posao.
    Gdje imas u EU ovakav nacin dodijele stanova i to jos sve tajno radis, misleci kako ces vjecno da vladas, da se ne sprdamo vise. Sto prije se smijene korumpiurani tuzioci i sudije, CG je bliza EU, ako to sad ne uradimo ostasmo za sprdnju.
    Evo misljenje VK salje 10 maja, optimista sam da ce biti pozitivno i da ce se vec 11 maja donijeti novi zakon o sudstvu i tuzilastvu i da krece prava borba protiv korupcije i kriminala.
    Ako nekog postavi na funkcije dvotrećinska ili tropetinska većina mislim da ga ne može smijeniti prosta većina, pa da je korumpiran ne znam koliko. Onda su oni koji ga smjenjuju isti pred zakonom i ustavom, znači klasično pravno nasilje.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  25. #10618
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ako nekog postavi na funkcije dvotrećinska ili tropetinska većina mislim da ga ne može smijeniti prosta većina, pa da je korumpiran ne znam koliko. Onda su oni koji ga smjenjuju isti pred zakonom i ustavom, znači klasično pravno nasilje.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Moze ako se slozi VK, a eto sacekacemo 10 maj pa vidjet ko ce se koprcat oko toga.

  26. #10619
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Da li je još nekom interesantno potpuno spuštanje rampe u Moskvi za Crnu Goru?

    Prvo je Aeroflot odložio nastavak operacija ka Tivtu i Podgorici (trebalo da bude pokrenuto 1. maja), pa je u zadnji čas i bez objašnjenja otkazan let Ural Airlinesa za Tivat. Iako su sve moguće COVID barijere sklonjene za dolaske iz Rusije, nemamo ni u najavi direktne letove.

    S druge strane, Aeroflot povećava broj sjedišta ka Beogradu, S7 najavljuje operacije, Air Serbia ima non stop letove i ka Moskvi i St. Petersburgu (ne treba nama MA, imamo Bileću i Trebinje) itd.

    Da li je ova politčka odluka puko disciplinovanje Vlade, pokušaj pritiska na nju da odstupi od praćenja sankcija EK ili je još nešto u pitanju?
    Last edited by johnny bravo; 28-04-21 at 12:36.
    In vino veritas

  27. #10620
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Realno uvodimo sankcije drzavi koja je ogromne pare upumpala odje. I treba da nas *ebu sad.

  28. #10621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Prije svega,drzavi koja je medju prvima na svijetu omogucila i puuno toga ucinila,da postanemo drzava...makar na papiru.
    Svidjalo se to nekome ili ne.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  29. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  30. #10622
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Moze ako se slozi VK, a eto sacekacemo 10 maj pa vidjet ko ce se koprcat oko toga.
    Ako se slože to bi valjalo, jer ne čini mi se da narod ima vremena za gubljenje, ekonomija će biti užasna. Da se jednom maknu, ali onda ko bira nove tužioce i sudije, mislim da će tu biti opet više od proste većine ?

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  31. #10623
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Prije svega,drzavi koja je medju prvima na svijetu omogucila i puuno toga ucinila,da postanemo drzava...makar na papiru.
    Svidjalo se to nekome ili ne.
    Mene je pozitivno iznenadila reakcija naše vlade. (Došlo vrijeme za pohvalu i od mene.) Očekivao sam da bude više otpora i zatezanja od DF-a oko uvođenja (objektivno, marginalnih) sankcija šačici ruskih funkcionera i njihovim kompanijama.

    Naravno, nije me iznenadilo kosekventno, promptno peglanje u Sputnjiku dual SIM ministra vanjskih poslova, koji se, kukavac, preznojavao da dokaže kako nemamo ništa protiv Rusije, toliko da je kao argument koristio "ruska" imena svojih sinova. Očajnički tvitovi na ruskom ministra Spajića su bili samo šlag na krindž tortu.

    A što se pouke tiče, valjalo bi konačno da svih shvatimo gdje nam je budućnost - na fatalističkom Istoku gdje se, po oprobanim metodologijama Kominterne zavrće ruka svima koji ispadnu iz istočnjačko-fatalističkog vinkla ili na uređenom Zapadu. Nismo naučili na "Plantažama", da vidimo hoćemo li položiti popravni - ne kao vlast i opozicija, već kao društvo.
    Last edited by johnny bravo; 28-04-21 at 13:52.
    In vino veritas

  32. #10624
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    E zamislite kad Ivan Brajović kaže: "ja se na bavim neistinama".

    A on čoek ladno ima sudsku presudu koja potvrđuje da je lagao na sudu, što je btw. krivično djelo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. The Following 7 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  34. #10625
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    slušah 10min jer imam drugih obaveza ali bih rekao da su poslanici DPS i SD svih ovih godina živjeli u nekoj drugoj državi a ne u Crnoj Gori

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 425 of 1249 FirstFirst ... 325375415421422423424425426427428429435475525925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •