Page 208 of 1249 FirstFirst ... 1081581982042052062072082092102112122182583087081208 ... LastLast
Results 5,176 to 5,200 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5176
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja mislim suprotno od tebe. Podrška koju DPS ima na ovom forumu je takva, kao da se štab DPS-a preselio ođe(većina ljudi i kulira ovu temu što je dobro). Inače u stvarnosti, ova trenutna vlada ima očiglednu podršku u narodu, ne znam odakle si stekao utisak da je drugačije. Ipak je napravljen prvi korak nakon 3 decenije i što se mene tiče, imaju podršku. Jasno je da ožalošćeni simpatizeri DPS-a misle da će pisanjem po forumima promijeniti realno stanje da gube polako i poslednje poluge moći ali nepovratan je proces pred nama.
    Moguće da je stvar percepcije o podršci javnosti ovoj vladi. Volio bih da si u pravu, kažem da ne bih imao protiv da odvoze ful mandat uprkos gomili mana koje objektivno imaju. Kakvi smo mi Englezi, takav nam je i Krivokapić Gledston, da parafraziram Nikolu Pašića.
    No, procijeni sam koliko ih poslanika zaista podržava, koliko ih "privremeno" podržava i otpilili bi ih za sekund ili za malo bolju političku matematiku, a koliko ih poslanika podržava stisnutih zuba moleći se svakog dana da im vide leđa. I čekajući permes od svoga šefa za tako nešto.

    Ako DF odnosno njegova koalicija ostvari dobar rezultat u Nikšiću, tačnije budu najjači, očekuj da će biti pritisak za makar rekonstrukcijom. Što znači da neće ostati ovakva kao sad i u ovom formatu. Onda se samo otvara dilema da li će Krivokapić pristati da bude njihova lutka kao premijer ili da se pošene. A bojim se, imajući u vidu maltene no limit resurs para iz Srbije za kupovinu glasova, da su na putu da izdominiraju. U tome je negdje i važnost tih izbora. Ništa ti novo nisam rekao.

    A podrška DPS je takva kakva je. Kliza im, a cilj im je samo da zaustave klizanje. Održaće se na nekom nivou, jer imaš određeni broj ljudi koji su alergični na Front u bilo kojoj koalicionoj kombinaciji, zbog čega neće glasati za druge crnogorske partije.

  2. #5177
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ako DF dobije u niksicu, Sekulovic nece skrpiti 15 dana na celu MUPa, za Srzenticku nisam siguran. Vrlo malo se prica o njoj, ne zna se je, i je lii ista napravila, a vec ima kiks sa upravom za kadrove.
    Nisam siguran ni za njeno mjesto toliko. Mozda je ostave ali se sa pojedinim djelovima ministarstva, tj konkretnom upravom za kadrove, nece pitati sigurno

  3. #5178
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/predsjednik...eta-crne-gore/
    Srecna vam nova Crna Gora Crnogorci,

  4. #5179
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Vladimir Božović v.d. rektor Univerziteta.
    Ovo skrivena kamera ?

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  5. #5180
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Moguće da je stvar percepcije o podršci javnosti ovoj vladi. Volio bih da si u pravu, kažem da ne bih imao protiv da odvoze ful mandat uprkos gomili mana koje objektivno imaju. Kakvi smo mi Englezi, takav nam je i Krivokapić Gledston, da parafraziram Nikolu Pašića.
    No, procijeni sam koliko ih poslanika zaista podržava, koliko ih "privremeno" podržava i otpilili bi ih za sekund ili za malo bolju političku matematiku, a koliko ih poslanika podržava stisnutih zuba moleći se svakog dana da im vide leđa. I čekajući permes od svoga šefa za tako nešto.

    Ako DF odnosno njegova koalicija ostvari dobar rezultat u Nikšiću, tačnije budu najjači, očekuj da će biti pritisak za makar rekonstrukcijom. Što znači da neće ostati ovakva kao sad i u ovom formatu. Onda se samo otvara dilema da li će Krivokapić pristati da bude njihova lutka kao premijer ili da se pošene. A bojim se, imajući u vidu maltene no limit resurs para iz Srbije za kupovinu glasova, da su na putu da izdominiraju. U tome je negdje i važnost tih izbora. Ništa ti novo nisam rekao.

    A podrška DPS je takva kakva je. Kliza im, a cilj im je samo da zaustave klizanje. Održaće se na nekom nivou, jer imaš određeni broj ljudi koji su alergični na Front u bilo kojoj koalicionoj kombinaciji, zbog čega neće glasati za druge crnogorske partije.
    Ja ne razmišljam o frontu. Jasno je već i pored ovog kratkog perioda nove većine ko će ići u skorijoj budućnosti u političku prošlost. Lično jesam kritičar ali je ovaj period veoma kratak da bi se obrusio na rad Vlade koja se još nije ni formirala kako treba. Biće prilike da se ospe po njima, s obzirom da imam urođenu alergiju na tatine i majkine sinove koje neki pokušavaju da proguraju. Do tada čekam da se koliko se može, pročiste stare lopine i uhljebi(ne i da se zamijene novim)...Svakako očekujem i vjerujem da će ova vlada biti bolja od prethodne. Ne osjeća se više strah drug. Sada svako ima petlju da kritikuje. Ranije su ćutali mnogi kao djevojčice. Dobro je da se kritikuje.

  6. #5181
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,866
    Thanks Thanks Received 
    4,167
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/predsjednik...eta-crne-gore/
    Srecna vam nova Crna Gora Crnogorci,
    Problem što je Srbin ili?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #5182
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Шта је проблем са Божовићем или је Србима забрањено то мјесто?

  9. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  10. #5183
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    dosadila je ta priča da je problem ako na neko mjesto dođe neko ko je Srbin. evo su do sad bili sve Crnogorci pa evo đe smo. ođe je problem što je ovo niđe veze po više kriterijuma. svuda prste ima, od Srpske kuće zajedno sa Labudovićem i kompanijom uzeo, tj. uzima i dalje strašan keš. vrlo sličan profil kao prethodnici, Manda ga brani jer ima koristi od njega. mnogi ljudi koji su iz CG a Srbi su nemaju lijepo mišljenje o njemu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #5184
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa veli rasprava na tviteru



    Тapatalk
    Zlato druze, suvo zlato. Eksplodirao od oktobra 2020. kod nas. Vidis politicare, komite, cetnike, srbe, bosnjake.... U takmicenju ko ce da bolje pljune i pokaze pravo lice.
    Sunovrat do dna uzivo
    Last edited by Hell Raiser; 12-02-21 at 14:23.

  12. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  13. #5185
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jeste vala sve je problem sto je Srbin, ako sami ne vidite dje je problem ja vam stvarno ne mogu pomoci.

  14. #5186
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zlato druze, suvo zlato. Eksplodirao od oktobra 2020. kod nas. Vidis politicare, komite, cetnike, srbe, bosnjake.... U takmicenju ko ce da bolje pljune i pokaze pravo lice.
    Sunovrat do dna uzivo
    ne mogu da vjerujem da se političari ovako prepiru tamo. nejasne su mi objave Dritanove posle svakog privođenja, to baš nema efekta. pogotovo ako se zna da ih uredno puštaju i da će od toga biti ništa. par puta sam ušao da pročitam neke stvari. vidim da većini smeta nova Vlada. baš me zanima šta misle o onih par miliona eura kredite koje Stijović sinoć pomenu. možda im je to okej, ko zna. primijetio sam sve elemente koje si ti naveo al meni je i dalje glavna zabava ođe moram priznati
    Last edited by outline; 12-02-21 at 14:29.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #5187
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cu-na-savovica

    Opaaaa a Demokrate sve postene, a kazete treba da ruse tuzilastvo a ono hoce samo svoje da instaliraju

  16. #5188
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Tu grijesimo i to debelo. Napravili smo nisu da se raspravljamo i propustamo ono sto je DPS propustio na FB pred izbore.
    DF je bio pametniji pa su odmah napravili ofanzivu na twitter. I sva je zabava tamo.
    Mi imamo slobodu neku, jer nas drugi kontrolisu, tj moderatori, ali tamo je svako sam sebi moderator.
    Zlato. Ne mogu da vjerujem da sam tek skoro poceo da obracam paznju, jer su pojedino ovdje poceli da seruju twitove

  17. #5189
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Шта је проблем са Божовићем или је Србима забрањено то мјесто?
    Nije problem što je Srbin, nego što je turbosrbin, ultradesničar i nacionalista.

    Taj čovjek je govorio da se Crna Gora mora staviti pod srpski identitetski uticaj kako bi bila pod ruskim političkim uticajem.

  18. #5190
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Tu grijesimo i to debelo. Napravili smo nisu da se raspravljamo i propustamo ono sto je DPS propustio na FB pred izbore.
    DF je bio pametniji pa su odmah napravili ofanzivu na twitter. I sva je zabava tamo.
    Mi imamo slobodu neku, jer nas drugi kontrolisu, tj moderatori, ali tamo je svako sam sebi moderator.
    Zlato. Ne mogu da vjerujem da sam tek skoro poceo da obracam paznju, jer su pojedino ovdje poceli da seruju twitove
    mora biti zabava kad Knežević i Manda imaju naloge tamo. upravo sam i ja čitao neke stvari jer su kolege ođe izbačali neke stvari sa tvitera. nije loše zamišljena ta mreža uopšte samo što je većina ljudi u CG ne koristi na pravi način
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5191
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cu-na-savovica
    Je li ovo Katana retardirani javno priznao da je jos 2017. prisluskivao gradonacelnika opozicione opstine. Je li realno da je covjek ovoliko glup.
    Zbog ovoga trazi skidanje imuniteta Krapovicu, a Ivanovic ni udaljenje suMLJe.
    Vise me boli sto su ovakvi retardi krali, nego sto su krali.
    I dalje ne vjerujem da je ovoliko retardiran lik. Da se uvali u krivicno djelo nezakonitog prisluskivanja zbog 200 eura
    Nego kad ce zavrsiti izvidjaj za setaliste u petrovcu u koji je umijesan suprug njegove koleginice. 7,6 miliona i nije neka steta koliko kriminalna organizacija od 6 ljudi za 200 eur

  20. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  21. #5192
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    a krenuo je odlično, međutim brzo je otkrio sve karte

    Тapatalk
    Vise mu nije bitna duzina vremenskog trajanja naloga pa dopusta sebi da brze izgori jer ce svakako novi praviti opet.

  22. #5193
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by śekira View Post
    Ti imaš taj jedan udbaški nalog, po porodičnoj liniji da nastaviš sa špijavanjem. Oćeš da pišem đe radiš i odakle se javljaš? Toliko, a sve ću ti napisati na forumu i fb ako mi se još jednom obratiš,splačino udbaška.

    Outline i Lepetanac su depesovci a ti si splačina udbaška što je mnogo gore od običnog glasača DPS-a.
    Jel mi to prijetis samo zato sto sam Srbin!? Dokle ta diskriminacija i mrznja??? Dokleee!?

  23. #5194
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    pa dobro. malo više od 24h si izdržao ako ništa drugo treba smišljat novi nick svako malo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5195
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Kakva sprdnja od Katnica i SDT, ovo nema nidje.

  25. #5196
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cu-na-savovica
    Je li ovo Katana retardirani javno priznao da je jos 2017. prisluskivao gradonacelnika opozicione opstine. Je li realno da je covjek ovoliko glup.
    Zbog ovoga trazi skidanje imuniteta Krapovicu, a Ivanovic ni udaljenje suMLJe.
    Vise me boli sto su ovakvi retardi krali, nego sto su krali.
    I dalje ne vjerujem da je ovoliko retardiran lik. Da se uvali u krivicno djelo nezakonitog prisluskivanja zbog 200 eura
    Nego kad ce zavrsiti izvidjaj za setaliste u petrovcu u koji je umijesan suprug njegove koleginice. 7,6 miliona i nije neka steta koliko kriminalna organizacija od 6 ljudi za 200 eur
    Прво из овог се ништа не може закључити. Друго ако има кривичног дјела што то није 2017. поднијета кривична пријава?
    Мени је је драго што је Катнић ово објавио човјек признао да је прислушкавао опозицију.
    Last edited by Brk; 12-02-21 at 15:11.

  26. #5197
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cu-na-savovica
    Je li ovo Katana retardirani javno priznao da je jos 2017. prisluskivao gradonacelnika opozicione opstine. Je li realno da je covjek ovoliko glup.
    Zbog ovoga trazi skidanje imuniteta Krapovicu, a Ivanovic ni udaljenje suMLJe.
    Vise me boli sto su ovakvi retardi krali, nego sto su krali.
    I dalje ne vjerujem da je ovoliko retardiran lik. Da se uvali u krivicno djelo nezakonitog prisluskivanja zbog 200 eura
    Nego kad ce zavrsiti izvidjaj za setaliste u petrovcu u koji je umijesan suprug njegove koleginice. 7,6 miliona i nije neka steta koliko kriminalna organizacija od 6 ljudi za 200 eur
    vazi li kod nas to svaki gradjanin koji se prisluskuje prethodno treba da bude obavijesten o tome?
    ne mora nova vlast nista cinjet, sami ce se ukopat.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #5198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cu-na-savovica
    Je li ovo Katana retardirani javno priznao da je jos 2017. prisluskivao gradonacelnika opozicione opstine. Je li realno da je covjek ovoliko glup.
    Zbog ovoga trazi skidanje imuniteta Krapovicu, a Ivanovic ni udaljenje suMLJe.
    Vise me boli sto su ovakvi retardi krali, nego sto su krali.
    I dalje ne vjerujem da je ovoliko retardiran lik. Da se uvali u krivicno djelo nezakonitog prisluskivanja zbog 200 eura
    Nego kad ce zavrsiti izvidjaj za setaliste u petrovcu u koji je umijesan suprug njegove koleginice. 7,6 miliona i nije neka steta koliko kriminalna organizacija od 6 ljudi za 200 eur
    Katana ne može da prisluškuje bilo koga bez naredbe sudije za istragu... Pa neka smijene tog i takve sudije... Au, da, ne mogu, jer je sudstvo zaštićeno Ustavom kao bijeli međedi.

    A znao sam da će bit priča "a šta je sa petsto miliona neprijavljenih Kineza"... No rekao bih da je ovo više upućeno EU i ambasadi SAD, koje ne čitaju forume i komentare, i đe je optika otprilike takva da ovi oće pravnom hajdučijom da stave šapu na tužilaštvo da ovakve stvari ne bi isplivale...

  28. #5199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...

    A znao sam da će bit priča "a šta je sa petsto miliona neprijavljenih Kineza"... No rekao bih da je ovo više upućeno EU i ambasadi SAD, koje ne čitaju forume i komentare, i đe je optika otprilike takva da ovi oće pravnom hajdučijom da stave šapu na tužilaštvo da ovakve stvari ne bi isplivale...
    Obrnuto.

    Katnic pusta ove balone da bi mogao da se zali da ga smjenjuju da sprijece njegove "efikasne istrage" tipa drzavni udar.

  29. #5200
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ja sad vidim da su predlog za smjenu rektora obezbijedili uz dva glasa predstavnika studenata.
    Isti oni predstavnici koji su kao zadnje pičke ćutale godinama i koji su debelo naplatili to ćutanje.
    Jebote.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  30. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


Page 208 of 1249 FirstFirst ... 1081581982042052062072082092102112122182583087081208 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •