Page 397 of 1249 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407447497897 ... LastLast
Results 9,901 to 9,925 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #9901
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Volim tvoju sklonost da zaključke izvlačiš iz 10dnevnih oscilacija.

    Nedeljama si kukao da imamo najviši broj zaraženih u Evropi. Sad, kad imamo među najnižim (što je i dalje samo oscilacija a ne zasluga ove vlade) ti ćutiš o tome kao riba.

    Ali si našao novu opsesiju, trodnevni pad cijena obveznica koje ni na koji način ne utiču na CG sem ako ne ostanu trajni trend.
    Taj najmanji broj zarazenih je zasluga vlade, pripremaju turisticku sezonu i steluju zarazene, nazalost broj preminulih se ne smanjuje, to bi bila ozbiljna laz i za ovu vladu.

  2. #9902
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Što se tiče situacije sa koronom, nažalost u CG , doktori nisu na prvoj liniji fronta, a kada to kažem mislim na doktore u kovid ambulantama koji uglavnom su najveći krivci što se komplikuje zdravstveno stanje oboljelih. Sram da bude sve "iskusnije" koji su zbog para u ovoj situaciji se sklonili u "mojlab" i slične mlationice para na muci naroda. U kovid ambulantama rade doktori veoma skromnog znanja i bez iskustva, a ako hoćete da ne zaglavite, morate da platite privatno i to od prvog dana ako ste pozitivni inače ste prepušteni u ruke mladih i neiskusnih pa neka vam je Bog upomoć

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  3. #9903
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Taj najmanji broj zarazenih je zasluga vlade, pripremaju turisticku sezonu i steluju zarazene, nazalost broj preminulih se ne smanjuje, to bi bila ozbiljna laz i za ovu vladu.
    Jes, šteluju broj zaraženih, privatne ordinacije su ubijedili da ne prijavljuju rezultate testova. A i DPS zaposlene u ministarstvima koji procure medijima njihove mailove prije nego sto im legnu u inbox su nagovorili da ćute za dobro države Ništa nam milije nije od teorije zavjere koliko god besmislena bila.

    Pad broja umrlih mora kasniti za padom broja zaraženih par sedmica, to je priroda stvari. Da ponovim, ni pad ni rast broja zaraženih nije zasluga ove vlade već ciklus koji se svuda u regionu dešava.

  4. #9904
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jes, šteluju broj zaraženih, privatne ordinacije su ubijedili da ne prijavljuju rezultate testova. A i DPS zaposlene u ministarstvima koji procure medijima njihove mailove prije nego sto im legnu u inbox su nagovorili da ćute za dobro države Ništa nam milije nije od teorije zavjere koliko god besmislena bila.

    Pad broja umrlih mora kasniti za padom broja zaraženih par sedmica, to je priroda stvari. Da ponovim, ni pad ni rast broja zaraženih nije zasluga ove vlade već ciklus koji se svuda u regionu dešava.
    Nijesmo imali postepeni pad, vec cetvorocifreni broj, dan kasnije 500 do 600, a vec poslije dva dana oko 300, vjeruj mi da bih volio da grijesim. U dps i teorije zavjere se dosta slabo razumijem, osim da dosta kostaju ovu drzavu.

  5. #9905
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jes, šteluju broj zaraženih, privatne ordinacije su ubijedili da ne prijavljuju rezultate testova. A i DPS zaposlene u ministarstvima koji procure medijima njihove mailove prije nego sto im legnu u inbox su nagovorili da ćute za dobro države Ništa nam milije nije od teorije zavjere koliko god besmislena bila.

    Pad broja umrlih mora kasniti za padom broja zaraženih par sedmica, to je priroda stvari. Da ponovim, ni pad ni rast broja zaraženih nije zasluga ove vlade već ciklus koji se svuda u regionu dešava.
    Gdje je direktor Instituta Galic i kad i kakvo je bilo njegovo zadnje pojavljivanje i zasto poslije toga sve konferencije vodi ministar ekonomije? Na koji je nacin vodjena prije evidencija lica koja su prelezala koronu a kako sada?

  6. #9906
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Mali je slagao, i hiljadu puta se i dokazali i pokazalo da laze. Jos od septembra prosle godine se vode ljudi koji su bili zarazeni da poslije 14 dana se vode kao oporavljeni. I zamisli sve to drzave rade.
    Neko vrijeme u UK su ih brojali poslije 10 dana.
    Kako su se vodili.... Isto kao danas... Nisu u martu i pola aprila prosle. I to je to... Poslije... Isto kao svi na svijetu

  7. #9907
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    11. marta je posljednji put vidjen direktor Instituta Galic u javnosti kada je maltene demantovao iznesene tvrdnje ministarke zdravlja. Nakon toga ga "mijenja" Milatovic u medijskim predstavljanjima a Crna Gora od tada biljezi rezultate oporavka i na dobrom je putu da do pocetka jula postane corona free

  8. #9908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Gdje je direktor Instituta Galic i kad i kakvo je bilo njegovo zadnje pojavljivanje i zasto poslije toga sve konferencije vodi ministar ekonomije? Na koji je nacin vodjena prije evidencija lica koja su prelezala koronu a kako sada?
    Gdje je treći metak koji je ispaljen na Kenedija?

    Objasnićeš mi kako Borovinićka sprovodi tu zavjeru ćutanja pored ministarstva punog DPS kadrova. I sa privatnim laboratorijama koje rade testove.

  9. #9909
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ma zna i Rodion da je to besmislica, ali eto... ponekad smo svi tome skloni.

  10. #9910
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gdje je treći metak koji je ispaljen na Kenedija?

    Objasnićeš mi kako Borovinićka sprovodi tu zavjeru ćutanja pored ministarstva punog DPS kadrova. I sa privatnim laboratorijama koje rade testove.


    U jednom postu pokazano kako agitpropovi misle da funkcionise sistem.

    Inace, 11. marta direktor Instituta Galic je izjavio;

    "“Mi ne kontrolišemo epidemiju - da bi je kontrolisali broj novooboljelih u odnosu na broj testiranih treba da bude manji od pet odsto."

    Sta se desilo poslije toga?
    Last edited by Rodion Romanovich; 17-04-21 at 14:47.

  11. #9911
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ako postaviš prave ljude na pravom mjestu, sve je moguće.
    Prije će biti da svega ima, vjerovatno je prirodno došlo do pada + mađioničar Milatović
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  12. #9912
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesmo imali postepeni pad, vec cetvorocifreni broj, dan kasnije 500 do 600, a vec poslije dva dana oko 300, vjeruj mi da bih volio da grijesim. U dps i teorije zavjere se dosta slabo razumijem, osim da dosta kostaju ovu drzavu.
    Griješiš, jer nikad nijesmo imali cčetvorocifren broj zaraženih u jednom danu (nekoliko puta je bio četvoroficren broj kad su se slali uzorci za Njemačku, ali to su uzorci od nekoliko dana)...

    Primjetno je "bolje" stanje u bolnicama, u smislu da su Covid ambulante mnogo rasterećenije, i to bukvalno možeš sam da se uvjeriš... U jednom trenutku se čekalo po nekoliko sati za pregled i terapiju...

    Svakako, i onakvo zaključavanje je moralo dati neki rezultat, pored velikog procenta koji je preležao i sad vakcina...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. #9913
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Nisu imali kontrolu kao što ni sada nemaju.. Jeste stanje bolje ali daleko od idealnog.. Juče umrla porodilja 38 godina, beba je spašena, bar za sada

    Ranije su posle zarazavanja rađeni testovi posle 14 dana pa prvo posle dva negativna testa, a onda jednog negativnog računaš se kao izliječen. Danas je dovoljno da istekne 14 dana ako nema komplikacija

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  14. #9914
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Meni je tetka u kriticnom stanju, ali je bila hronicni bolesnik.

    Ne znam vise ni sta da mislim o svemu ovome...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #9915
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Griješiš, jer nikad nijesmo imali cčetvorocifren broj zaraženih u jednom danu (nekoliko puta je bio četvoroficren broj kad su se slali uzorci za Njemačku, ali to su uzorci od nekoliko dana)...

    Primjetno je "bolje" stanje u bolnicama, u smislu da su Covid ambulante mnogo rasterećenije, i to bukvalno možeš sam da se uvjeriš... U jednom trenutku se čekalo po nekoliko sati za pregled i terapiju...

    Svakako, i onakvo zaključavanje je moralo dati neki rezultat, pored velikog procenta koji je preležao i sad vakcina...

    Sent using Tapatalk
    Ne znam metode, niti pratim njihov nacin. Nekoliko puta sam cuo blizu hiljadu, a par puta i preko. Ako ti imas informacije da nijesam u pravu, milo mi je da ti kazem iskreno.

  16. #9916
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Nisu imali kontrolu kao što ni sada nemaju.. Jeste stanje bolje ali daleko od idealnog.. Juče umrla porodilja 38 godina, beba je spašena, bar za sada

    Ranije su posle zarazavanja rađeni testovi posle 14 dana pa prvo posle dva negativna testa, a onda jednog negativnog računaš se kao izliječen. Danas je dovoljno da istekne 14 dana ako nema komplikacija

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Čuo sam to danas. Strašno...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  17. #9917
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Mali je slagao, i hiljadu puta se i dokazali i pokazalo da laze. Jos od septembra prosle godine se vode ljudi koji su bili zarazeni da poslije 14 dana se vode kao oporavljeni. I zamisli sve to drzave rade.
    Neko vrijeme u UK su ih brojali poslije 10 dana.
    Kako su se vodili.... Isto kao danas... Nisu u martu i pola aprila prosle. I to je to... Poslije... Isto kao svi na svijetu
    U Njemackoj je jos od oktobra 2020. svako poslije 10 dana od pojave prvog simptoma po defaultu mican sa liste pozitivnih ako vise nema siptome. Medjutim, ovdje postoji jedna razlika, kod njih stvarno imaju komunikaciju sa pacijentima koliko-toliko, kod nas toga nije bilo, barem ne u ovom najgorem periodu. Ja sam oficijalno bio slobodan poslije 15 dana, a tad sam jos uvijek imao zestoke simptome.

  18. #9918
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ranije su posle zarazavanja rađeni testovi posle 14 dana pa prvo posle dva negativna testa, a onda jednog negativnog računaš se kao izliječen. Danas je dovoljno da istekne 14 dana ako nema komplikacija
    Tako je jos od avgusta my friend. Jel' tako treba ili ne ne zelim da raspravljam, al' je jedno ocigledno, samo pokusavamo da pratimo "ostatak svijeta" u svim stopoma kad je COVID19 u pitanju.

  19. #9919
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    U Francuskoj, za sportiste makar, osmi dan nazad trening...

  20. #9920
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jes, šteluju broj zaraženih, privatne ordinacije su ubijedili da ne prijavljuju rezultate testova. A i DPS zaposlene u ministarstvima koji procure medijima njihove mailove prije nego sto im legnu u inbox su nagovorili da ćute za dobro države Ništa nam milije nije od teorije zavjere koliko god besmislena bila.

    Pad broja umrlih mora kasniti za padom broja zaraženih par sedmica, to je priroda stvari. Da ponovim, ni pad ni rast broja zaraženih nije zasluga ove vlade već ciklus koji se svuda u regionu dešava.
    privatne ordinacije salju broj zarazenih ali ih ovi ne objavljuju , kako mi rece jedna doktorka vise i ne citam to jer se samo nerviram. ja saljem ali .....
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #9921
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    11. marta je posljednji put vidjen direktor Instituta Galic u javnosti kada je maltene demantovao iznesene tvrdnje ministarke zdravlja. Nakon toga ga "mijenja" Milatovic u medijskim predstavljanjima a Crna Gora od tada biljezi rezultate oporavka i na dobrom je putu da do pocetka jula postane corona free
    Ja mislim da sad već pretjeruješ....stvarno je primjetno manji broj oboljelih...ovaj broj umrlih, nažalost, su oni bolesnici koji su se u onom periodu kad je bila navalica na koovid ambulante (i sama sam iskusila cetvorocasovno cekanje ispres ambulante sa visokom temperaturom i upalom pluća i nedostatak ljekova zbog broja novozarazenih i gužvi i redova) zapušteni...ja sam bila na terapiji 34 dana, i to se mogu računati kao neki srednje tezak slučaj...ima i onih koji su mnogo gore od mene prošli (ne mislim na umrle, naravno) a ima i onih koji su kada sam ja zavrsavala sa terapijom u ogromnom broju dolazili u covid ambulante....to je druga polovina i kraj marta....tako da ovi koji danas umiru su nažalost pacijenti iz tog perioda...da li su zapušteni, ispušteni od strane sistema i protokola koji je ok kad su ljudi sa blazim ili samo simptomima bez komplikacija...ali koliko je ljudi imalo upalu pluća a da doktori na vapaje o teškom disanju i temperaturi, kašlju nijesu htjeli da daju uput za snimanje pluća...svi koji smo se srijetali u periodu od sredine februara do sredine marta ispred covid ambulanti(barem desetak mojih sapatnika) smo završili sa upalama pluća. A nijesmo morali sigurno, barem ne svi

    Takodje, bez obzira na greške koje su sigurno postojale, moram odati priznanje zdravstvenim radnicima koji su više nego pozrtvovani i koliko god da mi se ne svidja ministarka zdravlja i koliko god da mislim da njene zasluge zbog pada broja zarazenih nema (ima samo krivice sto smo se satrijeli u februaru i martu) ipak je ne mozemo optuzivati da smanjuje br zarazenih zarad nekih drugih ciljeva. Moje misljenje
    Last edited by zvoncica; 17-04-21 at 23:13.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. The Following 3 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  23. #9922
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    privatne ordinacije salju broj zarazenih ali ih ovi ne objavljuju , kako mi rece jedna doktorka vise i ne citam to jer se samo nerviram. ja saljem ali .....
    Na sajtu, u svakoj objavi, i dalje piše...



    Kad ti ta doktorka sledeći put kaže da ne objavljuju, pitaj je kako zna, je li dobije povratnu info da njene podatke neće objaviti, ili ona "misli" da njene podatke ne objavljuju? Ako je dobronamjerna, i ako želi dobro ljudima u CG i svojim pacijentima, ima načina da se to provjeri... Prvi je da piše novinama, portalima, vjerujem da bi mnogi jedva dočekali da otkriju takvu aferu...

    No se bojim da je druga stvar u pitanju...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  24. #9923
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja mislim da sad već pretjeruješ....stvarno je primjetno manji broj oboljelih...ovaj broj umrlih, nažalost, su oni bolesnici koji su se u onom periodu kad je bila navalica na koovid ambulante (i sama sam iskusila cetvorocasovno cekanje ispres ambulante sa visokom temperaturom i upalom pluća i nedostatak ljekova zbog broja novozarazenih i gužvi i redova) zapušteni...ja sam bila na terapiji 34 dana, i to se mogu računati kao neki srednje tezak slučaj...ima i onih koji su mnogo gore od mene prošli (ne mislim na umrle, naravno) a ima i onih koji su kada sam ja zavrsavala sa terapijom u ogromnom broju dolazili u covid ambulante....to je druga polovina i kraj marta....tako da ovi koji danas umiru su nažalost pacijenti iz tog perioda...da li su zapušteni, ispušteni od strane sistema i protokola koji je ok kad su ljudi sa blazim ili samo simptomima bez komplikacija...ali koliko je ljudi imalo upalu pluća a da doktori na vapaje o teškom disanju i temperaturi, kašlju nijesu htjeli da daju uput za snimanje pluća...svi koji smo se srijetali u periodu od sredine februara do sredine marta ispred covid ambulanti(barem desetak mojih sapatnika) smo završili sa upalama pluća. A nijesmo morali sigurno, barem ne svi

    Takodje, bez obzira na greške koje su sigurno postojale, moram odati priznanje zdravstvenim radnicima koji su više nego pozrtvovani i koliko god da mi se ne svidja ministarka zdravlja i koliko god da mislim da njene zasluge zbog pada broja zarazenih nema (ima samo krivice sto smo se satrijeli u februaru i martu) ipak je ne mozemo optuzivati da smanjuje br zarazenih zarad nekih drugih ciljeva. Moje misljenje
    To su ti Zvončice takozvani "objektivni" forumaši...

    Znaš sama kakva je bila situacija kad si ti bolovala, koliko se čekalo na terapiju, pregled, snimanje, koliko se ljudi napatilo, a neki i nijesu pretekli zbog kolapsa sistema... A znaju i svi koji žele da vide, jer su konstantno, iz dana u dan, stizale iste informacije sa svake strane...

    Sad je, kao i tada, vrlo lako provjeriti stanje... Ko misli da ih laže ministri, nek pođe do Covid ambulante u svom gradu, pa ako ne vjeruje očima, nek priupita osoblje koje tamo radi...

    Ođe bi pojedini izgleda voljeli da se što više ljudi razboli i umre, samo da bi oni bili u pravu, pošto im je očigledno žao kad se broj zaraženih vidno smanjuje...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  25. #9924
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ja My Lab vidim kriz prozor. Prije 20 dana je red bio po 20 ili 30 ljudi u bilo kojem trenutku. Vec danima, a za ovu zadnju nedelju sam siguran, nema zive duse da stoji ispred. Mozda neko naleti, pa ga ni ne primijetim.
    PCR test je 40 eur. Nije bez razloga

  26. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #9925
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Kolko vidjeh na TV juce dva ministra i gradonacelnik HN (nosilac liste Demokrata) bili u Trebinje da zazivaju turiste iz BiH.
    Zli jezici bi kazali da ima veze sa lokanim izborima, al ja sumnjam da bi politicari ilada nesto tako uradili.
    Zanimljivo, sto privatno na ajtar, sto sluzbeno pola vlade bilo i Trebinje.
    Mozda je Trebinje postalo glavni grad BiH samo je to top secret?
    Sto ne posjete Sarajevo? Tamo je i vece trziste za turizam kad vec zazivaju turiste. Ili makar Banja Luku?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


Page 397 of 1249 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407447497897 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •