Page 131 of 1249 FirstFirst ... 31811211271281291301311321331341351411812316311131 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3251
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://zakoni.skupstina.me/25saziv/...ar-kaluderovic

    Radno iskustvo u realnom sektoru, radio u Elastik do 1991.

    Pa
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    OD u svakoj finansijskoj instituciji donosi odluke o velikim izloženostima.

    A kako će ovaj što je radio u Elastik prije 30 godina da procijeni rizik kredita od 5 miliona u odnosu na određeni bonitet klijenta?

    Imali smo istoričare u MA pa smo viđeli dokle nas je to dovelo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Čuh od dva čovjeka u čiju iskrenost nemam razloga da sumnjam, a od kojih uvijek dobijam realne i nikad uljepšane informacije a ni jedan ni durgi nisu u Demokratama, da je Velizar Kaluđerović izrazito pošten i pametan čovjek, da ima znanja i kefalo.

    Tako da, kolko sam potrčao da pljunem, red je kad sam već pljunuo da kažem i kad dobijem informacije koje ne idu u prilog mom prvobitnom mišljenju.




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #3252
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    V.d. na računima ima malo više od 15.000 eura.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #3253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Da nije Nevenka?
    Dosad sam živio u ubjeđenju da je Srbin muški rod

  5. #3254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ...
    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    Kakva je to DPS propaganda najnižeg nivoa, kad moraju da se hvataju za pojedinačne Srbe da bi dokazivali kako im je dobro bilo pod dosadašnjom vlašću.

    Koliko su bili građani drugog reda je tek očigledno iz tog patetičnog spina i iz činjenice da nikad nisu uspjeli da proizvedu nikakvu statistiku koja bi ih predstavila kao ravnopravne.

  6. #3255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dosad sam živio u ubjeđenju da je Srbin muški rod
    Onda, da ne premjestaju Jocicku iz parkova u tv?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #3256
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Једна ми информација треба, ако има ко од партијских представника на форуму да ми објасни ово у вези генерала, односно предлога Владе за њихову смјену.Шта се крије иза тога?
    Ајде бригадног генерала Дакића као неког врло блиског ДПС-у да пензионишу, оосталом човјеку се приближава рок за одлазак у пензију, још годину-двије, али зашто престанак службе генерал-мајору Пешићу, човјеку који је пет година млађи, још увјек перспективан, и између осталог школован у (генералштабно усавршавање) и одликован од стране САД?

    Мислим да су њих двојица уз адмирала Самарџића (тренутно на дужности, или у нашој мисији у НАТО-у) једини активни официри ранга генерала у ВЦГ, а он сигурно не долази у обзир.
    Кога планирају за новог начелника генералштаба, колико активних пуковика ВЦГ има генералштабну школу, да би га произвели у генерала, планира ли Влада да предложи враћање некога из пензије, да ли је и ВЦГ подијељена по дубини?

    Можда нешто сазнамо више на овом састанку што планирају са Милом, јер им за њихову смјену треба његова сагласност, но ако ко има информацију више нек пише.Хвала.
    Jel taj Pešić ikad komandovao nečim?
    Jel bar desetar u vojsku bio?

    Ako nije, takvih generala sa dopisnim kursevima možemo uvjek proizvesti za naše potrebe.

  8. #3257
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,939
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    V.d. na računima ima malo više od 15.000 eura.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    Imaš li možda saznanje da bilo ko od njih ne može da dokaže porijeklo svoje imovine? I misliš li da ovi bivši funkcioneri mogu da dokažu porijeklo svoje imovine?

  9. #3258
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    lepetancu da kazes da duva śever, on ce rec da pada kisa. Vazda kontras.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  11. #3259
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Jel taj Pešić ikad komandovao nečim?
    Jel bar desetar u vojsku bio?

    Ako nije, takvih generala sa dopisnim kursevima možemo uvjek proizvesti za naše potrebe.

    У званичној биографији стоји: Војна гимназија Београд, дипломирао 1991., Академија КоВ смјер оклопне јединице дипломирао 1995., курс за команданте оклопних батаљона завршио 2004., курс за штабне официре УН у мултинационалним мисијама завршио 2006., Рани колеџ САД дипломирао 2012. (генералштабна школа).

    Од дужности које је обављао: командир тенковског вода, конаданир тенковске чете, замјеник команданта оклопног батаљона, официр за оперативне послове у центру за обуку погоричког корпуса, а након тога је обављао дужности у генералштабу и минстарству, а једно вријеме био и војни представника у САД.
    Мислим да је ДПС својевремно Вељовићу хтио да закачи генералске звијезде иако је овај прешао из Војске у МУП у чину поручника и од тада није завршио никакво војно усавршавање, па то није наишло на одобравања зна се кога.Логичније би било унапредити неког пуковинка са генералштабном школом, или вратити неког из пензије, али официре у четрдесетим не треба пензионисати, ако не постоји неки прекршај.
    Last edited by BAR; 13-01-21 at 22:41.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #3260
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Velizar Kaluđerović izrazito pošten i pametan čovjek, da ima znanja i kefalo.
    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ovo je istina a jel za to mjesto koje mu je dato pojma nemam mada tu i ne treba neka posebna vjestina a on ima dovoljno iskustva i znanja jer je on koliko shvatih u odboru.

  13. #3261
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,648
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    V.d. na računima ima malo više od 15.000 eura.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    QUOTE=lepetanac;5507601]Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    V.d. na računima ima malo više od 15.000 eura.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    [/QUOTE]

    A sto do sad je krao iz budzeta pare, pa mu se zamjera sto ima nekoliko stanova.i ja imam tri, nisam ni advokat niti sam ih ukra kome.to ti je mjerilo sa cime???srbi su lopovi.tebi nije dobro definitivno. komentari su ti pljuvanje bez ikakvog smisla i rezona.tolika safra i zuc steta.
    zabaci koji stap sa catare kazu ima orade dosta ovih dana, prepusti se uzivanju
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    lepetancu da kazes da duva śever, on ce rec da pada kisa. Vazda kontras.
    Jedan od boljih komentara, vjecitom kontrasu

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  14. #3262
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Imam jednog druga koji je nazalost obolio od tehke F dijagnoze,zovnem ga chesto da se isprichamo...srece mi moje kad bi on uletio ovdje,mislim da bi pobjegao glavom bez obzira!
    ...

  15. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  16. #3263
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovo je istina a jel za to mjesto koje mu je dato pojma nemam mada tu i ne treba neka posebna vjestina a on ima dovoljno iskustva i znanja jer je on koliko shvatih u odboru.
    Istrčah se, a kako stvarno cijenim mišljenje ljudi koji su mi prenijeli impresije o dotičnom, apsolutno nemam problem da povučem riječ.

    Krivo mi kad pljunem po nekom ko to ne zaslužuje.

    Iskreno, nevjerovatno mi je drago što sam pogriješio jer to znači da je IRF dobio na kvalitetu, a to je mnogo važnije od mog istrčavanja.

    Moraću opreznije ubuduće, al me partitokratija toliko nervira a vijest o njegovom imenovanju mi je samo natrčala na volej.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #3264
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У званичној биографији стоји: Војна гимназија Београд, дипломирао 1991., Академија КоВ смјер оклопне јединице дипломирао 1995., курс за команданте оклопних батаљона завршио 2004., курс за штабне официре УН у мултинационалним мисијама завршио 2006., Рани колеџ САД дипломирао 2012. (генералштабна школа).

    Од дужности које је обављао: командир тенковског вода, конаданир тенковске чете, замјеник команданта оклопног батаљона, официр за оперативне послове у центру за обуку погоричког корпуса, а након тога је обављао дужности у генералштабу и минстарству, а једно вријеме био и војни представника у САД.
    Мислим да је ДПС својевремно Вељовићу хтио да закачи генералске звијезде иако је овај прешао из Војске у МУП у чину поручника и од тада није завршио никакво војно усавршавање, па то није наишло на одобравања зна се кога.Логичније би било унапредити неког пуковинка са генералштабном школом, или вратити неког из пензије, али официре у четрдесетим не треба пензионисати, ако не постоји неки прекршај.
    Po onom što sam ja čuo, general Pešić ne bi komandovao ni stadom ovaca, da nije Dušanke Jeknić, djevojački Pešić.

    To je onda vjerovatno i razlog što hoće da gs maknu, a Milo ga ne da.

  19. #3265
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Istrčah se, a kako stvarno cijenim mišljenje ljudi koji su mi prenijeli impresije o dotičnom, apsolutno nemam problem da povučem riječ.

    Krivo mi kad pljunem po nekom ko to ne zaslužuje.

    Iskreno, nevjerovatno mi je drago što sam pogriješio jer to znači da je IRF dobio na kvalitetu, a to je mnogo važnije od mog istrčavanja.

    Moraću opreznije ubuduće, al me partitokratija toliko nervira a vijest o njegovom imenovanju mi je samo natrčala na volej.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Svakog normalnog samo to i zanima-da se sto bolji ljudi nadju na rukovodecim pozicijama.Dodatno ako sa vrha ne bude promovisan duh opste pljacke i otimacine i oni ispod ce znacajno manje dolaziti na ideju da kradu kao ovi prethodnici koji su potpuno svaki kompas izgubili.
    Doduse nije ni cudo kad nekoga direktno sa livade dovedes da vodi sisteme od nekoliko stotina uposlenih.
    Uvjeren sam da nije moguce da bude gore od onoga sto smo imali jer su ljidi bili potpuno otkacili pa su i moji kriterijumi znacajno blagi prema novim vladarima-samo manje da kradu brate i drugo ih nista ne pitam.
    Mozda poneko hapsenje ne bi bilo lose i to je to.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. #3266
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakva je to DPS propaganda najnižeg nivoa, kad moraju da se hvataju za pojedinačne Srbe da bi dokazivali kako im je dobro bilo pod dosadašnjom vlašću.

    Koliko su bili građani drugog reda je tek očigledno iz tog patetičnog spina i iz činjenice da nikad nisu uspjeli da proizvedu nikakvu statistiku koja bi ih predstavila kao ravnopravne.
    znaci vidim evo nicu ko pecurke ti gradjani drugog reda sa po 10 stanova i po pola miliona na racunu (prikazanih), proizveli su oni statistiku za sebe izgleda veoma dobru a sad se uhljebili da nas jos vise zaduze
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #3267
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Imaš li možda saznanje da bilo ko od njih ne može da dokaže porijeklo svoje imovine? I misliš li da ovi bivši funkcioneri mogu da dokažu porijeklo svoje imovine?
    imas li ti saznanje da bivsi funkcioneri ne mogu da dokazu porjeklo svoje imovine ili mozda imas da Vuksic moze?? da ga nije mozda Skaljarski klan castio neki stan.
    ocemo li praviti zakon o porjeklu imeovine samo za DPSovce ili i za razne Carevice, Vuksice, i ostale milionere drugog reda .
    evo Carevic sve radi nelegalno i niko mu nista ne moze, evo se Mans opuci ali dzabe
    Last edited by lepetanac; 13-01-21 at 23:20.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #3268
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    lepetancu da kazes da duva śever, on ce rec da pada kisa. Vazda kontras.
    Pa kad nije sjever nego sjeveroistok i zato je ovako hladan 🤣, ali za neke odje je košava

  23. #3269
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ajmo malo lične sukobe po strani, mogli bi o vladi CG i njihovim potezima
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #3270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Svakog normalnog samo to i zanima-da se sto bolji ljudi nadju na rukovodecim pozicijama.Dodatno ako sa vrha ne bude promovisan duh opste pljacke i otimacine i oni ispod ce znacajno manje dolaziti na ideju da kradu kao ovi prethodnici koji su potpuno svaki kompas izgubili.
    Doduse nije ni cudo kad nekoga direktno sa livade dovedes da vodi sisteme od nekoliko stotina uposlenih.
    Uvjeren sam da nije moguce da bude gore od onoga sto smo imali jer su ljidi bili potpuno otkacili pa su i moji kriterijumi znacajno blagi prema novim vladarima-samo manje da kradu brate i drugo ih nista ne pitam.
    Mozda poneko hapsenje ne bi bilo lose i to je to.
    I pokvaren sat je tačan dvaput dnevno. Ćorava koka i zrno, te fore.

    Ja ovih dana obično čujem kontra primjere. Tipa, bivši načelnik jedne organizacione jedinice jedne važne ustanove, a koji je bivši ne jer je pošten, jer je Srbin, jer je opozicionar, nego zato što je govedo koje je imalo sukob sa bukvalno svakim podređenim. Nestručan, nesnošljiv i samoljubiv čovjek - bukvalno ucjenjuje novo rukovodstvo podrškom Vladi da ga vrate na to mjesto, sa neskrivenim "jeba*u im mater", misleći na ex-podređene. Čime ucjenjuje podršku Vladi, ne bih u javnost - ali priča da se naježiš.

    Da ne bude da sam nekakav DPS shill - ovaj trenutni guverner CBCG, Žugić, e to je npr čovjek istog kova i nafake. Samo, njegovoj smjeni bi se aplaudiralo istim intenzitetom kao i postavljanju ovoga gore.

    Drugi primjer koji čuh je za individuu koja je uhljeb iz kataloga. Učinak nula, stručnost nula, fakultet koji ne možeš da izgovoriš, bez ikakvog pregalaštva za misijom institucije, nego samo "ima li mene đe tu". Još osoba ženskog pola, pa to vuče i druge neformalne povlastice, tipa niko je i nije cimao mnogo, muške kolege treba da povuku većinu terenskog rada, da je ne diramo vikendom, uveče i sl. I sad čuh da se u toj organizacionoj jedinici kao priča da može bit da ona bude novi rukovodilac. Ne čak ni zbog svog opozicionarstva, jer se ta ne izjašnjava ni kakvo je vrijeme napolju, u starom namazanom maniru naših jegulja koje plivaju u slatkoj i slanoj vodi - samo zbog nekakve porodične veze sa istaknutim članom nove vlasti. A takvim rešenjem bi bio skrajnut perspektivan i stručan rukovodilac. Ali šta'š "dosta ste i vi jahali".

    Nije problem priča "DPS = lopov" kolko je problem "Opozicija = dobar". U velikom broju slučajeva, taj koji je obilježen kao "DPS kadar" (često bez ikakvog osnova, sem što je napredovao tokom zadnjih 30 godina) je trista puta kvalitetnije rešenje.

    Ali zaludu. Spržena zemlja...da se može od sudova, ne bi ni čistačica ostala, daj malo nama da se igramo. Pa što ima veze, naučiće i taj novi posao, nije to hirurgija, nego administracija, sve u skladu sa izvrnutim načelom "pravednosti"...za šta je i crtan novi zakon o državnim službenicima.

    Najgore od svega je što nije pronađen način da se institucije očiste od stvarnih neradnika i neznalica, a što je prijeko potrebno. Njima niko ništa ne može. Ali odozdo su takvi teg oko noge administraciji, odozgo se dovode s koca i konopca - ne postoji scenario đe to može na dobro da izađe.

  25. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  26. #3271
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Prvo sto moraju da urade je da prekinu finansiranje partija preko nase grbace, znaci em partija uzima pare, em u skupstinu klepaju, em po ministarstvima itd itd sve preko para naroda, dokle vise. Partije su maltene privatno vlasnistvo, sta ima da im drzava placa, nidje u svijet nema da se tako radi.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #3272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Po onom što sam ja čuo, general Pešić ne bi komandovao ni stadom ovaca, da nije Dušanke Jeknić, djevojački Pešić.

    To je onda vjerovatno i razlog što hoće da gs maknu, a Milo ga ne da.
    Dusanka i on dodju taman ka ti i ona...

    Pusti borbu...neJ se tamo ofajdit sa istinom.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  28. #3273
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    ... да ли је и ВЦГ подијељена по дубини?
    Pridruzujem se pitanju

  29. #3274
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Ostaje oprobani metod "teren te (ne)prepoznaje".
    Budite relaksirani.

  30. #3275
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Ostaje oprobani metod "teren te (ne)prepoznaje".
    Ih dje li se ona na teren isprobala hahahahah id marfija pa na dalje

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Page 131 of 1249 FirstFirst ... 31811211271281291301311321331341351411812316311131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •