Page 413 of 1249 FirstFirst ... 313363403409410411412413414415416417423463513913 ... LastLast
Results 10,301 to 10,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10301
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Evo mi mene ne placa CG, ali izjavit da ti je jedina sfera interesovanja pad zakona oko crkve? Pa molim te idi odmah... I ne brini za manastir sto ono vele.
    Jasno je da se vodi takva politika oko podjela, sad da ljude ta priča radi - radi interesa ili IQ-a, ja vjerujem vise radi interesa.

    Kao neko ko u svakom trenutku, radi profesionalnog angazmana, moze napustiti ovu drzavu, ja ipak biram da ostanem ovdje. Ja biram da pomognem makar samo svojim glasom i rijecima, pricom sa poznanicima, i naravno jer volim svoju državu. Iako stoji da sredina nije zdrava, iako je mnogo ljudi nekompetetno da obavlja svoj posao u javnoj upravi, jer je jedino sto ih preporucuje glas za partiju, a ja ih kao građanin koji radi u privatnom sektoru plaćam. Već (ili tek) tu se stvara ovakva atmosfera, a onda je i ova ostala pljacka neminovna. Ovakvi ce uvjek aminovat, i rec - ćuti, posao su mi dali.. jer zna da nije kompetentan za nesto bolje. Ovakav ce mahat zastavom i jednom i drugom, i bukat se po drustvenim mrezama. A sve sto treba je da nauci i da se osposobi za rad, i bilo bi mu bolje i njemu i svima nama. Slazem se da je dug put do tamo.

    Sto se tice ove afere stanovi, nadam se da ce im spuski balkoni bit adekvatni. I ne samo njima nego i ovima koji su im omogućili ove benefite. Ovo malo sto pratim, vidim da Uru svako malo prozivaju da su izdajnici, sto se mene tiče - vazda bili ovakvi izdajnici, imace uvjek moju podršku dok budu ovako radili.
    Pogresnog covjeka prozivas. Sreca neki me poznaju odavde, pa znaju da mi je veci dio familije sire bio u vlasti, sto na nekim pozicijama..sto kao ambasadori.

    Mogao sam se ja davno prodati i uzeti clansku DPS. Izabrat dje cu da radim. Jedino sto sam dijelio sa DPSom je zelja za samostalnom Crnom Gorom. Jer sam vjerovao da kao mala zemlja imamo mogucnost da daleko vise napredujemo. I ako je Srbija izgradila po Crnoj Gore mnogo toga. Ne mozes se okrenut oko sebe dje god da stanes, a da ne vidis nesto sto je Srbija sagradila. DPS je iz neke druge pobude zelio ocijepiti CG, tu su se umijesali i malo veci igraci. Da nije trebalo pokazati svijetu kako ni CG ne moze sa Srbijom..jos bi mi zajedno bili. Na moju zalost..iskrenu.

    Ja Crnu Goru volim. Necu se mjeriti sa ostalima, vise-manje. Ali ako kazem da moju zemlju nisam ostetio za euuro, ako kazem da mi je muski dio familije..sa izuzetkom oca i mene..ginuo u ratove..smatram sebe patriotom.
    Mojem ocu je poginuo otac, djed, majka u ratu... Stan nije uzeo od drzave. A dobijali su ga od saveza boraca neki kojima je stoku zakacio metak.
    Mogao ga je uzeti, vise puta..ali je receno "Neka, ja imam dje. Nekom drugom vise treba".
    90% ljudi ce reci da mi je otac lud, toliko ce ih isto reci da sam ja budala sto se nisam namjestio nedje. A onih 10% drugih ce razumjeti da postoji nesto bitnije od materijalnog. To je duhovno, taj dio licnosti niko ne moze da nam uzme. Mir i sklad u zivotu vredniji je od svih milijardi DPSa.

    I da, samo me je zanimalo pitanje Crkve. Jer kao vjernik prepoznao sam necasne radnje. Zelju za daljom kradjom.

    Ostalo me ne zanima. Jer to ostalo tjera u ludilo.. Ja ekstremiste sa jedne i druge strane smatram za psihijatriske slucajeve. Ali tih ekstremista je vise na ovoj "suverenistickoj strani", komitskoj. Zato sto mnogi tu brane licni interes, stan..kako vidimo.

    Rekao je najbolji od nas "U fukare oci od splacine". Ovo bih posvetio Sehovicu, posebno.

  2. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  3. #10302
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    e nije mi to nikako jasno da neka grupa ljudi, pa sve i da sam ja medju njima, isklepa vojnika na ocigled punog autobusa vojnika vojske CGa da ovi ni prstom ne mrdnu. nerealno

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Vojnik je neki velikosrbin i ovi iz autobusa da su izasli pridali bi mu jer ga znaju dobro.

  4. #10303
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Vojnik je neki velikosrbin i ovi iz autobusa da su izasli pridali bi mu jer ga znaju dobro.
    Ja bas cuh suprotno.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #10304
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne Srbe, velikosrbe i ne mari pomalo, ne mnogo, samo edukativno.
    Ziva istina, sve to treba po kratkom postupku.
    A nije bgm ni da nisu pokusali za 15 min sve to da rijese, nego ih košta onoga sa čime su se srodili, vlasti.
    Last edited by technus; 22-04-21 at 16:14.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #10305
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja bas cuh suprotno.
    Moguce da si ti u pravu, da su tvoji izvori tacni, ja samo pretpostavljam, jer mi nije logicno da tako dopuste da im neko bije kolegu, a oni na par metara.

  7. #10306
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...

  8. #10307
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...
    Meni je neverovatno da se neko uopste fizicki napada i da se to opravdava 😂 to im je od gospodara preslo kao stari crnogorci da cuvaju cast 😂 sve da je tacno to sto je on radio zna se sta se radi prijavi se i to je to a ne da se uzima pravda u svoje ruke a da zaboravih plemenske zajednica pa je normalno

  9. #10308
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno
    napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...
    Ajde se malo zgrazavaj sto neki od nas pamte velikosrpsko divljanje i imamo rezervu prema njihovim namjerama. Vjerovatno si ti odje najkompetentniji da pricas o neonacistickim falangama, ti koji si odje ne tako davno pisao da treba progoniti i krvne srodnike bivse vlasti, ti . . . samo nastavi sa zgrazavanjem svi su te procitali.

  10. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  11. #10309
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Ko zna sta je bilo sa tim NATO vojnikom
    Ovaj forumski rashomon ne rjesava nista
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  12. #10310
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Meni je neverovatno da se neko uopste fizicki napada i da se to opravdava  to im je od gospodara preslo kao stari crnogorci da cuvaju cast  sve da je tacno to sto je on radio zna se sta se radi prijavi se i to je to a ne da se uzima pravda u svoje ruke a da zaboravih plemenske zajednica pa je normalno
    Koja crna cast, oni da casti imaju ne bi ka gluve kucke lajali po puteva i blokirali saobracaj, isti su kao taj nazovi vojnik koji je svjesno pokazao tri prsta sa ciljem da ih provocira, vjerovatno svjestan njihove reakcije, koja mu je za nesto trebala.

  13. #10311
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jer su inace NATO drzave poznate po tome da ratuju protiv svog stanovnistva
    Nemoj misliti da ne znaju sto im misle u kojoj drzavi i da bi postedjeli i svoje drzave.

  14. #10312
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ajde se malo zgrazavaj sto neki od nas pamte velikosrpsko divljanje i imamo rezervu prema njihovim namjerama. Vjerovatno si ti odje najkompetentniji da pricas o neonacistickim falangama, ti koji si odje ne tako davno pisao da treba progoniti i krvne srodnike bivse vlasti, ti . . . samo nastavi sa zgrazavanjem svi su te procitali.
    Imali smo mi na forumu gomilu tvojih mrziteljskih ispada ali nikad nisi snosio posljedice, od uvreda na račun vjernika i Crkve do izliva demokratije da sve velikosrbe poput vojnika treba tako jelte prevaspitavati. I dobro je što si me pročitao, ne moraš rečenice formulisati u množini, komitski iz grupe, ja i dalje stojim pri tome da nije bilo većeg zla po ovaj narod od vladavine dps-sd-bs.

  15. #10313
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Ista recenica koju koristi Ostojah...Meni prosto nekad bude neprijatno koliko napadaju dps
    Budite relaksirani.

  16. #10314
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Pogresnog covjeka prozivas. Sreca neki me poznaju odavde, pa znaju da mi je veci dio familije sire bio u vlasti, sto na nekim pozicijama..sto kao ambasadori.

    Mogao sam se ja davno prodati i uzeti clansku DPS. Izabrat dje cu da radim. Jedino sto sam dijelio sa DPSom je zelja za samostalnom Crnom Gorom. Jer sam vjerovao da kao mala zemlja imamo mogucnost da daleko vise napredujemo. I ako je Srbija izgradila po Crnoj Gore mnogo toga. Ne mozes se okrenut oko sebe dje god da stanes, a da ne vidis nesto sto je Srbija sagradila. DPS je iz neke druge pobude zelio ocijepiti CG, tu su se umijesali i malo veci igraci. Da nije trebalo pokazati svijetu kako ni CG ne moze sa Srbijom..jos bi mi zajedno bili. Na moju zalost..iskrenu.

    Ja Crnu Goru volim. Necu se mjeriti sa ostalima, vise-manje. Ali ako kazem da moju zemlju nisam ostetio za euuro, ako kazem da mi je muski dio familije..sa izuzetkom oca i mene..ginuo u ratove..smatram sebe patriotom.
    Mojem ocu je poginuo otac, djed, majka u ratu... Stan nije uzeo od drzave. A dobijali su ga od saveza boraca neki kojima je stoku zakacio metak.
    Mogao ga je uzeti, vise puta..ali je receno "Neka, ja imam dje. Nekom drugom vise treba".
    90% ljudi ce reci da mi je otac lud, toliko ce ih isto reci da sam ja budala sto se nisam namjestio nedje. A onih 10% drugih ce razumjeti da postoji nesto bitnije od materijalnog. To je duhovno, taj dio licnosti niko ne moze da nam uzme. Mir i sklad u zivotu vredniji je od svih milijardi DPSa.

    I da, samo me je zanimalo pitanje Crkve. Jer kao vjernik prepoznao sam necasne radnje. Zelju za daljom kradjom.

    Ostalo me ne zanima. Jer to ostalo tjera u ludilo.. Ja ekstremiste sa jedne i druge strane smatram za psihijatriske slucajeve. Ali tih ekstremista je vise na ovoj "suverenistickoj strani", komitskoj. Zato sto mnogi tu brane licni interes, stan..kako vidimo.

    Rekao je najbolji od nas "U fukare oci od splacine". Ovo bih posvetio Sehovicu, posebno.
    Nemoj sto zamjerit, nije mi cilj bio da te prozivam. Ja te donekle razumijem, ali ne mogu da shvatim zasto goris kad se uzima iz dzepa crkve, a ne goris kad se to isto radi iz tvog dzepa? Ovakve kradje koje cine DPS i sateliti (vjerujem da je DF isti), bi trebalo sve da nas zanimaju. Dokle god postoje stavovi kao sto je tvoj, i dok god narod žmuri na ovakve kradje, necemo nikudj.
    Nemoj mislit da sam druge vjeroispovijesti, isti sam kao ti, i poštujem i crkvu i Boga, ali poštujem i svoj džep.
    Nacionalistima ne bismo trebali da pridajemo znacaj, ni sa jedne ni druge strane. Ove afere koje se otkrivaju je sve sto treba da nas zanima i promjena ovih korumpiranih sudija i tuzilaca, kako bi se vratili na put razvoja... Mene licno ovo pogadja ne zato sto su oni dobili stanove, vec zato sto skola u mom naselju je planirana toliko godina unazad a pare pojeli funkcioneri vec preplaćeni.

    Ja i dalje ne mogu da vjerujem da ljudi i dalje drobe o nebitnim temama pored ovakvih bombi...

  17. #10315
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ima li đe nacrt ovog zakona koji tangira tužilački savjet da se pogleda?

    Edit: nađoh.

    Probah da okačim file ali neće nešto...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-04-21 at 19:36.

  18. #10316
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Usput, javio se Damir. Ne znam što je namjeravao da postigne ovom izjavom. Damir je dosta bio u prosvjeti, pa se možda spustio na nivo đečine.

    https://twitter.com/damirsehovic/sta...084967424?s=21

  19. #10317
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Tu smo ujedinjeni jer smo svi opljačkani i Crnogorci i Srbi i Albanci i Muslimani i heteroseksualci i homoseksualci, rokeri narodnjaci stari mladi - svi koji uplaćuju u budžet potkradani su decenijama.

    To je jedino pravo jedinstvo u CG.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. The Following 4 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  21. #10318
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Usput, javio se Damir. Ne znam što je namjeravao da postigne ovom izjavom. Damir je dosta bio u prosvjeti, pa se možda spustio na nivo đečine.

    https://twitter.com/damirsehovic/sta...084967424?s=21
    Ko o čemu, k***a o poštenju. Socijaldemokrate su najhrabriji crnogorci, ali ne zato sto ih ni od cega nije strah nego zato sto ih ni od cega nije stid.

  22. #10319
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/durovic-st...tet-crne-gore/
    Kad ti odgovara pozivas se na evropu, kad ti ne odgovara onda je to zadiranje u suverenitet.
    Dakle misljenje VK je obavezno i pozeljno, a ovo je zadiranje u suverenitet

  23. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  24. #10320
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    A sad ne smeta sto je dotična gospodja iz Novog Kneževca u Vojvodini kad korespondira sa dukljanskom linijom onda je dobrodošla,ne broje joj se krvna znca.
    Strah me da pomislim kakvi bi komentari uslijedili da je ista ona pozdravila mišljenje istih ovih i afirmativno se izjasnila o sporazumu sa SPC.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  25. #10321
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Ista recenica koju koristi Ostojah...Meni prosto nekad bude neprijatno koliko napadaju dps
    Ziva istina, sto bi rek'o Darko Sukovic. Vazda sam govorio da su DPS i SPC dva najgora zla koja su pogodila CG u zadnjih 30 godina. Spreman sam to da pojasnim, kome nije jasno. A odao sam i priznanje SPC zbog doprinosa rusenju DPS. Sve po zasluzi.

  26. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  27. #10322
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ziva istina, sto bi rek'o Darko Sukovic. Vazda sam govorio da su DPS i SPC dva najgora zla koja su pogodila CG u zadnjih 30 godina. Spreman sam to da pojasnim, kome nije jasno. A odao sam i priznanje SPC zbog doprinosa rusenju DPS. Sve po zasluzi.
    SPC nije pogodila CG u zadnjih 30 godina. Ona valjda postoji znatno duže.

  28. #10323
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    SPC nije pogodila CG u zadnjih 30 godina. Ona valjda postoji znatno duže.
    Pa ja govorim o zadnjih 30 godina. Nesto nijesam zapazio da je SPC pravila probleme za vrijeme Tita.

    Prvenstveno sam mislio na 90-te godine. Kako je to otprilike izgledalo vidi se u ovom dok. programu:



    Naravno, radi se o propagandnom uratku. Iako tu nema niceg izmisljenog. Ali su zatamnjene stranice u kojima bi se mogla vidjeti uloga MDj u tom, da ga tako nazovem, "zajednickom zlocinackom poduhvatu" DPS & SPC u urnisanju Crne Gore, sirenju mrznje i podrsci ratovima. Tad je poceo i moralni sunovrat, a kriterijumi vrijednosti okrenuti naopako. Pa je tako tih 90-ih djecacima glavni uzor bio Arkan, a djevojcicama Ceca. Posledice su i danas ogromne. Nesagledive.

    Jedna ilustracija kako to danas izgleda jeste ministar Leposavic,koji je, u stvari, zrtva tog perioda "pranja mozgova nacionalistickim sapunom". Otud onakva nakaradna izjava o Srebrenici. A takvih je veliki broj u CG. Lepi je jos dobar kakvih ima. Dovoljan je podatak da 2/3 gradjana na izborima glasa DPS i DF. Pa se cudimo kad se viju razne zastave i prijeti ljudima koji drugacije misle. Ponekad samo zato sto su drugacije nacije i vjere.

    Relikt 90-ih.

  29. #10324
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa ja govorim o zadnjih 30 godina. Nesto nijesam zapazio da je SPC pravila probleme za vrijeme Tita.

    Prvenstveno sam mislio na 90-te godine. Kako je to otprilike izgledalo vidi se u ovom dok. programu:



    Naravno, radi se o propagandnom uratku. Iako tu nema niceg izmisljenog. Ali su zatamnjene stranice u kojima bi se mogla vidjeti uloga MDj u tom, da ga tako nazovem, "zajednickom zlocinackom poduhvatu" DPS & SPC u urnisanju Crne Gore, sirenju mrznje i podrsci ratovima. Tad je poceo i moralni sunovrat, a kriterijumi vrijednosti okrenuti naopako. Pa je tako tih 90-ih djecacima glavni uzor bio Arkan, a djevojcicama Ceca. Posledice su i danas ogromne. Nesagledive.

    Jedna ilustracija kako to danas izgleda jeste ministar Leposavic,koji je, u stvari, zrtva tog perioda "pranja mozgova nacionalistickim sapunom". Otud onakva nakaradna izjava o Srebrenici. A takvih je veliki broj u CG. Lepi je jos dobar kakvih ima. Dovoljan je podatak da 2/3 gradjana na izborima glasa DPS i DF. Pa se cudimo kad se viju razne zastave i prijeti ljudima koji drugacije misle. Ponekad samo zato sto su drugacije nacije i vjere.

    Relikt 90-ih.
    Reis Fejzić, razni Imami koji kače uvrjedljive statuse po đavoljem Facebooku su inače primjer multikulturalnosti, mira, lijepih misli prema drugima i naravno uvijeg ugrožena strana.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  30. #10325
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Reis Fejzić, razni Imami koji kače uvrjedljive statuse po đavoljem Facebooku su inače primjer multikulturalnosti, mira, lijepih misli prema drugima i naravno uvijeg ugrožena strana.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ne znam, stvarno, sto je to propovijedao Reis Fejzic, ili razni Imami. Znam samo da su u CG muslimani bili zrtve tokom 90-ih. Pocev od Bukovice, pa do deportacije Karadzicu muslimanskih izbjeglica iz Bosne. I da ne preskocimo Strpce, dje su ljudi pobijeni samo zbog "pogresnog imena" u LK. To se zove - fasizam.

    Ovo je samo par primjera zlocina koji su proizasli iz nacionalisticke histerije. I naravno da su u tome svoju ulogu imali DPS i SPC. Svaki na svoj nacin doprinoseci toj histeriji.

    Naravno, zlocina je bila na svakoj strani, posebno u BiH. Odje je rijec o 90-im godinama u CG.

Page 413 of 1249 FirstFirst ... 313363403409410411412413414415416417423463513913 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •