Page 298 of 1249 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398798 ... LastLast
Results 7,426 to 7,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #7426
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Dobro i? Evo vam ga inzinjer i to elektro. Sef sluzbe odrzavanja zeljeznice. Na stranu zastava, veci mi je problem sto na cisto ekonomsku poziciju, postavljamo inzenjera

  2. #7427
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    A dobar vam je novi ravnatelj Zeljeznickog prijevoza. Odmah se vidi da je pravi domoljub i da interese Crne Gore bit ce mu glavna briga
    https://www.antenam.net/drustvo/1937...ovackom-prugom
    Ako nisu smetali u prethodnoj vladi ljudi koji su mahali turskim, albanskim i drugim zastavama licemjerno je da vam smeta ovo.

  3. #7428
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    da bi se zaposlio u nekom ministarstvu, upravi itd bitno je samo da si član partije i da imaš sliku neku đe mašeš zastavom. znanje, stručnost i neke druge stvari su potpuno nebitne
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #7429
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ona Kljevićka, pa sad ovaj.
    Sjajno, sjajno. #ekspertska

    Nego, ajde, za Montenegro Airlines su imali pokriće zašto poklanjaju tržište AirSerbia.

    Samo da ne bude kakvih marifetluka, tipa da se proda priča kako je korisno da energetski sektor prodamo EPS-u, za to postoji matematika, racionalno je... Da se ne igraju s tim, jer baš neće na dobro izać.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iskreno, baš me briga za Borovinićku ili Srzentićku i slične koji dosad nisu ništa pokazali. Samo vidim da su napadi na njih uglavnom licemjerni, ali mi je svejedno da li idu ili ostaju.

    Što se Vukšića tiče mislim da bi Krivokapić bio lud da se liši usluga čovjeka koji je mjesec dana po dolasku uspio da nakupi dokaze o nezakonitom (neustavnom!) prisluškivanju koje je vršilo prethodno rukovodstvo. Ti ljudi su mislili da su sve dokaze uništili ali je Vukšić takav dosije sastavio da je čak i DPS mogao samo da promrmlja "bar nije bilo masovno prisluškivanje". Raško je naravno samo rekao ja ne komentarišem slučajeve u toku, što je dno licemjerstva kad pogledaš šta je ovdje radio.

    To što mu stari kadrovi podmeću nogu na svakom koraku je normalno i očekivano. To što ljudi kojima se ne sviđa smjena vlasti kukaju da treba dovesti iskusnog obavještajca (tj čovjeka iz sistema koji je 30 godina radio samo za DPS) je isto normalno i očekivano. To što ljudi kojima nije smetalo Jokovićevo prisluškivanje američkog ambasadora sad traže da Vukšić da ostavku je njihovo pravo, naravno.

    Samo mislim da bi bilo krajnje glupo da Krivokapić posluša te zahtjeve. Ljudi koji su u stanju da odrade posao koji je Vukšić odradio u ANB otkako je došao ne rastu na drvetu ni u većim zemljama od naše. Zbog skandala kao što je ovaj, ili ako se sjutra odnekud pojavi slika njega i Soraje u hotelu, treba premijer da mu da podršku, a nikako da traži njegovu ostavku.
    A ne brini se tu da je Vukšić personalno nešto zaslužan što se nešto otkrilo.

    Ono gore za tok curenja podataka sam špekulisao, a ovo ti sad kažem pouzdano, iz agencije - Peruničić je možda najomraženiji šef neke CG institucije. Užasan za zaposlene, obeća pa slaže, šikanira... I pride nije dao da se niko primakne da se zaposli tamo, ostavio je 85 mjesta, ili ti jače od četvrtine ukupnih, upražnjeno. Kome ih je čuvao - samo on zna. Unapređenje je bila misaona imenica.

    Neki ljudi su bili baaaš ogorčeni, i potrčali bi kod crnog đavola, a ne kod Vukšića, da vrate servu bivšem šefu.

    Pride, tu ima i očiglednih gluposti, tipa "rezao je / uništavao je dokumentaciju". Sjekač papira je obavezan za svaki tajni dokument koji se uništava, znaš li kolko ih se dnevno izreže. Pogriješiš datum na dopisu, pogriješiš slovo, ispravi ti šef neku rečenicu - praviš novi, stari se reže. I to, i optički mediji, i redom.

    Dakle, taj dio je čista politikantska priča, bez dokaza ŠTA je uništeno. A njih nema, to mogu glavu na panj.

    Ovaj dio za praćenje i prisluškivanje nisam detaljno ispratio, pa se ne bi izjašnjavao o konkretnom, ali znam uopšteno - moguće da je Peruničić naložio službenicima ANB da prate političare, i da se tu "pokrio" članom 9, stav 1, tačka 2 zakona o ANB

    Agencija je ovlašćena da tajno prikuplja podatke sljedećim sredstvima i metodama:
    2) praćenjem i osmatranjem, uz korišćenje tehničkih sredstava za dokumentovanje;
    za ovo ne treba naredba suda, jer nije "prisluškivanje" u užem smislu, tipa, ne slušaš nečiji telefon. Pratiš ga i osmatraš, i dokumentuješ tehničkim sredstvima - parabolični i laserski mikrofoni i sl.

    To će svako od nas narodski da nazove "prisluškivanje", i katastrofa je da ANB to sprovodi prema opozicionim političarima bez DEBELE osnove - ali je zakonito, i bez naredbe suda. Oćemo li reć da nije u duhu demokratije, da nije moralno, da je suprotno misiji ANB - oćemo (sem za pojedine iz DF). Ali ja sad pričam o zakonu.

    A to ti je danas možda i najzastupljeniji vid "prisluškivanja". Svak od nas koristi Viber, WhatsApp, Signal; još ako vršiš kontrolu pristupa i imaš bezbjednosnu kulturu da ti ne ozvuče kancelarije ili stan, da ti nemaju fizički pristup telefonu, i da se ne čuješ sa njihovim špijunom - mogu da ti pljunu pod prozor, što se tiče presjecanja elektronskih komunikacija.

    Ali, parabolični mikrofon? Laserski mikrofon? Imaš li prozor, imaš li vrata? Ima li ti neka zgrada preko puta? Telefoniraš li kad na otvorenom? Telefoniraš li kad, i pričaš li kad bez da prethodno upališ muziku u prostoriji? Čestitam, izložen si ANB mjerama za koje im ne trebaju nikakve naredbe suda.

    Aj ti dokaži da si bio tad u stanu kad su te oni slušali, a ne na balkonu (za stan im treba naredba).

    Ovaj dio nije nikakva kontra tebi, pa ako možeš sad da mi ne dižeš gard, ne branim nikoga. Samo razmišljam na glas, a možda uzgred neko nešto nauči. Ja se potpuno slažem da nisu smjeli prisluškivati nekakvog Bogdanovića, bez velike i prijeke potrebe. ANB ne služi za to, pa nek DPS napravi svoju malu službu za te stvari, i nek ta služba ponese rizik.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  6. #7430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...
    A ne brini se tu da je Vukšić personalno nešto zaslužan što se nešto otkrilo.
    Tu sam priču čuo od drugih, ali nema razloga da je uzimam kao činjenicu sve dok je samo rekla-kazala. Ono što znamo je da je Vukšić ušao u agenciju, "Profesionalac" počeo da vrišti protiv njega kao Damjanov zelenko, a da su poslije par sedmice uslijedile prijave.

    Ovaj dio za praćenje i prisluškivanje nisam detaljno ispratio, pa se ne bi izjašnjavao o konkretnom, ali znam uopšteno - moguće da je Peruničić naložio službenicima ANB da prate političare, i da se tu "pokrio" članom 9, stav 1, tačka 2 zakona o ANB.
    Pa ako je tako kristalno jasno kao što kažeš, zašto je onda Katnić (!) podnio krivičnu prijavu, a i Konjević i DPS članovi odbora samo mrmljaju da makar "praćenje nije bilo masovno"? Možda je Katnić prikriveni DF-ovac pa je pokrenuo krivični postupak protiv ni krivog ni dužnog Peruničića?

  7. #7431
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    "Da se ne igraju s tim, jer baš neće na dobro izać."
    Jesu li ovo neke prijetnje?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #7432
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dobro i? Evo vam ga inzinjer i to elektro. Sef sluzbe odrzavanja zeljeznice. Na stranu zastava, veci mi je problem sto na cisto ekonomsku poziciju, postavljamo inzenjera
    kad bi samo postojao neko ko je inzenjer a zna i oko ekonomije...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #7433
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja se ponadao da je fake, kad ono portparol stranke sa radnim iskustvom u pljevaljskom vodovodu izvršni direktor najvrednije državne firme.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-direktor-epcg

    Sram da vas bude, eto!!!!
    Kad narod popizdi i iskulira sledeće izbore, pa zbog slabe izlaznosti DPS odradi comeback svako drugi će im bit kriv, a ne oni sa ovakvim idiotskim imenovanjima.

    Jebali vas stranački interesi da vas jebali.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 24-03-21 at 17:12.

  10. The Following 10 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #7434
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    kad bi samo postojao neko ko je inzenjer a zna i oko ekonomije...
    A sve to zalije najvećim nivoom znanja u vezi sa tranzicijom.

    Mislim da je već dovoljno veliki uzorak ponašanja demonstriran da nema ni govora o tome da stranke paramentarne većine rade na drugačiji način od dps-a.
    Last edited by ćepanica; 24-03-21 at 17:17.

  12. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  13. #7435
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Tu sam priču čuo od drugih, ali nema razloga da je uzimam kao činjenicu sve dok je samo rekla-kazala. Ono što znamo je da je Vukšić ušao u agenciju, "Profesionalac" počeo da vrišti protiv njega kao Damjanov zelenko, a da su poslije par sedmice uslijedile prijave.
    Ja sam ovu priču čuo od zaposlenih tamo, koji inače nikad ne pričaju ništa o agenciji, ali pazi kad su lanuli za Peruničića. Niko ga na oči nije mogao viđet.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa ako je tako kristalno jasno kao što kažeš, zašto je onda Katnić (!) podnio krivičnu prijavu, a i Konjević i DPS članovi odbora samo mrmljaju da makar "praćenje nije bilo masovno"? Možda je Katnić prikriveni DF-ovac pa je pokrenuo krivični postupak protiv ni krivog ni dužnog Peruničića?
    Nije tu meni ništa jasno, to je špekulacija moja, kako su se zakonski "pokrili" ili probali da se pokriju. Ako se nađe da je Peruničić kriv, sahranite ga ispod Spuža, rad mene. Čak i ako se ne nađe da je kriv, ja evo već sad kažem da je katastrofa koristiti ANB da se prate političari, ako ti političari direktno, opipljivo i svjesno ne rade protiv interesa Crne Gore.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    "Da se ne igraju s tim, jer baš neće na dobro izać."
    Jesu li ovo neke prijetnje?
    Kome ja da prijetim, mene ni kući ne slušaju...

    Nego, educated guess, što kažu. Neće biti da samo vjernici imaju crvene linije. I ne, nije analogno bilo kojoj drugoj privatizaciji "i ovi su sve drugo rasprodali", ne što ja nemam energije da repliciram na ta poređenja, nego što to niko neće slušati, ako krenu ovi da nam prodaju mu*a za bubrege. Ključna infrastruktura i strateške grane ne smiju biti pod šapom baš konkretno Srbije.

    Pa Peruničić i ekipa treba da idu u zatvor samo što su m:tel-u dozvolili da se razmaše u CG, i što nas buše medijski u ovoj mjeri, a kamo li još ključna infrastruktura da im padne šaka.

  14. #7436
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja se ponadao da je fake, kad ono portparol stranke sa radnim iskustvom u pljevaljskom vodovodu izvršni direktor najvrednije državne firme.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-direktor-epcg

    Sram da vas bude, eto!!!!
    Kad narod popizdi i iskulira sledeće izbore, pa zbog slabe izlaznosti DPS odradi comeback svako drugi će im bit kriv, a ne oni sa ovakvim idiotskim imenovanjima.

    Jebali vas stranački interesi da vas jebali.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    iskuliraće samo onih desetak hiljada koji nisu glasali nikako od kad smo nezavisni a izašli u avgust i glasali da bi se stvari promijenile. takođe, oni ljudi koji su izašli samo zbog poziva Crkve. ljudi iz ove dvije grupe su i odlučili izbore. a promjene će biti izgleda tamo neke, nikad godine. uveo bih zakon da samo stručni ljudi mogu dolaziti na ovakva mjesta. pa neka se partije grabe za neke druge pozicije
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #7437
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    U Crnoj Gori je najisplatljivije biti političar ili nvo aktivista.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  17. The Following 3 Users Say Thank You to johninum For This Useful Post:


  18. #7438
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Analiticar je ipak ljestvica iznad.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #7439
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    nema manje zemlje a da ima više analitičara, koji pojma nemaju o materija usput
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #7440
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja se ponadao da je fake, kad ono portparol stranke sa radnim iskustvom u pljevaljskom vodovodu izvršni direktor najvrednije državne firme.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-direktor-epcg

    Sram da vas bude, eto!!!!
    Kad narod popizdi i iskulira sledeće izbore, pa zbog slabe izlaznosti DPS odradi comeback svako drugi će im bit kriv, a ne oni sa ovakvim idiotskim imenovanjima.

    Jebali vas stranački interesi da vas jebali.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Netje ura dat
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #7441
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sad će Gagarin da objasni da ako se ovo obistini onda je partijsko zapošljavanje a ako se ispostavi da Pobjeda laže onda je Krivokapić opet prevario nekoga kome je obećao mjesto
    Lažava Pobjeda

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-direktor-epcg

    Vazda bila

  22. #7442
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    I ćorava koka zrno ubode.

    Pobjeda je zastiđe od novinarstva, svakako. Isti ko CDM, IN4S i slični.

    Ne slažeš se?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #7443
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Netje ura dat
    koga je sve Dritan u kabinet zaposlio, ovaj kao direktor EPCG je i odličan pojedini tamo dana nisu niđe radili pa op u Vladu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #7444
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I ćorava koka zrno ubode.

    Pobjeda je zastiđe od novinarstva, svakako. Isti ko CDM, IN4S i slični.

    Ne slažeš se?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Interno čačkanje mene i SKOJ-a.


    Slažem se, samo bih dodao i Vijesti, a tu se nećemo složiti vjerovatno. S tim što su malo više stila. Nekada bili. Kako vrijeme prolazi, sve manje.

  25. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  26. #7445
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    U Crnoj Gori je najisplatljivije biti političar ili nvo aktivista.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Najisplativije ubjedljivo. To su mahom propali ekonomisti, pravnici, inzenjeri, doktori itd... Nijesu uspjeli u prvobitnom angazmanu i trazili popravni, odnosno precicu do uspjeha preko politike.

  27. #7446
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Najisplativije ubjedljivo. To su mahom propali ekonomisti, pravnici, inzenjeri, doktori itd... Nijesu uspjeli u prvobitnom angazmanu i trazili popravni, odnosno precicu do uspjeha preko politike.
    Dobar ekonomista koji se bavi rizicima, revizijom uz neke licence ima ministarsku platu, a kad malo izgradi karijeru prebaci 2K.
    Solidan advokat slično tome. IT inžinjer koji se bavi ozbiljnim aplikacijama i sa sertifikatima ladno 2000, a napolje lagano nalazi 4.500 neto. Građevinci imaju fine pare isto.
    Pa viđi ko ide u politiku i NVO.

  28. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  29. #7447
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Interno čačkanje mene i SKOJ-a.


    Slažem se, samo bih dodao i Vijesti, a tu se nećemo složiti vjerovatno. S tim što su malo više stila. Nekada bili. Kako vrijeme prolazi, sve manje.
    Vijesti su najgore i najperfidnije manipulisu.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  30. #7448
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dobar ekonomista koji se bavi rizicima, revizijom uz neke licence ima ministarsku platu, a kad malo izgradi karijeru prebaci 2K.
    Solidan advokat slično tome. IT inžinjer koji se bavi ozbiljnim aplikacijama i sa sertifikatima ladno 2000, a napolje lagano nalazi 4.500 neto. Građevinci imaju fine pare isto.
    Pa viđi ko ide u politiku i NVO.
    Da, ovo te neko slagao i to dobro. Takvu platu mozda imaju rukovodioci dok inzenjeri, pogotovi oni iz IT-a toliku platu mogu da imaju samo kao bruto platu. Pitanje sta smatras pod ozbiljnim aplikacijama i koje sertifikiate ili licence posjeduju, pa onda da se ogradim - mozda postoji koji izolovan slucaj.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. #7449
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Spajic kaze, preko Coursera, edx i udemy kurseva 2k lagano nakon godinu dana
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  32. #7450
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dobar ekonomista koji se bavi rizicima, revizijom uz neke licence ima ministarsku platu, a kad malo izgradi karijeru prebaci 2K.
    Solidan advokat slično tome. IT inžinjer koji se bavi ozbiljnim aplikacijama i sa sertifikatima ladno 2000, a napolje lagano nalazi 4.500 neto. Građevinci imaju fine pare isto.
    Pa viđi ko ide u politiku i NVO.

    IT inženjer se ne bavi aplikacijama, a mislim da ne postoji IT inženjer koji u Crnoj Gori ima platu 2000. Ako se bavi baš operativno bavi IT poslom, a nije direktor u nekoj banci ili makar šef. Ne mislim da bude po struci inženjer nego da se baš bavi tim poslom. A sertifikati nisam siguran da znače išta kad je plata u pitanju.

Page 298 of 1249 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398798 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •