Page 165 of 1249 FirstFirst ... 651151551611621631641651661671681691752152656651165 ... LastLast
Results 4,101 to 4,125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #4101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kako je to ocigledno politicki motivisan, jer traze svoja prava?
    Ne, nego jer dolaze direktori škola da najavljuju štrajk pošto se decenijama živi čuli nisu pod DPS vlašću.

  2. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  3. #4102
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Samo cu citirati Dritana, dovoljno je:

    "IQ 86 u prosjeku rasturi ovu zemlju"
    Bolje zvuci "rasturi ovu temu"
    Pojedini sve znaju vjerovatno i avion da voze

  4. #4103
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Skoj
    Opet lazes, nisu dosli direktori skola nego oh je on pozvao na monolog, oni nista nisu prijetili

  5. #4104
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Jasno je da nije na to mislio. Ko je još čuo prijetnju ako budete štrajkovali, po zakonu ste obavezni da obezbijedite minimum radnog procesa i u skladu sa smanjenim obimom posla primićete umanjenu platu, što je definisano zakonom.
    Kao MUP

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  6. #4105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    36 mjeseci minimum...
    Laku noc crnagoro

    " Planiranje budžeta za uspješno uvođenje vakcina protiv COVID-19 predstavlja izuzetno zahtjevan posao koji se mora obaviti u više etapa i koraka. Svaka aktivnost navedena u akcionom planu treba da bude jasno izbudžetirana i zasnovana na trenutno postojećoj organizaciji zdravstvenog sistema i obavezama pravnih subjekata koji ga sačinjavaju te će samim tim biti i maksimalno racionalna.
    Posebne stavke u budžetu treba da se odnose na obezbijeđivanje sredstava za nabavku vakcina a onda i potrošnog materijala neophodnog za vakcinaciju. S obzirom na ograničenu dostupnost budžet za ove stavke treba da ima više linija koje će zavisiti kako od dostupnosti vakcine na globalnom tržištu tako i od uspostavljenih i definisanih prioriteta za vakcinaciju.
    Kratkoročne potrebe se zasnivaju na obezbjeđivanju potreba za vakcinaciju 20% populacije što je makar a kada se radi o vakcinama pokriveno kroz COVAX mehanizam. Srednjeročne budžetske potrebe treba da budu fokusirane najmanje na period od 36 mjeseci tokom kojih će se nastaviti vakcinacija ostatka populacije (preko inicijalnih 20%). Predlog budžeta treba da je zasnovan na različitim scenarijima i u skladu sa strategijskim pristupom naznačenim u ovom planu "

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 25-01-21 at 09:00.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #4106
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,161
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    36 mjeseci minimum...
    Laku noc crnagoro

    Planiranje budžeta za uspješno uvođenje vakcina protiv COVID-19 predstavlja izuzetno zahtjevan posao koji se mora obaviti u više etapa i koraka. Svaka aktivnost navedena u akcionom planu treba da bude jasno izbudžetirana i zasnovana na trenutno postojećoj organizaciji zdravstvenog sistema i obavezama pravnih subjekata koji ga sačinjavaju te će samim tim biti i maksimalno racionalna.
    Posebne stavke u budžetu treba da se odnose na obezbijeđivanje sredstava za nabavku vakcina a onda i potrošnog materijala neophodnog za vakcinaciju. S obzirom na ograničenu dostupnost budžet za ove stavke treba da ima više linija koje će zavisiti kako od dostupnosti vakcine na globalnom tržištu tako i od uspostavljenih i definisanih prioriteta za vakcinaciju.
    Kratkoročne potrebe se zasnivaju na obezbjeđivanju potreba za vakcinaciju 20% populacije što je makar a kada se radi o vakcinama pokriveno kroz COVAX mehanizam. Srednjeročne budžetske potrebe treba da budu fokusirane najmanje na period od 36 mjeseci tokom kojih će se nastaviti vakcinacija ostatka populacije (preko inicijalnih 20%). Predlog budžeta treba da je zasnovan na različitim scenarijima i u skladu sa strategijskim pristupom naznačenim u ovom planu.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Nemoj tako. Kriv je Hrapović što će se vakcinisanje razvući na tri godine. Biće da je Hrapović nešto munjom u kamen uklesa, npr ovaj akcioni plan.
    On je kriv i što smo prekjuče npr imali više inficiranih nego na dan kad je izglasana nova vlada. Pa smo bili toliko uspješni da smo olabavili mjere.
    Mada ovo je odlično za turizam. Mislim iz pozicije turiste. Da se uživa u jeftinim hotelima i polupraznim plažama.

    Da se nadamo da će privatne veledorgerije izbunarit neđe vakcinu da platimo i to oposlimo, nešto je baš predugo čekat tri godine.

  8. #4107
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    36 mjeseci minimum...
    Laku noc crnagoro

    Planiranje budžeta za uspješno uvođenje vakcina protiv COVID-19 predstavlja izuzetno zahtjevan posao koji se mora obaviti u više etapa i koraka. Svaka aktivnost navedena u akcionom planu treba da bude jasno izbudžetirana i zasnovana na trenutno postojećoj organizaciji zdravstvenog sistema i obavezama pravnih subjekata koji ga sačinjavaju te će samim tim biti i maksimalno racionalna.
    Posebne stavke u budžetu treba da se odnose na obezbijeđivanje sredstava za nabavku vakcina a onda i potrošnog materijala neophodnog za vakcinaciju. S obzirom na ograničenu dostupnost budžet za ove stavke treba da ima više linija koje će zavisiti kako od dostupnosti vakcine na globalnom tržištu tako i od uspostavljenih i definisanih prioriteta za vakcinaciju.
    Kratkoročne potrebe se zasnivaju na obezbjeđivanju potreba za vakcinaciju 20% populacije što je makar a kada se radi o vakcinama pokriveno kroz COVAX mehanizam. Srednjeročne budžetske potrebe treba da budu fokusirane najmanje na period od 36 mjeseci tokom kojih će se nastaviti vakcinacija ostatka populacije (preko inicijalnih 20%). Predlog budžeta treba da je zasnovan na različitim scenarijima i u skladu sa strategijskim pristupom naznačenim u ovom planu.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Ovo je zasnovano na pretpostavkama kao i kod svih , da će se vakcine nabavljati godinama.

  9. #4108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ko god da je kriv,konan,kenan,supermen,rambo,borovina ili galic,ga treba objesit na trg.
    Last edited by Sidewinder; 25-01-21 at 09:09.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  11. #4109
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Iako smo banana od drzave, ja stvarno ne mogu da vjerujem da ce godinama trajati proces vakcinacije 500 000 ljudi. Od toga cak i ne moraju svi da se vakcinisu, dovoljno je 250 000 za normalan zivot.

  12. #4110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ovo je zasnovano na pretpostavkama kao i kod svih , da će se vakcine nabavljati godinama.
    Procackacu i regionalne NACIONALNE STRATEGIJE,cisto da vidim sprdaju li se i drugi ovako sa mozgovima svojih gradjana.

    http://gov.me/ResourceManager/FileDo...21_01_2021.pdf
    Last edited by Sidewinder; 25-01-21 at 09:13.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #4111
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nemoj tako. Kriv je Hrapović što će se vakcinisanje razvući na tri godine. Biće da je Hrapović nešto munjom u kamen uklesa, npr ovaj akcioni plan.
    On je kriv i što smo prekjuče npr imali više inficiranih nego na dan kad je izglasana nova vlada. Pa smo bili toliko uspješni da smo olabavili mjere.
    Mada ovo je odlično za turizam. Mislim iz pozicije turiste. Da se uživa u jeftinim hotelima i polupraznim plažama.

    Da se nadamo da će privatne veledorgerije izbunarit neđe vakcinu da platimo i to oposlimo, nešto je baš predugo čekat tri godine.
    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Procackacu i regionalne NACIONALNE STRATEGIJE,cisto da vidim sprdaju li se i drugi ovako sa mozgovima svojih gradjana.

    http://gov.me/ResourceManager/FileDo...21_01_2021.pdf
    Kratkoročne i srednjeročne budžetske obaveze za vakcinaciju. Kratkoročne su za 20% stanovništva. Srednjeročne za ostatak i pretpostavljam revakcinaciju. Ovo mi zvuči ko potpuna glupost iskren da budem, odnosno da je novinar zaključio da srednjeročni budžetski troškovi na rok od 36 mjeseci se tumači da će toliko potrajati vakcinacija. Ako na kratak rok mogu 20% da vakcinišu, onda za još 30% populacije ne treba puno vremena.

    Nek uvezu te kineske jedno 500k plus i mirni smo. Ja ću primit bilo koju koja bude na raspolaganju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #4112
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    I meni je nelogično da je toliko potrebno za ovoliku silu ljudi koji su u CG.. Jedino ako je to plan u kontinuitetu tj. da se računa sezonska vakcinacija pored ove vanredne..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #4113
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Treba da se svako vakciniše i revakciniše, a i dalje ne znamo koliko tačno možemo imati vremenski, imunitet na kovid jer smo svi različiti.

  16. #4114
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Ako do kraja maja ne bude 70% ljudi imalo antitijela na ovaj ili onaj nacin, imacemo i dalje visoku lokalnu transmisiju do kraja godine...

    Ova 4 mjeseca naredna moramo da upremo u vakcinisanje, ili da imamo visoku lokalnu transmisiju, pa tako ubrzano razvijamo kolektivni imunitet... Ili kombinaciju oba, sto je najvjerovatnije...

    Ovaj plan od 3 godine je no comment, mora bit vakcinacija gotova do kraja godine najkasnije, idealno do septembra...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  18. #4115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nemoj tako. Kriv je Hrapović što će se vakcinisanje razvući na tri godine. Biće da je Hrapović nešto munjom u kamen uklesa, npr ovaj akcioni plan.
    On je kriv i što smo prekjuče npr imali više inficiranih nego na dan kad je izglasana nova vlada. Pa smo bili toliko uspješni da smo olabavili mjere.
    Mada ovo je odlično za turizam. Mislim iz pozicije turiste. Da se uživa u jeftinim hotelima i polupraznim plažama.

    Da se nadamo da će privatne veledorgerije izbunarit neđe vakcinu da platimo i to oposlimo, nešto je baš predugo čekat tri godine.
    Ne vidim čemu ovaj pokušaj da se Hrapović opere očigledne odgovornosti za to što četiri mjeseca nije odgovorio na mail sa ponudom vakcina. Od toga se ne može oprati.

    Kad ovi novi budu takvu neku sitnicu zaboravili slobodno ih dodaj u isti koš. Do tada su ovakvi pokušaju izjednačavanja na nivou propagandnog materijala sa jučerašnjeg kongresa DPS.

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #4116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovaj plan od 3 godine je no comment, mora bit vakcinacija gotova do kraja godine najkasnije, idealno do septembra...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Jedino qrcem...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #4117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Suma sumarum rada vlade za 2 mjeseca:


    1. Direktor nac.parkova Klica sam podnio ostavku pa sad raspravljaju koga da postave.
    2.Direktorka vrtića Backović ušla u treći mandat što je nezakonito pa je zbog toga smijenili.
    3.Direktor uprave policije Veljović sam podnio ostavku zbog medijskih pritisaka.
    4. Direktor KBC Eraković sam podnio ostavku.


    Ako sam nešto propustio dodajte. Plate i penzije iste, nezaposlenost ista, investicija nema, hapšenja nema, nijedno javno preduzeće i ustanova još nije preuzeta, plaćamo i dalje A2 uz struju, nema krivičnih prijava. Sve je isto kao i prije 31.avgusta.

    Evo ga Medo ponovo

    Zaboravio si da nisu spriječili ni trovanje avionskim tragovima.

  22. #4118
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Suma sumarum rada vlade za 2 mjeseca:


    1. Direktor nac.parkova Klica sam podnio ostavku pa sad raspravljaju koga da postave.
    2.Direktorka vrtića Backović ušla u treći mandat što je nezakonito pa je zbog toga smijenili.
    3.Direktor uprave policije Veljović sam podnio ostavku zbog medijskih pritisaka.
    4. Direktor KBC Eraković sam podnio ostavku.


    Ako sam nešto propustio dodajte. Plate i penzije iste, nezaposlenost ista, investicija nema, hapšenja nema, nijedno javno preduzeće i ustanova još nije preuzeta, plaćamo i dalje A2 uz struju, nema krivičnih prijava. Sve je isto kao i prije 31.avgusta.
    Smjenili su visestruko vise ljudi no sto si nabrojao a tek ce. Makar toga nece faliti.
    Ugasen MA.
    Uhapseni su Kovacevic, Nrekic i jos ljudi oko tih afera. I ja sam ocekivao vise, ali dok je SDT u ovakvom sastavu bice tesko i sporo.
    Plate, penzije i nezaposlenost nece mrdati na bolje dok nema turizma, za nesto drugo poput jace proizvodnje ce trebati puno vremena jer niko nema carobni stapic.

    Ne znam sta ljudi ocekuju za 2 mjeseca, to je mizerno malo vremena.

  23. #4119
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Kazem da ne moze u toj mjeri u kojoj se ocekuje.

    Ne sumnjam da je tvoj Medo na celu da bi svi bili uveliko pohapseni, ali smo nazalost uskraceni za takav kadar.

  24. #4120
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,161
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    [QUOTE=SKOJ;5514526]Ne vidim čemu ovaj pokušaj da se Hrapović opere očigledne odgovornosti za to što četiri mjeseca nije odgovorio na mail sa ponudom vakcina. Od toga se ne može oprati.

    Kad ovi novi budu takvu neku sitnicu zaboravili slobodno ih dodaj u isti koš. Do tada su ovakvi pokušaju izjednačavanja na nivou propagandnog materijala sa jučerašnjeg kongresa DPS.[/QUOT

    Sjećamo se svi ozloglašenog NKT, Milutina i DPS epidemiologa Mugoše. jedva smo čekali da im vidimo leđa, jer nisu pojma imali, kad ono isti broj zaraženih danas kao kad je vlada izglasana.
    U istom periodu u Srbiji smanjen broj zaraženih za 70%, u Bosni -60%, Hrvatskoj -75%, a kod nas isto.
    Pa izgleda da možda ministrica i Galić nijesu baš zdravstveni geniji? Ili možda jesu, samo mi to ne kapiramo. Mada, možda je nešto Hrapović zeznuo na kraju pa se jedino kod nas iz okruženja ne smanjuje broj zaraženih? Ili možda sada mediji naklonjeni vlasti imaju malčice drugačiji narativ?

    Molim te definiši što je potrebno za isti koš. Nije dovoljno što su sve susjedne zemlje smanjile broj zaraženih za 50% ili više, a nama nije mrdnulo? Ili je uspjeh što nije povećan? Može i tako.

    Ima jedan vrlo uporediv podatak i tu je Vlada žestoko kiksala. A mislim da nije baš sitnica, nego košta prije svega života, ma i para indirektno.
    Last edited by Gagarin; 25-01-21 at 10:52.

  25. #4121
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ne ulazeci da nisu bas organizovani kako treba, od mene plus samo za jednu stvar. I to bukvalno samo tu, ako se bude postovala, a vidjeh da jeste malo frka.
    Inspektor ima pravo da zapecati objekat ukoliko krsi zdravstvene mjere. Da ne bi pricali o tome kako PG lokali funkcionisu na sistemu cerki firmi i podzakupa da bi se izbjegle kazne, tj pisu se na firme koje ih nikad platiti nece i kad ih zatvore ili povedu u stecaj imaju 0 eura i idemo u novi krug.
    Ostaje primjena, ali veliki plus za mjeru. Ostalo je isti djavo kao i NKT i samo da su zdravo i oni i narod. Mrtva trka

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #4122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Molim te definiši što je potrebno za isti koš. Nije dovoljno što su sve susjedne zemlje smanjile broj zaraženih za 50% ili više, a nama nije mrdnulo? Ili je uspjeh što nije povećan? Može i tako.

    Ima jedan vrlo uporediv podatak i tu je Vlada žestoko kiksala. A mislim da nije baš sitnica, nego košta prije svega života, ma i para indirektno.
    Ima milion faktora koji utiču na broj zaraženih. Eno je Britanija sa jednim od najvećih procenata u svijetu, a teško ih možeš optužiti za nesposobnost.

    Nekorektno je i porpagandistički upoređivati takav podatak to sa očiglednom činjenicom da Hrapović četiri mjeseca nije odgovorio na mail sa ponudom vakcine.

  27. #4123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Jes bre, sta ima mi da se pitamo, nije ovo nasa drzava! Tripleta, Stanite iza linije za gradjane drugog reda, molicu

    A ovo je dzehenem bez Dragice moje, dok se normalne drzave o jadu zabavise da nabave vakcine protiv covida ovi misle o Kosovu

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam vise mislio da akcentujem da na slici nije kosovka đevojka i da se digla frka bez potrebe...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  29. #4124
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default




    Ferdo Kikerec, sestra sa vucjeg dola.
    Last edited by ASC; 25-01-21 at 17:55.

  30. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  31. #4125
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    U istom periodu u Srbiji smanjen broj zaraženih za 70%, u Bosni -60%, Hrvatskoj -75%, a kod nas isto.
    Veoma je glupo porediti brojeve na taj nacin jer na njih utice hiljade parametara.

    * U BIH npr. prakticno niko ne postuje pravila koja su ionako skoro pa nepostojeca a situacija je takva kakva jeste.
    * HR je u goroj situaciji od kako su uveli rigoroznije mjere.

    Kod nas je problem (a vjerovatno i u vecini zemalja u regionu) sto dan, danas nema nikakve strategije niti plana sta i kako raditi da se izbori sa COVID19. Radi nedostatka strategije/plana imamo situaciju gdje su milioni od donacija mjesecima stojali neiskoristeni (barem navodno), gdje se pregovori o vakcinama vode sa zakasnjenjem od par mjeseci, gdje u labaratorijama nema plastike jer je ostatak svijeta istu narucio 4-5 mjeseci prije nas...

    Ne branim ove nove, istu si i kao NKT ali ih je docekalo itekako *srano stanje kako na polju ekonomije, tako i u borbi sa COVID19.
    Last edited by beatnological; 25-01-21 at 14:45.

Page 165 of 1249 FirstFirst ... 651151551611621631641651661671681691752152656651165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •