Page 235 of 1249 FirstFirst ... 1351852252312322332342352362372382392452853357351235 ... LastLast
Results 5,851 to 5,875 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5851
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Isto je to. Ranko je znao za sve sta se radi i ko su Vujica, Rajko B, Kenan H i da ne nabrajam dalje, sve ono vrijeme, pa je odlucio da ne izvlaci mac jer mu je to pogodovalo karijeri, ili ne znam iz kojih razloga, mozda prosto nije bio dobar lider.
    Ja bih vratio Ranka, sve mu je oprošteno...

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  2. #5852
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Je li Raško krao, je li Draginja krala?
    No...

    I sam SDP je podnio desetine prijava protiv tih ljudi koji su se sakrili u SD.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

    Raško je bio dvostruki ministar u mračnom dobu krađe.Morao je učestvovati i znati za krađu.Nije reagovao zbog privilegija koje mu je omogućavao DPS.
    Draginja nije krala jer nije imala nikakvu funkciju. Čista žena ko suza.


    Ne postoji zdravo tkivo SDP-a ako se radi o ljudima koji su bili na funkcijama dok je bio zajednički SDP. To su Raško, Ranko, Banović...

  3. #5853
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Napadni Bratićku ako je nešto ukrala ili protiv zakona uradila a ne da pišeš stvari koje nemaju veze sa realnim životom.


    Je li ti važno ko je krao i šta se kralo ili ti je važno kome nije smetalo jer se krade? Kriviš Zdravka Krivokapića jer mu nije smetalo što se krade a ne kriviš tužioce i policiju koji su dozvoljavali krađu? Kakva je to naopaka logika?
    Ne kriviš ni SDP koji je do 2015.godine bio sa DPS-om i čije vrijeme se najviše kralo a kriviš Vesnu Bratić i Zdravka Krivokapića? Opet naopaka logika.
    Mnairlines, Barska plovodba i kupovina brodova...to je sve bilo dok je SDP bio na vlasti. Rifat Rastodet je bio u Upravnom odboru Mna a ženu zaposlio na aerodrome. I onda kriv Zdravko Krivokapić što nije digao glas?? Kako će dići glas ako je profesor na univerzitetu i bilo bi u suprotnosti sa etički kodeksom da se partijski angažuje? Ne smije profesor na univerzitetu biti partijski angažovan. Ne smiju ni sudije,tuzioci, policajci, notari, javni izvršitelji..


    Nije ti kriv onaj ko je krao nego su krivi oni što su ćutali dok se krade. Pa ćutali ljudi, nije njihov posao da jure i prozivaju lopove. Ni ti ne prozivaš lopove nego prozivaš Srbe.
    Logika ti je baš nakaradna i izopačena.
    ko je rekao i zasto izvrces ja sam lijepo rekao da ce sad sve da se procesuira ko je i kako krao i da se privede i da zavrsi dje i treba da bude.

    meni je to smetalo i prije i sada jednako sem sto vama prije nije smetalo dok vam crkvu nisu takli , to je razlika.
    vama je vise smetalo sto je krenuo DPS na crkvu nego sto krade ovoliko godina. ako ne vidis razliku ja ti stvarno ne mogu pomoci
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #5854
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ja upravo tvrdim da Mandić ništa nije završio, već pokušava da se ogrebe za neki poen od vakcina.
    Prečesto promašuješ poentu. Ok, karikirao si priču sa Mandićem, ali upravo to što ti prepoznaješ kao karikiranje glasači df-a prepoznaju kao realnost i df pokušava, uz pomoć Vučića, da to predstavi kao realnost Srbima koji nisu glasači df-a. Ne pokušava Mandić da se ogrebe za političke poene, nego je to predstava sa ciljem predstavljanja Mandića kao zaslužnog za vakcine iz Srbije. Pokušaji grebanja nisu proizvod uigrane predstave, naprotiv. To je poenta.

  5. #5855
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ko je rekao i zasto izvrces ja sam lijepo rekao da ce sad sve da se procesuira ko je i kako krao i da se privede i da zavrsi dje i treba da bude.

    meni je to smetalo i prije i sada jednako sem sto vama prije nije smetalo dok vam crkvu nisu takli , to je razlika.
    vama je vise smetalo sto je krenuo DPS na crkvu nego sto krade ovoliko godina. ako ne vidis razliku ja ti stvarno ne mogu pomoci

    Priča je krenula oko toga da stalno napadaš Bratićku zbog nekih stvati koje ne podliježu krvičnoj sankciji a stranu i ljude koji su krali ne napadaš. Tako smo počeli priču.


    Nije nam smetalo dok crkvu nisu takli, ima li nešto zabranjeno u tome? Je li krivično djelo ćutati o krađi? Ti nemaš šta da kažeš jer tvoja politička strana je toliko ljudski i politički urnisana da ti je jedino preostaje udarati po nacionalizmu ili lično. A to je duboko neljudski. Treba biti čovjek a stavovi, nacija i vjera su lična stvar svakog pojedinca.
    Tvoji stavovi su neljudski jer napadati nekoga zbog fizičkog izgleda, nacije ili vjere je neljudski.
    Tebi smetale krađe....sve mi je jasno kad si ti u pitanju. Najbolje da ti damo orden za borbu protiv DPS.

  6. #5856
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    znači danas je najveći problem Crne Gore to što je ministarki dodijeljena policijska zaštita

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #5857
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja shvatam koliko je teško priznati da se griješilo

    Nema potrebe da se nadaš tuđim problemima koji bi samo prikrili koliko je lažna bila priča DPS&komita. Sad je sasvim jasno da je bilo i dosad puno kapaciteta za unutrašnju koheziju u Crnoj Gori. Da ima ogroman broj crnogorskih Srba kojima ne pada na pamet da puštaju da im Vučić gazduje i iznosi ih iz smeta snijega.

    Ne treba vam ništa svađa sa patrijaršijom da to potvrdi. Niko vam kriv nije što ste te ljude namjerno izolovali, zvali izdajnicima i tretirali kao građane drugog reda.

    Krivica za taj "manjak unutrašnje kohezije" je 80% DPS&komitska, 10% DF&četnička i 10% svih ostalih zajedno. Ako priznate makar kolika vam je uloga bila u tome pa počnemo od te samospoznaje neko pomirenje zdravije će puno biti.
    Nisu to nikakvi "tuđi problemi", to je isti problem svih pravoslavnih Crnogoraca (ma kako izjavljivali etničku pripadnost), samo što ovi drugi nisu još osjetili simptome na svojoj koži, pa im nije bilo jasno zašto meni smeta da Beograd kroji kapu našoj crkvi, i šta se ja petljam u crkvene kanone.

    E pa ja bi volio iskreno da ih opali Vučić sa nekim mitropolitom koji nema ama baš nikakvu podršku niti autoritet među vjernicima, čisto da bi se malo bolje razumjeli mi između sebe, da vide šta je "kanon" kad ti ne ide niz dlaku.

    I nemoj meni to da sam ja nekoga zvao izdajnikom, i šutirao kao građanina drugog reda. Koga, Bata Carevića i Daku Davidovića, milionere za čiji se prvi milion ne pita? Bio ga ja šikaniran tako...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...i-vesnu-bratic

    Hahaha štićena ličnost, a ne bi je ljudi pogledali kakva je
    A neka jee, ja bi išao da je čuvam. Vesna Bratić je blago crnogorske patriotske opozicije, bilo bi ravno katastrofi da je neka budaletina napadne na ulici, i da se od nje pravi žrtva. Pu pu pu...ne da ću da je čuvam, nego da joj pro bono zakazujem intervjue i ostale javne nastupe, i da je vozim ako treba, da đe ne zakasni.

    A valjalo bi neki dan, kad nema mnogo gužve, i da se zatvori bulevar, i da se pojača pratnja Dritanu, sva crna kola u državi koja imaju blinkere da se upregnu... i da vas dan Dritan ide od Starog do Tološa i nazad, puni gas, zavijaju sirene, sijevaju blicevi... I da on sve to snimi za Instagram. Da ako izbaci to iz sistema, jer ga gazi neki kompleks iz srednje škole, neko mu je palio macole na velikom odmoru, ili ga je odbila neka riba što je nizak. Može i da se ode posle na vježbovno gađanje, da mu damo Barret .50 cal, da izbuši neko staro auto. Da ako malo odmorimo od njegovog Twitter-a.

  8. #5858
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...
    I nemoj meni to da sam ja nekoga zvao izdajnikom, i šutirao kao građanina drugog reda. Koga, Bata Carevića i Daku Davidovića, milionere za čiji se prvi milion ne pita? Bio ga ja šikaniran tako...
    To je taj pomiriteljski pristup... nije DPS obespravljivo 30% stanovništva, eno vidiš li onoga tamo, nije potpuna sirotinja, znači da je sve u redu

    Nema leba od DPS komita dok se ne suoče sa vlastitom (ogromnom) ulogom u dijeljenju Crne Gore. Do tada, dobro će im činiti 5-6 godina u opoziciji da promisle malo.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  10. #5859
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je taj pomiriteljski pristup... nije DPS obespravljivo 30% stanovništva, eno vidiš li onoga tamo, nije potpuna sirotinja, znači da je sve u redu

    Nema leba od DPS komita dok se ne suoče sa vlastitom (ogromnom) ulogom u dijeljenju Crne Gore. Do tada, dobro će im činiti 5-6 godina u opoziciji da promisle malo.
    Idi pa pričaj to Cetinjanima, kako su se nakrali, i obespravili ove Budvane što su iz revolta glasali Svetovog tajkuna Carevića. Sami su krivi.

  11. #5860
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Idi pa pričaj to Cetinjanima, kako su se nakrali, i obespravili ove Budvane što su iz revolta glasali Svetovog tajkuna Carevića. Sami su krivi.
    A i ti stvarno biješ đe ne treba

    Nemoj tako, pominjanje tipova koji su kubik državnih krša prodavali Madoni skuplje no što je u to vrijeme išla moračka nula, pa poslije išli na sud da tuže pajtose što im nisu dali njihov dio iz pljačke, može posledično dovest do toga da ljudi ukapiraju da se u Budvu oni što vladaju zapravo nisu promijenili eo tries godina...
    Onda, opet posledično, kod ovih građana bi došlo do krize nacionalnog identiteta, jer bi postalo očito da nisu krali ni Crnogorci, ni Srbi, no građanski orijentisani slobodoumni pravovjerni lijevi desni centraši litijaši antilitijaši pendrekaši kamenaši... i, naravno, Adams femili
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  12. #5861
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...log-sekulovica

    Dajte te izbore vise, kumim ve kapom. Tako je to kad je dritan neznaven bio da vrsi politicke ucjene i trguje odma posle izbora
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #5862
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    veliš DF

    Ostalo je nejasno u čije ime DF šalje saopštenje jer su koaliciju ZBCG činili i Socijalistička narodna partija i Prava Crna Gora, ali u Skupštini nisu dio istih poslaničkih klubova. Koaliciju je predvodio sadašnji premijer Krivokapić.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #5863
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Je li Raško krao, je li Draginja krala?
    No...

    I sam SDP je podnio desetine prijava protiv tih ljudi koji su se sakrili u SD.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Kad si s lopovom racuna li se to da si i sam lopov ili...?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  15. #5864
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    1,855
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

  16. #5865
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad si s lopovom racuna li se to da si i sam lopov ili...?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Saucesnk. Za sada.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #5866
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad si s lopovom racuna li se to da si i sam lopov ili...?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Volio bih da mi nadjes neku partiju dje nema lopova u njoj u CG.

    Bas je nema ali bas je nema, u svakoj partiji imas afera
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #5867
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Volio bih da mi nadjes neku partiju dje nema lopova u njoj u CG.

    Bas je nema ali bas je nema, u svakoj partiji imas afera
    A partija 12 apostola
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #5868
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Parvedna Crna Gora?

    Inace smo davno dosli do staidjuma da nam je potpuno normalno da neko pljacka drzavu i gradjane. Samo imamo gradaciju - ukrao vise, ukrao manje.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #5869
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    A partija 12 apostola
    Ta je najpostenija
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #5870
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    jedan od najvećih je preminuo danas, a jedna njegova pjesma je prava za Crnu Goru

    Putuj Evropo
    Nemoj više čekati na nas
    Ne pitaj mnogo
    Dospećes i ti na rđav glas
    Putuj planeto
    Super smo se družili
    Nama je lepo
    Taman kako smo zaslužili
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following 5 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #5871
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Šta je ovo čitam
    Krade se svuđe... Njemačka, Austrija, USA itd. i onda neko dođe i začuđen je što se krade i namješta na Balkanu.
    Kao da ne znamo ko su, šta su i kakvi su naši ljudi.

    @Mojsije Ima li ti ko u porodici da krade ili je krao da znam da si i ti onda lopov ? (ovo je po tvojoj logici)
    Love, peace and respect.

  24. #5872
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je taj pomiriteljski pristup... nije DPS obespravljivo 30% stanovništva, eno vidiš li onoga tamo, nije potpuna sirotinja, znači da je sve u redu

    Nema leba od DPS komita dok se ne suoče sa vlastitom (ogromnom) ulogom u dijeljenju Crne Gore. Do tada, dobro će im činiti 5-6 godina u opoziciji da promisle malo.
    Inace je ovi drugi nisu dijelili osim kad su u dzep nesto stavljali. Ovaj postizborni fenomen ce se izucavati jer ova "ugrozenost" je vise tema za pdf psihologija nego politika.

    Salu na stranu ali ne nije jasno kako sami ne vidite u koju vam se komediju ta mantra pretvorila? Eno ni na sport ne mozes nesto normalno progovoriti da se neko ne osjeti ugrozen i da ga mrze. Dzaba i objektivnost i cinjenice. Ne smijemo vise ni film, ni muziku iskomentarisati jer nas strah da ne povrijedimo senzibilitet ugorezenih forumasa. Bukvalno se sprdaju ljudi.

  25. #5873
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta je ovo čitam
    Krade se svuđe... Njemačka, Austrija, USA itd. i onda neko dođe i začuđen je što se krade i namješta na Balkanu.
    Kao da ne znamo ko su, šta su i kakvi su naši ljudi.

    @Mojsije Ima li ti ko u porodici da krade ili je krao da znam da si i ti onda lopov ? (ovo je po tvojoj logici)


    Ne napadamo mi SDP kao partiju da je lopovska nego pojedince iz te partije koji su bili na funkcijama dok se najviše kralo. Ima tamo čistih ljudi ko suza,.Draginja, Ivan Vujović..
    SDP mora promijeniti kompletnu lopovsku garniruru iz perioda prije 2016.godine koja se okoristila na ovaj ili onaj način. Narod ih zbog toga ne želi glasati.

  26. #5874
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...log-sekulovica

    Dajte te izbore vise, kumim ve kapom. Tako je to kad je dritan neznaven bio da vrsi politicke ucjene i trguje odma posle izbora
    Beznačajno, mišljenje skupštine nije obavezujuće po vladu.

    Plus, konačno su uspjeli Danilovića da iznerviraju, koji ih je napao što daju saopštenja u ime ZZBCG koalicije a niti su koga konsultovali niti bi se on složio i da su ga konsultovali.

  27. #5875
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...a-mojih-kolega

    ma nemoguće da DF nije pitao ljude iz svoje koalicije počeli da ih gase ovi njihovi. neka, neka. možda i taj jedan čoek vidi šta predstavlja DF
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 235 of 1249 FirstFirst ... 1351852252312322332342352362372382392452853357351235 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •