Page 480 of 1249 FirstFirst ... 380430470476477478479480481482483484490530580980 ... LastLast
Results 11,976 to 12,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11976
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Nema besplatnog rucka ili mozda ima jedan specijalitet kuce Krivokapic - svjeza debela zaba krastaca sa dva lovorova lista za naseg Dritana
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #11977
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    https://borba.me/krivokapic-bjezi-od...de-djilasovci/

    Vučić u totalnom nokdaunu hahaha

  3. #11978
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Već prepoznat kao čovjek kom je milije parče kamena iz njegovih Cuca od čitave Šumadije!!!


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  4. #11979
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Irinej Bulovic nije bio patrijarh jer mu to ne odgovara niti zeli da izadje iz senke u kojoj se nalazi sve ove godine i iz koje vuce konce, postavlja,razresava i sta sve ne...

    Najveci dokaz da je Zdravkov potez bio odlican je taj sto su ga napali svi...
    Smešne priče da neki sveštenik ne želi postati patrijarh.
    Koga je to Bulović uspeo smeniti na nekom višem nivou?
    Pa Gojka Perovića smenjuje već par godina na Vidovdan.org.
    Joanikije ne bi ni bio Mitropolit da se Bulović pita. On je imao nekog svog kandidata.

    Slabo mu šta polazi za rukom, s obzirom da "vuče sve konce" kako tvrdiš.

  5. #11980
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/543505

    Veći broj funkcionera i članova BS-a pristupio URI: Želimo da zajedno gradimo građansku Crnu Goru



    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  7. #11981
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Za Joanikijevog nasljednika na čelu budimljansko-nikšićke eparhije su kandidovana trojica episkopa što je bilo veliko iznenađenje.

    U toku dana je više izvora saopštilo “Vijestima” da se očekuje da na tu poziciju bude izabran episkop južnoamerički Kirilo.

    Kada je izbor došao na dnevni red, Joanikije je predložio Kirila, a Fotije je predložio vikarnog episkopa Stefana (Šarića) na to mjesto.

    Episkop Stefan važi za vladiku bliskog vladajućoj partiji u Srbiji i za njega se vezuje niz afera.

    Tada je, iznenada, mitropolit dabrobosanski Hrizostom predložio Metodija kao trećeg kandidata.

    Episkop Stefan je u prvom krugu glasanja imao najviše glasova, dok je najmanje imao Kirilo.

    Grupa episkopa oko patrijarha Porfirija je ustala da čestita Stefanu, ali je, kako otkriva izvor “Vijesti”, episkop dizeldorfski Grigorije insistirao da se glasa i drugi krug između Stefana i Metodija i novi episkop budimljansko-nikšićki je imao dva glasa više.

    Spasio izgleda Grigorije stvar

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #11982
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Za Joanikijevog nasljednika na čelu budimljansko-nikšićke eparhije su kandidovana trojica episkopa što je bilo veliko iznenađenje.

    U toku dana je više izvora saopštilo “Vijestima” da se očekuje da na tu poziciju bude izabran episkop južnoamerički Kirilo.

    Kada je izbor došao na dnevni red, Joanikije je predložio Kirila, a Fotije je predložio vikarnog episkopa Stefana (Šarića) na to mjesto.

    Episkop Stefan važi za vladiku bliskog vladajućoj partiji u Srbiji i za njega se vezuje niz afera.

    Tada je, iznenada, mitropolit dabrobosanski Hrizostom predložio Metodija kao trećeg kandidata.

    Episkop Stefan je u prvom krugu glasanja imao najviše glasova, dok je najmanje imao Kirilo.

    Grupa episkopa oko patrijarha Porfirija je ustala da čestita Stefanu, ali je, kako otkriva izvor “Vijesti”, episkop dizeldorfski Grigorije insistirao da se glasa i drugi krug između Stefana i Metodija i novi episkop budimljansko-nikšićki je imao dva glasa više.

    Spasio izgleda Grigorije stvar

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jel stvarno realno da na temu o vladi pričate o crkvi i patrijarhu, ja mislim da vam je tu odgovor kakva je vlada.
    U sta je ovaj premijer pretvorio vladu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  10. #11983
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel stvarno realno da na temu o vladi pričate o crkvi i patrijarhu, ja mislim da vam je tu odgovor kakva je vlada.
    U sta je ovaj premijer pretvorio vladu.
    Po osnovu dedukcije moze se doci do zakljucka da ako se za prosle vlade pricalo koliko kradu i da su lopovske onda je i tu odgovor kakve su vlade bile...

  11. #11984
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel stvarno realno da na temu o vladi pričate o crkvi i patrijarhu, ja mislim da vam je tu odgovor kakva je vlada.
    U sta je ovaj premijer pretvorio vladu.
    A dobro, akuelna je stvar bila.

    Vjeruj mi teže bi se izvadili iz govana, a pitanje je da li bi uopšte, da su postavili neke Vučićeve portparole na čelo crkve u CG.

    Ovako..poen za premijera, Manda i Pipun na konopcima. To je svakako zdravo za Crnu Goru.

    Idemo dalje....

    Postavlja se pitanje broji li vlada posljednje dane.

    Ako je DF sad sruši biće jasno zašto je ruši i nadam se njihovom gašenju, jer ako i SNP ostavi DF, a navodno je već puklo skroz počev od Berana, DF ide na zasluženih 10-15%

    DPS nek ne prebači 30% i ljepota.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #11985
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    https://www.vijesti.me/v/543505

    Veći broj funkcionera i članova BS-a pristupio URI: Želimo da zajedno gradimo građansku Crnu Goru



    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    Nije se URA sa ovim pojačala ništa nešto posebno, u smislu kadrova.

    Poenta je da su očigledno zaključili da zbog stava Demokrata da prihvataju prelete više Demokrate rastu na račun DPSa, nego CnB platforma.

    Imajući u vidu da DPS glasače u dijelu od makar 40% čine manjine, ovo je jaka simbolička poruka.

    Evo viđećemo oće li biti rezultata.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #11986
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Možete li se preselit na temu o crkvi?
    Što je ovo evo 2 dana ne može se ništa pročitat. Tema je Vlada Crne Gore a diskutuje se o crkvi ni da svi idete u crkvu neđeljom pa prosti jadi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #11987
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Možete li se preselit na temu o crkvi?
    Što je ovo evo 2 dana ne može se ništa pročitat. Tema je Vlada Crne Gore a diskutuje se o crkvi ni da svi idete u crkvu neđeljom pa prosti jadi.
    Zicer vecih vjernika a praznih crkvi )))) no idemo dalje haha

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  15. #11988
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Bravo Dačo, nemoj time da nas smaraš.
    Nama je važno da izabran naš mitropolit u skladu sa našim očekivanjima. Naravno, drago nam je i da spletkaroš Irinej nije više član Svetog Sinoda.
    Meni, lično, je drago i kada strukture poput DPSDP-a i DF-a dožive poraze. Priznaćeš, ovaj put se to desilo.
    Drago je i meni da ste dobili Mitropolita kojeg ste želeli.
    Ne znam ko bi vas istrpio da vam je izabran neko drugi.

    Da je izabran neko drugi, pakao bi bio jer vam Vučić bira Mitropolita.

    Sad kad je izabran Joanikije, umesto da priznate da vam niko nije ni imao nameru izabrati mitropolita kojeg nećete, vi pakao radite od veličanja Zdravka Krivokapića i njegove navodne pobede.
    Zdravko sve ugasio.
    Vučić, Manda, Pipun i Dača na aparatima...

    Nije ovo nikakav poraz DF-a, a još manje pobeda premijera CG.

    Cela ova priča oko izbora Mitropolita je od strane vlade CG potpuno neprimereno uvučena u politički kontekst.
    Ajd želja vjernog naroda..to je ok.
    Ali izbor mitropolita je povezan sa potpisivanjem temeljnog sporazuma, što je zaista ličilo na ucenu.
    Dritan se ispravio pre par dana, pa je rekao da su to dve odvojene stvari, ali sam je prethodno izjavio da treba prvo da se izabere mitropolit, pa tek onda da se potpisuje sporazum.
    Vrlo neprimereno.

    I ti zahtevi koji se provlače da mitroplit pregovara sa vladom, a ne patrijarh.
    Takodje nekulturno.

    To je kao da crkva izrazi želju da Leposavić ostane ministar i da s njim pregovara o sporazumu i potpiše isti.

    Ono što se meni čini, a nadam se da grešim je da iza odugovlačenja potpisivanja sporazuma stoje neki drugi razlozi i pritisak nekih krugova u vladi i oko vlade. Možda čak i strani faktor.

    Iz DF-a su tu nešto nanjušili i zato su još u aprilu krenuli sa pritiskom da se sporazum potpiše.
    Tek sad će da nastave sa pritiskom, jer eto izabran je mitropolit po želji. Šta je sad problem?
    I ne samo DF, nego će i novoizabrani Mitropolit tražiti da Zdravko ispuni obećanje.

    Tako da...polako sa proglašavanjem pobednikavi poraženih.

  16. #11989
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by outline View Post
    vazda mi je splačinasto bilo to - uzdržan. glasaj i ćao. DF i SNP očigledno rade protiv vlade, to je svima jasno. Raško veli u korist građana radimo. potpisujem da niko predlog zakona nije pročitao. ili jesu pa ne znaju šta sa sobom povlači ovo upozorenje banaka ili namjerno rade sve

    Тapatalk
    Splačinasto ti je biti uzdržan, ali ti je ok godinama biti apstinent
    Forever young, i want to be forever young

  17. #11990
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Aih banke žive samo od kredita, centa pored toga nemaju. Dobra priča.
    Ovdje su svi kukali na kamate za 1. moratorijum, šta bi sad ?
    Imaju i banke i druge izvore prihoda, poput održavanja računa i kartica, ner evo svaki skoro gradjanin i svaka firma moraju imati račun, onda naknada za uplatu na žiro-račune itd, cak bih rekao i da im je to prioritet u odnosu na kredite čiju dobit kroz 10-20-30 dobrim dijelom pojede inflacija, neka me @hercules ispravi ako grijesim.
    Svakkako sam za to da se bankama dozvoli naplaćivanje kamate tokom moritorijuma.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #11991
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    pa jes. jer oni primaju iljadu ipo mjesečno do dvije i uzdržani su. razloga da se bude apstinent je bilo mnogo. do ovih izbora normalnih opcija je baš malo bilo. čak i Demokrate 2016, godine nisu bili tako organizovani kao ljetos. u avgustu si imao CnB i Demokrate kao potpuno legitimne izbore

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #11992
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Imaju i banke i druge izvore prihoda, poput održavanja računa i kartica, ner evo svaki skoro gradjanin i svaka firma moraju imati račun, onda naknada za uplatu na žiro-račune itd, cak bih rekao i da im je to prioritet u odnosu na kredite čiju dobit kroz 10-20-30 dobrim dijelom pojede inflacija, neka me @hercules ispravi ako grijesim.
    Svakkako sam za to da se bankama dozvoli naplaćivanje kamate tokom moritorijuma.
    Ako ovaj zakon o moratorijumu prođe Raško Konjević nije ništa učinio ako sledeće ne predloži da kvadrat stana u novogradnji ne bude preko, recimo, 700 eura. Vidi se koliko građevinske firme zarađuju, a ovako bi se većem dijelu stanovništva olakšalo da dođu do stana... i tako ta priča kao za banke.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  22. #11993
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako ovaj zakon o moratorijumu prođe Raško Konjević nije ništa učinio ako sledeće ne predloži da kvadrat stana u novogradnji ne bude preko, recimo, 700 eura. Vidi se koliko građevinske firme zarađuju, a ovako bi se većem dijelu stanovništva olakšalo da dođu do stana... i tako ta priča kao za banke.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ahahahahahha, ne bi smio tako nesto.
    U gradjevinsku se ne dira.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  23. #11994
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa jes. jer oni primaju iljadu ipo mjesečno do dvije i uzdržani su. razloga da se bude apstinent je bilo mnogo. do ovih izbora normalnih opcija je baš malo bilo. čak i Demokrate 2016, godine nisu bili tako organizovani kao ljetos. u avgustu si imao CnB i Demokrate kao potpuno legitimne izbore

    Тapatalk
    Uvjek si, ali uvjek za izbore si imao neku normalnu, gradjansku opciju u tom trenutku, sad je li imala veliku podršku ili ne je druga stvar.
    I ne vidim razliku u tome što su oni plaćeni toliko koliko jesu, a uzdržani su i izmedju apstinenata, ni jedni ni drugi ne vide opciju koja im je prijemčiva i uzdržani su, totalno nebitno jesu li plaćeni za to i jedni i drugi.
    Zato kažem, meni je licemjerno podržavati apstinenciju, a kritikovati uzdržanost.


    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako ovaj zakon o moratorijumu prođe Raško Konjević nije ništa učinio ako sledeće ne predloži da kvadrat stana u novogradnji ne bude preko, recimo, 700 eura. Vidi se koliko građevinske firme zarađuju, a ovako bi se većem dijelu stanovništva olakšalo da dođu do stana... i tako ta priča kao za banke.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ja pričam o drugoj verziji zakona dje bi se za tih 6 mjeseci naplaćivala kamata, nemam ja nikakvih kredita tako da me taj zakon ni na koji način ne bi direktno pogodio, ali mislim da u ovakvoj situaciji treba pomoći stanovništvo na taj način.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #11995
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Uvjek si, ali uvjek za izbore si imao neku normalnu, gradjansku opciju u tom trenutku, sad je li imala veliku podršku ili ne je druga stvar.
    I ne vidim razliku u tome što su oni plaćeni toliko koliko jesu, a uzdržani su i izmedju apstinenata, ni jedni ni drugi ne vide opciju koja im je prijemčiva i uzdržani su, totalno nebitno jesu li plaćeni za to i jedni i drugi.
    Zato kažem, meni je licemjerno podržavati apstinenciju, a kritikovati uzdržanost.




    Ja pričam o drugoj verziji zakona dje bi se za tih 6 mjeseci naplaćivala kamata, nemam ja nikakvih kredita tako da me taj zakon ni na koji način ne bi direktno pogodio, ali mislim da u ovakvoj situaciji treba pomoći stanovništvo na taj način.
    Ta druga opcija je već relativno lako dostupna. Ja pišem o ovom rješenju koje je predložio Raško Konjević.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  25. #11996
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Mandić dan prije Krivokapića bio na sastanku sa Porfirijem

    Demokratski front je uredno obavještavao javnost o svojim susretima sa vrhom SPC, a sada je tu informaciju otkrio istoričar Aleksandar Raković blizak Demokratskom frontu, vlastima u Srbiji i dijelu vrha Srpske pravoslavne crkve
    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/543557/rakovic

  26. #11997
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    E zamisli kad ta nista roba pokusava da revitalizuje stetu koju su pokusali da naprave df ovci
    Mandic je vise u beograd no odje,svaku drugu noc sjedi u majestic a poslednji put,uoci sabora 2-3 dana, u drustvu velikog dps vojnika milana radovica. atmosfera vise no srdacna, grljenje ljubljenje i ko zna koje teme
    I onda mi neko kaze da je df vatreni borac protiv dps

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  27. #11998
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne znam da li je Zdravko poremetio planove DF-a i DPSDP-a, ali je više nego očito da ih veoma nervira kad se to pomene i na tome istrajava. Stoga, bravo Zdravinjo.

  28. #11999
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Kako da ne bude dobro kad vidiš da se DPSDP, DF i SNS nerviraju zajedno. Zar postoji vjerodostojniji pokazatelj na kugli zemaljskoj?

  29. #12000
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Uvjek si, ali uvjek za izbore si imao neku normalnu, gradjansku opciju u tom trenutku, sad je li imala veliku podršku ili ne je druga stvar.
    I ne vidim razliku u tome što su oni plaćeni toliko koliko jesu, a uzdržani su i izmedju apstinenata, ni jedni ni drugi ne vide opciju koja im je prijemčiva i uzdržani su, totalno nebitno jesu li plaćeni za to i jedni i drugi.
    Zato kažem, meni je licemjerno podržavati apstinenciju, a kritikovati uzdržanost.
    PzP na prvim izborima u nezavisnoj državi je bila normalna opcija, ta priča će uvijek imati moj glas. šteta što je posle Medo odlučio da to uništi. ljudi koji su iznijeli tu kampanju su sad mahom van CG, i imaju uspješne karijere. Lekić je bio okej opcija, ali ne mogu glasati za nekoga koga podržavaju činespla poput Mandića, Pipuna i ekipa pa sve da mi je iz kuće. Pozitivnu ne računam u ovu priču jer sastav te partije je bio takav da se samo čekalo ono što se desilo januara 2016. godine. na izborima 2020. godine, si imao opcija kao nikad. CnB kao top priču, Demokrate sa kampanjom koja je možda čudna bila (one promotivne reklame kojima smo se sprdali na forumu) ali ljudi znaju kakvo pleme ođe živi. lista sa profom koju je podržala Crkva. recimo ja znam ljude koji su glasali za njih, samo i isključivo zbog Crkve, a očima ne mogu viđeti DF. da vidimo kandidate na predsjedničkim izborima. ali ako bude neko iz DPS i Carević, stvarno nema potrebe da izlazim. da biram između dva ista. jedni ogrnuti zastavom CG, a Bato pod plaštom trobojke ima milione koje je zaradio uz pomoć DPSa. volio bih tu nekog kandidata kojeg će podržati Krivokapić, Bečić i Dritan. ukoliko bude tako, taj neko će imati moj glas
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 480 of 1249 FirstFirst ... 380430470476477478479480481482483484490530580980 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 22 users browsing this thread. (0 members and 22 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •