Page 468 of 1249 FirstFirst ... 368418458464465466467468469470471472478518568968 ... LastLast
Results 11,676 to 11,700 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11676
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Zao mi je sto u tom DF neki iz pozadine, koji imaju kvaliteta..ljudskih ..prije svega..ne mogu da dodju do izrazaja zbog ovih placenika Beograda.

  2. #11677
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zao mi je sto u tom DF neki iz pozadine, koji imaju kvaliteta..ljudskih ..prije svega..ne mogu da dodju do izrazaja zbog ovih placenika Beograda.
    Ti sa prije svega ljudskim kvalitetima su tamo svojom voljom, tako da je diskutabilna i tvoja zalost i njihovi kvaliteti, prije svega ljudski

  3. #11678
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zao mi je sto u tom DF neki iz pozadine, koji imaju kvaliteta..ljudskih ..prije svega..ne mogu da dodju do izrazaja zbog ovih placenika Beograda.
    Problem našeg mentaliteta generalano, a važi za sve pore društva, jeste činjenica, da su ljudi ovdje dragovoljno podredili svoje kvalitete gorima u hijerarhiji. Obrazovani ljudi su povijali kičme 30 godina DPS hijenama, a zauzvrat se i kao šiparice nudili za usluge. Isto važi i za DF i bukvalno sve partije, ustanove, firme... Ne postoji narod koji toliko snishodljivo služi autoritetima kao srpski i crnogorski...

  4. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #11679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ka sto si bio protiv partijskog zaposljavanja pa kad krenuse ovi tvoje magacionere i otpravnike vozova da stavljaju u upravne odbore, tako ces i za lopinjanje promijenit mislijenje...

    Neka ih do kraja mandata !


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja protiv partijskog zaposljavanja i onda i sad. Ti za lopove i tada i sada.

  6. #11680
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Ne pamtim da je neko svojim istupom osnazio neku partiju kao sto je Knezevic DPS danas. Ne znam kako, ne njegove pristalice, vec simpaziteri DF gledaju na ovu sprdnju danas ali bukvalno im je cilj da ekonomski iznuruju zemlju ne bi li Krivokapicevu Vladu prikazali nesposobnom dok im je ta ista Vlada dala sve pozicije u najznacajnijim sektorima gdje mogu da materalizuju svoju podrsku. Dok se igraju igre prijestolja budzet gradjana i drzave trpi i to debelo. Ako Krivokapicu i Abazovicu nije jasno da ovi ljudi nece stati dok im neko ne kaze dosta onda i ne treba da se bave javnim poslom. Stisnite petlju i kazite dosta pa nek obaraju Vladu nema CG vise resursa da priusti sebi ovolike sprdnje.



  7. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  8. #11681
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Problem našeg mentaliteta generalano, a važi za sve pore društva, jeste činjenica, da su ljudi ovdje dragovoljno podredili svoje kvalitete gorima u hijerarhiji. Obrazovani ljudi su povijali kičme 30 godina DPS hijenama, a zauzvrat se i kao šiparice nudili za usluge. Isto važi i za DF i bukvalno sve partije, ustanove, firme... Ne postoji narod koji toliko snishodljivo služi autoritetima kao srpski i crnogorski...
    Mislim da je ovo prava istina. Mnogi od njih imaju neke privilegije..poslovne prostore..lokale..i zbog toga su sluge gorima od sebe.

  9. #11682
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ne pamtim da je neko svojim istupom osnazio neku partiju kao sto je Knezevic DPS danas. Ne znam kako, ne njegove pristalice, vec simpaziteri DF gledaju na ovu sprdnju danas ali bukvalno im je cilj da ekonomski iznuruju zemlju ne bi li Krivokapicevu Vladu prikazali nesposobnom dok im je ta ista Vlada dala sve pozicije u najznacajnijim sektorima gdje mogu da materalizuju svoju podrsku. Dok se igraju igre prijestolja budzet gradjana i drzave trpi i to debelo. Ako Krivokapicu i Abazovicu nije jasno da ovi ljudi nece stati dok im neko ne kaze dosta onda i ne treba da se bave javnim poslom. Stisnite petlju i kazite dosta pa nek obaraju Vladu nema CG vise resursa da priusti sebi ovolike sprdnje.


    Ti bi volio da DPS se snazi..ali da ti odam tajnu jednu. DPS nikad vise

  10. #11683
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ti bi volio da DPS se snazi..ali da ti odam tajnu jednu. DPS nikad vise

  11. #11684
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,777
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    Rodion dosta puta brani profa i vladu ali džaba kad vas forum izgleda smatra da je za DPS Rodione ne zamjer što, no primijetih da i kad braniš premijera, nekako svi skoče da se ne nadaš oko vraćanja DPSa na vlast
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #11685
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Na kraju ce kao i Medo uz svu buku koju prave podrzati ono sto Krivokapic trazi.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  13. #11686
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Rodion dosta puta brani profa i vladu ali džaba kad vas forum izgleda smatra da je za DPS Rodione ne zamjer što, no primijetih da i kad braniš premijera, nekako svi skoče da se ne nadaš oko vraćanja DPSa na vlast
    Iz nekog razloga ja vjerujem u njegovu iskrenost da se izgradi Crna Gora po mjeri svakog njenog gradjanina, kao sto sam vjerovao da je to i bila zelja Amfilohija pred smrt. Mozda se ne slazemo u nacinima, postupcima i idejama ali se namjere cine iskrene. Sad imas situaciju gdje si vezao covjeku ruke i svi udaraju po njemu a covjek realno nije mogao nista da uradi. Ako ko vjeruje u price o Djedu i njegov amanet, trenutno ga izdaju kao nikad dok je Zdravko Krivokapic u ulozi meksicke pinjate po kojoj udara ko stigne. Ima sjajnu ekipu mladih ljudi, hajde da im pruzimo sansu barem. Ima vremena da se uplovi i po dubini i sirini ali ale traze svoj plijen sada i odmah.

  14. The Following 4 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  15. #11687
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zao mi je sto u tom DF neki iz pozadine, koji imaju kvaliteta..ljudskih ..prije svega..ne mogu da dodju do izrazaja zbog ovih placenika Beograda.
    Potpuno se slažem. Ne znam kako ih trpi više onaj časni Peđa Bulatović. Kako više ne izađe iz te grupe i ne napravi stranku.

    Ahahahahah

    E crni mi, Pedolino Bulatović nem je poslanik po 68 put zaredom u skupštini.

    Kad odapne, mogli bi ga sahranit tamo neđe između vlasti i opozicije, pošto čas je jedno a čas drugo...evo već četvrta decenija

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #11688
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,777
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Iz nekog razloga ja vjerujem u njegovu iskrenost da se izgradi Crna Gora po mjeri svakog njenog gradjanina, kao sto sam vjerovao da je to i bila zelja Amfilohija pred smrt. Mozda se ne slazemo u nacinima, postupcima i idejama ali se namjere cine iskrene. Sad imas situaciju gdje si vezao covjeku ruke i svi udaraju po njemu a covjek realno nije mogao nista da uradi. Ako ko vjeruje u price o Djedu i njegov amanet, trenutno ga izdaju kao nikad dok je Zdravko Krivokapic u ulozi meksicke pinjate po kojoj udara ko stigne. Ima sjajnu ekipu mladih ljudi, hajde da im pruzimo sansu barem. Ima vremena da se uplovi i po dubini i sirini ali ale traze svoj plijen sada i odmah.
    tačno tako. profo je uz sve greške koje je imao do sad, prilično dobar. uz to, nije on političar ka ove splačine ođe. nije navikao da se valja u blatu kao oni. pred izbore u NK je jasno rekao da postoji stranka koju finansira druga država, odgovoran potez povukao u vezi ostavke ministra. sastavio je prilično dobru vladu. Spajić, Milatović, Srzentić, Sekulović i Stijović odlični za sada. ali ima taj problem što su plaćenici SNSa dio većine a najjača opoziciona stranka je ona koja nas je dovela do ovoga stanja (uz saradnju sa DFom). Parlament je užasan, sve nacionalisti i ljudi koji su na račun građana velike pare uzeli. normalni poslanici su par njih iz Demokrata i ljudi iz CnB. čini mi se da Ibrahimović iz BSa nema problem sa vladom i da bi rado bio dio nje

    ovo danas je bruka i sramota. ovako se ponašati prema Krivokapiću je dno. Pipun svakako obraza nema, ali ovo su neki novi standardi uličarskog ponašanja. i onda mi vele neki kako je obrazovan. još gore od toga je momenat đe niko ne osuđuje ovakvo ponašanje. nadam se samo da će nekako izdržati mandat, jer bolje ministre a ni premijera trenutno nemamo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #11689
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,098
    Thanks Thanks Given 
    3,915
    Thanks Thanks Received 
    3,192
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E da je Banjo pametniji pa da batali plate i gluposti nego od jednog ugovora da omete dva miliona ili zaboravi Limenku da vrati

    Budala.
    O ko je to nama naucio da cita...
    Dobro, za pocetak tradicionalno po jedna recenica u quote pa ce mozda nekada biti i vise.
    Uvijek je tesko u pocetku.
    A vremenom mozda i savladas cijeli tekst u Vijestima prije nego pocnes da pljujes po drugima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #11690
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Potpuno se slažem. Ne znam kako ih trpi više onaj časni Peđa Bulatović. Kako više ne izađe iz te grupe i ne napravi stranku.

    Ahahahahah

    E crni mi, Pedolino Bulatović nem je poslanik po 68 put zaredom u skupštini.

    Kad odapne, mogli bi ga sahranit tamo neđe između vlasti i opozicije, pošto čas je jedno a čas drugo...evo već četvrta decenija

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne govorim o Bulatovicu, Radunovicu i ekipi.. Vec o nekim drugim. Bulatovic i Radunovic su jedno vrijeme bili cesti gosti u mojoj kuci. Neki sa foruma koji me poznaju znaju i zasto.

    Bulatovic je najvece nista..moguce ubedljivo najgori covjek u skupstini. Dok ovaj drugi je takva lukavica i prevarant...

  20. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  21. #11691
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Fališ ministre orle


  22. #11692
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,379
    Thanks Thanks Given 
    2,811
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    4 ministarstva. Ima neke simbolike rekli bi neki.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #11693
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,098
    Thanks Thanks Given 
    3,915
    Thanks Thanks Received 
    3,192
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Sjecamo se vjerovatno svi scene kad su poslanici DF horski pjevali “Milo lopove”, a ovaj odgovorio “Bravo kreteni”.
    Nisam bio forumas tada, pa mi recite da li je tada bila povika na DF i ulicarsko ponasanje?Ili je nedje bilo OK posto se za Mila svakako misli da je lopov?
    Ili “cotaces na drugu nogu” i zalijetanje na poslanike DPS kad su im skinuli imunitet?
    Ili je nedje to bilo u krajnjen OK jer nam je DPS gadan.
    E pa sada Pipun gazi po Krivokapicu i lz vrlo pragmaticnih razloga. Uzima im kao premijer glasove, a dosao je na to mjesto sa njihove liste. I sada su DF ulicari, jer gaze Krivoga koji nam je OK.
    A ovo je isti onaj DF samo je ranije gazio po nasem meraku mrzni DPS, pa tada nisu bili toliki ulicari.
    Ko je htio da vidi, mogao je i tada da ukaci o cemu se radi.
    Da se vratimo na skolski nivo. DF su siledzije iz dvorista koje su maltretirale nekog meni mrznog i simaticni su. A kad pocnu da maltretiraju mene ili mog druga onda su ulicari.
    100-ti put “zlocin je kad oni zapale nase selo...”
    Evo vidim pojavljuje se “zdravo tkivo” u DF taman koje ne moze doci do izrazaja jer eto sefovi im su im namjestili kombinacije preko DF pa da ne propadne. So DPS story.
    Kad smo kod kombinacija i para, glavari DF su 21. maj i praznike uglavnom provodili “radno” u BGH2O. Spavali u stanovima koje imaju tamo, casceni od Vucica (ja bi pazio sto pricam u takav stan, a i koga kikim, ali ajde sad). Cehovi po restoranima za rucak 1000+€, pije sa Sassicaia i slicne posalice od 400+€ boca u kafani.
    E da, zaboravih, oni obezbjedjuju vecinu Krivokapicu, cini mi se...
    Pa ili trpi ponizenja ili rasturi pa na izbore.
    Ili budi macka pametna pa odigraj tako da DF rasturi.
    Mislim da ce se od svega trpjeti ponizenja.
    To je bar lako kao vjernik “moja zrtva” i taj rad...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #11694
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default


  25. #11695
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,777
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    uđoh na fb i eno aktivisti DFa izgoreli potpuno to mi jes milo viđet vazda

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #11696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    O ko je to nama naucio da cita...
    Dobro, za pocetak tradicionalno po jedna recenica u quote pa ce mozda nekada biti i vise.
    Uvijek je tesko u pocetku.
    A vremenom mozda i savladas cijeli tekst u Vijestima prije nego pocnes da pljujes po drugima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Citao sam juce predlog i zakleo bih se da je pisalo da odbori biraju direktore. Mozda sam nesto pogresno shvatio.

  28. #11697
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    uđoh na fb i eno aktivisti DFa izgoreli potpuno to mi jes milo viđet vazda

    Тapatalk
    Nije mi jasno je li covjek genije ili potpuna politicka naivcina. Ali je preveslao Vucica majstorski sa ovim.

  29. #11698
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,777
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije mi jasno je li covjek genije ili potpuna politicka naivcina. Ali je preveslao Vucica majstorski sa ovim.
    nešto između ali ja ga poštujem samo jer ove aktiviste DFa i DPSa do ludila dovodi. eno se svađaju tamo po fbu dođe brat u BG i ladno veli - a, nećemo noćas isto

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #11699
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,777
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    nema edita pa da dodam - a i za razliku od DFa, njega Vučić baš ne zanima

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #11700
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,617
    Thanks Thanks Given 
    410
    Thanks Thanks Received 
    286
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nešto između ali ja ga poštujem samo jer ove aktiviste DFa i DPSa do ludila dovodi. eno se svađaju tamo po fbu dođe brat u BG i ladno veli - a, nećemo noćas isto

    Тapatalk
    Kakav je ovo sah-mat od brata Krivog. Sjajno!

  32. The Following User Says Thank You to skostic For This Useful Post:


Page 468 of 1249 FirstFirst ... 368418458464465466467468469470471472478518568968 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •