Page 225 of 1249 FirstFirst ... 1251752152212222232242252262272282292352753257251225 ... LastLast
Results 5,601 to 5,625 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5601
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ове приче да Статис донира одакле он да донира, како он може да купи? Чини ми си се да СЗО забрањује то. Може он да уплати новац али опет када би то стигло код нас за мјесец два пет?
    Њемачка једна муку мучи а овамо један лик може да набави вакцине.
    Преговара се са произвођачима и државама јер то је једини начин да знамо шта добијамо. Нико од нас не купује љекове од лика на улици него у апотеци.

  2. #5602
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko nije slijep kao ljudi koji ne zele da vide

    Bar dva puta je rekla da podrzava donosenje zakona, jer je najvaznije otarasiti se Katnica, pa ce se odnosi sa EU nekako okrpiti kasnije.
    Nisam upratio, slijep jbg, kad je bilo poslednji put da je kazala. Da li se i gdje se javljala od kada se usprotivila EU, nekih poslednjih nedelju dana, npr... Ozbiljno pitam. Nisam primjetio u tom periodu.

  3. #5603
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne možeš poći u apoteku da kupiš kutiju aspirina bez recepta ali zato Statis htio da donira vakcine..

  4. #5604
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Zdravko neka uzme te vakcine i neka se naguzi, lakše će mu biti kada zna da je to za dobro svih nas.

  5. #5605
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Vakcine su čisto tržišna stvar. Ko je ranije potpisao predugovor sa proizvođačima dobio ih je po povoljnijim cijenama. Mi nismo a to je bio posao prošlo ministra i sada smo prepušteni tržištu. Para nemamo ni za najpovoljniju varijantu a mogli bi sjutra nabaviti milion komada ako bi proizvođačima ponudili dobru cijenu. A vi radite filozofiju od toga.
    Para nemamo?
    Najlosiji pokusaj odbrane ikad u istoriji.

    Para nemamo a pozajmili pred novu godinu stotine miliona.
    Para nemamo a kupili dva aviona danas za 21 milion. Mada rece Bojanic zbilja da ce to kostat 0 eur, nego neiskusni su pa necemo o tome.

    Ovo sto politicari rade od CG je zastidje. Sramota. Svih skupa.

    Mi nemamo mozga. Kolektivno vaskolika CG grama mozga. Zdravoga u pjacu ni za lijek.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #5606
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Para imamo a ne znam sto odgovarate botu. Ministri i potpredsjednik vlade su rekli deset puta da imamo para ali da ne mogu naci vakcine na trzistu

    Evo izjave ministarke koja je rekla da procedura za donacije ne postoji, nemoguca je. Ista ministarka ciji je sekretar prije 20 dana rekao da nam nije potrebna nijedna donacija
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #5607
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zbog Bitke za Niksic je bila cijela sprdnja oko vakcina. Jedna vakcina, cetiri glasa. 4000 hiljade vakcina pa vi brojte

    Ovo cu da ponavljam stalno. Ukoliko dodje kontigent vakcina iduce nedjelje u CG sve ce biti jasno i dokle neko zbog politikanstva je spreman da ide.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  10. #5608
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mi nemamo mozga. Kolektivno vaskolika CG grama mozga. Zdravoga u pjacu ni za lijek.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    opet dolazimo do ovoga iz mog potpisa nije pleme bolje zaslužilo

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #5609
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nisam upratio, slijep jbg, kad je bilo poslednji put da je kazala. Da li se i gdje se javljala od kada se usprotivila EU, nekih poslednjih nedelju dana, npr... Ozbiljno pitam. Nisam primjetio u tom periodu.
    Jeste, brate, rekla je da je bolje usvojiti zakon cak i ako vodi u sukob sa EU jer bez zakona nema borbe protiv korupcije. Posle skidanja Katnica se mozes EU umiljavati i izvinjavati. I slazem se potpuno sa njom.

  12. #5610
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    E mongoli raspali. 1 vakcina 4 glasa. Ovo je gore no dps, majku ukopa.

    Sve najgore ministarki Mengele želim za ovo. Prije 2 dana mi je brat od tetke preminuo od korone.
    Last edited by Saruman; 16-02-21 at 19:53.

  13. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  14. #5611
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Para nemamo?
    Najlosiji pokusaj odbrane ikad u istoriji.

    Para nemamo a pozajmili pred novu godinu stotine miliona.
    Para nemamo a kupili dva aviona danas za 21 milion. Mada rece Bojanic zbilja da ce to kostat 0 eur, nego neiskusni su pa necemo o tome.

    Ovo sto politicari rade od CG je zastidje. Sramota. Svih skupa.

    Mi nemamo mozga. Kolektivno vaskolika CG grama mozga. Zdravoga u pjacu ni za lijek.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


    Može i tako da se kaže. Nisi daleko od istine.
    Nemaju para, ili ne daju, ili hoće manju količinu pa ih zato zeza prodavac ili....kako god ali problem su samo pare i vakcine stižu koliko sjutra.Kad čujem priče oko Statisa pomislim da su bajke za laku noć.
    Tačno je i da je Hrapović odgovorio na čuveni mejl da bi vakcine bile mnogo jeftinije a sada tu cijenu možemo zaboraviti.
    Je li pitao ko ministarku zašto se prosto ne kupe vakcine? Ako jeste koji joj je odgovor.

  15. #5612
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Srbija nam sjutra salje 2000 vakcina avionom a drugi dio od 2000 vakcina ce poslati kasnije. Radi se o vakcini Sputnjik V a koje vakcine, oko 50000, se ocekuju da ce doci krajem nedjelje kao rezultat postignutog dogovora ministarstva i proizvodjaca. Ako nekom nije jasno o cemu se radi... Evo ne znam.

    "Dodala je da Crna Gora svakog dana čeka da pristigne i prvi kontingent iste vakcine, Sputnjik V, koji je dogovoren direktno sa Rusijom.
    "A u narednom periodu očekuje se i vakcina kineskog Sinofarma, kao i Fajzerova vakcina. Podsjećam još jednom da je vakcinu protiv virusa, koji planetu drži paralisanu skoro godinu, Vlada Crne Gore obezbijedila za nešto malo više od dva mjeseca", poručila je između ostalog ministarka."

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...oro-jos-toliko

    Vucic i Mandic culi da su ovi konacno isposlovali vakcine i da stizu u petak a kako je bitka za Niksic... Kako ljude nije sramota ja ne znam.
    Last edited by Rodion Romanovich; 16-02-21 at 20:05.

  16. #5613
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Sad mi nije jasno, je li Mandić obezbijedio vakcine ili ministarstvo zdravlja?

  17. #5614
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Šta kaže ministarka zašto prostom fakturom ne kupimo vakcine direktno iz fabrike?

  18. #5615
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ministarka kaze da su pregovori bili sa Loncarom, Mandic sa Vucicem, a Abazovic izgleda Brnabickom. Zna li se sto bi ovo?

    Nisam znao da je Srbija pocela da proizvodi vakcine

    Podgorica Podgoricanima!

  19. #5616
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja sam prije mjesec i nesto rekao da ce prvo Srpski i Ruski lobi da odradi svoje i da cemo tako da dobijemo prve vakcine pa ste svi skocili na mene, dada nam je ministrica pricala da ce prve vakcine biti fajzerove.
    poslije mjesec dana ja sam u pravu kao i uvijek a ministarka je slagala
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  21. #5617
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jeste, brate, rekla je da je bolje usvojiti zakon cak i ako vodi u sukob sa EU jer bez zakona nema borbe protiv korupcije. Posle skidanja Katnica se mozes EU umiljavati i izvinjavati. I slazem se potpuno sa njom.
    Izvor? Nisam primjetio, zaista...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. #5618
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    To sa vakcinama iz Srbije nije važno jer ili kupujemo od Srbije ili nam Srbija donira. Količina je zanemarljiva i potrošimo ćemo ih za dva dana. Da je Srbija htjela politički uticati poslala bi 200k vakcina a ne 2k. Glavno pitanje je zašto ne kupimo 400k komada direktno od proizvođača iz neke fabrike i završimo posao? To je najbrži put dolaska do vakcine.

  23. #5619
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Jesu li cipovane ove iz srb ili ne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. #5620
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Može i tako da se kaže. Nisi daleko od istine.
    Nemaju para, ili ne daju, ili hoće manju količinu pa ih zato zeza prodavac ili....kako god ali problem su samo pare i vakcine stižu koliko sjutra.Kad čujem priče oko Statisa pomislim da su bajke za laku noć.
    Tačno je i da je Hrapović odgovorio na čuveni mejl da bi vakcine bile mnogo jeftinije a sada tu cijenu možemo zaboraviti.
    Je li pitao ko ministarku zašto se prosto ne kupe vakcine? Ako jeste koji joj je odgovor.
    Ovaj kako se kaže.... Ne znam jesili pratio fabulu... Ali što se vakcina tiče u svijetu je na pomolu "vaccine hijacking" i priča kako se neki ugovori potpisuju i ostalo su basne za malu ali izgleda i veliku đecu. COVAX se raspao, niko ga ne poštuje, zemlje EU se optužuju međusobno a mi pričamo kako postoji procedura kako ovo kako ono.

    Saga oko Statis/Deripaska donacija, da je postojala volja sa obije strane, podvlačim obije strane, lako bi se dogovorili da te vakcine dođu. Ako tebi, i ostaloj populaciji CG nije očigledno što se dešava, onda ova država ne zaslužuje bolje od onoga što joj se dešava.
    Najlakše je reć a to ne može. Budi šmeker pa ih nasadi i reci važi ajde da vidimo kako može, zovneš ih na TV konferenciju i ispričate se svi skupa i država i donatori i proizvođači i Sveti Petar ako treba.

    To što neki ekonomista Hrapović nije odgovorio na mail nekim Poljacima jesmo li mi spremni da po toj i toj cijeni kupimo mogući višak koji će oni imati i koristiti kao štit za katastrofalnu situaciju u borbi protiv pandemije je baš očajno. Kako da kupimo višak ako to ne može bez saglasnosti, trla vrla i ostale bajke koje nam saopštiše ministarka Borovinič i Eraković oko prethodno pomenute sage?
    Hrapović i Eraković su licemjerni da sad spočitavaju Vladi nabavku vakcina. Jesu.
    Samo nisu ništa manje licemjerni od ministarke koja poziva na poštovanje mjera a prije toga prisustvuje jednom masovnom skupu. Zato i velim, sramota je što rade i jedni i drugi.

    Najlakše se kriti iza prethodnika u bilo čemu. To rade kukavice i loši lideri, i na kraju loši ljudi.

    Narod vjeruje u ono što mu se servira sa ekrana i to je to. Mozak ne uključuje. Sve su prilike i da nema što uključit.
    Last edited by hercules; 16-02-21 at 20:38.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  26. #5621
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Jel DF predala listu za Niksic ili se cekaju vakcine pa i tu kutiju da odnesu?

  27. #5622
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Jesu li cipovane ove iz srb ili ne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ruski čipovi, najbolji.

  28. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  29. #5623
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Eto dokle nas je nesloga dovela i poltronski odnos decenijama. Da nam doniraju vakcine u malim količinama, da imamo neizvjesnu budućnost zbog krađe, da se ljudi mrze zbog nacionalnosti... Gadi mi se sve. Najviše mi se gade čuvari depees mafije, a za njima vaučer Srbi , veljepatriote Crnogorci sa maskama, chetnici i zelenaši...Ođe sreće nema, sve je gadluk, foliranje, sve najveći šljam je isplivao svuda. Pihhhh

  30. The Following 8 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  31. #5624
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Najgori narod zivi u CG.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  32. The Following User Says Thank You to laciale For This Useful Post:


  33. #5625
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Eto dokle nas je nesloga dovela i poltronski odnos decenijama. Da nam doniraju vakcine u malim količinama, da imamo neizvjesnu budućnost zbog krađe, da se ljudi mrze zbog nacionalnosti... Gadi mi se sve. Najviše mi se gade čuvari depees mafije, a za njima vaučer Srbi , veljepatriote Crnogorci sa maskama, chetnici i zelenaši...Ođe sreće nema, sve je gadluk, foliranje, sve najveći šljam je isplivao svuda. Pihhhh
    Realna priča, ali nažalost narod je toliko ojađen da počinje da pristaje na sve i prestaje da misli svojom glavom. Mi kao nacija bolujemo od PTSPa, disocijativnog i depresivnog poremećaja. Šljam o kom govoriš je simptom dubokih rana i problema koje ovo društvo nosi decenijama i stoljećima. Možda najbolje otić odavde, al' na kraju, koja je poenta bježat od sebe i domovine cio život jer su ti je neki ljudi zgadili? Svuđe si auslender, ionako.

Page 225 of 1249 FirstFirst ... 1251752152212222232242252262272282292352753257251225 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •