Page 178 of 1249 FirstFirst ... 781281681741751761771781791801811821882282786781178 ... LastLast
Results 4,426 to 4,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #4426
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default



    Tim koji pobjedjuje se ne mijenja ali posle poraza ima da se dobro prorijede ... makar su prepoznali grešku ...
    deuscroix

  2. #4427
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ne sto nam nisu trebali nego ni pola onih koje smo imali nismo koristili a vec je preko stotinu sto narucenih, sto doniranih cekalo da udje u CG. Pustite se politikanstva ljudi. Mogao si slobodno dodati i Mandicevu ako kom Srbinu zafali nesto zbog respiratora...
    Pa zar nije očigledno da je histerija ista kao sad ... na kraj će doć vakcine i ljudi će generalno povesti stare roditelje na vakcinu kako ne bi brinuli ( uzgred im svaki dan nabijat na nos kako su ih spasili smrti ) i uz odredjenu količinu hipohondri ta cifra neće preć 20.000 ljudi maximum ... ali sad u ovom trenutku neizvjesnosti svi zapomagaju ka mučenici ...
    deuscroix

  3. #4428
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Ne znam koliko je Statis utjecajan na medjunarodnoj razni, ali sto se tice Deriraske, on je ubjedljivo jedan od najutjecajnijih biznismena u Rusiji tako da se ne moze iskljuciti mogucnost da jeste sposoban nabaviti cjepivo u Rusiji pa ga donirati Crnoj Gori.
    Stovise, rekao bih da doniranjem laboratorija za testiranje dokazao je svoju ozbuljnost
    Ne znam koliko je teško shvatiti da nabavljanje i dopremanje vakcina ne funkcioniše kao ostali medicinski materijal.

    Eto da ne sumnjamo u ozbiljnost Deripaske i Statisa i njihovu humanost, filantropiju i dobre namere.

    Jednostavno, vakcina se nabavlja direktnim pogodbama države i proizvodjača.

    S ruskim vakcinama postoji problem. Ima neki zastoj u tamošnjim fabrikama. Nešto je Vučić o tome pričao, na pitanje zašto kasne ruske vakcine.

    Ja sam se prijavio isključivo za Sputnjik V pre dve nedelje. Još čekam SMS.
    Ovi oko mene koji su štiklirali kao opciju i Sinofarm ili Fajzer, posle par dana su vakcinisani.

    Srećom, može se i ažurirati zahtev.

  4. #4429
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post

    Eto da ne sumnjamo u ozbiljnost Deripaske i Statisa i njihovu humanost, filantropiju i dobre namere.
    Poslije bi bilo-ja vama obezbijedio vakcine, a vi mene ne date da gradim kondoe u Miločerski park...

  5. #4430
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    U covjece sta radi DHL, nisam znala da su i za to sada specijalizovali. Hvala na ispravci.

    Eto barem o jednom problemu manje moramo misliti ako u nekim slucajevima nemamo transport.


    I dalje mislim da se ministarka zeznula oko procedure prihvata ili odbijanja pomoci.
    Morala je provjeriti predlog donacije i dati oprezno saopstenje u oba slucaja, ako odbije zasto ili ako prihvati kada i kako ce to ici.

    Donacija laboratorije u Kotoru nije isla preko novina, nego su ljudi pricali i dogovorili se. Mi smo samo saznali da se otvorila.


    Edit: malo da rasteretimo pricu.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 31-01-21 at 10:41.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  7. #4431
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Hvala brate. Ovdje se svi prave pametni.

  8. #4432
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Imam nagradno pitanje, ko bi od vas primio tu vakcinu iz donacije sto kao vlada nece da primi?

    Ali budite iskreni, a ne da palamudite kako je to sve zavera, pa kad dodje do toga da se prime, da vas nema nigde...

    Meni danas 7 dana od kako primih Sinofarm
    Last edited by zaro; 31-01-21 at 11:07.

  9. #4433
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Imam nagradno pitanje, ko bi od vas primio tu vakcinu iz donacije sto kao vlada nece da primi?

    Ali budite iskreni, a ne da palamudite kako je to sve zavera, pa kad dodje do toga da se prime, da vas nema nigde...

    Meni danas 7 dana od kako primih Sinofarm
    Ja bih primila vakcinu ako se ispostavi da je prosla provjeru da je bezbjedna tj. da dobije dozvolu za stavljanjenu promet, ne tu nego bilo koju uz dozvolu. Bas nemam sujetu u pogledu da li je od nekog Statisa ili kad bi nam Vucic prodao.

    I kao sto neko predvidja, bice sigurno ubrzo uslov za putovanje.
    Problem kod nas nije samo od koga je, no sto mnogi sada zbog antivaksera ima otklon prema vakcini uopste. Moralo bi se uraditi neka analiza koliko ljudi spremno da se vakcinise.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  10. #4434
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Samo da napomenem da se sjecam da sam imala blage nus pojave poslije vakcinacije u 8 razredu. Ne sjecam se koja je bila vakcina. Imala sam temperaturu i bol u predjelu uboda. A takodje su mi rekli, posto sam bila premala da se sjecam, da sam temperaturu imala i poslije svake DTP vakcine.



    Premjestiti postove.





    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. #4435
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ne znam koliko je teško shvatiti da nabavljanje i dopremanje vakcina ne funkcioniše kao ostali medicinski materijal.

    Eto da ne sumnjamo u ozbiljnost Deripaske i Statisa i njihovu humanost, filantropiju i dobre namere.

    Jednostavno, vakcina se nabavlja direktnim pogodbama države i proizvodjača.

    S ruskim vakcinama postoji problem. Ima neki zastoj u tamošnjim fabrikama. Nešto je Vučić o tome pričao, na pitanje zašto kasne ruske vakcine.

    Ja sam se prijavio isključivo za Sputnjik V pre dve nedelje. Još čekam SMS.
    Ovi oko mene koji su štiklirali kao opciju i Sinofarm ili Fajzer, posle par dana su vakcinisani.

    Srećom, može se i ažurirati zahtev.
    Nije tocno, jer je u pitanju Balkan... Rusija... balkanstina... a i potpuno slicna ruska mentalnost.
    LAKO CEMO.

  12. #4436
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Jel ovo Pink M minut dva poceo da brlja Dps ?....kakvi su ovo novi momenti

  13. The Following User Says Thank You to Pterodaktil For This Useful Post:


  14. #4437
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Jel ovo Pink M minut dva poceo da brlja Dps ?....kakvi su ovo novi momenti
    Ahahhaa. Gledam i ne vjerujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  16. #4438
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Ja bih primila vakcinu ako se ispostavi da je prosla provjeru da je bezbjedna tj. da dobije dozvolu za stavljanjenu promet, ne tu nego bilo koju uz dozvolu. Bas nemam sujetu u pogledu da li je od nekog Statisa ili kad bi nam Vucic prodao.

    I kao sto neko predvidja, bice sigurno ubrzo uslov za putovanje.
    Problem kod nas nije samo od koga je, no sto mnogi sada zbog antivaksera ima otklon prema vakcini uopste. Moralo bi se uraditi neka analiza koliko ljudi spremno da se vakcinise.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Pa u tome je sustina... da bi neko proverio treba da se posalje miliardu dolumenata, uzorci i sl.

    I iz tog razloga se pregovara najcesce sa direktnim proizvodjacima jer isti mogu da obezbede sve sto je potrebno za registraciju vakcine

  17. #4439
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pa u tome je sustina... da bi neko proverio treba da se posalje miliardu dolumenata, uzorci i sl.

    I iz tog razloga se pregovara najcesce sa direktnim proizvodjacima jer isti mogu da obezbede sve sto je potrebno za registraciju vakcine
    Slazem se, ali ako neko zvanicni distributer trebao bi da to posjeduje. Opet nismo sigurni, samo nagadjamo.

    Sve nam se bazira na clancima iz novina. Zar je tesko provjeriti sve to i izaci sa saopstenjem da donacija nema potrebna prateca dokumenta, uzorke, objasniti gradjanima potanko zasto je bolje preko ponudjaca ili ako je ta procedura preko donacije duza i teza zasto je to tako.

    Recite mi je li u redu da ne stupi u kontakt sa njima nakon dobijene ponude? Pa bar da im kaze da ne moze da primi donaciju, nego da cuti i kaze da nije odbila donaciju i izvali da preda donaciju UAE i da ih oni provjere. Ja nisam cula da je rekla dogovorila sam preko nase ambasade UAE da provjeri to. Mislim ne moze ona njima naredjivati sta da rade, ako im preda donaciju oni ako zele ne moraju je nama ni dostaviti, a kamoli provjeriti.

    Moje misljenje da je citavu proceduru zaobisla i opozicija ce joj se itekako nakaciti zbog toga.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  18. #4440
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Slazem se, ali ako neko zvanicni distributer trebao bi da to posjeduje. Opet nismo sigurni, samo nagadjamo.

    Sve nam se bazira na clancima iz novina. Zar je tesko provjeriti sve to i izaci sa saopstenjem da donacija nema potrebna prateca dokumenta, uzorke, objasniti gradjanima potanko zasto je bolje preko ponudjaca ili ako je ta procedura preko donacije duza i teza zasto je to tako.

    Recite mi je li u redu da ne stupi u kontakt sa njima nakon dobijene ponude? Pa bar da im kaze da ne moze da primi donaciju, nego da cuti i kaze da nije odbila donaciju i izvali da preda donaciju UAE i da ih oni provjere. Ja nisam cula da je rekla dogovorila sam preko nase ambasade UAE da provjeri to. Mislim ne moze ona njima naredjivati sta da rade, ako im preda donaciju oni ako zele ne moraju je nama ni dostaviti, a kamoli provjeriti.

    Moje misljenje da je citavu proceduru zaobisla i opozicija ce joj se itekako nakaciti zbog toga.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Ja stvarno mislim da je ovo sve cista politika sto je zaista ruzno jer ljudi umiru svakodnevno.. takodje mi je strasna pomisao da recimo cg, bosna i makedonija nemaju ni jednu vakcinu a recimo u cg ako se ne vakcinisu ljudi do maja/juna prodje i ova sezona...

    Ja prvi protiv Vucica ali je ispao pametniji od svih y okruzenju, srbija je preko 400.000 vaksinisanih, i ako se nastavi ovim tempom maj/jun bi trrbao da bude momenat kad ce mozda doci do kolektivnog imuniteta...

    I ovo nema veze sad vise ni sa zdravljem koliko sa ekonomijom, zemlje koje se pre vakcinisu ce imati bolji start, a zamisli crnu goru sa jos jednom sezonom kao sto je bila prosla...

    Pa kad se sve to uzme u obzir, strasno je i od starih i od novih sto im to nije apsolutni prioritet, a ne imovina,komite,popovi, popis, cetnici, partizani i tako sve u krug...

    Lud narod...

    Mislim valjda da se oko toga svi slazemo

  19. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  20. #4441
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    И овако многи имају резерве поводом вакцинације, и како би тек да набављаш из сумњивих извора. Ови што траже да узму, питам да ли када купују љекове купују у апотеци или код неког ко нема везе са љековима.

  21. #4442
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pa kad se sve to uzme u obzir, strasno je i od starih i od novih sto im to nije apsolutni prioritet, a ne imovina,komite,popovi, popis, cetnici, partizani i tako sve u krug...

    Lud narod...

    Mislim valjda da se oko toga svi slazemo
    glup narod, ne lud. ostalo sve tačno. februar, a još vakcinacija nije počela. naravno, znamo svi kakve će priče krenuti kad se krene sa njom, pošto su ođe vrsni teoretičari zavjera
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #4443
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Jel ovo Pink M minut dva poceo da brlja Dps ?....kakvi su ovo novi momenti
    Ao, nije valjda da gledate taj mazohizam?
    Forever young, i want to be forever young

  23. #4444
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Jel ovo Pink M minut dva poceo da brlja Dps ?....kakvi su ovo novi momenti
    Oni "brljaju" DPS evo godinu i vise tako da su to stari momenti.

  24. #4445
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Anonimni ANBovci prijete u medijima svojim kolegama koji su se usudili da svjedoce kako su nezakonito unistavali dokumenta.

    U kojoj drzavi Evrope ovo moze da se desi...

    https://www.aktuelno.me/crna-gora/vuksicu-dosta-je/

    tako ozbiljne optužbe ne dokazuju izjavama portira i vozača, koji nijesu „profesionalci“, već bijednici frustrirani sopstvenom neostvarenošću koji svoju posljednju šansu vide u Vukšićevim podsticajima da izdajom svojih kolega postanu neko i nešto.Gospodine Vukšiću, ovaj „slučaj“ se ne dobija prevarom, kao što ste navikli, jer na drugoj strani nemate odbjeglog ruskog biznismena sa lako zarađenim milionima i strahom da bez njih ne ostane, nego Državu stvaranu vjekovima.
    Navodni „profesionalci“ na čijim izjavama zasnivate javne optužbe o zloupotrebama bivšeg rukovodstva, su ljudi bez profesionalnog i moralnog kredibiliteta, koji su za svoj „profesionalizam“ nagrađeni funkcijama o kojim čak ni oni nikad nisu ni sanjali. Gotovo svi su polupismeni, sa kupljenim diplomama sumnjivih fakulteta susjednih država, bez bilo kakvog ozbiljnijeg angažmana u karijeri, a uz to i veoma upitnih moralnih vrijednosti. Bio bi red da kao profesionalac i legalista, provjere o zloupotrebama u Agenciji započnete od diploma i bezbjednosnih provjera najbližih saradnika, odmah nakon što objasnite svoje veze sa organizovanim kriminalom i prije svega ruskim prljavim kapitalom.
    Pošto je iz Vaših dosadašnjih poteza očigledno da to nije Vaša namjera, baš tim redom upoznaću crnogorsku javnost sa tim ko brine o njihovoj bezbjednosti i kakva budućnost očekuje njih i njihovu djecu. Dakle crnogorska javnost će imati priliku da se upozna sa profesionalnim i moralnim kvalitetima rukovodstva nove crnogorske UDBA-e, jer ste upravo to napravili od najreformisanije crnogorske institucije koja je dala najveći doprinos euroatlanskim integracijama.
    Moguće da široj javnosti nije poznat glavni cilj Vašeg djelovanja, koje sprovodite pod direktnim instrukcijama Premijera, a to je urušavanje crnogorskog obavještajno bezbjednosnog sektora i uništavanje podataka o kriminalnom, obavještajnom, subverzivnom i drugom inkriminisanom djelovanju na štetu interesa Crne Gore od pojedinih pripadnika aktuelne vlasti.
    Last edited by SKOJ; 01-02-21 at 09:59.

  25. #4446
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Rekao bi covjek da u najmanju ruku nije bilo kriminala, da nisu prespavali "drzavni udar", da im NK policija privodi i protjeruje....
    Nosaci para i kamatasi uglavnom.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #4447
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Aktuelno.me

    i sta ima dalje da se prica o bilo cemu

    Veci kredibilitet ima svet plus

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  27. #4448
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Veci kredibilitet ima aktuelno nego ta sluzba, pa ti vidi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  28. #4449
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Aktuelno.me

    i sta ima dalje da se prica o bilo cemu

    Veci kredibilitet ima svet plus
    Novak Uskokovic iz Informera im je urednik.

    Ali medij, cak i ovakav smece-medij, objavljuje anonimne prijetnje svjedocima da ce prljavstine o njima da se objavljuju "u nastavcima".

  29. #4450
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kad se pozivate na Borbu, Informer, in4s o da vam je to kredibilni izvor

Page 178 of 1249 FirstFirst ... 781281681741751761771781791801811821882282786781178 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •