Page 173 of 1249 FirstFirst ... 731231631691701711721731741751761771832232736731173 ... LastLast
Results 4,301 to 4,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #4301
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mene bi blam bilo iz kladionice da spocitavam nekome nesto.
    Cetinje ce zadnje povratit neki standard zivota jer su previse ubijeni u pojam.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sad tek pogledah snimak. Vidi se da je profesor. Da je mene onako zaskocio, pitao bih s obzirom da je radni dan, jesu li na pauzi iz fabrike cokolade ili sa plantaze konoplje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #4302
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ili sa žičare....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  5. #4303
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    1 od 4 apostolska autogola. Prije nego što @SKOJ kaže da se navikavamo,ja sam se na ovoga već navikao. Na ministarku zdravlja, ministarku 4u1 i ministra pravde, još se navikavam...
    Ima li koji da je po tvom istančanom ukusu?

  6. #4304
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Ima li koji da je po tvom istančanom ukusu?
    U kontekstu promjena i činjenice da nijedan apostol nije iz DF-a,,svi su po mom "istančanom ukusu". Po meni 4 osobe su nedorasle pozicijama koje su im date (prosuđujem na osnovu intervjua,javnih izjava,objava na društvenim mrežama koje su izašle u javnost,ponašanju u nekim situacijama gdje je bitan profesionalni kodeks...).Ako treba da se ćuti i klima glavom,onda nije bilo suštinskih promjena i jedan režim je zamijenjen drugim a na taj ukus smo se predugo navikavali.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  7. #4305
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    U kontekstu promjena i činjenice da nijedan apostol nije iz DF-a,,svi su po mom "istančanom ukusu". Po meni 4 osobe su nedorasle pozicijama koje su im date (prosuđujem na osnovu intervjua,javnih izjava,objava na društvenim mrežama koje su izašle u javnost,ponašanju u nekim situacijama gdje je bitan profesionalni kodeks...).Ako treba da se ćuti i klima glavom,onda nije bilo suštinskih promjena i jedan režim je zamijenjen drugim a na taj ukus smo se predugo navikavali.
    Ne mogu da sudim o nekome ko je na funkciju jedva 2 mjeseca, potpuno mi je besmisleno da na osnovu instagrama i FB o nekome donosim misljenje, isto tako intervju ne mora da znaci nista, valjda ce njegov rad i rezultati pokazati koliko je sposoban?
    Mada ima svako pravo da kaze sta misli, pogotovo o ministrima i premijeru, ipak ih je narod birao i treba da rade samo i iskljucivo samo u korist naorda.

  8. #4306
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Ne mogu da sudim o nekome ko je na funkciju jedva 2 mjeseca, potpuno mi je besmisleno da na osnovu instagrama i FB o nekome donosim misljenje, isto tako intervju ne mora da znaci nista, valjda ce njegov rad i rezultati pokazati koliko je sposoban?
    Mada ima svako pravo da kaze sta misli, pogotovo o ministrima i premijeru, ipak ih je narod birao i treba da rade samo i iskljucivo samo u korist naorda.
    Po tome bi donošenje mišljenja o Trampu ili Medu na osnovu npr. Tviter objava takođe bilo besmisleno?

    Slažem se da rad pokazuje rezultate, lično ću ostati skeptik za ovo 4-oro, što ne znači da neću priznati dobre rezultate ako ih bude.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  9. #4307
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Po tome bi donošenje mišljenja o Trampu ili Medu na osnovu npr. Tviter objava takođe bilo besmisleno?

    Slažem se da rad pokazuje rezultate, lično ću ostati skeptik za ovo 4-oro, što ne znači da neću priznati dobre rezultate ako ih bude.
    Ne koristim drustvene mreze tako da me i ne interesuje sta ko tamo pise, razumijem ljude koji koriste zbog posla, ali ovako da objavi dupe, rucak ili dje je bio mi je besmisleno. I opet poredjenje ministara i Meda je bzv, Medo je odavno zreo za neku zdravstvenu ustanovu, dok su ovdje mladi ljudi dobili sansu da se pokazu, sto je za svaku pohvalu. Lako je svima da sjede za kompjuter i da samo kritikuju, treba dati sansu svima da pokazu sta znaju, ako ne pokaze rezultate smijeni se, postavi drugi.
    Ako neko misli da je sposoban ili bolji, neka posalje CV i konkurise za neko ministarsko mjesto.

  10. #4308
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Ne koristim drustvene mreze tako da me i ne interesuje sta ko tamo pise, razumijem ljude koji koriste zbog posla, ali ovako da objavi dupe, rucak ili dje je bio mi je besmisleno. I opet poredjenje ministara i Meda je bzv, Medo je odavno zreo za neku zdravstvenu ustanovu, dok su ovdje mladi ljudi dobili sansu da se pokazu, sto je za svaku pohvalu. Lako je svima da sjede za kompjuter i da samo kritikuju, treba dati sansu svima da pokazu sta znaju, ako ne pokaze rezultate smijeni se, postavi drugi.
    Ako neko misli da je sposoban ili bolji, neka posalje CV i konkurise za neko ministarsko mjesto.
    Ne pratim ni ja društvene mreže,napisao sam gore na osnovu onoga što je dospjelo u javnost (objavili mediji ili čak i neko na forumu).

    Što se (dosadašnjeg dvomjesečnog) rada tiče imaš ministarku zdravlja u čijoj nadležnosti između ostalog (ako izuzmemo provjeru računa i putnih naloga bivšeg nkta) je i borba sa koronom (prednjačimo po broju novooboljelih u odnosu na broj stanovnika), nabavka vakcina (biće krajem januara pa ipak neće)... ministarku 4u1 koja je na nivou duha,nigdje je nema kad npr počinje drugo polugođe u školama da obrazloži početak online, ili da se oglasi povodom najave štrajka prosvjetara ... ministra pravde koji demonstrira bahatost na odborima... ministra vanjskih poslova koji (utisak od sinoć npr) nema pojma o čemu priča... Sve mogu da shvatim,i da si novi u nečemu i da treba da se prilagodiš,uđeš u određenu materiju jer iako si javno ekspert (epitet vlade je ekspertska) treba određeno vrijeme da se sve posloži. Ponavljam,pozdraviću sve rezultate koji se ostvare ali sam skeptik (to mi je u prirodi valjda).

    Ja npr po struci nisam u ovim oblastima ova 4 ministarstva, ali po tebi izgleda da treba da pošaljem CV jer si nekako shvatio da polazim od pretpostavke da bih ja bolje radio njihov posao.Uopšte se ne radi o tome već o činjenici da mislim da ima osoba koje bi mogle taj posao bolje da rade ali ih profa nije našao u kratkom roku koji je imao da formira vladu opterećen pritiscima i miniranjem partija,da se ne vraćam sad na to... Za sebe neskromno mogu reći da u manjoj mjeri imam određene ekspertske sposobnosti kada je npr nivo sudokua u pitanju ali to nije bitno za ovu raspravu
    Last edited by ToJeMojBrat; 29-01-21 at 07:45.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  11. #4309
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ovo sramno lazinjanje i podmetanje se ostavlja da stoji odje a brise se moj post dje na adekvatan nacin odgovaram na ovu bljuvotinu.

    Bas debeo obraz treba da se nesto ovako napise.

    Covjek je izmedju ostalog rekao: "ja sam rekao da sam glasao za zajednicu državu. Iz kojeg razloga? Da mi ne pljačkaju državu jer sam znao ko je na vlasti i šta će da radi, samo iz toga razloga."
    "Da zajednički napravimo Crnu Goru da bude kvalitetna, da svi radimo u njoj, da nam se đeca vaspitaju da vole ovu Crnu Goru više od svega na svijetu, to je moj cilj"

    Vise on voli Crnu Goru od tebe, mnogo vise.
    A odgovor napitanje vi ste bili da Crna Gora ne postoji rekao je Da moze se i tako reći. To je ta ljubav prema zemlji koju ti volis

  12. #4310
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    e vala ako je ovo drzava za koju smo se zalagali 2006god onda bolje da nas nema.

  13. The Following User Says Thank You to DDRPG For This Useful Post:


  14. #4311
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Zbog čega je čovjek sebe diskreditovao obavljanja javne funkcije ako priznaje da nije bio da država postoji ??? Upravo zbog toga su gradjene institucije koje bi takve osobe spriječile da naprave štetu ukoliko dodju na upravljačka mjesta !!! Ako za 15 godina nisu napravljene onda država ni ne zaslužuje da postoji ...
    deuscroix

  15. #4312
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Otprilike jedna cijela Crna Gora živi van Crne Gore, što se porijekla tiče, a još prije makar 10 godina sam čitao da u Podgorici živi 20 hiljada Pljevljaka. To što u Beogradu živi više ljudi porijeklom sa Cetinja nego u samom Cetinju ne znači ništa. Uvijek su se ljudi kretali iz manjih u veće sredine.
    Ma sve jasno, nego apropo priče o Cetinjanima kao gradu heroju koji mnogima smeta što reče BAR i bez kojeg mnogi ne mogu.

    I pade na pamet i priča od Jovandana ove godine koja je ovde pomenuta, gde su sretni vernici CPC u Bajicama napokon dobili ključeve od tamošnje crkve. Pa iako ni sveštenika nisu imali da obavi svoje oko čitanja slave i običaja, jedan sretni vernik je ipak ushićen, jer nema u crkvi ni popova iz Čačka i Leskovca.

    I juče gledam one scene, premijer došao u baštu kafića, a neki lik ajd što nije ustao da ko čovek popriča, nego onako sedeći, više preko ramena poručuje Krivokapiću "Nije tvoje", misleći valjda na Cetinje, jel.
    Čovek bi iz gore navedenog stekao utisak da svi opsedaju to Cetinje i da je Cetinjanima preko glave pridošlica koji ne mogu bez tog grada.

    A onda se setim te priče da više Cetinjana živi u Beogradu nego u Cetinju, koju sam čuo davno još na fakultetu od jednog kolege Cetinjanina koji je je stalno pominjao neku stričevinu, ujčevinu, kumove u Beogradu. Posle sam taj podatak čuo i od Nebojše Medojevića u jednom intervjuu.
    I bi mi zanimljivo da proverim taj podatak o narodnim herojima s Cetinja. Nijedan nije ostao da živi u Cetinju. Skoro svi starost i smrt dočekali u Beogradu.

    Što je moje, to je samo moje...a što je tvoje, to je zajedničko.

    Vrlo težak mentalitet, rekao bih...iako nikad u Cetinju nisam bio, niti imam u planu.

  16. #4313
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ali znas kako je na Cetinje I kakav je mentalitet iako nikad nisi bio

  17. #4314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ma sve jasno, nego apropo priče o Cetinjanima kao gradu heroju koji mnogima smeta što reče BAR i bez kojeg mnogi ne mogu.
    Mnogima? Ja nesto ne upratih da je kolega @BAR iskazao smetnju... Mozda ne citam dobro...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #4315
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Najbolje su prošli glasači SDP-a i ove Brajovićeve partije. Namjestili se na državno zaposlenje, kaplje im min 500, imaju sva radnička prava, malo ili ništa ne rade, toplo i lijepo im na poslu sa kojeg mogu izaći kad požele. Niko ih ne dira a prozivaju samo DPS. Pametni ljudi su bili za SDP. Sve su ostvarili na tihi način. Kapa dolje za IQ.

  19. The Following User Says Thank You to Jolen For This Useful Post:


  20. #4316
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Mnogima? Ja nesto ne upratih da je kolega @BAR iskazao smetnju... Mozda ne citam dobro...
    Ne čitaš dobro

  21. The Following User Says Thank You to Dača For This Useful Post:


  22. #4317
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

  23. #4318
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Mora da jest, jer je respektabilni medij objavio :-)
    A makse tacno cu ove, cdm i slicne da blokiram da i da kliknem ne mogu uci.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  24. #4319
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A i ti vala kao da si od juče

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. #4320
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ja stvarno ne znam odakle ovoliko natpisa, osim da je kontra akcija za Hrapovica.
    Prvo statis, sad Deripaska a na EU medijima konstantno rat drzava i proizvodjaca vakcina. Jedna Njemacka ne moze da dobije ono sto je platila i za razvoj i kasnije za vakvine, a ovamo nekakvi polukriminalni likovi imaju vakcine za bacanje.
    Malo ova prica postaje bas politicki rat. Iskreno bih i pored krsenja zdravstvenih procedura, prihvatio i rekao imate 15 dana za isporuku. Ako ne isporuce, nego se ispostavi da je politicka prica, oduzimanje svega sto imaju i nacionalizacija svega uz oduzimanje pasosa i protjerivanje iz drzave.
    Pa se igrajte politike sa drugom stvari

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #4321
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ja prvi put čujem za ovu Deripsakinu fondaciju a evo rekoše da su poklonili laboratorije vrijednosti 700.000 € a opet vi kažete da ne vjerujemo, ima li ko iz Kotora da nam kaže postoji li ta laboratorija ili ne .

    Kad smo već kod toga niko više ne pominje ni Mijača ni MA, svako čudo za tri dana.

  27. #4322
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja prvi put čujem za ovu Deripsakinu fondaciju a evo rekoše da su poklonili laboratorije vrijednosti 700.000 € a opet vi kažete da ne vjerujemo, ima li ko iz Kotora da nam kaže postoji li ta laboratorija ili ne .

    Kad smo već kod toga niko više ne pominje ni Mijača ni MA, svako čudo za tri dana.
    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1800448

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  28. The Following User Says Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  29. #4323
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vlada se baš prosula sa MA. Zbog naroda im nije mogla uplatiti novac pa je kao fol ugasili a onda otvorili novu kompaniju i nastavlja se sve po starom. Svaki direktor i menadzer iz MA vozi najnovije auto a narod vraća dugove.I nikome ništa.

  30. #4324
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da budemo precizni. Rekao mu je:

    "da ste se vi pitali ova drzava danas ne bi postojala".


    "dobro i to može da bude tačno, pa mozda, mozda i to je tačno"

    To znači da je rekao da Crna Gora mozda ne bi postojala kao nezavisna drzava a ne da Crna Gora ne bi postojala uopste.
    Crna Gora je postojala i prije referenduma ako se sjećas.

    Meni je zao sto ti patriotizam mjeris po tome kako je ko glasao na referendumu jer to nema mnogo veze sa tim ko koliko voli Crnu Goru.

    Smeta vam što profesor radi za dobrobit Crne Gore ali vam ne smeta sto nam se drzava raspade zbog krađe, korupcije, nesposobnih ljudi.

    Sačuvaj nas Boze od ljudi koji su voljeli i vole Crnu Goru kao ti i DPS a i ovaj građanin Cetinja koji nema prevelik IQ.

    Da mu onaj tip kaze da Cetinje nije njegovo jel? To podrzavas? Sramota. To reci covjeku kojem se djed vratio iz Amerike da bi branio Crnu Goru u balkanskim ratovima???? Covjeku koji je rekao da je ponosan zbog toga.
    Sramota.
    https://twitter.com/didileja/status/...029843969?s=20

    https://twitter.com/LjuboMoran/statu...489630210?s=20

    https://twitter.com/venegor10/status...121028099?s=20

    Jeste, cetinjani gospoda. Da ne bude da je hajlajt dana razgovor u lokalu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. #4325
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,132
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Kako jadan narod, na sta je spao taj grad...

    Definitivno lideri u CG po primitivizmu. Ali bez ikakve konkurencije. Kakva tuga.. i bEda....


Page 173 of 1249 FirstFirst ... 731231631691701711721731741751761771832232736731173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 25 users browsing this thread. (0 members and 25 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •