Page 609 of 1249 FirstFirst ... 1095095595996056066076086096106116126136196597091109 ... LastLast
Results 15,201 to 15,225 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15201
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Bio je na televiziji ranije od Trećeg kanala. Recimo vodio je onu imbecilnu emisiju "Meni je to važno" početak 90-ih. A i prije toga je bio na RTCG ali ne baš u prajm tajmu.
    Udaranje temelja... Kad je stvoren Treći kanal, što je bilo Tijanićevo čedu, bio je već blizu izlaznih vrata. Već se bio razišao sa RTCG i napravio svoju marketinšku kuću. Nedugo potom i otišao.
    Mislim da se izmakao zbog veznosti za crkvu još tada. A imao je leđa i drugare u vlasti još iz škole baš da prosperira.
    Ali eto ti bolje znaš. I ne zovu ga Gagi nego Gaga/Dragi. Odavno je baš integrisan oko crkve kod Dragana Mitrovića, decenijama već.
    Pretpostavljaš, lično ga znam, dalji komšiluk, mada dugo nemamo neki kontakt sem ako se sretnemo i javimo na ulicu.
    Bez zezanja, pokušaj da se ne istrčiš oko ljudi ako baš nisi siguran.
    Ne sjecam ga se prije toga. Sjecam se da Treci nastaje kao pokusaj suzbijanja RTS, pravljenjem kanala za mlade. Tada se RTCG cisti od svih SNP clanova, i postavlja se temelj za indoktrinaciju DPS jednako drzava.
    I svi koji su bili tu ih vezujem za temelje RTCG onakvog kakav je danas. Nije ni prije bio mnogo bolji, ali su koliko toliko imali nekakvog profesionalizma. Tu se javljaju kadrovi koji ce kasnije preci na prime time prvog kanal i koji ce godinama uspjeti da zasijene Emila Labudovica, sto sam mislio da je tesko do nemoguce.
    Sad Gaga je imao nekakve emisije koje su mi iz nekog razloga isle na zivce ili mi je cisto on isao na zivce, ne znam. Tada se vec pocinje sa stranim kanalima, tako da sam prestao da gledam sve nacionalne televizije

  2. #15202
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Da ne guglam da pokusam iz glave.
    Bjese li Tanjevic sef pljevaljske policije, kojeg su smijenili zbog cijepanja 5 ili 10 saobracajnih kazni u Pljevljima.
    Osnovni razlog a iza se pricalo da je u stvari veza sa Saricevom sestrom ustvari pravi razlog.
    Los izbor Brdjanina svakako, ali pojedini su jos na pozicijama koji su sa tim Saricem slavili novu godinu, isli na veselja i posjecivali restirane.

  3. #15203
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Za ovo CG svercerska drzava, i da je svijet samo zavidan na nase drzavne uspjehe u svercu, pa dobro.
    I predsjednik je rekao da su svi zavidni na ove koji su se snasli. Samo sto sad ocigledno nismo mi lokalno zavidni, vec nam i svijet zavidi na uspjesima Sarica, Kalica, Zvicera......
    Pravda za Lazovica, on je samo bio ekonomski vizionar....

  4. #15204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Interesantan je ovaj pristup... prvo pun nade da neće Zapad dat', a kad Zapad počne da hvali šta čini nova vlada, e onda više ni Zapad ne valja, nego su sebični i pokvareni i kriminalci. Navikli smo da švercujemo te cigarete, maltene nacionalna tradicija, a ako EU to smeta tim gore po EU. Uostalom, dotiče nam 250 miliona godišnje "deviznog priliva" od toga... priliva se, istina, u džepove Predsjednika i par prijatelja, ali važno je da se para obrće.

    Izgleda jedini strani partneri koji nam valjaju su ovi još uvijek spremni da pohvale Predsjednika. Rama i predsjednik Slovačke. Strateški kurs nam je valjda Albansko-Slovačka unija i mi kao treći član.
    Ja se nikad nisam nadao da nekakav "zapad" može da rešava naše probleme.

    A šverc cigareta jeste tradicija Balkana... još se u SFRJ vaktu UDB finansirala švercom duvana, a KOS švercom oružja. Tom djelatnošću niko u CG nije oštećen, već to ide na konto budžeta drugih država
    Ono što je umjetnost je 1) držati to u mjeri da nam se zemlje EU ozbiljno ne naljute, i 2) držati to na način da se ne koncentriše kapital u rukama onih koji to neposredno rade.

    Po meni, biti principijelno protiv takvog posla, ako je državni i sa mjerom, može samo budala.

    Čak, sa stanovišta ekonomske teorije, za CG je bolje da jedan jedini čovjek u CG prisvoji svaki cent od tog posla, ako ih troši u CG, nego da je budžet UK ili Italije dobar za te pare. Naravno, praksa je drugo, jer kako viđesmo, takva moć u rukama pojedinca vodi korupciji koja se preliva na razne sfere društva.

    Mada, sad mi ovde možemo da se ispričamo, al ovo je mazanje očiju Britancima. Nijedna vlast u CG nije toliko glupa da zaustavi taj posao. Možeš misliti, nema carinskih skladišta u Baru...a može li u Zetu da se doveze kontejner? Tj u Zeti sad ima više cigara nego što ih je ikad bilo u Baru, pa to niko ne pominje...

  5. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  6. #15205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da ne guglam da pokusam iz glave.
    Bjese li Tanjevic sef pljevaljske policije, kojeg su smijenili zbog cijepanja 5 ili 10 saobracajnih kazni u Pljevljima.
    Osnovni razlog a iza se pricalo da je u stvari veza sa Saricevom sestrom ustvari pravi razlog.
    Los izbor Brdjanina svakako, ali pojedini su jos na pozicijama koji su sa tim Saricem slavili novu godinu, isli na veselja i posjecivali restirane.
    Khm...izbor Brđanina?

    To ne ide u istu rečenicu...paaa ako zanemarimo da mu je Pipun smijenio nacelnike u NK i PV, onda "Brđo" i "izbor" ne idu zajedno makar od kad mu je Carević smijenio TEK IZABRANOG načelnika u Budvi, i postavio svog rođaka / šuru / tasta / što li mu je ovaj Bubanja...

    Dakle ako smo apsolvirali da se Brđanin ne pita s policijom, onda možemo da se složimo da je ovaj lik nečiji ne loš, nego katastrofalan izbor. Njemu nije nategnuta i namještena afera kao što je istom Brđaninu svojevremeno bila, dok je bio u Kotoru. Da je "osvježilo", taj bi bio predmet provjera, a ne on da nekome kroji kapu.

    Ka i sve što je...

  7. #15206
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Cisto radi detalja, u Pljevljima je i dalje isti lik. Nije ga smijenio iako su DF pljevljaci izasli na ulice.
    U Niksicu je smijenio Madzarica sa mjesta nacelnika i ne sjecam se da je zamijenjen taj iako je stavljen za VD.
    A sto se tice Budve, Bubanja je dosao na mjesto Rakocevica koji je bio Veljovicev zamjenik i kojeg je Veljovic postavio cini mi se pred ostavku, prije nego je Brdjanin i dosao.
    Tako da malo provjeri sta pises....
    Znam da djeluje da je tako kako pises ali jednostavno nije

  8. #15207
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ja se nikad nisam nadao da nekakav "zapad" može da rešava naše probleme.

    A šverc cigareta jeste tradicija Balkana... još se u SFRJ vaktu UDB finansirala švercom duvana, a KOS švercom oružja. Tom djelatnošću niko u CG nije oštećen, već to ide na konto budžeta drugih država
    Ono što je umjetnost je 1) držati to u mjeri da nam se zemlje EU ozbiljno ne naljute, i 2) držati to na način da se ne koncentriše kapital u rukama onih koji to neposredno rade.

    Po meni, biti principijelno protiv takvog posla, ako je državni i sa mjerom, može samo budala.

    Čak, sa stanovišta ekonomske teorije, za CG je bolje da jedan jedini čovjek u CG prisvoji svaki cent od tog posla, ako ih troši u CG, nego da je budžet UK ili Italije dobar za te pare. Naravno, praksa je drugo, jer kako viđesmo, takva moć u rukama pojedinca vodi korupciji koja se preliva na razne sfere društva.

    Mada, sad mi ovde možemo da se ispričamo, al ovo je mazanje očiju Britancima. Nijedna vlast u CG nije toliko glupa da zaustavi taj posao. Možeš misliti, nema carinskih skladišta u Baru...a može li u Zetu da se doveze kontejner? Tj u Zeti sad ima više cigara nego što ih je ikad bilo u Baru, pa to niko ne pominje...
    Skoro pa sam 100% siguran da su britanci nanjušili naftu u CG... Otud odjednom i interesovanje za CG.

  9. #15208
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Dobro jutro Directore, razriješen si sa funkcije.
    Love, peace and respect.

  10. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  11. #15209
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Vidim da se polako realnost pomjera prema medijskim napisima DPS medijskih pulova.
    Bacih pogled an twitter, ista stvar kao i ovdje.
    Koliko je placena zena koja je PR dvojici ministara.
    I za dva posla prima oko 2500 eura.
    Sa druge strane u EPCG je godinama placano 2560 eura za "uzimaca uglja za analizu". I ima 5 izvrsilaca
    Dakle ne da odradi analizu, nego popne se na kamion ili transportnu traku, uzme uzorke i odnese ih u labaratoriju na obradu.
    2560 eura da se popnes na kamion i uzmes dva komada uglja.
    Ili slovima dvije hiljade petsto sezdeset eura

  12. #15210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    nistarstvo unutrašnjih poslova formiraće posebnu Jedinicu za antikorupciju (JAK) koja će kontrolisati prihode službenika, njihov životni stil, ali i životni stil, prihode i imovinu njihovih bračnih i vanbračnih supružnika, djece, kao i osoba sa kojima su povezani, ali i testirati kolege na poligrafu ako bude potrebno.
    Više izvora potvrdilo je “Vijestima” da se očekuje da ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović na čelo JAK-a imenuje dugogodišnjeg policijskog funkcionera Predraga Tanjevića.


    Par godina ranije...

    "U dijelu medija spekulisalo se da je Tanjević smijenjen zbog emotivne veze sa rođenom sestrom optuženog narkobosa Darka Šarića"



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  14. #15211
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Raskinuli su, sve je regularno.

  15. #15212
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Skoro pa sam 100% siguran da su britanci nanjušili naftu u CG... Otud odjednom i interesovanje za CG.
    Moguće da si u pravu, mada ima jedan drugi motiv možda.

    UK je postala međunarodno najnebitnija u svojoj istoriji još negdje od 15 vijeka, tada kao Engleska. Nije članica EU, i svojim samoizolacionizmom spustila je sama sebi cijenu na međunarodnom političkom tržištu.

    Ne vidim koja je politička korist od britansakog tapšanja po ramenu. Poguraće svojim uticajem naše članstvo u EU? hahahaha... Poguraće nas u NATO? Već smo tamo.

    Ok, bogata je zemlja i negdje možda bude para da isfinansiraju neki ne prevelik državni projekat. I to je to.

    A što se Britanije tiče, sa ponosom oni kažu "Mi nemamo ni prijatelje, ni neprijatelje, nego samo naše interese". Ili što je Čerčil zborio "Što se nerviraš, nećeš ti tamo živjeti" službeniku Foreign Office-a kad su otpilili kraljevsku vladu i predali kraljevinu Jugoslaviju komunistima kao dio aranžmana sa Staljinom. Naravno, ranije, 1941. ispodmićivali koga treba za vojni puč i "Bolje rat..." i rekli kako je "Jugoslavija povratila svoju dušu". Pa povraćenu dušu nogom u gujscu kad im nije trebala.

    Ukratko, svakoga su ispalili za minimalnu trgovinu u svoju korist kao saveznik. Ne bi mi smetalo da ispale ove budaletine što misle da su sa njima prijatelji (oće to...), no se bojim kako ćemo mi kao država proći u toj ispali.
    Usput, zanimljivo mi je oduševljenje britanskom administracijom kod dijela forumaša. Pretpostavljam da je bilo isto ovakvo oduševljenje kad je UK zvanično saopštila da je bio državni udar za izbore 2016. i čestitala vlastima i na izbornoj pobjedi i sprečavanju udara.

    Da zaključim, kolika blečka treba da budeš na skali od nula do Zdravko i da se spustaš na britansko uže. Usput, vidim da su oni ugasili Isle of Man, i British Virgin Islands kao of shore zone i da su baš protiv šverca i muljanja gdje oni imaju profit ili njihove banke. Važi!!!

    A ako zaista ima nafte kao što @Director smatra i da su se zbog toga odjednom primakli, kuku nama šnjima i sa nama! Kako će nas zakrvit da to jeftino preuzmu.

  16. #15213
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Pošto nema edita, kao motiv izuzev eventualne nafte, moguće je da nas gledaju kao nekog ko im se džabe nudi kao proksi. Kandidat za EU, u Evropi, taman da imamo zonu uticaja vlasti koja nas sluša, a košta nas da ih ispoštujemo dva dana kad dođu u posjetu i kažemo kako su super momci.
    Sjutra mi mogu valjat i ako uđu u EU za bačanje neke špice, mogu valjat u NATO za nešto, a ništa me ne košta. Ovo mi je realnije za Britance.

    I ja bih na njihovo mjesto isto postupio.

  17. #15214
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Jes, sad cemo da strahujemo od Velike Britanije da ce oni da nas ugrozavaju. Aj casti ti ne sprdaj se. Neozbiljna ti je prica
    Sate sate sate

  18. #15215
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...c-vratio-loptu

    Na sjednici Odbora, predsjedavajući tog skupštinskog tijela, Milan Knežević, pitao je Brđanina kako će polciija tretirati proteste koje Demokratski front planira za septembar.

    "Na poslednjoj sjednici, dok smo još učestvovali, u ime Demokratskog fronta poručili smo premijeru (Zdravku) Krivokapiću da ukoliko nastavi sa ovako jednom isključivom politikom, ignorišući činjenicu da je 27 poslanika za novu Vladu i novog premijera, uporedio to sa fudbalskom utakmicom u kojoj je on odnio loptu kući i popeo je na tavan, to mi u Zeti kažemo na petar. Mi smo mu poslali poruku da, ukoliko nešto ne promjeni, da ćemo sa narodom koji ga je izabrao, tražiti od njega i poći da vrati tu loptu sa petra, ili da je mi skinemo. U figurativnom smislu. Ne mislim da mu idemo direktno na kuću, ali mislim da, vjerovatno u septembru organizjemo proteste protiv ovakvog jednog poimanja demokratije i doživljaja svega onoga što je na spoljnom i unutrašnjem planu ralizovano, to jest, bolje reći nije realizovano", kazao je Knežević.

    kako vele ono, ma nije DF problem

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #15216
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Moguće da si u pravu, mada ima jedan drugi motiv možda.

    UK je postala međunarodno najnebitnija u svojoj istoriji još negdje od 15 vijeka, tada kao Engleska. Nije članica EU, i svojim samoizolacionizmom spustila je sama sebi cijenu na međunarodnom političkom tržištu.

    Ne vidim koja je politička korist od britansakog tapšanja po ramenu. Poguraće svojim uticajem naše članstvo u EU? hahahaha... Poguraće nas u NATO? Već smo tamo.

    Ok, bogata je zemlja i negdje možda bude para da isfinansiraju neki ne prevelik državni projekat. I to je to.

    A što se Britanije tiče, sa ponosom oni kažu "Mi nemamo ni prijatelje, ni neprijatelje, nego samo naše interese". Ili što je Čerčil zborio "Što se nerviraš, nećeš ti tamo živjeti" službeniku Foreign Office-a kad su otpilili kraljevsku vladu i predali kraljevinu Jugoslaviju komunistima kao dio aranžmana sa Staljinom. Naravno, ranije, 1941. ispodmićivali koga treba za vojni puč i "Bolje rat..." i rekli kako je "Jugoslavija povratila svoju dušu". Pa povraćenu dušu nogom u gujscu kad im nije trebala.

    Ukratko, svakoga su ispalili za minimalnu trgovinu u svoju korist kao saveznik. Ne bi mi smetalo da ispale ove budaletine što misle da su sa njima prijatelji (oće to...), no se bojim kako ćemo mi kao država proći u toj ispali.
    Usput, zanimljivo mi je oduševljenje britanskom administracijom kod dijela forumaša. Pretpostavljam da je bilo isto ovakvo oduševljenje kad je UK zvanično saopštila da je bio državni udar za izbore 2016. i čestitala vlastima i na izbornoj pobjedi i sprečavanju udara.

    Da zaključim, kolika blečka treba da budeš na skali od nula do Zdravko i da se spustaš na britansko uže. Usput, vidim da su oni ugasili Isle of Man, i British Virgin Islands kao of shore zone i da su baš protiv šverca i muljanja gdje oni imaju profit ili njihove banke. Važi!!!

    A ako zaista ima nafte kao što @Director smatra i da su se zbog toga odjednom primakli, kuku nama šnjima i sa nama! Kako će nas zakrvit da to jeftino preuzmu.
    A čuš, čim se vode priče o navodnoj ugroženosti od strane Kine i refinansiranja duga... a jes oni se polomiše od brige za nas, a posebno ova priča o švercu. Tako da to nalazište svakako i većinski kajmak od te priče ide strancima , tj njima. I ja se bojim na što su spremni sve da oni što bolje prođu. Nažalost gagarine, mi smo krvnici sami sebi, a to svi jako dobro koriste.

  20. #15217
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Sve je to jedna velika diverzija.

    Igra lisaca sa naivnim budalama. Sva podudaranja su slučajna.
    Love, peace and respect.

  21. #15218
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sve je to jedna velika diverzija.

    Igra lisaca sa naivnim budalama. Sva podudaranja su slučajna.
    Vazda je tako bilo.

  22. #15219
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,417
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Zaboravio si izdajnike da pomenes (:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  24. #15220
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...c-vratio-loptu

    Na sjednici Odbora, predsjedavajući tog skupštinskog tijela, Milan Knežević, pitao je Brđanina kako će polciija tretirati proteste koje Demokratski front planira za septembar.

    "Na poslednjoj sjednici, dok smo još učestvovali, u ime Demokratskog fronta poručili smo premijeru (Zdravku) Krivokapiću da ukoliko nastavi sa ovako jednom isključivom politikom, ignorišući činjenicu da je 27 poslanika za novu Vladu i novog premijera, uporedio to sa fudbalskom utakmicom u kojoj je on odnio loptu kući i popeo je na tavan, to mi u Zeti kažemo na petar. Mi smo mu poslali poruku da, ukoliko nešto ne promjeni, da ćemo sa narodom koji ga je izabrao, tražiti od njega i poći da vrati tu loptu sa petra, ili da je mi skinemo. U figurativnom smislu. Ne mislim da mu idemo direktno na kuću, ali mislim da, vjerovatno u septembru organizjemo proteste protiv ovakvog jednog poimanja demokratije i doživljaja svega onoga što je na spoljnom i unutrašnjem planu ralizovano, to jest, bolje reći nije realizovano", kazao je Knežević.

    kako vele ono, ma nije DF problem

    Тapatalk
    DF je smetnuo s uma da su vlast.

    Jos nisu naucili kako da se ponasaju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. #15221
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Bice veselo kad ukrste kuplja DF-ovci i Komite na zimu. Dako bar sacekaju oktobar, u septembru jos traje sezona kupanja.

    Ne mogu da prezalim sto me roda nije ponijela u bilo koju drugu drzavu nego u ovu ludaru.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  27. #15222
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    U septembar se spremaju najgradjanskiji protesti ikad. Komite sa zelenom zastavom iz 90tih sa drugarima iz 90tih iz DFa sa trobojkama.
    Da nije smijesno bilo bi zalosno.
    I ko braca sa megafonima Ljusa, Draginja, Knezevic, Mandic, Medo i Zivkovic.
    Nismo mi daleko posli...

  28. #15223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Jes, sad cemo da strahujemo od Velike Britanije da ce oni da nas ugrozavaju. Aj casti ti ne sprdaj se. Neozbiljna ti je prica
    Evo su nam sad i Britanci neprijatelji. I Trampova domaćica. I Orbanova zavjera u EU.

    Kako ko od "zapadnih partnera" okreće leđa Predśedniku tako se otkriva da su nam bili vjekovni neprijatelji

  29. #15224
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Tačno tako, svi narodi su nezadovoljni s ovom Vladom (Crnogorci, Srbi, Bošnjaci, Albanci...) i hvala ti što si to primijetio
    Love, peace and respect.

  30. #15225
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Kad se ovuda pricalo da se ne slazemo kome EU daje podrsku u CG, nabijali su se na nos pohvale od petnaestog pomocnika trece čistačica.
    Prvih dana se svaka izjava nekog od parlanentaraca EU prikazivala kao bitna. A bilo kakva kritika bilo kojeg sefa neke grupe objavljivala i kopirana ovdje danima.
    A sad isti pricaju da se ne obraca paznja na vladu UK jer su nebitni.....
    Ali to su gradjanske vrijednosti sada.... Nema to veze sto se polako okrecu ledja preCJedniku

Page 609 of 1249 FirstFirst ... 1095095595996056066076086096106116126136196597091109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •