Page 404 of 1249 FirstFirst ... 304354394400401402403404405406407408414454504904 ... LastLast
Results 10,076 to 10,100 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10076
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    "Funkcioner Demokratskof fronta (DF) iz Bijelog Polja Goran Drobnjak dobio je visoku funkciju u Ministarstvu prosvete, nauke, kulture i sporta.

    On će u tom resoru vršiti dužnost generalnog direktora Direktorata za evropske integracije, programiranje, implementaciju EU fondova i međunarodnu saradnju.

    Drobnjak je profesor engleskog jezika, a radio je nekoliko godina kao novinar u Bijelom Polju, na čelu je opštinskog odbora Pokreta za promjene u našem gradu."

    Ekspert za evropske integracije, EUnfondove i medjunarodnu saradnju...
    Da pogodimo sto ce SKOJ da napise...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #10077
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Da pogodimo sto ce SKOJ da napise...
    Navikavajte se

    Kritikujte, predlažite bolje, glasajte bolje. Sve ono što niste smjeli pod DPS-om.

  3. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  4. #10078
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Forum neprijatno miriše na hronično apologetstvo, a možda i na još ponešto.
    Stop the world I wanna get off.

  5. The Following User Says Thank You to gravesen90 For This Useful Post:


  6. #10079
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/podgoricani...eseci-zatvora/

    Ne hapse se, veli, gradjani zbog komentara na drustvenim mrezama odlicno, zasluzuje, nego treba hapsit i ove druge a toga nemaaaa. Ode u fioku jos jedna nebuloza kako ovi ne hapse zbog komentara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  8. #10080
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    "Hot je ranije osuđivan na zatvorske i novčane kazne zbog teške krađe, šverca droge, sitne krađe i krivičnog djela vanbračna zajednica sa maloljetnicom dok je na 60 sati rada u javnom interesu osuđen zbog nanošenja lake tjelesne povrede."

    PatriJota

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  9. #10081
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/hronika/podgoricani...eseci-zatvora/

    Ne hapse se, veli, gradjani zbog komentara na drustvenim mrezama odlicno, zasluzuje, nego treba hapsit i ove druge a toga nemaaaa. Ode u fioku jos jedna nebuloza kako ovi ne hapse zbog komentara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eto ode momak u zatvor zbog prijetnji, i neka je. Zasluzeno. A šta je sa ovima iz Pljevalja đe se JASNO i GLASNO diskriminiše i potpaljuje međunacionalna mrznja i netrpljivost prema jednom pripadniku druge vjere, nacije.

    Ima li koji NVO da se javio? Nema!

  10. #10082
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,637
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/hronika/podgoricani...eseci-zatvora/

    Ne hapse se, veli, gradjani zbog komentara na drustvenim mrezama odlicno, zasluzuje, nego treba hapsit i ove druge a toga nemaaaa. Ode u fioku jos jedna nebuloza kako ovi ne hapse zbog komentara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prema navodima presude, Hot je 6. septembra prošle godine u Podgorici,
    u ovom momentu, 6. septembra 2020. godine DPS je sa svojim koalicionim partnerima bio na vlasti. tehnički mandat Vlade je bio u toku. znači nije ga uhapšen od strane nove vlasti nego od stare. tako da sve je tu jasno
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #10083
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Protjerivao muslimane protjerivao muslimane protjerivao muslimane. dje to, dajte mi neki dokaz, nesto, bilo sto. A da, nema, to je radio prosrpski dio dps-a. Pa mi smo najsigurniji bili u Cg upravo zbog njega, to kazu ovi stariji, ja ne pamtim taj period.
    Nego ne znam ni sto se natezem s vama kad vas mrznja prema tom covjeku rastrze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Etničko čišćenje na teritoriji Crne Gore (Bukovica), komandir policije u Pljevljima je tada bio Veselin Veljović, a premijer Milo Đukanović. Nije moglo bez znanja ove dvojice.
    Deportacija muslimanskih izbjeglica vojsci republike srpske, bez odobrenja premijera nije bila moguća ova akcija. Oni su ubijeni.
    Ovo su dvije stavke koje se tretiraju kao ratni zločin i takvi zločini ne zastarjevaju.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  12. #10084
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    Neće dat URA.

  13. #10085
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/hronika/podgoricani...eseci-zatvora/

    Ne hapse se, veli, gradjani zbog komentara na drustvenim mrezama odlicno, zasluzuje, nego treba hapsit i ove druge a toga nemaaaa. Ode u fioku jos jedna nebuloza kako ovi ne hapse zbog komentara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jedna stvar je ako nekoga kritikujes a potpuno druga pozivati da nekoga vjesas na vrbe, ali dobro vec sam napisao da si po svim strucnim analizama imbecil, ali izgleda ides polako ka tome da se degradiras na nivo idiota. Naravno ovo nije nikakvo vrijedjanje vec cisto strucna terminologija, da neko ne pomisli drugacije i izvrne moje strucno zapazanje.

  14. #10086
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Vlada imenovala nove ćlanove UO FZO, čiji direktor je, podsjetimo Aleksandar Šćekić (SNP):

    - Miomir Vulić (Demokratska Crna Gora), predsjednik
    - Vojin Vuletić (DF), član
    - Miloš Rajković (SNP), član
    - Dragan Tiodorović (Stranka penzionera invalida i socijalne pravde - koalicioni partner "Za budućnost CG"), član.

    Čisto da vas obavijestim kako ide "osvježavanje".
    Last edited by johnny bravo; 20-04-21 at 15:09.
    In vino veritas

  15. #10087
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post


    Neće dat URA.
    “Toliko Srba u stanici, a samo musliman na čelu” – još jedna je uvrjedljiva, nacionalistička poruka koja se mogla čuti sa jučerašnjeg skupa ispred zgrade pljevaljske policije.
    FUN FACT. Kada se desi neki ekstremisticki ispad ili incident sa strane koja je dio tvog nacionalnog ili politickog miljea ili osudis ili zacutis. Postoje na stotine procrnogorskih intelektualaca koji osude takva djelovanja koja dolaze sa crnogorske strane dok sa srpske strane ne postoji nijedan. Bukvalno nijedan. Vjecito se banalizuje, relativizuje ili se nalazi neki dogadjaj iz proslosti koji bi pravdao takva djelovanja. Zamjena teza je narativ prosrpskih agitpropova.

    Ako uzmemo samo ovaj forum, zna li neko ijednog prosrpskog forumasa da je osudio neki cin sovinistickog djelovanja a da nije banalizovao i obesmisljavao nekim navodnim ubacenim elementima ili pravdao nekim dogadjajima koji nemaju veze sa time!?

    Ako uzmemo CG, da li neko zna ijednu politicku partiju, osim URA, da je jednako osudjivala svaki esktremizam ma sa koje strane dolazio?

    Jednostavno nema ni volje, ni zelje ljudi koji dolaze iz prosrpskog miljea da ijedan korak istupe i osvrnu se oko sebe a bez takvih ljudi nema pomirenja, niti nekog normalnog gradjanskog drustva kojem svi stremimo.

  16. #10088
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Vlada imenovala nove ćlanove UO FZO, čiji direktor je, podsjetimo Aleksandar Šćekić (SNP):

    - Miomir Vulić (Demokratska Crna Gora), predsjednik
    - Vojin Vuletić (DF), član
    - Miloš Rajković (SNP), član
    - Dragan Tiodorović (Stranka penzionera invalida i socijalne pravde - koalicioni partner "Za budućnost CG"), član.

    Čisto da vas obavijestim kako ide "osvježavanje".
    Ada zazmurice oni na ovo, sad su vec maske pale. Glasa se cisto ideoloski, nema vise ideja
    Ne, lazem, reci ce kako je ovo sramota, kako nisu za ovo glasali ali ce kad dodju izbori opet zaokruZit iste. Samo da nije dps

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 20-04-21 at 15:22.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #10089
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post




    I ladno na kraju klipa prosveceni protestant na koga moramo da se naviknemo vice "pametniji popusta"

    #vladavinaprava
    #zovitesergeja
    Debili, ovo je raspirivanje nacionalne mržnje. Tačka.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  18. #10090
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ovo je isto ono sto su radile pojedine komite sa ustaskim pjesmama ispred vlade ili oni sto su napali popa i ucenike, samo sto tad nije bilo reakcije Konjevica i slicnih boraca za ljudska prava. Ocigledno smeta nacionalizam samo jedne strane.

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  20. #10091
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    I onda idu priče o IQ.
    Sa ovakvima ste se udružili i ovakvi nam kolo vode.
    Idemo dalje.

    Sjećam se 31. avgusta kad mi jedna kasirka reče biće nam sada svima bolje, zamalo sam se prevrnuo od muke nego je pustih da se nada i da joj ne kvarim osjećaje.

    Ovo ispod su patriote za pojedine ovdje, samo pretpostavljam...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  21. #10092
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ovo je isto ono sto su radile pojedine komite sa ustaskim pjesmama ispred vlade ili oni sto su napali popa i ucenike, samo sto tad nije bilo reakcije Konjevica i slicnih boraca za ljudska prava. Ocigledno smeta nacionalizam samo jedne strane.
    Ne smeta njima nacionalizam koliko im smeta što više nema režima koji tu "stranu" gazi i potire, dok oni uživaju u izobilju mržnje.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  22. #10093
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,951
    Thanks Thanks Given 
    4,787
    Thanks Thanks Received 
    9,825
    Thanked in
    3,725 Posts

    Default

    Meni se ovo uopšte ne sviđa, ovakva pasivnost policije je neviđena, kome odgovara sve ovo, šta se čeka? Da se nekome jebe četnička/turska/komitska majka pa da se kreće onda u neku akciju?



    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  24. #10094
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,637
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    I onda idu priče o IQ.
    Sa ovakvima ste se udružili i ovakvi nam kolo vode.
    Idemo dalje.

    Sjećam se 31. avgusta kad mi jedna kasirka reče biće nam sada svima bolje, zamalo sam se prevrnuo od muke nego je pustih da se nada i da joj ne kvarim osjećaje.

    Ovo ispod su patriote za pojedine ovdje, samo pretpostavljam...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    ovo su debili. isto kao i oni juče iz Pljevalja, ili oni koji pjevaju Tompsona. svi oni treba da budu u zatvoru. problem je samo što tužilaštvo ne radi, njih briga za sve. svi koji raspiruju nacionalnu mržnju, imaju govor mržnje upućen ka pripadnicima drugog naroda, koji pale državne zastave svi oni treba da budu uhapšeni i sprovedeni u Spuž. to je toliko jednostavno. ali je problem što su ovi debili to viđeli od političara za koje glasaju a koji nikad nisu odgovorali za to. u normalnoj državi Slaven Radunović bi 2015. godine završio u zatvoru, Mandić takođe. ali DPSu to nije odgovaralo no su ih puštali da šire mržnju i da pale narod. nažalost, ispaštaju normalni ljudi ove države. za ovakve pripadnike plemena me zabolje ona rabota. oni su dovoljno jadni i žalosni kad su sebi dozvolili da DPS i DF umjesto njih odlučuju ko su i šta su. kad nekoga mrziš jer je druge nacionalnosti to samo govori koliko si ti jadan i nikakav. a takvih je jedno 50% ođe

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Meni se ovo uopšte ne sviđa, ovakva pasivnost policije je neviđena, kome odgovara sve ovo, šta se čeka? Da se nekome jebe četnička/turska/komitska majka pa da se kreće onda u neku akciju?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    za 3 minuta policija rješava ovo okupljanje kao što je u Pljevljima. problem je samo što DFu ministar policije a i direktor UP smeta, jer su oni željeli ta mjesta a izvisili su. onda bi bila priča, nas mlate jer smo Srbi i jer ministar radi za DPS. isto tako da su ćerali komite sa Bogetića bilo bi a oni to rade jer im smetaju Crnogorci. ja sam za to da se i jednima i drugima objasne neke stvari
    Last edited by outline; 20-04-21 at 15:49.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #10095
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,988
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ako uzmemo CG, da li neko zna ijednu politicku partiju, osim URA, da je jednako osudjivala svaki esktremizam ma sa koje strane dolazio?
    To bi po pravilu trebale da rade sve gradjanske stranke. Tim gore sto nijedna od njih ne reaguje.

    A ne rece mi Rodione, sta radi auto tablica P PG u Pljevljima?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  26. #10096
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovo što se desilo u Pljevljima treba preispitati , zašto je imenovanje komandira izazvalo sve ovo. Ako je tačno da je isti prijetio tokom litija da ih treba riješiti "metkom u čelo glavnima" kako se piše, postavlja se legitimno pitanje zašto su baš takvu osobu izabrali?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  27. #10097
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Meni se ovo uopšte ne sviđa, ovakva pasivnost policije je neviđena, kome odgovara sve ovo, šta se čeka? Da se nekome jebe četnička/turska/komitska majka pa da se kreće onda u neku akciju?
    Koji je razlog, sem što te nerviraju, da intervenišeš silom? Eto one komite što su blokirali puteve prekršajno kažnjavaju, nikoga ne moraju da pendreče. Tako i ove primitivce ispred policije u Pljevljima.

    DPS i DF sebi nanose političku štetu ovakvim predstavama. Nije pametno koristiti policiju da od njih praviš mučenike.

  28. #10098
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,966
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ovo je isto ono sto su radile pojedine komite sa ustaskim pjesmama ispred vlade ili oni sto su napali popa i ucenike, samo sto tad nije bilo reakcije Konjevica i slicnih boraca za ljudska prava. Ocigledno smeta nacionalizam samo jedne strane.
    CG nacionalizam moze, cak je i pozeljan, za DPS. Tj kvazi nacionalizam. Dok oni pljackaju, da se barjaci po ulica.

    Ja ne bih puno spavao da sam na mjestu DPSovaca, znajuci da me ZIKS ceka.

    Ne znam kako bih s tom mislju zaspijevao... Sigurno nije lako MDJ-u, DMu, i ostaloj pljackaskoj bratiji, sto je poceo krug da se steze oko njih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #10099
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    CG nacionalizam moze, cak je i pozeljan, za DPS. Tj kvazi nacionalizam. Dok oni pljackaju, da se barjaci po ulica.

    Ja ne bih puno spavao da sam na mjestu DPSovaca, znajuci da me ZIKS ceka.

    Ne znam kako bih s tom mislju zaspijevao... Sigurno nije lako MDJ-u, DMu, i ostaloj pljackaskoj bratiji, sto je poceo krug da se steze oko njih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Zar nije ministarka Bratić izjavila da je ponosni srpski nacionalista i zena četnik? U Vladi su svi listom takvi... obilasci po regionu i sahranama i raznim događajima iz prošlosti ih odaju.

    Ergo, srpski nacionalizam dolazi sa vrha, a i sa samog dna kao što vidimo u Pljevljima.

    No, naša sreća te smo u NATO, pa ima neke nade za manjine da opstanu na ovim prostorima još neko vrijeme.

    Inače biste rado onaj Janšin nonpaper, i Vulinov srpski svet sproveli ovih dana, a ne narednih decenija.

  30. #10100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Zar nije ministarka Bratić izjavila da je ponosni srpski nacionalista i zena četnik? U Vladi su svi listom takvi... obilasci po regionu i sahranama i raznim događajima iz prošlosti ih odaju.
    Takva vam je sva logika. Jedan ministar srpski nacionalista -> svi ministri srpski nacionalisti. Tim pristupom mozes dokazati da su u prosloj vladi svi ministri Albanci.

Page 404 of 1249 FirstFirst ... 304354394400401402403404405406407408414454504904 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •