Page 360 of 1249 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460860 ... LastLast
Results 8,976 to 9,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8976
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    U ovakvim stvarima ja vidim da smo mi potpuno prsli kao drustvo, nesto sto je prilicno ocigledno i trebalo bi 99% oko toga da se slozimo, a onda vidim da ni tu nema nikakve ravnoteze i objektivnosti.
    Pa mi se ne slazemo oko stvari koje vidimo svojim ocima a onda se cudimo sto jedni istoriju gledaju ovako a drugi onako.
    Ako bi ja iznio jednu opravdanu sumnju povodom ovog slucaja pola bi me popljuvalo, ako bi se ta opravdana sumnja pokazala istinitom a postoje velike sanse da to jeste ti isti bi to pravdali iako su do jucer imali dijametralno suprotan stav. Tako je, kako je. Ja naravno nikad ne iznosim sumnje, samo cinjenice.
    Last edited by Rodion Romanovich; 08-04-21 at 23:05.

  2. #8977
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Lijepo vas je vidjeti kad se pokazujete u pravom svijetlu. Dobro je da se ovakve stvari dešavaju. Eto da se vidi ko je ko.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    U pravom svijetlu? Ne znam na sto tacno mislis.

    Ja sam vazda spreman da kritikujem one koji su na vlasti. Ako si na to mislio.

    Antiprotivan

  3. #8978
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije mogao svakako onog prvog dana službenim vozilom jer mu nije bilo dodijeljeno. To što je vama sve ispod majbaha ispod premijerske časti je vaš problem

    A u međugradske vožnje teško da je ijedan premijer svijeta ikad otišao taksijem ili trotinetom...

    Nijesam pitao za premijera. Nego za cerku mu. Znaci, i djeca mogu sluzbenim autima da putuju privatno kroz CG? Nije to lose.

  4. #8979
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ako te interesuje sto ja mislim, to je da premijer ima smisla za populisticki marketing. Napravi snimke kako na posao dolazi taksijem. To narod voli.

    A posle, mogu sluzbena vozila i za djecu kad putuju privatno.

    Premijeru se moze ponestyo prigovorit, ali talent za populizam svakako posjeduje.

    Nije to lose.
    Nisam te to pitao, nego jesi li mislio da ce premijer svaki dan dolaziti na posao taksijem, bas prejednoatavno pitanje.
    Nije premijer napravio snimke, nego su ga novinari slikali kad je ulazio u zgradu vlade, a za ovo prvo ti je SKOJ odgovorio, dosao je taksijem jer mu jos nije bilo dodjeljeno sluzbeno auto.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #8980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nijesam pitao za premijera. Nego za cerku mu. Znaci, i djeca mogu sluzbenim autima da putuju privatno kroz CG? Nije to lose.
    Pitao si sve redom i smućkano.

    Kćerka mu je štićeno lice i ne može da putuje osim službenim autom. A danas smo vidjeli da je pametna bila odluka da joj se taj status dodijeli, jer fanovi Thomspona vole da navaljuju 10 na jedno... ne sjećam se da im se jedno okupljanje završilo da nekog starca ili prolaznika ne prebiju.

  6. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  7. #8981
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nisam te to pitao, nego jesi li mislio da ce premijer svaki dan dolaziti na posao taksijem, bas prejednoatavno pitanje.
    Nije premijer napravio snimke, nego su ga novinari slikali kad je ulazio u zgradu vlade, a za ovo prvo ti je SKOJ odgovorio, dosao je taksijem jer mu jos nije bilo dodjeljeno sluzbeno auto.
    Pa ja sam odgovorio. Premijer ima talenat za populizam. Fotografisan, onako, kao slucajno, kako dolazi taksijem na posao. Narod to voli. "A vidji ga, pravi cojek iz naraoda! A ne ka Milo. E svaka mu cas'"

    Poslije majbaha doci taksijem na posao djeluje bas, onako, "coek iz naroda"

    Svaka njemu cast.

    Uzgred, ja jos uvijek imam za ZK pozitivno misljenje. Ovo s populizmom nije nista lose. Ako ga upredimo sa Milom, ne bi sekund potrosio da odlucim - nebo i zemlja.

    Dobar je ZK.

  8. #8982
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pitao si sve redom i smućkano.

    Kćerka mu je štićeno lice i ne može da putuje osim službenim autom. A danas smo vidjeli da je pametna bila odluka da joj se taj status dodijeli, jer fanovi Thomspona vole da navaljuju 10 na jedno... ne sjećam se da im se jedno okupljanje završilo da nekog starca ili prolaznika ne prebiju.
    Pa, dobro, ja sam samo pitao da li djeca premijera mogu privatno da putuju sluzbenim autom kroz CG. On ima,ako sam zapamtio, petoro djece. Pet sluzbenih auta za djecu, jedno za suprugu, jedno za njega. Nije to lose.

  9. #8983
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    U ovakvim stvarima ja vidim da smo mi potpuno prsli kao drustvo, nesto sto je prilicno ocigledno i trebalo bi 99% oko toga da se slozimo, a onda vidim da ni tu nema nikakve ravnoteze i objektivnosti.
    Pa mi se ne slazemo oko stvari koje vidimo svojim ocima a onda se cudimo sto jedni istoriju gledaju ovako a drugi onako.
    Kapiram što želiš da kažeš, ali valjda je upravo to poenta izgradnje jakih institucija u svim sferama društva. Nije bitno što će portal analitika da truje javnost lažnim naslovima o navodnom udaranju pješaka, ili što će neko da brani vozača sve i da je neko završio pod točkovima danas, sve dok imamo tijela koja će objektivno da analiziraju situaciju i da izvedu zaključke koji mogu da dovedu do unapređenja na bilo kom nivou.

    Ne možemo preko noći da promijenimo stanje svijesti društva (ne možemo vjerovatno ni u narednoj deceniji), ali ono što se može i mora jeste da se gradi sistem u kojem postoje jasno definisane norme. I da ne bude da nastupam sa neke visine, i sam sam dio tog društva, i lagao bih kad bih rekao da osjećam neku empatiju ili sažaljenje prema ona dva tipa koja su počistila asfalt danas, štaviše ima i određene doze satisfakcije u gledanju onog snimka.

  10. #8984
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa, dobro, ja sam samo pitao da li djeca premijera mogu privatno da putuju sluzbenim autom kroz CG. On ima,ako sam zapamtio, petoro djece. Pet sluzbenih auta za djecu, jedno za suprugu, jedno za njega. Nije to lose.
    Sve dok postoji (očigledno vrlo realna) opasnost da ih neko napadne bukvalno nemaš druge opcije. Ako misliš da ne treba da budu štićene ličnosti samo reci.

  11. #8985
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sve dok postoji (očigledno vrlo realna) opasnost da ih neko napadne bukvalno nemaš druge opcije. Ako misliš da ne treba da budu štićene ličnosti samo reci.
    Ja samo pitam, jer nesto nijesam razmisljao da djeca premijera mogu sluzbenim autima da privatno putuju. To mu dodje, teorijski, 7 auta za porodicu ZK.

    Flota, 'bem ti lebac!

  12. #8986
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa ja sam odgovorio. Premijer ima talenat za populizam. Fotografisan, onako, kao slucajno, kako dolazi taksijem na posao. Narod to voli. "A vidji ga, pravi cojek iz naraoda! A ne ka Milo. E svaka mu cas'"

    Poslije majbaha doci taksijem na posao djeluje bas, onako, "coek iz naroda"

    Svaka njemu cast.

    Uzgred, ja jos uvijek imam za ZK pozitivno misljenje. Ovo s populizmom nije nista lose. Ako ga upredimo sa Milom, ne bi sekund potrosio da odlucim - nebo i zemlja.

    Dobar je ZK.
    Opet izbjegavas odgovor na postavljeno pitanj3, a trazis od drugih precizan odgovor, neko bi rekao licemjerno, zar ne?
    Ja mislim da prva linija porodice i premijera i predsjednika potpada pod zasticena lica, ako grijesim neka neko ispravi.
    Forever young, i want to be forever young

  13. #8987
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Opet izbjegavas odgovor na postavljeno pitanj3, a trazis od drugih precizan odgovor, neko bi rekao licemjerno, zar ne?
    Ja mislim da prva linija porodice i premijera i predsjednika potpada pod zasticena lica, ako grijesim neka neko ispravi.
    Ne treba neka velika pamet da bi se ponesto moglo zakljuciti i da se direktno ne kaze:

    https://direktno.rs/vesti/svet/31936...ksi-posao.html
    Taksijem na posao! Krivokapić za primer političarima
    Sa sve uzvicnikom!


    https://www.alo.rs/vesti/region/zdra...ra/362879/vest
    "OPA! VREMENA SE MENJAJU!"
    Opa cupa

    https://www.rtvbn.com/3997010/taksij...r-politicarima

    Taksijem na posao, Krivokapić za primjer političarima
    Na desetine vijesti u ovom stilu. Region je brujao o premijeru koji na posao dolazi taksijem. Kao primjeru za ostale politicare.

    To sto taj "primjer" nije dugo trajao, ko te pita. Poslata je poruka. To se broji!

    E sad, ako mi neko kaze da su svi znali da ce ovaj "primjer" da traje jedan dan...Poslije onakvih napisa u medijima? i da niko nije pomislio da ce premijer stvarno na posao taksijem

  14. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  15. #8988
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ne pitam ja za sve, nego eto ti si dao takav komentar, pa sam direktno tebe pitao, mada trebao si u startu reci da misljenje zasnivas po napisima i clancima splačinskih medija iz Srbije koji ispiraju mozdanu masu, sve bi mi jasno bilo, ne bih morao nista ni da te pitam.
    I volio bih primjer jedne zemlje dje najvaznija politicka licnost nije sticeno lice i nema sluzbeno vozilo.
    Last edited by technus; 09-04-21 at 00:02.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #8989
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,356
    Thanks Thanks Given 
    14,787
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    U pravom svijetlu? Ne znam na sto tacno mislis.

    Ja sam vazda spreman da kritikujem one koji su na vlasti. Ako si na to mislio.

    Antiprotivan
    Mislio sam na licemjerstvo. Oprostićeš ali ostavljsš takav utisak. Od svih problema u državi ti evo deset postova o tome kako porodica Krivokapić ima 7 službenih vozila samo za njih. A kod nas svaka šuša na državnim jaslama ima službeno vozilo. A ti se uhvatio čim se voze Zdravko i ćerka mu. Super je kritikovati ali ovo što radiš ti i pojedini je licemjerno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #8990
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislio sam na licemjerstvo. Oprostićeš ali ostavljsš takav utisak. Od svih problema u državi ti evo deset postova o tome kako porodica Krivokapić ima 7 službenih vozila samo za njih. A kod nas svaka šuša na državnim jaslama ima službeno vozilo. A ti se uhvatio čim se voze Zdravko i ćerka mu. Super je kritikovati ali ovo što radiš ti i pojedini je licemjerno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Izvini, nijesam znao da je ZK sticena licnost i na forumu i da se ne smije kritikovati. A ja ga nijesam ni kritikovao. Nego samo napisao da je talentovani populista. To uopste ne more bit lose. Cak moze biti pozeljno. Posebno za politicare.

  19. #8991
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ne pitam ja za sve, nego eto ti si dao takav komentar, pa sam direktno tebe pitao, mada trebao si u startu reci da misljenje zasnivas po napisima i clancima splačinskih medija iz Srbije koji ispiraju mozdanu masu, sve bi mi jasno bilo, ne bih morao nista ni da te pitam.
    I volio bih primjer jedne zemlje dje najvaznija politicka licnost nije sticeno lice i nema sluzbeno vozilo.
    Evo, da ti bude lakse, i "Vijesti" su objavile:
    https://m.facebook.com/vijesti.me/po...?locale2=de_DE

  20. #8992
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    I, sta sa ovim?
    Naslov clanka je 'Krivokapic i ministri dolaze na sjednicu vlade', jedini pasus dje se pominje taksi je 'Krivokapic je na sjednicu dosao taksijem', ako si ti iz toga uspio da izvedes zakljucak da ce svaki dan na posao dolazit taksijem, blago tebi, nit je on to dje ni izbliza najavio.
    Prvi dan je dosao taksijem jer mu nije dodjeljeno sluzbeni vozilo jos bilo u tom trenutku, ali eto on je populista iako nista u vezi dolaska na posao taksijem nije izjavio.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #8993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ja samo pitam, jer nesto nijesam razmisljao da djeca premijera mogu sluzbenim autima da privatno putuju. To mu dodje, teorijski, 7 auta za porodicu ZK.

    Flota, 'bem ti lebac!
    Takav je zakon.
    Da ne zaboravimo samo da su štićena lica i djeca pojedinih tužilaca koje je policija štitila dok idu na provod u Top hill

    Isto vozilo istog sina godinu prije pratilo na Kopaonik na zimovanje... Tu su dnevnice, hrana, smještaj i sve što ide uz to. Nisam siguran ski pass ide li isto
    Last edited by Gandalf_White; 09-04-21 at 00:54.
    One Ring to Rule them all...

  22. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  23. #8994
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Dje si Gando kuko stara, kako je dolje?
    Hladno, ali standard ebi ga :-D
    Kakav bln zakon, kad je kod nas zakon bio ista drugo osim mrtvo slovo na papiru, osim naravno kad je u korist Blitve i kompanije, vidis da odje komite protestuju protiv vlade, jer sprovodi zakon, a koji je dRps donio.
    Yebe lud zbunjenog.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #8995
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Takav je zakon.
    Da ne zaboravimo samo da su štićena lica i djeca pojedinih tužilaca koje je policija štitila dok idu na provod u Top hill

    Isto vozilo istog sina godinu prije pratilo na Kopaonik na zimovanje... Tu su dnevnice, hrana, smještaj i sve što ide uz to. Nisam siguran ski pass ide li isto
    "Nije ni čudo što imamo tako visok stepen kriminaliteta i nerasvjetljenih najtežih krivičnih dijela, kada su službenici policije ali i drugih organa angažovani u ugađanju porodicama visokih državnih funkcionera, ovdje konkretno uključujući i Vrhovnog državnog tužioca", zaključuju iz Prave Crne Gore (Marko Milacic)

  25. #8996
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Kolika si splacina od 0 do Petar '15-oGodisnjaDjevojcicaJeUdarilaUMojParkiraniAutomobil ' Ivanovic, koji je zabrinut za suze djece?

    free pic hosting no sign up
    Forever young, i want to be forever young

  26. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  27. #8997
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ако желимо да ова држава иде напријед, ми морамо на минимум свести криминал, а премијер је највећа улога ту, и нормално да му буде заштићена породица. Ово је држава гдје су убистава дешавала 12 прије подне, а не Шведска.

  28. #8998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Dje si Gando kuko stara, kako je dolje?
    Hladno, ali standard ebi ga :-D
    Kakav bln zakon, kad je kod nas zakon bio ista drugo osim mrtvo slovo na papiru, osim naravno kad je u korist Blitve i kompanije, vidis da odje komite protestuju protiv vlade, jer sprovodi zakon, a koji je dRps donio.
    Yebe lud zbunjenog.
    Najveći je problem brate sto nije bolest sve što boli.
    Dozvoljavaju da ih navlači DPS na neke narative potpuno nigdje veze da bi zaštitili sebe.
    Slušao sam par ovih sa blokada ne može ni jedan tip da sveze rečenicu padež da potrefi ali jbga demokracija.
    Nemam ništa protiv protesta, čak štaviše su i ljekoviti brzo će se to završiti.
    Posle 21 maja neće se niko živ čuti
    One Ring to Rule them all...

  29. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  30. #8999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ako ja mogu vjerovat' da je Krivi svojevoljno objavio onaj klip iz auta...

    Jbt, njegova realnost je takva da je, po njemu, onaj klip njemu, porodici i vladi na korist...

    Gore je nego što sam mislio...

  31. #9000
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Ето ти из твоје перспективе видиш да је погријешио возач чији је задатак да обезбиједи личност коју вози а нашао се у ситуацији у којој група ретарда(неандреталаца) блокира аутомобил и креће да се пење по њему. Следећи корак је ломњава прозора или покушај отварања врата и ко зна шта већ.

    Јел требао да чека до тог тренутка па онда да их гази? Ово је зло каквих морона има , ови ликови што протестују су плаћеници или тотални идиоти који испод камена живе.

    Надам се да ће јаче кренути са обрачуном јер ово измиче контроли.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

Page 360 of 1249 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460860 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •