Page 265 of 1249 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365765 ... LastLast
Results 6,601 to 6,625 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #6601
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    http://rtcg.me/vijesti/ekonomija/312...-za-plate.html

    Naslijedjeni pozar koji treba gasiti.
    Kako da imaju kad primaju po par iljada.

  2. #6602
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-spajic-bratic

    država pred potpunim zaključavanjem, svakog dana po 500 zaraženih, preko 200 preminulih za mjesec dana i premijer vodi delegaciju na masovni skup u drugu državu. sve to posle onoga u nedelju i izvinjenja od prije par dana. ovako se ne ponaša premijer države

    Тapatalk
    Skupio se drzavni vrh u sred korone da podje do trebinja na sahranu... eee moj brate dje mi idemo, mala beba ce bit republika srpska za nas.

    No, kako kaze skoj, neka nova cg na koju cemo se morat navikavat


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  3. #6603
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja sam aspolutno za opciju a), iz vise razloga. Izmedju ostalog jer mislim da su privrednici nizi prioritet za koruptivnu kontrolu od politicara, jer tesko da si mogao da vodis u ovom sistemu firmu pod konac.

    U ovom specificnom slucaju vazno je prepozanti ko je koga napao. Vlada nije udarila na Pejovica vec obrnuto. Dosao je on u Skupstinu da vice (!) na poslanike i prijeti da ce on, po cijenu vlastitih gubitaka, nanijeti stetu budzetu od 10 miliona (!!). Onda daje vladi do cetvrka (!!!) da formira komisiju inace pa opet niz prijetnji.

    O cemu se radi ovdje? Ako si odlucio da ne diras tajkune zasad znaci li to da mogu da prijete u Skupstini i javno ucjenjuju vladu?

    Po meni od Pejovića se mora napraviti primjer. Sve po zakonu, kontrole i blokade, pa ako bude kako treba svaka cast, ako ne bude onda najstrozije zakonske kazne bez ikakvog nudjenja dogovora ili pomilovanja.

    Jer ako tajkuni steknu utisak da se ovako silom i prijetnjama resavaju problemi sa skupstinom i vladom onda smo nastradali.
    Super dok se drzava bude dokazivala na Pejovicu i Unipromu ovih 600 radnika ce ti izaci na ulicu i povesti svoje familije onda nek im Maksim objasni kako je zaštitio njihova prava ostavljajući ih bez plata zbog mjerenja ciji je veći Unipromov ili države.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #6604
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kad ćemo mi imati ovakvu koferenciju za štampu od strane vlade?


  5. #6605
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    "Tražio sam veli da pročešljamo picin park ali nismo dobili dozvolu"

    Kakav brat.



    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  6. #6606
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Super dok se drzava bude dokazivala na Pejovicu i Unipromu ovih 600 radnika ce ti izaci na ulicu i povesti svoje familije onda nek im Maksim objasni kako je zaštitio njihova prava ostavljajući ih bez plata zbog mjerenja ciji je veći Unipromov ili države.
    E, pa? Setalo je 80 hiljada ljudi mjesecima pa je drzava postojala. Nije kraj svijeta.

    Ako hoce Pejovic da unisti preduzece jer ga je "Maksim iznervirao" ne moze niko to da sprijeci. Treba li da bude iznad kontrole i provjere finansijskog poslovanja zato sto drzi pistolj naslonjen na glavu KAP-a i prijeti da ce sve da pobije ako mu se ne da sta trazi?

  7. #6607
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-spajic-bratic

    država pred potpunim zaključavanjem, svakog dana po 500 zaraženih, preko 200 preminulih za mjesec dana i premijer vodi delegaciju na masovni skup u drugu državu. sve to posle onoga u nedelju i izvinjenja od prije par dana. ovako se ne ponaša premijer države

    Тapatalk
    Imam poznanika koji je bio velika vlast. Na vrijeme se izmaka, živi i zarađuje bolje nego kao političar jer nije krao i uživa. Pitam ga koje mu privilegije nedostaju iz vremena politike.
    "Ulaz u besktejdževe, druženje, a nekad i večera sa rok zvijezdama čije sam postere lijepio u sobi. I, naravno, prolazak kroz aerodrome bez cimanja koje je na velikim aerodromima baš kutara. Sve ostalo mogu da kupe pare koje se zarade."
    Kad bude neko pitao Krivokapića kad ne bude premijer koja mu privilegija nedostaje vjerovatno će biti "VIP mjesta na ajtarima vladika".
    Ao ljudi što je ovo. Izvinjenje prije dva dana, pa ajmo u drugu državu na sahranu.
    Da budem maliciozan ovo je ono ka za neke poroke "neću nikad više" što traje do prve prilike.

  8. The Following 7 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  9. #6608
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-spajic-bratic

    država pred potpunim zaključavanjem, svakog dana po 500 zaraženih, preko 200 preminulih za mjesec dana i premijer vodi delegaciju na masovni skup u drugu državu. sve to posle onoga u nedelju i izvinjenja od prije par dana. ovako se ne ponaša premijer države

    Тapatalk
    Rece Bojanic kod Komnenica Nacisto da se premijer izvinio zbog krsenja mjera i da nece po treci put napravit istu gresku. Kad evo ga opet

    Pametan se uci na tudjim greskama. Budala na svojim. Zdravko Krivokapic je budala na kvadrat.

    Je li moguce da CG ima za premijera ovakvog kretena?

    Mozete me slobodno banovat. Ovo sam morao da kazem.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  11. #6609
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E, pa? Setalo je 80 hiljada ljudi mjesecima pa je drzava postojala. Nije kraj svijeta.

    Ako hoce Pejovic da unisti preduzece jer ga je "Maksim iznervirao" ne moze niko to da sprijeci. Treba li da bude iznad kontrole i provjere finansijskog poslovanja zato sto drzi pistolj naslonjen na glavu KAP-a i prijeti da ce sve da pobije ako mu se ne da sta trazi?
    Čovjeku inspekcije ne izlaze dva mjeseca iz firme, čak je kontaktirao i Vladu da vidim o čemu se radi i imaju li nešto konkretno protiv njega. Nikakav odgovor nije dobio. Tako da nije iznad no vrlo ispod kontrola i provjera. I onda još dođe retard da sa par likova zaustavlja ljude ispred kapije i podbunjuje ih i pravi mu igranku na Skupštinu.

    Čovjek ima rezon da je nepoželjan, sve je OK. Može bez tih zaposlenih koji će dobit otpremnine od Vlade, a koje je izglasala postojeća većina 2015. Te 10 miliona dobiće radnici a ne on.

    Ako ćemo koristiti strategiju da ukoliko se pobuniš dok te gazimo, gazićemo te još jače i strpat u zatvor, nećemo daleko dogurat. Kad se završi sa onom "polovinom Crne Gore koja ne spava mirno" preći će se na drugu polovinu. Drago mi je posle ovakve izjave što nisam u Dritanovoj polovini, a sa snom nemam problema.

  12. #6610
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Rece Bojanic kod Komnenica Nacisto da se premijer izvinio zbog krsenja mjera i da nece po treci put napravit istu gresku. Kad evo ga opet

    Pametan se uci na tudjim greskama. Budala na svojim. Zdravko Krivokapic je budala na kvadrat.

    Je li moguce da CG ima za premijera ovakvog kretena?

    Mozete me slobodno banovat. Ovo sam morao da kazem.
    Nije kreten nego fanatik a to je malo zajebano po više osnova.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  14. #6611
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Rece Bojanic kod Komnenica Nacisto da se premijer izvinio zbog krsenja mjera i da nece po treci put napravit istu gresku. Kad evo ga opet

    Pametan se uci na tudjim greskama. Budala na svojim. Zdravko Krivokapic je budala na kvadrat.

    Je li moguce da CG ima za premijera ovakvog kretena?

    Mozete me slobodno banovat. Ovo sam morao da kazem.
    Da pokušam biti mekši. Krivokapić je alkoholičar i slabić, koji je neki anker za samokontrolu našao u religiji. Ovo je klasika "neću nikad više". Kad vidi nešto crkveno kreću komišioni, ne pita se sa sobom.
    Ekstremno nestabilan. Za par mjeseci otkačio je nekoliko savjetnika gori je nego Tramp. Crnogorca čak 2x
    Od lidera jedne koalicije sa ogromnim kredibilitetom, zahvaljujući pacerskom potezu sa nikšićkom listom došao je u situaciju da ga šlepaju Demokrate. Lekiću je iz opozcionog statusa za taj put trebalo osam godina, ovome iz vlasti šest mjeseci.
    Pravi lik koji promijeni mišljenje o nečemu 3x dnevno i odluči u skladu sa tim ko je uspio da napravi najveći pritisak na njega.
    Evo sad je trsio šefove obje službe, viđi kolko su mu trajali. Sve u svemu, idealan da ostane premijer posle rekonstrukcije i da se pita o kafi i rakiji u svoj kabinet, a da vladom upravlja Front.
    Evo nije za bank, nego za infrakciju

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  16. #6612
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    E pa stvarno smijesno i zalosno da ne kazem nesto kao predhodnici a slazem se sa svim tim.
    Nama se zabranjuje da sahranjujemo svoje najvoljenije onako kako smo to cinjeli vjekovima a oni mogu poc na sahranu covjeku koji je preminuo od covida...mi ovamo u par sati moramo zatrpati majku a ovamo se moze par dana isceljivati....e moja vlado i ja da danas ili sutra postujem mjere, ne necu nikad i nisam nikad one koje mi nemaju logike. Adios amigos.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  18. #6613
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Evo nije za bank, nego za infrakciju
    Ne dam pet para. Nek moderatori odluce, necu se bunit. Ovakva neodgovornost na najvisem mjestiu u drzavi je da stvarno covjeku popusti kontrola.

    A imao sam o premijeru veoma lijepo misljenje. I dalje mislim da je posten covjek, ali...hebi ga, avetinja.

    Nek je Bog upomoc Crnoj Gori.

  19. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  20. #6614
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,314
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-spajic-bratic

    država pred potpunim zaključavanjem, svakog dana po 500 zaraženih, preko 200 preminulih za mjesec dana i premijer vodi delegaciju na masovni skup u drugu državu. sve to posle onoga u nedelju i izvinjenja od prije par dana. ovako se ne ponaša premijer države

    Тapatalk
    Mensecini da je premijer ciknuo.. mozda od pritiska, ko zna ...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  21. #6615
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/518217

    Jos jedan gigant zreo za stecaj, pa ispocetka sa novim snagama. Dosta je sipanja u gubitase.


    Zalihe vina koje imaju nisu one cija vrijednost raste, i oce da ih za sitne pare daju na rinfuzu.

    Do sad se skrivalo stanje, ali zreli su za gasenje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. #6616
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Čovjeku inspekcije ne izlaze dva mjeseca iz firme, čak je kontaktirao i Vladu da vidim o čemu se radi i imaju li nešto konkretno protiv njega. Nikakav odgovor nije dobio. Tako da nije iznad no vrlo ispod kontrola i provjera. I onda još dođe retard da sa par likova zaustavlja ljude ispred kapije i podbunjuje ih i pravi mu igranku na Skupštinu.

    Čovjek ima rezon da je nepoželjan, sve je OK. Može bez tih zaposlenih koji će dobit otpremnine od Vlade, a koje je izglasala postojeća većina 2015. Te 10 miliona dobiće radnici a ne on.

    Ako ćemo koristiti strategiju da ukoliko se pobuniš dok te gazimo, gazićemo te još jače i strpat u zatvor, nećemo daleko dogurat. Kad se završi sa onom "polovinom Crne Gore koja ne spava mirno" preći će se na drugu polovinu. Drago mi je posle ovakve izjave što nisam u Dritanovoj polovini, a sa snom nemam problema.
    Ocigledno imamo razlicite poglede na to sta je gazenje. Prvo, imamo samo njegovu rijec da mu se ne vade inspektori iz firme dva mjeseca. Drugo, i ako mu se ne vade ima da cuti u pokazuje dokumenta. Svakako ne da prijeti skupstini i vladi.

    Kontrola, pa ako je zakonito nema problema. Ako ne bude zakonito u zatvor.

    Putin je tako svoje tajkune naucio, saljuci onog baksuza Hodorovskog u zatvor na polarnom krugu, gdje je nekako uspio i HIV da zakaci. Svakako ne treba tako u EU kandidatu, ali nijedna drzava sa zrnom samopostovanja ne tolerise da joj tajkuni prijete i daju rokove dokad mora nesto uraditi.

  23. #6617
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Mene zanima da li ce neko da ogovara ako se ugase Plantaze? Mislim da hoce isto ko i za MA.

    Vec vidim botove po internetu kako kukaju jer nova vlast sve pogasi.
    Last edited by Dzi; 06-03-21 at 13:13.

  24. #6618
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Zdravko Krivokapic ima ozbiljnih problema sa alkoholom i covjeku treba pomoc. Uzeo je da vodi drzavu a to je ocigledno velik pritisak. Mada molitvama ce on i Daka to da srede sve.

    Onaj veli sinoc (Daka) nema korone dok nas Sv. Vasilije čuva a ta korona ponese 3-4 najveća činovnika SPC-MCP.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #6619
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

  26. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  27. #6620
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Znači ostali ne mogu da sahrane svoje najbliže a cijela Vlada na sahrani popu?

    Bitno je da su izveli vojsku na ulice.

    Bitange bezobrazne. Po cio dan sirotinji koja nema ni za maske pišu se kazne. Maloprije mi čovjek u Voli traži 5 centi a nije Rom, nije ni alkoholičar... bravo Vlado, bravo Vlado.

    Za 4 mjeseca ste pokazali da možete samo fino guzice da smjestite u fotelje.

  28. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  29. #6621
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E, pa? Setalo je 80 hiljada ljudi mjesecima pa je drzava postojala. Nije kraj svijeta.

    Ako hoce Pejovic da unisti preduzece jer ga je "Maksim iznervirao" ne moze niko to da sprijeci. Treba li da bude iznad kontrole i provjere finansijskog poslovanja zato sto drzi pistolj naslonjen na glavu KAP-a i prijeti da ce sve da pobije ako mu se ne da sta trazi?
    Za sta je setao narod? Za crkvu, za pokradene izbore, kad se ljudima ne isplaćuju plate i kad se protestvuje protiv privatizacija koje unistavaju firme i ljudi ostaju bez posla to mogu da razumijem, ovdje pricamo o porodicama koje zive od tih plata koje im se redovno isplaćuju znači čačka se nešto za čim trenutno nema potrebe i što ne treba da je prioritet jer ima dovoljno Brkovica, Banova i sličnih kod kojih treba ući u kontrole.Ako će ova vlada da bude po nečemu upamćena za sad im ide dobro da povećaju broj nezaposlenih pa nek im je sa srećom sebi kopaju grob.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  30. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  31. #6622
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Problem ove Vlade je što će još dugo imat slijepe apologete "samo da se DPS ne vrati". Ništa se neće preispitvat, nikakvi dijalozi. Samo gasi, pa će to neko otvorit, nekad... Koliko je dosad ostalo bez posla? Ovo je užas.

    Tragikomične su mi Vijesti koje sad kao napadaju vladu zbog nepoštovanja mjera hahaha. E ove tragedije bez komedije.

    Daka vas je lijepo opisao. Iako je taj čoek ratni profiter, istinu je o vama rekao.
    Last edited by Saruman; 06-03-21 at 14:45.

  32. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  33. #6623
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...itike-i-struke
    Dobro kazu,na ovo mjesto treba da bude strucna osoba koja bi zaustavila dalje devastiranje nase obale


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #6624
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Biće asfaltiranja...

  35. #6625
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Premijer je nekrofil.

Page 265 of 1249 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365765 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •