Page 313 of 1249 FirstFirst ... 213263303309310311312313314315316317323363413813 ... LastLast
Results 7,801 to 7,825 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #7801
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Sto su rekli Leposavic i Braticka. Je li im na vrh ili na dno jezika. Moze li zastava u frizider
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...isokih-penzija
    Super im ovo. Opet ce realni sektor i narod da placaju dok se ostali odmaraju na drzavnom poslu.
    Nedostatak je opet i pored ovoga 575 miliona. Da vidimo da se jos neko ubaci tamo.
    Malo je ovo. Kad je beg bio cicija

  2. #7802
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sto su rekli Leposavic i Braticka. Je li im na vrh ili na dno jezika. Moze li zastava u frizider
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...isokih-penzija
    Super im ovo. Opet ce realni sektor i narod da placaju dok se ostali odmaraju na drzavnom poslu.
    Nedostatak je opet i pored ovoga 575 miliona. Da vidimo da se jos neko ubaci tamo.
    Malo je ovo. Kad je beg bio cicija
    Ovo je odlično, vjeruj mi.. Samo nam više zastava fali
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #7803
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Bratićka je komedija od osobe.
    Na nijedno pitanje nije odgovorila.
    I poriče svaku izjavu.
    Onakvog nastupa i tikova, idiotskog pogleda ne pamti neki parlament.
    Presmijali su joj se jučer.

  4. #7804
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sto su rekli Leposavic i Braticka. Je li im na vrh ili na dno jezika. Moze li zastava u frizider
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...isokih-penzija
    Super im ovo. Opet ce realni sektor i narod da placaju dok se ostali odmaraju na drzavnom poslu.
    Nedostatak je opet i pored ovoga 575 miliona. Da vidimo da se jos neko ubaci tamo.
    Malo je ovo. Kad je beg bio cicija
    Prvo bih sačekao tabele zvaničnog dokumenta prije nego bih digao galamu. Lepteyebo, branim Mickey od tebe. Elem, novinarka nije objasnila detaljno minus od 575 Mln. Ako je od toga 450 Mln otplata glavnice duga onda to znači da je neto zaduživanje relativno malo nekih 2,5% GDP, što bi bilo sasvim Ok. A ako se planira 7,5% rast GDP, učešće duga u GDP bilo bi manje nego na početku godine za nekih 5% što ne bi bilo loše imajući u vidu raspad u koroni. I to bi bilo super ako bi se otvarilo. Ali, ajde da sačekamo tabele i zvaničan dokument.
    E dosta fale za Mickey, ajmo sad malo trupačke po istom.
    Projekcija turizma 65% od 2019. Ajde dabogda, no bi trebalo da se nogama u goozicu bijemo i sa 50%. Tako da se bojim da ćemo tu imati fail, a posledično i u budžetu
    Velika greška mu je oporezovanje većih penzijama sa stopama od 75% i čak 95% (to se zove konfiskacioni porez) i sa druge strane to što neće isplaćivati preplaćene doprinose onima koji imaju najveće plate.
    Planirani efekat od konfiskacije penzija je 16 Mln, a od doprinosa 3 Mln, a neđe mi je ovo klanje vola za kilo mesa.
    Naročito ove 3 Mln državne uštede koje kao povrat dobijaju oni koji su preskočili 50K i nešto preko bruto plate, pa im se vraćaju uplaćeni doprinosi preko tog nivoa, iz razloga što su limitirane penzije.
    Ukidanjem povraćaja, više im se isplati da sa poslodavcem ugovaraju neke aranžmane gdje bi dobijali isti novac kao od povraćaja, a poslodavcu bilo jeftinije i sve po zakonu npr. reziduali lizinga, da im firma kupuje nekretnine, gdje se samo plati porez na dohodak i sl... Ćeraju se ljudi u poresku evaziju. Možda da Mickey malo pročita Fiskalnu ekonomiju i pogleda Leferovu krivu.
    Isto je i sa konfiskovanjem penzija. Koji je motiv ljudima da vode računa koliko će im se uplaćivati doprinosa i kolika će im biti penzija kad dođe car i lupi 75% za preko one korpe kojoj smo se ovdje sprdali i 95% za preko 791 EUR. I ja treba da mislim bolje mi je da mi se više uplaćuje, imaću veću penziju. Imaću tuki...
    Ljudi će voditi računa koliko im se uplaćuje samo ako će imati visok stepen korelacije sa time koliko će dobijati penzije, a da im neki Mickey ne konfiskuje porezima. Ovdje je čak veći problem mindseting, država te ošašavi kad joj dune, čemu onda planiranje u životu?

  5. #7805
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Prvo bih sačekao tabele zvaničnog dokumenta prije nego bih digao galamu. Lepteyebo, branim Mickey od tebe. Elem, novinarka nije objasnila detaljno minus od 575 Mln. Ako je od toga 450 Mln otplata glavnice duga onda to znači da je neto zaduživanje relativno malo nekih 2,5% GDP, što bi bilo sasvim Ok. A ako se planira 7,5% rast GDP, učešće duga u GDP bilo bi manje nego na početku godine za nekih 5% što ne bi bilo loše imajući u vidu raspad u koroni. I to bi bilo super ako bi se otvarilo. Ali, ajde da sačekamo tabele i zvaničan dokument.
    E dosta fale za Mickey, ajmo sad malo trupačke po istom.
    Projekcija turizma 65% od 2019. Ajde dabogda, no bi trebalo da se nogama u goozicu bijemo i sa 50%. Tako da se bojim da ćemo tu imati fail, a posledično i u budžetu
    Velika greška mu je oporezovanje većih penzijama sa stopama od 75% i čak 95% (to se zove konfiskacioni porez) i sa druge strane to što neće isplaćivati preplaćene doprinose onima koji imaju najveće plate.
    Planirani efekat od konfiskacije penzija je 16 Mln, a od doprinosa 3 Mln, a neđe mi je ovo klanje vola za kilo mesa.
    Naročito ove 3 Mln državne uštede koje kao povrat dobijaju oni koji su preskočili 50K i nešto preko bruto plate, pa im se vraćaju uplaćeni doprinosi preko tog nivoa, iz razloga što su limitirane penzije.
    Ukidanjem povraćaja, više im se isplati da sa poslodavcem ugovaraju neke aranžmane gdje bi dobijali isti novac kao od povraćaja, a poslodavcu bilo jeftinije i sve po zakonu npr. reziduali lizinga, da im firma kupuje nekretnine, gdje se samo plati porez na dohodak i sl... Ćeraju se ljudi u poresku evaziju. Možda da Mickey malo pročita Fiskalnu ekonomiju i pogleda Leferovu krivu.
    Isto je i sa konfiskovanjem penzija. Koji je motiv ljudima da vode računa koliko će im se uplaćivati doprinosa i kolika će im biti penzija kad dođe car i lupi 75% za preko one korpe kojoj smo se ovdje sprdali i 95% za preko 791 EUR. I ja treba da mislim bolje mi je da mi se više uplaćuje, imaću veću penziju. Imaću tuki...
    Ljudi će voditi računa koliko im se uplaćuje samo ako će imati visok stepen korelacije sa time koliko će dobijati penzije, a da im neki Mickey ne konfiskuje porezima. Ovdje je čak veći problem mindseting, država te ošašavi kad joj dune, čemu onda planiranje u životu?
    Hebem ti, od majke će mi napravit socijalni slučaj. Žena ima veliku penziju ali joj pola ide na ratu za kredit. Sad kad joj roknu penziju neće joj ostati za normalan život.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #7806
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Hebem ti, od majke će mi napravit socijalni slučaj. Žena ima veliku penziju ali joj pola ide na ratu za kredit. Sad kad joj roknu penziju neće joj ostati za normalan život.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znaš li koliko je takvih slučajeva đe sa malo većim penzijama kreditima pomažu ostatak familije. Ti bar imaš okle, pa je možeš pogurat finansijski. Što onamo đe su oni "gurali" đecu finansijski?

  7. #7807
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    De de, nisam ja toliko naivan da promasim taj dio. I niti ga imas potrebe braniti, niti iskreno i mozes. Svasta, o cemu pricamo
    Moze ovako
    417 miliona je otislo na plate za prva 3 mjeseca drzavnim sluzbenicima. Znas li dje je kraj godine. Sa druge strane je pomoc privredi, koja je li isplacuje te plate drzavnim sluzbenicima, oko 30 miliona za godinu.
    I ulazis u rizican posao dizanja akciza na duvan i na alkohol, sa istim trzisnim i carinskim sluzbenicima kao i do sada.
    Pa srecno druze, nije ih DPS mogao da nacera da rade a ne oni da uspiju.
    Svake godine npr se na divlje za vrijeme ljeta prebaci barem 30% mjesecne poteosnje energetskih napitaka, najcesce red bull. Pricamo o milionskoj vrijednosti.
    I sad ce ovi da rade....
    A vazi. Ovo za plate i penzije se ne slazem od starta. Uzima ti se citava cifra za odredjivanje penzije, a drzava ti vracala preko 60% uplacenog novca.
    Ma nemoj... Bas bistro.... Neka ne uplacuju boli me briga. Lijepo li je bilo tako misliti o buducnosti. To mi bas nije problem uopste
    Da se razumijemo za penzije se ne slazem.
    Cak i za one koje tipa pura popovic kao zasluzni crnogorac. A takvih je dosta. Valjalo bi da je damo i Vesu Vukoticu. Zasluzio je vala za ovaj ekonomski eksperiment
    Last edited by Hell Raiser; 30-03-21 at 09:34.

  8. #7808
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    417 miliona je otislo na plate za prva 3 mjeseca drzavnim sluzbenicima.
    Šokirao si me sa ovim podatkom, srećom pa je netačan. Za plate službenicima u januaru 40,7 Mln. Imajući u vidu da su plate slične svaki mjesec, za očekivati je oko 500 Mln na godišnjem nivou. Što je neđe bilo i ranije, što je znatno manje, srećom, od 417 mln za kvartal. Nemo nas više prepadat

    Izvor: https://mif.gov.me/organizacija/budz...-tabela-1.html

    I ulazis u rizican posao dizanja akciza na duvan i na alkohol, sa istim trzisnim i carinskim sluzbenicima kao i do sada.
    Pa srecno druze, nije ih DPS mogao da nacera da rade a ne oni da uspiju.
    Složiću se sa tobom, ako previše "odskočiš" od komšija, tamo će se preliti prihod od akcizne robe. Mada, eto, neka probaju, da vidimo koliko mogu iskontrolisati. Klizav teren.

    A vazi. Ovo za plate i penzije se ne slazem od starta. Uzima ti se citava cifra za odredjivanje penzije, a drzava ti vracala preko 60% uplacenog novca.
    Ma nemoj... Bas bistro.... Neka ne uplacuju boli me briga. Lijepo li je bilo tako misliti o buducnosti. To mi bas nije problem uopste
    Koliko god da prijave može penzija ići do limitirane. Poreskom evazijom, ako prijavljuju manje izgubićeš i ostale doprinose kao zdravstvo npr... koji nisu baš mali. Takođe, problematično je pravno... dereš me no limit za limitiranu penziju, sad čak i oporezovanu konfiskacionim porezima.

    Da se razumijemo za penzije se ne slazem.
    Cak i za one koje tipa pura popovic kao zasluzni crnogorac. A takvih je dosta. Valjalo bi da je damo i Vesu Vukoticu. Zasluzio je vala za ovaj ekonomski eksperiment
    Ovdje smo se sprdali sa Monstatovom korpom i hejtovali i čudili se čemu služi. Pa evo čemu služi. da ti država kao penzioneru pokupi 75% odnosno 95% preko Monstatove korpe.

  9. #7809
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Umjesto da svakoj firmi koja ima iznad 100k dobiti rebnu porez 15%, iznad 500k 20%, a ovima iznad milion 25%, oni udarili po penzionerima. Ok, ako su problem ovi što su sa državnih jasli otišli u penziju, opičiti njima porez. Zašto ljudima iz privatnog sektora koji su ohoho uplaćivali doprinosa dirati penziju??
    Ovo će da pogodi i univerzitetske profesore u penziji....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 30-03-21 at 10:43.

  10. #7810
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    nisam ekonomista pa samo da pitam kolege koji se razumiju, iz radoznalosti ovo

    Posmatrano po postojećim iznosima penzija, oporezivanje bi bilo po sljedećim rasponima od 524,01 euro do 647 eura 15 odsto, od 647,01 euro 797 eura - 75 odsto i preko 797,01 po stopi od 95 odsto.
    ovo boldovano me zanima, koliko im onda skidaju od penzije?

    slušah malo pitanja za Radulovića. greote ko sve sjedi u onaj Parlament. Vučurović udara nacionalističku priču sa jedne a DPS mu ga dodaje sa druge strane
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #7811
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    A zašto i daljeee nema poreza na neprodate stanove? Podržimo Baću koji nemaaa

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  12. The Following User Says Thank You to Krstooo For This Useful Post:


  13. #7812
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sto su rekli Leposavic i Braticka. Je li im na vrh ili na dno jezika. Moze li zastava u frizider
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...isokih-penzija
    Super im ovo. Opet ce realni sektor i narod da placaju dok se ostali odmaraju na drzavnom poslu.
    Nedostatak je opet i pored ovoga 575 miliona. Da vidimo da se jos neko ubaci tamo.
    Malo je ovo. Kad je beg bio cicija
    Zaradis za radnog vijeka dobru penziju da bi ti drzava pod stare dane uzela 95% od one razlike koju si svojim radom obezbjedio.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #7813
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovo boldovano me zanima, koliko im onda skidaju od penzije?
    95% od razlike izmedju njihove penzije i 797.01 eur.
    + 75% od razlike izmedju 797.00 i 647.01 = 112.50
    + 15% od razlike izmedju 647.00 i 524.01 = 18.45

    Znaci ako ti je penzija 1000, imas poreza 192.85 na dio preko 797.01 + 112.50 na dio preko 647 + 18.45 na dio preko 524.01, ukupno 323.80 eura. Je li tako ekonomisti?
    Last edited by Dejan; 30-03-21 at 11:02.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  16. #7814
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Znaci ako ti je penzija 1000 uzimaju ti od 797 do 1000 ovo razliku 95% tj sve skoro ?

    Dje mi ga je SKOJ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by acs; 30-03-21 at 11:00.
    f6

  17. #7815
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    znači ne isplati se imati veliku penziju a šta je sa ljudima koji imaju kredite?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #7816
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Da li su penzionerima ovim novim zakonom povecali po 50€ vise, svima koji imaju penziju do 222€?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #7817
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Umjesto da svakoj firmi koja ima iznad 100k dobiti rebnu porez 15%, iznad 500k 20%, a ovima iznad milion 25%, oni udarili po penzionerima. Ok, ako su problem ovi što su sa državnih jasli otišli u penziju, opičiti njima porez. Zašto ljudima iz privatnog sektora koji su ohoho uplaćivali doprinosa dirati penziju??
    Ovo će da pogodi i univerzitetske profesore u penziji....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nisu ni korporativni porezi rešenje. U takvoj situaciji samo bi se smanjila prijavljena dobit, a to je bar lako. Budži amortizaciju, transferne cijene i sl... Tako da je veliko pitanje da li bi više naplatio. Posledično, manje bi se naplatilo i poreza na dividendu. Makar smo se bilansa nagledali...
    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    95% od razlike izmedju njihove penzije i 797.01 eur.
    + 75% od razlike izmedju 797.00 i 647.01 = 112.50
    + 15% od razlike izmedju 647.00 i 524.01 = 18.45

    Znaci ako ti je penzija 1000, imas poreza 192.85 na dio preko 797.01 + 112.50 na dio preko 647 + 18.45 na dio preko 524.01, ukupno 323.80 eura. Je li tako ekonomisti?
    Tako je, povikaše seljaci

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Da li su penzionerima ovim novim zakonom povecali po 50€ vise, svima koji imaju penziju do 222€?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mensečini samo jednokratno... Ako je predviđeno 2,5 Mln to bi bilo za cijelu godinu samo za 4.000 ljudi. (600 godišnje). Tako da...j jednom i bye... Minimalna Vladu ne žulja, nego taman više poreza i odprinosa od onih koji osiguravaju na minimalac što je OK.

    Predviđen je i dodatni stimulans od 50 eura za najmanje penzije do 222 eura što će biti oko 2,5 miliona eura, kao i povećanje minimalne zarade na 250 eura.

    Overall, moralo je nekima po leđa. No, kako stvari stoje, možda neće biti ništa od ovoga. Dugo je od nacrta do ručica u našoj Asembleji.

  20. #7818
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    I akciza na cokoladu. Nemojmo se zajebavati. Treba oboriti ovu vladu cim/ako predloze ovo
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  22. #7819
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    @gagarin, mislim da si pogresno shvatio, ali da sacekamo (ako si u pravu onda je to cirkus).

    Hvala na odg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #7820
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Konačno je tokom mandata ove Vlade donesen "moderan Zakon o slobodi vjeroispovijesti, koji uređuje odnose države i vjerskih zajednica na najbolji način"

    Interesuje me ima li planiranih priliva u Budžet po ovom pitanju, sad bi trebalo da je ovo država svih nas i da je i sve vjerske zajednice doživljavaju kao svoju državu, pa i da doprinesu.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  24. #7821
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    @gagarin, mislim da si pogresno shvatio, ali da sacekamo (ako si u pravu onda je to cirkus).

    Hvala na odg.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima 128K penzionera. Predviđeno je 2,5 Mln EUR. Logičnije je da imamo 50K penzionera sa penzijom do 222 EUR i da se prima jednokratno nego da ih je samo 4K. Ovo iz razloga što u starosnu penziju možeš i sa 10 godina staža, samo ćeš baš primatim mizernu penziju.

  25. #7822
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Mozda ce i tako biti, vijesti znaju da spinuju nego ja ukapirah da vlada povecava penzije ovima do 222€ tj sirotinji, posto treba tek u Jun da stupi na snazi, sloZices se da ispada neozbiljno da bude samo za jedan mjesec...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #7823
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Hoce Miki da nas natjera da se zdravo hranimo.

    Akciza na proizvode od secera, pa proizvode za zasladjivanje , aromatizaciju itd, ako sam dobro cula. E moji na insulinu...

    Plazmooo moja i koka kolo...


    Kaze 95%, a mogao si vala reci 100% da se ne mucimo da racunamo.




    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  27. #7824
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,122
    Thanks Thanks Given 
    1,312
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Nikome iz političke elite ne odgovara da se ispituje porijeklo imovine. Nebitno sa koje su strane političkog spektra.
    Istina ziva, ove relikvije iz opozicije tj. trenutne vlasti su dobro prosle od 90ih pa na ovamo.. za njih bi pitanje imovine bilo kobno kao i za dps...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Last edited by Shadow'91; 30-03-21 at 12:47.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  28. #7825
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Stanovi, jahte, mutni poslovi sa elektranama, namješteni tenderi i šta sve ne, na jednom tasu i zastave, Srebrenica, Jasenovac na drugom.. Samo se pitam jesu li zastave gluten free?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 313 of 1249 FirstFirst ... 213263303309310311312313314315316317323363413813 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •