Page 401 of 1249 FirstFirst ... 301351391397398399400401402403404405411451501901 ... LastLast
Results 10,001 to 10,025 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10001
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde, ajde. Sad ce ispasti da je tuzilastvo i sudstvo pripadalo pola opoziciji. Mislim, vjerovao bih ti ja na rijec, ali ne vjeruju EU izvjestaji o napretku
    Dje to vidje da napisah da je pola sudstva pripadalo opoziciji ? Zajednicko cedo znaci da su ih zajedno izglasali, sto je bio interes opozicije i na kom polju to ne znam, ali ne djeluju mi kao neko ko glasa bez interesa i koristi dps kandidate ili tebi djeluju kao volonteri Ne trazim da mi vjerujes, jer znas odlicno da je tako bilo, a sto se tice EU izvjestaja o napretku, najbolje bi bilo da se sa onakvima napreduje, vidjecemo ove nove kako napreduju i kojom brzinom.

  2. #10002
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ne damo, veli, drzavu...


    Forever young, i want to be forever young

  3. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  4. #10003
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ovo je onaj specificne fizionomije, odje se pominjao nekoliko puta u kontekstu "maestralnog" upravljanja ZICG... Bice svakako interesantno vidjeti kako ce se snaci ljudi bez apsolutno nikakvog relevantnog iskustva ili ce se nastaviti sa dosadasnjom praksom...
    Ipak nije onaj iz Željeznice, my bad... Isto ime i prezime je u pitanju, srećom pa se ne radi o onome... Iz Demokrata je ovaj Kalac o kom govorim...
    Last edited by Ben Dover; 19-04-21 at 19:48.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #10004
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Osvjezilo u Pljevljima



    #nedamosvetinje
    #zovitesergeja
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 20:28.

  6. #10005
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    853
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Nemoj me pogresno shvatiti. Boli me *rac za politiku.
    Samo mi je OVO bitno: IJZ: Devet osoba preminulo, 144 novozaraženih
    Mnogo komentarises na politicki orjentisanim topicima da bi bio neko koga je moguce klasifikovati kao neko koga ista i ne interesuje. Just my 2 cents.

    Oko broja preminulih se slazemo, od toga nema nista gore i iskreno se nadam da ce brzo biti promjena jer ovo trenutno ne izgleda dobro.

  7. #10006
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Osvjezilo u Pljevljima
    kako za ovo može biti kriva nova Vlada? ove avetinje su ovo radile i dok je DPS bio na vlasti. ovo su glasači DFa, jer su ih ovi izveli. zanimljivo oglasio se Medo pa protest. neko bi rekao da je to slučajno. moraš da skapiraš da u državi imamo zagrižene nacionaliste. sa obje strane. imali smo ih i prije promjene vlasti imamo ih i sad. ovakvi misle ako se vlast promijenila da mpgu fašizam da promovišu kroz državu a ovi drugi u ime odbrane države mlate narod po ulica. ovakvi protesti se rješavaju za minut ipo, izađe policija i riješi stvar. za pohvalu je što to ne rade

    inače, neka neko reče Vučiću da mu prijatelji iz DFa ne govore istinu baš. žao mi ljudi iz Srbije, đe žive

    https://m.cdm.me/politika/vucic-duka...avu-da-iznesu/

    Srbi nisu smjeli ni svoju nacionalnu zastavu da iznesu, ni da koriste pismo

    ovako se radi protiv ove vlade. i ovako se od normalnih ljudi u Crnoj Gori koji nemaju ništa protiv Srba prave neprijatelji, sa namjerom da se Crnogorci prikažu kao mrzitelji. pi

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #10007
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Predstavnici Opštinskih odbora Nove, DNP-a, Demokrata i Pokreta za Pljevlja Milan Lekić, Vladislav Bojović i Novica Stanić pozvali su večeras Upravu policije da odmah povuče svoju odluku o imenovanju Harisa Đurđevića za načelnika Centra bezbjednosti Pljevlja.

    U pismu koji su večeras uputili premijeru i potpredsjedniku Vlade Zdravku Krivokapiću i Dritanu Abazoviću, ministru Unutrašnjih poslova Sergeju Sekuloviću i direktoru Uprave policije Zoranu Brđaninu, oni navode "da ne mogu preuzeti odgovornost za eventualne i već najavljene proteste i nemire, koji mogu nanijeti nemjerljivu štetu procesu demokratizacije crnogorskog društva".
    Ističu da nemaju ništa protiv toga da Bošnjak ili Musliman bude šef policije u Pljevljima.

    Kako im ne smeta culi smo. Ovo je jos jedan udarac za multietnicku Crnu Goru i Vladu CG od njenih koalicionih partnera.

    Koliko je ovo neodrziv koncept vladanja dokazuju svakodnevno a svoj pseudosovinizam pokusavaju pravdati trazenjem istog na drugoj strani.

    Na stranu na motive saopstenja pa i samog trazenja smjene ali rjecnik i poruka koja je poslana od ovih stranaka je vise nego sramna.

    #neceuradati

  9. #10008
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako za ovo može biti kriva nova Vlada? ove avetinje su ovo radile i dok je DPS bio na vlasti. ovo su glasači DFa, jer su ih ovi izveli. zanimljivo oglasio se Medo pa protest. neko bi rekao da je to slučajno. moraš da skapiraš da u državi imamo zagrižene nacionaliste. sa obje strane. imali smo ih i prije promjene vlasti imamo ih i sad. ovakvi misle ako se vlast promijenila da mpgu fašizam da promovišu kroz državu a ovi drugi u ime odbrane države mlate narod po ulica. ovakvi protesti se rješavaju za minut ipo, izađe policija i riješi stvar. za pohvalu je što to ne rade

    inače, neka neko reče Vučiću da mu prijatelji iz DFa ne govore istinu baš. žao mi ljudi iz Srbije, đe žive

    https://m.cdm.me/politika/vucic-duka...avu-da-iznesu/

    Srbi nisu smjeli ni svoju nacionalnu zastavu da iznesu, ni da koriste pismo

    ovako se radi protiv ove vlade. i ovako se od normalnih ljudi u Crnoj Gori koji nemaju ništa protiv Srba prave neprijatelji, sa namjerom da se Crnogorci prikažu kao mrzitelji. pi

    Тapatalk
    Mora da je DB i DPS ubacio ove elemente da sruse mirne proteste kao i svaki put do sada.
    pitas kako je nova vlada kriva a ko je u toj vladi, ko ju je izabrao da nije DPS????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #10009
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    DF u svakom gradu ima ekipu koja izlazi na protest. tako su ove u Pljevlja danas poslali svoje glasače. u PG su svoje napalili da blokiraju saobraćaj zbog Leposavića. ne znam kako vlada može biti kriva što su Mandić i udarna ekipa DFa plaćenici SNSa? DF koji svim silama upiru da sruše profa? eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN. pa krive Demokrate za sve. ovo danas nema nikakve veze sa Vladom. no sa bolesnom željom DF da neko njihov bude na čelu Vlade. ako ti to ne kapiraš, ja tu stvarno ne mogu ništa

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #10010
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "У противном обавјештавамо вас да, као легитимни политички представници народне воље, не можемо преузети одговорност за евентуалне и већ најављене протесте и немире, који могу нанијети немјерљиву штету процесима демократизације црногорског друштва у цјелини."

    Ovo je jedno od najsramotnijih saopstenja "organizatora" nekog skupa u CG.

    Stavite na stranu i razlog, motive i sl. ali da partije koje cine vladajucu vecinu u jednoj drzavi na ovaj nacin i u ovoj formi salju poruke kako oni ne mogu da kontrolisu "protestante" koji pjevaju sovinisticke pjesme...!?

    Potpisnici "junackog" saopstenja su:

    Predstavnici Opštinskih odbora Nove, DNP-a, Demokrata i Pokreta za Pljevlja Milan Lekić, Vladislav Bojović i Novica Stanić.

    Uopste im ne smeta sto se nacelnik zove Haris?
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 21:36.

  12. #10011
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    DF u svakom gradu ima ekipu koja izlazi na protest. tako su ove u Pljevlja danas poslali svoje glasače. u PG su svoje napalili da blokiraju saobraćaj zbog Leposavića. ne znam kako vlada može biti kriva što su Mandić i udarna ekipa DFa plaćenici SNSa? DF koji svim silama upiru da sruše profa? eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN. pa krive Demokrate za sve. ovo danas nema nikakve veze sa Vladom. no sa bolesnom željom DF da neko njihov bude na čelu Vlade. ako ti to ne kapiraš, ja tu stvarno ne mogu ništa

    Тapatalk


    Čudno mi je da je DCG izašla iz ormara.

    A tu je i SNP:

    https://www.pvinformer.me/oo-snp-plj...a-djurdjevica/
    Last edited by johnny bravo; 19-04-21 at 21:41.
    In vino veritas

  13. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  14. #10012
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    @johny bravo dobro i? sramotno saopštenje. vidi se da ljudi zrno obraza nemaju. sasvim očekivano od ovih partija. malo me čudi od Demokrata jer DF ide đonom na njih svuda. al opet ne znam kako je za ovo kriva vlada? sem Leposavića u vladi nemamo ljudi koji su bliski DFu. samo u ovu državu ovo može biti neka bitna vijest i razlog za protest. ali budalama je lako upravljati. dok je vjernih glasača DFa sa jedne i komita sa druge strane nema sreće ođe. Pljevlja jedan od siromašnijih gradova i zbog toga se ne izlazi niđe. ali zato zbog ovoga ajmo

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #10013
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  17. #10014
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    853
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN.
    Ovo je najvece moguce ******, saznah prije par dana... Nije ni portal Jadran bio bez mana, a nit u potpunosti objektivan, al' je barem za Novljane u velikom broju slucajeva pokusavao da iznosi koliko-toliko moguce objektivne informacije (minus placeni politicki chlanci naravno) koje su vezane za grad.

  18. #10015
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ti to nešto na moj račun a
    Neću ti vala mila glasat i ove njegove nikad

    Sto se tiče ovog harisa djordjevica,ako je on stvarno pravio neka nedjela(ne znam ko je lik,nisam čuo da ga je neko prozivao do sad)nije trebao biti postavljen na to mjesto,ali ako nekome smeta to sto je on musliman(mada mu prezime nije muslimansko nešto) onda je to bas loše.

    Evo za ovih par mjeseci ne vidjeh da je petoro ljudi islamske vjere imenovano,izgleda da međju njima nema eksperata

    Nisam za to da se prema popisu gleda koliko će koga biti zaposljeno,ali činjenica je da muslimana nema nidje,isto kao su se ranije opozicionari žalili da nema Srba u vladi,protiv čega sam i sam bio.

    Nisam za to da se samo zbog toga neko uposli po svaku cijenu,ako nije stručniji od nekog drugog ne treba da dobije posao naravno,ali ako se frontovci i oni preko granice bune da je ova vlada antisrpska,onda bismo i mi odje lagano mogli reci da je antimuslimanska iliti antibosnjacka kako se zovu već.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #10016
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    A ne zajebavaj, je su li pozvali bili BS u Vlast, ali su ovi odbili.
    Je li im nudjena manjinska vlada bez ucesca DF-a 2016, ali su to odbili (jbg, dRps ima hipoteku i to ogromnu nad BS)
    Ja prvi BS ne bih pozvao u vladu, bih onu drugu strnku koja se distancirala od njih, zab kako se zove i je li jos aktuelna.

    Tripleta, eno se sinoc zaviori i zastava Turske na komitske skupove, nego pretpostavljam to vec odgovara.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #10017
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Pozvali su ih u vladu radi reda zbog evrope,takodje zbog ure i radi eventualnog izglasavanja zakona u slucaju da CnB cera po svom(kao sto i rade sad)kao i radi učvršćivanja vlasti,samo sto su Df i Bs dva svijeta tako da od toga ne bi bilo ništa,no se nisu pretrgli nešto,Al nije bitno,ja sam svakako srećan sto ta partija nije u vlasti,nisam ja jedini,dosta nas ima koji su glasali CnB ili demokrateno dako se stigne na red od njihovih porodica i prijatelja

    Ali to ne mora da znaci da pripadnici tog naroda ne mogu dobit posao ove 4 godine,vec znam nekolicinu koji su ga već i izgubili tako da

    Nećemo bjezati od realnosti,ona je takva kakva je,ja se nadam da će ova vlada ipak izgurat i da će prije svega raditi posteno i odgovorno,pa će i ostali doci na svoje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 19-04-21 at 22:55.

  21. #10018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A ne zajebavaj, je su li pozvali bili BS u Vlast, ali su ovi odbili.
    Je li im nudjena manjinska vlada bez ucesca DF-a 2016, ali su to odbili (jbg, dRps ima hipoteku i to ogromnu nad BS)
    Ja prvi BS ne bih pozvao u vladu, bih onu drugu strnku koja se distancirala od njih, zab kako se zove i je li jos aktuelna.

    Tripleta, eno se sinoc zaviori i zastava Turske na komitske skupove, nego pretpostavljam to vec odgovara.
    Cus pozvali BS u vlast. Xaxaxa javili im se ka ono Kumare u onaj prvi njihov spot, Splacine. Jedva cekali da budu odbijeni. Nemojte molim vas.

    - Kad cete svrnut do nas nijeste odavno? Edit: (Poradi mene nikad ga ne dolazili)

    To je taj poziv bio.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #10019
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Pozvali su ih u vladu radi reda i zbog evropa,no se nisu pretrgli nešto,Al nije bitno,ja sam svakako srećan sto ta partija nije u vlasti.

    Ali to ne mora da znaci da pripadnici tog naroda ne mogu dobit posao ove 4 godine,vec znam nekolicinu koji su ga već i izgubili tako da

    Nećemo bjezati od realnosti,ona je takva kakva je,ja se nadam da će ova vlada ipak izgurat i da će prije svega raditi posteno i odgovorno,pa će i ostali doci na svoje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Pa realno, i ne mozes se pretegnuti sa partijom koja ima politicku hipoteku kao BS, ili SD, eto da ne bude da je zbog toga sto je bosnjacka partija.
    Oni su izgubili svaki kredibilitet onim odbijanjem manjinske vlade dje bi se oni sve pitali, samo da se smjeni dRps.

    Sto se tice posla, ne znam odakle ti to da sam ja za to da muslimani ne mogu dobiti posao?
    Mada, ako cemo realno, u drzavnu upravu ne da ne bih zaposlio nikoga bilo koje nacije, nego bih napravio sistematizaciju, ili daj onda komplet drzavu da zaposlimo u javnu upravu i drzavne kompanije.

    Kako se bjese zove ona stranka bosnjaka koja je bila protiv BS, postoje li jos?
    Forever young, i want to be forever young

  23. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  24. #10020
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Cus pozvali BS u vlast. Xaxaxa javili im se ka ono Kumare u onaj prvi njihov spot, Splacine. Jedva cekali da budu odbijeni. Nemojte molim vas.

    - Kad cete svrnut do nas nijeste odavno? Edit: (Poradi mene nikad ga ne dolazili)

    To je taj poziv bio.
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #10021
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Najbolje ostani kuci


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nema odje ljeba kad s jedne strane imas dps u vlasti a s druge front,no ajde vidjeh nešto u dritanu i Aleksi,daj da im se pruzi prilika,ako ove dinosauruse budemo slušali ostaćemo na kosovski boj i živjecemo u doba završetka prvog i drugog svjetskog rata,devedesetih godinna itd.

    Amerikanci evo spuštaju helikoptere na mars,a mi pričamo o tome ko se kako zove,kome se moli ili klanja...zaostajemo masu i zaostajaćemo izgleda još dugo dugo,dok imamo likove koji razmišljaju kao ovi sa klipa sto okači Rodion...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  27. #10022
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.
    U Crnoj Gori niko nema vecinu i imamo tehnicku Vladu. Sto prije to shvatimo bice bolje. Nek se napravi opsti konsenzus oko izbornih zakona i da se ova agonija zavrsava polako tako sto ce izbori dati svoj rezultat. Ovo stanje bezvlasca i poluanarhije sa ekstremima koji krstare ulicama ne vodi nikud i to ni jace drzave ne bi izdrzale.

  28. #10023
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.
    Kakvo ti je razmisljanje brate,pa eno vučić može da vlada sam a zove dačića i ostale u vladu koji mu ništa ne trebaju,ali zna zašto to radi.

    Oni nisu zvali Bs u vladu zbog velike ljubavi prema njima,nego zato sto je to partija koja predstavlja jedan od “manjinskih” naroda,kojeg realno ima oko 15%,iako za njih glasa tek jedna trecina otprilke

    Partija za koju pitaš se zove SPP (stranka pravde i pomirenja) i ona je na listi CnB-a

    Ps Sad vidim sto si gore napisao,nisam ja rekao da si protiv toga da se zapošljavaju gradjani islamske vjere,koliko znam
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 19-04-21 at 23:13.

  29. #10024
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U Crnoj Gori niko nema vecinu i imamo tehnicku Vladu. Sto prije to shvatimo bice bolje. Nek se napravi opsti konsenzus oko izbornih zakona i da se ova agonija zavrsava polako tako sto ce izbori dati svoj rezultat. Ovo stanje bezvlasca i poluanarhije sa ekstremima koji krstare ulicama ne vodi nikud i to ni jace drzave ne bi izdrzale.
    Naravno da postoji vecina, sad sto neko gleda da prelije glasove iz jedne stranke u drugu je druga stvar.
    Evo vidjecemo na sledecoj sjednici skupstine postoji li ta vecina.


    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kakvo ti je razmisljanje brate,pa eno vučić može da vlada sam a zove dačića i ostale u vladu koji mu ništa ne trebaju,ali zna zašto to radi.

    Oni nisu zvali Bs u vladu zbog velike ljubavi prema njima,nego zato sto je to partija koja predstavlja jedan od “manjinskih” naroda,kojeg realno ima oko 15%,iako za njih glasa tek jedna trecina otprilke

    Partija za koju pitaš se zove SPP (stranka pravde i pomirenja) i ona je na listi CnB-a

    Ps Sad vidim sto si gore napisao,nisam ja rekao da si protiv toga da se zapošljavaju gradjani islamske vjere,koliko znam
    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Pa brate, ja ti vec rekoh pozvani su bili, sad nece ih niko molit, nece ljudi u vladu i to je to, milije im je da ostanu pod zastitom dRps-a, ne vjerujem ni da je taj Vucic molio Dacica da udje u vladu, Dacica koji je bio prislepak svake vlasti od pada Sloba, koliko sam ja moga zakljucit iz toga koliko pratim srpsku pol scenu.

    Da, SPP, nisam imao pojam da su prisli CnB, super.
    Last edited by technus; 19-04-21 at 23:32.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #10025
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Naravno da postoji vecina, sad sto neko gleda da prelije glasove iz jedne stranke u drugu je druga stvar.
    Evo vidjecemo na sledecoj sjednici skupstine postoji li ta vecina.
    Vecina koja zarad unutrasnjih preganjanja prijeti da ne moze da kontrolise eventualne nemire i proteste a koje svi znamo oni organizuju!? Protiv koga? Protiv sebe samih!? Ovo je sizofrenija.Vecina koja je uvela sopstvenu Vladu u tehnicki mandat i zbog koje CG svakodnevno trpi ekonomske posljedice jer ne moze dva akta da izadju iz Skupstine koja se ne sastaje!?

    Ovi ljudi su zestoko za*ebali URU koja je zarad demontiranja prethodnog rezima i stvaranja boljeg drustva ulozila gotovo sve a oni nista i koja je zarad pravdanja njihovih gluposti izgubila onaj dio biraca koji bi joj pripali da se bavila populizmom i nacionalistickom demagogijom i koju cijepaju sada raznorazne struje jer se tacka trpljenja dovela do minimuma.
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 23:44.

Page 401 of 1249 FirstFirst ... 301351391397398399400401402403404405411451501901 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •