Page 243 of 1249 FirstFirst ... 1431932332392402412422432442452462472532933437431243 ... LastLast
Results 6,051 to 6,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #6051
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Mora biti da je on, nađoh neki tekst đe piše da su razriješeni neki rukovodioci u ministarstvu zdravlja i da je postavljeno troje ljudi, za njega pisalo da je član DNP-a. U suštini nastavlja ono što je radio kao odbornik u skupštini glavnog grada i kao što rekoh za izbore 2016, a dnp nastavlja sa postavljanjem kadra koji nema nikakve reference za poziciju na koju se postavljaju. Da je sreće, sa ovakve pozicije bi se davale izjave isključivo kad se prezentuje nešto iz nadležnosti direktorata.
    Last edited by ćepanica; 24-02-21 at 08:11.

  2. #6052
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,326
    Thanked in
    1,858 Posts

    Default

    Čekajte pa šta se promijenilo od 1945 do sada?
    Postavljaju se i dalje ljudi koji ne znaju svoj posao, koji su uz to partijski vojnici a velika većina samo sa jednom željom.... Pare pare pare...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #6053
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Evo neka bude da nije bitno da li je partijski vojnik, neka bude da ima neke veze sa digitalnim svijetom jer je računarsku školu završio iako ne znam je li se time i u praksi bavio, ali dajte ljudi, imate li nekoga iz partije da iznosi partijske stavove a da nije zvanično državni funkcioner. Ovako se vidi da mu je posao i dalje isti samo što će biti bolje plaćen. Kad se zasjedne na takvo mjesto zasuči rukave pa radi a neka neko drugi preuzme prepucavanje preko medija.

  4. #6054
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    JBB i Sekulić su super dok ih napadaju zbog nerada i nenadležnosti. Kad ih krenu napadati zbog miliona,neplaćenog poreza, sumnjivih tendera i torbi od 1000 eura to će biti ozbiljnije.

  5. #6055
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ulazi u prvu fazu projekat "srpskog sveta" uvoza "drzavljana" CG iz Srbije cime bi pred popis drasticno promijenili demografsku sliku i konacno rijesili sve naredne izbore.

    #neceonanidje
    #neceuradati

  6. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  7. #6056
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja ne znam kakvi su to mentalni sklopovi koji se zadovoljavaju samo da se ne krade pa ostalo kako hoce.
    Valjda se podrazumjeva to da se ne krade kao sto se podrazumjeva da treba da rade svoj posao i da zaposljavaju stručnjaci bilo partijski ili ne partijski kadrovi.
    A ne zaposliti teletabisa samo zato sto je partijski kadar.
    Ako vam je dovoljno da se neko stavi na mjesto ministra samo zato sto je podržavao litije a kao strucnjak je nikakav sto govore i njegove kolege partijski drugovi ne znam sto bi vam rekao.
    A sto je jos gore okruzi sebe sa istomisljenicima i partijskim potrckalima umjesto dobrim strucnjacima i vama je to super.
    Bitno je da ne krade, mada nijesu imali kad jos uvijek.
    Last edited by lepetanac; 24-02-21 at 09:43.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #6057
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja ne znam kakvi su to mentalni sklopovi koji se zadovoljavaju samo da se ne krade pa ostalo kako hoce.
    Valjda se podrazumjeva to da se ne krade kaonstonsenpodrazumjeva da treba da rade svoj posao i da zaposljavaju stručnjaci bilo partijski ili ne partijski kadrovi.
    A ne zaposliti teletabisa samo zato sto je partijski kadar.
    Ako vam je dovoljno da se neko stavi na mjesto ministra samo zato sto je podržavao litije a kao strucnjak je nikakav sto govore i njegove kolege partijski drugovi ne znam sto bi vam rekao.
    A sto je jos gore okruzi sebe sa istomisljenicima i partijskim potrckalima umjesto dobrim strucnjacima i vama je to super.
    Bitno je da ne krade, mada nijesu imali kad jos uvijek.
    Kakva bi mi država bili da ste ti i takvi kao ti sve ovo kritikovali i prije 30. avgusta..

  9. The Following User Says Thank You to claudiocaniggia For This Useful Post:


  10. #6058
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Kakva bi mi država bili da ste ti i takvi kao ti sve ovo kritikovali i prije 30. avgusta..
    ti znas jesam li ja kritikovao ili ne prije 30 avgusta, posto je forum bas relevantan za to.
    odje vecinom opoyicionara sto pisu protiv DPS a glasa za iste, valjda da speru savjest.
    sto je za kritiku je za kritiku i prije i poslije 30 avgusta, ja sad mogu da hvalim odje ovu vlast na sva zvona oce li to promjenit sto???
    ja od pocetka odje pricam da je opozicija ista kao DPS sto ne znaci da je dobro sto dps radi nego bas suprotno , da opozicija ne treba da ide tim putem. i kad je dosla na vlast tadasnja opozicija sadasnja vlast je krenula istim putem.
    i to je vama super a ja sam DPSovac, meni jos bolje.
    samo cu vam reci da je ova vlast ima istu vlast i u Kotor , i u Budvi i u Herceg Novi prije 30 avgusta i sta su radili ???
    isto su samo partijski zaposljavali, isto su punili dzepove nijesu za zeru nesto dobro uradili za te gradove. isto su imali obecanja koja nisu ispunjavali.
    Last edited by lepetanac; 24-02-21 at 09:51.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #6059
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,110
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ti znas jesam li ja kritikovao ili ne prije 30 avgusta, posto je forum bas relevantan za to.
    odje vecinom opoyicionara sto pisu protiv DPS a glasa za iste, valjda da speru savjest.
    sto je za kritiku je za kritiku i prije i poslije 30 avgusta, ja sad mogu da hvalim odje ovu vlast na sva zvona oce li to promjenit sto???
    ja od pocetka odje pricam da je opozicija ista kao DPS sto ne znaci da je dobro sto dps radi nego bas suprotno , da opozicija ne treba da ide tim putem. i kad je dosla na vlast tadasnja opozicija sadasnja vlast je krenula istim putem.
    i to je vama super a ja sam DPSovac, meni jos bolje.
    samo cu vam reci da je ova vlast ima istu vlast i u Kotor , i u Budvi i u Herceg Novi prije 30 avgusta i sta su radili ???
    isto su samo partijski zaposljavali, isto su punili dzepove nijesu za zeru nesto dobro uradili za te gradove. isto su imali obecanja koja nisu ispunjavali.
    I sta kazes, nova vlast ista kao ova prosla? Nista bolji nisu?

  12. #6060
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    I sta kazes, nova vlast ista kao ova prosla? Nista bolji nisu?
    rano je jos za bilo koji sud , ali za sada potezi koje vuku su isti kao i predhodnika u vecini ministarstva.
    odje jedino ko radi nesto konretno je Bojanic trebali bi tim primjerom da idu i ostali .
    ajde navedi konretne rezultate nove vlasti??? 4 decembar je davno bio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #6061
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    4.decembar 2020.godine davno bio, a jun 1991.godine juče bio.

  14. #6062
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    4.decembar 2020.godine davno bio, a jun 1991.godine juče bio.
    Druze imas konkretna pitanja, pusti me tih floskula. Od juna 91 bilo je dosta politicara u vlasti koji su u sada u istoj, ili njihovih sledbenika.
    Konretno sta je uradjeno do sada, cime bi se pohvalio.
    Mozda vakcinacijom da nisu izmolili od Vucica 2000 vakcina da im posalje da ih DPS ne proziva, jel to za pohvalu.
    Mozda krsenjem vecinu zakona, ili postavljanje politicko crkvenih kadrova??
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #6063
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    rano je jos za bilo koji sud , ali za sada potezi koje vuku su isti kao i predhodnika u vecini ministarstva.
    odje jedino ko radi nesto konretno je Bojanic trebali bi tim primjerom da idu i ostali .
    ajde navedi konretne rezultate nove vlasti??? 4 decembar je davno bio
    Samo da pozdravim sve rijetke slobodomisleće, opozicione forumaše i kratko upadnem sa odgovorom na često postavljeno pitanje "Jesu li isti kao prethodni?".
    Ne da nisu istu, nego su apsolutno i po skoro svakom pitanju gori. Samo po sebi, to predstavlja veliki podvig, nažalost, u negativnom kontekstu.

    Za nepunih 100 dana vlade, svako slovo zakona, procedura, pravilnika, uredbi je izvgrnuto ruglu, kako bi bili samo i isključivo u funkciji razgradnje institucija (a država = institucije), kao ultimativne manifestacije klero-nacionalističke ideološke agende, koja je istovremeno i najmanji zajednički sadržalac nove vlasti.

    Iskreno se nadam (a nisam optimista) da će Crna Gora uspjeti da kanališe dovoljnu progresivnu energiju kako bi se odbranila od nasrtaja retrogradnosti, jer ovo čemu svjedočimo nije ništa drugo do otvoreni napad na sekularnost i građansko društvo, koje smo mukotrpno nanovo gradili od kraja devedesetih. Svaki dan ove vlade na vlasti je gubitak za one koje Crnu Goru vide u zapadnom sistemu vrijednosti.
    Last edited by johnny bravo; 24-02-21 at 10:20.
    In vino veritas

  16. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  17. #6064
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    odbraniše se Crnogorci od najvećeg zla ovoga svijeta ikad, prije osamdesetak godina. e, vala da ako nas ne unište profo i ministri koji bi malo da poprave stvar u ovom blatu u kom živimo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #6065
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,110
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    rano je jos za bilo koji sud , ali za sada potezi koje vuku su isti kao i predhodnika u vecini ministarstva.
    odje jedino ko radi nesto konretno je Bojanic trebali bi tim primjerom da idu i ostali .
    ajde navedi konretne rezultate nove vlasti??? 4 decembar je davno bio
    Mislim da je dovoljan uspjeh to sto su evo od 4. decembra tu a jos ne ukradose ni jednog centa, ako treba za tebe brate cu naci u roku od 5 min koliko je prosla vlast krala za isto tolko vremena.. treba li?

    A naravno, ima i drugih uspjeha oces li i to da ti nabrajam?

  19. #6066
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Mislim da je dovoljan uspjeh to sto su evo od 4. decembra tu a jos ne ukradose ni jednog centa, ako treba za tebe brate cu naci u roku od 5 min koliko je prosla vlast krala za isto tolko vremena.. treba li?

    A naravno, ima i drugih uspjeha oces li i to da ti nabrajam?
    opet o kradji , ajmo o konretnim stvarima ?
    stvarno vam je najveci uspjeh sto ne kradu? nije se ni znalo da je DPS krao u ovolikom obimu tako da ne znamo jos kradu li ili ne zar ne.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #6067
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Druze imas konkretna pitanja, pusti me tih floskula. Od juna 91 bilo je dosta politicara u vlasti koji su u sada u istoj, ili njihovih sledbenika.
    Konretno sta je uradjeno do sada, cime bi se pohvalio.
    Mozda vakcinacijom da nisu izmolili od Vucica 2000 vakcina da im posalje da ih DPS ne proziva, jel to za pohvalu.
    Mozda krsenjem vecinu zakona, ili postavljanje politicko crkvenih kadrova??


    Ništa im ne zamjeram osim što nam GDP nije skočio za 100% za ova dva mjeseca. To su mogli nekako izboksovat.

  21. #6068
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    E to jesu vala.
    Nego @johnny bravo imaćete izbore za četiri godine pa mijenjajte. Nego ne znam da li će vam odgovarati ova dodela državljanstva... Hahahhaahhahaha

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #6069
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Druze imas konkretna pitanja, pusti me tih floskula. Od juna 91 bilo je dosta politicara u vlasti koji su u sada u istoj, ili njihovih sledbenika.
    Konretno sta je uradjeno do sada, cime bi se pohvalio.
    Mozda vakcinacijom da nisu izmolili od Vucica 2000 vakcina da im posalje da ih DPS ne proziva, jel to za pohvalu.
    Mozda krsenjem vecinu zakona, ili postavljanje politicko crkvenih kadrova??
    Zanimljivo je, da veliki dio komentara od strane neistomisljenika kolege Lepetanca su 100% pure ... whataboutizm i pokusaj jeftinog demagoskog podj(e)bavanja.
    Leitmotif im je "Nije bitno sto rade, svakako ne mogu biti gore od prethodnika".
    Medjutim sasvim je ocigledno da mogu ... i to tek tako, a kljucno je pitanje hoce li, ili tocnije hocete li vi, kao biraci, im to dozvoliti da budu ...
    Last edited by A+A; 24-02-21 at 11:18.

  23. #6070
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Zamisli cijeli vijek si opozicionar i kritikujes nepostovanje zakona, nepostojanje pravne drzave i vladavine prava i onda dodjes na vlast i krsis sve nemilice na radost osvjezenih pristalica. Najbolje opravdanje je da moraju krsiti da bi izgradili pravnu drzavu Pakjao.

    Inace znakovit je trend osvjezenih propagandista da nemaju nijedan smisleni odgovor i poruku. Prste uvrede na sve strane.
    Jos su i dobri, kako su se do sad krsili.
    Evo oko EPCG. Od dana zahtjeva za skupstinom tece 30 dana. To se desava 14. Januara ove godine. Zakazuju je za 16 mart, sto je mnogo vise od 30 dana.
    Ne reaguje Privredni sud, i vlada saziva skupstinu.
    Reaguje privredni sud i osporava odluku vlade, i potvrdjuje nezakonito sazivanje skupstine 16.marta
    I ko sad treba da pokrene disciplinski postupak. Musika Dujovic koji je dobio funkciju u tom sudu jer je silom na sramotu presudio protiv dana u korist djukanovica.
    Ma neka....
    Nego se nadate da se stvori kriza koja ce posvadjati manje strpljive sa strpljivima.
    To je vid politicke borbe i to postujem, ali nemoj da pricamo bajke kako ste odjednom zabrinuti za zakone i pravdu
    Last edited by Hell Raiser; 24-02-21 at 11:23.

  24. #6071
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jos su i dobri, kako su se do sad krsili.
    Evo oko EPCG. Od dana zahtjeva za skupstinom tece 30 dana. To se desava 14. Januara ove godine. Zakazuju je za 16 mart, sto je mnogo vise od 30 dana.
    Ne reaguje Privredni sud, i vlada saziva skupstinu.
    Reaguje privredni sud i osporava odluku vlade, i potvrdjuje nezakonito sazivanje skupstine 16.marta
    I ko sad treba da pokrene disciplinski postupak. Musika Dujovic koji je dobio funkciju u tom sudu jer je silom na sramotu presudio protiv dana u korist djukanovica.
    Ma neka....
    Nego se nadate da se stvori kriza koja ce posvadjati manje strpljive sa strpljivima.
    To je vid politicke borbe i to postujem, ali nemoj da pricamo bajke kako ste odjednom zabrinuti za zakone i pravdu
    I vjerovao ili ne Privredni sud je donio zakonitu odluku. Ne znam dokle ce ljudi da se blamiraju vise sa glupostima .

  25. #6072
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ovo je stvarno više bruka. Nemam riječi.

    https://www.cdm.me/politika/vlahovic...vetoj-stolici/
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  26. #6073
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Koliko parce budaletine moras da budes da ovako nesto radis i pises...

  27. #6074
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ovo je stvarno više bruka. Nemam riječi.

    https://www.cdm.me/politika/vlahovic...vetoj-stolici/
    Ne bruka on CG. Već ministar Radulović i nova vlada. Tako na to gledaju pojedini ozbiljni govornici foruma.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  28. #6075
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,110
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne bruka on CG. Već ministar Radulović i nova vlada. Tako na to gledaju pojedini ozbiljni govornici foruma.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Nzm zasto bi se iko brinuo o ovome liku, kad tad ce morati da se vrati a kad se vrati u Spuz ide direktno.

Page 243 of 1249 FirstFirst ... 1431932332392402412422432442452462472532933437431243 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •