Page 354 of 1249 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364404454854 ... LastLast
Results 8,826 to 8,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8826
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Pa to je to treba je preko zabljaka za pg ovi su potpuno u pravu trebali su da izvrnu to auto i da ga zapale i da igraju oko njega
    Kažem ti kakve su procedure bile u onoj ozbiljnoj državi. Posao je bezbjednost ćerke, a ne kad će ona stići u Podgoricu. Pa neka pričeka polazak iznišića. Neka posjedi još tamo đe je bila. Mada u ove Džibutije koji su nastali raspadom one ozbiljne države, svako izgleda voli da glumi supermena dok gowno ne zvizne u ventilator. Onda kuku lele...
    Da sam mu šef, posle ovoga bi vozaču pojam bio portirnica.

  2. #8827
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kažem ti kakve su procedure bile u onoj ozbiljnoj državi. Posao je bezbjednost ćerke, a ne kad će ona stići u Podgoricu. Pa neka pričeka polazak iznišića. Neka posjedi još tamo đe je bila. Mada u ove Džibutije koji su nastali raspadom one ozbiljne države, svako izgleda voli da glumi supermena dok gowno ne zvizne u ventilator. Onda kuku lele...
    Da sam mu šef, posle ovoga bi vozaču pojam bio portirnica.
    Slažemo se sa tim potpuno zna se protokol ali ono sto ne znamo je je li taj auto krenuo prije blokade i je li se zadesio tu kada se ona desila

  3. #8828
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Slažemo se sa tim potpuno zna se protokol ali ono sto ne znamo je je li taj auto krenuo prije blokade i je li se zadesio tu kada se ona desila
    I ako se zadesi auto, konsultuješ radiom, koji je u kolima, starešinu, koji sigurno ne bi rekao probijaj kolima kroz narod, no izvuci se nazad do nekog sigunijeg mjesta i sačekaj. Cijelo vrijeme svi koji su u smjeni su na vezi. No biće, mlada ćerka kojoj se žurilo, a neka budala skoro pa početnik da odglumi heroja. Tačno mi na to liči. Idealna situacija za gowno u ventilator.
    Pretpostavljam da su ljudi pikirali na vladino auto, niko ne zna kako mu ćerka izgleda da je prepozna, posebno što je nazad obično zatamnjeno.
    Eto problema.

  4. #8829
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Moram da priznam da se nadam da ce ovu dvojicu da saceka kazna od minimum 2 godine zatvora.
    Ovdje se zaboravlja jedno niti su ovo obicna kola, obicni gradjani, koskanje u klubu nego fizicko ugrozavanje kretanja sticenog lica. Nije isto kad neko osamari Muja i kada neko to uradi predsjedniku. Da li je ili ne reagovao primjereno vozac- mislim da jeste u toj situaciji pogotovo na ishod... a sta bi bilo kad bi bilo moglo se isto razmatrati sta bi bilo da je neko od njih izvadio oruzje bla bla...

    Imam osjecaj da ovu vladu i njihove pozicije moci ne shvataju ljudi ozbiljno zbog njihovog blagonaklonog ponasanja a narod je iz prilozenog stoka izgleda koja ne razumije ni demokratiju ni izbornu volju i ne zasluzuju je pojedini sigurno.

  5. The Following User Says Thank You to Because For This Useful Post:


  6. #8830
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Moram da priznam da se nadam da ce ovu dvojicu da saceka kazna od minimum 2 godine zatvora.
    Ovdje se zaboravlja jedno niti su ovo obicna kola, obicni gradjani, koskanje u klubu nego fizicko ugrozavanje kretanja sticenog lica. Nije isto kad neko osamari Muja i kada neko to uradi predsjedniku. Da li je ili ne reagovao primjereno vozac- mislim da jeste u toj situaciji pogotovo na ishod... a sta bi bilo kad bi bilo moglo se isto razmatrati sta bi bilo da je neko od njih izvadio oruzje bla bla...

    Imam osjecaj da ovu vladu i njihove pozicije moci ne shvataju ljudi ozbiljno zbog njihovog blagonaklonog ponasanja a narod je iz prilozenog stoka izgleda koja ne razumije ni demokratiju ni izbornu volju i ne zasluzuju je pojedini sigurno.
    Pazi mnogo je veca vjerovatnoca da je ovaj covjek mogao da padne 20 centimetara krace i zavrsi pod kolima nego da neko izvadi oruzije i to u prisustvu policije.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  7. #8831
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    I ako se zadesi auto, konsultuješ radiom, koji je u kolima, starešinu, koji sigurno ne bi rekao probijaj kolima kroz narod, no izvuci se nazad do nekog sigunijeg mjesta i sačekaj. Cijelo vrijeme svi koji su u smjeni su na vezi. No biće, mlada ćerka kojoj se žurilo, a neka budala skoro pa početnik da odglumi heroja. Tačno mi na to liči. Idealna situacija za gowno u ventilator.
    Pretpostavljam da su ljudi pikirali na vladino auto, niko ne zna kako mu ćerka izgleda da je prepozna, posebno što je nazad obično zatamnjeno.
    Eto problema.
    Izvini ja se ne vodim pretpostavkama je li ilj kako bilo

  8. #8832
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Moram da priznam da se nadam da ce ovu dvojicu da saceka kazna od minimum 2 godine zatvora.
    Ovdje se zaboravlja jedno niti su ovo obicna kola, obicni gradjani, koskanje u klubu nego fizicko ugrozavanje kretanja sticenog lica. Nije isto kad neko osamari Muja i kada neko to uradi predsjedniku. Da li je ili ne reagovao primjereno vozac- mislim da jeste u toj situaciji pogotovo na ishod... a sta bi bilo kad bi bilo moglo se isto razmatrati sta bi bilo da je neko od njih izvadio oruzje bla bla...

    Imam osjecaj da ovu vladu i njihove pozicije moci ne shvataju ljudi ozbiljno zbog njihovog blagonaklonog ponasanja a narod je iz prilozenog stoka izgleda koja ne razumije ni demokratiju ni izbornu volju i ne zasluzuju je pojedini sigurno.
    Bravo

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  9. #8833
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Točak demokratije, 18 cola...

    Погледај ти те сиједе главе празне.

  10. #8834
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    371
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    126
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Vozac je napravio tezak incident. U normalnim zemljama dobio bi otkaz i krivicno bi odgovarao. Njegova krivica je sto je osobu koju je previzio doveo u opasnost. Morao je sacekati da protest prodje ili da koristi neki altrnativni put.

  11. #8835
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Rodjen si za komentatora jesi li razmislja o tome? Sustina je sine da se postuje zakon i da se ne zloupotrebljavaju ovlascenja ne znam u cemu je problem
    ne, brate. glup sam ti ja za to. pa ja kažem. kad je ljetos policiija ničim izazvana mlatila narod po Budvi tad se za ove od danas poštovao zakon a za one od ponedeljka policajci su bili sve i svašta. više od pola godine kasnije, komitama su sad policajci izdajnici a DFovcima čuvari reda i mira

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #8836
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Pazi mnogo je veca vjerovatnoca da je ovaj covjek mogao da padne 20 centimetara krace i zavrsi pod kolima nego da neko izvadi oruzije i to u prisustvu policije.
    Vidi, kad neko izvadi pistolj na ambasadora, predsjednika itd.niko se ne pita koja je vjerovatnoca da nece pucati...
    Ljudi moraju a i znaju , makar nas je to naucio DPS, a bogami i ostali vladari, da kolima sa tablicama PGCG ne smijes ni srednji prst da pokazes a ne da se na haubu kolla u pokretu penjes... i znas da vozaca to oslobadja mnogih odgovornosti a zasto- zato sto prevozi lica od znacaja za drazavu ili njihovu porodicu itd.

  13. #8837
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne, brate. glup sam ti ja za to. pa ja kažem. kad je ljetos policiija ničim izazvana mlatila narod po Budvi tad se za ove od danas poštovao zakon a za one od ponedeljka policajci su bili sve i svašta. više od pola godine kasnije, komitama su sad policajci izdajnici a DFovcima čuvari reda i mira
    Quote Originally Posted by outline View Post

    Тapatalk


    Zašto DF-ovcima? Evo meni su policajci sada čuvari reda i mira, i ne zato jer su to neki novi ljudi, nego jer imaju novo rukovodstvo i definitivno se od 30.08. vidi novi, mnogo tolerantniji pristup policije prema svim slojevima društva, uključujući i prema ovim najnižim koji su danas bili po ulicama.

  14. #8838
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Krive su obje strane - vozaca sankcionisati, policija je bila tu i nije imalo potrebe da se daje gas + mogao je da unisti tudji zivot, a onu dvojicu sa haube novcano kazniti.

    Ali, ono sto je najgore.. Ajde da su neka djeca, 18-25 godina, ali ova dvojica na haubi nisu djeca vec likovi koji imaju 40+ godina.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  16. #8839
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Đe konkretno, šta se dešava? Ako može detaljnije
    Ja danas oko 11h iz Budve nisam mogao do Podgorice preko Cetinja već sam išao kroz Sozinu. Policija na izlazu iz Budve zaustavljala i obaveštavala da se ne može proći i ne znaju kad će moći.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  17. #8840
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Krive su obje strane - vozaca sankcionisati, policija je bila tu i nije imalo potrebe da se daje gas + mogao je da unisti tudji zivot, a onu dvojicu sa haube novcano kazniti.

    Ali, ono sto je najgore.. Ajde da su neka djeca, 18-25 godina, ali ova dvojica na haubi nisu djeca vec likovi koji imaju 40+ godina.
    Tek sam sad vidio onaj snimak. Kakvih crnih 40+, prije će biti da su obojica bliži šezdesetoj nego pedesetoj. Kud ova dvojica nisu normalni, ovaj vozač je još luđi.

    Usput, Leposavić i dalje svoju ostrašćenu politiku gura:

    "Postavljeno je da bi se surovo manipulisalo tragičnim osjećanjima svih građana koji imaju istu nacionalnu pripadnost kao i ja. Ovo pitanje se uvijek postavlja samo ministrima i javnim funkcionerima koji su Srbi, zato što oni koji ga postavljaju posebno računaju na činjenicu da su nebrojene žrtve srpskog naroda ostale bez satisfakcije i zadovoljenja pravde. Upravo ovaj osjećaj nepravde konstantno izaziva sukobe na svim nivoima društva i sprječava istinsko pomirenje. Znajući to, smatrao sam da je nemoralno i nestručno da na ovo pitanje odgovorim neodređeno. Odogovor na ovo pitanje sam dao i kao čovjek i kao član Vlade. Na isti način sam izrekao i svoj stav o Haškom tribunalu. Uvažavam obaveznost odluka tog suda, ali zadržavam pravo da iznesem kritički stav o njegovom radu, kao što se to uobičajeno čini u javnom govoru u svim evropskim i civilizovanim zemljama. Iznošenjem kritičkog stava, ne namjeravam da poništim važnost odluka ovog suda. Moja namjera je da osvijestim javni dijalog kako bi se prepoznala i uvažila patnja ostalih žrtava građanskog rata, a sa ciljem da se, konačno, sa tranzicione pravde pređe na istinsko pomirenje. Smatram da razlog zbog kojeg sam izrekao kritiku o radu Haškog suda ne zaslužuje da bude prećutan niti da sam tom kritikom ugrozio ugled zemlje"


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...aje-povjerenje
    Last edited by ćepanica; 08-04-21 at 16:09.

  18. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  19. #8841
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shoneee View Post

    Zašto DF-ovcima? Evo meni su policajci sada čuvari reda i mira, i ne zato jer su to neki novi ljudi, nego jer imaju novo rukovodstvo i definitivno se od 30.08. vidi novi, mnogo tolerantniji pristup policije prema svim slojevima društva, uključujući i prema ovim najnižim koji su danas bili po ulicama.
    a jer se evo po fbu ne može živjeti od pristalica DPSa i DFa. što se tiče policije, odličan posao i u ponedeljak i danas. a realno, trebali su reagovat. treba grad da mi se blokira zbog Leposavića i komita

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #8842
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Dako se Zdravko trgne vise posle ovog incidenta i ovu DrPS zmiju gadja u glavu, dako ukapira vise da se sa njima mora samo ostro....

    Ako misli cinjet ista... mora se trgnut.... dosta vise floskula....

    Za sve ovo sto se desava, zvat na informativni Veljovica i ekipu.... kad su mogli Joanikije i Amfilohije u stanicu policije na informativni... moze vala i Veljovic i ekipa koja vodi komite...
    Last edited by osvajaci pg; 08-04-21 at 16:08.

  21. #8843
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Polakote Pa Zar nije LEGALNO i ZAKONSKI sjedjeti na tudje auto

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  23. #8844
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Braco napacena, je li vam ono Marko Milacic skup organizovao. Vidim da je njegovo uputstvo za upotrebu.
    20 ljudi sa telefonima i live na instagram.
    Cak je i Milaca skupljao vise.
    Mada s obzirom da je organizacija bila o Otacastveni pokret Obraz nekada, vjerovatno im je poslao na telegram video sa uputstvima. Braca su to

  24. #8845
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Evo čitam ove nesreće pjevale "Bojna Čavoglave"...užas.A podrška iz Ldp,Dps....

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  25. #8846
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Mi smo do sada mogli vec da imamo i pomirenje, usvojen budzet, razvojne fondove, projekte ulaganja i pomoci, pregovore sa EU, usvojen citav set zakona i legislativu priblizenu evropskim standardima... Dobili smo nikad vece tenzije, bitku za Niksic, Zdravka bez Vlade, Skupstinu koja ne radi, nepoznavanje procedure, urusavanje pravnog sistema i vladavine prava jer je ideolozima srpskog sveta bitnija da pod svoju sapu stavi Crnu Goru. Danas je i Crkva preko Leposavica rekla svoje misljenje. Umjesto oslabljenog DPS-a i jacanja gradjanske svijesti i pokreta dobili smo sve suprotno.

    Ovo danas je mozda najbolji pokazatelj koliko o istoj stvari ljudi mijenjaju misljenja i donose zakljucke. Svi znamo sta bi se govorilo da je Blazo bio u kolima i da su se ovako litije na ovaj nacin probile a da ne govorimo kako bi se grmjelo o koristenju sluzbrnih vozila. Kako uopste dodjosmo od taksija do nekoliko vozila za potrebe premijera i njegove porodice u samo par mjeseci!?

    Briga ljude i za DPS i DF, ovdje vecina hoce da bolje zivi dok neki svoju mrznju gotovo sadisticki hoce da zadovolje i to bez pravnog sistema, dokaza i suda nego sada i odmah dok im iz krvavih ociju zatrovanim nacionalsovinizmom sija otrov.

  26. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  27. #8847
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ovo je samo da zapale ovaj narod jer vide da ce usvajanjem novih zakona, pogotovo tuzilackih, vecina na optuzenicku klupu, samo se besposlicari i placeni mahaci pale na ove objave, ali dobro, takvih barem imaju i pozicija i opozicija.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #8848
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Prosto uživam da čitam ove osvježene i pohvalne komentare za policiju, unaprijed se izvinjavam ako su ovo neki drugi policajci a ne oni od prije izbora.
    Onda su ljude koji samo rade svoj posao nazivali kerovima, policiji svaka cast, profesionalci, a dzukele da ne laju pocrkale bi.

  29. #8849
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Blažo ne bi mogao ni doći u ovu situaciju, jer bi se čuli rafali kako do ovog ne bi došlo. Druga stvar, evo 30 godina vladavine Đukanovića i niko još nije napravio ovo Blažu. A komitama je trebalo 4 mjeseca. Dobro je što najvjerovatnije nisu znali ko je u autu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  31. #8850
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mi smo do sada mogli vec da imamo i pomirenje, usvojen budzet, razvojne fondove, projekte ulaganja i pomoci, pregovore sa EU, usvojen citav set zakona i legislativu priblizenu evropskim standardima...
    Ma kako da nismo. Najmanje smo bar toliko za ovih 120 dana vlade mogli imati.

  32. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


Page 354 of 1249 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364404454854 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •