Page 337 of 1249 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437837 ... LastLast
Results 8,401 to 8,425 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8401
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default


  2. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  3. #8402
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default



    Spomenuo sam ovo kao mogucu situaciju. Ja se nadam da to narod nece dozvoliti. Jer nije dobro..Krivokapic kakav god ima tu najcasnije namjere

  4. #8403
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Oni cije slike nose na svojim skupovima
    Iz DF-a prikrivaju stvarne zločince, a nose njihove slike na svojim skupovima?

    Jesi li jeo bunike danas?

  5. #8404
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post


    Spomenuo sam ovo kao mogucu situaciju. Ja se nadam da to narod nece dozvoliti. Jer nije dobro..Krivokapic kakav god ima tu najcasnije namjere
    I sad će ovi da pitaju DFove priznaju li genocid, i šta onda? LOL. pOliTičKi AuToRiTeti iz DF.

  6. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  7. #8405
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Krivokapic kakav god ima tu najcasnije namjere
    čim ga zajedničkim snagama napadaju 'branioci' države i ovi što mu pišu da je izdajnik znači da je na dobrom putu. ne postoji teža stvar no biti premijer Crne Gore u ovom momentu. država razorena, narod izdijeljen. jednima si meta napada jer im nedostaju fotelje a drugima jer si ih ostavio bez tih fotelja (a očekivali su ih). na to treba dodati nerealna očekivanja naroda. ođe su mislili da se sve rješava za 4 mjeseca. važi

    samo neka nastavi da ovako otkriva kakvi su pojedini. prije izbora u NK je svima pokazao ko je DF. da su uskoro izbori, jedini razlog koji bi me možda naćerao da izađem i glasam jeste taj da profo bude na njima

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #8406
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    URA je dala najvise, bukvalno cijelu sebe je unijela u ovaj projekat. Zbog navodnog pomirenja non stop ulazi u konfrotacije sa procrnogorskim strujama a sa druge strane muk. Nijedan glas, ni glasic. Nijedna kritika za ekstreme sa druge strane, niti pokusaj za smirivanje tenzija. Izdao ih je svaki partner iz vladajuce vecine. Na njima je da kazu dosta ili su samo blijedi epizodisti u ovom jalovom pokusaju da se stvori normalno drustvo. Odcutali su sve, pojeli su vise knedli nego sto iko normalan moze da podnese. Kod ljudi se stvorila slika da se radi o jednom nebitnom partneru bez stava. Doveli su je u tu situaciju da je pitanje da li sama URA moze izdrzati pritisak u sopstvenim redovima i moze li Dritan garantovati za 4 (3+1) glasa iz sopstvene koalicije za predloge Vlade. Nema sumnje da su URA - u izdali koalicioni partneri a nijedna partija nije iznad Crne Gore i njenog postojanja. Probali su, ne ide. Ovo je tacka preloma. Jos jedan faul i novi izbori jer ovakva Vlada je besmislena. Ne moze sprovoditi politiku bez podrske parlamenta i samo mozemo da kliznemo u totalnu anarhiju koju promovisu DF i ekipa na svakom koraku.
    Ne ulazi URA u sukob sa procrnogorskim partijama vec procrnogorskim partijama smeta njeno drugovanje sa srpskim partijama. Sto je apsurdno, kad su u zadnjih 30 godina funckije premijera i predsjednika, osim mozda Luksica, imali Srbi.
    Sa ostatkom se manje-vise slazem, osim dijela oko izdaje. Prije ce bit neispunjavanje zahtjeva i zelja, sa svih strana, pri cemu DF nakon postizbornog razocarenja raznim uslovima nadoknadjuje izgubljeno.

    Ono sto je tuzno - a stvarno jeste tuzno - je situacija da ce umjesto zakona koji moze da doprinese smanjenju kriminala i korupcije iduci zahtjev vlasti (DF-a) biti pitanje Velike. I opet uslovljavanja dok se i to ne pitanje ne rijesi, stavrajuci nove konflikte medju narodom. Sve to moze da se rijesi u svoje vrijeme, a sad nije trenutak za to.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #8407
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Hoce li sad patriJote traziti da konsekvence za Srebrnicu treba da snosi i Djukanovic? Pa da potpisuju peticiju i traze njegovu smjenu ili ostavku?

    Ipak je Mikas indirektno ucestvovao makar zrnu vise od Leposavica koji je imao tad cak 10 godine....
    Ajmo peticija sta se ceka....

  10. #8408
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Poštovani narode,
    U prethodnom periodu, zajedno sa svima vama, borio sam se za svetinje naših predaka, za svetinju naših duša, za ono najsvetije i arhetipsko u nama što su probali bezočno da nam otmu.
    Nosio sam, skupa sa svima vama, borbu svog roda, i ponosno ali ne bez zazora stao na čelo onoga što sam branio, a vi odbranili na ulicama i na biralištima. Zajedno sa vama povukao sam poslednju liniju odbrane i dopustio da kroz mene odjekne vaš glas otpora.
    Dragi saborci, braćo i sestre,
    Molim vas da razumijete da borba za dostojanstven život nije gotova, nego da je prenijeta na prljavi teren politike, u kojem se podrazumijevaju neki kompromisi koji ne moraju uvijek biti jasno uočljivi časnom i poštenom svijetu, koji je u ovu borbu krenuo zajedno sa mnom.
    Njegoš nam je ostavio besmrtne stihove: „Ko na brdu ak’ i malo stoji, više vidi no onaj pod brdom“. Meni je Gospod dao iskušenje da stojim na brdu i da vidim malo dalje od većine građana naše gorde i ponosne Crne Gore. I zato vas iskreno molim da mi vjerujete da ću do posljednjeg svog daha biti i jesam vaš saborac, ali da danas, kao čovjek na odgovornoj i važnoj državnoj funkciji, moram da uzimam više različitih faktora u obzir prije donošenja svake odluke.

    Nakon 30. avgusta ponio sam krst mog naroda koji je bio otpisan od strane različitih centara moći, što inostranih, što domaćih. Naroda koji se vratio nakon dugog sna i pokazao da ne namjerava da povije kičmu i dopusti da ga zauvijek odnesu kovitlaci istorije. Draga braćo i sestre, ja taj krst nosim i danas.
    Da bismo krenuli dalje, u ime koalicija pobjednica avgustovskih izbora, potpisali smo Sporazum, po kom – zbog raznorodnosti koalicija – nećemo dirati strateški kurs zemlje. Dogovorili smo se da se nećemo dijeliti u pitanjima koja su DPS-u služila kao poluge preko kojih nas je politički nadgornjavao, dijelio i držao u pokornosti. Potpisali smo Sporazum da bismo Crnu Goru zajedno oslobodili od međusobnog nerazumijevanja, da bismo pomirili oca sa sinom, brata sa sestrom, komšiju sa komšijom. Potpisali smo Sporazum da bismo pobijedili i demontirali režim koji nas je 30 godina držao kao taoce svoje nakaradne politike. Potpisali smo Sporazum da bismo pobijedili.
    Sporazum koji je potpisan nije i ne može biti svima po mjeri, ali jeste jedini način da se pomenuti proces otpočne. A on neće biti brz i lagan, niti će prolaziti bez otpora. To je izazov koji su morali da prihvate svi ministri iz kabineta na čijem sam čelu, uz jasnu svijest da svako soliranje na osjetljivim pitanjima i temama može donijeti štetu našem zajedničkom putu ka cilju kojem svi težimo.
    Nakon što sam juče javno istupio, rekao ono što mi je na srcu, jer samo tako mogu pričati sa svojim narodom, nakon što sam javno ukorio ministra Vladimira Leposavića, dio vas me je optužio za izdaju. Pošteni, divni i časni narode Crne Gore, ja imam hiljadu mana, ali izdajnik nikad nisam bio niti ću biti. Neću izdati ni zemlju koju vodim, ni sve ljude koji su u meni vidjeli nadu da Crna Gora može vaskrsnuti i zasijati gordim sjajom kakvim je sijala vijekovima.
    Nisam predložio da se ministar Leposavić razriješi samo zbog izjave u vezi sa Srebrenicom. On, ali i svi ministri ove Vlade, moraju dobro znati da lične stavove podrede opstanku Vlade. Ovaj težak izazov podrazumijeva da nemamo luksuz iznošenja ličnih stavova ako su u suprotnosti sa Sporazumom koji smo ulaskom u Vladu prihvatili. Ministar Leposavić, kojeg smatram pametnim čovjekom, sebi je dopustio taj luksuz.
    Jučerašnju odluku sam donio teška srca, ali sam je donio da bih vas sačuvao, a ne da bih vas izdao. To možda ne razumijete danas, ali ćete jednog dana, siguran sam, razumijeti u kakvom položaju smo se nalazili u ovom istorijskom trenutku. A taj položaj je takav da poništava bitnost svakog pojedinca pred strateškim ciljem razvlašćivanja DPS-a, što neminovno podrazumijeva ako ne saglasnost, a onda bar razumijevanje jednog dijela međunarodne zajednice. To nije sluganstvo – nikada nisam služio nikome do Bogu – već realnost koja neće nestati ako mi na nju zatvorimo oči.
    Ako želimo da uspijemo u ovom teškom procesu ne smijemo igrati igru koju nam nameće DPS, a oni pitanje Srebrenice ne forsiraju zbog ljubavi prema našim bošnjačkim sugrađanima, već zbog kriminala koji očajnički žele da sačuvaju igrajući na kartu naših podjela. Ne smijemo da se pecamo na njihove udice zla.
    Nisam igrač ničije politike, već čovjek koji ulazak u politiku vidi kao teško iskušenje i krst koji je morao da ponese zarad opstanka njegove države, naroda i crkve. Nikada u svom životu nisam više trpio, nikada u svom životu nisam više ćutao, ali nikada nisam bio sigurniji da to trpljenje i ćutanje imaju dubok smisao i razlog.
    Znajte da put kojim se ova Vlada kreće neminovno nosi donošenje odluka koje neće biti lake. Zato mi je potrebna vaša vjera. Vaša vjera u našu pobjedu je zalog pobjede protiv DPS-a. Ako uspiju da nam posiju klicu sumnje, da nas međusobno zavade, biće to zalog našeg poraza.
    Uz čvrsto obećanje da neću odustati od sna koji smo se usudili da sanjamo sada kad nam je nadomak ruke, na kraju vas još jednom molim za razumijevanje, trpeljivost i toleranciju za naš položaj.
    A ja sam vaš koliko sam bio prvog dana i koliko ću biti dovijeka."

  11. #8409
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Zdravko jos jednom pametno i mudro... obraca se narodu jer jedini od svih njih moze da se obrati a da ne bude shvaceno kao politikanstvo i jeftina demagogija...

    Krivi izdrzi

  12. #8410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Meni je žao čoeka, pod nikad većim presingom bio nije. Treba ovo sve izdržati što psihički, što i zdravstveno bogomi. S kakvom marvom on treba da radi i da donese neke promjene, sizifov posao...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  13. The Following 9 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  14. #8411
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Vratim se na forum, ko o cemu, forumasi o Srebrenici ni manje ni vise no ka da su tamo rodjeni i dozivjeli sve sta se tamo desilo.
    Srebrnica i CG, kakve veze imaju?


    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post



    Zamisli Vuciceve agitpropovce. Koja su to cijepanja.


    A ja se bas jedno vrijeme cudio zasto na forumu (da sam ja procitao) jos uvjek nemas 1 jedini smislen post koji je bez spinovanja, kad tek sad vidim kakvim splacinama masiras mozak.
    Moja greska sto nisam skapirao ranije, izvini.


    Quote Originally Posted by Director View Post
    Slažem se. Sa njima je trebalo žestoko se obračunati ali nažalost, zapali su nas Zdravko i Dritan nejaki. 8 mjeseci nisu uspjeli da RTCG udare, a zato juče grmi sa konferencije o Leposaviću.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

    Nije to bas tako kako ti mislis, pod 1 ova Vlada postoji duplo manje od toga kako si naveo, dakle ne 8 vec 4 mjeseca, druga stvar Vlada nema nikaku nadleznost nad sramnim servisom, vec Skupstina jednostavnom parlamentarnom vecinom bira savjet RTCG, a onda savjet bira gen. Direktora, i to je sve skoro i trebalo da bude brzo na nekoj od iducih sjednica Parlamenta da ne bi ovih gluposti oko Srebrnice, ne znam sta ce dalje biti po tom pitanju.



    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Evo sjajne teme za sjutrasnju emisiju kod one glibulje na happy tv


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Zanimljivo kako vam vise smeta glib koji se emituje u susjednoj drzavi, nego pomije koje svakodnevno gledamo na sramni servis.
    Ili bi mozda coek dosa do zakljucka da 'patriJote' vise gledaju srpske tv stanice od crnogorskih :-D



    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    A đe sad kad je najslađe. Ruši vladu Lepi. Dobro zna on šta radi, no nije mi zbog njega, američki stipendista, nego mi je zbog ovog naroda koji se izgubio u igri beskrupulozne politike i mržnje.

    Jedva čekam da se bocnem astra zenekom i na neko putovanje po Europi da pođem, da odmorim glavu, možda i ostanem, ako đe mogadnem da se skrasim.
    Reka bi coek veliki graDZanista, ali urnisa temu o Vladi CG sa pominjanjem Srebrnice i opsadi Sarajeva.

  15. #8412
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Nije on jadan ni svejstan u šta se upleo, ovo oko njega su hijene koje su navikle na ovakva "klanja" i "borbe", manipulatori i opasni igrači.
    This time next year we'll be millionaires

  16. #8413
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Puna podrška Profesoru!

    Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  17. #8414
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Hoce li sad patriJote traziti da konsekvence za Srebrnicu treba da snosi i Djukanovic? Pa da potpisuju peticiju i traze njegovu smjenu ili ostavku?

    Ipak je Mikas indirektno ucestvovao makar zrnu vise od Leposavica koji je imao tad cak 10 godine....
    Ajmo peticija sta se ceka....
    Ebe se patrijotama za Srebrenicu.

    Borba za fotelje i privilegije, naviklo se.

  18. #8415
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    profo opet dobar. ovi te mu i dalje svašta pišu po društvenim mrežama neka se pokriju ušima i ćute. za 20e su se prodavali i sad izigravaju moralne veličine pa nazivaju čoeka izdajnikom. izgleda da je problem što Krivokapić želi dobro Crnoj Gori. ne odgovora to većini ođe. zamisli moraš da trpiš da te prozivaju neki iz DPSa, SDa ili DFa. ljudi kojima je imanje obraza strana riječ
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #8416
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Meni je žao čoeka, pod nikad većim presingom bio nije. Treba ovo sve izdržati što psihički, što i zdravstveno bogomi. S kakvom marvom on treba da radi i da donese neke promjene, sizifov posao...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Niti trenutka mi ga nije zao, nit najmanje.

    Imao je kikseva poprilicno mnogo, isto tako je imao i dobrih izjava, al' covjek definitivno nije za politiku i veoma vjerovatno je neuracunljiv.

    Neka se mane religije/nacije i pocne da rjesava probleme.

  20. #8417
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Niti trenutka mi ga nije zao, nit najmanje.

    Imao je kikseva poprilicno mnogo, isto tako je imao i dobrih izjava, al' covjek definitivno nije za politiku i veoma vjerovatno je neuracunljiv.

    Neka se mane religije/nacije i pocne da rjesava probleme.
    Pa da, jer su ti i mnogi drugi navikli da je politika pitanje o Srebrenici u zemlji kojoj se taj grad ne nalazi,20 godina posle, coveku koji sa tim nema veze.

    A onaj sto ga je postavio, njemu je stalo do zrtava u Srebrenici taman kao do lanjskog snega....

    Mada u blatu Srbije, Bosne i Crne Gore.. ovaj sto je pitanje postavio je jeste za politiku...

  21. #8418
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    373
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    DF bi rado pokrenuo povjernje vladi. Da bi im to uspjelo to mogu samo sa DPS-om, sto nije pametno jer bi bili proglaseni izdajnicima i pali bi na 10% podrske. Zato biraju drugu taktiku, rezanja, pljuvanja, prosipanje sljunka i ulja po asfaltu i bacanja kora od banana dako Krivokapic glavu slomi odnosno totalna diskreditacija njega i vlade. Krivokapic bi rado podnio ostavku jer je nemoguce da radi u ovakvim uslovima, pitanje je kolko bi time diskreditovao svoju poziciju i moguce da bi DPS bolje prosao tako da i njemu to ne pada na pamet.
    Bojim se da ce ovo dugo trajat mozda do kraja mandata. Narodu nece bit bolje na prvim sledecim izborima uz manju izlaznost DPS dobija vlast.

  22. #8419
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Prosto boli koliko pojedinci nemaju pojma ili ne zele da vide o cemu se radi te su jedini oni koji u sustini mlate o Srebrenici. Dzaba im crtas, govoris i argumentujes. Oni cuju samo ono sto su umislili da cuju, donose zakljucke na osnovu cinjenica koje se nisu desile i kunu i vrijedjaju po potrebi.

  23. #8420
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Premijer se obratio pravoslavnim srbima. Jos jednom lik pokazao kako gleda na svoju ulogu u drustvu. Pakao, pakleno pismo. Lik ima neku F44 dijagnozu
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #8421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Pa obratio se svima onima što su poitali na ulice juče da ga proglase izdajnikom. Sigurno nije meni a i tebi vjerovatno kojem šište jajca za Leposavića...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. The Following 7 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  26. #8422
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Teški su ovo potezi i vrlo rizični.

    Veliko je breme uzeo na sebe Zdravinjo.

    Videćemo kako će mu se ovo vratiti i da li će oni faktori sa kojim je napravio kompromis biti zahvalni...ili će ga kad dodje vreme pustiti niz vodu.

    Molim vas da razumijete da borba za dostojanstven život nije gotova, nego da je prenijeta na prljavi teren politike, u kojem se podrazumijevaju neki kompromisi koji ne moraju uvijek biti jasno uočljivi časnom i poštenom svijetu, koji je u ovu borbu krenuo zajedno sa mnom.


    I zato vas iskreno molim da mi vjerujete da ću do posljednjeg svog daha biti i jesam vaš saborac, ali da danas, kao čovjek na odgovornoj i važnoj državnoj funkciji, moram da uzimam više različitih faktora u obzir prije donošenja svake odluke.


    Jučerašnju odluku sam donio teška srca, ali sam je donio da bih vas sačuvao, a ne da bih vas izdao. To možda ne razumijete danas, ali ćete jednog dana, siguran sam, razumijeti u kakvom položaju smo se nalazili u ovom istorijskom trenutku. A taj položaj je takav da poništava bitnost svakog pojedinca pred strateškim ciljem razvlašćivanja DPS-a, što neminovno podrazumijeva ako ne saglasnost, a onda bar razumijevanje jednog dijela međunarodne zajednice.
    Ovo su ukratko najvažnije crtice iz ovog njegovog obraćanja.Sve tu piše.Planira se dakle krenuti u obračun sa tužilaštvom i očekuje se podrška ili bar razumevanje EU.Kao žrtvu da umilostive EU birokrate, na oltar se prinosi Leposavić.

  27. #8423
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa obratio se svima onima što su poitali na ulice juče da ga proglase izdajnikom. Sigurno nije meni a i tebi vjerovatno kojem šište jajca za Leposavića...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    poručio je predsjednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić u otvorenom pismu "narodu Crne Gore".
    Procitaj pismo bitrate. Malo je reci da je skandalozno. Cak je rekao da i ono najvece zastidje sto vidjeh juce u centar su njegovi ljudi ili narod kako god.
    Podgorica Podgoricanima!

  28. #8424
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    pa pljuju ga uredno ovi te nedeljom paradiraju kroz državu i ovi te im je od juče izdajnik nekako postao. ovima prvim ne valja svakako pa što god da uradi, a druga grupa pojma nema kako ih je Krivokapić izdao ali nema veze daj da pišemo svašta za čoeka
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #8425
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa pljuju ga uredno ovi te nedeljom paradiraju kroz državu i ovi te im je od juče izdajnik nekako postao. ovima prvim ne valja svakako pa što god da uradi, a druga grupa pojma nema kako ih je Krivokapić izdao ali nema veze daj da pišemo svašta za čoeka
    Lik je premijer svima pa i ljudima koji ga ne podrzavaju.
    Podgorica Podgoricanima!

Page 337 of 1249 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437837 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •