Page 122 of 1249 FirstFirst ... 22721121181191201211221231241251261321722226221122 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3026
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Evo za Jozefa malo da ne kuka kako nema promjena u firmama.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nickog-prevoza

  2. #3027
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default



    svaka čast za ministarku!


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #3028
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Vidim da nikome ne smeta činjenica što su Injac, Radulović, Borovinić i kompanija bili za DPS na zadnjim izborima.Većini ljudi je to ok.
    Znaci Borovinic nije glasala za muza? Odakle ti to? Znas li za koga je Srzentic glasala?

  4. #3029
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,479
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A brate i ti ga istežinja....

    Što je sad, traže se prvoboračke, ka u doba komunista.

    Da nisu ljudi koji su bili ucijenjeni i pod pritiskom ipak odlučili da ne glasaju DPS, onih koji su vremenom promijenili politički opredjeljenje, da nije ljudi koji su odlučili da izađu iako nisu bili prezadovoljni ponudom, DPS bi još bio na vlasti.

    Evo ja sam na prve moje izbore na koje sam izašao između Mila i Momira glasao za ovog prvog. I danas tvrdim da je to bilo mnogo manje zlo od pokojnog Slobovog čovjeka u Crnoj Gori.

    Mada ja sam priča za sebe, troje zadnjih izbora različite glasam. Blam me, sad kad gledam što čini, što sam glasao za Draginju na predsjedničkim u prvom krugu (bilo je svejedno ko se glasa u prvom jer nema cenzusa, a htio sam dat podršku ženi kao kandidatu, a i slogan Država svima je bio moćan.... eh koliko su sad daleko od toga).

    Evo ako vodiš tefter piši za mene nisam prvoborac, jer nisam mogao biti za sedmi bataljon i ekipu krajem devedesetih i početkom ovog vijeka. Da, bitnija mi je bila nezavisnost.

    **** ga, vrlo brzo sam se razočarao u one koji su donijeli nezavisnost, jer se brzo viđelo da već bivša ekipa ne vodi Crnu Goru u pravcu u kom treba nego im je najbitnije da napune džepove i da partiju stave iznad države.

    Ali to nije jedino političko razočarenje u Crnoj Gori, mada jeste sa največim posledicama koje gledamo u propalim institucijama i uništenoj i prezaduženon ekonomiji sa morem nesposobnih uhljeba na državnoj sisi. Bio je razočarenje i PZP i Pozitivna, evo sad DF je razočaranje ogromnoj većini glasača ZZBa. SDP ide u zagrljaj DPSu opet, SD nestaje u magli, DPS tone jer su od oreola vječitog dobitnika dobili onaj veoma nepopularan. Pitanje je veliko za koga ćemo glasat za 4 godine, dug je period.

    Otvara se možda više nego ikad prostor za neke zdrave priče neopterećene nacionalizmima. Tu vidim šansu za neke nove ljude, ali i rast URE i Demokrata.

    Viđeh da prozivaš @artemida na drugom topicu jer mu je sad URA prihvatljivija nego prije izbora. Pa jel bog dao da ljudi otvaraju oči.

    Skalajte male, ovo je Crna Gora svih nas, i nas koji smo glasali za promjene, ali i onih koji nisu. Ok, ko je krao svakako treba da odgovara, ali sad brojat krvna zrnca i dijelit na ove i one, pa to smo imali poslije referenduma... pa viđite dokle je dovelo.

    Toliko za ovo uključenje, trudim se da se ne zadržavam previše.

    Mnogo su mi interesantnije postale ove apolitične teme u zadnje vrijeme.
    Hehe, ne zapisujem crtice protiv forumasa, samo mi ide na zivce besomucno ponavljanje jednog te istog lika kojem je svaka rijec usmjerena kontra nove vlade i odredjenogh dijela populacije, pri cemu je cutao zadnjih X godina, takodje resetavsi po opoziciji i u tom periodu. U stvari, svoju... nelagodu ka dijelu populacije je pokazivao, tu je standardno bio glasan, dok nijedna opozicija nije bila dobra. Nije uz vlast, nije apstitent, nije opozicija.

    Smeta mi kad neko naglo mijenja misljenje, ima onih koji se razocaraju ali dostina njih to rade iskljucivo iz licne koristi.

    Da se razumijemo, SDP je najgora crnogorska stranka u Crnoj Gori. Oostao sam duzan i ASC-u odgovor o SDP-u i njihvom sirenju mrznje (kad budem imao vremena pozabavaicu se i tim). Njihova politika je da uvijek budu uz vlast, pri tome braneci nacionalne interese zmurenjem (ili ucestvovanjem) na pljacku njihovih koalicionih partnera. A to vazi i za dio njihovih glasaca. Ne za sve jer za razliku od DPS-a oni su makar clanove dobijali na talasu patriotizma. Problem je sto je dio tih clanova ostao i dalje na tom talasu koji vise nije patriotski vec nacionalisticki, dio clanova uvidio je njihove greske i privrzenost vlasti i otpilio ih na vrijeme. Zabrinjavajuci su oni sto su ostali a jasu talas nacionalizma - paralela sa njima mi je clanstvo Mandiceve stranke.

    Zbog cega je SDP napadala Pozitvnu, zatim Demokrate pa URA-u? Zbog straha da ih njihovi crnogorski orijentisani glasaci ne napuste, time bi se partija ugasila i mnoge bi privilegije onih kojima je partija=glas=posao nestale. Nemoj biti naivan, ne postoji drugi razlog zbog napada na opoziciju, osim kad je u ptianju grabljenje za radna mjesta i fotelje, DF nam to u zadnje vrijeme najbolje prikazuje.
    Ono sto je svakako sigurno je da ce Demokrate biti najjaca stranka u Crnoj Gori. Meni su antipaticni, previse usiljeni, a Becic kao vodja partije mi se cini previse egoistican da bi odstupio od nekih svojih zacrtanih planova, kao i sadaasnji, svemoguci Djukanovic sa familijom i prijateljima.

    Bitno je da ko god bude na vlasti, procesuira ove sto su ostetili gradjane i drzavu. Najgore je sto ce od svega toga "stradati" samo dio nekadasnje vlasti, a njihovi saradnici u drugim partijama (danasanja vlast) ostati netaknuti. Ovaj sastav vlade ce urpavo odraditi taj mali dio, i tako ce i biti dokle god ne budu nova lica koja nisu povezana sa zivim fosilima kojim nam kroje politiku zadnjih 30 i vise godina.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #3030
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Odakle ti to da je Radulovic glasao za DPS zivo me interesuje posto ga poznajem.
    Ali dobro iz ovoga posta odmah vidim koliko ti je ozbiljna pricva tako da ne treba dalje da idem

    Morao je glasati da bi se zaposlio u MIP. Nemojmo se praviti blesavi i braniti neodbranjivo.
    Kako si se drugačije mogao zaposliti u ministarstvo?

  6. #3031
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Znaci Borovinic nije glasala za muza? Odakle ti to? Znas li za koga je Srzentic glasala?

    Borovinić sigurno nije glasala za muža jer da jeste ne bi mogla biti načelnica u KBC,predavač
    na fakultetu i zaposlenikmu ekstremnoj provladinoj nvo Juventas. Ta NVO je poznata po ekstremnoj
    kritici prema crkvi i Amfilohiju a finansira je vlada.
    Srzentić nije glasala opoziciju. Nije izlazila na izbore.


    Ako je sve teorija zavjere ovo o čemu pišem onda je DPS bio demokratska partija koja je
    svima davala jednaka prava. Vi bi htjeli da progurate tu priču a da ih optužite samo za neke krađe
    i male plate. Zbog toga su ovi koji me optužuju za naloge i izašli iz DPS pa prešli u URA.

  7. #3032
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Ja mislim da je vic dana novi ministar finansija koji je član vladinog tijela za antikorupciju a prva stvar mu je bila da ( po sopstvenom priznanju ) TAJNO zaduži državu 760.000.000 € ...
    ps: ja sam srećan kao malo dijete što se makao DPS ali bogomi od kad smo ušli u NATO tako nam je pukla pogibija da je potpuno svejedno ko će vladat ... volio bih da se varam ...
    deuscroix

  8. #3033
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Kad nemaju argumenata onda ide skretanje sa teme...jedan kaže da sam jedan, drugi da sam drugi.
    Pravo na igrača umjesto na loptu! Udaram im na savjest što pišem da su ministri bili za DPS. Pronalaze sebe u tome. Nemaju šta argumentovano reći pa onda posežu za lažima!

    Ne smeta mi što mene vrijeđaju ali mi smeta što Dritan, Daka, Joanikije i Gojko Perović potpomognuti
    Vijestima spasavaju DPS klevećući DF. Oni hoće da ne dođe opozicija na vlast a da se stari kadrovi DPS povuku. To je politika četvorke! Plaše se osvete, za novac i imovinu. To su milioneri.
    Kad tad će DF i SNP imati apsolutnu vlast. Dolazi to vrijeme nezaustavljivo.

  9. #3034
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Za koga li su glasali Bato Carevic, Slaven Radunovic i ostala ekipa?

    Za DF su glasali i uvijek su bili opozicija.Privatne firme su imali i još ih imaju. Sve zaradili
    svojim radom i sposobnostima. Zato i jesu opozicija.

  10. #3035
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Cekaj sekund, vidim da pjenis bespotrebno.
    Sta smeta DF-u da predlozi zakone o pravosudju, o tuzilastvu, o lustraciji o porijeklu imovine.
    Imali su 20 godina da ih spreme. Cak su pricali da sve zakone imaju u fiokama i da samo treba da se promijeni vlast.
    4 mjeseca poslije izbora ni rijeci. Nije vlada izvor zakona. Kakve ima veze ko je ministar.
    Kada DF predlozi zakon o lustraciji, skupstina ga izglasa, a ministar pravde ga ne sprovodi onda mozemo da pricamo o tome kako rade.
    Sadasnji ministar moze samo da sprovodi postojece zakone, ne medovu histeriju ili cukanje knezevica na twitteru.
    Ali vidim da je vama demokratija mi ili on.
    I vise vam i jednima i drugima smetaju srbi i crnogorci koji nisu ni komite ni cetnici. Ne mozete da ih kupite ili zaplasite
    Zato vam smeta Leposavic, jer vam nije dovoljno srbin, a ovim sa druge strane jer nije dovoljno ******.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 12-01-21 at 18:29.

  11. #3036
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Za DF su glasali i uvijek su bili opozicija.Privatne firme su imali i još ih imaju. Sve zaradili
    svojim radom i sposobnostima. Zato i jesu opozicija.
    Pa to, vele to sto se sposobno rodilo u CG sve je u DF mada je nesto preteklo i kod ovih postpejd Crnogoraca. Probaj da ne kucas odgovore u notepad bolje ce ti ici. Vidim da si i ti sposoban, vjerovatno nisi imao kad ove kompjuterske vjestine da savladas.

  12. #3037
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cekaj sekund, vidim da pjenis bespotrebno.
    Sta smeta DF-u da predlozi zakone o pravosudju, o tuzilastvu, o lustraciji o porijeklu imovine.
    Imali su 20 godina da ih spreme. Cak su pricali da sve zakone imaju u fiokama i da samo treba da se promijeni vlast.
    4 mjeseca poslije izbora ni rijeci. Nije vlada izvor zakona. Kakve ima veze ko je ministar.
    Kada DF predlozi zakon o lustraciji, skupstina ga izglasa, a ministar pravde ga ne sprovodi onda mozemo da pricamo o tome kako rade.
    Sadasnji ministar moze samo da sprovodi postojece zakone, ne medovu histeriju ili cukanje knezevica na twitteru.
    Ali vidim da je vama demokratija mi ili on.
    I vise vam i jednima i drugima smetaju srbi i crnogorci koji nisu ni komite ni cetnici. Ne mozete da ih kupite ili zaplasite
    Zato vam smeta Leposavic, jer vam nije dovoljno srbin, a ovim sa druge strane jer nije dovoljno ******.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


    Pjenim jer me isprovociraju likovi koji ne da nijesu opozicija, nego je pitanje jesu li
    uopšte URA(koju ne smatram suštinskom opozicijom već nastavkom Pozitivne).


    Leposavić nam smeta jer je bio na svadbi kod Blaža u Splendidu. To kaže Daka ideolog crkveno-depeesovske klike i saborac Leposavića. Naravno da nije problem sam čin odlaska na svadbu
    kod momka več činjenica da je za DPS. Kako je bio profesor na privatnim dps fakultetima?
    Što dosad nije bio politički angažovan osim što je po FB branio crkvu i kao Srbe. Srbin koji je bio
    za DPS, rezervni igrač pa nije morao bukvalno slijediti partijsko mišljenje.

    Ne može Leposavić da bude ministar!! Ne može Daka da odlučuje o ničemu jer nije bio opozicija
    do 2016 godine. Nama iz DF i SNP neće moći ti liko držati predaanja kako i šta, a ne branimo im da
    budu opozicija to je njihova lična stvar. Mi njima smetamo a ne oni nama!!
    Hoće da nas uklone i izbace iz političkog života!


    DF i SNP će kad god treba predlažiti bilo koji zakon, bilo kada. Znaš i sam da ti priča nema veze.

  13. #3038
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Samo pitam kad je to kad god. Prodje 4 mjeseca. Hoce li ko hrapovic koji odgovara 4 minuta pred kraj zadatog roka.
    Tj dacete predloge zakona u junu 2024

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #3039
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Niko od ministara nema jahtu ali su glasali za one koji imaju jahte! Dođe na isto.
    Radunović je svoju jahtu zaradio na tržištu kapitala a ne sa državnog budžeta. Ako uopšte
    ima jahtu a ne brod od par desetina hiljada eura.


    Tebi je pozitivno što su skoro svi ministri glasali DPS na zadnjim izborima a meni je to negativno
    tako da se ne možemo elementarno složiti. U pravu smo obojica, zašto da ne?
    Slaven Radunovic zaradio na trzistu kapitala?
    Uozbilji se molim te, taj ni ne zna sto je to cemu sluzi i zasto ne radi.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...a-140-000-eura
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...i-140-000-eura
    Radunović je naveo da je tačno da mu je njegova firma odobrila stambeni kredit 2008. godine koji je trebalo da vraća od 2013.
    Međutim, u aprilu 2009. godine sam kao zaposleni - zamjenik direktora i suvlasnik sa direktorom potpisao ugovor kojim sam oslobođen vraćanja ovog kredita na ime istog iznosa otpremnine. Time niko nije oštećen i taj dug više ne postoji, pa je i tužba bespredmetna.
    Otpremnina 140.000 = stan u Maxim. Ovoliki iznos ne dobije ni stranac kad ga prate iz Telekoma ili Banke prije vakta.
    A jahtu - ista prica samo druga baba.
    A najbolje je da pitas 30 tak zaposlenih kojima je ostao duzan plate i doprinose. Onda vidji ko mu je bio advokat i u kakvom su odnosu a nemoj se iznenadit kad vidis ko je bio sudija.

    Sve je to isti sablon poslovanja, ka' u DPS ka' u DF.
    Fali poneko slovo, ali je sve isto.


    Koaliciji "Mir je naša nacija" bi trebalo da pripadne pozicija izvršnog direktora Elektroprivrede (EPCG), Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS), Pošte, Luke Bar, Skijališta Crne Gore, Uprave za saobraćaj i Uprave javnih radova, Zavoda za zapošljavanje, Regionalnog vodovoda, Instituta "Simo Milošević", Arhiva, Civilnog vazduhoplovstva, Radio-difuznog centra i Zavoda za dječiju i socijalnu zaštitu. Toj koaliciji takođe treba da pripadnu funkcije predsjednika odbora direktora Rudnika uglja Pljevlja, Željezničkog prevoza, Budvanske rivijere, Fonda penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO), Monteputa, Montenegrobonusa i Instituta za crnu metalurgiju.

    Demokratskom frontu bi trebalo da pripadnu pozicije izvršnog direktora Budvanske rivijere, Plantaža, Uprave za imovinu, Željezničkog prevoza, Uprave za šumu, Nacionalnih parkova, Uprava carina, Budvanska rivijera, kao i mjesta predsjednika odbora direktora EPCG i CEDIS.

    Pokretu za promjene bio trebalo da pripadnu čelne pozicije u Agenciji za investicije, Agenciji za zaštitu životne sredine, Upravi za nekretnine, kao i u nekim energetskim kompanijama.

    Socijalistička narodna partija bi trebalo da dobije direktorska mjesta u Fondu za zdravstvo, Zavodu za izvršenje krivičnih sankcija, Službenom listu i Upravi za igre na sreću.

    Vlada je sinoć odlučila da se Poreska uprava i Uprava igara na sreću spajaju u Upravu prihoda, a uprave za nekretnine i imovinu u Upravu za katastar i državnu imovinu.
    Za mjesta koja se biraju po konkursu, Vlada će birati između kandidata partije i ostalih koji budu konkurisali.
    URA nista?

    Evo vijesti pisu da je ovo vec podijeljeno (necu prvih pola godine nista da pisem o radu Vlade narocito ne kriticki) ostaje da vidimo koliko ce kandidata van partije uspjeti da se probije na neko direktorsko mjesto.
    Last edited by hercules; 12-01-21 at 19:08.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  16. #3040
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nickog-prevoza

    makli ste DPS ali bez partijske knjizice nema zaposljenja
    vidim starim Liberalima to ne smeta a ure nema ni na tir od puske nidje
    hahahahhaahah
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #3041
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Имали избора у што на државном нивоу што на локалним да ДФ није звао Даку да буде носилац листе? Они који су подржали ДПС када год трабало на штету Срба налазе се у ДФ-у. Колико се пута црква морала ограђивали од изјава лидера ДФ. Сада на овим изборима хтјели евентуални пораз хтјели да припишу Здравку и цркви.
    Last edited by Brk; 12-01-21 at 19:09.

  18. #3042
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Necemo jos biti ekstremna RS jer moraju da se foliraju pred medjunarodnom zajednicom, ali na sledece izbore ce opet pobijediti prosrpska opcija (zato sto nece dopustiti nasim gradjanima sa dvojnim drzavljanstvom iz Luksemburga, Njemacke i Amerike da glasaju, isto kao na ove izbore zbog koronavirusa sto nisu mogli glasat) i tad krece njihova iskrena politika i stvaranje srpskog sveta Pa evo, premijer nije mogao da se suzdrzi i vec cestita neustavni dan takozvane republike srpske, sve je jasno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da li znas da je po CG zakonu dvojno drzavljanstvo zabranjeno, tj. nije legalno, ali pretpostavljam da ti to ne smeta kad su Luksemburzani i Ameri u pitanju.
    Ali zato da npr. nasi koji zive u Srbiju dobiju i nase drzavljanstvo, to bi bila cetnicka okupacija?
    Forever young, i want to be forever young

  19. #3043
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Oce li se postidjet pred njim ove patriote sto kradu od drzave i naroda...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #3044
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nickog-prevoza

    makli ste DPS ali bez partijske knjizice nema zaposljenja
    vidim starim Liberalima to ne smeta a ure nema ni na tir od puske nidje
    hahahahhaahah
    Ovo je zastiđe.

    Ajde da progutam imenovanja u UO...
    ali direktore koji se biraju na konkursima...PIH



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  21. #3045
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Može li u kratkim crtama objašnjenje u čemu se razlikuje dps sistem od ovog apostolskog?

  22. The Following 7 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  23. #3046
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo je zastiđe.

    Ajde da progutam imenovanja u UO...
    ali direktore koji se biraju na konkursima...PIH



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    PatriJote
    Kurta - Murta prica.
    Last edited by Markys; 12-01-21 at 19:48.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  24. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  25. #3047
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Može li u kratkim crtama objašnjenje u čemu se razlikuje dps sistem od ovog apostolskog?
    na najbitnijem ispitu nažalost padoše. fotelje, samo fotelje. san ostvaren - direktorsko mjesto, top plata, kola.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #3048
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Slaven Radunovic zaradio na trzistu kapitala?
    Uozbilji se molim te, taj ni ne zna sto je to cemu sluzi i zasto ne radi.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...a-140-000-eura
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...i-140-000-eura

    Otpremnina 140.000 = stan u Maxim. Ovoliki iznos ne dobije ni stranac kad ga prate iz Telekoma ili Banke prije vakta.
    A jahtu - ista prica samo druga baba.
    A najbolje je da pitas 30 tak zaposlenih kojima je ostao duzan plate i doprinose. Onda vidji ko mu je bio advokat i u kakvom su odnosu a nemoj se iznenadit kad vidis ko je bio sudija.

    Sve je to isti sablon poslovanja, ka' u DPS ka' u DF.
    Fali poneko slovo, ali je sve isto.




    URA nista?

    Evo vijesti pisu da je ovo vec podijeljeno (necu prvih pola godine nista da pisem o radu Vlade narocito ne kriticki) ostaje da vidimo koliko ce kandidata van partije uspjeti da se probije na neko direktorsko mjesto.


    To sve što si napisao i linkovao nema veze sa državnim budžetom. Radi se o privatnoj firmi i odnosima između poslovnih partnera. Je li mu država dala otpremninu kao hiljadama članova DPSDP?

    Za potraživanja zaposlenih postoji sud pa neka naplate potraživanja sve po zakonu kako ide. Dao bi im plate da je imao državni budžet na raspolaganju kao što je imao DPS.
    I danas mu djeca rade u privatnoj firmi za razliku od hiljada patriota iz DPS koji su na budžetu.

  27. #3049
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    na najbitnijem ispitu nažalost padoše. fotelje, samo fotelje. san ostvaren - direktorsko mjesto, top plata, kola.
    Mislim da im Jakov i Miki nece sipat narodnija para.... No ce ili u bankrot ili zasukat rukave...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. #3050
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo je zastiđe.

    Ajde da progutam imenovanja u UO...
    ali direktore koji se biraju na konkursima...PIH



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    bice konkurs sto je veoma bitno, hocemo li se prijaviti
    zamisli organizujes konkurs za neko mjesto a prije toga napises to mjesto pripada PZPu, jel to znaci da prvo treba da se uclanimo u PZP pa onda da konkurisemo ili da prvo konkurisemo pa kad dobijemo posao da se uclanimo u PZP.
    li je mozda samim prijemom po automatizmu budes clan PZPa
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 122 of 1249 FirstFirst ... 22721121181191201211221231241251261321722226221122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •