Page 261 of 1249 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271311361761 ... LastLast
Results 6,501 to 6,525 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #6501
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Auh. Ajde da i ja skratim, jer ima tema oko ovoga


    Mrzi me da trazim emisiju u kojoj sef kancelarije MA u Becu govori drugu stvar, ali dobro. Nije da je to prva rata lizinga pa da nisu bili upozoreni. Odnosi se i na motore takodje. Ali ajde da ne ulazimo u tu pricu

    Da trebalo im je. Da ne ulazimonsad u to da AZK je mirisao cvijece od mislim 2012 godine, za misljenje im je trebalo 8 mjeseci. Da skocimo sa MA, trebala je dozvola i CKB/Podgoricka kao i da je isti AZK proglasio nezakonitim dogovoreno spajanje Sava/Lovcen osiguranje van CG. I dan danas nemaju dozvolu. Bice da AZK daje neobavezujuce misljenje.

    Da budem i ja naporan, ti si pomenuo reviziju. Revizija poslovanja i komparativna analiza nisu isto. Rezultat je bio isti kao i 2012 godine. Moze ako se uradi to i to, i ako drzava uspe toliko i toliko.

    Cim im treba 155 miliona mora da je neosnovano. Jako pametan potez koji DPS godinama koristi, ajmo uspemo pare, pa ako crkne nikom nista. Niko odgovoran niko nista. Hoces li mi dati jedno 250 000, treba mi za nesto da pokusam, ako propadnem, jbga. Ali ako uspije zaradices ozbiljne pare.

    Stecaj se moze pokrenuti iz dva razloga. Likvidacije firme ili restruktuiranja. Ovo je bila likvidacija firme. Koliko ce trajati, ostaje da se vidi.
    Analiza postoji 50 od 2010 od kako je ta firma u zestokim problemima i drzava sipa kao u rupu bez dna.
    Bolje da su jos koju napravili, malo ih ima prije 2020te

    Svaka je ista. Restruktuiranje firme, odbacivanje neisplativih linija, vodjenje racuna o troskovima i najznacajnija stavka svake.... DRZAVA TREBA DA USPE MILIONE.
    Tako smo mogli i Radoje Dakic da sacuvamo. I to onakav kakav je danas. Uspimo u njega milijardu, dovedimo strucnjake i inzinjere..... Svaka se firma moze sacuvati ako u nju uspes dovoljno novca.
    KAP, Zeljezara, rudnici..... Dje god hoces, ako ti je rjesenje da drzava sipa nepovratni novac dok ne stanes na noge. Cek, to smo vec radili prije 50 godina i nije se dobro pokazalo.

    I sta bi rjesenje te komisije. Tom logikom je onda DPS ugasio MA radi politicke stete protivnicima. Jer je DPS partijski postavljen covjek donio odluku da drzava ne moze da subvencionira MA. Tako da tom logikom adresa nije bojanic vec DPS. Otvaranje poglavlja 8. je cisto politicka odluka, da ne bi umro pregovaracki prices i da ne bude da su hrvati nesposobni u upravljanju unijom na 6 mjeseci. Nista vise

    MA je slovima i brojevima imao para za 3 dana operacija. Bukvalno. Njihovo saopstenje. Ne znam kako bi docekali 2022, ali dobro

    Populisticka budalastina koja se odnosila na koliko kosta otvaranje firme. Ako pogledas temu o MA licnog sam stava da je trebalo 50 ili 60 miliona, oni sad tvrde manje. Ok, ja je ne bih ni otvarao. Taksi sluzba do BG i nista vise. I ova ce da bude takva.

    EU prevoznici nisu do sad trpali pare u svoje. Imaju pravo jednom. To sto se ponekad udruze vise prevozinka u nekakvu grupu je zakonsko izigravanje pravila, ali dobro. Samo govori da je birokratija svudje ista. Mi u nas sipamo od 2010, tako da nije isto. Imali smo pravo jednom, a mi to radimo svake godine.

    Ok ovo sam lupio, jer me ne interesuje. Dugovali su za plate samo 18 miliona i to za 11 mjeseci. Od 2016. Cetiri pume godine. Postavlja se pitanje visine plata tih ljudi, zasto ih je preko 400 ako firma ne moze da skrpi 4 dana da posluje, da duguje aerodromima (koji su inace nezakonito pomogli sa nekoliko miliona bez znanja gradjana), kontroli leta, dobavljacima i kreditorima. Koliko bjese ukupno, kad se sve sabere... 90 miliona mislim. Bas firma koja uliva povjerenje za ulaganje. Ah da, nacionalni brend i nije ulaganje u propalu firmu nego u drzavu. Marketinski brend.... Za 200 000 se moze napraviti mnogo bolja marketinska kampanja od nekakvih aviona. A za to ulazemo 0 eura.


    Ni ja. Baratanje polutacnim informacijama da bi nesto kao dokazao.... Nemam bas zivaca za to

    Mh, nisam ni ja toliki sadista da terorišem ovaj narod ovuda, bar ne preko mjere

    A, uz to, nisam ni nekorektan igrač, bar uglavnom, pa gledam u loptu a igrača ne diram.
    Baš zato sam pustio to za Beč, o zatvaranju kacelarije i obustavi letova zbog duga za lizing, da prođe bez komentara.
    Jer vjeruj mi, ne bi umio drugačije reć, no da je taj ko je to izjavio, na televiziju, ulicu ili u kafanu, ili malouman, ili je debelo pao neđe na glavu taman pred sami intervju.
    A onaj ko to neđe koristi kao argument, ili nije uključio mozak, ili mu je neđe otperjao za ovim piplicama što su počele mitarenje garderobe na ove lijepe dane

    Aman, Montenegro je poslednji let za Beč imao u srijedu, 23.12., čini mi se u pet do osam ujutro tamo, i nešto prije podneva nazad, i nikad ih nije obustavio. Odnosno, jeste, dan poslije je sve letove obustavio.
    Što se zatvaranja kancelarije tiče, zaboga miloga, kakve to veze ima sa zemljenjem aviona- ako te strah da ti neđe ne zaključaju avione, ti tamo ne letiš, ili letiš sa skrštenim palčevima. U svakom slučaju, zatvorena kacelarija ti tu ništa pomoć neće. Bez ako imaš kakvu finu đevojku tamo, pa te strah da ti nju ne prizemlje
    Ili katastrofalan dil sa Austrian Airlines-om, sa kojim dijeliš liniju.

    Što se tiče priče oko EK, i obustave pregovora ako im se pomogne finansijski, tj, ključnog razloga što je vlada učinjela što je učinjela, eto, jedino mogu još dodat kuriozitet, koji opet svi preskaču- država je i prošle godine pomogla MA sa 10 miliona, pa je opet otključala poslavlje 8.
    Ako misliš da Evropa tako otvara ta poglavlja, i to, ja nemam što dodat. Možda jedino da onda mnim da smo mi ipak univerzalna velesila

    Za kraj, čisto da se zna- niti sam đe branio prethodno upravljanje kompanijom, niti bi to krčmljenje bilo moguće branit.
    Isto ko što nije moguće branit sadašnju vladu, što nije donijela racionalnu EKONOMSKU odluku, no je ispucala jednu čistu POLITIČKU, bez sagledavanja moguće štete i nekog zdravog razuma.

    I, pls, izjava o sredstvima za tri dana, zbog kojih se mora obustavit letenje, je data dn nakon čuvene konferencije, kad je poreska izašla sa blokadom računa, počistila s njega 3.2 miliona i ostavila ih da duvaju u diple, bilo bi korektno da i to primijetiš.
    A njima je bilo korektno da razmisle da, bar i mali dio tih para, iz trezora, namijene nekom programu za zaposlene tamo, koje, koliko ih razumijem, samo tako žele da sačuvaju.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. #6502
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Samo jaši, svi smo naši...

    Sent using Tapatalk

    ovaj momak ne bi mogao biti upravnik zgrade a ne direktor uprave za nekretnine. to je taj sistem DPSa, koji je usavršio SNS a kopira ga DF
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #6503
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zar ti prvi ne prozivaš Zdravka i co, da su licemjeri... Isto tako su licemjeri ovi koji sad imaju problem sa vanrednim stanjem, a dok je dps vladao nijesu imali...

    Meni je mnogo veće kršenje prava i sloboda kad se zabrani kretanje, no što će vojska da dijeli maske i da edukuje građane na punktovima...

    Sent using Tapatalk
    Ko kaze da nisu licemjeri i ti sto im prije nije smetalo a sad im smeta, ja to nisam rekao. Isti taj je trebao i prije da se buni ako mu je to posao, otvorio nevladinu organizaciju da upozorava na ove stvario pa kad uradi to DPS cuti a kad uradi nova vlast ne. Naravno da je licemjerno trebao je i prije to naglasiti.
    Zna se kako I kad se vojska upotrebljava, i sta znaci kad je vojska na ulice.
    Tebi nije licemjerno da Zdravko ne nosi masku a sjutra izadje i kaze moramo svi nositi maske. Pa za 5 dana slikaju Braticku koja opet ne nosi, pa opet BB kaze narod kriv ne postuje mjere.
    Pa za 10 dana opet Zdravko ne nosi, a sjutra opet kaze moramo svi nositi ili sve zakljucavamo.
    Tebi je to ok i sve ti je tu normalno???
    Jel normalno da čekaju da prodju izbori sa bi zemlju zakljucali??
    Do kad ce opravdanje za sve njihove propuste da bude, a tako je i DPS radio. Ja o tome pricam, ne aboliram DPS.
    Evo sad ovaj iz DF cisto partijsko zaposljavanje, oćemo li rečenicu a i DPS je partijski zaposljavao?
    Last edited by lepetanac; 04-03-21 at 18:00.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  5. #6504
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Ministarstvo zdravlja pravi greške, ministarka takođe, premijer nije nosio masku a morao je jer je politički najbitnija osoba u državi pa mora pokazati na svom primjeru. ali narod ne poštuje mjere i to je činjenica. nije kriv premijer što narod ne umije da čeka red fino, jer ođe pripadnici zajednice nemaju opšte kulture. ja poštujem mjere radi svoje familije i sebe a ne zbog Krivokapića, JBB ili nekog trećeg. nije normalno bilo ni što je prethodna Vlada puštila održavanje izbora u avgustu. i ono slavlje pa odbranu države, tako nije ni ovo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #6505
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ministarstvo zdravlja pravi greške, ministarka takođe, premijer nije nosio masku a morao je jer je politički najbitnija osoba u državi pa mora pokazati na svom primjeru. ali narod ne poštuje mjere i to je činjenica. nije kriv premijer što narod ne umije da čeka red fino, jer ođe pripadnici zajednice nemaju opšte kulture. ja poštujem mjere radi svoje familije i sebe a ne zbog Krivokapića, JBB ili nekog trećeg. nije normalno bilo ni što je prethodna Vlada puštila održavanje izbora u avgustu. i ono slavlje pa odbranu države, tako nije ni ovo
    Slazem se, ja radi svojih postujem evo da kazem jos uvijek odolijevam virusu.
    Ja pricam o premijerovom i ostalim clanovima vlade koji izdaju mjere oni ih ne postuju a sjutra ce mene ili tebe kazniti jer uradimo isto to.
    Mozemo li uci u prodavnicu bez maske iako imas antitijela???
    Dodje inspekcija i ti im kazes ali ja sam prelezao a oni ce a onda nista.
    Jel licemjerno da premijer i ostali clanovi ovo rade, da je bilo dje drugo odavno bi ostavke padale ovako samo pokazuju kao sto je i DPS pokazivao narodu moze mi se.
    Last edited by lepetanac; 04-03-21 at 18:15.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #6506
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vlada pod hitno da donese slične mjere onima s početka pandemije uz ograničavanje rada prodavnicama. Nikakve kontrole nema ni sa onima koji su pozitivni. Ja mislim da 90% oboljelih koji imaju blage simptome normalno se kreću, idu u prodavnice, šetaju paščad 3 put dnevno i slično. Nevjerovatno je koliko su ljudi ođe bezobzirni a ako na sve to dodamo i one koji ne znaju da su pozitivni jer nemaju simptome ili ako imaju blage muka ih je da odu na testiranje , a šire zarazu... Ove brojke nisu realne.

  8. #6507
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Aj posle izbora katanac u bravu 2 nedelje

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  9. #6508
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vlada pod hitno da donese slične mjere onima s početka pandemije uz ograničavanje rada prodavnicama. Nikakve kontrole nema ni sa onima koji su pozitivni. Ja mislim da 90% oboljelih koji imaju blage simptome normalno se kreću, idu u prodavnice, šetaju paščad 3 put dnevno i slično. Nevjerovatno je koliko su ljudi ođe bezobzirni a ako na sve to dodamo i one koji ne znaju da su pozitivni jer nemaju simptome ili ako imaju blage muka ih je da odu na testiranje , a šire zarazu... Ove brojke nisu realne.
    Sta, sta, sta, sta, sta

    Jesu li ovdje nekima instalirali neke update iz partija prije i posle izbora, pa se mijenjaju misljenja.

    Kmecala se kako se ugasila ekonomija oko izbora i posle izbora, vrtio se Jakov i Mickey i njihove izjave po forumima kako smo ugaseni zbog mjera, sad isti ljudi traze lockdown, na koji smo ovdje upozoravali da ce se desiti jer JBB ne radi nista 3 mjeseca vec zmuri.

    Volio bih da me uputitet dje vam instaliraju te update, pa se mijenjate za 180 stepeni
    Podgorica Podgoricanima!

  10. The Following 4 Users Say Thank You to .Bole For This Useful Post:


  11. #6509
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.cdm.me/politika/funkcion...za-nekretnine/

    hahahhahahahaa, e ja ne vjerujem u ovo DF ima čak gore kadrove no i DPS. i onda veli trebala je Vlada biti od političara
    Jaoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #6510
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Sta, sta, sta, sta, sta

    Jesu li ovdje nekima instalirali neke update iz partija prije i posle izbora, pa se mijenjaju misljenja.

    Kmecala se kako se ugasila ekonomija oko izbora i posle izbora, vrtio se Jakov i Mickey i njihove izjave po forumima kako smo ugaseni zbog mjera, sad isti ljudi traze lockdown, na koji smo ovdje upozoravali da ce se desiti jer JBB ne radi nista 3 mjeseca vec zmuri.

    Volio bih da me uputitet dje vam instaliraju te update, pa se mijenjate za 180 stepeni
    Nemam ja vise zivaca ni zivota da se prepirem sa ljudima odje. Ali smo istog misljenja oko svega. A ovo je ruglo postalo. Sjasi Kurta izjasi Murta.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #6511
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hahahahahaha
    Bojanic jedini nosi masku u emisiji, koga zmija ujede I gustera se boji
    Hahahahha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #6512
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Ja ne znam ko normalan je mogao pomisliti da ce se ista promijeniti.
    Posebno mi je smijesan obicni narod koji ima platu DO 600€ koji je mislio da ce im biti bolje. Sirotinji ce biti isto koja god vlast da dodje
    Kao moj komsija koji je radio na gradjevini i koji je pjenio kako ce biti bolje kad se promijeni vlast, ali mi bilo zao da mu kazem da njemu kao sirotinji nece biti bolje. Evo ga sad bez posla, aveta po dvoristu.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 04-03-21 at 19:11.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #6513
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Sta, sta, sta, sta, sta

    Jesu li ovdje nekima instalirali neke update iz partija prije i posle izbora, pa se mijenjaju misljenja.

    Kmecala se kako se ugasila ekonomija oko izbora i posle izbora, vrtio se Jakov i Mickey i njihove izjave po forumima kako smo ugaseni zbog mjera, sad isti ljudi traze lockdown, na koji smo ovdje upozoravali da ce se desiti jer JBB ne radi nista 3 mjeseca vec zmuri.

    Volio bih da me uputitet dje vam instaliraju te update, pa se mijenjate za 180 stepeni
    O kakvom se update-u i kmečanju radi, možeš li me podsjetiti ako se već meni lično obraćaš kvotovanjem? Ekonomija je doživjela udar zbog izostanka sezone ali najviše zbog pljačkanja države decenijama od strane dps-a. Upoređivati traženja zaključavanja u situaciji kada broj oboljelih od kovida ne pada i DPS vladavinu su potpuno različite teme. Zbog pritiska javnosti , čak su i za praznike oko Božića i NG bile neadekvatne mjere. Bio je haos sa kritikama na mjere tada zbog ograničavanja kretanja između opština. Bio je ogroman pritisak zbog zimske sezone, pa je sve to i uticalo da eksplodiraju cifre za 2 mjeseca.

  16. #6514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Pa vise su nas podijelili ovi od 30og nego dps za sve 30g.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    kako zaključi ovo? fora je u tome što mnogi koji su imali povlastice do 30. avgusta a više ih nemaju ne mogu da ukapiraju da DPS više nije na vlasti. plakaše za MA po fbu i instagramu, svaki stori sa slikom onog aviona te je kružio. svaki dan kukanje kako nema vakcine, one došle, sad ćute o vakcinisanju
    Last edited by outline; 04-03-21 at 20:40.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #6515
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Dosle vakcine? Koliko? 2000 prvo a treba vakcinacija pa revakcinacija znaci mozes, eo sad jos 30 000. Koliko ih realno treba nama?

    A zakljucih tako sto sam inace sirokog shvatanja, u drustvu imam ljudi raznih misljenja i opredjeljenja. Smatram dobre drugove i mi o politici ne pricamo. Ali znam xy ljudi koji su se posvadjali zbog toga ko je srbin a ko crnogorac. A druzili su se duzi niz godina 10+.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. #6516
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    juče su došle vakcine, doći će još narednih nedelja. ljudi neće da se vakcinišu za to nije kriva Vlada, no je takvo stanje 'svijesti' ovija ođe. znači premijer je kriv jer su se ljudi koji se druže desetak godina posvađali i ne pričaju oko toga ko je Crnogorac a ko Srbin? to samo govori o njima. ljudi koji se poznaju toliko a prestanu da pričaju zbog politike su ograničeni kao balkon. meni je jedan od najboljih prijatelja Srbin, živi u BG. eo se ne posvađasmo. imam par drugova koji su Srbi a iz PG sve lagano. znači do ljudi je

    Тapatalk
    Last edited by outline; 04-03-21 at 21:00.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #6517
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Kako se serucka o vakcinama, a evo nema ni tih 37 hiljada dobrovoljno prijavljenih, koliko već imamo vakcina.

    Vlada napravila par nekih grešaka, veliki je pritisak, ali dosad sam baš zadovoljan i glasao bih ponovo. Mislim čak da je ovo najbolja moguća kombinavica a da se vlast promijenila. Jedino da je još upalo par ljudi iz Sdp, bila bi top

    Evo u Lajček, stari Milov drug, podrža Krivokapića. Ide ovo na bolje.

    Što se tiče korone, mislim da je kasno sad da *****o posle sbih onih okupljana.

    Poslano sa mog ONEPLUS A6013 koristeći Tapatalk

  21. #6518
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ne pricamo o srbima iz srbije. Nego ovim naturalizovanim. Ja imam drustva u BG bas dosta. Mi nikad nijesmo pomenuli tu temu ni kad je referendum bio a ne sad.

    Ali ovi odje. Pricah vec znam momka koji nikad nogom krocio nije na tlo srbije. Ali je po njegovoj prici veci srbin nego oni rodjeni gore. Nego odosmo u off totalni.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. #6519
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ali ovi odje. Pricah vec znam momka koji nikad nogom krocio nije na tlo srbije. Ali je po njegovoj prici veci srbin nego oni rodjeni gore. Nego odosmo u off totalni.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    i ja znam takvih dosta. ali oni nisu takvi od 30. avgusta no su i prije bili. ljudi ođe vole da se busaju kako su veliki Crnogorci, Srbi ili vjernici. obično ti koji se busaju oko ovoga nisu baš to za šta se predstavljaju. potpuno druga stvar je što su pojedini počeli sa izlivima fašizma jer misle da im se može pošto su došli na vlast

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #6520
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Koliki i kakav je faktor Lajčak?

    Lajčak Krivokapiću: ,,Bez obzira na sve izazove sa kojima se EU trenutno suočava, ostajemo dosljedni politici proširenja EU, a Crna Gora je najnaprednija u tom procesu i treba da zadrži status lidera. Na vas gledamo kao na partnera, jer je vanjskopolitički kurs Crne Gore jasan. Ako istrajete na ovom kursu, možete postati predsjednik Vlade koji će Crnu Goru uvesti u EU"



    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  24. #6521
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ako ostane pri ovome to dođe pad GDP od 7-8% i kraj poslednje ozbiljne industrije u Crnoj Gori. Čovjek je očigledno tvrdoglavo june. Gurao je kad su se sve elektrolize zatvarale, a sad iz inata zatvara kad raste cijena alumijuma i treba da skine kajmak.
    Da sam vlada, sjeo bi sa njim. 200-250 Mln izvoza godišnje i sva plaćanja nije da se ne porazgovara.
    Jbg čovjek je izbacio neke cifre za respekt a djeluje da ne laže.

    https://www.cdm.me/ekonomija/pejovic...radnika-kap-a/

  25. #6522
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Marko Baćović, novi direktor CNP-a


    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  26. #6523
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Korektan u serijama Državni službenik i Tajkun. Nadajmo se da će biti OK i kao direktor.

  27. #6524
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ovo neki vic ?
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...eno-osiguranje

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  28. #6525
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ako ostane pri ovome to dođe pad GDP od 7-8% i kraj poslednje ozbiljne industrije u Crnoj Gori. Čovjek je očigledno tvrdoglavo june. Gurao je kad su se sve elektrolize zatvarale, a sad iz inata zatvara kad raste cijena alumijuma i treba da skine kajmak.
    Da sam vlada, sjeo bi sa njim. 200-250 Mln izvoza godišnje i sva plaćanja nije da se ne porazgovara.
    Jbg čovjek je izbacio neke cifre za respekt a djeluje da ne laže.

    https://www.cdm.me/ekonomija/pejovic...radnika-kap-a/
    Nema mi ljepše kuvane kafe no u Ziyu, miriše, što bi rekla VB, ko moja baba kad je doma pržila i mlela
    I svaki put se ne mogu nadivit koliko je pažljivo urađeno i uređeno ono mjesto. Svaki komad kamena, svaka fugna, prozor, krov, travnjak, ograda, masline... Savršeno. I prerijetko.

    I svaki poso mu je takav. Pažljiv, i smislen, do mikrokosmosa. I vrhunski upakovan.
    Imam utisak da je isto tako, vrhunski pažljivo, u sred kupovine KAP-a, zalijepio Medu onu vaspitnu u Beograd.
    I sad imam isti utisak, prosto mu nisu dorasli, i dočekao ih je na zicer.

    Preozbiljno je sve to, i Veso je preozbiljan mačak, za onakvu vrstu priče. Tačno zna šta radi, i šta hoće. I mislim da će to i dobit, što god da je.
    Niti imaju kapacitet, niti poziciju, da se sad konfrontiraju, i ovo je definitivno situacija koju je trebalo izbjeć. Što god da su kome motivi, i namjere, dobar ishod se tu ne vidi.

    A neće nam puno pomoć ni kad jednog dana otkrijemo što je tačno bilo, i ko je svemu kriv
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 261 of 1249 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271311361761 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •