Page 166 of 1249 FirstFirst ... 661161561621631641651661671681691701762162666661166 ... LastLast
Results 4,126 to 4,150 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #4126
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    A što to znači ? Što ćete iz toga utvrdit ? Evo isprljah ove pantalone.

    Kakvi teletabisi donose i primaju informacije, majko moja Crna Goro...
    Last edited by mneonly; 25-01-21 at 14:48.
    Love, peace and respect.

  2. #4127
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Pa neko ko odje zivi, radi, podize familiju, placa porez 20 godina bi u iole normalnoj drzavi uveliko imao drzavljanstvo.
    Ma kakvi, treba ostaviti samo ove iz beneluxa jer su oni u "srcu" Crnogorci, oni su bitni. Neko ko tu zivi 20godina nije bitan jer je on iz Srbije pa je odmah po automatizmu protiv CG. IQ86

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  4. #4128
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    500.000 eura za pravno savjetovanje? Dje je Bojanic da nam da stranicu ugovora da vidim sta ce postpejdovci reci

    Nego na stranu to, Bojanic je covjek koji ima moju podrsku i glas uvijek ali ne volim populizam i kad ti neko vrijedja inteligenciju sto postpejdovcima ne smeta. Treba se baviti sustinom, povecati svijest kod ljudi i misliti slobodno. Jeste li se za to borili ili da se bavite stupidarijama tipa besplatnih karata i jel odgovoreno na mail.

  5. #4129
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Nekate momci, popilo se na obije strane
    Ništa gore nego kad se dva rođena brata pokolju oko bilo čega, a ne oko glupog nacionalizma koji traje dok nekom glavašu ne dune da malo pređe tamo-amo, da osmotri gdje mu je ljepše džep napunit.


    Poslato je nadam se

  6. #4130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Jeli istina da su velikani cg zdravstva izgleda odbili 20 000 vakcina na dar?

    Izvinjavam se e prekidoh ovu plodonosnu raspravu...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 25-01-21 at 16:52.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #4131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Jeli istina da su velikani cg zdravstva izgleda odbili 20 000 vakcina na dar?

    Izvinjavam se e prekidoh ovu plodonosnu raspravu...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Izgleda da jeste, 10.000 a ne 20.000 istina, ali mi najvise prica lici na odbijanje onih srpskih respiratora.

    Dogovorili smo sa proizvođačima sasvim dovoljan broj vakcina da pokrijemo i prioritetne grupe i predviđeni broj stanovništva, da nema potrebe da se bilo šta donira, kazao je državni sekretar Ministarstva zdravlja Borko Bajić, komentarišući namjeru grčkog biznismena Petrosa Statisa da donira 10.000 kineskih vakcina.
    On je rekao da su sve donacije dobra ponuda, ali napominje da Ministarstvo zdravlja koristi mehanizme koje trenutno savjetuju Svjetska zdravstvena organizacija SZO i Evropska unija EU.

  8. #4132
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Izgleda da jeste, 10.000 a ne 20.000 istina, ali mi najvise prica lici na odbijanje onih srpskih respiratora.

    Dogovorili smo sa proizvođačima sasvim dovoljan broj vakcina da pokrijemo i prioritetne grupe i predviđeni broj stanovništva, da nema potrebe da se bilo šta donira, kazao je državni sekretar Ministarstva zdravlja Borko Bajić, komentarišući namjeru grčkog biznismena Petrosa Statisa da donira 10.000 kineskih vakcina.
    On je rekao da su sve donacije dobra ponuda, ali napominje da Ministarstvo zdravlja koristi mehanizme koje trenutno savjetuju Svjetska zdravstvena organizacija SZO i Evropska unija EU.
    Po tvom računu od prije neki dan, koliko je to umrlih
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  9. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:

    acs

  10. #4133
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    E pa ne mogu da vjerujem kakva je pi..a ispao Zdravko Krivokapic ili njegov pi jar tim citiram tj pejstujem
    Srpsku premijerku Anu Brnabić u Crnoj Gori ima ko da dočeka, ali je pitanje da li će ona naći vremena da dođe”, rekao je Krivokapić i poručio da Vlada neće odustati od pokušaja da normalizuje odnose sa Srbijom.
    Alo bre ovako se ne zbori!!!
    Nevjerovatno

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  11. #4134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Po tvom računu od prije neki dan, koliko je to umrlih
    Ne znam, zavisi koliko je brzo Statis mislio da ih isporuči. Ako je za šest mjeseci onda nijedan. Ako je sjutra onda... pa, tempom od pet mrtvih na nivou CG na dan te bi vakcine spasile oko 15 života.

    Naravno, ako ih stvarno odbiju, što ne vjerujem da će.

  12. #4135
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Moraće ljudi da se naviknu na različitost u Crnoj Gori, pa će valjda nekad biti bolje. To je jedini način da se ovakve stupidne podjele prekinu nekim balansiranjem. Meni je lično poražavajuće da se bilo ko u ovoj državi osjeća građaninom drugog reda. Mislim da se tako osjeća velika većina ljudi, da li zbog lošeg materijalnog položaja, da li zbog nacionalnosti, vjere... DPS je stalno podsticao podjele, dok je u pozadini najviše rasla klasna razlika između bogatih i siromašnih i o ona je bila uvijek u drugom planu od podjela političkih, vjerskih itd.
    Ovakve priče nas neće niđe odvesti. Ko god nije spreman da na pravi način prihvati drugačije, pod uslovom da ga drugačije ne ugrožava, e takav nije prijatelj Crnoj Gori i njenom narodu. Ima dosta ljudi na forumu koji su odlični likovi, ali ovi dps lelekači, to je posebna fela, većina zaslužuje da se nađe na ignore listi.

  13. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #4136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    E pa ne mogu da vjerujem kakva je pi..a ispao Zdravko Krivokapic ili njegov pi jar tim citiram tj pejstujem
    Srpsku premijerku Anu Brnabić u Crnoj Gori ima ko da dočeka, ali je pitanje da li će ona naći vremena da dođe”, rekao je Krivokapić i poručio da Vlada neće odustati od pokušaja da normalizuje odnose sa Srbijom.
    Alo bre ovako se ne zbori!!!
    Nevjerovatno

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Mislim da je odgovorio tačno onako kako Vučićeva dosadna priča da "ne dolazi Brnabićeva jer im je Milo protjerao ambasadora" zaslužuje.

    Vučić dozvoljava da sabotaža Milove vlade ometa popravljanje odnosa sa ovom vladom. Ali mu nije smetalo godinama da sarađuje sa Milom, problem je nastao tek nakon što je DPS pao.

  15. #4137
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja tih problema nemam. Svaki Srbin iz Crne Gore mi je brat najrodjeniji i njegova je Crna Gora koliko i moja. Sad sto se nekad posvadjamo, sva braca se svadjaju. Dok god mislimo da su Crnogorci Srbi ili da su Srbi iz Crne Gore Crnogorci nacionalni dobro je. Problem ce biti kad pocnemo da mislimo da smo stvarno razliciti. Samo opusteno i bez toksicnih rasprava.

  16. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  17. #4138
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Moraće ljudi da se naviknu na različitost u Crnoj Gori, pa će valjda nekad biti bolje. To je jedini način da se ovakve stupidne podjele prekinu nekim balansiranjem. Meni je lično poražavajuće da se bilo ko u ovoj državi osjeća građaninom drugog reda. Mislim da se tako osjeća velika većina ljudi, da li zbog lošeg materijalnog položaja, da li zbog nacionalnosti, vjere... DPS je stalno podsticao podjele, dok je u pozadini najviše rasla klasna razlika između bogatih i siromašnih i o ona je bila uvijek u drugom planu od podjela političkih, vjerskih itd.
    Ovakve priče nas neće niđe odvesti. Ko god nije spreman da na pravi način prihvati drugačije, pod uslovom da ga drugačije ne ugrožava, e takav nije prijatelj Crnoj Gori i njenom narodu. Ima dosta ljudi na forumu koji su odlični likovi, ali ovi dps lelekači, to je posebna fela, većina zaslužuje da se nađe na ignore listi.
    Nejednakost i klasna (materijalna) razlika ima mjeru u ekonomskoj nauci, a mjeri je Gini koeficijent. Što je veči koeficijent veća je nejednakost.
    Crna Gora je tu slična kao komšije, svi su u 5-6 poena, Srbija malčice jače.
    Ima tabela
    https://www.indexmundi.com/facts/ind....GINI/rankings
    A i objšanjenje
    https://sr.wikipedia.org/wiki/Џини_коефицијент

    Zanimljivo za pogledati. Ima nekih paradoksa da su neke puno bogatije zemlje sa većom nejednakošću.

  18. #4139
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ima milion faktora koji utiču na broj zaraženih. Eno je Britanija sa jednim od najvećih procenata u svijetu, a teško ih možeš optužiti za nesposobnost.

    Nekorektno je i porpagandistički upoređivati takav podatak to sa očiglednom činjenicom da Hrapović četiri mjeseca nije odgovorio na mail sa ponudom vakcine.
    Ne pada mi na pamet da perem Hrapovića. Toliki je idiot da su ga i njegovi iz klijentelističke SD sklonili, i da su ga makli kad se NKT bavio. Stigao je i sopstvenu đecu nagrdit, gledajući egzibicije ćerke, žali bože đeteta. Promašeno vaspitanje roditelja, koje se obično zasniva na primjeru.
    Da ne duljim o toj nesreći.
    Prvi smo u Evropi (ako ne računaš Andoru i San Marino), a UK je 17-ta po broju inficiranih na 1 Mln. tako da ti baš nije primjer.
    A što se tiče specifičnosti trebalo bi da imam manje od drugih jer smo ređe naseljeni i saobraćajno izolovaniji od komšija koji su nam reper.
    Tako da ti argumentacija baš ne pije vodu. Postojeća ministarka svakako ne bi trebalo da sjedi na tom mjestu, a maker meni se pokazala da loše radi posao. Kao i novi direktor IJZ.
    A onda pričaju kako se poboljšava. daaaaj...
    I ne valjaju donirane vakcine od Statisa. A đaolje nemamo. No to je već malo duža priča.

  19. #4140
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Ovaj dr iz Berana prije neki dan sa svojim pulenima otišao da krka kod Joanikija, uz to je dobio i neki plaketu ili šta već.Maske i distanca, ma kakvi.
    Danas kaže da nije zadovoljan poštovanjem mjera, ovo samo kod nas ima.
    Last edited by Markys; 25-01-21 at 18:18.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. The Following 5 Users Say Thank You to Markys For This Useful Post:


  21. #4141
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da je odgovorio tačno onako kako Vučićeva dosadna priča da "ne dolazi Brnabićeva jer im je Milo protjerao ambasadora" zaslužuje.

    Vučić dozvoljava da sabotaža Milove vlade ometa popravljanje odnosa sa ovom vladom. Ali mu nije smetalo godinama da sarađuje sa Milom, problem je nastao tek nakon što je DPS pao.
    Ovo bas zvuci ponizno... kad ona nadje vremena da posjeti!
    Kao da se umiljava ne valja to za diplomatiju previse

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  22. #4142
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Skroz je u pravu,AB je stalno na Pinku, stvarno nema vremena za bilo kakve međudržavne posjete.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  23. #4143
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Ovo bas zvuci ponizno... kad ona nadje vremena da posjeti!
    Kao da se umiljava ne valja to za diplomatiju previse

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Meni bas zvuci u prevodu 'ako ocete da dodjete, dobrodosli, alo necete ko vas yebe da smo zdra'o'.
    Bas poruka na mjestu.
    Forever young, i want to be forever young

  24. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  25. #4144
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ovaj dr iz Berana prije neki dan sa svojim pulenima otišao da krka kod Joanikija, uz to je dobio i neki plaketu ili šta već.Maske i distanca, ma kakvi.
    Danas kaže da nije zadovoljan poštovanjem mjera, ovo samo kod nas ima.
    Neka da ne skoce ovdje crkvenjaci
    Podgorica Podgoricanima!

  26. #4145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Meni bas zvuci u prevodu 'ako ocete da dodjete, dobrodosli, alo necete ko vas yebe da smo zdra'o'.
    Bas poruka na mjestu.
    Tako sam i ja shvatio. Vazda ste dobrodošli ali ako nećete ne možemo vas natjerati.

  27. #4146
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ne pada mi na pamet da perem Hrapovića. Toliki je idiot da su ga i njegovi iz klijentelističke SD sklonili, i da su ga makli kad se NKT bavio. Stigao je i sopstvenu đecu nagrdit, gledajući egzibicije ćerke, žali bože đeteta. Promašeno vaspitanje roditelja, koje se obično zasniva na primjeru.
    Da ne duljim o toj nesreći.
    Prvi smo u Evropi (ako ne računaš Andoru i San Marino), a UK je 17-ta po broju inficiranih na 1 Mln. tako da ti baš nije primjer.
    A što se tiče specifičnosti trebalo bi da imam manje od drugih jer smo ređe naseljeni i saobraćajno izolovaniji od komšija koji su nam reper.
    Tako da ti argumentacija baš ne pije vodu. Postojeća ministarka svakako ne bi trebalo da sjedi na tom mjestu, a maker meni se pokazala da loše radi posao. Kao i novi direktor IJZ.
    A onda pričaju kako se poboljšava. daaaaj...
    I ne valjaju donirane vakcine od Statisa. A đaolje nemamo. No to je već malo duža priča.
    Ja sam imao recimo sreću. Kolega je zarazio 20 ljudi, ja da nisam odradio PCR test, vjeruj mi da bi zarazio još 20 ljudi, majki da sam prenio, ja ne znam kako bi pretekla jer je lošeg zdravlja zbog teskih srčanih oroblema. Nisam imao bukvalno nijedan simptom, osim što mi se dva dana spavalo i da budem iskren, znam masu ljudi koji su imali koronu, a izlazili su po prodavnicama, na kafe, po Delti. Ovdje u ulici su ljudi izlazili da šetaju paščad svaki dan po par puta, a imali su koronu. Dakle , što želim da kažem, kombinacija onih koji su nosioci zaraze, a bez simptoma + zaraženi sa blažim simptomima koji svaki dan šetaju i siju zarazu , za rezultat daju ovakav broj oboljelih dnevno. Ja sam inače pobornik švedskog modela, možda malo drugačijeg ali ne vidim smisao ograničenja kao do sada...Mi nismo narod koji je sklon poštovanju mjera ali kada bi se udario žestoko po džepu, bio bi...

  28. #4147
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ovaj dr iz Berana prije neki dan sa svojim pulenima otišao da krka kod Joanikija, uz to je dobio i neki plaketu ili šta već.Maske i distanca, ma kakvi.
    Danas kaže da nije zadovoljan poštovanjem mjera, ovo samo kod nas ima.
    A inače se krka sa maskama?

  29. #4148
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A inače se krka sa maskama?
    vala ako mi nadjes jednu jedinu sliku sa tog skupa da je bilo ko nosio masku, povlacim ovaj thanks sto sam dao markysu

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  30. #4149
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    vala ako mi nadjes jednu jedinu sliku sa tog skupa da je bilo ko nosio masku, povlacim ovaj thanks sto sam dao markysu

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ja sam vidio dvije slike po sjećanju. Jedna sa rucka, druga ispred crkve ako se ne varam. Nisu nosili maske, tacno je to ali izuzimajuci fotku napolju, ko to u restoranu ili kaficu nosi masku dok jede ili pije?

  31. #4150
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Izgleda da jeste, 10.000 a ne 20.000 istina, ali mi najvise prica lici na odbijanje onih srpskih respiratora.

    Dogovorili smo sa proizvođačima sasvim dovoljan broj vakcina da pokrijemo i prioritetne grupe i predviđeni broj stanovništva, da nema potrebe da se bilo šta donira, kazao je državni sekretar Ministarstva zdravlja Borko Bajić, komentarišući namjeru grčkog biznismena Petrosa Statisa da donira 10.000 kineskih vakcina.
    On je rekao da su sve donacije dobra ponuda, ali napominje da Ministarstvo zdravlja koristi mehanizme koje trenutno savjetuju Svjetska zdravstvena organizacija SZO i Evropska unija EU.
    Ministarka zdravlja tvrdi nesto drugo:

    Ministarka zdravlja Jelena Borovinić-Bojović izjavila je da je namera zdravstvenih vlasti da vakcinacija stanovništva protiv koronavirusa u Crnoj Gori počne Fajzerovom vakcinom, a da se nastavi kineskom i ruskom vakcinom.
    „Želimo da građani ne budu u mogućnosti da se vakcinišu samo sa jednom vakcinom, nego da obezbedimo različite vakcine koje su jednako dobre i bezbedne“, istakla je Borovinić-Bojović.
    Da li je stvarno problem u tome sto je vakcina kineska, ili u tome ko je darodavalac? Kako je moguce da drzavni sekretar Ministarstva zdravlja i ministrica tog istog ministarstva govore suprotno?

    Da li ce neko odgovarati ako neko umre zbog odbijanja ove donacije?

Page 166 of 1249 FirstFirst ... 661161561621631641651661671681691701762162666661166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •