Page 460 of 1249 FirstFirst ... 360410450456457458459460461462463464470510560960 ... LastLast
Results 11,476 to 11,500 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11476
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/politika/na-jelusic...NS_pjDOWq6CV4k

    Treba li da cekamo Vijesti da potvrde
    Ma jok, treba da vjerujemo CdM

  2. #11477
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    CDMu ne vjerujem baš nikako. Siguran sam da ima neslaganja, ali sam još sigurniji da je CDM to nadzidao puta pet.

    Jel ucjenjivanje DFa prevršilo svaku mjeru? Jeste.

    Prvo neće glasat za budžet dok se ne usvoje tužilački zakoni, a sad kad se usvoje za glasanje za budžet tražiti: rekonstrukciju, naknadu za majke i popis. Ebite se za svo troje.

    Baš ne znam. Neđe bih volio da cijela CnB zauzme stav da im je dosta ucjenjivanja i da Dritan javno kaže DFu da naknada za majke ne dolaze u obzir, jer bi to dovelo do finansijskog sloma države i totalnog fijaska vlade, kao i da rekonstrukcija kako su je oni zamislili ne dolazi u obzir. A DF ako neće da država ide naprijed neka ne glasa za budžet i obali vladu.

    Za popis su pare oredvuđene budžetom, a skupština će donijet odluku da li da se ide u to ili ne.

    Mislim da je suludo u ovakvoj atmosferi dodatno dolivati ulje na vatru kampanjama za popis, koje su same po sebi budalaština.

    Znam da je frka, a iako mislim da je realno da URA treba da kaže DFu dosta ucjena i išćera ih na čistac, pa neka mudonjeniz DFa obale vladu, svaki pad vlade prouzrokovan od strane poslanika URA mislim da bi značio i kraj te stranke :-/

    Dalje popuštanje pajacima iz DFa nema nikakvog smisla.

    P.S.

    Samo da pitam đe su Demokrate po ovim pitanjima? Sakrile se u rupu i čekaju da prođe?
    Nek se krpi URA sa DFom a mi ćemo populizmom da kupimo glasove?

    E zbog takvih stvari su me uvijek nervirali.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #11478
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/politika/na-jelusic...NS_pjDOWq6CV4k

    Treba li da cekamo Vijesti da potvrde
    Ne treba , sama je rekla da ce glasati kako je odluceno na sjednici Ure. Komentarisala sam na temi parlamentizma i tu je unazadila sebe, jer je postala dizac ruku. A protiv toga su se kao borili! Ko ju je ikad slusao zna njene stavove i to sto je radila bilo je kontra njenih stavova, drago mi je zbog nje da dolazi pravoj sebi.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #11479
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Znači Jelušićka je trojanski konj koji će da sruši Vladu za račun DPSDP-a i DF-a, a na štetu i (vjerovatni) nestanak URA.

  6. #11480
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Samo da pitam đe su Demokrate po ovim pitanjima? Sakrile se u rupu i čekaju da prođe?
    Nek se krpi URA sa DFom a mi ćemo populizmom da kupimo glasove?

    E zbog takvih stvari su me uvijek nervirali.
    Apsolutno. Nijedno zakonsko rješenje se ne može usvojiti bez glasova Demokrata i Ure, pa će tako biti i za majke. Brzo će glasanje, pa ćemo vidjet od čega su napravljeni.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  8. #11481
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Znači Jelušićka je trojanski konj koji će da sruši Vladu za račun DPSDP-a i DF-a, a na štetu i (vjerovatni) nestanak URA.
    Čisto sumnjam da će tako nešto da se desi, mislim da se samo nastavlja pritisak DPSa i DFa na GP URA.

    Da je trojanski konj davno bi to uradila, prilikom izbora vlade ili glasanja za izmjene zakona o slobodi vjeroispovjesti.

    A treba li stati na put ucjenama DFa oko usvajanja budžeta, treba jer ovo ne vodi nidje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #11482
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/politika/na-jelusic...NS_pjDOWq6CV4k

    Treba li da cekamo Vijesti da potvrde
    Evo su ti odgovorile Suada i Božena

    https://ura.org.me/aktuelnosti/vijes...ma-nema-mjesta

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #11483
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Čisto sumnjam da će tako nešto da se desi, mislim da se samo nastavlja pritisak DPSa i DFa na GP URA.

    Da je trojanski konj davno bi to uradila, prilikom izbora vlade ili glasanja za izmjene zakona o slobodi vjeroispovjesti.

    A treba li stati na put ucjenama DFa oko usvajanja budžeta, treba jer ovo ne vodi nidje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nema trojanskog konja, niti odustajanja od vec dogovorenog vec sam nepristajanja na ucjene.

  11. #11484
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Znači Jelušićka je trojanski konj koji će da sruši Vladu za račun DPSDP-a i DF-a, a na štetu i (vjerovatni) nestanak URA.
    Sto bi bila trojanski konj, zato sto bi da glasa po svojoj savjesti, po Ustavi, svi bi trebali tako. Ako zelimo istinski naprijed.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  12. #11485
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Čisto sumnjam da će tako nešto da se desi, mislim da se samo nastavlja pritisak DPSa i DFa na GP URA.

    Da je trojanski konj davno bi to uradila, prilikom izbora vlade ili glasanja za izmjene zakona o slobodi vjeroispovjesti.

    A treba li stati na put ucjenama DFa oko usvajanja budžeta, treba jer ovo ne vodi nidje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Izgleda si u pravu. Stigao demant.

    https://ura.org.me/aktuelnosti/vijes...ma-nema-mjesta

  13. #11486
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo su ti odgovorile Suada i Božena

    https://ura.org.me/aktuelnosti/vijes...ma-nema-mjesta

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nisu meni dogovorile nego CDMu, ja jos nisam dopisnik istog bar da ja znam
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #11487
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...oru-u-corsokak

    Volio bih ovog čovjeka da vidim na mjestu Leposavića, a @Gandalf_White na mjestu Ratka Mitrovića uz državnog sekretara za Urbanizam iz KANA

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #11488
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,693
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    ....

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  16. #11489
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/politika/na-jelusic...NS_pjDOWq6CV4k

    Treba li da cekamo Vijesti da potvrde
    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nisu meni dogovorile nego CDMu, ja jos nisam dopisnik istog bar da ja znam
    Pa ti si pitao treba li da čekamo da Vijesti potvrde.

    Logično je bilo zaključiti da misliš da je CDM vijest tačna i čekaš samo potvrdu.

    Tako da..... nisam ti pogrešno odgovorio

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #11490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...oru-u-corsokak

    Volio bih ovog čovjeka da vidim na mjestu Leposavića, a @Gandalf_White na mjestu Ratka Mitrovića uz državnog sekretara za Urbanizam iz KANA

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Hvala puno ali bih isto preskočio.

    Nemam vremena a i smara me Tapatalk ništa ne mogu da ispratim na forumu ali kratak prjesek i lični stav i mišljenje.

    Ova Vlada je tranzitna i svakome je to jasno. Onima kojim nije jasno samo se pratvaraju i ne znam ko mi je teži opozicija u vlasti u vidu Medojevića i ostale ekipe ljudi koji sve rade da unište i zrno nade ovom nesretnom narodu ili nekadašnje vlasti a sada opozicije u vidu DPS/BS/SD sa saopštenjima u stilu ukinite PDV, povećajte plate, dajte subvencije a bukvalno ništa od toga nisu radili dok su bili na vlasti.
    Tu je i panično pljuvanje SDP na sve, i mogu reći da me mnogo Konjević razočarao a posebno Draginja jer to je neko lutanje nevjerovatno ideološko. Raško koji kritikuje svaki potez i počeo je kao nekad Medojević da spinuje sve, i Draginja koja se rwdikalizovala do maksimuma a ni malo joj ne stoji.
    Posao ove Vlade i Skupštine je da očisti biračke spiskove, očisti tužilaštvo, pokrene smjene u sudstvu, izglasa zakon o porijeklu imovine i do kraja ove godine sprovede 3-4 zvučna hapšenja ali ne uhvati i pusti nego odmah najdublja tamnica, a svima je jasno da su to Gvozdenović, Brajović i Ivanović pa onda redom, da se spriječi izgradnja MHE, i da se sačuva substanca ekonomska koliko je to moguće kroz ovu kovid krizu.
    I to je negdje to.

    E sad Vlada je sastavljena kako je sastavljena, recimo Mitrović nema šta da radi u toj Vladi, Leposavić je htio da se igra semantike - nije upalilo...
    Bojanić koliko ga god volio i cijenio se ni malo ne snalazi a i izleti u javnost su mu neozbiljni. Okružio se DPS sekretarima, iako je najavio čišćenje resora nije sprovedeno pa tako recimo jedan od državnih sekretara je osoba koja otvoreno i javno lobira za MHE jer prima novac od investitora i to svi znaju, zna i ministar i nikome ništa.
    Srzentićka odrađuje odličan posao, Spajić i Milanović genijalni. Min poljoprivrede je odličan ali će morati u petu da ubaci kad se usvoji agrobudžet...


    DF milimetra jednoga ne ostavlja manevarskog prostora ni URI ni Demokratama i poslije će biti kuku Lele nismo više dio vlasti svi su protiv nas itd
    A sve ide ka tome - da za sledeće parlamentarne DF ne bude dio vladajuće većine jer sa njima se išlo samo jer se mora. Ispostavilo se da su kamen oko vrata i kocnicari reformi.
    One Ring to Rule them all...

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  20. #11491
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Jel moguće da ste ukinuli Edit opciju da ne mogu autocorrect da ispravim?
    One Ring to Rule them all...

  21. #11492
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Najjace bi bilo da zvanicno potvrdi neko da je bio pod pritiskom i da je glasao tako, pa ko bi vise imao povjerenja u njih i glasao ih, politicko samoubistvo. Jednostavno kad slusas Jelusicku odkako je postala popularna, mislim od emisije Ziva istina prije vise od 10, 15 godina, ako me sjecanje dobro sluzi i ovo sada nigdje veze nema.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  23. #11493
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Posao ove Vlade i Skupštine je da očisti biračke spiskove, očisti tužilaštvo, pokrene smjene u sudstvu, izglasa zakon o porijeklu imovine i do kraja ove godine sprovede 3-4 zvučna hapšenja ali ne uhvati i pusti nego odmah najdublja tamnica, a svima je jasno da su to Gvozdenović, Brajović i Ivanović pa onda redom, da se spriječi izgradnja MHE, i da se sačuva substanca ekonomska koliko je to moguće kroz ovu kovid krizu.
    I to je negdje to.

    .
    Ja sam ovo pisao da bi ova vlada trebala ovo da uradi i kad to zavrsi fino organizuje prve normalne izbore pa ko sto ponese.
    A sto radi ova vlada, nista. Zaposljava partijske vojnike po dubini i sirini, evo ova iz NP sto si je hvalio javno govori kako je normalno da se Zaposljava po partijskoj knjizici, a drugi potez joj je da naplati ulaz za 21 Maj. To cisto da ne daj boze nesto nije povezano sa tim danom.
    Zakon o porjeklu imovine I'm nije ni blizu a to je medju prvim zakonima sto su trebali da izglasaju.
    Birački spisak da ne pominjem, krenuli naopako sve da rade. Zamisli premijera koji javno kaze o sudaru da ne ulazim jos u te detalje, umjesto da ga smjeni automatski.
    Rade sve isto sto i DPS radi jedino ne kradu sto bi odje rekli.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #11494
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Najjace bi bilo da zvanicno potvrdi neko da je bio pod pritiskom i da je glasao tako, pa ko bi vise imao povjerenja u njih i glasao ih, politicko samoubistvo. Jednostavno kad slusas Jelusicku odkako je postala popularna, mislim od emisije Ziva istina prije vise od 10, 15 godina, ako me sjecanje dobro sluzi i ovo sada nigdje veze nema.
    Evo vjerujem ja sve sto kaze Ura u saopstenjima, prosto je nemoguce da ne lazu ili ne saniraju stetu sto bi zli jezici rekli.
    Kimmi ja znam sto je CDM ali isto tako znam da su dobro obavjesteni, a opet jesi stvarno ocekivao drugacije saopštenje Ure nego sto su dali??? Da nece napisati, jeste istina je trazili smo da glasaju kako kaze Dritan i mi ne popusta o DFu i njihovim ucjenama
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #11495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Najjace bi bilo da zvanicno potvrdi neko da je bio pod pritiskom i da je glasao tako, pa ko bi vise imao povjerenja u njih i glasao ih, politicko samoubistvo. Jednostavno kad slusas Jelusicku odkako je postala popularna, mislim od emisije Ziva istina prije vise od 10, 15 godina, ako me sjecanje dobro sluzi i ovo sada nigdje veze nema.
    U CG se može očekivati da poslanik/ica glasa onako kako on/ona misli da treba kada budu otvorene ili makar poluotvorene liste.
    Ovako ti partija tj. Predsjednik partije odredi mjesto i ima da vežeš konja đe gazda kaže.

    Pa kad Božena Jelušić ili bilo ko drugi bude izašao na izbore imenom i prezimenom da može građanin da je zaokruži i direktno je izabere onda možemo i očekivati da glasa kako ona misli da treba a ne organi partije.

    Partokratija je rak rana koja jede CG 30 godina.
    Inače ovo je sigurno najgori saziv Skupštine do sada i iz pozicije vlasti i opozicije, na poslanike/ice mislim.
    Može na prste jedne ruke da se nabroje normalni i elokventni ovo ostalo sve ili dizači ruke, ili željni dokazivanja ili ne umiju da svezu..
    Baš pakao.
    Samo neka hapšenja krenu sve će im biti oprošteno
    One Ring to Rule them all...

  26. #11496
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Nema pritisaka u URI? Pa jel se URA našla u frci kad se izglasavao vrlo bitan za život građana Zakon o vjeroispovijesti kad je onaj Adžić morao da napusti poslaničko mjesto jer nije htio (smio) da glasa za usvajanje.Važi ta priča sve demokratski sve po stranačkim pravilima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  27. #11497
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Vjerovatno Dritan kad je pucala pozitivna je glasao po kako je predsjernik Pozitivne Pajovic trazio od njuh i nije zadrzao mandat, pa mu je sad lako da trazi od poslanika apsolutnu poslusnost.

  28. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  29. #11498
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Samo neka hapšenja krenu sve će im biti oprošteno
    Inace od hapsenja zavisi privreda, ekonomija, zaposlenost... Bukvalno smo na ivici kolapsa jer ne radi parlament, sezona neizvjesna, kovid poharao inace busnu kasu, budzeta nemamo, partitokratija unisti svaki potencijal a prosjecni crnogorski glasac "samo da krenu hapsenja sve ce im biti oprosteno"!?

    Ja mislio da idemo ka oporavku i privrede, pravosudja, pomirenja... sto je proces koji se gradi a ne da navijam sat i cekam kad ce neko hapsenje da zadovoljim osvetnicke porive. Na trpezu ljudima da se iznesu jedno hapsenje za ponijeti i od priloga dvije, tri optuznice. Bon apettite.

    Bujrum narode slobode
    Bujrum narode igara
    I hljeba i kruha i svete vode
    Ne treba para...

  30. #11499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo vjerujem ja sve sto kaze Ura u saopstenjima, prosto je nemoguce da ne lazu ili ne saniraju stetu sto bi zli jezici rekli.
    Kimmi ja znam sto je CDM ali isto tako znam da su dobro obavjesteni, a opet jesi stvarno ocekivao drugacije saopštenje Ure nego sto su dali??? Da nece napisati, jeste istina je trazili smo da glasaju kako kaze Dritan i mi ne popusta o DFu i njihovim ucjenama
    Kakva je to samo logika...

    CdM objavi izmisljotinu "iz neimenovanih izvora". Izadju dvije zene koje su u toj izmisljotini pomenute i licno je demantuju. Lepetanac i dalje vjeruje CdM...

    Pa nije ni cudo sto je DPS 30 godina vladao sa takvim gradjanima koji posjeduju sav kapacitet kritickog misljenja ananasa.

  31. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  32. #11500
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakva je to samo logika...

    CdM objavi izmisljotinu "iz neimenovanih izvora". Izadju dvije zene koje su u toj izmisljotini pomenute i licno je demantuju. Lepetanac i dalje vjeruje CdM...

    Pa nije ni cudo sto je DPS 30 godina vladao sa takvim gradjanima koji posjeduju sav kapacitet kritickog misljenja ananasa.
    Ne vjerujem ja nikome, dovoljno je kad vidim koliko spinera kao ti sto si ima da ne mozes vjerovat da je sunce napolje.
    Samo cemo Vijestima vjerovati isto je to vladin portal, koji je dao najvise kadrova u istoj
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 460 of 1249 FirstFirst ... 360410450456457458459460461462463464470510560960 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •