Page 23 of 1249 FirstFirst ... 1319202122232425262733731235231023 ... LastLast
Results 551 to 575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #551
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ćirilica je OK, ali za njom nema razloga, posebno ne na internetu.

    Svakako da je ovo Bratićkin čin dizanja srednjeg prsta svima ostalima, a ne želja da se nešto dobro uradi.

    Takođe i forsiranje ministra finansija da su izdali 750 miliona EVRA, a ne eura je isto dizanje srednjeg prsta, a ne potreba da se bude pametniji.

    Takođe, uopšte ne bih ovo govorio ali se isti oni koji sad podržavaju Bratićkin potez zgražavaju na termin "odgađanje"

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  2. #552
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    I stari se sprda analiticarima sa foruma....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E vala kad @acs i Staeri dijele stavove,
    vidim kolko je sati.

    Što je sledeće? Stavovi protiv US ambasade?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #553
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,641
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Takođe i forsiranje ministra finansija da su izdali 750 miliona EVRA, a ne eura je isto dizanje srednjeg prsta, a ne potreba da se bude pametniji.
    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    kako ga nije sramota. on će u sred Crne Gore pričati evra a ne eura. ovo je najveći problem Crne Gore trenutno, kakva urušena ekonomija, kriza zbog virusa. neće se vala u sred Crne Gore pričati evro!
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #554
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Zadnji put sam nešto napisao ćirilicom neđe u osnovnoj školi.
    Možda bih i potrefio sva slova ćirilice štampana , ali pisana ne znam da li bih i pet nabo.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Evo ja najveći proglašeni "mrzitelj Srba" na ovom forumu pišem čitko pisanom ćirilicom. Takav mi je i potpis u pasoš. Navikao sam. Ali ne znam zašto se ministarka odlučila na ovo preimenovanje u ćirilicu, jel' treba sad jedno ministarstvo ćirilicom drugo latinicom i da imamo neku vrstu lingvističkog separatizma u zemlji? Ali kapiram da je populistički potez za prosrpsko biračko tijelo. Politika, regularno.

  6. #555
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Вјеронаука у школама, са овим вјерским заједницама би значила крај Црне Горе.Мислим да смо ипак далеко од тога.
    Netačno. Ja bi volio da se djeca upoznaju sa vjerama iz prostog razloga što one izvorno ne mogu da štete. Lijepo je da nauče u školi o Bajramu primjera radi, da znaju zašto ga slave njihovi drugovi i drugarice u školi i obratno.

    Apsolutno je potrebno da djeca i o tome nešto nauče. Nije Crna Gora propala kad je usvojila razne LGBT zakone, neće ni zbog vjeronauke. Dajte ljudi, djecu uče da je ljubav između dva "dečka" normalna pojava, a propast je ako nauče o tome što je Kuran, Biblija, što je Alah, a što je Bog.

  7. #556
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Vjeronauka u školama - što se mene tiče samo kao opcioni izborni predmet.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  9. #557
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Netačno. Ja bi volio da se djeca upoznaju sa vjerama iz prostog razloga što one izvorno ne mogu da štete. Lijepo je da nauče u školi o Bajramu primjera radi, da znaju zašto ga slave njihovi drugovi i drugarice u školi i obratno.

    Apsolutno je potrebno da djeca i o tome nešto nauče. Nije Crna Gora propala kad je usvojila razne LGBT zakone, neće ni zbog vjeronauke. Dajte ljudi, djecu uče da je ljubav između dva "dečka" normalna pojava, a propast je ako nauče o tome što je Kuran, Biblija, što je Alah, a što je Bog.
    Taj predmet se zove Istorija religije i on postoji kao izborni predmet, tu se uče te stvari.

    Vjeronauka je nešto drugo i Crnoj Gori vjeronauka u školama ne treba.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  10. The Following 4 Users Say Thank You to the Genius For This Useful Post:


  11. #558
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Taj predmet se zove Istorija religije i on postoji kao izborni predmet, tu se uče te stvari.

    Vjeronauka je nešto drugo i Crnoj Gori vjeronauka u školama ne treba.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    A što je to "nešto drugo" može li pojašnjenje?

  12. #559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    A sto je demokratija? teorija praksa?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Otvoreno te lažu. A gle koliko ih ođe ima te isto rade. Oni znaju da je laž i dalje je podržavaju. Jesi ti od tijeh? ja neznam, ti znaš.

    Pitanje imovine Crne Gore koje je proizvelo neslogu u društvo oni rešavaju po hitnom postupku i to bez javne rasprave i pokazanih ikakvih papira vlasništva nad tom imovinom Države. A čuješ što pričaju ti neki ođe.

    Kukaju što su majkama nekakvim dali 30 miliona, sve vrli ekonomisti ođe, a pred nos im neko ponije ko zna kolko milijardu vrijednosti u zemljištu bez jednog jedinog papira. I dadoše to organizaciji koja je sa sjedištem u drugoj državi a koja, dokazi postoje nikad nije bila vlasnik te imovine, već je sama oformljena 1921-23 i protivpravnim aktima im data imovina Crne Gore nakon aneksiranja Crne Gore Srbiji.

    Ako ti ne uviđaš da neko se dobro folira ođe, ja imam problem sa tobom kao građaninom. Neznam što ti se sve desilo, ko je sve krivac ako bi ti bio takav a dosta ih je ođe koji jesu, mene nije ostalo ništa bez da mislim da ste izdali Crnu Goru. mene se sve čini tamo se niko ne boji te etikete i posledica takvog ponašanja.

    A možda nijesi ti takav, no ja lupam pa te smještam u isti koš sa ovim drugima ođe. Grešku pravim. Ako griješim razumi me da sam stio podijelit ove stvari sa tobom ka sa sudržavljaninom. i meni i tebi prijeti izdajstvo ako ne uzdržimo državu i istinu u njoj.
    Ovo su sve takvi , dva dana bi parlali ođe o jeziku i pismu a o niočemu bitnom nebi.

    A ti ako razumiješ da u ustavu Crne Gore koji je na snagu bio do 1918. godine stoji jasno ka dan čija je to imovina ' imovina Crne Gore. I da ti dođu ovi na vlast i da se hvališu o Demokratiji i pravednosti i Bogom a ti da im to sve ćutke prihvatiš. ja bi takvog građanina odma sad zaleleka. Takav građanin je dobar isto ka mrc.



    Al ne ljuti se ti na mene ako sam te pogrešno procijenio, shvati da neke nisam ođe. A oni će to čitat ka da sam njima uputio a ne tebi.
    Last edited by Ego_and_his_own; 10-12-20 at 17:02.

  13. The Following User Says Thank You to Ego_and_his_own For This Useful Post:


  14. #560
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što je to "nešto drugo" može li pojašnjenje?
    Istorija religije su časovi na kojima djeca uče o svojoj i drugim religijama. Vjeronauka i djecu dijeli jer pravoslavci na jednu, muslimani na drugu a katolici na treću stranu. Svako uči svoje kako je jedino njihova religija ispravna!

    Apsolutno protiv!!!!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Vi pojma nemate o Religiji.

  16. #562
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Sto rece jedan pokojni Demokratija je kad pisas po narodu sa balkona i taj narod ima isto pravo da pisa put tebe.... eto tako je u CG

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  18. #563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Da nisam ja kome reka ne piši? Ne ja nikad. Al koliko vole neki ođe meni da dadu da pišem... da te ne smaram.
    Ja bi radiji da znam ko ste i što ste pa da pišete što mislite.
    Last edited by Ego_and_his_own; 10-12-20 at 17:15.

  19. #564
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ljudi 'e ti sve oprostiti samo ne uspjeh.

    https://www.cdm.me/politika/svi-posl...nju-obveznica/

  20. #565
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Ne bih se izenandio da Krivokapic jednog dana samo kaze - Ljudi, ja ovo vise ne mogu. Nije ovo za mene.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  22. #566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Medojevic ima potpuni meltdown na twitteru poslednjih 30 minuta. Kukavac je van sebe. Ja mislim da zbog Krivoga ga nocu ne spi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #567
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,641
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rno-postupanje

    Evidentno je da Vlada Crne Gore prilikom sprovođenja kadrovske politike ne uspijeva da obezbijedi ravnotežu unutar vladajuće većine, odnosno ravnomjernu zastupljenost sve tri koalicije na pozicijama ministara i državnih sekretara, saopšteno je iz Demokratske Crne Gore.
    Oni su reagovali na imenovanja Zorana Miljanića i Rada Miloševića na pozicije državnih seketara.

    sad će da se javljaju i iz ostalih partija većine i imaju pravo. izuzetno glup potez URE, pogotovo što su se oni prvi pozivali na depolitizaciju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #568
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rno-postupanje

    Evidentno je da Vlada Crne Gore prilikom sprovođenja kadrovske politike ne uspijeva da obezbijedi ravnotežu unutar vladajuće većine, odnosno ravnomjernu zastupljenost sve tri koalicije na pozicijama ministara i državnih sekretara, saopšteno je iz Demokratske Crne Gore.
    Oni su reagovali na imenovanja Zorana Miljanića i Rada Miloševića na pozicije državnih seketara.

    sad će da se javljaju i iz ostalih partija većine i imaju pravo. izuzetno glup potez URE, pogotovo što su se oni prvi pozivali na depolitizaciju
    URA nova Bošnjačka.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  25. #569
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,641
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    ovo je jedan loš potez ove stranke, vidjećemo dalje. BS je ona stranka koja je Crnu Goru gledala kao bankomat iz koga su uzimali para i para, zbog toga su mi smiješne izjave koje dolaze od funkcionera te partije kako ih je strah za CG, njih je strah jer je slavina presušila a oni navikli da samo kapa. nikako nisu za upoređivanje
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #570
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovo je jedan loš potez ove stranke, vidjećemo dalje. BS je ona stranka koja je Crnu Goru gledala kao bankomat iz koga su uzimali para i para, zbog toga su mi smiješne izjave koje dolaze od funkcionera te partije kako ih je strah za CG, njih je strah jer je slavina presušila a oni navikli da samo kapa. nikako nisu za upoređivanje
    Polakote, ima se vremena da se iskvare. Nije život jedna žena.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  27. #571
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rno-postupanje

    Evidentno je da Vlada Crne Gore prilikom sprovođenja kadrovske politike ne uspijeva da obezbijedi ravnotežu unutar vladajuće većine, odnosno ravnomjernu zastupljenost sve tri koalicije na pozicijama ministara i državnih sekretara, saopšteno je iz Demokratske Crne Gore.
    Oni su reagovali na imenovanja Zorana Miljanića i Rada Miloševića na pozicije državnih seketara.

    sad će da se javljaju i iz ostalih partija većine i imaju pravo. izuzetno glup potez URE, pogotovo što su se oni prvi pozivali na depolitizaciju
    Potpuno tačno.

  28. #572
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rno-postupanje

    Evidentno je da Vlada Crne Gore prilikom sprovođenja kadrovske politike ne uspijeva da obezbijedi ravnotežu unutar vladajuće većine, odnosno ravnomjernu zastupljenost sve tri koalicije na pozicijama ministara i državnih sekretara, saopšteno je iz Demokratske Crne Gore.
    Oni su reagovali na imenovanja Zorana Miljanića i Rada Miloševića na pozicije državnih seketara.

    sad će da se javljaju i iz ostalih partija većine i imaju pravo. izuzetno glup potez URE, pogotovo što su se oni prvi pozivali na depolitizaciju
    Игроказ у коме сви учествују.

    Мијешање у коме нема задовољних али неће бити ни оних незадовољних.Присуствујемо почетку најављеног мултипартијског десанта на радна мјеста по дубини гдје се ипак испред пуке партијске припадности гледа да постоје какве такве референце укључујући и чист досије .То у крајњем може само ојачати Владу као суму свих политичких вектора који партиципирају у новој већини.Да не улазимо у то да је и даље у односу на претходну партократију све ово помак на боље па пута шеснаест.
    Last edited by Geralt of Rivia; 10-12-20 at 19:02.

  29. The Following 4 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  30. #573
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Mislim da kad je Medo protiv ove emisije obveznice, znači da je to bio pravi potez..

    PS. kad čujem koliko SDP lamentira nad sudbinom aerodroma, malo mi se prikaki
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  31. #574
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    jel imaju Vijesti neki online stream ?
    ako imaju molim da mi posaljete link ili kazete kako da gledam emisiju uzivo

  32. #575
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Mislim da kad je Medo protiv ove emisije obveznice, znači da je to bio pravi potez..

    PS. kad čujem koliko SDP lamentira nad sudbinom aerodroma, malo mi se prikaki
    Zna li neko, da li postoji bliska rodbina Raškova, Ranjina ili Draginjina da radi u JP Aerodromi? Ili su ih sve poćerali pa SD samo egzistira?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 23 of 1249 FirstFirst ... 1319202122232425262733731235231023 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •