Page 532 of 1249 FirstFirst ... 324324825225285295305315325335345355365425826321032 ... LastLast
Results 13,276 to 13,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13276
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    I još da dodam....

    Da ne mislite da sam neki pobornik učešća crkve u političkom životu, nisam. Isto ko što i nisam pobornik nametanja crkve kao nekakvog bitnog političkog pitanja.

    Znači kad čujem političara kad krene da se frlja sa blaženopočivši... a zapne i kad izgovara, povraće mi se.

    Ali ko sad opet crkvu gura u prvi plan? Opet DPS i to pazsad zbog renoviranja mokrog čvora. WTF?

    A inače se DPS proslavio sa uređivanjem ponašanja crkve, pa i kod građenja đe se obrtali nisu. Mada kod ugrađivanja im nije loše išlo, pa onda sjednu Petar Ivanović i Džomke i sve dogovore.

    DPS je deceniju prijetio sa rušenjem crkve na Rumiji. Pahahahahaha.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #13277
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Sta se objasnjavas sa likovima koji mrze sve zivo sto im nije po volji. Vidis da se svi slazu da je isto vi ispod ljubovica i ono na CT. Jos je ono kao sto vidis legalno.
    Vi ste izasli na ulicu, pa se skubli sa vozacima bagera, psovali majku Buricu i vukli ga za rukav da je morala policija da dodje i onda dosla inspekcija da vas smiri jer hocete da se bijete sa vozacima kamiona i inzenjerima.
    Svi vide da je isto, moj kimmi, samo ti i SKOj, a evo ni ja, ne vidim

  3. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  4. #13278
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    17 junski ustanak - dan kad su hrabRi Cetinjani rekli ne plocicama u SPC
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. The Following 9 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  6. #13279
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Haha. A nasmijah se. Vjerujte mi. Odlucno za bijeg iz ove sprdnje od zemlje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  7. #13280
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Odavno nije bilo boljeg dana za Crnu Goru - klero-nacionalista Leposavić je dobio šut kartu, izglasana je Rezolucija o Srebrenici, i to dvotrećinskom većinom, usvojen je budžet (kakav-takav je bolji nego nikakav), a Cetinjani su pokazali kako se brane svetinje i šta se radi sa šovinistima.

    Svjetlo na kraju tunela.

    Može Crna Gora.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    I to sve zavhaljujuci nasem dragom DPS-u.

  8. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  9. #13281
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post


    Ja ne pričam o sukobu istih mentalnih profila, ala ovi što protestvuju zbog mokrog čvora sa MGMom iz Budve.

    Pričam o ovima sa snimka.

    Ako je ovo normalno i civilizovano ponašanje i nešto čime se ponosite, mi definitivno ne dijelimo iste civilizacijske vrijednosti.

    Ovo su ljudi kojima nije problem da vrijeđaju sveštena lica Manastira Sv. Petra Cetinjskog.
    Kako ih nazvati, ne znam, ustašoidi mi djeluje primjereno. To je isti profil ljudi koji pjeva Tompsona, a znamo ko su i što takvi.

    Isto nemam problem da opletem i po NK mayoru, zbog četnikovanja, ali tebe jedno žulja a drugo slaviš, a meni su gadni i jedni i drugi. Tu se razlikujemo i to mnogo.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Očekujem da za par godina izdas knjigu.
    Kako su me posrbili Uraši
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #13282
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Ima jedna nova grupacija u Crnoj Gori, oni vele nisu ni "montenegrinske ******" ni velikosrbi.

    Tako oni balansiraju i ponosno hodaju po tankoj zici izmadju ta 2 zla.

    U tom zanosu i savrsenoj gimnastici se gotovo uvijek prevale na jednu stranu. Onu velikosrpsku.
    Sto nije bas nikakav problem. Problem je sto i dalje ubjedjuju sebe i nas ostale da hodaju po zici.

    Bjelasi,Zelenasi,Partizani,Cetnici,ratnohuskacko ludilo i antiratni pokreti iz 90ih,onaj linc Hrvata iz Berana,razvalivanje i drobljenje ploce NOBa u Pipere,pisanje po spomeniku u NK,sve ti je to njima isto,ista su to go*na ko tamo neke "******" koji jedino sto zele je gradjanska,EU,antifasistica CG bez partisjkih obiljezja.

    Tako ih ubijedio Komnenic, Milka Tadic i Aleksa Becic. U cuvene dvije "desnice" u Crnoj Gori procrnogorska, koja se samo (osnovano ili neosnovano) boji za opstanak svoje drzave koju trenutno vodi jedan odredjen procenat cetnika, dakle nisu svi to, koje ja ne zovem tako vec oni sami sebe, to je "desnica" (ne radi se ni o kakvim desnicarima vec esenciji Hitlerove misli) sljedbenika Mladica, Karadzica i Pavla Djurisica, prolivaca okeana ljudske krvi, i tu je druga "desnica", potpuno ista kao ova prva, u vidu 20 ljudi na CT i 20 ljudi u PG koji su pjevali "Sude mi" od Thompsona koja usputreceno nije nikakva ustaska pjesma, koliko god autor pripadao toj ideologiji.

    Ne smeta njima dovodjenja Arkana u Cetinjski manastir.
    Ne smeta njima izbacivanje i mrskanje princa prijestolonasljednika Nikole Petrovica Njegosa iz toga manastira dje mu leze preci Danilo, Mirko i Petar.
    Ne smeta im kad novi mitropolit prosle godine u Pljevlja Albance nazove "siptarima".
    Ne smeta im kad Gojko Perovic kaze da crnogorska nacija ne postoji. (Ovo vam je sigurno novo, pratite malo regionalne medije, ne samo crnogorske).

    Kad ta crkva u zvijezde kuje masovne serijske koljace i patoloske sljedbenike Adolfa Ajhmana i Hermana Geringa, to im nije desnica. To im nisu ******.

    Nego su ****** ljudi koji su se za ovo 30 godina nagledali kulturocidnih masakriranja nasih svetinja sto enterijera sto eksterijera, planskog zatiranja tragova autenticnog crnogorskog duhovnog nasljedja, identiteta i kulture. Koji su se u srcu Crne Gore u sred Cetinja, iz najsvetijeg crnogorskog hrama naslusali od njegovih domacina za ovo 30 i kusuru godina najsovinistickijih gadosti koje ni Hitlerovi nacisti nisu pricali. Oni jesu radili najvece uzase u istoriji, ali takav vokabular nisu imali.

    I sad kad neko sumnja da se Cetinjski manastir kulturocidira i prepravlja protivzakonito bez odobrenja, kad se opravdano ima bojazan da se i na njemu zatiru nasi tragovi (jer su slicnu sudbinu dozivjeli mnogi objekti u CG, zdusno podrzani od bivseg rezima), onda su ti ljudi ******, i oni mastaju da spaljuju manastire i crkve skupa sa nekom opskurnom M.Nikcevic.
    Njima su M.Nikcevic i Radovan Karadzic isto. Oni su "emancipovani anacionalni samosvjesni progresivci" koji se gade ****** kamufliranih u partizanske uniforme i koji u dusi, duboko potsvjesno, latentno, vole Radovana Karadzica, jer su ideoloski blizanci sa tim nekim drobljanikom ploce NOBa u Pipere i zapisavacem Cupicevog spomenika u NK.

    ...

    Tanka vam je ta zica po kojoj hodite. Popusti ona pod tezinom licemjerja i pokusaja izjednacavanja onog sto se izjednacit ne moze.
    Stidite se mora preklanih vratova u ime velikosrpske ideologije za vrijeme WWI, WWII i ratova 90ih.

    Vama su sljedbenici toga isto sto i covjek kojem nije bas simpaticno da gleda na snimke permijera u cetnicko-teroristickom leglu, u koje kako sam kaze nije znao da dolazi, nije znao dje ide i ko je tu. Koji ce isti reci da se na snimcima vidi da nista ne prica, sto je gnusna laz, vidi se da prica sa osobom do njega.

    Vama su sljedbenici toga isto sto i covjek u CG koji se danas buni protiv ministarke 4 u 1 koja negira postojanje crnogorske nacije a bivseg mitropolita Amfilohija, ortodoksnog huskaca i raspirivaca mrznje naziva "nasim Mojsijem".

    Vama su isti ti koji izadju i provozaju se sa zastava Crne Gore sto i Milojko Spajic, takozvani ministar finansija, koji ode u Bosnu da se pokloni preminulom Atanasiju, ekstremnom nuklearnom reaktoru i isijavacu najstrahotnije nacionalisticke mrznje i netrpeljivosti.

    A sto se tice Thompsona...zelja ce ve bit! Nije bilo srecnijih od vas kad ste culi Thomspona na procrnogorskim skupovima! Time pokusavate da opravdate svoj sovinizam i velikodrzavnu patolosku opsjednustost. Time pokusavate da opravdate opsjednutost i animozitet prema svemu crnogorskom. Time sto je u CT ne na skup, ne na skup, nego ispred jedne kafane 15 ljudi pjevalo "Sude mi". Eno vam snimci na YT pa probje koliko ih pjeva! Nije ni 15 no sam zaokruzio! Pogledajte skup pred Vladom, 15 ljudi pjeva istu tu pjesmu i "Bojna Cavoglave", 15! Znam da biste voljeli da je vise, mnogo to zelite iako navodno kritikujete. Zelja ce ve bit. Imamo mi crnogorskih pjesama.

    To je razlika izmedju nas i vas.
    Sve negativno mislim o takozvanoj CPC i njenom "mitropolitu" iako sam Crnogorac suverenista. Kakva god bila ta "organizacija" i taj covjek, njemu je bivsi ambasador Turske u CG poklonio Kuran, i taj se Mihailo/Miras poklonio zrtvama zlocina u Srebrenici! A vas je dojucerasnji poglavar govorio kako su Muslimani "lazni ljudi lazne vjere" (isto je govorio Hitler za Jevreje) i u Nacisto kod Komnenica javno pozivao Karadzica da dodje kod njega u manastir da ga krije i da tihuju skupa.

    To je razlika izmedju nas i vas!

    Moj je poznanik izudaran na sred ulice samo zato sto je islamske vjere prije 7-8 godina. Samo zato sto praktikovanje svoje vjere praktikuje i kroz fizicki izgled. Taj covjek mrava nije i ne bi zgazio. Da nije mozda pretucen od strane nas Crnogoraca, nas suverenista, ili smo mi zajedno sa Bosnjacima, Albancima, Hrvatima, Muslimanima, Romima obnovili ovu drzavu?! Zna se koje su nacionalnosti takvi. Upoznao sam ih dosta u zivotu. Naslusao se svakakvih gadosti prvenstveno na racun Muslimana a onda na racun nas pravoslavnih suverenista, svakakvih patoloskih monstruoznosti izmedju ostalog da Muslimani/Bosnjaci nisu potpuno iste boje koze kao mi. Eto i takvog sam upoznao.

    Nemojte nas vi izjednacavat i "mirit" da ve zamolim, sa takvima tj. vama samima.

    Sa takvima koji kazu da su najugrozeniji narod Evrope danas. Da se moraju braniti i spasavati od "montenegrinsko-dukljanskih ******".
    Potsjeca li vas ovo na cuvenu "odbranu" od "ustasko-dzihadisticke zavjere" u Bosni? I tamo su se "branili". Praveci najvece moguce zlocine doduse.
    Svudje su se "branili" dje god im je data mogucnost da zive u suverenoj drzavi. Od Slovenije do CG. Samo sto odje jos nisu povadili puske za razliku od ovih drugih odbrana.

    Za sad pisaju po spomenicima, prosipaju fekalije po autima (kao onomad svinjski izmet u mesdzidu u Tivtu dje se mole Muslimani).
    Prebije se po neki Musliman kao ovaj moj poznanik, prebije se po koji Hrvat po Beranama, unisti se po koja ploca NOBa u Pipere.


    Kakva je bila reakcija ovih ljudi u CT juce?
    Primitivna i sramotna do kraja.
    A kakvo je ukidanje autokefalne crnogorske mitropolije 1920.?! Kako nazvati totalno izoblicavanje manastir Ostrog na nacin kako nikad nije izgledao?!
    Ovo je bila emotivna svakako i neadekvatna reakcija ljudi kojima je dosta unakazivanja nase istorije!
    Ne vjeruju oni Gojku Perovicu da se renovira toalet (iako se renovira)! Ne vjeruju jer Gojko na skupu Udruzenja pravnika 2018. kaze da crnogorska nacija postoji a onda za jedan sarajevski medij prosle godine kaze da ne postoji! A onda dodje u CT i veli "nema nama molitve bez vas i Crne Gore bez nas". Za isti bosanski medij ce reci citiram "Istorija Crne Gore je srpska". U prevodu sva istorija CG je srpska, ne postoji jedna tren da to nije.

    Nego digresija na digresiju...

    Da sumiram, nemojte nas braco molim vas izjednacavat sa onima koji su tukli mog poznanika Muslimana..nemojte na izjednacavat sa onima koji pisaju po spomenicima, nemojte nas izjednacavat sa onima koji pridju albanskom turisti u BD izvade pistolj pa ga ceraju da prica Crnogorski jezik (iako je taj koji je to uradio Srbin koji prica Srpski), nemojte nas izjednacavat sa onima koji su dovodili Arkana u Cetinjski manastir. Stidite se pred ugasenom Crnom Gorom 1918. Stidite se pred cetnickim zrtvama WWII. Stidite se pred zrtvama ratova 90ih pocinjenim u ime srpstva.

    Nikad bezimeno dijete staro 2 dana iz Pionirske ulice, kojem roditelji nisu stigli ni ime da daju, nece biti isto sto i Milan Lukic, koliko god se trudili!
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  12. #13283
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    e ako nisam mislio da je neka frka sto pdv treba da se smanji kad ono srebrnica, cetinjani df av tamo neki ... i sve u krug

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  13. The Following 6 Users Say Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  14. #13284
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Dako se sad okrenemo normalnim stvarima, eto ta rezolucija prosla, smijenjen leposavic, to nam je bio najveci problem u drzavi bez budzeta (do juce), evo da vidimo sad sta ce izmislit...a da, temeljni ugovor...

  15. #13285
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,398
    Thanks Thanks Given 
    14,861
    Thanks Thanks Received 
    4,164
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Haha. A nasmijah se. Vjerujte mi. Odlucno za bijeg iz ove sprdnje od zemlje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Izgleda da je ovo jedina istina. Nažalost!

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  16. #13286
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Završi se jedan egzotični skupštinski dan kakav je rijedak u zemljama sa dužom parlamentarnom tradicijom od naše.
    Vlada je i zvanično postala manjinska jer je za njeni predlog glasala drugačija većina.
    Naravno, DF je digao graju, a Slaven najavio da će do daljnjeg bojkotovato PLENUM. Imajute u vidu da je završeno zasijedanje, sledeći PLENUM je u septembru ili oktobru. Tako mi tog bojkota
    Kad smo kod bojkota, izgleda da je isti najbolja stvar koju je uradio DPS za sebe. Izašao iz arene, pa kad ih nije bilo za gaženje, krenuli su da gaze vladu. Posledice znamo.
    Osim smornog prepriča onoga što sam vidio, što je poenta?
    Predugo držanje jednih te istih pozicija (na vlasti i u opoziciji) uslovile su situaciju da se velika većina crnogorskih partija, političara i sl. ne umije ponašati u drugačijem modu.
    DPS veoma loše funkcioniše kao opozicija. Od nastanka su vlast. Zbog toga im je bojkot najbolji potez.
    DF, ajde ZBCG ne umiju da budu vlast, a mislim da je beznadežno očekivati njihovo setovanje. Naučili su samo nekoga da gaze i da se sa nekim grizu. Jedino ako bi imali apsolutnu vlast, pa gazili kao SNS u Srbiji po svakome.
    DCG i URA pokušavaju da se setuju, ajde da kažemo ima tu solidno porođajnih muka. Posebno oportunizma kod DCG koji je konstantno u kampanji. Doduše, možete li da zamislte DCG da se bave nečim a da nije kampanja i neku makar prikriveno sakupljanje glasova? Pisao sam o tome kao najzeleniji forumaš da će se od prvog dana baviti narednim izborima, ali da ne idem u digresiju. O Dritanovim izlivima hormona u mozak pisalo se već dosta na forumu. No, dako se aviza, a djeluje mi da ide u tom pravcu. Ako se zasitio superstarstva da idemo dalje.
    Svakako zanimljivo je bilo i glasanje sinoć. Led je razbijen, nikome nije pao plafon na glavu. Pošto je vlada sada i formalno manjinska da su pametni išli bi na sastavljanje većine od slučaja do slučaja. A ne bih se iznenadio ako bi im DPS u još nekim slučajevima bio kooperativan. "Šarenilo većina" u zavisnosti od propisa sa raznim trade offovima bi na neki način ublažilo i tenzije u društvu.
    Takođe, probijeni led raznoraznih većina otvara priliku da se napokon poslože sve one funkcije gdje trebaju 2/3. Sudski savjeti, VDT, ustavni sud... Bilo je dosta izjava iz EU da bi tek u toj varijatni bio registrovan napredak u poglavljima 23 i 24. Ako nekoga uopšte boli Mugabe za ovo.

  17. #13287
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    e ako nisam mislio da je neka frka sto pdv treba da se smanji kad ono srebrnica, cetinjani df av tamo neki ... i sve u krug

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Uh, sad sve više priželjkujem jedan pravi reset, a to je naravno bankrot.

  18. #13288
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Uh, sad sve više priželjkujem jedan pravi reset, a to je naravno bankrot.
    a nece ovi novi nastavljaju politiku starih revolving , refinansiranje onda dnevnik RTCG dje ce voditelj u oci kamere da me laze i prica kako je sve super i sjajno , da smo ostvarili nevjerovatne rezultate, drugi mediji ce biti po obicaju spiner kako to rekose ucene glave....Pdv ce na doci na 23 % , inflacija stize za godinu i eto tako .....
    no jel ima VAG na srpski ali novija verzija

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  19. #13289
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post


    Ja ne pričam o sukobu istih mentalnih profila, ala ovi što protestvuju zbog mokrog čvora sa MGMom iz Budve.

    Pričam o ovima sa snimka.

    Ako je ovo normalno i civilizovano ponašanje i nešto čime se ponosite, mi definitivno ne dijelimo iste civilizacijske vrijednosti.

    Ovo su ljudi kojima nije problem da vrijeđaju sveštena lica Manastira Sv. Petra Cetinjskog.
    Kako ih nazvati, ne znam, ustašoidi mi djeluje primjereno. To je isti profil ljudi koji pjeva Tompsona, a znamo ko su i što takvi.

    Isto nemam problem da opletem i po NK mayoru, zbog četnikovanja, ali tebe jedno žulja a drugo slaviš, a meni su gadni i jedni i drugi. Tu se razlikujemo i to mnogo.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne, Kimi, moj sistem vrijednosti je isti, nije se mijenjao, a bojim se da tvoj sve više setuješ prema političkoj situaciji i politikanskim kalkulacijama "na terenu".

    Nekada je tvoj guru, koga čak u apostole šalješ (!), Gandalf, bio najveći protivnik SPC, slobodno se može reći - čak i esktreman, a šivenje zastava devedesetih predstavljao kao svoju najveću uspomenu patriotskog doprinosa odbarni domovine od velikosrpskog nacionalizma. Sad mu je SPC saveznik, a zastava je u nekom podrumu ostavljena i prezrena zajedno sa njima koji je ponosno ističu.
    Nekada si ti glasao za Draginju Vuksanović, danas ti je ona crnogroska nacionalistkinja. Vuksanović nacionalistkinja i (politički) neprijatelj, a Marko Milačić, "umjereni Srbin" i saveznik.
    Itd. Da ne nabrajam dalje, primjeri se na dnevnom nivou množe.

    E sad, ni Draginja, ni SPC se nisu promijenili za milimetar, ali ste vi ozbiljno revidirali sistem vrijednosti. Zašto je to tako i sa čim to ima veze, zapitajte sebe.

    Čisto da vidiš istorijsku vertikalu, evo kako su Cetinjani dočekali ratnohuškačkog Amfilohija i SANU, 1993:


    Kao što vidiš, ni na Cetinju se nije promijenilo ništa. Nešto drugo se jeste promijenilo.

    Ne zamjeri na ličnom i priznajem, pomalo neukusnom obraćanju (ni Gandalf), generalno nije moj manir, ali odlično ilustujete eroziju vrijednosti, sve u samopravedničkom zanosu, a u stvari ispadate smiješni i nemušti u relativizacijama (nešto kao Božena Jelušić). Nagazio si me sa "ustašoidi" i sad sa "civilizacijskim vrijednostima", a, nećeš mi vjerovati, držim do tvojih postova. Makar ih pročitam, za razliku od barem 50% propagandnog smeća koje se u zadnjih par godna može naći na ovom podforumu. I vrlo iskreno se nadam da ti je ovo prolazna faza bagovanja i konfuzije.

    Ostalo je vrlo korektno objasnio, @Platinum, pa da ne ponavljam.

    A relativizovati možeš uvijek sve.

    Može se reći da su "čempresari" protestovali zbog dva drveta.
    Ili na Sinjajevini zbog interesa jedne babe.
    Ili u Budvi da Bato ostane šerif.
    Ili na Ljuboviću zbog dva kubika krša.
    ...
    Ako je tako, onda je na Cetinju napadnut Cetinjski manastir zbog mokrog čvora. Prava mjera površnosti.

    Usput, snimak ti je isječen da prikaže "the worst of". Nešto je prethodilo ovom okršaju, zar ne?
    In vino veritas

  20. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  21. #13290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Pretpostavljam CDM-ova patka ali bi stvarno bio show da je čoeku trebalo manje od godinu dana "da popusti" i uvali se u 6 iljada kubika i 560 konja. Po strani ovo sa albanskim krimosima, iskreno se stvarno nadam da je ovo neki spin Pobjede/CDM-a...
    War. War never changes.

  22. #13291
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    pa ovo sasvim uobicajena praksa i ovo je znatna usteda oduzet kriminalcima koristi ga drzava, nema kupovine tj odliva novca ada i unazad 30 godina nam je ovo praksa!
    berkovici,bijeli manastir, auta samo za crnogorsku teritoriju...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  23. #13292
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Zavidim ljudima koji su napustili CG, kakvog sljama ovdje ima ovo je bruka, cijeli zviot te neko ubija u pojam i ubjedjuje da to radi za tvoje dobro i to narod prihvata, a sto je najgore nista se nije promijenilo u razmisljanju od svih ratova koji su ovdje vodjeni, opet se isti naord dijeli, na kraj cemo se rasparcat na kvartove kako smo krenuli. Politika DPS-a je genocidna...

  24. #13293
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Štićena ličnost i auto koje nije blindirano ne idu zajedno nikako.
    Svakako je nebitno i da je ovo istina jer je "prirodno" da imaju službena auta te pozicije.
    Što je tek DPS radio sa oduzetim vozilima i ko ih je sve i kako vozikao...

    Može se sad razvlačit po novinama dolazak prvi dan na posao taxiem, obećanja da neće ovo i ono, ali budimo realni živimo na Balkanu, a u susjednoj zemlji prije 15tog godina je premijer ubijen iz snajpera.
    Daleko smo mi od te opcije da nam vlast šeta bez zaštite i vozi se javnim prevozom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  26. #13294
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Znači DPS bojkotuje skupštinu i Df bojkotuje skupštinu, ovi što ostadoše inače pola ih i ne dolazi osim kad moraju, Bečić može pasijans da razvija u narednom periodu.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  27. #13295
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

  28. #13296
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    "Kada je u Crnoj Gori promenjena vlast voljom Srba i građana Crne Gore sve je bilo u redu.

    A sada ovom odlukom Crna Gora je prodala dušu kao i mandatar Zdravko Krivokapić.
    Kada se spoje alkohol i kukavičluk dobijete napad na Srbe i laži o genocidu u Srebrenici.

    Krivokapić i svi koji su glasali večeras treba da odu pod Ostrog i na grob Amfilohija i da traže oproštaj ako oproštaja ima.
    Oni su se večeras ispisali iz Srba i da im više imena ne pominjemo"
    - rekao je Vulin za Informer.rs
    Ima li iđe u svijet da ministar jedne države poručuje premijeru druge da je prodao dušu, da su se u njemu spojili alkohol i kukavičluk, i da treba da traži oproštaj u crkvi ako oproštaja ima?

    Ima li kakve reakcije od nesretnog Radulovića koji je kao neki ministar spoljnih poslova.
    Ako se Želidrag Nikčević postavi za ambasadora, što mislite kako će on da reaguje na ovakve situacije? Oće li zastupat Crnu Goru ili će aminovat što vele iz Beograda?
    Retoričko pitanje.
    Last edited by ASC; 18-06-21 at 09:30.

  29. The Following 5 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  30. #13297
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    dakle šta imamo:

    - Leposavić koji u srijedu priča kako je uz Vladu, tako je podržava što neće da podnese ostavku;
    - DF neće dolaziti na sjednice. Radunović grinja. vele našeg ministra ste smijenili. isti Radunović kojem je Leposavić smetao jer nosi masku sa grbom Crne Gore;
    - članovi DFa 'slučajno' dođu da 'brane' manastir a tamo ih eto tako 'čekaju' aktivisti DPSa

    pametnome dosta ali razum nikad nije stanovao u divljem plemenu

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  32. #13298
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    1,860
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Uigrana mašinerija DPS-DF-SNS pod dirigentskom palicom Bebe...

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  33. #13299
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Većini ljudi ovdje i u CG je i dalje fokus na totalno pogrešnim stvarima. Zašto nisu poslanici bili ovako orni da smijene Mitrovića? Meni Leposavićev "grijeh" nije ništa manji od Mitrovićevog. Hoćemo li zdravo društvo? Alo podnesi ostavku Mitroviću! Hoćemo li zdravo društvo? Nema pregovaranja sa likovima poput Ibrahimovića jer je pokazao da nema demokratske kapacitete ni smisla za suživot kao ni njegova partija koja je učestvovala u besomučnoj pljački Crne Gore. Nakon prvih presuda za organizovani kriminal, očekujem da odgovornost bude i na SD-u i BS-u kao veoma aktivnnim strankama u zločinu prema ekonomiji Crne Gore i siromašenju građana jer su bukvalno sve aminovali i učestvovali u preraspodjeli plijena kakvim su smatrali Crnu Goru.

  34. #13300
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle šta imamo:

    - Leposavić koji u srijedu priča kako je uz Vladu, tako je podržava što neće da podnese ostavku;
    - DF neće dolaziti na sjednice. Radunović grinja. vele našeg ministra ste smijenili. isti Radunović kojem je Leposavić smetao jer nosi masku sa grbom Crne Gore;
    - članovi DFa 'slučajno' dođu da 'brane' manastir a tamo ih eto tako 'čekaju' aktivisti DPSa

    pametnome dosta ali razum nikad nije stanovao u divljem plemenu

    Тapatalk
    Ahahahhaha nešto se razmišljam da bi idealno za preporod i napredak CG bilo kad bi se organizovao fajt hardkore DPS fanatika vs DF.. Ono podijeliti im motke i kom obojci kom opanci.. Ali onda bi se ovi iz DPS-a morali konsultovati sa Venecijanskom komisijom o dužini motke a ovi iz DF-a bi morali poći do BGa po savjet đe je najbolje udariti (u glavu ili stomak).. Na kraju bi odustali od toga i pošli na koljenice jer ono, dva lica istog novčića..
    #pakjao #pleme
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 532 of 1249 FirstFirst ... 324324825225285295305315325335345355365425826321032 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •