Page 412 of 1249 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512912 ... LastLast
Results 10,276 to 10,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10276
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kakav težak život imaju...Službeno auto, nema troškova, ne glavoboljaju o gumama, servisima, gorivu, registraciji, telefon plaćen, stanovi sa kreditom ispod 100 eura...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Mislis li na Krivog ovo? Ili Aleksu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #10277
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/mans-bos...st-za-stanove/

    da imam kakvu moć samo bih dao Vanji Ćalović odriješene ruke. kako bi ih počistila za par dana
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #10278
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Mislis li na Krivog ovo? Ili Aleksu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A đe si acs cijelog dana. Nema te da se glasneš oko ovih dodjela stanova ka da su kikiriki.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #10279
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A đe si acs cijelog dana. Nema te da se glasneš oko ovih dodjela stanova ka da su kikiriki.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Vidim pominjes sluzbena kola, putovanja... reko sto je napa ovaj covjek krivog koja je muka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #10280
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Provjeravah bankovni racun, nikakve uplate od vlade nije bilo.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. #10281
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Vidim pominjes sluzbena kola, putovanja... reko sto je napa ovaj covjek krivog koja je muka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma e, najbolje da premijer nema službena kola, a da se Pura vozi


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  8. #10282
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ma e, najbolje da premijer nema službena kola, a da se Pura vozi


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ma neka Pura no onaj Slavko Mandić iz Skala radija išao službenim autom opštine Kotor na emisije na A1 televiziju.

    Zamisli tog zaslužnog građanina.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #10283
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A koliko samo profesora raznih po fakultetima su dobili stanove, a imali su ih već po nekoliko, jedina zasluga je bila ta što su služili DPS-u

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Kao na primjer?


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  10. #10284
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salmajster View Post
    Kao na primjer?


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Izaći će i to na vidjelo

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  11. #10285
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salmajster View Post
    Kao na primjer?


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    ....

  12. #10286
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Manje više poznata imena i djela od ranije. Lijepo lijepo.

    Ovo dodjeljivanje stanova mnogo drugačije od komunista. Tamo se zbog krečenja mijenjao stan, a ovdje jer je terasa prevelika.
    Tamo si običnom radniku davao stančić a direktoru veći stan. Ovdje se dijeli ko zna koji po redu stan, da se pospješi kreativnost.

    Vidi se evolucija. Impozantno. Kad nema evolucije dugi period, onda se dogodi revolucija, bijaše li tako nekako? Ako ako.

    Sve ispod oduzimanja ovih stanova i vraćanja u vlasništvo države je nula prekrižana, i samo usvojiti takav zakon o porijeklu imovine i početi sa radom.
    Omogućiti otkup po tržišnim cijenama, do sad plaćene pare računat kao rentu i nastaviti svaki mjesec po 10 eura kvadrat da se rentira.
    Ko ne želi, može da se iseli sam u roku od 15 dana ili policija uz pomoć JI svejedno.

    I jednom za vazda napravit zakon da država stan ne može poklanjat već da isti možeš dobiti na rentiranje po eventualno povoljnijim uslovima samo dok si živ. Kad umreš, ti i familija se iseljavate nakon 2 mjeseca i kraj. Kakvo poklanjanje stanova i dodjela uz smiješne cijene kvadrata. Toga nema.

    Malo mi je čudno da je vlast tiha. Biće se par ljudi prepoznalo u dodjeli stanova pa se povukli i drže gard. Nema DF-a da zucne. Cccccc.
    Mudro odigrano od strane Vlade, mudro.

    Od sve ove muke oko podjele stanova, meni samo nije jasno kako je jedan doktor nauka imao obraza da stavi u zahtjev "velika mi je terasa". Od osobe sa toliko škole očekujem da napiše nešto tipa "po feng šuiu mi se ne uklapa ođe", "na ćošak sobe imaju podzemne vode" ili nešto brate kreativnije a ne velika mi je terasa. Ene komocije što bi rekli odakle je dotični doktor nauka.
    (Unaprijed se izvinjavam Berancima nije mi intencija nikakva uvreda već želja da dočaram momenat.)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. The Following 6 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  14. #10287
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Manje više poznata imena i djela od ranije. Lijepo lijepo.

    Ovo dodjeljivanje stanova mnogo drugačije od komunista. Tamo se zbog krečenja mijenjao stan, a ovdje jer je terasa prevelika.
    Tamo si običnom radniku davao stančić a direktoru veći stan. Ovdje se dijeli ko zna koji po redu stan, da se pospješi kreativnost.

    Vidi se evolucija. Impozantno. Kad nema evolucije dugi period, onda se dogodi revolucija, bijaše li tako nekako? Ako ako.

    Sve ispod oduzimanja ovih stanova i vraćanja u vlasništvo države je nula prekrižana, i samo usvojiti takav zakon o porijeklu imovine i početi sa radom.
    Omogućiti otkup po tržišnim cijenama, do sad plaćene pare računat kao rentu i nastaviti svaki mjesec po 10 eura kvadrat da se rentira.
    Ko ne želi, može da se iseli sam u roku od 15 dana ili policija uz pomoć JI svejedno.

    I jednom za vazda napravit zakon da država stan ne može poklanjat već da isti možeš dobiti na rentiranje po eventualno povoljnijim uslovima samo dok si živ. Kad umreš, ti i familija se iseljavate nakon 2 mjeseca i kraj. Kakvo poklanjanje stanova i dodjela uz smiješne cijene kvadrata. Toga nema.

    Malo mi je čudno da je vlast tiha. Biće se par ljudi prepoznalo u dodjeli stanova pa se povukli i drže gard. Nema DF-a da zucne. Cccccc.
    Mudro odigrano od strane Vlade, mudro.

    Od sve ove muke oko podjele stanova, meni samo nije jasno kako je jedan doktor nauka imao obraza da stavi u zahtjev "velika mi je terasa". Od osobe sa toliko škole očekujem da napiše nešto tipa "po feng šuiu mi se ne uklapa ođe", "na ćošak sobe imaju podzemne vode" ili nešto brate kreativnije a ne velika mi je terasa. Ene komocije što bi rekli odakle je dotični doktor nauka.
    (Unaprijed se izvinjavam Berancima nije mi intencija nikakva uvreda već želja da dočaram momenat.)
    Sve sve ali momenat đe Đaga Mićunović pored svog stana od 186m2 i ženinog poslovnog od 222m2, dobije od države (od para od naših poreza i doprinosa) za radni prostor stan od 75m2.

    U jednoj velikoj državnoj firmi koja se kasnije privatizovala, đe mi je majka radila, generalni direktor je sebi dodijelio trosoban stan, a prethodni manji ustupio firmi. Dobio čoek proširenje i vratio manji stan. Skandal je izbio jer je ispalo da je taj veliki stan podijelo na dva manja jednosobna.

    E zamisli sad, to je nekad bio skandal, a ovo imam stan poklonim đetetu, pa uzmem još jedan ili imam dva stana ali daj još.

    Svako treba da dokaže porijeklo imovine. Pa i Slaven Radunović. Da vidimo jel platio porez na dobit i odakle mu pare za 4 stana od kojih jedan tričavih 200 kvadrata na pecku lokaciju u Maxim.

    Zaboga, da ne leži tu problem što se ovaj zakon ne usvaja.


    Dobar....

    Kaze Dusko Markovic:
    Damir Šehovic zivi u dvosobnom stanu. Jel to pravilno?
    Duškova Vlada : NIJE
    - Dajmo mu onda trosoban stan

    Iz gomile se javlja radnik: ja imam 5 djece i zivim u baraki. Jel to pravilno?
    Duško: Nije druže, pravilno je "u BARACI"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-04-21 at 00:31.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #10288
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Džabe lakiranje trule karoserije.

    Ne može zakonito i javno nikad biti jednako nezakonitom i tajnom.

    Kad si vidio kriterijume, poene, odluke po kojima je Čađenović dobio stan? Po kojima je bio u prednosti pred ostalim tužiocima? Da ne pominjemo kršenje zakona po kome tužioci (iz očiglednih razloga) stambene probleme rešavaju preko Tužilačkog savjeta.

    Plaky, plaky, ama ćeš teško objasniti Zapadnjacima kako je "profesionalni i nezavisni" tužilac od jedne od strana u sporu dobio na poklon 80 hiljada, a sve na tišu. Koliko će ovo uticati da se Katnić konačno pusti niz vodu vidjećemo, ali škoditi sigurno neće.
    A jel moguce da ti njemu odgovaras na ovu njegovu konstataciju djeteta od 2 godine. Samo preskocis
    Sate sate sate

  17. #10289
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Jedina moja sfera interesovanja je bio pad onog zakona koji se ticao Crkve. Sve ostalo me ne zanima 2%. Mene ne placa Crna Gora, platu primam od drugih. A svoju djecu, ako Bog da dragi vodicu odavde. I oni ce zivjeti u nekoj zdravijoj sredini u kojoj nece ih opterecivati duhovi proslosti Balkana.
    To ce se desiti masovno, samo ako se Crna Gora kako god EU dohvati.

    Odje od budala sa jedne i druge strane normalan covjek nema mira.
    Ja imam prijatelja koji je dobio stan u Budvi i opremio ga od tvojih i mojih para. I sad mase zastavama i poziva na oruzje preko FB.

    Nas narod je glup i ja kao pojedinac ne mogu da mijenjam Crnu Goru. A zdrava, normalna grupa ljudi ovdje je u manjini. I nije u mogucnosti nista da napravi od Komita i Cetnika. Kako sami sebe zovu..a ni jedna od tih grupa NISTA ne zna o ovim ratnim organizacinama, tako da ih nazovem.
    Evo mi mene ne placa CG, ali izjavit da ti je jedina sfera interesovanja pad zakona oko crkve? Pa molim te idi odmah... I ne brini za manastir sto ono vele.
    Jasno je da se vodi takva politika oko podjela, sad da ljude ta priča radi - radi interesa ili IQ-a, ja vjerujem vise radi interesa.

    Kao neko ko u svakom trenutku, radi profesionalnog angazmana, moze napustiti ovu drzavu, ja ipak biram da ostanem ovdje. Ja biram da pomognem makar samo svojim glasom i rijecima, pricom sa poznanicima, i naravno jer volim svoju državu. Iako stoji da sredina nije zdrava, iako je mnogo ljudi nekompetetno da obavlja svoj posao u javnoj upravi, jer je jedino sto ih preporucuje glas za partiju, a ja ih kao građanin koji radi u privatnom sektoru plaćam. Već (ili tek) tu se stvara ovakva atmosfera, a onda je i ova ostala pljacka neminovna. Ovakvi ce uvjek aminovat, i rec - ćuti, posao su mi dali.. jer zna da nije kompetentan za nesto bolje. Ovakav ce mahat zastavom i jednom i drugom, i bukat se po drustvenim mrezama. A sve sto treba je da nauci i da se osposobi za rad, i bilo bi mu bolje i njemu i svima nama. Slazem se da je dug put do tamo.

    Sto se tice ove afere stanovi, nadam se da ce im spuski balkoni bit adekvatni. I ne samo njima nego i ovima koji su im omogućili ove benefite. Ovo malo sto pratim, vidim da Uru svako malo prozivaju da su izdajnici, sto se mene tiče - vazda bili ovakvi izdajnici, imace uvjek moju podršku dok budu ovako radili.

  18. #10290
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mislim da je adekvatno -

  19. #10291
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Mislim da je adekvatno -
    Zamisli kad su se i komatine ogradile od DPS-a ... no je dno duboko ...
    deuscroix

  20. #10292
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Jesu kako ne. Stvarno mislis da nemaju nikakvog finansijskog interesa.
    Evo se i ovdje pricalo okle niksicani znaju ko je u autu, a vide samo CG tablice.
    Pa 5 minuta prije pustise veljovica ko na svadbu sa CG tablicama

  21. #10293
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Išklepaše i vojnika Vojske Crne Gore pride na radost Rodiona and Co. "Što ste na nas digli hajku ..... "

  22. #10294
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Išklepaše i vojnika Vojske Crne Gore pride na radost Rodiona and Co. "Što ste na nas digli hajku ..... "
    e nije mi to nikako jasno da neka grupa ljudi, pa sve i da sam ja medju njima, isklepa vojnika na ocigled punog autobusa vojnika vojske CGa da ovi ni prstom ne mrdnu. nerealno

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  24. #10295
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    e nije mi to nikako jasno da neka grupa ljudi, pa sve i da sam ja medju njima, isklepa vojnika na ocigled punog autobusa vojnika vojske CGa da ovi ni prstom ne mrdnu. nerealno

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    To je druga priča. U drugim zemljama bi zažalili da dignu ruku na vojnika jer bi pomeli ulicu sa njima

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  25. #10296
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Kako su loše potkovani botovi sdpsbs-a, ovo je stvarno malo sramno. Da sam im pretpostavljeni, kad bih vidio da na najmanje ''češljanje'' kriminala za koji su plaćeni da odbrane odmah idu u rupicu, morali bi narednih nekoliko mjeseci da mi rade besplatno.

    Sjetite se što su činjeli ovuda danima sa padom obveznica (zbog Dritanovog govora, jelte), gašenjem Montenegro Airlinesa (štamparija lopovskih glasova), etničkim inženjeringom (jer Vlada hoće da stavi ustavnu odredbu u funkciju) i ko zna čime sve ne.

    Najkreativnije što su uspjeli da smisle oko ovog skandala sa stanovima je ''i Krivokapić je kao univerzitetski profesor dobio stan''.

    Mene bi bilo malo sramota. No, ko zna. Možda je i ovo dobro, jer će ljudi jednom možda udarit glavom u zid i zapitat sebe ''Što će mi da sam bot kad mogu da budem pošten čovjek i živim dostojanstveno''.

  26. #10297
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    e nije mi to nikako jasno da neka grupa ljudi, pa sve i da sam ja medju njima, isklepa vojnika na ocigled punog autobusa vojnika vojske CGa da ovi ni prstom ne mrdnu. nerealno

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Da su vojnika tukli Srbi moga ih je ubit na mjesto ne bi mu nista bilo.

    Al posto su ga tukle 'patriote' onda ne smije da uzvrati, jer bi to paradoksalno bio napad na Cgorce i nacionalno bice drzave.

    Znaci ovakva atmosfera me podjeca na rokanje crnaca od strane bijelih policajaca u ameriku. Dok god je policajac bijel nema problema, i dok je zrtva crnac.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  28. #10298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ne opravdavam pomenuto ludilo,ali bih se osvrnuo na par detalja sa lica mjesta.
    U ovakvim okolnostima svako ko provocira rulju,sa bilo koje strane nazalost,ima sanse da prodje slicno.

    Kako sam ja cuo sa lica mjesta :
    - Masa propusta autobus da prodje vicuci - to je nasa vojska pustite ih
    - Neurozni redov - niste vi nasa vojska
    - Masa ponovo blokira - e kad nismo onda ce svi proc a ti ostani tu.
    - Autobus odbija da prodje.
    - Neurozni redov pljuje,psuje,mase neuroticno prstima,priziva svece i vodovodni smrk "da se rasceraju *****"

    Dobija po nosu,a niko iz autobusa mu ne pomaze,jer ocigledno da coek trazi djavola sto je jasno i njegovim kolegama iz busa.
    A i medju njima je bio solidan broj,gle cuda,vojnika koji se osjecaU srbima.
    Last edited by Sidewinder; 22-04-21 at 09:00.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  29. #10299
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    e nije mi to nikako jasno da neka grupa ljudi, pa sve i da sam ja medju njima, isklepa vojnika na ocigled punog autobusa vojnika vojske CGa da ovi ni prstom ne mrdnu. nerealno

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Dan kad je bio prvi zastoj, par vojnika iz busa su krenuli pjeske, mislis li bas da bi ove mudonje smjele i podici pogled na vojsku, no ka pascad u copor na jednoga.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  30. #10300
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Meni je nerealno da je ova tema i dalje aktuelna, pored toliko problema, jebote ovdje se klapi samo o glupostima i o tome sta je 10 ljudi skandiralo u pljevlja, e vala za bolje i nismo onda.

    Prvo, policija treba da primjenjuje zakon za sve jednako, znaci blokiras put a nisi prjavio skup ili ti nije odobren, lijepo zamolis da se razidju, ako nece onda kazne i tu je kraj price o tome.
    Drugo, ne znam kako moze VK da bude relevantna u donosenju i izmjenama tuzilackih zakona, kad je ta ista VK proglasila za neustavni sudski savjet, a ovamo ne mozete tako da promijenite korumpirano sudstvo i tuzilastvo, vjernovatno je DPS hobotnica i tamo pustila pipke pa je placala pojedinima da se javljaju kad nesto ova nova vlada ne odradi kako njima ne odgovora (sad ce neko da kaze a ne moze potkupit nikoga iz EU, Lajcak? Lipka?).
    Trece, ako ne odradimo izmjene u tuliastvu, nista, ali bas nista se nece promijeniti i stagniracemo u mjestu i klapiti o ovim dnevno politickim temama i vjervatno kad nam to dosadi okrenuti se parovima i zadruzi, a drzava ce i dalje da bude pljackana i unistavana.
    Cetvrto, najbitnija stvar od svih ovih, vakcinacija, to treba da bude jos vise zastupljeno u medijima, da se gradjani malo vise edukuju, da imamo emisije gdje ce se na nedeljnom nivou izvjestavati o novim otkricima vezanih za vakcine, demantovati lazni iskazi antivaksera, ljudima davati pravu sliku onoga sta se moze ocekivati i sta nas ceka ako se ne vakcinisemo, naravno na RTCG je preca kolonoskopija i njeni gosti nego li ova tema.

    Ima tu jos milion tema, ali svi se dovatimo gluposti, i dalje imamo u vladi i u javnim institucijama DPS spijune i satelite, koji naravno posalju poruku "vlada ce da promjeni i izglasa zakon o drzavljanstvu" i ako to nije tacno, 10 ljudi ce da povjeruje i da krene da pjeni po ulicama i poziva na napad na vladu, otimaju am drzavu ili ne znam sta. Evo sledece oko cega ce da se pjeni je potpisivanje temeljnog ugovora izmedju CG i SPC, e vec je krenula buva "niko ne zna sta pise, samo Zdravko i Leposavic oni su to sastavili da nam srbija otme sve". A niko nije rekao da ce to biti potpisano danas ili sjutra, nego da je ugovor spreman da se potpise, ali ce naravno prvo proc provjeru (znam da ce i sad ovdje na forum da krene "pa ajde daj dje da procitam, nije tacno, oni su to sami dogovarali bla bla").

    Ali ako se neko stvarno peca na fore DPS-a i skretanja teme sa glavnih problema (pljacke, kriminala, utaje poreza, unistavanja CG), taj i treba da ih glasa.
    Last edited by TheGovernor; 22-04-21 at 11:31.

  31. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


Page 412 of 1249 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512912 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •